Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 júliusi babavárók

Torolt_felhasznalo_464804
Torolt_felhasznalo_464804
Létrehozva: 2005. november 1. 09:28

Sziasztok!

Már láttam egy ilyen topikot,de szerintem az egy kicsit "kihalt".Gondoltam nyitok én is egy ilyen topikot hátha ez sikeresebb lesz.

Én reményeim szerint most várom első bébimet.Én kb.3-4 napja kezdek gyanakodni,hogy babát várok.Ezt 3 teszt bizonyította,mert mind a hárman két csíkot láttam.Remélem sokan élték át mostanában vagy a közeljövőben fogják átélni a két csíkot. 

Szerintem nagyon jó lenne ha egy "páran" akiknek mostanába volt pozitív tesztje és úgy számolta,hogy Júliusra várja a babóját együtt követnénk végig a kis babszemek fejlődését,együtt szorítanánk egymásért,hogy jól sikerüljön a szülés együtt ....

  1. 2009. július 22. 08:3979176.

    Sziasztok!

     

    Hajnal 2:25kor megszületett a tesóm kisfia3720g és 55cm mindketten jól vannak,gyors fájdalmas szülése volt de minden okésAnnyira kis édes küldtek mmst róla....

    Na lépek is mert tök boldog vagyok meg hát a nagy meleg előtt átkéne érnem Robinnal anyuhoz mert 10 után szigoruan bent játszás van nálunk isdu.-án meg 4-től van a kimenő,azzal nincs is gond mert mindig alszik 4-ig...

    Én tojásos nokedlit főzök mameg vmi zöldség levest azt majd még kitalálom....

    Na puszi nektek Szép napot!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 22. 08:2479175.

    Hali!

     

    Megnyugtatok minden aggódó szülőt, hogy szerintem életkori sajátosság, hogy már fél perc múlva sem emlékeznek, hova tették le a kedvenc alvóállatot vagy akármi mást. Engem Réka ezzel a kérdéssel kerget az őrületben konkrétan egy éve: Anya, hol a Cucim? És persze fél perce még nála volt. S ha nem kezdem el rögvest nagy elánnal keresni, jön a fejhangon visítás. Komolyan, rá kéne varrni a ruhájára reggel... Bár mostanában állandóan öltözködik nap közben is, úgyhogy már az sem tökéletes megoldás...

     

    Kriszta, sajnálom a lányodat. Egyrészt a szobafogság miatt, bár ebben a hőségben mi is csak 9-10-ig leszünk kint, aztán meg délután 4-. Másrészt meg milyen kitartó makacs baci ez, szörnyű! Barátnőm kisfiának volt ilyen visszatérő, sajnos Tbányán totál félrekezelték, így Pesten kötöttek ki, szerencsére most úgy tűnik, rendbejött.

     

    Végre rakja a burkoló a közlkedőt. Baromi lassú ez a srác, bár igen szépen dolgozik.

     

    Puszi!

    K

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 21. 22:2879174.

    Sziasztok!

     

    Boszi,Judit:Nagyon helyesek a gyerkőcök Judit hol is volt ez a csúzda park??Tök jó

    Túrógombóc nekem se sikerült a múltkorde azért megettem kicsit szétfőzve is még jó hogy csak magamnak csináltam...

    Norbiné:Robinnak juli 23-án van a szülinapja de hétvégén tarjuk majd már most variál a család még jó hogy az én fiam szülinapja vkinek a szombat vkinek a vasárnap lenne jó...Váááááá!

    Annának gyors gyógyulástde ez a napra nem neés durva,40fokban hogyan valosítjátok ez meg??Szegény leányzó,remélem hamar túl lesz rajta!!

    Boszi:Tobrukba járunk mert tök jó kis strand,utánna mindig átmegyünk Almádiba fagyizni,meg indián zenészeket hallgatni és haza felé Robin kérésére beszoktunk ugrani 1 bobozásra isimádjuk a balatonturam annyira nem szeret fürdeni mint mi  ő a lángost imádja

    na jó éjt mkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 21. 21:4179173.
    Én is attól félek, hogy nem életkori sajátosság hanem genetikai
    előzmény:
    Norbiné (79172)
    2009-07-21  19:45
  5. 2009. július 21. 19:4579172.

    Épp most volt ebből egy veszekedés a lányoknál, hogy Eszter elrakta Anna játékát, amikor kértük, hogy hozza ide, fogalma sem volt, hol van.Majdnem összeverekedtek emiatt .Tegnap Márti cumiját tüntette el, ma délután véletlenül találtam meg...Néha azt érzem, kicsinek értelmesebbek a gyerekek.Amúgy Anna dettó ugyanilyen.Vagy csak mi vagyunk az apjával genetikai selejtek???Ja Anna ha ott van a szeme előtt, akkor sem látja a dolgokat .Eszter még nem is annyira vészes.

    előzmény:
    RBoszi (79171)
    2009-07-21  19:24
  6. 2009. július 21. 19:2479171.

    Jujjjujjj

     

    Nektek agyerekeiek ha vmit  letesznek vhova fél perc múlva megtaláljak?? Mert M félelmetesen nem

    előzmény:
    Norbiné (79170)
    2009-07-21  19:00
  7. 2009. július 21. 19:0079170.

    Sziasztok!

    Hol van Mindenki?

    Anna kapott új gyógyszert, mert még mindig van baktérium a szervezetében, na ez a gyógyszer olyan, hogy nem mehet napra vele.10 napig szedjük...

    Jajj, nem is írtam, hogy múlt szombaton tűz volt az utcánkban, félelmetes volt.A férfiak oltották, mi csak néztük a gyerekekkel.A sarkon egy üres telken leégett a kinti budi, meg egy kis palaépület sérült mellette, mert a háta mögötti tanyán valamit meggyújtottak, és a nagy szélben égett minden hirtelen.

    Anita, többiek?Merre vagytok?

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 21. 10:3179169.

    Jó lesz az biztos, csak 1x elkészüljön teljesen.... aztán még kapu is kellene, na egyenlőre még nem tudni azt miből fizetjük ki

     

    Judit: oké, az 1. adag nem sikerült, de a 2.-kal már nem volt gond és amúgy sem az izével volt gond...... amúgy én ezért szoktam 2-3 félét csinálni ha vendég jön, mert abból 1 csak sikerül annyira, hogy jól lakjon a vendég azok meg mindig azt hiszek nagyzolni akarok, pedig csak anynira béna vagyok a konyhában, hogy nem akarom éhen halasztani őket

    előzmény:
    kbjudit (79168)
    2009-07-21  10:05
  9. 2009. július 21. 10:0579168.
    Jó reggelt! 
    A palóc leves erre felé se így néz ki, csak nálunk, mert én úgy csinálom, ahogy nekünk ízlik.. a legtöbb kajának a  receptjét átírom...  Rendes vagy, hogy a  túrógombócot nem említed... na csajok, azzal jól beégtem!  
    A torta meg, természetes, sütit mindenképpen akartam csinálni, csak torta formájúsítottam...És úgy láttam örült neki Maja! 
    Sajnálom a  medencét! Nekünk a muskátlink, amit évekig nevelgettem az tűnt el! Annyira sajnálom! És igaz, ohgy a medence nagyobb kár, de engem a  muskátli nagyon elszomorított.  
    De a  kerítés, az nagyon jó lesz!! 
    előzmény:
    RBoszi (79167)
    2009-07-21  08:50
  10. 2009. július 21. 08:5079167.

    Jobb reggelt.

     

    Úgy nézem a medencénknek annyi, tök más helyen van és le van engedve gondolom a vihar megrendezte

     

    Készül a kerítés

     

    Kukonya: hol volatok tegnap a balcsin?

     

    Nagyon finom volt Judit palóc levese, pedig nem is vagyok leveses. Ilyent még nem ettem, erre vhogy máshogy néz ki.

    Na  meg nagyon rendes volt, hogy sütöttek tortát nagyon finom volkt az is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 21. 08:1879166.

    Sziasztok!

     

    Jutka, Boszi !!!Micsoda csinos Kiscsajszik!

     

    Megjött tegnap a cumink végre.

    Köszi a kajaötletet Jutka, a leves hasonló lett.Na ehhez ma palacsintát kértek...jó meleg lesz hozzá.(ezt vegyétek izzadósnak)

     

    Üdv:Kriszta

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    RBoszi (79165)
    2009-07-20  21:55
  12. 2009. július 20. 21:5579165.

    Halihó-

    Haza értünk 9 körül. Juditéknál törtünk-zuztunkmár hogy én, szépen bemutatkoztunk... vagyis csak hoztam a formám, de eddig legalább csak itthon.

    Sajna a balcsiba csak kicsit  tudtunk fürdeni, nagyon hüsült az idő.

    Voltunk a veszprémi állatkertbe tegnap, hát nem babakocsihoz találták ki. testvér babakocsival mentünk, apjuk pihentette a lábát el se jött (szerencsére)... hegyoldalba van az állatkert, régi ketrecek, lépcső özön néhol nem is volt rámpa a babakocsinak. Viszont új helyen, a hegytetőn kicsit messzebb a régi állatkerttől van 1 új rész.... szavannás az gyönyörű, hatalmas kifutón zebra, bölény, 1 orrszarvú, aztán tevék, kecske simogató, és a csimpánzok 1 új hatalmas hely, meg nekik szép fedett épület.

     

     

    előzmény:
    kbjudit (79164)
    2009-07-20  16:59
  13. 2009. július 20. 16:5979164.
    hát nem sikerültek túl jól a  képek.. azért néhány...
    előzmény:
    kbjudit (79163)
    2009-07-20  16:32
  14. 2009. július 20. 16:3279163.
    el is mentek Bosziék... alig tudtunk beszélni... Olyan édes okos ügyes lányok voltak itt!!! csuda jól neveltek!  oké oké.. majd lesznek képek! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 20. 12:2379162.
    még képek...
    előzmény:
    kbjudit (79161)
    2009-07-20  11:46
  16. 2009. július 20. 11:4679161.
    képek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 20. 11:3179160.

    Képzeljétek, ha nem teszem át augusztusra a horvátországi nyaralást, akkor nem tudtunk volna elmenni, mert ugye péntek este indultunk volna, amikor éppen elmúlt Alexnek a láza, de ugye most vizsgálatok stb. , szóval még szerencse, hogy valami Isteni szikrát kaptam Azért most fosok, hogy akkorra egyik gyerek se betegedjen le!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 20. 11:2479159.

    Halihó!

     

    Maxim anyunál maradt, én meg visszajöttem Alexszel vérvételre meg fülészetre. Szerencsére péntek este óta láztalan, mint akinek elfújták, semmi baja doki szerint vírus, de persze sosem tudni, inkább megnézné a vérképét is, meg aztán van olyan vírus is ami 4-5 nap múlva ismét visszahozza a lázát, reméljük ez nem az volt. 

    Képzeljétek, olyan kis hőőőőőőőős!!!!! Meg sem nyikkant vérvétel alatt, pedig azt mondták jó mélyen van a vénája (pont mint nekem ) de nem bánta, csak tűrte és közben nézegettük a kabalákat a falon, olyan ügyike!!!   Holnap visszük vissza az eredményt a dokinak, aztán szerdán megyünk vissza anyuhoz, ha minden rendben lesz.

     

    A szülinapi buli nagyon jól sikerült, tegnap nagyon kellemes időt fogtunk ki, királyság!!! Annyi ajándékot kaptak, hogy most azt sem tudják melyikkel játszanak Alex kedvence a szerszámos készlet, védőszemüveggel, még a bulin is abban volt, le sem rohad róla, majd mutatok képeket. Most Bob mesternek képzeli magát. A másik kedvence a traktor, amit szét lehet szerelni és vissza.

     Maxim meg amilyen nyugis baba, a szülinapi bulijukat végig sírta Vagy jön a foga, vagy megijedt a sok embertől nemtom, na mindegy, jó sírós 1 gyertyás képeket csináltam  

     

     

    Kukonya, jó Balcsizást, irigy-irigy!!!  

     

     

    Boszi, sajnálom, hogy ilyen rossz időtök volt a lagzin. Mire Starjánba ért a vihar, már tökre lecsendesült, kicsit dörgött meg esett oszt csókolom. Másnap pucsított a nap.

     

     

    Juditkám, Boszi, jó talizást!!

     

     

    Norbiné, én tegnapi maradékot ebédelek

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 20. 10:2679158.
    én ráérek.. kenyerek kelnek... a titok sül.. palóc leves lesz meg túrógombóc... 
    Már a  3. adagot mostam ki, még teregetek és ha végzek, jövök a  képekkel...
    előzmény:
    Norbiné (79156)
    2009-07-20  10:10
  20. 2009. július 20. 10:1579157.
    Kukonya, KiaMár pontosan melyik nap született a Csemete?Nem vagytok a táblázatban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. július 20. 10:1079156.

    Sziasztok!

     

    Lacikának és Sárának boldog születésnapot!!!

     

    Bosziéknak és Jutkéáknak jó talit!És sok fényképet!

     

    Márti 4-kor kelt...

     

    Jajj, nagy kotyvasztóstársaim ma épp nem értek rá, de többiek, ki mit ebédel ma?Már a levesnél leragadtam...

    Üdv:Kriszta

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 20. 09:1779155.

    Sziasztok!

     

    Sok Boldogságot minden kis és nagy ünneplőnek mi majd szombaton tartjuk Robinnak...

    Most kínlódik az uram mert vmi elektromos járgányt akar neki,én meg nemannyi lábbal hajthatós izéje van minek még 1,ráadásul lustaságra szoktatja már most...Tesóméktól egy tök jó kis utánfutós traktort kapannak biztos örül majd meg én is

    Judit:Örülök hogy jól sikerült a hétvége mesélj majd és képeket is kérünk

    Boszi:Sajnálom hogy elmosta az eső a kinti lagzitde biztos jó volt és képeket tőled is kérünk ám!!!!

    pircsi:Remélem Alex azóta már jobban van.

    Sógornőm holnapra van kiírvamár nagyon várjuk azt a kis fiúcskátmegszülethetne máááár!!!!

    Szép apot mkinek ma is jó meleg leszirány a balcsi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. július 20. 07:2279154.

    Jó reggelt

    Judit: reszkesshiper szuper kávét rendelnéktegnap voltunk az állatkertben, így ma még nem tudom, hogy is lesz... de marad az ebéd utáni időpont.

     

    Norbiné: köszi a köszöntést

     

    Rémes idő volt az esküvő alatt... a parton sz...á lehetett fagyni, így persze a kinti eskövő elmamardt. A zenekar szuper volt mint mindigimádommmm őketelhúzták a "nótám" is nagy nehezen, mert a lagzinkra tanulták meg nekem, azóta meg nem nagyon játszották... majdnem sikerült is  végig táncolnia számotde addigra a zuram lába már nagyon fájt. A gyerköcök jól vislekedtek

    előzmény:
    kbjudit (79153)
    2009-07-20  06:46
  24. 2009. július 20. 06:4679153.
    Sziasztok!
    Boldogságos szülinapot az ünneplőknek!  
    Pircsi sajnálom, jobbulást  Alexebbiknek! 
    Anita kitartás!
    Jajj úgy várom már Bosziékat!!! Annyira!!
    És a  hétvége... hááát hiper szuper jó volt!! Hozok majd képeket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. július 19. 12:2879152.

    Sziasztok!

     

     

    Boginak, Majának, Dórinak boldog szülinapot !!!

     

     

    A mi bulinkat elmosta az eső...remélem Bosziék lagziját azért megtartották...

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top