Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 júliusi babavárók

Torolt_felhasznalo_464804
Torolt_felhasznalo_464804
Létrehozva: 2005. november 1. 09:28

Sziasztok!

Már láttam egy ilyen topikot,de szerintem az egy kicsit "kihalt".Gondoltam nyitok én is egy ilyen topikot hátha ez sikeresebb lesz.

Én reményeim szerint most várom első bébimet.Én kb.3-4 napja kezdek gyanakodni,hogy babát várok.Ezt 3 teszt bizonyította,mert mind a hárman két csíkot láttam.Remélem sokan élték át mostanában vagy a közeljövőben fogják átélni a két csíkot. 

Szerintem nagyon jó lenne ha egy "páran" akiknek mostanába volt pozitív tesztje és úgy számolta,hogy Júliusra várja a babóját együtt követnénk végig a kis babszemek fejlődését,együtt szorítanánk egymásért,hogy jól sikerüljön a szülés együtt ....

  1. Torolt_felhasznalo_349885
    Torolt_felhasznalo_349885
    2009. július 19. 07:1679151.

    Jó reggelt!

     

     

     

    Semmi különös, csak gondoltam jelentkezem...

     

    Tegnap hoztak követ a kapu elé, meg a kocsibelááóhoz (ja, igen, csináltunk kocsibeállót, bár nem tudom minek, minekutána még csak kocsink sincs ) na mindegy, olyan dög nehéz volt szétteríteni, alig mozognak a vállaim, tiszta görcsben vannak az izmaim...

     

    Faxa vihar volt itt is, megint meregethetteük a vizet

     

    Na megyek, a fiam engem akar... (még jó, h leültem ide kicsit )

     

    SZép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 18. 13:4479150.

    Hello!

     

    Jó lagzizást Nektek!Vigyázzatok Magatokra a viharban!

    Cumi elvileg pénteken postára került, hétfőn várom...

     

    Jajj csajok, ma este elvileg bográcsos buliba mennénk, várom a hűvöst, de a dörgés-villámlást kihagyhatnánk itt...Ez a buli 2 hónapja le van fixálva, hogy ma lesz.

     

    Mindenkinek szép hétvégét!

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    RBoszi (79149)
    2009-07-18  01:28
  3. 2009. július 18. 01:2879149.

    Hahó.

    Na nagy  nehezen befejeztem a lagzis cucc vasalást

    remélem vhogy megússzuk a holnapi viharokat, kellemetlen lenne ha esküvő közben a balcsi parton érne minket

     

    Norbiné: cumiról vmi hír? Újabb olyan lépést nem láttam,  de ráér még.

     

    Pircsi: jobbulást Alexnak.

     

    Kati: kicsit bonyolult, hogy miért is lesz mnélküli, de végülis a baleset, a műtét és a nem javulás miatt kimaradt a munkafolyamatból, m egoldották más emberrel....más munka meg nem lesz.... és azt kell mondanom el sem tudná látni a munkát, mert ha többet megy, áll még mindig nagyon fáj a lába és pl ma elnéztem (több napi erős terhelés után) sántikál is meg még van 1-2-3 befolyásoló tényező, amit nem tudok leirni 3-4 mondattal. Azért összeségében rendes a főnöke

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 17. 19:5679148.

    Hello!

     

    Ó, szegénykém...gyógyulást Neki!!!

     

    Kati, jók a képek!Nagyot nőttek ám!

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. július 17. 17:5279147.

    Halihó!

     

    Hencikém köszöni szépen a köszöntést, aranyosak vagytok!

     

    Itt vagyok én is, csak ezer dolgom van, ráadásul sík ideg vagyok, mert Alex 5 napja lázas, úgy, hogy semmi egyéb baja nincs, vizelete is negatív. Hétfőn megyünk fülészetre és vérvételre, előre rosszul vagyok tőle, mert neki is olyan láthatatlan vénája van mint nekem Henci dolgozni fog, tehát mindenképpen nekem kell elmenni vele, nekem kell lefogni, de lehet, hogy a végén egy vödör vízzel kell majd fellocsolni ha meglátom ahogy kínozzák Mi a xartól lehet, nem tudni, először azt hittük, hogy a 3 napos láz, doki meg is engedte, hogy levigyük a Balcsira. Nem is tetszett neki, csak nyűglődött, az árnyékban játszott az Apjával, mondjuk jobb volt mint itt a lakásban a 40 fokban Napközben 37-37,5 a hője, este pedig 38,5. A lázcsillapítóra szépen reagál, leviszi neki, de basszus semmi egyéb tünet nincs. A doki vírusra gyanakszik, ami akár 10 napig is eltarthat, de azt mondta, ha esetleg a hétvégén el is múlna a láz, akkoris csináltassuk meg a vérképet hétfőn + fülészet. Szóval Maxim marad a mamánál, mert ugye holnap megyünk le, de vasárnap este jövünk vissza, de bízom benne, hogy mielőbb mehetünk vissza.  

     

    Maxim imádta a Balcsit, főleg Siófokot, ahol homokos a part, aszittem röhögőgörcsöt kap, olyan cuki volt a víz ott olyan meleg volt, hogy már fájt Földváron, ahol lépcsőn kell bemenni, meg olyan hideg, hogy ott nem lubickoltam valami sokat. 

    Viszont  szinünk semmi úgy jöttünk haza, mint aki a négy fal között volt egész nap. 50 faktoros naptejjel kentük magunkat, nem gondoltam volna, hogy ennyire véd, még Maxim hófehér bőröcskéjén sincs egy szál leégés sem, pedig vele aztán pancsiztunk Siófokon + iszapoztunk egy csomót Szóval tökre örülök! Egyedül nekem van némi színem, de az sem piros, hanem barna, pedig én aztán le tudok égni, szóval ezután is csak 50-eset használok, inkább lassan barnuljunk, mint leégjünk. 

     

    Bocs, hogy most nem reagálok a hsz-ekre, rohannom kell, este visszaolvasok.

     

     

    Nnnna, amíg ezt leírtam, Maxim lelopta a csokipudingot az asztalról és szétkente a kanapén moshatok újra, végülis ma még csak 4x indítottam a mosógépet

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 17. 14:5279146.
    Kati, nagyon jóka  képek! 1óra 20 perc múlva indul a vonat.. Mindenkinek kellemes hétvégét!
    Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 17. 10:2279145.
    Na, ennyit tellett most, mert a kicsi méltatlankodik, R meg legózni akar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 17. 10:2079144.

    Hi!

     

    Hát, jó úton haladunk a gyógyulás felé. Tegnap már nem is volt kaki, ma reggel volt, de már egész jó állagú. Azért előtte picit fájt a hasa, de a közárzete, hangulata a régi. Talán most már a vírus kiment belőle, csak egy kis idő, míg a  bélflórája rendbejön.

     

    Wow, tök jó ötlet Szilvitől! Remélem, bejön neki! Itt Tbányán mindegyik befuccsolt, de itt az embereknek nincs pénzük ilyesmire. Talán Szlovákiában más a helyzet.

     

    Neee, Boszi, a lába miatt kirúgják? 

     

    Geri a babakocsiban vadul ringatja magát négykézláb állva, olyannyira, hogy néha sikerül eltolnia a kocsit akár 1 méterre! Brutális egy fickó!

     

     Próbálok tenni képeket.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 17. 09:0379143.

    Boszi, hogy halad a Kicsi a lépkedéssel ?

     

    Megyek, majd még jövök bizti...Anna vérvételen volt Apjával, kapott másik antibigyót, jó hosszadalmas ez a húgyúti nyavaja ...

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 17. 08:5979142.

    Hello!

     

    Jujj, de jó lesz Nektek!!!

    Ezt már én is nézegettem, van webkamera is, majd integessetek, mi meg nézzük, ahogy pancsoltok!

    Nálunk a lányok az állatkert mellett döntöttek, pedig gondolkodtunk vizes progiban is...de ők ezt kérték névnapjukra.

     

     

    előzmény:
    kbjudit (79141)
    2009-07-17  08:41
  11. 2009. július 17. 08:4179141.
    Jó reggelt! Kávé:
    Úgy néz ki ide megyünk...  http://www.aqua-world.hu/   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. július 16. 21:3879140.
    Sziasztok!
    Beöszönök.. Holnap megyünk.. de délelőtt ha tudok még benézek...
    Szilvi mindenkit üdvözöl! Tudtátok, ohgy nyitott egy játszóházat?
    Mindenkinek puszi Kellemes  estét! Jó éjszakát! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 16. 18:4179139.
    Lenne, ha küldenék, már 2 napja átutaltam az árát, de még se kép, se hang, legalább visszajeleznének ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 16. 16:3279138.
    Norbiné: lett ott cmi vagy kaptál vhol azóta?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 16. 11:5179137.

    Ne is mond ezt a meleget.... tegnapi map meg kriminális volt. Bezzeg 7végére már nem mond ilsyen jó időt, amikor a balcsi parton leszünk.

     

    Norbiné: most sincs édes-savanyú.

     

    Kati: én nem nagyon hallottam mnélküli ismerőst,  de a zuram éppen elég is, bár ő meg nem a válság miatt lesz az.

    A vasalás miatt nem irigyellek.

    előzmény:
    Norbiné (79136)
    2009-07-16  11:36
  16. 2009. július 16. 11:3679136.

    Sziasztok!

     

    Kati, meggyógyultatok?

     

     

     

     

    Van aki bírja ezt a párás-meleget lányok?Kész kínszenvedés, meg a jó kis UVB sugárzás, bent ülünk a lakásban...Még a főzés-sütés is melegít.Szegények, akik dolgoznak.

     

    Valamit ki kell találnom a tésztáthoz...

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 16. 11:1879135.

    Hali!

     

    Mi ez a pangás?

     

    Készül az ebéd, aztán vár rám egy óriási halom vasalnivaló. 

     

    Kezd egyre ijesztőbb lenni ez a válság, egyre több ismerősöm veszíti el a munkahelyét, az állásajánlatok meg finoman szólva nem hemzsegnek. Még jó, hogy nem most kell visszamennem dolgozni. Nagyon szorítok az álláskeresőinknek, hogy mindennek ellenére találjanak munkát! Csak azért írom, mert valahogy tegnap egész nap ez a téma foglalkoztatott.

     

    Na, lépek, csipog a sütő...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 16. 07:0979134.
    Jó reggelt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 16. 07:0979133.
    Jó reggelt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 15. 12:1779132.

    Sziasztok!!!

     

    Sok Boldogságot az ünneplőknek!!

    Pircsi:Hencinek is

    Ja és szeretnék tőled tippeket meg ötleteket keánybúcsúhozmost szervezem az egyik bnőmnek és egyenlőre semmi ötletem nincs,te meg nem rég voltál ha jól emlékszemlégysziiii segíííts nekem de más is írhat ám nyugodtan ötleteket privibe vagy akár ide is...

    Judit:Akkor kicsit pihiztetek gondolom Gyulával....Sajnálom hogy Mmimi kel éjjel,én bele halnék az tuti na jó nem de nem lehet egyszerű elviselni...

    Tetszett a gyerkőcöknek Pesten lenni???

    KiaMár:De jó akkor nagy az öröm nálatok,gondolom ti is nagyon hiányoztazok Márkosznak....

    májusieső:Jók a képek nagyon

    Na megyek gyors ágyba dugom Robint mert 4kor indulunk a bnőimmel a balcsiramár alig várja annyira örül hogy megyünk

    puszi mkinek és szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_349885
    Torolt_felhasznalo_349885
    2009. július 15. 07:0279131.

    Sziasztok!

     

    Kiamár, de jó, akkor megint együtt vagytok  hú, gondolom milyen sok élménnyel gyarapodott

     

    Igen, voltam dokinál, persze akkor épp nem fájt a hasam, nyomkodhatta... persze a fogorvosnál sem szokott fájni a fogam, ez már csak ilyen.

     

    Kaptam gyógyszert, 2 hétig kell szednem, közben meg vérvételre kell mennem, meg majd hasi UH-ra, persze szólt a doki, h ne lepődjek meg mikor időpontot kérek, mert kb szeptemberre kapok is  és felvetette a gyomortükrözés lehetőségét is  azt talán kihagynám

     

    Na mindegy, ez van, majd meglátjuk...

     

    A Lányommal meg annyi van, hogy a dobhártyája rendben van, viszont a már kivett mandulái a ludasak, mert ugyan nem nőttek vissza, de maradt bennt és, ha beteg, akkor faxán beduzzad és ez okozza a halláscsökkenést. Vigyázni kell, hogy ne legyen sűrűn beteg, mert akkor kinőheti Jó lenne...

     

    Tegnap találkoztam a védőnővel is, Milyen szerencse, ajánlott egy homeos cseppet, pont az ilyen füles, nyirokcsomós problémára, na ezt bevetem mindkét gyereknél (a fiamnál is lóg a lehetőség, h ki kell venni a manduláit). Állítólag volt egy kislány, nála is ez volt a gond (mandula), szedte 2 hónapig a cseppeket és nem kellett kivenni a manduláit  akit érdekel megírom mi ez a "szer".

     

    Na megyek, mindenkinek szép napot!

     

    ui: Pircsikém! Hencikédnek Boldog Névnapot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. július 14. 22:5979130.

    De jó hogy újra együtt a család

    Nekünk a smectát banánpüréhez mondták.

     

    Ja a kisasszony nem rég aludt el, de előtte állt, lépett egyet és utána térdelt le, mert eddig lépett és közben kidölt.

    előzmény:
    KiaMár (79128)
    2009-07-14  22:05
  23. 2009. július 14. 22:5979129.

    De jó hogy újra együtt a család

    Nekünk a smectát banánpüréhez mondták.

     

    Ja a kisasszony nem rég aludt el, de előtte állt, lépett egyet és utána térdelt le, mert eddig lépett és közben kidölt.

    előzmény:
    KiaMár (79128)
    2009-07-14  22:05
  24. 2009. július 14. 22:0579128.

    Sziasztok.

     

    Ismét 3 gyermekes anyuka vagyok .

    Tegnap mi is mentünk fel Ferivel Pestre a reptérre, nem bírtam volna ki még annyit várni itthon egyedül. Szamira is Kiara is jól viselte az utat, kicsit voltak csak nyűgösek.

    Szerencsére gond nélkül megérkezett, nem volt vele gond a repülőn sem, még aludni is tudott.

    Hatalmasat nőtt amióta elment, meg hízott is pedig a lelkükre kötöttem, hogy ne hízlalják el Na majdcsak ledolgoztatom ról, meg este 7 után már nincs kajálásSzegény lehet, hogy 1 hét múlva már menne is vissza

    Sikerült elhozza a biciklijét is, az volt az első , hogy össze kellett neki szerelje az apja, és már ment is mutogatni a szomszédba .

    Ma is voltunk látogatóba a többi barátjánál, és holnap jönnek az unokatesójáék is úgyhogy nem unatkozom.

     

    Most még ébren van, mert ma reggel 11-kor sikerült felébresztenem, mert az éjjel nem nagyon ment neki az alvás , át kell még álljon szegénykém.

     

    Nagyjából ennyi, fáradt vagyok, csak gondoltam beköszönök és a most Ünneplőknek Sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok

     

    Képek és gyerekek

    torták : nyami nyami. totál rá vagyok kattanva az édességre

    Betegeknek mihamarabbi gyógyulást.

    SMECTA beadására tipp. Gyümölcspürébe kell belekeverni és bármilyen meglepő édesebbé teszi a pürét ( én boltit szoktam bébiételeset tartani itthon tallonba, hogy legyen, ha kell ), és az a szemcsés íz sem érződik rajta.

     

    Anita: voltál dokinál? Mit mondott?

     

    Nya lépek, pihizek kicsit.

    Pusszanat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. július 14. 22:0279127.

    Hahó...

     

    Sok boldog születésnapot Bibi.

     

    Emlékszem Laide jött, aztán már ott se volt...... én meg ott maradtam abban a rohadt melegben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top