Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ismerkedés II

frida
Létrehozva: 2005. október 30. 21:51
"

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek, hogy a mai világban, hogy hol lehet ismerkedni? 27 éves vagyok, sajna 1,5 éve egyedül.  

Nem járok diszkóba, mert abból már kinőttem. Egy ideig próbálkoztam a társkeresővel, csak annyira személytelen a dolog.

Van valami jó tanácsotok?

Köszönöm. Acope"

Szeretném feltámasztani ezt a topikot, mert az eredeti kicsit szétcsúszott  

Biztos vagyunk még páran, akit ez a téma foglalkoztat.  

  1. 2005. október 31. 09:1151.

    Na várj csak!

    Női szemmel nem mindig az a "főnyeremény" egy pasinak, mint férfi szemmel...

    Lehet, hogy Te nagyon szépnek, bombának látod őt...de lehet, hogy a pasik meg nem feltétlenül...ezen egyáltalán nem lepődnék meg.

    előzmény:
    Ametyst (48)
    2005-10-31  09:08
  2. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 09:1150.

    Én bunkón csak a bunkón közeledő pasikat hajtottam el ( alányúlás, lökdösődés stb mert sok ilyen van sajnos 

    Ezért sem járok már dizsibe....

    Bocs de én az ott áldogáló srácokat nem is néztem utálkozva ...én diszkóba táncolni jártam le nem ismerkedni és ezt sokan nem értették meg... 

    előzmény:
    kisgondban (49)
    2005-10-31  09:09
  3. 2005. október 31. 09:0949.

    Hát ez az...hogy "UTÁLTAD" ....ezért nem mentek oda hozzád...az valahogy látszik a csajon...ha "UTÁL"... 

    ja, vagy hozzád mégis odamentek, csak utána hajtottad el őket?...   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915468 (46)
    2005-10-31  09:05
  4. 2005. október 31. 09:0848.
    Hát, ez a barátnőm abszolút nem ilyen. Főnyeremény, de mindezt ő nem meri elhinni magáról. Pont ezért nem öntelt és nem is zaklatják 100-an... pont azt írtam, hogy kellene végre egy férfi, aki IGAZI FÉRFI és nem csak a szemét meresztgeti...
    előzmény:
    kisgondban (45)
    2005-10-31  09:04
  5. 2005. október 31. 09:0547.
    Teljesen meg tudom erősíteni, amit írtál. Aki "normális", azt észre sem veszik, mert csak a picsariszálós, hajdobálós bulákra buknak... Aztán meg csodálkoznak, ha a csaj bunkó, nem egy IQ-fighter vagy éppen kissé csapodár!
    előzmény:
    emma2005 (44)
    2005-10-31  09:03
  6. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 09:0546.

    NA énis régen voltam diszkóban...de erre én is emlékszek.... 

    UTÁLTAM a tánctéren egyhelyben álló pasikat .......

    előzmény:
    emma2005 (44)
    2005-10-31  09:03
  7. 2005. október 31. 09:0445.

    Igen, csakhogy az igazán szép lányok olyan szinten vannak eltelve magukkal, hogy a fiúknak meg ezzel kapcs. vannak negatív tapasztalatai.

    Persze, hogy nem mer odamenni, mikor lerí a csajról, hogy naponta "több százan" zaklatják, és már nagyon elege van belőle...

     

    előzmény:
    Ametyst (41)
    2005-10-31  08:57
  8. 2005. október 31. 09:0344.

    Hát én már elég régen voltam diszkóban. De nekem meg pont az maradt meg hogy azokat a lányokat akik nem feltűnôsködnek, észre sem veszik a pasik...

    Inkább az úgynevezett 'majomsziget' jelenségre emlékszem, amikor a srácok egy csoportban álldogálnak, isznak, együtt röhögcsélnek és eszük ágában sincs táncolni, csak megjegyzéseket tenni a lányokra.

    Persze lehet hogy az volt a baj hogy nem riszáltuk magunkat egy alig semmiben, cigivel a szánkban, meg be se rúgtunk.

    Na nem is ismerkedett meg egy barátnôm se, én se a diszkóban a jövendôbelijével...

    Aki meg ésetleg táncolni akart, gyakran már tökrészegen jött oda és azonnal le akart tapizni.

    Tudom, hogy nem mindig így van és nem is minden esetben volt így velem sem, csak gondoltam elmondom, hogy érez a másik oldal...

    Plusz még annyit, hogy néha tényleg leszólított normális fiú is, aki éppen nem tetszett és hiába voltam vele nagyon udvarias, iszonyúan megbántódott, hogy ha akármilyen finoman is, nemet mondtam. Hát pedig néha muszáj...  

    előzmény:
    kisgondban (39)
    2005-10-31  08:52
  9. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 09:0143.
     na igen...
    előzmény:
    Ametyst (41)
    2005-10-31  08:57
  10. 2005. október 31. 09:0142.

    Én azt hiszem, hogy abszolut nem hely függő az, hol ismerkedsz - egyes egyedül Rajtad múlik. Ha nyitott vagy és kész kapcsolatot kialakítani, Rád fog találni a lehetőség. Ha görcsösen társat keresel, azzal valahol bezárod Magad, mintha csőlátásod lenne, és elszaladnak Melletted az alkalmak.

    Én ismerkedtem már utcán is, pedig egy szálat nem terveztem. Sőt, egyáltalán nem volt szándékom ismerkedni, csak élveztem azt a pillanatot. Utóbb visszagondolva talán épp emiatt lettem nyitott akkor.

    Szóval próbáld élvezni az életet! Igen, egyedül! Ne hidd, hogy csak párosan lehet szép! Ha erre képes vagy, az meglátszik majd Rajtad. Nyitottabb leszel, és könnyebben becsaphat az a bizonyos ámor nyila is. Vagy egy új barát, kedves ismerős, akármi - légy nyitott!

    Olyan könnyű síránkozni, hogy nincs alkalom - vedd inkább kezedbe a sorsod, tedd Magad boldoggá, ne mástól várd!

    Azért egy gyakorlati tanács is a végére. Jól ismert mars-vénusz sorozat egyik közvélemény kutatásának az lett az eredménye, hogy a kapcsolatban élők legtöbbje olyan helyen ismerte meg a párját, ahol addig nem járt. "Sosem szoktam teniszezni, de pont aznap véletlenül ott voltam, és ott láttam meg őt." "Nem voltam könyvtári tag, de a munkámhoz sehol sem találtam meg az egyik könyvet, hát beugrottam. Ő segített megtalálni a polcon." Stb. Szóval gondold végig, hol nem voltál még, ha hívnak, menj bátran! Ne azért, hogy társra találj - azért, hogy jól érezd Magad!

    Sok sikert mindenkinek! Ha lehet kívánni, magamnak is :-)))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. október 31. 08:5741.
    Hát, ha az ilyen lányokra buktok, akkor már nem is csodálkozom... Egyébként jellemző...
    előzmény:
    kisgondban (39)
    2005-10-31  08:52
  12. 2005. október 31. 08:5440.
    Sajnálom, hogy ilyen rosszak a tapasztalataitok a lányok reakciójával, de én is úgy gondolom, hogy ez korántsem általános. Szerintem a legtöbb lány igenis illemtudóan reagálja le, ha valaki megszólítja, még akkor is, ha nem tetszik az illető, vagy ha a lány foglalt, így szóba sem jöhet az ismerkedés. Én legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom. És igenis nagyon örülünk neki, hogyha a pasik bátrak és le merik szólítani azt a lányt, aki tetszik nekik. Van egy barátnőm, aki már 1 éve teljesen egyedül van. Mivel szép, csinos, nagyon okos, jó humorú, jó fej - női szemmel telitalálat (lenne) a legtöbb pasinak! Szemezget is a villamoson, a suliban, a McDonalds-ban, a vonaton - de 1 év alatt egyetlen srác sem mert odajönni hozzá! Hadd ne írjam le, mi erről a véleményem...

    A témára visszatérve: szerintem a legjobban úgy lehet ismerkedni, ha valaki bemutatja az embernek valakinek a valakijét... Így új embert lehet megismerni, de mégis van már egy kapcsolódási pont. A diszkókban sem nagyon lehet normálisan ismerkedni, de azért a szomorú lenne, ami a indítóban volt, hogy 27 évesen valaki már öreg lenne, hogy elmenjen egy táncos szórakozóhelyre... Ezen kívül pedig a véletlen a legfontosabb tényező: ha így nézzük, bárhol lehet ismerkedni, ha úgy alakulnak a körülmények...
    előzmény:
    kisgondban (8)
    2005-10-30  22:21
  13. 2005. október 31. 08:5239.

    Ismerősek az ilyen helyek is....mikor a csajok még "magukkal sem" állnak szóba... 

    Például a B7-ben akkora sznob a társaság, hogy a csajok képesek egész éjjel kelletni magukat, csavargatják a hátsójukat, dobálják a hajukat tánc közben (persze egymással táncolnak, nem fiúval), mikor meg megszólítja őket egy-egy erre "begerjedt" hímnemű, úgy néznek rá, mint egy szellemifogyatékosra...

    A szemükkel ezt mondják:"Húzzálmá' innen haver!! Nem látod, hogy a barátnőmmel táncolok??!!" Ne zaklass!!!!"

    Ezerszer, és ezerszer láttam ilyet - velem is megtörtént nem egyszer, de másokkal is, haverjaimmal, még idegen srácokon is "mulattunk" néhányszor, hogy rácsesztek arra, hogy odamretek menni ezekhez a csajokhoz...

     

    előzmény:
    Garim (34)
    2005-10-31  08:35
  14. Torolt_felhasznalo_522506
    Torolt_felhasznalo_522506
    2005. október 31. 08:4638.
    Én egyébként már nem keresek, eddig Én kerestem az illetőt, most már keressen Ő engem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. október 31. 08:4237.

    Kérdem én akkor: mit nevezel Te "rossz tapasztalatnak?"

    Azt, hogy a pasi nyilvánvalóan ismerkedési céllal szólított meg?... Talán még mindig nem értem. Miért kell ez ellen védekezni???? Rossz az, ha megismerkedsz valakivel?...Mi abban a rossz?

    Ha meg egyértelműen bunkó módon szólnak hozzád, akkor mondd azt neki: "ne légy bunkó, mert nem beszélek veled, én normális lány vagyok!" - csak ennyit. Ha ezt sem érti, akkor valóban bunkó az illető, és hagyd faképnél.

    De az hiba, hogy mindenkit egy kalap alá vesznek a lányok, mikor mondjuk leszólítják őket. Mert az nem is lehet más, csak egy bunkó férfi... - ez sokszor nem igaz. Ezen persze megsértődnek a fiúk, és előfordul, hogy azután már durvábban szólnak oda a lánynak... - ez is benne van.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821137 (28)
    2005-10-31  07:11
  16. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 08:4036.

    Bevallom én még nem voltam a Bad-e csak hallotam hogy oda nem -8 évesek járnak 

    MOST KOMOLYAN ÍGY MEGHÜLYÜLTEK ITT A NŐK!!!! 

    előzmény:
    Garim (34)
    2005-10-31  08:35
  17. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 08:3635.
    Elég hülye lányokkal találkozhattál..
    előzmény:
    kisgondban (33)
    2005-10-31  08:35
  18. 2005. október 31. 08:3534.

    Üdv!

    Ha épp a 2.ker.-i BAD discora gondoltál,akkor elmondom,hogy a haverék épp ott voltak két hete,és akkor mesélte,hogy a nők ott még magukkal sem állnak szóba!  Hozzáteszem,hogy nem tirpákok a haverék,,lehet ez volt a baj?! )

    Hál Istennek én sem járok ilyen gyüjtőkbe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915468 (27)
    2005-10-31  07:10
  19. 2005. október 31. 08:3533.

    Ki mondta, hogy MINDEN nő?...

    Azonban általánosítani igenis lehet. Oly annyira sok nőről van szó, hogy kimondható általános jelenségről beszélünk.

    Nyilván valakiknek meg is kell ismerkedniük, ahhoz, hogy családok keletkezzenek. Ők, akik munkahelyeken, iskolákban ismerkednek, (kollégák, munkatársak) mert ott nap mint nap találkoznak (ha akarják, ha nem) és egy idő után kénytelenek ismerkedni egymással...ez is egy módja az ismerkedésnek, és a mai világban nagyrészt inkább ezek működnek.

    A "leszólítom" - kategória mára teljesen eltűnt. Nem is érdemes próbálkozni ilyesmivel, mert a lányok erre még akkor sem reagálnak (vagy épp támadnak) ha a pasi egyébként bejön nekik.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915468 (29)
    2005-10-31  07:14
  20. Torolt_felhasznalo_522506
    Torolt_felhasznalo_522506
    2005. október 31. 08:1332.
    Amúgy üzenem Kedves Fridának, hogy ma megyek pár műszaki áruházba, mert vennem kell valamit, ha akar jöjjön el teljesen véletlenül valamelyikbe, és akkor szintén teljesen véletlenül összefuthatunk, majd leszólíthatom valami átlátszó ürüggyel, pl. hogy merre van a vasmacska etető készülék, stb.


    Vagy egyszerűen csak hanyatt esek előtte!
    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  21. Torolt_felhasznalo_522506
    Torolt_felhasznalo_522506
    2005. október 31. 08:1031.
    Érdekes, magam is azon gondolkozom hetek óta, amin a Tisztlet és Kedves topikindító. Majd sokat olvasgatom érettebb fórumozó társaim hozzászólását, hát ha látok valami jó ötletet.

    Egyébként Én sokáig a társkeresőt tartottam a legjobb módszernek, mert Én is olyan vagyok, mint Frida, nem járok már diszkóba, de a személytelensége már engem is zavar, jobban szeretem az élő emberi kapcsolatokat.
    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  22. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 07:1830.

    Viszont amit írtál hogy sok férfi találkozik bunkó nőkkel amikor alapból normálisan szólnak hozzájuk....hát ha ez így van akkor sajnos én szégyenlem magam a női nem nevében 

    Mert ez tényleg bunkóság...de szerintem pasikban is van ilyen.

    előzmény:
    kisgondban (8)
    2005-10-30  22:21
  23. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 07:1429.

    Hát ez tévedés...ha minden nő úgy gondolkodna ahogy írtad nem lennének párok...családok...szóval ne álltílánosíts...

    Amúgy meg ha az embert magával ragadja  a szerelem nem igazán fog gondolkozni ,hogy a másik mit is akar valójában 

    előzmény:
    kisgondban (21)
    2005-10-30  23:31
  24. Torolt_felhasznalo_821137
    Torolt_felhasznalo_821137
    2005. október 31. 07:1128.
    Megint félreértettél. Én nem tagadom, hogy mi nők valóban ilyenek vagyunk. Próbálok pozítivan hozzáállni a ffiakhoz, de sajnos több rossz tapasztalatom volt, mint jó.Egy idő után elkezdesz védekezni, mert nem akarod megégetni magad, és hát a legjobb védekezés a támadás. Tudom, hogy ez nem jó így, de ez van.
    előzmény:
    kisgondban (21)
    2005-10-30  23:31
  25. Torolt_felhasznalo_915468
    Torolt_felhasznalo_915468
    2005. október 31. 07:1027.

    Szerintem van a városban olyan diszkó vagy szórakozó hely amiből nem nőttél ki....( pl : BAD)

    De mondjuk az én véleményem ,hogy diszkóban elégé bunkók a férfiak....én ezért nem szeretek lejárni....pedig táncolni szeretek.

    De lehet miért is kell ismerkedni? Az ember ha tudatosan keresi a párját szerintem ritka esetben lesznek jó tapasztalatai....de ez csak az én véleményem.. 

    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  26. 2005. október 31. 06:4726.

    Szia

    Ismerős a szöveg, amit írtál.  

    Egy párszor még beléptem abba a topicba, amit inditottam, de láttam, hogy már csak ismerős emberkék beszélgetnek. Még eleinte kaptam tippeket, de a végén már valami másról szólt az egész.  

    Azok az ötletek, amiket kaptam, ugyanazok az ismerkedési helyek, amire én is gondoltam. Jártam nyelviskolába is, de általában fiatalabb srácok voltak ott, vagy barátnőjük volt. Kutyasétáltatás közben én még soha nem ismerkedtem meg egy fiúval. Bár ha belegondolok egyszer vittem a kutyámat (malamut) sétáltatni és akkor jött egy kigyúrt srác két pincsikutyával. Az egy kicsit vicces volt, nagyon parázott, hogy a kutyáinak valami baja lesz! Én ugy vettem észre, hogy sok helyen csak csajok vannak. Aztán lehet, hogy nem marad más hátra és ismét a társkereső oldalon kell próbálkoznom.

    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  27. Torolt_felhasznalo_807160
    Torolt_felhasznalo_807160
    2005. október 31. 06:1225.

    De tényleg ennyire hülyék vagyunk!

    előzmény:
    Pszihopapa (23)
    2005-10-31  00:13
  28. 2005. október 31. 00:3224.

    Sziasztok!

    Az örök kérdés: Hol?

    Ezt már sok topicban olvastam,de szerintem nincs rá tökéletes válasz. Egy teherautónyi szerencse kell hozzá inkább. Na meg hogy olyannal probálkozzunk,aki akar is ismerkedni.Az ellenkezőjével már hozott össze a sors párszor.

     

    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  29. 2005. október 31. 00:1323.

    Na itt van normálisan a komplett:

    Udvarlás

    Fiú: - Ma nagy esemény történt az életemben. Megtetszett egy lány, szinte le sem tudtam venni róla a szemem. Érdekes,  már 4 hete ugyanabba az iskolába járunk, de eddig fel sem tünt.

    Lány: - Ma észrevettem hogy egy fiú egyfolytában engem bámul. Csak tudnám mi a baja.

    Fiú: - Gyönyörü barna szeme és szöke haja van. Mindig is ez volt az ideálom.

    Lány: - Ronda vizenyös a tekintete, kefe a haja és ráadásul szemüveges. Mindig az ilyeneket utáltam a legjobban.

    Fiú: - Ma megtudtam e nevét. Kleopátra. A kedvenc nöi nevem. Hogy ö is megtudja az enyémet, odahívtam a tesómat és azt mondtam neki, hogy kiabálja a nevemet és én majd akkor odamegyek hozzá. Ez a lökött tesóm nem csupán azt kiabálta, hogy Józsi, hanem azt, hogy Jóska tojóska! Jól el is kalapáltam érte.

    Lány: - Józsinak hívják. Ki nem állhatom a Józsikat. Ráadásul durva és veri a kisebbeket.
     
    Fiú: - Ma megpróbáltam közelebbröl is megismerkedni vele. A Kovácsot megkértem, hogy "véletlenül" lökjön majd neki, amikor arra szaladunk. Meg is tette háromszor is, de hiába. Nem állt szóba velem pedig mekkorákat estem!?

    Lány: - Az a vadállat ma háromszor is nekem jött. Tiszta kék-zöld vagyok. De legalább ö is elesett. Eltörött a szemüvege és lehorzsolta a fél arcát. Most még rondább.

    Fiú: - Ma levelet írtam neki. Beletettem egy tábla csokiba és elküldtem neki a tesómmal, de úgy, hogy a tesóm ne is sejtse a levelet.

    Lány: - Ma küldött nekem egy tábla csokit. Olyan esdeklöen nézett rám, hogy nem volt szívem visszaküldeni. A csoki papírját odaadtam a tesójának mert azt mondta, hogy ö azt gyüjti.

    Fiú: - Az a lökött tesóm megtalálta a levelet. Tegnap rajtam röhögött az egész 4.c. Ezért még számolok vele. Egyébként ma fölhívtam telefonon. Háromszor. És csak annyit szóltam bele, hogy: SZERETLEK!

    Lány: - Mikor tegnap este megjöttünk anyuékkal a színházból, a nagyi teljesen föl volt dobva. Azt mondta, hogy a volt udvarlója háromszor is felhívta öt és csak annyit szólt bele, hogy szereti. Mikor Anyu megkérdezte, hogy honnan tudja, hogy ö volt az, azt válaszolta, hogy megismerte a hangját. Hogy mik vannak?

    Fiú: - Ma hazakísértem. Annyi mindent szerettem volna mondani neki, de meg sem tudtam mukkanni.  Azt hittem ö majd mond valamit, de rám se nézett. A fene se érti a lányokat.

    Lány: - Ma hazakísért. Egész úton hallgatott, mint egy sült hal. Micsoda bunkó!

    Fiú: - Feladtam! Már három napja feléje se nézek. Nem érdekelnek a nök. Nincs nö, nincs gond.

    Lány: - Már három napja felém se néz a Józsi. Hütlen kutya! Nem kellene véletlenül nekiszaladnom????

    előzmény:
    Pszihopapa (22)
    2005-10-31  00:10
  30. 2005. október 31. 00:1022.

    Udvarlás

     

    Fiú: - Ma nagy esemény történt az életemben. Megtetszett egy lány, szinte le sem tudtam venni róla a szemem. Érdekes,  már 4 hete ugyanabba az iskolába járunk, de eddig fel sem tünt.

     

    Lány: - Ma észrevettem hogy egy fiú egyfolytában engem bámul. Csak tudnám mi a baja.

     

    Fiú: - Gyönyörü barna szeme és szöke haja van. Mindig is ez volt az ideálom.

     

    Lány: - Ronda vizenyös a tekintete, kefe a haja és ráadásul szemüveges. Mindig az ilyeneket utáltam a legjobban.

     

    Fiú: - Ma megtudtam e nevét. Kleopátra. A kedvenc nöi nevem. Hogy ö is megtudja az enyémet, odahívtam a tesómat és azt mondtam neki, hogy kiabálja a nevemet és én majd akkor odamegyek hozzá. Ez a lökött tesóm nem csupán azt kiabálta, hogy Józsi, hanem azt, hogy Jóska tojóska! Jól el is kalapáltam érte.

     

    Lány: - Józsinak hívják. Ki nem állhatom a Józsikat. Ráadásul durva és veri a kisebbeket.

     

    Fiú: - Ma megpróbáltam közelebbröl is megismerkedni vele. A Kovácsot megkértem, hogy "véletlenül" lökjön majd neki, amikor arra szaladunk. Meg is tette háromszor is, de hiába. Nem állt szóba velem pedig mekkorákat estem!?

    előzmény:
    kisgondban (21)
    2005-10-30  23:31
  31. 2005. október 30. 23:3121.

    Látod milyen vagy?..."hátsó szándék?"... - mi a fenét jelent ez?...

    Ha valóban ismerkedni akar egy pasi, akkor az már "hátsó szándék"?...vagyis "rossz" - szükségtelen?...

    Árvíz, ezzel saját magad bizonyítod, hogy ti nők mit gondoltok valójában arról, ha egy pasi ismerkedni akar!!!

    Azt, hogy: "hátsó szándék" - nem pedig azt, hogy "jé, ismerkedni akar, adjunk neki egy lehetőséget!".... - vagy nem?....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821137 (15)
    2005-10-30  22:40
  32. 2005. október 30. 23:1320.

    Igen, a ruhapróbás esetet nem tudtam elképzelni, én ott csak nőket szoktam látni, esetleg megadóan a barátnőjuket kísérő férfiakat  !

    Meg a ruhaboltban én is a ruhára koncentrálok! Néha azon vettem észre magam, hogy átmegyek zombiba, és csak a potenciális szerzeményeket (ruha! &nbsp látom !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325801 (19)
    2005-10-30  22:56
  33. Torolt_felhasznalo_325801
    Torolt_felhasznalo_325801
    2005. október 30. 22:5619.
    aha .férfi-női fodrászatban remekül lehet.vagy ruhaüzletben.ez utobbi nem saját tapasztalat,de egy barátnőmnek bejött.ennyire hihetetlen amit irtam ?
    előzmény:
    frida (18)
    2005-10-30  22:52
  34. 2005. október 30. 22:5218.

    Fodrászatban?  

    Ruhapróbán????    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325801 (16)
    2005-10-30  22:48
  35. 2005. október 30. 22:5017.
    héh hát te itt???? 
    előzmény:
    Kundalini (14)
    2005-10-30  22:37
  36. Torolt_felhasznalo_325801
    Torolt_felhasznalo_325801
    2005. október 30. 22:4816.
    1-kocogás közben 2 bringaversenyen 3 usziban fodrászatban ruhaprobánál...
    előzmény:
    kisgondban (3)
    2005-10-30  22:12
  37. Torolt_felhasznalo_821137
    Torolt_felhasznalo_821137
    2005. október 30. 22:4015.
    Mert sok a rossz tapasztalat. Túl gyanakvóvá válltunk sajnos, és képtelenek vagyunk elhinni, hogy egy pasi minden hátsó szándék nélkül szólít meg.
    előzmény:
    kisgondban (13)
    2005-10-30  22:35
  38. 2005. október 30. 22:3714.
    Nem kell annyit görcsölni.Lazán bátran,durr bele.Aztán lesz ami lesz   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2005. október 30. 22:3513.

    Bocsika, egy kis történet:

    Az egyik barátom mikor betért egy egyetemre pesten, keresni kezdte az éttermet, nem tudta merre induljon. Megszólított egy fiatal egyetemista csajt, és nem azt kérdezte tőle, hogy "elvihetlek"?... - hanem azt, hogy "szia, ne haragudj, merre találom az éttermet itt?"...

    Erre mi történik?...A csaj, vágott egy "érdekes" provokáló pofát, majd, mint aki nem is hallotta, tovább sasszézott, és még a fejét is elfordította...nyilván teljesen szándékosan.

    Erre a barátom már bepöccenve utána szólt, hogy -"Bocsi, de ha rendesen szólok hozzád, vajon miért kell így viselkedned??!!!!!"

    Hm...én is ezt kérdezem: miért????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821137 (10)
    2005-10-30  22:26
  40. 2005. október 30. 22:3312.

    Szerintem az is baj, hogy ezek a fiúk nem figyelik a lányok jelzéseit azelőtt, hogy odamentek volna megszólítani.

    Egy kis szemezésből úgyis kiderül, hogy a lány örülne, ha megszólítják, vagy nem. Nem így működik?

     

    előzmény:
    kisgondban (8)
    2005-10-30  22:21
  41. 2005. október 30. 22:3011.

    Sziasztok!

    Én már nem a Ti korosztályotok vagyok, de ezt a témát ismerem. Ezeket hallom a fiamtól és a lányomtól. Fiam szerint a lányok - hmm hogy is mondjam, szóval túl könnyű zsákmányok. Lányom szerint a pasik túl rámenősek. Mindkettő szeretne udvarolni, ill. udvaroltatni. De a mai lányoknak állítólag nem lehet udvarolni, rögntön mindent akarnak, lányom meg szeretne sétálni kézenfogva, virágot kapni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_821137
    Torolt_felhasznalo_821137
    2005. október 30. 22:2610.
    Kíváncsi vagy rá, hogy miért? Azért, mert ezek a mondatok, hogy:" Szia kislány, elvihetlek?", vagy" Hú, az anyját, jól nézel ki", ezek nem éppen figyelemfelkeltő mondatok. Biztos nem mindenki így közeledik, de hidd el Nekem, sokan vannak. Az embernek elmegy a kedve az ismerkedéstől.
    előzmény:
    kisgondban (8)
    2005-10-30  22:21
  43. Torolt_felhasznalo_821137
    Torolt_felhasznalo_821137
    2005. október 30. 22:239.
    Eddig még nem mertem.  De még előfordulhat. 
    előzmény:
    frida (7)
    2005-10-30  22:21
  44. 2005. október 30. 22:218.

    Elmondom: Úgy kellene, hogy mikor megszólít bármilyen helyzetben egy idegen fiú, akkor minimum illemtudóan kellene reagálni, nem pedig úgy, ahogy ma egyes csajok ezt előadják.

    Nem...ez nem személyesen az én problémám, csupán rakásnyi fiatal haverom problémája, akik már néha nagyon ki vannak akadva attól, hogy ha megszólítanak egy lányt bárhol, azok sok esetben unott grimaszokat vágnak, és úgy néznek vissza a fiúra, mintha valami bűntettet követett volna el...

     

    előzmény:
    frida (4)
    2005-10-30  22:15
  45. 2005. október 30. 22:217.
    És néha, ha unatkozol, vagy kéne egy pasi, akkor felhívsz egyet-egyet?  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_821137 (5)
    2005-10-30  22:17
  46. Torolt_felhasznalo_224158
    Torolt_felhasznalo_224158
    2005. október 30. 22:206.

    nyitottnak kell lenni, s nem előző csalódások keserű emlékeit a hátunkon cipelni, ez az elsődleges szerintem  

     

    előzmény:
    frida (4)
    2005-10-30  22:15
  47. Torolt_felhasznalo_821137
    Torolt_felhasznalo_821137
    2005. október 30. 22:175.
    Hol? Melóhelyen? Hozzánk elég sok helyes pasi jár, a kereskedelemben dolgozom, van egy csomó telefonszámom, mert sokszor el kell kérnünk értesítés miatt, ha gondolod... 
    előzmény:
    frida (4)
    2005-10-30  22:15
  48. 2005. október 30. 22:154.
    Igaz, nem csak az a kérdés, hogy hol, hanem az is, hogy hogyan?  
    előzmény:
    kisgondban (3)
    2005-10-30  22:12
  49. 2005. október 30. 22:123.

    Ismerkedni?....

    Bárhol, és sehol sem.

    Nyilvános helyen, nem annyira, bevásárlóközpontban sem annyira, utcán mégúgysem...discóban szintén nehéz, mert a lányok egymással bulizni, és inni járnak oda is...

    Akkor vajon mi maradt?...a "bárhol" - na de pontosan hol is?...

    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51
  50. 2005. október 30. 22:042.

    valóban   

    előzmény:
    frida (1)
    2005-10-30  21:51

Címlap

top