Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Harisnyanadrág férfiaknak

endroo
Létrehozva: 2005. október 9. 09:00

Sziasztok!

Hölgyek és urak véleményére lennnék kiváncsi azzal kapcsolatban ha egy férfi harisnyanadrágot hord.Ugyanis szerintem a hideg ellen nekünk férfiaknak is kell védekezni, de ugyanakkor a jégeralsót fertelmesnek találom.

  1. Torolt_felhasznalo_851644
    Torolt_felhasznalo_851644
    2007. július 11. 23:52126.

    Szerintem a neylon harisnya férfinek undorító. De amit nadrág alá vesznek jégeralsót vagy harisnyát azzal nincs problémám.

    A férjem raktáros, és sokszor kell kamiont is pakolni. Az istennek nem tudok ráimádkozni sem jégeralsót, sem harisnyát. Pedig sokat beteg emiatt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. július 9. 17:41125.
    Ide már nem járnak lányok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. szeptember 10. 21:37124.
    Bellindaba van 20DENes??? De a bugyi mintáson kívül!
    Valaki nem tudna amúgy valami tanácsot adni, hogy mit lehet csinálni hogy ne büdösödjön be a harisnyás láb (zokni nélkül) annyira a cipőbe?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. szeptember 1. 17:21123.
    Helló!

    Bellinda-ba van 20,50,70 DEN-es termék?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. június 21. 09:56122.
    Valaki adjon már infót a fizetés módjáról, ha külföldről rendelek harisnyát?! pl: innen http://tights4men.co.uk/ itt jó nagy a választék.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. június 6. 11:26121.
    Szia!

    Örülök neki, hogy te így állsz a dologhoz, hogy nem foglalkozol vele ha viseli viseli és kész. Csak az emberek jó nagy többsége nem ilyen, az itt a baj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_396255 (120)
    2006-06-05  08:36
  7. Torolt_felhasznalo_396255
    Torolt_felhasznalo_396255
    2006. június 5. 08:36120.
    Mostanában újra elő kellett vennem a harisnyáimat. Júniusban...
    Én semmi kivetni valót nem találok a férfiak harisnyaviselésében. Csak azt gondolom ezzel nem kellene törődni. Azaz, ha valaki visel, akkor viseljen. A múltkor egy fiú fülében olyan fülbevalót láttam! Mint nyagyanyámnak volt, nagy köveset, és mindkét fülében. De csak ennyi volt, nem is érdekelt tovább. Ugyanígy lennék egy férfi harisnyaviselésével. Ha lenne ilyen pasim, csak egy dolgot nem viselnék el tőle...Hogy az enyéim között garázdálkodjon...Erre én nagyon kényes vagyok!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. június 3. 15:00119.
    Helló!

    Ezeket a termékeket (EVONA, COMFILON, ARIES, WOMAN) honnan lehet beszerezni, rendelni? Esetleg webcím? Köszi! bye
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
    2006-06-01  09:28
  9. 2006. június 1. 09:33118.

    Combfixet is hordtok?  (Bocs, nem lehetett kihagyni..)

    De azt nem is tudtam, hogy gyártanak férfi harisnyanadrágot...Hol lehet ilyet kapni?  Elküldenéd akár priviben? 

    Egyébként pedig a hideg ellen mindneki úgy védekezik ahogyan tud. Szerintem akit az ember annyira közel enged magához, hogy ezt lássa, azzal már van olyan viszonyban, hogy ez nem lehet ciki.

    előzmény:
    endroo (1)
    2005-10-09  09:00
  10. 2006. június 1. 09:30117.

    Üdv mindenkinek Sajnos csak harom részletben fért bele mondandom.

    Mint írtam nálam totális nyitottság van-e téren nem hordok zoknit és így tehát ha leül az ember bokánál óhatatlanul is ki villan  a harisnyás boka.

    Igaz rövidnadrágot nem hordok, ill volt rá példa, hogy a vendégeket rövidnadrág és 20 denes harisnya kíséretében fogadtam.

     

    Tehát a nyitottság tekintetében, mint azt írtam, nem okoz problémát váratlan esemény, ha például valahol le kell venni a cipőt. Lenne is pár példám erre, volt hogy uszodában közös öltözőben, vagy kondi terem közös öltözőjében számtalan alkalommal vetkőzés ill öltözés alkalmával teljes egészében láthatták a harisnyás lábaim.

    És soha egy rosszindulatú megjegyzés sem hangzott el. Sőt még arra is volt példa , hogy egy külföldi állampolgár személyében, láttatni közölte a harisnya divatot mivel ugyanis abban kondizott. Mivel engem is érdekelnek az újdonságok így természetesen én is ki próbáltam a szőrtelenítéssel járó rendkívüli kellemet. És természetesen a kozmetikus csajokhoz is, télen 15-20-denes harisnyanadrágban jelentem meg. És mint számtalanszor, itt is be bizonyosodott, hogy semmi kivetni valót nem találnak a dologban. Sőt az egyik kozmetikus csajszi mondta, hogy ő leszokta vágni a lábfejét a harinak és azt adja rá a párjára télen.

    És természetesen mindig a következő alkalmakkor elszoktam vinni a képeket vagy még originál csomagolású férfi terméket. Kérdeztem a legelső alkalommal a kozmetikust, hogy mint gondolt mikor meglátta rajtam a 15-den  es terméket, a válasza: abszolút nem gondolta, hogy női termék lenne,  pedig szinte nincs is különbség. Ma voltam megint és mivel nagyon érdeklődő volt, vittem neki is kinyomtatott férfi nylon termékeket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. június 1. 09:27116.

     

     

    A saját igényeinket kell szem előtt tartani, nem a más elvárásainak megfelelni.

    Egyszerűen, természetesen, öszintén.

     

    Lenne még miről írnom de azt hiszem kifejtettem a lényeget, a többi csak rajtatok múlik.

    Fogékonyabbak az emberek mint sem gondolnátok ez tapasztalat. És a bizonyság az emberek.

     

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. június 1. 09:22115.

    sziasztok!

    Kezdetben minden férfi esetében a reakció hasonló, de ez fordított helyzetben is érvényes és természetes. Még az elején bennem is volt némi para, de az idő elteltével el múlik és természetessé válik amint tudatosul az illetőben, hogy nincs mitől és kitől szégyenkezni valója. A legnagyobb félelmeit az illető sajátmagában önmagától gerjeszti, tehát sajátmagunktól félünk legjobban. Egyszerűen nem kell vele foglalkozni és megy minden magától. Az elmúlt télen én is bementem egy üzletbe és vásároltam magamnak harisnyanadrágot, igaz én férfi nylon akartam venni , de mivel nem volt raktáron meg ígérték, hogy legközelebbi szállításnál hoznak, és addig is gondoltam veszek akkor ugyanolyan márkát nőibe és kértem is, az eladó hölgy kérdezte a méretet, mire én magamnak lesz. Ezek után még készségesebb lett és további szebbnél szebb márkákat kínált fel nekem amiből vásároltam is.És megigérte ,hogy mielőbb meg lesz a férfi termék is ami igazából nem nagyon különbözik a nőitől. Két hét múlva meg is lett a férfi, amiből vettem is 3 db és mellé 1 db nőit is.

    Ahhoz, hogy férfit láss harisnyában igazából még lehet, hogy túl fiatal vagy, de elhiheted engem már rengeteg hölgy ismerősöm barátnőm , anyukák , nagymamák láttak már nylon harisnyanadrágban. És érdekes nem történt semmi sőt dicséret az megeset.

    Úgy hogy nem olyan ritka ez a divat irányzat mint gondolod.

    Be másolok egy korábbi írásom neked és a hasonló gondolkodásúaknak.

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (113)
    2006-05-30  15:54
  13. 2006. május 31. 18:02114.
    Nem tudom, mennyire ritka, de azt hiszem, én nem tettem volna ki ilyen megalázó helyzetnek a pasimat. Nehogy azt hidd, hogy ez el fogja venni a kedvét a harisnyaviseléstől- inkább tőled. Én a helyében valóban egész életemben emlékeznék arra, hogy a csajom mennyira kegyetlen és érzéketlen volt velem. De ezek az én érzéseim, lehet, hogy ő máshogy élte meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (113)
    2006-05-30  15:54
  14. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2006. május 30. 15:54113.
    Szia Mindenki !

    Elolvasva a véleményeket, és az ajánlott oldalakat továbbra is az a véleményem, a harisnyanadrág nekünk nőnek való és ez nem is fog megváltozni. Az más kérdés hogy néhány férfi jól érzi magát benne. Soha nem gondoltam volna, hogy engem is összehoz a sors egy ilyen fiúval. Az igazat megvallva eddig ezzel a jelenséggel még nem találkoztam. Minden esetre a hétvégén kiderült hogy a fiúm harisnyamániás. Az történt, hogy vásárolni voltunk, mivel szükségem volt egy titok zoknira bementünk egy harisnya boltba. Egyből furcsán izgatott lett. Mivel már többször pedzegette ezt a dolgot, igazából nem is nagyon lepődtem meg amikor kinyögte szeretne egy harisnyanadrágot magának. Igazán ezt akarod?- kérdeztem. Igen felelte. Arca olyan piros volt mint a pipacs. Hát akkor vegyél magadnak.- mondtam neki. S mint egy végszóra oda lépett egy 30év körüli eladó nő. Segíthetek.- kérdezte. Úgy gondoltam, egy kicsit hagyom mit kezd ezzel a szituációval, hogy oldja meg , hiszen még a méreteket se ismeri. Ezért kicsit odább lépve , hogy azért mindent halljak. Nos fiatal ember miben segíthetek. Harisnyát szeretnék. Nagyon szép comb fixeink vannak. Csacsogott az eladó, és már mutatta is az árut. Én harisnyanadrágot …. eddig jutott el a mondandójában a fiúm elcsuklott a hangja. Már szinte sajnáltam. Az eladónő folytatta és milyen anyag és fazonúra gondolt, mintás, üvegszálas ….valami nagyon csinosat hallatszott halkan. ..és milyen méretet visel a hölgy......? hát nem is tudom....Szóval nem részletezem tovább, mire a kosárba került az a bizonyos harisnyanadrág, a párom már az se tudta hol van. Mikor végre kikerültünk a boltból, megkérdezte:Nagyon leégtem? Egy biztos ezt nem felejted el míg élsz a biztos. Aztán haza értünk, egyedül voltunk kitettem a harisnyát az asztalra és megkérdeztem: Na most mi legyen? Ez egy nagyon szép Golden Lady 20denes tangás harisnyanadrág. Vedd fel szépen. Hát ezt nem lehet leírni mit össze nem bénázott, egyszerűen nem bírtam ki nevetés nélkül. Aztán az lett a vége, hogy megmutattam neki hogy kell felvenni ráadtam mint egy kis gyerekre. Annyira szégyellte magát benne, hogy kijöttek a könnyei. Hát még én se láttam láttam férfit nylon harisnyába. Csak azért tettem, engedtem meg ezt neki, mert különben egy nagyon rendes fiú, hát legyen meg az öröme. Kíváncsi lennék a sok férfi, hogyan éli meg a hasonló helyzetet egy nő előtt harisnyába lenni nem semmi, de ő legalább felvállalta ezt nagyra értékelem. Azért azt gondolom hogy ami esetünk ritka vagy nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_458062 (112)
    2006-05-28  10:17
  15. Torolt_felhasznalo_458062
    Torolt_felhasznalo_458062
    2006. május 28. 10:17112.
    Szia!

    Abban biztos lehet, hogy azaz 1-2% az nem annyi hanem több! Az meg, hogy valakit emiatt melegnek titulálnak az nem a harisnyaviselő baja, hanem aki annak titulálja az ő tudatlanságának a baja!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (110)
    2006-05-24  23:40
  16. 2006. május 27. 14:10111.

    üdv mindenkinek!

    Hát én nem így látom és érzem ezt a dolgot főleg a saját tapasztalataim alapján. Ami persze év tizedes múltra tekinthet vissza. Én teljesen természetes viseletként használom a nylon termék férfi változatát persze mindegy milyen változat, nem sok különbség van a kettő közt. Tehát bárhol bárki előtt használom és használtam és legyen az férfi, vagy nő, rosszindulatú kommentárt nem igazán kaptam , vélemény alkotás az természetesen volt, de csak ennyi és mivel pont a szégyen érzet az ami a férfiakban túlnyomó részben ott van, ezért van még kisebbségben ez a fajta nyitott igény, amit persze az emberek egyre jobban tolerálnak pozitívan.

    Még egyszer megemlítem a harisnya mint ruhadarab a férfiak ruhatárába tartozott.

    Egyébként a nadrág egykoron kizárólag férfi ruhatár kelléke volt, és érdekes módon napjainkra uni sex divattá nőtte ki magát.

    A harisnyanadrág viseletével, ami egykoron férfiaké volt, hasonló esemény játszódik le mint  a nadrág esetében.

    De felsorolhatnék még ide sok példát: női boxer , nyakkendő ,tanga stb

    Úgy, hogy én nem innék arra mérget, hogy a  nylon harisnyanadrág kirárólag női ruhadarab marad, hiszen már most sem az. Köszönhetjük a nem kevés gyártónak és azoknak a férfiaknak akik szintén nyíltan felmerik önmaguk és az emberek előtt ezt a kellemes komfortot adó viseletet vállalni.

    Még rengeteg példát tudnék felsorolni de most csak ennyit, akit érdekel a véleményem részletessebben az olvasson vissza itt, és a divat a harisnya a pasin topicban is.

    üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (110)
    2006-05-24  23:40
  17. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2006. május 24. 23:40110.
    Lehet hogy sok férfi titokbab nylon harisnyát visel, bár szerintem ez nagyon ritka. Az én fiúm is bolondul a harisnyanadrágért ha rajtam van szinte nem birok vele. Többször megkérdezte milyen érzés benne lenni.Hát erre most mit mondjak neki? Úgy három napja olyan helyre mentünk ahová muszály volt harisnyát húznom. Elötte öltöztem fel, a szemei kocsányon logtak. Mire megkérdeztem na mi tetszik annyira?- Bevallota már megint a harisnya és persze én. Már mondtam neki többször, ha annyira oda van érte hát tessék...már tudom, hogy szeretné, csak nem meri.Én meg nem erőltetem elvégre ez egy női ruhadarab és az is marad ebben biztos vagyok. Legfeljebb a férfiak 1-2%-ka viseli és nagyon fél nehogy kiderüljön és nevetség tárgya legye esetleg melegnek tituláják. Ezt a csatát a férfiak nem nyerhetik meg.
    előzmény:
    fázóAPUKa (109)
    2006-05-19  23:13
  18. 2006. május 19. 23:13109.

    Igen csak helyeselni tudom az előttem szóló férfi társam véleményét.

     

    Szerintem olvass vissza és persze ha teheted nézd végig a másik topicot is ami "divat a harisnya a pasin" névre hallgat.

    És felvilágosít ,hogy nem egészen Női ruhadarab a harisnyanadrág.

    Köztudott , hogy a hölgyek nyúlták le a múltszázad idején tőlünk férfiaktól.

    A harisnya nyelvtanilag is hímnemű tudomásom szerint,de lehet hogy tévedek. Most kezdi visszafoglalni helyét ruhatárunkban eme kellemes és mindenszempontból komfort érzetet adó ruhadarab.

     

    Egyébként ha visszaolvasol többet is meg tudhatsz rólam, és részletes véleményemről a divat a harisnya topicban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (107)
    2006-05-17  15:30
  19. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2006. május 18. 20:01108.
    Hello !

    gazad van az a pali tényleg egy nagy nyúl lehet ha csak a szája jár de amikor a tettek mezejére kell lépni akkor tele a naci.
    Evvel a harisnya abszolút női ruhadarab szerintem rajtam kívül más is vitába szálna.
    Ami engem illet én saját magam vettem egész télen a harisnyáimat minden gond és probléma nélkül mint ahogy gondolom más férfi társam is.

    Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825212 (106)
    2006-05-17  15:29
  20. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2006. május 17. 15:30107.
    Azért remélem abban maradhatunk, hogy a harisnyanadrág női ruhadarab. Bár nem régiben megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon oda van ezekért a ruhadarabokért. Hebegve, habogva bevallotta szívesen viselné... Errre azt mondtam neki ha van bátorsága hozzá csak tessék. Mindjárt nem volt olyan nagy fiú, még meg venni se merné. Szerintem a férfiak gyávák ehez, még télen is inkább csontá fagynak a büszkeség nagy úr...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971508 (105)
    2006-04-01  17:53
  21. Torolt_felhasznalo_825212
    Torolt_felhasznalo_825212
    2006. május 17. 15:29106.
    Azért remélem abban maradhatunk, hogy a harisnyanadrág női ruhadarab. Bár nem régiben megismerkedtem egy fiúval, aki nagyon oda van ezekért a ruhadarabokért. Hebegve, habogva bevallotta szívesen viselné... Errre azt mondtam neki ha van bátorsága hozzá csak tessék. Mindjárt nem volt olyan nagy fiú, még meg venni se merné. Szerintem a férfiak gyávák ehez, még télen is inkább csontá fagynak a büszkeség nagy úr...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971508 (105)
    2006-04-01  17:53
  22. Torolt_felhasznalo_971508
    Torolt_felhasznalo_971508
    2006. Április 1. 17:53105.
    Hello!

    Szabad világban élsz miért ne hordhatnál te is harisnyát ,ha akarsz . Demokrácia van vagy nincs de ez most mindegy. Azt hogy a nők mit loptak el a fiúk ruhatárából azt meg azért nem szeretem mert ők mindent amit lehet. A harisnya szerintem sem egy tipikus női ruhadarab csak a II. Világháború után mondták ki annak .

    Próbáld ki ha eddig még nem ,megéri.

    Üdv.
    előzmény:
    yanika (104)
    2006-04-01  13:19
  23. 2006. Április 1. 13:19104.
    A harisnya is férfiruha volt,majd a nők használták.Szerintem mi is hordhatunk harisnyát,mint a nők is felvesznek nyakkendőt.Őket nem nézik ki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_458195
    Torolt_felhasznalo_458195
    2006. március 12. 21:00103.
    Semmi kivetni valót nem látok abban ha egy férfi harisnyanadrágot vesz fel. Ha hideg van,  Ök is fáznak nem csak a nők  Slicces változatra azé odafigyelni, nehogy meglepetés érjen  Manapság már minden nagyárúházban kapható az alsónacik  , atléták  között.  
    előzmény:
    endroo (1)
    2005-10-09  09:00
  25. 2006. március 12. 20:45102.

       Nagyon szexi férfiakon a harisnya! Máris röhögőgörcsöt kaptam,pedig csak elképzeltem.

    Én is a vastag nadrágot ajánlom inkább! 

    előzmény:
    endroo (1)
    2005-10-09  09:00

Címlap

top