Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hárman párban ?

Lucsia
Létrehozva: 2005. szeptember 29. 09:35
Sziasztok !

Lehet, hogy sokan meg fognak botránkozni, ha elolvassák ezt a levelet, de nem bánom, legyen. A kérdésem - kérésem a következő :
Én egy férjezett, két gyermekes családanya vagyok, családi életünk rendezettnek és boldognak mondható, eltekintve a kisebb, mindennapi problémáktól. Ami a szexuális életünket illeti, mindig a férjem volt a bátrabb, kezdeményezőbb, bennem mindig elég sok gátlás volt, amit neki sok türelemmel és kitartással sikerült oldania. Becsülöm őt ezért, mert sok férfi talán inkább más nő után nézett volna, ő viszont velem akarta elérni azt, hogy a szex változatosabb és izgatóbb legyen köztünk - hisz lassan 20 éve vagyunk házasok, és ennyi év után már nem árt bedobni új dolgokat, hogy ne laposodjon el az egész. Olyasmikre gondolok, mint pl. szexis fehérnemű, segédeszközök, fényképezés, és a hagyományos szexen kivül O/A is. És most a lényeg : a férjem leghőbb vágya egy ideje már, hogy engem egyszerre két férfi kényeztessen, ő + még valaki, akit én választok ki, számára ez rendkivül izgató lenne. Dolgozik is rajta már egy ideje, hirdetést adott fel az interneten, csatolt hozzá néhány fényképet is /arc nélkülieket/, és hát mit mondjak, rengeteg a jelentkező. Bevallom, a gondolat engem is izgat, de ahhoz már nagyon gyáva vagyok, hogy a valóságban ezt meg merjem tenni.
Arra kérek mindenkit, akinek van ilyen jellegű tapasztalata, ossza meg velem. Köszönöm. Lucsia


  1. 2005. október 4. 19:06405.

    tudod engem, ahogy írsz erről az "örömről", arra emlékeztet, denagyon, mit valszeg teis meg millió más ember is átélt már. mikor egy kapcsolatnak vége van (miben szerettél és szerettek), kis idő után összefutsz a volt társsal (és tökmindegy, ki vetett véget, ki szeretett még és kinél múlt el), ki lelkesen, csillogó szemekkel meséli aktuál párját vagy hűhade kalandját. emberben negatív érzések vannak, pedig ésszel tudja, meg szívével is, hogy ő már nemakar semmit a másiktól, nem irigyli, nem sajnálja tőle jót, de mégis, talán büszkeség, talán hiúság, talán az elveszett "pozíció" - emberi gyengeség, de mégis kis rosszérzést szül, ha máshol nem, hát nagyonmélyen de talán még összefutsz vele jópárszor, vagy kapcsolatban maradtok, és idővel ő mesél újra csillogó szemekkel, és te észreveszed, hogy már semmiféle rosszérzés nincs benned, örülsz, hogy ennyire őszintén tudsz gratulálni vagy jótkívánni, hisz szereted azt az embert, kit egykor szerettél. most is, csak másképp. mert az a megfoghatatlan és definiálhatatlan szerelem elmúlt, fölülírta más, vagy csak elmúlt magától vagy elmosta az élet, a mindennapok 

    ellenzők meg egyetértők? gondolod, hogy erről lenne szó? mert én úgy gondolom, néhány valóban selejtes-defektes embertől eltekintve mindannyian ugyanazokkal az érzésekkel, vágyakkal, izgalmakkal, gyarlósággal és esendőséggel éljük meg a párkapcsolatokat. és te sem tudhatod, mikor veszíted el valaki miatt a fejed, akiért odadobod régi és már végigélt, többnincsbenne kapcsolatot meg kalandozást nem hiszem, hogy egy kapcsolat kinyitásával megelőzhető, hogy másba neszeress, azt sem, hogy "bezárásával" megelőzhető, de azt hiszem, ha kinyitom, megakarom adni az esélyt rá. akár kaland formájában, annak minden izgalmával és élvezetével, akár újabb érzelmi élet megéléséért

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (400)
    2005-10-04  16:10
  2. 2005. október 4. 16:40404.

    ha nagyon-nagyon jól meglennétek kettesben is, akkor hogyhogy jött ötlet többes szexekre meg egyebekre? 

    Honnan jönnek ily gondolatok?hogyan?s egyáltalán?

    évekig éltek kettesben, nagy szerelemben ,faszaságban s egy nap úgy ébredtek, hogy többen akartok lenni ágyban? hogy jön elő pölö beszédtémaként akár ilyen? s párod rögtön bólintot, hogy rendben??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (400)
    2005-10-04  16:10
  3. 2005. október 4. 16:32403.
    hát most erre mit lehetne írni? komolytalan csokievés meg viccmesélés - hát, igazán ok, hogy ezeket is olyszívesen csinálja, mérne örülnék neki, ha mással élvez. nomeg ha fenemód olyan jólenne "zárva" is, akkor minek nyitni? akkor mégsem arról van szó, hogy úgyis elromlana, ha ember nem nyitja, mer ugyi a hagyományos felállás az mindenképp rosszakhoz vezet? akkor egyáltalán hogyjut valaki oda, hogy jajdejó asszonnyal, drágám, nyissunk már másokfelé is, mert úgyörülök, ha örülsz?
    persze mostan elviccelem, de hát mégiscsak eljut VALAMIÉRT oda az ember akár csak agyában is, hogy megkéne ezt beszélni asszonnyal, meg kellene kérdezni, meg kellene győzni. miért?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (400)
    2005-10-04  16:10
  4. 2005. október 4. 16:28402.
     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (400)
    2005-10-04  16:10
  5. 2005. október 4. 16:20401.
    Nem is kértem részleteket...és nem is kérdőjeleztem meg, hogy te marha jól érezheted magad így házasságodban. Én általános jelenségként nem tartom életképesnek nyitott házasságot.
    előzmény:
    nőspasi (392)
    2005-10-04  14:35
  6. Torolt_felhasznalo_191718
    Torolt_felhasznalo_191718
    2005. október 4. 16:10400.

    csak gyorsan, mert ma már nem leszek fent:

    a magam nevében szólva: akkor is meglennénk, és nagyon jól, ha nem lenne nyitott a kapcsolatunk (2esben-3asban is akár). sőt akkor is nagyon-nagyon jól lennénk.

    mint ahogy akkor is jól lennénk, ha pl. nem járnánk el raftingolni. de raftingolni (is) nagyon klassz, és jó időnként ilyen nemnormális dolgot csinálni.
    két normális (ezt nem úgy értem, h nyitott kapcsolatot igenlő, hanem úgy, hogy egymást tisztelő, becsülő, elfogad&oacute, nyitottság tekintetében (is) egyetértő ember ilyen módon (is) képes egymásnak-magának örömet szerezni. (talán hihetetlen, de nekem az is öröm, ha a kedvesem valakivel van, és jó volt neki - lehet mondani, h beteg vagyok. de: annak is örülök, ha jól esett neki egy tábla csoki, vagy tud nevetni a más viccén és nem csak az enyémen)

    becsülettel meg kell, h valljam, hogy azért nem érzem teljesen könnyűnek a teljes monogámiát, de ha ez a kapcsolatunknak a szükségszerű elvárása lenne, akkor megpróbálnám teljesíteni

    holnap - vagy még inkáb csütörnapon tudok majd válaszolni - bocs

    üdv minden egyetértőnek és ellenzőnek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594970 (399)
    2005-10-04  15:53
  7. 2005. október 4. 15:53399.
    de ez az egész olyan, mintha egy közösségben, hol gyakran eltűnnek dolgok, kihirdetnék, na mostantól mindenki elveheti a másét, mer úgyis ellopnák
    szerintem nemlehet összehasonlítani, az "emberi gyengeség" vagy akár szükségletnek hívott olykori elcsábulást, vagy a zöldutat. nemhinném, hogy ugyanaz lenne, ha valaki házasságban-kapcsolatban akár fellángolásból, hirtelenvágyból, akár ittas "felindultságból" máságyában ébredne, mint a párom mellett direktbe keresgélek, akár hasonlszőrűek között, ha éppen valami újat akarok mán
    ez sokkalinkább egyéni természeten múlik, semmint globális emberi természeten. az, hogy nekem folyamatosan szükségem van mindig újpalikra, újingerekre, vagy ha olyat találok, nemmozdít meg annyira más, hogy rögtönugorjak. és ha olyan vagyok, hogy mindig megakarom kapni-élni újingert, azon asse változtat, ha egyszerre húszpalival élek együtt vagy egymagam vagyok
    én csak azt mondom, azért, mert valakinek csak így működik az együttmaradás, nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is csakígy működhet (mer úgyis félrekefél mindenki előbbutóbb ugyi. csak mondjuk furaszámok jönnének ki "titkon" félrekefélésekből, mint nyitott strigulákból megintcsak nem számítva javíthatatlan "szoknyapecéreket" vagy "léha" némbereket )
    mert nyitottházasságban élők valahogy nemválaszolják meg azt a kérdést normálul, hogy valóban ez (már a szexuális kinyitás) ennyire fontos kérdés a frigyben, ergo, ha nemlehetne félrejárni, együtt bírnának-e maradni úgy, hogy az jóházasságnak lehessen nevezhető, miben örömüket lelkik (szexuálisan is), továbbá hogy valóban minden olyan hűdehepi volt e nyítás döntésének kimondása előtt. (mert mint már írtam, van, ki ilyenkor újrakezdi mással, újraél, újraépít ésatöbbi, de ugyi ez nempálya annak, kinek csak fütyköse áll folyton vagy kinek puncija viszket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_191718 (397)
    2005-10-04  15:05

Címlap

top