Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007-es esküvőben reményke

tiborsi
Létrehozva: 2005. szeptember 28. 13:55

Sziasztok!

Olyan lányokat, esetleg fiúkat keresek akik abban reménykednek, hogy 2007-ben esküvőjük lesz. Hátha mire el kell kezdeni szervezni már kialakul itt egy jó kis csapat. Addig meg beszélgessünk, barátkozzunk.

  1. 2011. Április 5. 21:5186301.

    Gondoltam. :)

    Kazán ügyben ajánlom a Durel 96 Kft-ét, mi tőlük vettük a kazánt, 150e-el adták olcsóbban, mintha Győrben vettük volna, így nagyon megérte érte felautózni Pestre. 

    (ha esetleg nem találnátok a construmán elfogadhatót árban)

    Van csempéjük, kádjuk, jó sok mindenük. ;) 2 éve nem lehetett kártyával fizetni, szóval ha onnan akartok valamit, akkor előtte tájékozódjatok.

     

    Redőny projekt nálunk is játszik, amiket összegyűjtötök ajánlatokat esetleg tovább dobhatnád mailben. ;) Köszi.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (86300)
    2011-04-05  21:42
  2. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2011. Április 5. 21:4286300.

    Sziasztok!

     

    Juci, igaz kint vagyunk a háznál, holnap indul a vakolás és egyben ez az utolsó nagy project, leszámítva a csempézést:)

    Igen szombaton kint leszünk a construmán, kell redőny és csepme a fürdőbe:)) Meg kazán, ezeket tuti kint szerezzük meg.

     

    Ami nekem is fura, hogy egyre több ember Ir-es a környezetemben, szinte már alap betegség :((

     

    Arwen, jó látni téged is, remélem csíkos lett a teszted.

     

     Héten majd visszanézek még hozzátok most megyek aludni, mert hosszú volt a nap. 

     

    puszi  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2011. Április 5. 09:3186299.

    Helló!

     

    Akkor tényleg jó ideje szeded már a gyógyszert, ez jó, hogy korán kiderült, és hogy ott megcsinálták alapból ezt a vizsgálatot.

    Czege sajnos tudna mesélni, hogy hány közös ismerősünknek derült ki ez a betegség, ráadásul úgy, hogy Czege szajkózta, hogy menni kéne vizsgálatra, a doki meg csak legyintett, hogy áh, nem beteg maga, nincs itt semmi probléma.

    Közben meg olyan durva IR-e van egy-két barátnőnknek, hogy csak porzik. Sajnos az orvosok nagy többsége annyira nem ért hozzá, mint tyúk az ABC-hez. 

    De az nagyon jó, hogy jó kezekbe kerültetek és hogy ilyen hamar kiderült és hogy egyáltalán a doki is felismerte és kezelik. :)

     

    Kíváncsian várom, hogy mi újság a pocaklakóddal, adj majd hírt magatokról. :)

     

     

    Vincének mi is Boldog névnapot kívánunk! :)

     

    Lúd, felújítás hogy halad? Láttam a lakásosban is aktívkodtál, de én már nem bírok ennyi fórumot követni sajnos.

     

    Többiek merre csavarogtok? Mindenki kihasználja a tavaszi jó időt és kint van? 

    Veráék gondolom építkeznek ezerrel, a jó idő kedvez az ilyen munkálatoknak. :)

    Na, meg Contsruma is van szerdától. ;)

     

     

    előzmény:
    kahlan_amnell (86297)
    2011-03-24  14:52
  4. 2011. Április 5. 09:0186298.

    Boldog névnapot Vincének!

     

    Az egyébként megvan, hogy a Vince betűiből melyik másik, itt K-betűvel egykoron sokat forgó ffi nevet lehet kirakni? :o)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. március 24. 14:5286297.

    sziasztok!

     

    Juci, nem, BMCbe járok a János kórházba.Múlt év márciusától járunk oda, a vizsgálatok során derült ki az IR nem sokkal utána, hogy elkezdtünk járni. Lassan egy éve szedem a merckformint meg a bromót.

    Enyhének mondták az IRt, értékeken belül voltam, de valamiért mégiscsak kijött.

     

    Holnap derül ki, hogy lakják-e már a luxusgarzonom

     

    Aki használt Crinone gélt: létezik, hogy csak emiatt nem jön meg méry?

    Mert amúgy nem jár errefelé, mellfeszülés van... 

    előzmény:
    BJuci (86296)
    2011-03-20  20:31
  6. 2011. március 20. 20:3186296.

    Sziasztok!

     

    Nagyon régen jártam erre.

     

    Visszafelé haladok, ha nem bántjátok, így egyszerűbb.  

     

    Mariann, örülök, hogy jól vagytok. Benedek nagyon aranyos. Várja már a kistesót?

     

    Arwen, de jó, hogy hallunk felőled is.

    Remélem ott vannak már azok a babák a pocakban. IR miatt te is Tüűhöz jársz, ahogy Czege? Vele beszéltél erről? Nagy tudora a betegségnek (sajnos). Mikor derült ki az IR, hogy tudtatok menni inszemre? Vagy ennyire jó kezelést kaptál, hogy engedélyezték is, mert  hamar lett jó terheléses eredményed?

     

    Ludmi, rakok majd fel videót, csak előbb el kéne jutnom odáig, hogy feltegyem. Nem unalmas az élet, valami mindig kimarad.

     

    Hű Czegém, ez a kép nagyon ott van. Milyen régen volt basszus, már 4 éves házasok leszünk csajok.

     

    Jukka, de jó, hogy hírt adtál magatokról. Örülök, hogy jól vagytok és teljesen egyet értek Czegével. Minden tiszteletem a tiéd a két gyerekkel kapcsolatban.

    Bende is egy angyal, és én is levegőt is alig tudok venni, nincs semmire időm, hát még két gyerek mellett....durva lehet. De később majd milyen jól eljátszanak egymással. Meg kitalálják együtt a csínyeket.

     

    Vera, gondolom azóta már csomó mindent megcsináltatok a házon, várom a képeket meg a beszámolót.

     

     

     

     

    Betegek voltunk, először én, aztán Bendegúz, majd Attila is elkapta. Bendét sikerült homeóval kigyógyítani, mert amit a doktornő írt semmit nem hatott, így saját szakállamra adtam neki elharmadolt oscilococcinumot, és ez hatott, úgyhogy most már jól van.

    2 napja sikítós üvöltéseket rendez, szerintem már nem sok van, hogy áttörjön a foga.

    Vera, köszi az Osanitot, tök király szer, nagyon jól használ, de erre a sikítósra sajnos már nem elég, kellett a kúp, de így együtt használva minden oké volt, szépen aludt éjszaka.

    Egyébként egyik ismerősöm küldd nekem most Kölnből 3 dobozzal.  Meg Attila megy májusban megbeszélésre, megpróbálok vele is hozatni majd.

     

    A múlt hét elég izgalmasra sikeredett, elengedett az akváriumunk ragasztása, szétázott két íróasztal, úgyhogy csak hogy mindig legyen hová a pénzt költeni, hát 2 új asztal+akvárium...

     

    Bendegúz amúgy a világ legcukibb gyereke (persze mindenkinek a sajátja az ), tök jól elvan, játszik a járókában, pihiszékben. Felül, bár még nem bírja magát csak pár másodpercig megtartani, de annak is tökre örül, nagyokat kacag.

    Valszeg a drótmániát ő is örökölte, pár napja kihúzta a légzésfigyelő kábeljét, ma szintén bele volt gabalyodva, úgyhogy vmi megoldást kell találni, hogy hová tegyük az adóegységet. Persze amikor kihúzta akkor sípolt egy nagyot, Attilával  majdnem halálra váltunk az ijedtségtől, szinte feltéptük a szobaajtót, a gyerek meg vigyorogva játszott a kütyüvel.

     

    Rólunk ennyi, majd megpróbálok  akkor videót meg képeket felrakni.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 403
    403
    2011. március 19. 21:0986295.

    ..nahát itt még milyen vékony voltam!

    Arwen, szorítok nektek!

    Hoztam egy fényképet Benedekről, remélem, sikerül feltöltenem, a legkisebbik ha minden jól megy, akkor május végére várható, Bánk lesz a keresztneve.

    Hiányoztok! 

    előzmény:
    czege (86289)
    2011-03-06  12:32
  8. 2011. március 17. 15:5486294.

    sziasztok! 

     

    én lenni régi arwen, csak közben törlődni nlc... 

     

    Látom, szépen cseperednek a gyerekek...

    velünk annyi van, hogy lassan már 3 héve próbálkozunk, hogy beköltözzenek hozzánk a babák, vagy baba...járunk egy meddőségibe, ott a múlt év márciusától vizsgálatokon átestünk, nekem kiderült pco meg enyhe IR, plusz nem voltam átjárható...no akkor jött a laparoszkópia, utána átjárható lettemAzóta spontákodtunk, de nem sikerült, így most vagyok túl egy inszemen, remélme, az elsőn és utolsón...

     

    Reménykedünk, bizakodunk, 25-én kiderül vagy beborulRemélem, kiderül!

     

    Kívánom, hogy senki se jusson el idáig...bár Jucca és Brissy  már sajnos tovább is értek, de ahogy látszik, van remény...

     

    sziasztok!

     

    Szőlő, örülök, hogy van megint blogod! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. március 17. 08:1986293.

    Ez sem tegnap volt... :o)

     

    Akartam én is keresni Fogarasi Zolinál csizmás képet, de már nem érhető el a 2007-es album :o(

     

    Egyébiránt néztem szemetekfényét iwiwen, hát zabálnivaló, nah :o) És szerintem egyre jobban hasonlít rád!

     

    A koponyás cumija nagyon kúl :oD

    előzmény:
    czege (86289)
    2011-03-06  12:32
  10. 2011. március 17. 08:0486292.

    Jó sokat alszanak, szerencséd van!

     

    Képek? Segítek kicsinyíteni, ha kell :o))

    előzmény:
    jukka10 (86287)
    2011-03-05  15:51
  11. 2011. március 17. 08:0286291.
    Ti nem szoktatok videót csinálni és megosztani? Úgy szeretem nézni/hallgatni a kacagásukat :o)
    előzmény:
    BJuci (86285)
    2011-02-12  08:32
  12. 2011. március 17. 08:0186290.
    A vér nem válik vízzé :o))
    előzmény:
    Mrs.M. (86277)
    2011-01-20  18:42
  13. 2011. március 6. 12:3286289.

    sziasztok lányok!

     

    Jukka, jó, hogy írtál! És örülök, hogy minden rendben a csajokkal - ugyanakkor minden tiszteletem a tiéd, mint ikres anyukáé, engem ez az egy kisangyal kikészít, pedig tényleg jó baba, de olyan vagyok, mint egy mosott fos így is

     

    Brissy, hogy vagytok? Mikor lesz a köv. lombik? Diétával, gyógyszerrel hogy állsz? 

     

    Jól kihalt a kis topicunk, alig van élet. Viszont, nézzétek, mit találtam Már nem is emlékeztem a gumicsimmára

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. március 6. 11:3486288.
    Jukka, de jó, h írtál! Várjuk nagyon a képeket a kiscsajszikról.
    előzmény:
    jukka10 (86287)
    2011-03-05  15:51
  15. 2011. március 5. 15:5186287.

    Sziasztok!

     

    Én is vagyok:-)

     

    Mindenkinek nagyon szép a babája!!!!!!!!és mekkorák már:-)

     

    A kezdeti extra nehézségeken túl vagyok:-) Jüvőhéten szerdán leszünk 3 hónaposak már. Szofi 4,26 Tami 4,12 kg és úgy 53-55m-ek lehetnek.

    Jelen állapot szerint nem panaszkodhatom, nappal sokat alszanak, esti fürdés előtt van csak egy kis ramazuri, amikor nem nagyon alszanak, szórakoztatni kell őket:-) Az éjszakai alvás is beállt 1 hete 9 körül esznek, utána alszanak fél 5, fél 6-ig:-) Na jó ma csak fél 4-ig, de ez is jó.

    Szofi a nyughatatlanabb, őt jobban kell szórakoztatni, ő nincs el egyedül, de már nem veszem fel annyiszor, már érzi ezt,  néha már nevelek is, hagyom sírni. Tami nagyon türelmes baba, tényleg csak akkor "szól" ha valami baja van. 

     Egyébként nagyon édi pofák, tündériek.......stb

     

    Azért örülök most, hogy nem lett időben kész a ház, lehet megőrültem volna egyedül, főleg az elején. Tiszta zombi voltam így is, hogy volt segítségem.

     

    2 hete rakták be az ablakokat a házba, most várjuk, hogy jobb idő legyen, tudjunk vakolni. Remélem utána felpörögnek az események. Nagyon jó lenne nyáron beköltözni.

     

    Képet majd teszek, csak nem sikerül kicsinyítenem.

     

    Egyenlőre ennyi:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2011. február 12. 12:0486286.

    De szép ez a kép!

     

    Priviben adj egy címet és feladom postán. 

    Fél éves kor után tényleg belassul a hízás, de nem baj ha van tartaléka:) 

     

    Házzal álltunk eddig, a múlt héten hogy jó volt az idő kicsit voltunk kint, pakolásztunk a kertet rendeztük, meg csináltuk I-vel a födém áttörést a majdani lépcső feljáróhoz, leraktuk a padlás felén a szigetelést (lépésállót) a padlóra. a másik felét majd a héten, mert ott még azon a részen kupi van:) Megendeltük a plafonhoz a gipszkarton, ha azt leszállítják akkor azt kezdjük csinálni Ivel közösen. 

    Vakolni kellene nagyon, mert az a sok idő, amíg szárad. géppel csinálják majd szóval hamar meg lesz, csak a száradás. igazából a vakolás és a burkolás festés van hátra. 

     

     

    előzmény:
    BJuci (86285)
    2011-02-12  08:32
  17. 2011. február 12. 08:3286285.

    Én vevő lennék erre a  bogyóra, mert nálunk überhiszti van a fogak miatt.

     

    Jól vagyunk egyébként, bár én álmosan. Újfent felkel éjszaka kajálni és ma pl. fél 5-kor úgy gondolta, hogy elég volt az alvásból, játszunk inkább. Úgyhogy kitelepültünk a nappaliba játszani, 8-kor újra megéhezett és belealudt a szopiba, úgyhogy azóta alszik.

    Én meg megittam közben a bika erős kávémat és nem tudok visszaaludni. Pech.

     

    Múlt héten voltunk 4 hós státuszon, nem kicsit hízik a gyerek, 7110g és 65,5cm. :) Mindenki 6-7 hós babának nézi. :)

    A doki nénink szerint ez a nagy hízás hamarosan leáll és felveszi majd a normál tempót, meg ahogy elkezd kúszni-mászni az is sokat fog majd dobni rajta.

    Egyébként már forog hátról hasra, visszafelé még nehézkes, mert visszarántja a segge. :D De nagyon édes, ahogy átfordul, úgy örül magának, tök hangosan kacag. :)

     

    Házzal hogy álltok? Most tudtok télen vmit csinálni v. álltok?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (86284)
    2011-02-12  07:56
  18. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2011. február 12. 07:5686284.

    De drága vagy! Köszönöm:)

     

    Czege: az 50 palacsintát feleztük szüleimmel mert közös névnapozás volt:) 

     

    Hogy vagytok lányok? Picurkák? 

     

    Rendet raktam a gyógyszeres fiókban és találtam egy doboz Osanitot (2013ig jó) ez fogzást segítő homeopátiás bogyó.  Anno még Ausztriából vettük, mert itthon nem kapni. ÉS mert csodaszernek tartják....szerencsére nekünk nem volt rá szükségünk mert fakír lányomnál úgy jöttek a fogak, hogy szinte észre sem vettük. 

    Ha kellene vkinek, akkor szívesen oda adom. 

     

     

    előzmény:
    BJuci (86283)
    2011-02-12  06:42
  19. 2011. február 12. 06:4286283.

    Vera, Livinek Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. február 1. 17:4786282.
    én is boldog I-napot kívánok, bár, 50 palacsinta után ezzel nem lesz gond
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (86281)
    2011-02-01  17:37
  21. Torolt_felhasznalo_335328
    Torolt_felhasznalo_335328
    2011. február 1. 17:3786281.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm I nevében is:) 

    Ma lesütöttem neki 50 palacsintát névnapi ajándéknak:))

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  22. 2011. február 1. 10:0586280.

    Vera, Boldog Névnapot kívánunk I-nek!

     

    A héten kitaláljuk Attilával, hogy melyik hétvége/hétvégék lennének nekünk jók, ha jönnétek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. január 23. 12:1286279.

    Nagyon édi!

     

    Utólag is Boldog Névnapot kívánunk Vincének!

    előzmény:
    Mrs.M. (86277)
    2011-01-20  18:42
  24. 2011. január 21. 12:3586278.

    Szerintem mar a legtobbeteknek oviba jar a gyerkocotok. 2007 eleg reg volt.

    El is megyek innen mert szerintem mar jol kialakult baratikorotok van 

    előzmény:
    tiborsi (1)
    2005-09-28  13:55
  25. 2011. január 20. 18:4286277.

    Íme egy drótos fotó :-)

    előzmény:
    BJuci (86276)
    2011-01-20  10:03

Címlap

top