Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tésztagép - hol, mennyiért

Torolt_felhasznalo_735231
Torolt_felhasznalo_735231
Létrehozva: 2005. szeptember 24. 23:18

Sziasztok!

Érdekelne, hogy hol lehet manapság (Budapesten leginkább) tésztagépet vásárolni, tudjátok, amolyan nyenyeréset, és hogy nagyjából milyen árban van.

Főként cérnametélt-spagetti-hosszúmetélt kiegészítőkkel érdekelne. Kutakodtam a neten, de semmi használhatót nem találtam.

Előre is köszönöm a segítséget!

nad

  1. 2009. február 16. 10:205326.

    Timi!

    Nem kellene erre a pár hónapra kivenni a csoportból??? Csak kérdem, mert szerintem többet árt neki ez, mintha most nyugiban otthon lenne, és máshol kezdené a szeptembert. Talán lehetne neki mondani, h. szabin van  (Idegesítően rondák ezek a smiley-k.)

     

    Roid! Így már érthető. Mert én picurka vagyok, a lányom is az lesz. Ez van. Azért remélem, elkel majd

     

     

    Ja, és teljes gondban vagyok, mert úgy érzem a szívemből akarnak kitépni egy darabot azzal, hogy Kristófot oviba küldik. Tudom, h. itthon is jó neki, de talán jobb lenne bent lennie, hisz itthon egyszerűen szétszakadok, és még nem megy koordinálni 3 gyereket.

    Ja, és mióta volt ez a kalici (típusú?) vírusunk, azóta Kristóf délutáni alvásnál szinte mindig bepisil. Hogy érjem el, hogy ne pisiljen be? Eddig egyszer sem volt probléma, mióta nincs rajta nappal pelus. Tulajdon képpen ezután akár éjszakára is levehetnénk róla... Ha már úgyis szinte folyton ágyat húzok. Szerintetek ha várok, megoldódik ez magától? (Jelzem, pisilünk alvás előtt)

    Anyós is csak zúgolódik nekem, rohadtul ingerel már, a gyerek egyszerűen csak pelusba kakil, ha leveszem róla, akár napokig nem kakil, utána meg már csak kúppal tud szegénykém.

    Nem tudtok vmi tanácsot adni?

     

    Még egy kérdés: mi kell az oviba? Vagy minden oviba más kell?? A héten érdeklődöm, h. mi a helyzet az ovival, de ha esetleg tudnátok írni, h. mi kell, akkor beszerezném, vagy utána néznék, mi van itthon? És érdemesebb inkább játszósabban öltöztetni oviba? Nem lopnak?    

    előzmény:
    kislakTimi (5324)
    2009-02-15  21:59
  2. 2009. február 15. 22:295325.

    Timi! Hát ez a kukis dolog tényleg röhejes vagy pontosabban bosszantó! Az én fiam is irányítja maga a kukit , kb egy hónapja azonban mindig megkéri az aktuális pisiltetőt fogja már meg pisilés közben a fütyijét mert ha ő fogja akkor az ő keze "kukis"lesz. Még a vezető óvónő is megfogja neki. Kezet így is meg úgy is mos , nem értem mire megy ki nála a játék , szerintem csak unalomból szórakozik, remélem hamarosan leszokik róla.

     

    Kakis dolog viszont nagyon gáz. Remélem nem sérül meg a lelke szegény fiadnak ezalatt a pár hónap alatt....

    előzmény:
    kislakTimi (5324)
    2009-02-15  21:59
  3. 2009. február 15. 21:595324.

    Sziasztok!

     

    Igen Györgyikém, jól olvastad, szeptembertől másik ovi, már nagyon várom.

    Az az óvónő mit mondjak, nekem gond, és nem tudom levetkőzni akkor sem, ha szeretném.

    Most éppen nem engedik őket kezet mosni mielőtt kimennek az udvarra, nehogy vizes kézzel menjenek ki, mondván hideg van (egyszerűen érthetetlen nekem ez a nagy kényelem az óvónők részéről). De könyörgöm hányszor szárad meg a kis keze míg felöltözik ebben a hidegben abba a sok göncbe, amit ráad az ember?

    Ja, és azt mondták szülőin, hogy meg fogják kérni a fiúkat, hogy ülve pisiljenek, mert körbepisilik a wc-t, és szegény dajkanéni (akinek jelzem ez a dolga) mást sem csinál, mint a wc-t törölgeti míg a gyerekek alszanak. No ekkor önkénytelenül is kijött a számon hangosan, hogy szó sem lehet róla. Ha már pöcséje van, akkor igen is állva pisiljen, legalább őmiatta nem kell aggódnom, hogy összeszed bármit is, ki tudja. No és nem is lett erről szó, mert mindenkinek megkövetelték ezentúl, hogy irányítsák a fütyit. Hát az az igazság, hogy a fiam mindig is irányította, persze néha reggel, alvás után, vagy csak amikor alaposan megnő nem lehet irányítani, mert önálló életet él, de nagyon igyekszik. És egyébként is, egy fiú pisiljen állva, szerencsések, hogy ők tudnak.

    Szóval az egész óvóda a bögyömben van, pontosabban ez a mérhetetlen kényelem ami az óvónők részéről áll fenn. Mindent úgy csinálnak, hogy nekik könnyebb legyen. nem számít, hogy te igyekszel jól nevelni, ügyesnek, most küzdöttünk itthon pár hetet, hogy igenis kell kezet mosni pisilés után, hiszen felhajtja az ülőkét stb. szóval igenis kötelező a kézmosás.

    Ja és Zsuzsi néni haragszik rá, hogy alvás közben kell kakálnia. Ezért elérte Zsuzsi néni, hogy az én minden reggel kakiló fiamnak úgy kell könyörögni, hogy 2 naponta üljön a wc-re, és megkárdezi tőlem a gyerekem, hogy haragszom-e rá. hát hogyan haragudhatnék rá ha kakálnia kell??? Micsoda dolog ez? Szóval olyan keveset megy amilyen keveset csak lehet. Sajnos sokat beteg, elhalasztottuk az orrmandula műtétjét, mert az orvos adott Kuksznak 6 hónapot még, azóta tulképpen két hetet még nem jártunk egyben, de hármat már volt itthon egyben, többször is. Hát ez van.

    Néha elalszik az oviban, de inkább nem, itthon változatlanul alszik 2-2,5 órát délután.

    Múlt hét előtti héten Zsuzsi néni nem várt panasszal egyik délután sem, csodálkoztam is. Csak a fiam kezdte el tépkedni a bőrt a körme körül. Ha itthon van több napig, akkor nem csinálja, legalábbisd nem állandóan. Szóval lesz min dolgoznunk a nyáron, illetve a következő óvódának, hogy a fiam ne legyen stresszes, ideges, ingerül, vagy haragot dühöt elfojtó kissrác.

    Mi itthon mindent megteszünk, jártunk megint pszichológushoz, aki azonnali óvódaváltást javasolt, és megbeszéltük mire figyelünk.

    Hát "röviden" ennyi.

     

    most megyek, mert rábukok a klaviatúrára

     

    mindenkinek

     

    Timi

     

    előzmény:
    kornyik (5320)
    2009-02-15  15:31
  4. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2009. február 15. 21:005323.

    Ha gáz lenne már tuti szóltak volna..

    Nálunk nem csoda az ilyen nagy méret..A fiúk is magasak így nem csoda,hogy Kitti is volt kitől örökölni..

    Én 177 centi vagyok párom pedig 203 centi szóval

    előzmény:
    hibik (5322)
    2009-02-15  20:56
  5. 2009. február 15. 20:565322.
    Rita meg 28-ai.... Remélem, nem gáz, hogy ilyen kis pindur. Bár, akkor csak szólt volna a védőnő vagy a gyerekorvos...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_599572 (5321)
    2009-02-15  19:06
  6. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2009. február 15. 19:065321.

    hibik.. Kitti október 30.án született..

    kornyik.. szurkolok,hogy jó eredmény legyen a vizsga vége :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. február 15. 15:315320.

    Sziasztok!

     

    Na végre levizsgáztam , borzasztóan nehéz volt a teszt. Ennek ellenére nagyon bizakodó vagyok. Én nem tudom anyukák hogyan oldják meg a gyermek melletti tanulást , nekem úgy tűnik nem megy. Egész nap lótás-futás-háztartás -fektetés után elővenni a könyvet. Éjszaka tanultam, másnap meg kedvem lett volna befeküdni az óvoda kiságyába. Meg is fogadtam hogy többet nem vizsgázom, most inkább gyereket nevelek. Majd ha nagyobbak lesznek Prüntyiék vagy ha lesz segítségem egy talpraesett takarítónő vagy bébiszitter személyében....

     

    Vége van a farsangnak végre , az én kis lovagom megmentette az összes királylányt a csoportban. A legjobb barátja meg sárkány volt, így teljes volt az öszhang.

     

    Prüntyi nagyon szeret óvodába járni, mostanában gyakran megkérdezi mikor mehet már....hát lányok ezt aztán tényleg soha nem hittem volna.Kirakták a maga készítette legyezőjét és az álarcát az ovi falára , majd szétrepedtem a büszkeségtől.

     

    Cica már kész kis hölgy , mindent eltanul és ellop a bátyjától. Ilyen falánk kis csajt még nem láttam. ( Illetve dehogynem : reggelente a tükörben...)

    Ági! Kristófot feltétlen írasd be mihamarább, nehogy azt mondják hogy erre a maradék pár hónapra már felesleges beszoktatni. Szoktak ilyet...

     

    Timi! Akkor jól vettem ki a szavaidból hogy Kuksz nyárig még a régi oviba jár? Hogy viseli? Óvónővel nem volt több gond?

     

     

    ( raknék fel képet de anyukámnál maradt a kamerám és az utóbbi időben nem fotózok...)

     

     

    előzmény:
    hibik (5319)
    2009-02-15  10:15
  8. 2009. február 15. 10:155319.

    Azt a mindenit ! Mikor is született Kitti? Úgy rémlik, majdnem egyidősek a lánykáink... Ritust most csütörtökön mérték, 5650 gr és 60,5 cm.... Fura is a fiúkhoz képest...

    Áldott jó kislány. Szinte a hangját se halljuk, átalussza Karácsony óta az éjszakát, nem sír, csak ha valami baj van, és nála ritkán van baj.

    Kezdetektől 3,4,5 (!) óránként szopizott, most úgy 3 óránként. Pedig semmit se csináltam, azon kívül, hogy megszültem  

     

    Úgy néz ki, Kristófot amint lehet oviba iratjuk. Lehet, hogy ha van hely, akkor már márciustól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_599572 (5318)
    2009-02-14  23:17
  9. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2009. február 14. 23:175318.
    ÁÁ Timi dehogy a ruhák mentek össze..majd hanyatt estem én is mikor megláttam a mérési eredményeket így 3. hónapra.. +14 cm és + 2900 gramm súly .Így tartunk most 68 centinél és 6700 gramm súlynál.. szóval kaparhatom a fejem és bőszen cserélem a ruhákat   Képek pedig nagyon szupik.. gyönyörű a csajszi
    előzmény:
    kislakTimi (5317)
    2009-02-12  21:00
  10. 2009. február 12. 21:005317.

    Sziasztok!

     

    Emília tegnap volt 2 hónapos (most született). Ma voltunk kötelező oltáson, és megmérték. Lányok, ez őrület. 10 cm-t nőtt születése óta, és 6 kg. Most 61 cm. Ezért nem voltak már jók egy ideje a 62-es ruhák. Én meg azt hittem, összementek a szárítógépben.

    Mellékelek képet is ha sikerül.

     

    puszi mindenkinek

     

    Timi

     

    Roid!

    Gyönyörű a lánykád!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_599572 (5316)
    2009-02-02  09:20
  11. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2009. február 2. 09:205316.

    Sziasztok..

    Nah egy jó kis eltűnés után itt vagyunk

    Minden rendben van nálunk csak a náthából nem tudunk kikecmeregni immár 2 hónapja. De talán most..bizakodom.. a gyerkők ugyanis egymásnak adják át és Kitti is nyűglődik vele.A 2 hónapos oltással is elcsúsztunk de remélem a héten már megkaphatja a pneumococus elleni oltással együtt..

     

    Úgyhogy csajszik és babók nagy cuppancs minden elmaradottért és mostmár jövünk és figyelünk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. január 31. 22:295315.

    Szia!

     

    Épp a minap jutottál eszembe te is, hogy mi van Veletek. Hát ez valami telepatikus hónap nekem

    Szorítok, hogy minél könnyebben átvészeld ezt a terhességet, és hogy a betegséged nagyon-nagyon ritkán "boldogítson", ha már ilyen különlegeset sikerült begyűjtened, a kutyafáját.

     

    vigyázz magadra, puszillak

     

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_678080 (5314)
    2009-01-31  22:07
  13. Torolt_felhasznalo_678080
    Torolt_felhasznalo_678080
    2009. január 31. 22:075314.

    Sziasztok csajszik,

    már a 27. hetet taposom, ez a terhesség sem egy leányálom...

    Lett egy örökre életre szóló colitis nevű betegségem, ez egy bélgyulladás. Lefogytam, rettenetes állapotban voltam, még messze a teljes gyógyulás, de már sokkal jobban vagyok, elkezdtem visszahízni. De majd mindig oda kell figyelnem erre a betegségre, bármikor lecsaphat.

    Baba jól van (újabb kisfiú), már majdnem egy kiló,csak én szenvedek állatira, nagyon várom az áprilist.

    Puszi mindenkinek!!

    Juli

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. január 29. 21:555313.

    Sziasztok!

     

    Györgyikém!

     

    Kuksz sajnos 3. hete itthon van, megint beteg (volt), azt hiszem írhatom múlt időben, jövőhéten megy oviba, de nem hiszem, hogy fog aludni. Sikerült az oviváltás, ugyan csak szeptembertől, de a lényeg, hogy megvan az ovi. Már alig várom. Kukszi már rögtön ott akart maradni, beszállt az éneklésbe, szó nélkül szót fogadott (az óvónéninek, nekem nem, amikor kértem induljunk haza).

     

    Az én fiam királylány akart lenni az farsangon, de jeleztem neki, hogy az nem fog menni, csak királyfi lehet, így mi királyfik leszünk. Hogy honnan jött ez az ötlet neki fogalmam sincs, és még nem tudom hogy oldom meg a palástot, mert nincs felesleges anyagom itthon. Vennem kell és varrnom?  uristenjoisten, örülök, ha megtalálom a cérnát hónapokkal azután, hogy leesett egy gomb. Az uramnak is hosszú időbe tellett, mire újra lett akasztója a kabátján, de akkor közölte velem, hogy néhány gomb is lóg, azt hittem belehalok

     

    na pusszantás csajok

     

    Timi

    előzmény:
    kornyik (5311)
    2009-01-29  12:47
  15. 2009. január 29. 12:565312.

    Hát ezt tőlem ne kérdezd , mert nem tudom. Tul. képpen 2 gyerekkel sem sokal nehezebb , mert az alapvető dolgokat így is meg úgy is meg kell csinálnod. Jó időbeosztással arra szorítasz időt amire akarsz , nincs lehetetlenség...

     

    Én pl. most jógára fogok járni Cicával. Azt még nem próbáltam...Nagy könnyebbség hogy Bozsó délelőttönként oviban van. Az elején még 2 gyerekkel járkáltam mindenhova a tél kellős közepén , az kicsit húzós volt de erre is csak most jöttem rá. Volt olyan hogy a játszótér közepén ültem és szoptattam miközben a bal kezemmel pisiltettem a fiamat. És éppp akkor nem jött arra senki!!! Szerintem ha arra járt volna valaki nem tudja mit is csinálok....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513478 (5307)
    2009-01-25  19:21
  16. 2009. január 29. 12:475311.

    Üdv. csajok!

    Timi! Cica 7 hetesen volt  5150 gramm. A bátyja meg 4850. Bozsó csak később erősített rá.

     

    Erika! Lovag jelmez: fekete harisnya, sötét hosszú póló . Rá egy nagyobb fekete póló: erre rávarrok egy acélsodrony utánzatot. Díszes öv( elég csak lenéznem apósom pincéjébe ott minden van), sötét UFÓ-sapka ( ezt máshogyan nem tudom leírni, ez egyfajta bebújós gyereksapka), arra korona. Páncélt meg kardot még venni kell. Rajzolok neki egy kacskaringós bajuszt és máris mehet csajokat menteni!!

     

    Tul. képpen megoldottam volna a kis piros autót is ( 2 kartonbodoz, piros festék, kiegészítők-kerék, kormány...stb- ráragasztása) de a párom azt mondta rá hogy nagyon gáz  ez így!! Ráadásul nálunk 2 napos lesz a farsang , elég kényelmetlen lenne neki egész délelőtt abban a behemót jelmezben.

     

    Timi! Kicsi Kuksz alszik már az oviban? Nálunk mostmár ebben az idényben még hazajárós lesz Bozsó aztán szeptembertől megpróbáljuk hátha ott is alszik . Mostanában 1.2-2 óra alvás  elég neki du. , azt talán majd ott is megejtheti...

    előzmény:
    kislakTimi (5309)
    2009-01-28  20:44
  17. 2009. január 28. 20:465310.
    most nézem mennyit hízott a születési súlyához, anyám, ez igen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513478 (5308)
    2009-01-28  19:07
  18. 2009. január 28. 20:445309.

    Mi pedig szorosan a nyomotokban, 5310 volt vasárnap, 6 hetes 3 naposan. De mi kis hölgyek vagyunk, nem is kell sietnünk, csak szépen jövünk mögöttetek , és éhen mi sem halunk

     

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513478 (5308)
    2009-01-28  19:07
  19. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2009. január 28. 19:075308.
    Sziasztok lányok! Kapaszkodjatok meg!!! Vilmos 5800 gramm! Szombaton lesz 1 hónapos... Mondjuk sejtettük, hogy nem halunk éhen, de hogy ennyi legyen... :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2009. január 25. 19:215307.
    Hello!!!Pont akartam kérdezni a két-, ill. többgyerekeseket, hogy ugyan hogyan kell összekoordinálni a napi teendőket! Ez még egy nagy kérdés nekem! Nem is tudom, ha nem lenne segítségem, hogy lenne??? Na mindegy, azzal vígasztalom magam, lesz ez jobb is! :-)Még szilveszterkor sem akart kibújni Vilmos, úgy indították meg! Kíváncsi lettem volna, meddig húzza!Timi, asszem vetekedhetünk Veletek zabagép tekintetében! Szerdán megyünk az 1 hónapos tanácsadásra, én tuti biztos vagyok benne, hogy elértük a 6 kilót, de komolyan!!! De hogy 5 fölött vagyunk, az 1000%! :-)Lovag nagyon klassz ötlet farsangra! Hogy oldod meg? Nálunk Vince Kipp-kopp szeretne lenni, és a kis szerelme lenne a Tipp-topp! Lassan neki kéne kezdeni megcsinálni, de hogy hogyan....???? (időhiány)Csatolok egy közös képet!Pussz mindenkinek!
    előzmény:
    kornyik (5306)
    2009-01-24  23:41
  21. 2009. január 24. 23:415306.

    Üdv. csajok!

     

    Rég vótam...

     

     

    Erika! Nagyon gondoltam Rád Karácsony körül , jól telhetett a 2 ünnep közötti időszak.Lényeg hogy megvan a bébi! Sajnos az én gatyóim a szülés után összementek , majd 1 év után jöttek csak rám újra .

     

    Ada! Július már hamarosan  itt is van , én akkor gratulálok majd  ha kézzelfogható lesz az eredmény.

    Timi! Én eddig meg voltam győződve arról hogy  a kislányok kevesebbet szopnak. ( Nálam is ez volt és a környezetemben is) De a Te lányod rácáfolt erre!Mindig tanul az ember.

     

    Cica Karácsony óta jár( mit jár egyenesen rohan) , kis zabagép ( többet eszik mint a bátyja    ) és félelmetesen ravasz.

     

    Bozsóval egyre többet játszanak ( és veszekszenek is) igazi testvérek lettek.

    Bozsó lovag lesz a farsangon , ő fogja megmenteni a királylányokat.( Eredetileg kis piros autó akart lenni csak azt nem tudom megcsinálni    )

     

    Nekem továbbképzésekre kell járnom , itthon meg 2 gyerek mellett tanulni és háztartást vezetni. Jövő héten lesznek a vizsgák. Hát nincs szükségem altatóra....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2009. január 23. 12:095305.
    Sziasztok!Krisztám, minden rendben van reggelente. Vince eddig is nagyon szépen készülődött minden nap, és szerencsére Vilmos óta sincs gond! Ma reggel is végigénekelte az utat! :-) De megkaptad a hosszú privimet???Juhéjj, ma reggel felpróbáltam a terhesség előtti farmeromat, és rámjött! Nem mondom, hogy ma még 10 percnél többet töltenék benne, de már ez is valami!!! :-)Ada, gratulálok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. január 22. 20:085304.

    és akkor néhány mai szösszenet, 6 hetesen

     

    1. kép: tiszta Kuksz a tekintete

    2. kép: hát azért toka az van

    3. kép: és még toka

     

    pusszantás

     

    Timi

     

    Krisztám: én aztán nézem ám a képeket, de nem látom

    előzmény:
    kislakTimi (5303)
    2009-01-22  20:03
  24. 2009. január 22. 20:035303.

    Sziasztok!

     

    Adám!

     

    Nagyon örülök! Épp a minap gondoltam Rád, hogy vajon hogy telt a november?!  úgy tűnik eredményesen  kitartás!

    Gyerekek... csatlakoznom kell Krisztához, egyszerűen

    Ja és még szülés előtt is eszembe jutottál, a lavorba szorulós sztoriddal. Hogy minek kapcsán jutott eszembe nem tudom.

    Mi is köszönjük a dícsérő szavakat. Szépen hízogatunk , ma 6 hetes 5180 gramm, még mindig jó evőkéje van.

    Az arca csupa dörzspapír, sajnos Kukszié is ilyen volt, ez van. Emília bőre még érzékenyebb (ki gondolta volna, hogy Kukszénál még van rosszabb, és van), de Kukszét is kezeltük, ezt is kezeljük, és szépen kinövi ő is, ahogy azt kell.

     

    Kuksz pedig nagyon jó testvér. Nem is gondoltam volna. Annyira szereti ezt a kislányt, sokat segít, türelmes, ha muszáj mert úgy alakult kivárja a "sorát". Sokat van itthon amióta Emília megszületett, mert oviszünet, aztán meg már másodszorra beteg, és még csak 6 hetes a lány. de nagyon jól elvan velünk. Végre az utcára is kimehetünk mert nincs mínusz fok. Sokszor simogatja Emííliát, ha sírdogál, mert fáj a hasa, paskolja a popiját, mert az neki jó, puszilgatja (gatná, ha nem volna folyton taknyos), simogatja, szóval példaértékű testvér.

    Aztán, hogy később mi lesz nem tudom, remélem ilyen marad, és inkább szövetségesek lesznek, mint sem ellenségek.

    előzmény:
    ada007 (5302)
    2009-01-22  14:30
  25. 2009. január 22. 14:305302.

    Köszönöm Krisztám.

    Dobhatnál egy képet a gengszterekről.

    Hát, júli 19-cel kiegyeznék....franc sem akarja végigvinni júl végéig.....Két gyerek ovi-bölcsi szünet, nagy pocak, hőség.....kirrááááááááááááály

    ada

     

    előzmény:
    GyDkriszta (5301)
    2009-01-21  17:31

Címlap

top