Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tésztagép - hol, mennyiért

Torolt_felhasznalo_735231
Torolt_felhasznalo_735231
Létrehozva: 2005. szeptember 24. 23:18

Sziasztok!

Érdekelne, hogy hol lehet manapság (Budapesten leginkább) tésztagépet vásárolni, tudjátok, amolyan nyenyeréset, és hogy nagyjából milyen árban van.

Főként cérnametélt-spagetti-hosszúmetélt kiegészítőkkel érdekelne. Kutakodtam a neten, de semmi használhatót nem találtam.

Előre is köszönöm a segítséget!

nad

  1. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2008. szeptember 30. 14:585176.

    Erika.. hát az ágyat még épp most takarítottam le miután előszedtük a padlásról.Jól bevált szép faágy ez már nekünk de kíváncsi leszek most meddig bírja prüntyőke.Apussal ezzel viccelődtünk mert a két fiú nekünk a szokottnál előbb kikerült belőle (pár hónap után gyerekágy lett belőle nekik) a sok éjjeli sírás és hiszti miatt.A többivel szerintem kész vagyok.Ruhák,kórházi csomag,hazahozós cucc,mózeskosár stb minden megvan ami csak kell.Pelust majd akkor ha jövünk haza kórházból de azt páromék is meg tudják venni míg a kórházban vagyunk.Lassan minden a helyére került.Mondjuk az ággyal még az utolsó hetet ki akartam várni de apus tegnap beleültette bogarat fülembe úgyhogy ma nekiestem.

    Képek nagyon arik Vencelről és a pocakfotók is szépek..ruhaválogatás megvolt??

     

    Timi.. továbbra is gyógyulgassatok..pocakot meg nem tudom hogy csináltam de mivel nem vagyok egy nádszálvékony kismama ( fiúk után nemigazán ment le a feles kiló de majd most naon muszáj lesz neki) így aztán van hova pakolnom a gyerkőt úgymond ..+ most még a szokottnál is jobban figyeltem mit eszek és múlt hétig rendszeresen tekertem a napi 10 km-et..de mostmár nem megy mert fájdogálok és nyilalok..nem kockáztatok inkább fő a baba egészsége!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. szeptember 30. 12:575175.

    bár ahogy nézem Erikám hozzád képest pocakméretileg sehol sem vagyok, mégis egyre bálnásabb a mozgásom, már az uram is megjegyezte, drágám, lassulsz , mondtam is neki, nem mondod, nem is éreztem  a cipőbekötés az kész tortúra, hiába, nem érem már el rendesen a lábaujját, a körmömet, emlékezetből vágtam, mert olyan sokat nőtt, hogy a pedikűröshöz nem volt hely csak későbbre, így muszáj voltam. Kérdezte az uram, hogy levágja-e ő, na ttól meg az isten mentesn meg, ő aztán nem sz.rozik, csurig vágja, nem akartam vóna, hogy vér ömöljön minden ujjamból

     

    na eldugulok

     

    puszi

     

    Timi

     

    ha estére lesz időm jövök és beszmolok a füles dokiról, hanem akkor majd holnap

    előzmény:
    kislakTimi (5173)
    2008-09-30  12:51
  3. 2008. szeptember 30. 12:525174.
    ja és még valami, Vince  ilyenkor a legédesebbek -amikor alszanak-
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. szeptember 30. 12:515173.

    folyt.

     

    szóval kaptunk beutalót füll-orr gégészhez. Gondoltam be is ugrunk, máskor is ugrottunk már be, nem volt senki. Csak azóta megszűnt egy orvosi rendelő Szegeden, így azok, akik oda jártak eddig is most ide járnak. Benyitottam az ajtón, lányok, először is 100 fok, levegtőlenség, gondoltam na amink eddig nem volt most összeszedjük. És nem hogy ülő, de még állóhely sem volt. Szinte úgy ültek az emberek ott, hogy apuka, annak ölébe anyuka annak ölébe gyerek. Annyian voltak (jegyzem ez egy minatűr váró), hogy 20 mp gondolkodás uátn kifordultam (mielőtt még elköhinti magát valaki). Az meg sem fordult a fejemben, hogy a nagy pocakommal kivárjam a soromat (kb. a 20. helyen lettünk volna), mert tuti elájulok a nagy levegőtlenségtől. Borzalom.

    Így felhívtam egy füll-orr-gégészt, aki foglalkozik gyerekekkel is, és 5000 pöngőért ma este 6kor megnézi a fiamat. Dokinénink sajnos kilátásba helyezett egy orrmandulaműtétet.  Hát nem tudom mikor volna alkalmas a dolog, nagy pocakkal, vagy friss újszülöttel.

    Jelzem, én mondtam már a dokinéninek korábban is, hogy füll-orr-gégész, azt mondta ő sem tud mit tenni, legfeljebb operál. Ja és akkor még azt is mondta, hogy borzalmasan néz ki a torokmandulája is. Hát ez van.

    Minden esetre bizakodó vagyok, hátha mégsem. Talán, remélem.

    Úgyhogy most ez van.

     

    Akkor mostmár énis teszek fel képet a pockomról, nehogy itten lemaradjak  ez is naturalisztikus, merthogy ha még ráteszem a gatyát is, még nagyobbnak tűnne.

    előzmény:
    kislakTimi (5172)
    2008-09-30  12:34
  5. 2008. szeptember 30. 12:345172.

    Sziasztok!

     

    Hát ez a ditéta dolog nem nagyon megy. Igazából azt hiszem azért nem, mert nem olvastam utána,milyen szövődményei vagy következményei lehetnek, ha valakinek magas a koleszterinszintje. Még senki nem ijesztett rám igazán, de azért nem eszem csokit (amit eddig sem), a vaj sem vaj volt hanem növényi alapú margarin. Tejet és tejfölt is ritkán fogyasztok. Egyedül a szalonna amit kiiktattam , hátha ez segít. Sajnos nem válogathatok a tejfölök közül, mert laktózmentes csak egyféle van, az pedig 20% zsírtartalmú, a tej meg 1,5%, ezutóbbi jó, előbbi már nem annyira.

    Pocakok gyönyörűek, de hogy hogy csinálod, hogy "csak" ekkora, hallod, jó tudom, az a plusz 5 kg amit összesen felszedtél, én mintha most egy kicsit hízásnak indultam volna, figyelem a karomat, mert ha az beasszonyosodik, akkor van baj. Addig kicsit nyugodtabb vagyok.

    Egyébként Kuksszal ennyi idősen pontosan ennyi kg voltam, csak most valamiért mégis vékonyabbank tűnök, a fotók alapján. az arcom és akraom mindenképpen.

     

    Erikám!

    Köszi a kérdésed, teraszajtónk azóta is beázik ha esik, így állandósítva van oda 2 törölköző (rendkívül látványos). Azt mondta a már 3. cég nemtomhányadik szakembere, hogy fogalma sincs, ilyen problémával még találkoztak. Mondtam is neki itt a nagy kihívás, ha jó szakember megoldja, ez a munkája. Most arra várunk, hogy felszereljék a vízvetőt, ami a problémát meg nem fogja szüntetni, csak talán mégsem fog úgy be"zuhogni" az eső mint eddig, lehet kicsit később fog befolyni (1-2 óra sok ám) , és hátha mégis. Meg várjuk meg, míg felszereltetjük mi a redőnyt (tavasz), mert az is eltart az ajtótól 20 cm-t az eső elől. A végső megoldás gondolom úgyis az ajtócsere lesz, de ebbe bele sem gondolok.  A pasi azt mondta, jaj asszonyom ne menjünk ennyire előre. Mondtam neki azért csak had tudjam már, hogy mégis mire számítsak ha minden kötél szakad.

     

    Voltunk dokinéninél konrollon. Mondta a gyerek tüdeje tiszta, mondtam ennek örülök, de az antibiotikum nem igazán használ, ugyan halványabb zöld a fikusz, de zöld, és ha köhög, anyám ha hallnátok, tiszta szaft, borzalmas. És a vladák az orrából még indig sűrű, tehát nem javultunk, stagnálunk. Végül is ez is jó, hogy nem rosszabb.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_599572 (5168)
    2008-09-30  05:56
  6. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 30. 09:165171.
    Judit, nem hinném, hogy eléred majd ezt a méretet! (kacsintós) :-) Egyébként ne jó Neked=de jó Neked!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 30. 09:155170.
    Na még egy naturalisztikus! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 30. 09:135169.
    Sziasztok, jó reggelt!Judit, ne jó Neked, hogy már a finisben vagy!!! :-) Mindennel kész vagy? Én most állok neki a mosásnak, vasalásnak, szekrények pakolásának, pucolásának. Annak idején a végére hagytam mindent, és aggódtam, hogy kész leszek-e?Pótlok képeket, köztük pocakfotókat is, párat Vincéről is! Az alvóst ma reggel készítettem, minden reggel ezzel a "látvánnyal" kell küzdenem kb. 20 percet, mire helyetváltoztat, ...átfordul a másik oldalára, kezdhetem elölről az ébresztést! :-) De aztán fogad a mosoly, és minden OK!Timi, mi van a teraszajtótokkal???Na megyek nekiállni a ruhaválogatásnak! Jaj, annyi van, de persze ez azért jó is!!! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2008. szeptember 30. 05:565168.

    Reggelecskét nektek is..

    Ez a hátfájásom nem igazán jön be nekem ma éjjel alig bírtam tőle aludni s lám most is itt vagyok de már nem bírok tovább feküdni.

    A tegnapi nap nagyon izgire sikerült..

    Eriknél hála égnek semmi különös suliban a piros csillagon kívül amivel jutalmazták.Bene már másik tészta.Fél 10-re értünk oviba amikor is óvónénivel megbeszéltük,hogy nah akkor anyuci szépen elmegy egy órára gyerkőc pedig marad.Nah elváláskor kis hiszti meg pityergés aztán megnyugvás.Így anyus gyorsan elment vásárolni meg haza egy kis pihire aztán jó óra múlva mentem vissza ovi.Épp akkor indultak öltözni,hogy mennek ki játszani az udvarra és szegénykém ott állt a mosdóban a többiekkel és pityergett.Ahogy beszéltem óvónénivel akkor kezdte el odáig nem volt gond vele egészen jól elvoltak.Nah ma megint megyünk 10 órára és fél 12-re kell menni érte kb.Nyújtjuk az időt..

    Nyah csajok ma közben sort kerítek dokibácsira is megyek hozzá vizsgálatra + az utolsó vérvételi papírjaimért..

     

    Timi.. semmi baj,hogy összekevertél minket..diétával hogy állsz?? sikerül betartani?? bulis képek nagyon arik..

    barátod halála miatt pedig részvétem,de lehet jobb is hogy nem tudtál elmenni a temetésre.Lehet csak rosszat tett

    volna.Anno mikor Erikkel voltam terhes ( 7hónapos) akkor halt meg a keresztanyám és a nagymamám egy hét

    leforgása alatt.Hát mit ne mondjak piszok nehéz volt még otthonról is kibírni nemhogy ott állni a temetésen..

     

    Kriszta.. nektek jól sikerült az első nap az oviban?? jeleteket meglett??

     

    kornyik.. látod milyen jószívűek is tudnak lenni ezek a gyerkők..mily kicsik és mekkora bölcsesség lakozik már bennük

     

    Judit+Kitti 35+2   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. szeptember 29. 08:405167.

    Sziasztok!

     

    Krisztám, remélem a mai reggel jól indult és Dpdó szépen ott van a bölcsikében, és nem otthon Atival takonykórban. Megy a drukk.

     

    Mi még mindig taknyolnuk, a fiam épp nem hajlandó felöltözni, egy szál fütykösben van, meglátjuk ki az erősebb, mert most nem segítek. nem nem nem és nem, gonosz leszek. Nem nyerhet ő csak azért, mert félek felfázik, mert félek, de most nem hagyom magam. Egyelőre ő sem, kb. 30 perce küzdünk. Őrületesen erős akaratú gyerek, nem is tudom kire ütött .

     

    Teszek fel képet api új kocsijáról, nagyon szép, imádjuk, bár lassan daruval kell beleemeljenek, mert elég nehéz "beszállni". (a 2. képen lehet látni a bal oldalon egy normál méretű személyautót, nem sokkal nagyobb apié )

     

    MOst megyek, rendbeteszem magam, aztán meggyőzöm a fiamat, jobb volna ha felöltözne.

     

    Roidom! Nektek jobbulást. Örülök, hogy apátók jobban van. Legalább valamire jók is a kórházak.

     

    Mi mál szalmák vagyunk a fiammal. Szerdán ugyan már itthpn lesz api, az is lehet, hogy koradélután.

    Megint kiállításra vagy mire ment, de most csak Tihanyig, az azért mgésincs olyan messzire.

    DE! 2-3 héten belül 8-9 napra megy megint Kínába, csak most egy körutat tesz, mert 3 kiállításra megy. Hát ez van.

    És öltönyben indult, és imádom, amikor ilyen nagyon csinos, mert egyébként elmenne az öltönyök temetésére, utálja, pedig annyira csinatos benne  de ő nem az az öltönyös fajta.

     

    most megyek, mert éppen megkérdezte a fiam -aki közben felöltözött-, tehát én nyertem , hogy én miért vagyok pizsiben? Na jó, megyek én is felöltözöm.

     

    mindenkinek szép napot!

     

    Timi

    előzmény:
    GyDkriszta (5165)
    2008-09-28  20:11
  11. Torolt_felhasznalo_599572
    Torolt_felhasznalo_599572
    2008. szeptember 29. 07:025166.

    Sziasztok..

    Egy gyors bejelentkezés..

    Apus pénteki hazatérte óta megszűnt a magányom a fiúkkal hála égnek.Hétvégére viszont olyan nátha és torokfájás kapott el újfent Benével együtt,hogy egymás után fogyasztjuk a papírzsepiket és a gyógyiket ahogy csak lehet módjával persze nálam de a cél a minél előbbi meggyógyulás.

    Babóca nagyon jól elvan de hála égnek az első pár nehezebb betegebb napomon figyelt anyucira és megpróbált a lehető legkevesebbet mocorgni így segítve nekem. Amúgy észlelhetően kevesebbet és finomabbakat mocorog ám és alulról egyre többet nyilalok.Néha úgy érzem mikor feszít mintha ki akarna ugorni  eléggé fájdalmas úgyhogy ilyenkor azonnal fekvés 10-15 perce..addig mozdulni sem bírok.A mensiszerű görcsöket már nem is számolom hát még a keményedéseket..

    Nah majd jövök még csak sulizunk és ovizunk egy kicsit.. Addig is jók legyetek csajok és babócák..

     

    Judit+Kitti   35+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. szeptember 28. 20:115165.

    Sziasztok,

     

    Timikém, sajnálom nagyon, ez borzasztó

     

    Lányok, holnapra kérünk szorítást, Dodika holnap kezdi a bölit ( erre most emlékszem, hogy írtam ) igaz mégcsak egy órát lesz, de nem teljesen egészséges, és nehogy haza küldjenek ( jó, nem ömlik az orra, meg nem is lázas, szóval bizti nem fertőzne, és dokinéni is engedi, csak nehogy a bölcsisnénik ne engedjenek minket )

     

    na jól kimagyaráztam magam, kezdődik is a Pókember, megyek is ( Atának meséltem, ugye, hogy a pókok a barátaink, mert elkapják a szúnyogokat, mindezek után, Ata szerint a szúnyogok a barátaink ...  szegényke megállás nélkül köhög, de olyan szinten, hogy hány is tőle, jájáj h ogy lesz a holnap, ha Őt nem tudom oviba vinni, akkor Dórit sem lehet bölcsibe szoktatni )

     

    Na, puszi mindenkinek!

    előzmény:
    kislakTimi (5163)
    2008-09-27  10:26
  13. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 27. 17:305164.
    :-( Nagyon sajnálom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. szeptember 27. 10:265163.

    Sziasztok!

     

    Borzalmas napra ébredtem. Megtudtam, hogy az egyik legjobb barátom meghalt. Senki sem szólt nekem, hogy tegnap már el is temették. Ott sem tudtam lenni a temetésén, pedig ezeregy közös ismerősünk van, aki tudja a számomat. Nagyon imádtam. Totál kész vagyok, nem tudom a sírást abbahagyani.

     

    2 éve volt rákos, és az orvosoknak fogalmuk sem volt arról, milyen rákja van. Aztán mostanában jöttek az áttétek, most beszéltem vele nemrég. Teljesn kivagyok.

    39 éves volt.

     

    bocs az offért

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. szeptember 26. 14:215162.
    úgy lekicsinyítette a kéepekt, hogy enm látszik, de tényleg fülig ért a szája végig.
    előzmény:
    kislakTimi (5160)
    2008-09-26  14:09
  16. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 26. 14:195161.
    Nagyon édesek!!!
    előzmény:
    kislakTimi (5160)
    2008-09-26  14:09
  17. 2008. szeptember 26. 14:095160.

    Ige, csak szírszegény diéta van előírva, de ha nem lennék terhes, már írta volna fel a gyógyszert. Komolyan mondom, 30 felett már minden nap ajándék, komolyan kell ezt a szólást venni.

    Még szerencse, hogy terhes vagyok.

     

    naná, hogy kibírjuk még ami hátravan, azért a szalonnamentesség mindig jobb, mint 15 hét hányás.

     

    képek a szüreti buliról, oly édesek, nem?

     

    Enyimé az óvónénit nem számolva jobbról a 3. gyerek, citromsárga sapiban. Amelyiknek folyamatosan fülig ért a szája

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513478 (5159)
    2008-09-26  13:41
  18. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 26. 13:415159.

    Timi, akkor csak szimplán diéta van előírva? Neked most már 3 hónap sincs hátra, bírd ki!!! Tudom, hogy nehéz, én is néha odaódalgok a csokis szekrényhez és befalom, de ha muszáj, akkor muszáj! Abi meg csaszi megvárnak! Nem lehet lefagyasztani?

     

    Tényleg édesek, amikor buliznak ezek a kis törpék! Nekünk eddig csak a ballagás volt ilyen, de nagyon cukik voltak! Itt az oviban lesz rendesen ilyen rendezvény! Ja, és volt állítólag múlt héten focijuk és tornaórájuk! Állítólag nagyon élvezték, csak pont nem én mentem érte, Anyukám meg nem kérdezett rá részletesen, Vincémet meg faggatni???? Minél inkább akarom, annál kevesebbet tudok meg!

     

    Timi küldök egy kis jóérzést! Nincs már sok hátra!!!! Kibírjuk fél lábbal is, stramm csajok vagyunk!!!  Gondolj arra, hogy ez semmi az első hetekhez képest, amikor össze kell majd szokni!

    előzmény:
    kislakTimi (5158)
    2008-09-26  13:23
  19. 2008. szeptember 26. 13:235158.

    Hello Lányok!

     

    Nos azt mondta a dokinő, hogy 6-ig még nem tenné szóvá a koleszterint, de 8.6 és ő ezt sokalja. Nekem sem volt gondom eddig ezzel, énis úgy gondolom, hogy a terhesség miatt ennyi. Megjegyzem tegnap befaltam az összes létező tilos dolgot, hogy mától rendes láyn leszek. (csak nem tudom mi lesz az abi-és csasziszalonkával ) azt hiszem néha bűnözni fogok. Mégsem dobhatom ki!  A fiam meg nem eheti meg az egészet egyedül. Hogy venné ki magát!

     

    Kölcsöncipő. Ez jó.

     

    Mi még mindig nem mehetünk oviba, de ezt tudtam. Olyan szép zöld a fikusz és sűrű, és olyan szaftosan kögöh, hogy meg is lepődtem volna, ha elengednek, de legalább az asztmás sípolása nem volt hallható. Ez utóbbinak nagyon örülök. Azért kaptunk antibiotikumot , de ezt is tudtam, a zöld fikusz miatt kétség nem fért hozzá, hogy ez lesz.

     

    Ma volt Mihály napi szüreti mulatság az oviban, elmentünk, hát olyan jól érezte magát a gyerek, hgy csak na. Persze először nem akart menni, mert ő nem szeret ott , de miután megértette, hogy én is maradok és lesz buli, na akkor már jó volt úgy. Aztán mondta, hogy ebéd után jöjjek érte, de mivel egész hétre le lett mondva az ebéd, hát nem maradt, mellesleg a pénteki rendelési idő is 11.30-15 között van, oda is menni kellett. Vettem fel egy kis videót ahogy ropta, imádja a zenét, és fotóztam ahogy a többiekkel körben állva adták elő a 3 évesek műsorát  tiszta szerelem voltam, annyira imádom őket, oly édesek ezek a csöppségek.

    Járunk zeneoviba, azt is imádja, neki van a legnagyobb hangja, de oda imád járni. Minden nap megkérdezi mikor megyünk már. Mivel hogy a zeneovi előtt megyünk el nap mint nap ha megyünk valahová.

    Ez amolyan othhagyós zeneovi. Beviszem, elköszönök és 45 perc múlva megyek érte. Olyan boldogan szokott kijönni onnan. Én meg olyan boldog lennék, ha a sima oviból is így jönne haza, de sajnos ez nem így van.

     

    amióta itthon mindennap alszik, szóval nem az alvásigénye csökkent le, hanem egyszerűen nem akar ott aludni valamiért. Tegnap is úgy lehúztunk  2 órát du. mint a szél.

     

    Megyek, ert a kisasszonka ma olyan helyen rugdos, ami kifejezetten fájdalmas. Nem beszélve a sejhajról, ma már eleget ültem minimanó padon ami igen kemény volt.

     

    puszi csajok

     

    Erikám! Irígy vagyok, hogy ilyen jól bírod, bárcsak én is elmondhatnám ugyanezt magamról.

     

    pusza

     

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 26. 11:125157.
    Mi van Szamótáékkal és Csilláékkal??? És a többiekkel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 26. 11:115156.

    Ó, én hogy örülnék majd annak idején a plussz 3-4 kilónak!!! De kíváncsi leszek, mi lesz belőle! Egyelőre jól állunk, talán eséllyel indulok, hogy annyival menjek szülni, mint Vincével, de ahhoz nagyon össze kell szednem magam! És ugye akkor sem a szülési súllyal volt gond, egyből le is ment szinte az egész, hanem utána a szoptatás alatt jött fel egy rahedli!

     

    Kemény 1 játszó???? Előjegyzés nincs, hogy ki mikor mehet be?Pedig hát azért Gödöllő nem a legkisebb városok közé tartozik... Én attól vagyok kiakadva amióta gyerekem van, hogy a srácok vannak elkülönítve apró kis területekre, a kutyáknak meg az egész Föld ott van, hogy kakkantsanak! Nem fordítva kéne lennie???

     

    Dó-t én is láttam iwiw-en, nagyon édes, és annyira megváltozott!

     

    Kölcsön cipő... Felér egy Kiszel Tündés beszólással!!!

     

    Este rakok pocakfotót, mert csak otthon van. Múltkor raktam fel az iwiw-re, de aztán leszedtem, pedig nem is vagyok babonás! Ill. vannak fent pocakosok, csak a pocak nem látszik! Na majd este!

    előzmény:
    kornyik (5155)
    2008-09-26  10:57
  22. 2008. szeptember 26. 10:575155.

    Üdv. csajok!

     

    Timi! Nekem mindkét terhességemnél megemelkedett a koleszterinem egy kicsit. Soha nem volt magas csak akkor. Én nem diétáztam , ettem ami jólesett. Nagyon zsíros ételeket amúgy sem eszem ( a szalonnát pl. egyenesen utálom ) .

    Ha nem iszonyúan magas  szerintem nem lehet gond nálad sem , mire kialakulna a szövődmény megszülsz.

     

    3 napja azonban mégis fogyózom , elengedtem magam a nyáron és rögtön rámszaladt 3-4 kg. plusz. Rájöttem egyébként a második terhesség után nehezebb leadni a hájat.Cica kevesebbet is szopott általában ( de szopik még ezerrel) meg nem tudom is még miért.A fiam észrevette hogy nem zabálok egész nap és megjegyezte: " Anya ha nem eszel akkor kicsi leszel és majd  kölcsönadom a kinőtt cipőmet"  Hát komolyan ezt a perspektívát....

     

    Ovival haladunk, Bozsó nagy csibész de nem rossz gyerek . Legalábbis az óvónő szerint. Mindig nevetve meséli miket csinál. Ebből arra következtetek hogy oldódik felfele a srác, jövő héttől megpróbáljuk az alvást is. Igen-igen....jól olvastátok ALUDNI fogunk. Zsozsó 1.5 hete alszik délutánonként 1.5-2 órát , remélem ezt ott is produkálja majd.

     

    Erika! Hadd lássunk egy igazi férfias pocakfotót!!!

     

    Judit! REmélem bírod a strapát apátlanul. Most 3 napig nálunk sem volt apa itthon és igencsak elfáradtam. Gondoltam is rátok Te vajon hogy bírod ugyanezt 3 gyerekkel.

     

    Kriszta! Megkuksisztam Dót az iwiwen.Annyira édi és mekkorát nőtt.Sok sikert Neki a bölcsihez!

     

    Lépek mert még 1-ig takarítanom kell , aztán Zsozsót elvisszük Gödöllő egyetlenegy használható játszóterére , hadd játszon egy kicsit. ( Röhej de sajnos igaz. Ez az egy is kinn van Gödöllő határában....)

    előzmény:
    kislakTimi (5153)
    2008-09-25  19:30
  23. Torolt_felhasznalo_513478
    Torolt_felhasznalo_513478
    2008. szeptember 26. 09:305154.

    Sziasztok!

     

    Igen-igen, én húzom még az igát, szándékaim szerint végig! Eddig úgy tűnik, menni fog, nagyon jól érzem magam!

     

    OK, pótlom majd a képeket, készültek a "hordóról"!

     

    Timi, vigyázz magadra, és üzenem én is kis Emília babának, hogy legyen szíves arrébb tornásznia magát!

     

    Olyan klassz idő van, úgy szeretem az ilyen friss levegőt! Hétvégére tervezünk egy nagy gesztenyebeszerző körutat, szeretnék Vincével gesztenyemukikat gyártani! Hétvégén kész lesz az otthon is remélhetőleg, úgyhogy készen várhatjuk a kis jövevényt, legalább ez letudva!

     

    Remélem, mindenkivel minden ok!

     

    Kriszta, megint akkorát nevettem a hozzászólásodon! Mikor futunk össze végre???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. szeptember 25. 19:305153.

    A mi ovinkban holnap lesz Mihály napi vásár. Kuksz még mindig befelé megy a takonykórba sajnos, de ezen már meg sem lepődöm. Ez van.

     

    A jobb oldali fekvéssel egyéábként csak annyi bajom van, hogy valamiért nagyon kellemetlen azon feküdni. Lehet, hogy nem is a vesém miatt, de valahogy annyira rossz. No majd befészkelem magam valahogy.

     

    megyek mert fáj a derekam.

    Ma volt egy masszőr nálam 2 perces hátmazzászsra, nagyon jól esett, utána aludtunk a fiammal 2 órát, isteni volt, de a derekam...

     

    jó éjt

     

    Timi

    előzmény:
    GyDkriszta (5151)
    2008-09-25  19:14
  25. 2008. szeptember 25. 19:165152.
    Jaja, Era dolgozik, meg én passzívan, a 122 napos szabadságomat töltöm Meg Ancsa is tuti dolgozik
    előzmény:
    kislakTimi (5150)
    2008-09-25  18:53

Címlap

top