Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Októbertől élesben:)

Peregrina
Létrehozva: 2005. szeptember 21. 19:27

Sziasztok

Biztosan többen vagyunk,akik pontosan tudjuk: következő hónaptól élesben megy a családtervezés! Izgalmas időszak következik,jó sok kérdéssel. Vannak hasonló topic-ok,de mégsem ilyenek.  Szóval,ha szeretnéd,hogy ez a menstruáció legyen jódarabig az utolsó...,akkor gyere és beszélgessünk

  1. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2009. március 4. 01:57106927.
    Boldog szülinapot Zsuzsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2009. február 24. 20:45106926.
    Dávid 13:10.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (106925)
    2009-02-24  17:19
  3. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2009. február 24. 17:19106925.
    ~Kisbabáink~


    Banyucika + Leila Mira 2006. június 21.
    Ildi + Krisztina 2006. június 28.; 2008. ápr. 10. Marci
    Chanel + Daniel 2006. június 29.
    Manka + Zsombor 2006. július 5.
    Serpike + Marco 2006. július 6.
    Putykáné + Dávid 2006. július 11.
    Frusi + Lilla 2006. július 26.
    Katee + Andriska 2006. július 31.
    Kamari + Péter 2006. augusztus 17.
    KIlcsi + Florian 2006. augusztus 19.
    Brey + Marcell 2006. október 12.
    Perus + Panna: 2006. október 12.
    Sosanka + Miki: 2006. november 10.
    Lopede + Kristóf József: 2006. december 1.
    Henna + Arthur Hunor: 2006. december 18. (17:23)
    Tedu + Emilia: 2006. december 25.
    Viki + Barnabás: 2007. január 15.
    Eszti + Dani: 2007. március 21. (17:50)
    Andi + Bianka: 2007. május 25. (4:20)
    Korall + Máté Géza: 2007. június 23. (0:15)
    Hajni + Esztike: 2007. november 20. (13:35)
    Perus + Patrik: 2008. február 15.
    Henna+ Ruben Magor: 2008. július 8. (9:18)
    DeSue + Balázs és Boldizsár: 2008. augusztus 9. (14:30, 14:31)
    Györgyi + Dorka: 2008. szeptember 17. (10:22)
    Curly+ Villő: 2008. december 03. (02:42)

    Hajni+ Balázs: 2009. január 17. (15:50)

    Egyet betöltötték: Dani, Bianka, Máté Géza, Eszter, Patrik 1


    Kettőt betöltötték: Leila, Daniel, Zsombi, Marco, Dávid, Lilla, Andris, Péter, Flórián, Marcell, Panna, Miki, Kristóf József, Arthur, Emili, Barnabás 2

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394675 (106924)
    2009-02-24  11:28
  4. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2009. február 24. 11:28106924.

    Mátyásnak boldog névnapot!

     

    Perus! Ha megírod az emailcímed küldök meghívót a bloghoz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. február 23. 11:00106923.

    Sziasztok,

     Zsuzsi nagyon helyesek a fiúk,és milyen egyformák A forduláshoz külön gratula, de egyből arra gondoltam hogy te jó ég, mi lesz ha majd egyszerre szaladnak kétfeléNem fogsz unatkozni,az biztos:)

    A farsangi dolgon ne rágódj, bár ha készültél akkor megértem hogy rosszulesik. Én részemről kicsit nyűgnek élem meg, bár az oviban még élvezték a gyerekek. Most már nem csinálunk nagy ügyet belőle.

     

    Kriszta, amikor már benne vagy valamiben nem olyan nagy dolog ám:) Vagyis a szervezés néha zűrös, pláne ha pl. beteg valaki de egész jól működik a rendszer. Ami majd nehéz lesz, az ovis évek...a reggeli noszogatás,időremenni stb. Amúgy a két kicsi már nagyon jól elvan egymással, olyan kacagás van néha, hogy az ember csak nézi őket és vigyorogPanna szald, Patrik utána és döcögnek mindketten a nevetéstől, aztán Panna elbújik, Patrik pedig "megtalálja"Zajlik az élet,és néha csak azon tipródom hogy mindenkinek jó érzés legyen majd ha visszagondol a gyerekkorára.

    A blogodba belenéznék de nem tudom hol kell keresni

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (106922)
    2009-02-20  20:06
  6. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2009. február 20. 20:06106922.

    Köszönöm a köszöntéseket!

     

    Kriszta köszi, háát így sikerült. 

     

    Na, megyek Balázs betojt az ölemben, Boldi meg felkelt és ordííít.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_394675 (106921)
    2009-02-20  20:02
  7. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2009. február 20. 20:02106921.

    Hát ez tök jó! Dávid is Mikuláskor fogant. és ugyanekkora voltunk kiírva.

    Sajnálom Zsuzsi!

    Most rohanok majd bekukk vmikor!

    előzmény:
    lopede (106917)
    2009-02-20  19:36
  8. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2009. február 20. 20:01106920.

    Lopede de jóóóó uh-s fotókat nézegetni!!

     

    Nagyon sajnálom, tudom milyen ha elmegy a kicsi, de hál' Istennek sikerült és ott csücsül egy Pindurka

     

    Kristóf cuki lehet, ahogy dumál

    Tuti nevek vannak már?

     

    Húú felcsigáztál. Mi jót csinál Manka? Persze ha nem titkos

    előzmény:
    lopede (106917)
    2009-02-20  19:36
  9. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2009. február 20. 19:56106919.
    Dórika a képeken nagyon bágyadt, mert aznap húzták ki a fogait és nyugtatót is kapott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_716629 (106918)
    2009-02-20  19:49
  10. Torolt_felhasznalo_716629
    Torolt_felhasznalo_716629
    2009. február 20. 19:49106918.

    Sziasztok Nőszemélyek!

     

    Végre befutottam én is egy szösszenetre.

     

    Perus, Patriknak csodaszép tortája volt, gratulálok a szülinaphoz! Nagyon édes a képeken! Panna kép?

    Le a kalappal a család navigációd előtt! Gratulálok a diplomához!!!!

     

    Lopede nagyon köszi az összefoglalót a csajokrólGratulálok a Babócához! Mennyi idős vagy?

    Brigi gyönyörűűűűűűszép menyasszony volt!Sok boldogságot nekik

    Látom Hennáék is belehúznak. Kíváncsi vagyok a gyerekekre milyenek lehetnek.

    Frusi meg akkor edzősködni is fog

     

    Hajni nekem is az első kép tetszik a legjobban, Balázska egy az egyben Esztike, csak kisfiúban. Ugyanúgy, mint Peruséknál Panna és PatrikHogy bírod? Hogy érzed magad?

     

    Tedu, rég írtál, hogy vagytok mostanság?

     

     

    Nálunk minden okés, hááát nem unatkozom

    Dórikával hétfőn szájsebészeten kötöttünk ki, mert csak ott válallnak "más" gyermeket. A dokibácsi nagyon jófej volt és kihúzta Dórika két egymás melletti rossz fogát, amiért bedagadt a bal arca. Dórika egy hőőős volt, annyira ügyesen viselte ezt a beavatkozást. 

    Még mindig kell szednie az Augmentint, mert még mindig kicsit bevan dagadva.

    Ma volt a farsang, de nagyon szomorú voltam emiatt. Úúúúgy készültem rá. Dórika kapott egy szép pókos ruhát, azt még tegnap éjfélkor varrogattam, mert kicsit hosszú volt, meg egy pólóhoz varrtam a vállpántot, mert Dürit csak úgy simán zavarta. 

    Pár nappal farsang előtt nyögték be, hogy mindenki az osztályban indián lesz. Én kiakadtam, hogy nekünk van már jelmezünk, miért ilyenkor szólnak...Persze megbeszéltük, hogy az előadás után átöltözhet Dórika pók királynőnek. Én itthon előszedtem egy ruhámat, ami akár indiánosnak is beillett, Dórira igazítottam, szintén kicsit varrtam (a két balkezemmel...) összeszedtem pár bőrt, szóval igaz szolid indián volt, de azért jó volt.

    Erre, meg semelyik jelmez nem volt rajtaEgész délután olyan szomorúság volt a lelkemben...

    Csabi ment Mancival, a tanítónéni mondta legyenek inkább egyen jelmezben, amit ő varrt, így Dórira is ez került. Mivel ők adták elő utóljára a kis éneket, így már felesleges volt pókba átöltözni, mert ebéd jött már utána... Dórika meg előadás alatt mást sem csinált, csak cibálta a jelmezét, elszakította a nyakláncát és ledobta a fejéről a pántot. Na, ezért megérte a tanítónéni kreálmányát felvenni.

    Én jól tudom, hogy Dórika semmit de semmit nem visel el magán. Még egy csattot sem. Akkor egy nyakláncot, pántot azonnal fog magáról leszedni. Miért nem lehetett az én egyszerű, de direkt rászabott jelmezemet ráadni?? Vagy egyáltalán miért kellett mindenkinek ugyanúgy öltözni?

    Így a pókruhával a munkám és az örömöm is kárba veszett. Sz@rul esett kerekperec...

    Tudom ők csak jót akartak, csak így nekem volt olyan szomorú ez az egész.

     

    Na mindegy.

     

    Fiúk. Tegnap mind a ketten megfordultak!!!!!! 1 perc különbséggel. Hason játszottak egymással szemben. Gondolt egyet Boldizsár és a hátára gurult. Balázska meg ezen felbudulva szintén. Olyan ügyesek Az is igaz, hogy Balázska ezt a mutatványt egy hete már megcsinálta, de így aztán igazán különleges volt

    Hatalmas dolgok ezek és én nagyon boldog voltam! Átélni egyészséges gyermekek fejlődést csodálatos!

     

     Na, megyek mert Balázska felkelt, kivettem az ágyikóból, az ölemben sasol

     

    Csók

     

    előzmény:
    Peregrina (106904)
    2009-02-18  15:06
  11. 2009. február 20. 19:36106917.

    Sziasztok!

     

    Perus köszönöm szépen most olvastam, hogy sikerült a diplomád, gratulálok!

    Kriszta igen gondolkoztam mennyit írjak magunkról, de tudod ez hogy van az ember elkezdi, csa írná napestig, a sok gyerekszáj sztorit, az édes pillanatokat... meg nem akartam úgy visszatérni, hogy közbe senkiről nem írok semmit, csak magunkról, mert hát az hogy néz ki

    Kristóf két éves, nagy fiú, bár ő magát néha kicsibabának titulálja...főleg ha arról van szó, hogy egyedül jöjjön fel a lépcsőn Reggel kinyitja a száját és estig nem csukja be...én ilyen szószátyár fiút még nem láttam, pláne, hogy az apja meg az a tipikus szófukar típus, mindenki azon csodálkozik, hogy Neki hogy lett ilyen beszédes gyereke és mondatokban beszél, és akarata van de még milyen, de azért összességében egy nagyon jó gyerek, rengeteg szeretettel Ma esti sztori: jön ki a konyhából, hogy nézd mi történt? megyek be, hát 6 tojás összetörve..merthogy ő rántottát kér vacsorára gondolta előkészíti.... 

     

    kistesó: hát egy kicsit nehéz évünk volt, már február óta próbálkoztunk, két baba is elment spontán, gyakorlatilag pár nappal a teszt után, kiderült, hogy kezdődő policisztás szindrómám van, és abba maradtunk a dokival, hogy a következő hónaptól kivizsgálás, de erre már nem volt szükség, mikuláskor megfogant a babánk augusztus 28-ra vagyok kiírva...szerdán voltunk a 12. heti uh-on, minden rendben van...de 3 és fél órát voltunk a rendelőben, mert babácskánk nem volt hajlandó befordulni irányba a tarkóredőhöz próbáltunk mindent, és mivel kombinált szűrést csináltunk fontos volt, hogy aznap legyen meg a tarkóredő érték mint a vérvétel, így hazaengedni nem tudott...szóval kivívja magának a figyelmet ő is  

    Nagy totó megy a nagymamák részéről, hogy fiú lesz-e vagy lány sztem fiú lesz, mert ugyanúgy majd mindeneste kidobom a taccsot mint anno Kristóffal, de szerintk, az hogy nem bírok csokit enni az bizti lányt jelöl (tény, ez nem volt Kristófnál, sőt)  

    engem a tudományos kiváncsiság hajt, mert hennának két különböző terhességből lett 2 fia, hogy két hasonlóból lehet-e  különböző

     

    A játszóház megy, csináljuk, nagyon szeretem csinálni, bár baromi sok küszködéssel jár sajnos, de hát ez van.

    Az előző hsz-emből Mankát szegényt kifelejtettem, Róla azt akartam írni, hogy ő is jól van, szeretnék már ők is a kistesót, és emellett talált olyan munkát amit otthonról tud csinálni és sorban kapja a felkéréseket, szóval nagyon ügyes

     és pár kép

    puszi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_394675
    Torolt_felhasznalo_394675
    2009. február 20. 18:46106916.

    Hát én ezt tudtam. Mármint a kistesót nálatok. Csak nem mertem rákérdezni. Iwiwen nézelődtem, mert kíváncsi voltam mi lehet veletek.

    Briginek gratulálok! Nagyon szép mennyaszony volt!

    Henna nem semmi! Lassan már mindenki duplázik, triplázik?

    Ha már jöttél mesélhettél volna egy picit többet is magatokról!

    Perus! Mindig megdöbbenek, hogy azért négy gyerek az nagyon sok és te nem gyengén pöröghetsz! Le a kalappal!

    előzmény:
    lopede (106913)
    2009-02-20  18:01
  13. 2009. február 20. 18:41106915.

    most fogtam fel ezt a szülinapos vitát a lányoddal

     

     

    Zsuzsi! Én is boldog névnapot kívánok neked tegnapra

    előzmény:
    banyucika (106910)
    2009-02-18  20:23
  14. 2009. február 20. 18:38106914.

    Hali,

    Balázs nagyon helyes és nagyon Esztikés:) Én sem főztem sokáig, nagyon nehéz lett volna. Aztán amikor Patrik olyan fél éves lett, na akkor már nekikezdtem újra. Esztinek nem a rágófogai jönnek? Attól is lehet nyűgösebb.

    banyucika, lehet hogy valami kaja...nem tudom. Bár nagyon macerás az etetés nála. Egyik gyerekem sem volt ilyen válogatós:) Ma voltam a dokinál, elvileg a vírusfertőzés is előhozhatta jobban a foltokat. A bőre amúgy nem szárazabb, most csak az arcán van pár folt.

     

    Huhha Brigi...nagy-nagy gratula! Gyönyörű menyasszony voltál de tényleg:) Marci már nagyon nagyfiú

    Henna pedig szuper, jól belehúztak:)Szívesen olvasnék rólad Henna....(remélem néha bekukk) Az új kismaminak jó egészséget kívánok. Lillácskának pedig boldog névnapot!

    előzmény:
    halász (106909)
    2009-02-18  16:39
  15. 2009. február 20. 18:01106913.

    Sziasztok!

     

    Örömmel értesítelek Benneteket, hogy Brey - Brigi 2009. február 14-én férjhez ment Józsihoz. Képeket csatolok párat 

    Gyönyörűek voltak és ragyogtak, Marci meg tündéri kisfiú volt, ami Manka Zsomboráról és az én kis haramiámról már nem mondható el elég annyi, hogy még vér is folyt a szertartás alatt megpecsételték a sorsukat

     

    Frusi sajnos nem tudott ott leni, mert aznap aerobik oktatói suliban volt, merthogy elkezdte és hétvégeken a munka mellett gőzerővel számol és lépeget, mi meg számonkérjük Tőle .

    Henna érthető okokból szintén nem volt ott. Róla az az új info, hogy 2 hónap múlva elkezdenek próbálkozni a harmadik gyerkőccel .

    A mi nagy hírünket a kis jelemen láthatjátok

     

    Pár képet visszanéztem  kicsit olvasgattam, Balázs már elmúlt egy hónapos, hihetetlen hogy elszaladt egy hónap Nagyon édes, és sztem tiszta nővére!

    Dórika és szépen nődögél, olvastam, hogy kicsit keveset eszik, remélem ez gyorsan megoldódik.Amúgy gyönyörű kislány!!! és tök jó lesz ha most kicsit együtt lesz az egész család

    Banyuc olvasom a blogodat, szeretem és köszönöm, hogy rajtad keresztül megimertem Bakkáékat is, nagyszerű kis blog az is.

    Kriszta Titeket is mindig olvaslak

     Olvastam, hogy Suenak is van, de azt nem látom már, de láttam az iwiwen képeket a napokban a fiúkat, nagyon szépen növögetnek, édesek!!!

    Sok puszi

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. február 19. 22:56106912.

    Hahó!  Az  első kép a legcukibb!!!!!!Pöttyös a  pofija? Akkor  te  se  tejezz!

     

    Leila  a miért  korszakba lépett és  folyamatosan  kérdez, megőrít!!!!!!!Amíg nem  válaszolok ugyanazt  kérdezi, válasz után meg megint, esetleg egy kicsikét  módosítva :)

    előzmény:
    halász (106911)
    2009-02-19  17:54
  17. 2009. február 19. 17:54106911.
    Sziasztok!Boldog névnapot Zsuzsi, ha ma tartod!!!!Pár friss kép, puszi!Leila betegen is csudapofa!
    előzmény:
    banyucika (106910)
    2009-02-18  20:23
  18. 2009. február 18. 20:23106910.

    Hahó!

     

    Leila itt vitatkozik  velem, hogy a  szülinapja  augusztusban  van és  nem  júniusban és külöben is mikor   megyünk már  nyaralni,  nyáron amikor  meleg lesz? Miért nem  most? stb stb ....

    KIözben  meg  folyik az orra és  nagyon rendetlenke :)) 

    A nagyok már alszanak, őmeg itt pörög. 

     

    Ekcémás  folt,  ez a  vesszőparipám, nyugodtan lehet a tejes cuccoktól,  Márkónak még  az  sem  volt  és mégis ő  volt a legérzékenyebb. 

    Szóval ebből ne  indulj ki! Nem kell, hogy menjen a hasa vagy pöttyös legyen, viszont  jelzés  lehet az ekcéma, a  bőrszárazság, a hosszan  elhúzódó hurutos betegségek stb stb ...

     

    Most  Leilus is  ismét  diétázik amíg  ki nem  lábalunk ebből a  takony kórból teljesen.

     

    Jááájjjjj pakolj a  cd-ket keresi a maszkabált, táncolni szeretne... fáradt  vagyok ....

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. február 18. 16:39106909.
    Szia Perus!!!Jaj, de jó Téged itt látni!!!Nagyon jók a képek, igazi nagyfiú már Patrik is!!! Ari a tortája!!!Jól bírom általában, bár ma nem valami jó nap van, Eszti sokat nyűgös, és csak 1 órát aludt a 2-3 helyett, Balázs is már régóta nyöszörög, aztán abbahagyja, nem tudom mi van. Most épp elvannak, de már várom, hogy jöjjön apa.Kajcsit a fagyóból kellett előkapni, mert megbetegedett a szomszédunk, aki hozza a kaját, és nem ment dolgozni....csak nem halunk éhen azért.Gratula a Diplomához, írtó ügyes vagy!!! A leválasztással is ügyik voltatok, szuper!!!Gyógyuljatok!!! Remélem mi megússzuk.Puszi
    előzmény:
    Peregrina (106906)
    2009-02-18  15:40
  20. 2009. február 18. 15:54106908.

    Tízóraira inkább gyümölcs. Vagyis nem látom át teljesen mi a gond, de reggel tápi-anyatej (nem tudom melyik van), délelött gyümölcs/péppel keverve ha szereti. Ebéd tápi-anyatej, vagy főzelék(ez már lehet krumplis de nem minden baba szereti,bár a krumpli az alap ált.ban) és ha abból még nem eszik teljes adagot, akkor mehet tápi vagy anyatej. Délután ismét gyümölcsös variáció, este tápi/anyatej.

    Azért visszaolvasok jobban. írom itt a hülyeségeimet ezeréves kihagyás után:) Nyugodtan hurrogj le ha nem is ez volt a kérdés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899269 (106898)
    2009-02-17  21:58
  21. 2009. február 18. 15:48106907.

    Pont egyik nap gondolkoztam ezen...Bizony, mi jan. végétől idáig, majdnem 40ezer ft-ot hagytunk a gyógyszertárban! Eszméletlen brutál! Persze minek nekem homeopátia?-így is fel lehetne fogni..

    Ohh, köszi, aranyos vagy- tényleg büszke vagyok magamra én is, de azért ez más mint amikor az első diplomát vettem a kezembe:)

    Egyszerüen átértékelődik minden, és így ez is. Jó hogy megvan, de nem volt élethalál kérdés magammal szemben. Itt inkább egy hatalmas megkönnyebbülés hogy ennyi, nincs több átvirrasztott éjszaka a gép elött, tételek felett. Igen, már beszéltem róla, kórház a cél-aztán majd meglátom, még másfél évig itthon vagyok. Ebből nem engedek, remélem megtudjuk ezt még engedni magunknak. Eddig teljesen természetes volt, most nem is tudom...

     

    Viszont tudod miben segíthetnél? Gondolkodj már velem légy szíves. Patrik állán és az arca bal oldalán egy-egy pici de piros ekcémás folt van. Kapja a tejes pépeket, de direktben tejes cuccokat nem. Ugye ez nem ételtől van? Semmi hasmenés, semmi extra...csak tudod mi van...,pont az arcán olyan nehéz kenegetni. Az ekcéma elleni kencére határozottan szebb, tehát tuti az, csak nem tudom mitől. Volt a popsiján is pár hónapig, de az elmúlt. Valami ötlet?

     

    Bölcsiben minden oké?:) és a melót hogy bírod? Háztartásban segít valaki?

    előzmény:
    banyucika (106905)
    2009-02-18  15:18
  22. 2009. február 18. 15:40106906.
    Remélem skerült:)
    előzmény:
    banyucika (106905)
    2009-02-18  15:18
  23. 2009. február 18. 15:18106905.

    Szia Perus!!!!!!!

     

    Nagyon  várjuk a képeket! 

    Ugye  milyen  iszonyat, hogy  akicsik összeszedik a kórságokat! És nagyon nehezen gyógyulnak, íg mindenki  pinpongozik a  családban a vírusokkal  bacikkal ............ A patikában meg   ilyenkor akár átutalással is  fizethetnénk a havi 20-25 e  ft-ot

     

    Nagyon  gratulálok a  diplomádhoz HŐS vagy Meg okos is! Akkor most merre  tovább,  írtál a  terveidről a  múltkor, abból lehet  majd  valami?

     

    No megyek  vissza  dolgomhoz,  csak bekukantottam, majd  figyelem mikor lesz  fénykép! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. február 18. 15:06106904.

    Sziasztok,

     Úristem...hát jó rég voltam errefelé:)

    Nem is tudom hol kezdjem. Talán ott hogy túl vagyok egy jó nehéz időszakon, megvan az államvizsga ,sőt már a diplomaosztón is túl vagyok. Ez már kipipálva

    (hehhe, mennyi új bigyó, mióta vannak ezek?! :)

    Aztán jött egy jóóó kis hányós-hasmenős vírus kb. 1 hónappal ezelőtt, és azóta nincs megállás. Influenzahegyek, és szép sorban mindenki kidőlt. Egyszerüen ez nekünk egy ilyen időszak úgy látszik. Látom Leila is beteg (jobbulást)- a suliból írtó könnyű hazahozni mindent és a 2 kicsi mindent elkapnak egymás után.

     

    Köszönöm a köszöntéseket, a nagyfiú bizony elmúlt 1 éves Megpróbálok képet beilleszteni, olyan kis beteg a szeme de a tortának nagyon örült.

     

    Én csak kapkodom közben a fejem, utálom hogy figyelni és aggódni kell az új és újabb megszorítások miatt...

    A mindennapok így telnek, és szaladnak a hetek az biztos.

    A mosógépünk bekrepált, (1 éve vettük)-holnapra várom a szerelőt, nekem létfontosságú hogy flottul menjen a napi 1 mosás

    Mi van még? Várom a tavaszt! Nagyon:)

    Huhha a lényeget meg nem mesélem: ünnepélyesen kijelenthetem: vége a szopinak, sikerült Patrikot leválasztanom, 1 éves koráig megkapta a jussát, de már elég volt és most végre a maradék kilók is szépen olvadoznak lefelé.

    Az ikrekről kerestem képet, jól vagytok Zsuzsi? Dorka nagyon helyes, sztem tiszta Györgyi:)

    A kisBalázs meg írtó pasis- remélem bírod a hétköznapokat Hajni, babázz jó sokat.

     

    Váhh, azt hittem megkávézom nyugisan de nem megy, Patrik írtó büdös

    Mindjárt próbálkozom a szülinapi képpel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. február 18. 09:31106903.
    Sziasztok!Köszi a köszöntéseket Balázs nevében is!Nagyon sajnálom, hogy beteg Leilus, jobbulást neki!Ma Esztinek nyünnyörgős napja van, nem tudok vele mit kezdeni sajna, csak nyafog.Györgyi! De jó, hogy jönnek a gyerekek!!!Hozzátápi, hát, én a krumplit nem az elsők között vezettem be, de az tuti, hogy egyfélét adtam pár napig, utána próbáltam mást is. Én almával kezdtem majd barack, banán....így tovább.Megyek, mert visít, a hó meg esik, de már erőlködik a napocska is....Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899269 (106899)
    2009-02-17  22:06
5 6 7 8 9

Címlap

top