Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Reménykedő gólya-várók"

Torolt_felhasznalo_804397
Torolt_felhasznalo_804397
Létrehozva: 2003. június 28. 15:10
Sziasztok Lányok!

Macskuc! Aranyos vagy, hogy hiányoltál, nem tűntem el, csak nincs semmi történés. Változatlanul azon idegeskedek, hogy most kell-e védekeznünk v. nem. Ugyanis a saját dokim szabin van, a másik, az endo-s doki azt mondta, hogy nyugodtan lehet baba, nem lesz semmi gond, a injekció tájékoztatója meg azt mondja, hogy magzati károsodást okozhat.
Szóval, még mindig itt vagyok teljes tanácstalanságban.
  1. 2003. június 30. 09:0051.
    Hát a progi szintem azért alacsony volt. Azért volt ilyen rövid a ciklusom ahhoz képest, hogy a 20-21. nap volt a pém. Ezért kapom a hormonokat. De hát ezzel most jól megzavartak. nem nagyon hiányzott. Soha nem volt ilyen gondom, hogy nem tudtam mikor jön meg. Most meg állandó készenlétben kell, hogy legyek. De hát ez van.
    előzmény:
    Luiz (49)
     
  2. 2003. június 30. 08:5950.
    Egyelőre nincs otthon net, majd a férjem melóhelyéről tudok netezni, de max. heti 1x, aztán majd meglátjuk. Szeptemberben készül el a babaszoba, addigra biztos körvonalazódik a számítógép sorsa, addigra kiderül, hogy lesz-e netünk.
    előzmény:
    Luiz (46)
     
  3. 2003. június 30. 08:5549.
    Szia Helénke!

    Sajnálom, hogy ilyen körülmények között kell utaznod, gondolom azzal indokolják, hogy szünet van az iskolákban és hogy kevesebben utaznak :o(((

    Nagyon kiváncsi vagyok mikor fog megjönni rendesen most a mensid, tiszta röhely, hogy a sok inekcióval így összezavarják a szervezeted, mikor amúgy is van peteérésed, szóval kicsit nekem úgy tűnik, hogy felesleges ez a sok hormon, és csak összezavarja a működésed, hiszen nálad nem ezzel van a gond . . . .
    előzmény:
    Helénke (48)
     
  4. 2003. június 30. 08:5248.
    Sziasztok csajok! Remélem jól telt a hétvégétek. Én ma nagyon hisztis vagyok. A volán megint azzal próbálkozik, hogy csak egy buszt küld reggelenkétn a kettő helyett, úgyhogy ma olyan volt a busz, mint a csirkeszállító kamion.

    Nem voltam dokinál, mert csak pénteken véreztem, azóta semmi. Szóval csak a hormonszintem ingadozott. Kiváncsi vagyok mikor fog megjönni rendesen.
    előzmény:
    poussin25 (42)
     
  5. 2003. június 30. 08:5047.
    en is elmegyek ertekezni, ha minden jol megy, masfel ora mulva jovok vissza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. június 30. 08:4846.
    De jó Csancsi! Nagyon örülök nektek, szóval akkor most mentek szép sorban AFP-re, megint van miért izgulni :o)))
    Lenke otthon van netetek, vagy honnan fogunk tudni rólad, ha már nem dologzol???
    Én nagyon jól vagyok, bár utálom, hogy megint hétfő van, a hétvége meg úgy eltelik, hogy észre se veszem. . . most megint kezdek türelmetlen lenni, alig várom, hogy újra próbálkozhassunk, még legalább 3 hét, míg megjön, aztán mindent bele, remélem most nem kell sokat várni, és egyből összejön a baba, a hónapban hormonvizsgálat, aztán meglátjuk, hogy hogyan tovább
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660592 (44)
     
  7. Torolt_felhasznalo_660592
    Torolt_felhasznalo_660592
    2003. június 30. 08:4545.
    Csajszik most eltűnök 2-3 órára, de jövök vissza!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_660592
    Torolt_felhasznalo_660592
    2003. június 30. 08:4244.
    Hello Luiz!
    Igen már elég nagy ahhoz képest, hogy én szombaton 15. hetes leszek!
    Uh-n június 16-án voltam, akkor volt a fejétől a popsijáig 6, 2 cm, szerintem már sokat nőtt azóta! Nagyon sokat ficergett a pici, alig tudták megmérni!:-)))
    Szombaton voltam terhesrendelésen, ahol már sima doppler készülékkel hallgattuk a kicsike szívét!:-)))
    Én 17-én megyek AFP-re!

    Te hogy vagy Luiz?
    előzmény:
    Luiz (39)
     
  9. 2003. június 30. 08:4043.
    Én 7-én megyek AFP-re, és mindjárt hívom a 4d rendelőt, kérek időpontot a 14-i hétre. Igaz, azon a héten csüt-ön megyünk a dokihoz, de így a vidió felvételt haza tudom vinni a szülőknek. A bátyám szinte nem is látott azóta, mióta terhes lettem, az pedig már igen régen volt.
    előzmény:
    Fülecs (36)
     
  10. 2003. június 30. 08:4042.
    lanyok, koszi a biztatast, ha csutortokig semmi, csinalok egy uj tesztet! (ha addig kibirom. . )
    amilyen hulye vagyok, meg mindig remenykedem. . :))
    nem tudom, hogy csak elsore nem neztem meg figyelmesen (a furdoszobaban eleg gyenge a lampa, a csikot a konyhaban, az ablaknal allva lattam), vagy pedig csak az ido telt le. . .
    amugy a 29. napon vagyok, a ciklusaim 25-31 naposak, tehat ez meg nem jelent semmit. . . a PG a 10-12. napon volt pafranyos. . . .
    szoval varok, de eleg turelmetlenul. . .

    Juju! jo nagy mar a pici! :)))))
    ne aggodj, nem lesz semmi gond, az aggodassal csak a babanak arthatsz.
    Mar csak 3 het es a masodik harmadban vagy! :))

    Lenke, Fulecs! orulok, hogy ti is jol vagytok! :))
    ugy irigyellek titeket! (jo ertelemben)! Pihizzetek sokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_505221 (23)
     
  11. Torolt_felhasznalo_660592
    Torolt_felhasznalo_660592
    2003. június 30. 08:3941.
    Babettke! Majd figyelmeztetem, hogy soron kívül neked csináljon most!!!!!!:-)))))))
    előzmény:
    Babettke (37)
     
  12. 2003. június 30. 08:3940.
    Teszttől is függ szerintem meddig mutat valós eredményt, mert amit én használtam arra rá volt írva, hogy tíz perc után már nem a valós eredményt mutatja.
    előzmény:
    Luiz (35)
     
  13. 2003. június 30. 08:3839.
    Szia Csancsi!

    Ti hogy vagytok? A te pocakod is növöget már? Mikor mentek uh-ra? Vagy mikor voltatok, mekkora volt a baba?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660592 (34)
     
  14. Torolt_felhasznalo_660592
    Torolt_felhasznalo_660592
    2003. június 30. 08:3838.
    Juju! Irtam neked privit valamikor, ugye megkaptad??? Vagy harizol rám valamiért?:-((((
    Neked nem szokta "Bélának" hívni a picurka babót? Akkorákat nevetek mindig!:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. június 30. 08:3837.
    Szia Csancsi!
    Ő is mindíg azt mondja, de látod neked is, Jujunak is "csinált" egy babát.
    Nekem is csinálhatna mááááár.
    Most nagyon bízom a laparban, hogy ott lesz a bibi, és megoldja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_660592 (34)
     
  16. 2003. június 30. 08:3636.
    Igen, szombaton leszünk 16 hetesek, jövő hét szerdán kell mnni afp-re meg uh-ra. Én is figyelgetem nagyon a pocakomat, de még nem érzem a babát. Szerintem még 2-3 hét.
    előzmény:
    Luiz (33)
     
  17. 2003. június 30. 08:3535.
    Norbet szerintem ha fél óra múlva ott volt a második csík akkor a baba is ott volt, az más dolog, ha órák múlva jelenik meg a második csík, de a fél óra még belefér, szerintem nálad az lehetett akkor, hogy megfogant, megtapad, de valamiért nem tudott rendesen beágyazódni, vagy egyszerűen nem volt életképes, és ezért nagyon korán elvetélt, szóval lehet, hogy a teszt volt rossz, de az is lehet, hogy nagyon korai vetélés volt, állítólag a megfogant terhességek 30%-a így megy el, és ez csak azóta derült ki, hogy vannak ezek a nagyon érzékeny tesztek. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_979347 (31)
     
  18. Torolt_felhasznalo_660592
    Torolt_felhasznalo_660592
    2003. június 30. 08:3334.
    Sziasztok csajszik!!!!!
    Juju, Lenke, Fülecs, örülök, hogy minden oké
    Babettke ne keseredj el, még bármi lehet!:-))
    Tudod, KEDVENC dokink mindenkinek babót csinál!:-)) (Mármint nem ő!. -))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. június 30. 08:3333.
    Azt hiszem a tesztek lelki életét nem tudjuk átérezni. . . nekem csak akkor volt két csík, amikor baba is volt. . . de nekem is volt egy kukából kibányászott két csíkos, pedig akkor már nem volt ott a baba, de még volt HCG a véremben, szóval nem tudom. . .

    Olyan szép ez a sok vaniliáskarika :o))) Lenke, Fülcsi ti most töltitek be a hétvégén a 16. hetet ugye? Lassan biztos fogjátok érezni, a picurokat, tényleg Lenke, te már csak a jövő héten dolgozol?
    Juju ne izgulj azzal nem segítesz semmit, biztos minden rendben lesz!!! Most vasárnap volt az uh? Vagy a múlt héten, mert úgy emlékszem Babettke már írta, hogy 14mm a babád. . az már jó nagy :o)))
    előzmény:
    Fülecs (30)
     
  20. 2003. június 30. 08:2832.
    Köszönöm kérdésed, jól vagyunk.
    Lesem a pocakomat, mostantól várhatóak az első magzatmozgások:-) Bár szerintem még vagy jó 2 hét, de azért figyelgetem. Szépen gömbölyödök, most már azért látni szépen:-)
    Barátnőm 29 hetes, és nem adják át neki a helyet az 1-es villamoson. Micsoda emberek vannak. . .
    Én még jövő péntekig dolgozom, már alig várom, hogy vége legyen. . . .
    előzmény:
    Babettke (28)
     
  21. Torolt_felhasznalo_979347
    Torolt_felhasznalo_979347
    2003. június 30. 08:2731.
    Én egyszer mikor teszteltem a Gravi-Hcg-vel akkor én is így jártam, mint Te Poussin! Először csak 1 csík kb fél óra múlva pedig egy halvány második csík. MOst nem akartalak elszomorítani. De nagy a valószínűsége hogy a teszt már fél óra múlva csalóka képet mutathat. Akkor én is azt hittem terhes vagyok, mert fel is hívtam a gyártó céget és ott azt mondták a halvány csík is pozitívat jelent. De mégis megjött. Sajnálom, de én ezt tapasztaltam, de minden teszt más. Remélem a tiéd az igazat mutatja. És lehet már jóval korábban II csíkra váltott mint fél óra, csak te nem vetted észre, és akkor pedig Terhes vagy :)
    előzmény:
    poussin25 (19)
     
  22. 2003. június 30. 08:2630.
    Köszi, Babettke, én nagyon jól érzem magam:-) Hétvégén nagyokat sétáltunk a férjemmel, olyan jó volt:-)
    előzmény:
    Babettke (28)
     
  23. Torolt_felhasznalo_317479
    Torolt_felhasznalo_317479
    2003. június 30. 08:2529.
    Olyan jol, esett, hogy gondoltatok rám:)))
    Néha , főleg reggelente elég rosszul vagyok, émelygek, nincs étvágyam.
    Bár amiota szedem az Elevitet kicsit könnyebb, és az étvágyam is kezd visszajönni.
    Vasárnap már 14 mm volt a kicsikénk:)(apa megdicsért, hogy 1 hét alatt megduplázódott)
    Ma megyek beutalókért, és mire megint kell mennem a dokihoz(ez csak julius 23-án lesz)addig minden vizsgálatot meg kell csináltatni.
    Azt nem állitom, hogy felhötlenül boldog vagyok. Nagyon izgulok, hogy leteljen még ez a pár hét. Szerdán töltöm a 9. hetet. Remélem 3 hét mulva kicsit megnyugszom. . .
    előzmény:
    Babettke (22)
     
  24. 2003. június 30. 08:2328.
    Sziasztok kismamik!!!
    Hogy vagytok?
    Lenke te már nem sokáig dolgozol, ugye?
    előzmény:
    Lenke (25)
     
  25. 2003. június 30. 08:2127.
    Juju, mikor mész kedvenc dokinkhoz?
    Én csütörtökön, és remélem, hogy jövőhéten meglesz a lapar, feltéve ha időben megjön pirike, de gondolom holnapra megjön, a hőm alapján.
    Most már azt várom, hogy megjöjjön, hogy jövő hétfőre elmuljon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top