Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

"Reménykedő gólya-várók"

Torolt_felhasznalo_804397
Torolt_felhasznalo_804397
Létrehozva: 2003. június 28. 15:10
Sziasztok Lányok!

Macskuc! Aranyos vagy, hogy hiányoltál, nem tűntem el, csak nincs semmi történés. Változatlanul azon idegeskedek, hogy most kell-e védekeznünk v. nem. Ugyanis a saját dokim szabin van, a másik, az endo-s doki azt mondta, hogy nyugodtan lehet baba, nem lesz semmi gond, a injekció tájékoztatója meg azt mondja, hogy magzati károsodást okozhat.
Szóval, még mindig itt vagyok teljes tanácstalanságban.
  1. 2003. június 30. 08:2126.
    De szép a vaníliáskarikád!!:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_505221 (23)
     
  2. 2003. június 30. 08:2125.
    Sziasztok,
    poussin, nekem volt valami hasonlóm, az első tesztem du-i volt. Rögtön nem jelent meg semmi, hanem jó 20-40 percre rá volt egy haloványka, de mire éjjel a férjem hazajött, addigra eltűnt. Igaz, nekem akkor már késett 1 napot, de a pocifájás nekem is megvolt akkor már 5 napja. Reméljük csak korán teszteltél. Tesztelj holnap egy reggelit, az már biztosabb lehet.
    előzmény:
    poussin25 (19)
     
  3. 2003. június 30. 08:2024.
    Sziasztok Lányok!

    Poussin, szerintem tesztelj mégegyszer, mert ha olyan furán görcsölget a hasad az elég gyanús:-)

    Babettke, mi még izgulunk helyetted is, jó? Lehet, hogy megúszod azt a lapart.

    Juju, hogy vagy? Mekkora a babád? Nincsenek rosszulléteid?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_317479
    Torolt_felhasznalo_317479
    2003. június 30. 08:1923.
    A nővéremnek volt ilyen, az első tesztjén az egyik csik alig volt látható, pár nap mulva csinált mégegyet, akkor már mindkettő erős volt. Azóta már 7 éves a kislánya. . .

    Viszont egyszer nekem először csak egy csik volt, aztán kidobtam a kukába a tesztet. Pár óra mulva visszamentem megnéztem, és láttam még egy halvany csikot . De nem tudom mitől volt, mert akkor nem voltam terhes.
    Szerintem bármi előfordulhat. . .
    Pár nap mulva ismételd meg.
    Mikor kellett volna, hogy megjöjjön?Szokott késni?
    előzmény:
    poussin25 (19)
     
  5. 2003. június 30. 08:1822.
    Sziasztok Csibike, Juju!

    Csibi lehet, hogy kismami vagy, csak korán teszteltél, és azért volt csak nagyon halvány.

    Juju
    Örülök, hogy jöttél:-)
    Hogy vagytok?
    Babóca jól van?
    Nem vagy rosszúl?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_505221 (18)
     
  6. 2003. június 30. 08:1721.
    Poussin én már nem merem mondani, hogy az biztos azért volt, mert ott a baba, de szerintem könnyen lehet, pár nap múlva kiderül, a has görcsölgetés is nagyon gyanus, meg hát az álmok nem hazudnak, szerintem tesztelj egyet holnap reggel, utána már okosabbak leszünk, én nagyon szorítok!!!
    előzmény:
    poussin25 (19)
     
  7. 2003. június 30. 08:1420.
    Szia juju!

    Hogy vagytok! Hány hetesek vagytok??? Hallottuk, hogy már milyen nagy a kis kucorgód :o)))

    Mostanában fog tesztelni zsuzsimuzs, Babettke, remélem Poussinnak is lesz még egy tesztje, norbet, zatkone, Kata szóval jó néhányan, nagyon remélem, hogy lesz egy pár kismamink!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_505221 (18)
     
  8. 2003. június 30. 08:1319.
    Sziasztok lanyok!

    remelem, mindenkinek jol telt a hetvegeje.

    Babettke! sajnalom :((((((((((((((( de en meg remenykedem helyetted is, hatha. . . .

    hetvegen en inkabb pihiztem, mert nem tudom miert, gorcsolget a hasam mar egy hete, foleg, ha allok, mozgok (ilyet meg sose csinalt), szoval inkabb pihiztem, tegnap voltunk egy tonal, piknikezni, a parom el is aludt, olyan edes volt. . . :))
    Koszi mindenkinek a drukkokat!!!!
    de a tesztem sajnos negativ lett :((( de nem tudom mit gondoljak, fokent, mert megneztem, csak egy csik volt (kabe 3 perc utan), aztan letettem, es kabe 3 oraval utana megfogtam, hogy kidobjam es volt rajta egy halvany masodik csik! a ferjem is latta, tehat nem kepzelodtem!
    nem tudom, hogy csak amiatt, mert "allt" (a furdoszobaszekrenyben, tehat nem fenyben), vagy mert meg korai volt. . . .
    Szoval most ketsegek kozt hanyodok :((( Volt mar valakinek ilyen??? segitsetek, hogy ez mi lehet!!!
    Ha jol emlekszem, Boginak volt estere egy halvany csik, de a teszt negativ volt! O milyen tesztet hasznalt? (en ClearBlue-t)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_317479
    Torolt_felhasznalo_317479
    2003. június 30. 07:5918.
    Jó reggelt!

    Hogy vagytok? Elég sokminenről lemaradtam. Bár voltam dolgozni, de nem minden nap , egyik nap a gépem is szarakodott.
    Emellett felujitás volt az irodában és olyan nagy volt a felfordulás.

    Babettke, tudom neked mindig leesik, mielőtt megjön:(
    De hátha. . .

    Van uj kismamink?Tesztel mostanában valaki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. június 30. 07:5917.
    Aranyos vagy Luiz!:-)
    Szegény Csibike, de még reménykedünk hátha. . .
    Tegnap babanézőben voltunk.
    Egy 6 hetes kisfiút látogattunk meg.
    Olyan édes volt, kis picurka.
    Alig bírtam megálni, hogy ne bőgjem el magam.

    előzmény:
    Luiz (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_979347
    Torolt_felhasznalo_979347
    2003. június 30. 07:5816.
    Ez azt jelenti, hogy nem 3-4 fokos leesésre lehet számítani, ha mensi közeledik, hanem már 1-2 fokos leesés is azt jelzi? Ez picit elszomorít. Remélem visszamegy a hőm.
    előzmény:
    Luiz (15)
     
  12. 2003. június 30. 07:5515.
    Sajnos Poussinnak negatív lett a tesztje, de én még bizakodom benne, hogy esetleg csak korán tesztelt. . .
    Amíg nem jön meg Babettke még érted is izgulok, remélem zsuzsimuzs csupa jó hírrel jön!!!
    Norbet, ettől még lehetsz babás, az egyéni, hogy kinek hogy változik a hője, nekem mikor babás lettem először, akkor 36, 8 volt, lement 36, 6-ra már azt hittem megjön, de aztán visszament 36, 7-re szóval nincs semmi tuti dolog, szerintem ha nem jön meg, akkor holnap reggel csinálj egy tesztet!!!
    előzmény:
    Babettke (12)
     
  13. Torolt_felhasznalo_979347
    Torolt_felhasznalo_979347
    2003. június 30. 07:5214.
    Mennyire esik le a hője annak, akinek megjön? Nagyon érdekel, kérlek írjatok!
    előzmény:
    Babettke (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_979347
    Torolt_felhasznalo_979347
    2003. június 30. 07:5013.
    Jó reggelt Mindenkinek!

    Lányok! Nekem a hőm így alakult péntek óta: péntek: 37
    szombat: 37, 1
    vasárnap: 36, 9
    hétfő: 36, 8
    A végén csökkent egy pár tized fokkal. Mit jelent ez? Szerintetek ezután már fokozatosan csökkenni fog? Vagy ez még mindig emelkedettnek számít. A 7végén nem jött meg. Még a mai nap a kérdéses. Ha ma sem lesz mensim, akkor mondhatom, hogy késik és akkor jöhet a teszt.
    előzmény:
    Babettke (10)
     
  15. 2003. június 30. 07:4412.
    Szia Luiz!

    Nem üzizett Csibike, hogy mi lett a teszt eredménye?
    előzmény:
    Luiz (11)
     
  16. 2003. június 30. 07:3611.
    Sziasztok lányok!

    Dagatka fel a fejjel, biztos nem árt egy szuri a babának, nagyon sokan vannak akik gyógyszer mellett esnek teherbe és csak 3-4 hónaposan veszik észre, addig meg szedig a gyógyszert, és teljesen egészséges a babájuk, szóval nyugi, az meg egyszerűen kiderül, hogy miért nem jön meg, én remélem, hogy baba lesz a dologban!!!

    Macskuc szorítunk nektek is ezerrel, hogy most már ne kelljen több kivizsgálást csinálni nálatok!!!!

    Bogi, és Paracsimpo remélem már jól vannak. Bogi remélem jön ma, és elmondja, hogy mit mondott a doki, meg ilyesmi. . . Paracsimpi meg remélem, nem kell, hogy feküdjön a 9. hónap végéig, bár ha ez segít akkor persze, de remélem már semmi gond, és jól vannak mind a ketten.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. június 30. 07:3210.
    Jó reggelt mindenkinek!

    Csibike gyere már!!!
    Izgulok érted.
    Zsuzsi is a napokban tesztel???
    Nekem leesett a hőm, úgyhogy megspóroltam a tesztet:-((((
    Úgy néz ki nem úszom meg a lapart.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. június 28. 17:269.
    Szia Dagadtka, én is megyek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804397 (7)
     
  19. 2003. június 28. 17:258.
    Nekünk azt mondta a doki, hogy most várjunk szeptemberig, hátha addig összejön a baba, ha nem, akkor elkezdik a kivizsgálásokat.
    Paracsimpoékért én is nagyon aggódom, de pénteken már jobban volt. Ott a kórházban jobban tudnak figyelni rájuk, ezért biztos bent tartják amíg tuti jól nem lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804397 (3)
     
  20. Torolt_felhasznalo_804397
    Torolt_felhasznalo_804397
    2003. június 28. 17:237.
    Most el kell mennem egy kicsit, lehet, hogy később még jövök.
    Puszi!
    előzmény:
    macskuc (6)
     
  21. 2003. június 28. 17:186.
    Az jó, ha már jövő héten lesz a dokid, az már nincs messze és vele mindent meg tudsz beszélni.
    Egyébként nekem volt egy barátom, akivel mikor terhes lett az anyukája, valamiért az orvosok is azt mondták, hogy nem az (mondjuk ez 29 évvel ezelőtt volt) és még hormonokat is szedettek vele 3 hónapig, mert azt hitték, hogy valami baja van. A srác makk egészséges. Ha te most lettél babás, remélem hogy ez az egy szuri nem ártott, akkor csak nem adta volna be a doki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804397 (3)
     
  22. Torolt_felhasznalo_804397
    Torolt_felhasznalo_804397
    2003. június 28. 17:065.
    Paracsimpo-ért is aggódom, múlt héten be kellett mennie a kórházba, mert begörcsölt. Nagyon bízom benne, hogy nincs különösebb gond, csak óvatosságból tartják bent. Igaz, Ő mindig azt mondta, hogy ha kell végigfekszi a 9 hónapot a kórházban, csak minden oké legyen. Drukkolok neki nagyon!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_804397
    Torolt_felhasznalo_804397
    2003. június 28. 17:044.
    Lenke hol lehet? Ő is szokott lenni hétvégén, nem? Remélem minden rendben van vele, szép nyugodtan simogatja a pociját!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_804397
    Torolt_felhasznalo_804397
    2003. június 28. 17:033.
    Az igaz, hogy már túl vagyok a pé-n (ha minden igaz), de azt sem tudjuk, hogy a szuri előtt, alatt nem lehettem-e terhes. (Együttvoltunk a 6. , 8. , 12. napon is, az injekciót a 16. napon kaptam. )
    A dokim már jövőhéten lesz, addig majd csak kibirom ebben a bizonytalanságban. Az endo-s fórumon azt mondják a lányok, hogy a kezelés alatt tuti nem lehetek terhes, de ezzel teljesen ellentmond a doki és a betegtájékoztató is. Mindegy, már nem is érdekel. A következő izgalom jövő hét végén lesz, akkor kellen megjönnie. Ha nem jön meg, akkor azon izgulhatok, hogy már az injekció hatása (bár azt mondták kb. a 3. után fog elmaradni), vagy mégis baba lett. Most az egyszer nem bánnám, ha megjönne!

    És nálatok mi újság? Meddig próbálkoztok? Mennyi időt adott a dokibácsi?
    előzmény:
    macskuc (2)
     
  25. 2003. június 28. 16:432.
    Szia Dagadtka! Meddig van szabin a dokid? Ebben a ciklusban gondolom már túl vagy a pé-n, a következő elejéig meg csak tudsz beszélni vele. Vagy kérdezd meg az endometriózisos fórumon, hátha ott tudják a lányok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804397 (1)
     

Címlap

top