Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Regressziós hipnózis

szőkenő
Létrehozva: 2005. augusztus 8. 07:44
Nem tudjátok , hogy Magyarországon végeznek-e regressziós hipnózist valahol megbízható helyen? Nem újsághirdetéses sarlatánokra gondolok, hanem normális pszichológus vagy ilyesmi. Tudnom kell, ki voltam az előzőekben és ki volt a szerelmem?
  1. 2005. augusztus 8. 21:2026.
    Nem akarok reklámot csinálni, itt azért nem mutatkozom be. Akik megkerestek privátban, megírtam, hol olvashatják el életrajzomat, ismerhetik meg könyveimet.
    A pszichoterápia, hipnpterápia, és a türelem foglalkozásom is. Nagyon is "kézzelfogható" az, amit teszek, illetve amit már "letettem az asztalra". Ha kíváncsi vagy, kérdezz, szívesen válaszolok. Ha olyan a téma, nyíltan is, ha intimebb, privátban.

    A "titkos" jelzőket a címekben nem a szakemberek, hanem a sikerhajhászók szokták használni. Ha valóban titok lenne, nem tudna róla, de legalábbis nem hozná nyilvánosságra. Müller Pétert én is tisztelem, mert jó író, de én más utat járok, mert a szakmai hitelesség nekem fontosabb, a hangzatos szavaknál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284241 (24)
     
  2. 2005. augusztus 8. 21:0725.
    Kedves Pikpik!

    Egy keveset tudok a buddhizmusról annak alapján nem értem, hogyan vizsgálod a reinkarnációt az alapján? Én úgy tudom, hogy e tan követői nem hisznek ilyesmiben, mint reinkarnáció. . . hacsak az nem egyenlő a karmával. . .

    De én itt most tudatlan lévén meg is kérdezném tőled, hogy mi a reinkarnáció, mi a reinkarnáció és a lélekvándorlás közötti különbség?

    Reinkarnáció=karma a buddhizmusban?

    Bocsi a buta kérdésekért!

    Érdekelne a regressziós hipnózis, annyi könyvet írtak már erről, de míg az ember nem tapasztalja, addig nem is hiszi!
    Holdfény már átestél ilyenen. . . megosztanád velem milyen volt ez?
    Nem kételkedtél benne? Nem féltél? Milyen érzés volt közben? Hány életedben voltál? Szóval minden érdekelne!

    Állítólag a horoszkópban is látható, hogy ki voltál előző életedben és kikkel milyen kapcsolatot kell ebben az életben megoldani. . .
    Pikpik!Ez valóban így van? A horoszkópnak van ilyetén létjogosultsága?

    előzmény:
    pikpik (23)
     
  3. 2005. augusztus 8. 20:5024.
    Kedves pikpik!Mi a foglalkozásod?az egy dolog, hogy ez a hivatásod! Müller Péter valóban remek iró, ismerem személyesen. A titkos tanitások, szerintem az egyik legjobb könyve, bár ez nézőpont kérdése. Bári elmondhatja magáról, hogy kutató munkát végez, ha esetleg egy témába jobban beleássa magát, és minden anyagot megprobál megszerezni , hogy többet tudjon az adott témáról. Nem áll szándékomban megbántani téged, de engem ez még igazából nem győzött meg. ÉPn részt vettem ilyen hipnozison, de azt egy orvos csinálta. Tudsz valami "kézzelfoghatóbb" dolgot is mondani, v mutatni?
    előzmény:
    pikpik (23)
     
  4. 2005. augusztus 8. 11:5923.
    Pszichoterápia, hipnoterápia a hivatásom, mellesleg kutatómunkát is végzek, többek között a reinkarnáció jelenségeivel kapcsolatban.
    Müller Péter ragyogó író, Ő a saját szemléletéről ír, amely a hinduizmus alapjára épül (kb. : 5200 éves szemlélet, a lélekvándorlás a motívum)
    Az én kutatásom a tibeti buddhizmus 2500 éves filozófiáját veszi alapul, amely a reinkarnációról szól. Kevesen tudják, hogy a lélekvándorlás és a reinkarnáció ellentétes fogalmak.
    Ha valakinek személyes kérdése van, keressen meg privátban, szükség esetén megadom az elérhetőségemet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. augusztus 8. 10:4122.
    Te is kiprobáltad már, vagy valami mást tudsz?
    előzmény:
    pikpik (13)
     
  6. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2005. augusztus 8. 09:5621.
    Nekem az asztrológusom javasolt valakit, aki csinál ilyeneket, holnapra be tudom hozni az elérhetőségeit. Felelősséget nem vállalok érte :o) én ugyanis nem mentem el hozzá.
    előzmény:
    szőkenő (18)
     
  7. 2005. augusztus 8. 09:5520.
    Igen, Müller Péter könyve.
    előzmény:
    Zsólánya (16)
     
  8. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2005. augusztus 8. 09:5519.
    Sziasztok!

    Kedves pikpik, engem bármi érdekelne, amit ezzel a témával kapcsolatban el tudsz mondani. Nekem egy asztrológus javasolta a regr. hipnózist, mert olyan érdekeset látott a horoszkópomba, amiről jó lenne tudni, hogy miért van ott. A baj az, hogy én nem mertem bevállalni a hipnózist. Szóval ha kiderül, hogy előző életemben mondjuk sorozatgyilkos voltam, azt a lelkifurdalást ott rögtön fel is lehet oldani?
    előzmény:
    pikpik (13)
     
  9. 2005. augusztus 8. 09:5418.
    Nos talán ezek a Maximák nem alkalmasak, csak a divathullám vezérli, azt gondolom, hogy ilyesmivel etetik a jónépet. Komolyabb dologra gondolnék, igazán érdekel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_103405 (15)
     
  10. 2005. augusztus 8. 09:5217.
    Biztosan nem tudok sok mindent erről a témáról, javítsatok ha hülyeséget írok: az "érett karmát" úgy értelmezném, hogy a jelenlegi életem feladatainak teljesítésére most van lehetőségem, a feltételei ennek (egybeesések térben és időben stb) most a legkedvezőbbek. Magyarul most kellene rendeznem néhány számlát, pl. a karmikus kapcsolataimban. Szeretném tudni, hogy karmikus-e az előzőekben felvázolt kis "kalandom". Úgy érzem, igen.
    előzmény:
    pikpik (13)
     
  11. 2005. augusztus 8. 09:5116.
    Szőkenő valami Jóskönyvből idézett. Müller Péter lehet? Nem tudom. . .
    előzmény:
    pikpik (13)
     
  12. Torolt_felhasznalo_103405
    Torolt_felhasznalo_103405
    2005. augusztus 8. 09:4615.
    Szia! A Maximában vagy a Nők Lapjában már is tudom melyik újságban, de szinte minden héten vagy egy cikk valami György nevű regressziós hipnoterapeutával. lehet is jelentkezni a hipnózisra. Megpróbálok utána járni, de ha Te hamarabb rátalálsz valakire, vagy erre a Györgyre, akkor szólj légyszi!
    előzmény:
    szőkenő (3)
     
  13. 2005. augusztus 8. 09:4514.
    "Tetteidet nem a kósza vágy vezérli, ez az érett karma"- szószerint valahogy így. A kérdésem pedig ezzel a sráccal volt kapcsolatban. Értelmezhető?
    előzmény:
    Zsólánya (12)
     
  14. 2005. augusztus 8. 09:4413.
    Sajnos ezoteriára hivatkozva rengeteg blődlit terjesztettek el hozzá nem értők.
    Közömbös, hogy a hipnotizőr orvos, pszichiáter, vagy pszichológus, csak az a fontos, kapott-e pszichoterápeuta kiképzést. Ha igen, nem fordulhat előhogy utána rossz érzések maradnak, hiszen azokat rögtön, a vezetés alkalmával oldani kell.
    A reinkarnáció és a karma valós, létező fogalmak, de kissé mások, mint ami a köztudatban elterjedt. Az a kifejezés, hogy "érett karma" közönséges hülyeség, és kiváncsi lennék, hogy aki mondta, mit tud a hipnózisról, a tudattalanról, a reinkarnációról.
    Ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok.

    Szép napot! Pikpik
    előzmény:
    Zsólánya (12)
     
  15. 2005. augusztus 8. 09:2312.
    Az érett karma, a tudatosságot jelenti, nem?
    előzmény:
    szőkenő (8)
     
  16. 2005. augusztus 8. 09:1711.
    Nem mondanak semmit, hipnozisban látni fogsz.
    előzmény:
    szőkenő (10)
     
  17. 2005. augusztus 8. 09:1510.
    Értem, tehát ne úgy fogjam fel, hogy egy vadidegennek tűnő emberre azt modják hogy ő volt, aki most a szerelmem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284241 (9)
     
  18. 2005. augusztus 8. 09:109.
    Meg fogod érezni, ezt igy nem lehet, elmondani, nekem ott volt az exem . Láttam az arcát, de nem ugy volt jelen mint a férjem.
    előzmény:
    szőkenő (7)
     
  19. 2005. augusztus 8. 08:578.
    Lehet hogy nem biztos jó tudni, csak marcangol a kíváncsiság. Azt írta a Jóskönyv: a jelenlegi élethelyzetem az érett karma, szeretném tudni, miért?
    előzmény:
    Zsólánya (4)
     
  20. 2005. augusztus 8. 08:547.
    Mit kell tudnia rólunk annak aki csinálja? Már nem úgy értem, hogy titok lenne bármi, csak hogy tudja beazonosítani a mostani másik személyt az akkorival? Például ha csak én megyek el egy ilyen hipnózisra?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284241 (6)
     
  21. 2005. augusztus 8. 08:506.
    Jóreggelt Nektek! Nekem már csináltak, de azt tanácsolom, hogy csak végzett orvos végzettségüt keress, mert nagyon sokan nem értenek hozzá és komoly károkat okozhatnak a pszihédben. Valóan nem biztos, hogy a szerelmed volt, lehetet testvéred, szülő bárki aki a közleledben él, Ugyanis ugyanazokkal az emberek vannak körülöttünk minden életünkben állitólag . Én nem tudom. Azt viszont igen, hogy nekem nagyon érdekes volt és jó, egyáltalán nem volt gáz. Nekem orvos csinálta, az egyik ismerősömet viszont nagyon megviselte.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. augusztus 8. 08:455.
    Persze, nem biztos hogy a szerelmem volt az előzőben. Csak azt érzem a kettőnk kapcsolatán, hogy szoros kapcsolatban állhattunk egymással, és biztos vagyok abban is hogy fájdalmat okoztunk egymásnak (lehet lelki is), tehát pl. magára hagyott gyermek vagy valami ilyesmire gondolok. A mostani kapcsolatunk annyira finom és törékeny, de annyira érzem, hogy sokkal régebbi, mint egy ma kezdődőnél.
    előzmény:
    Zsólánya (4)
     
  23. 2005. augusztus 8. 08:374.
    :o)
    Nem biztos, hogy a szerelmed volt. . . biztos jó ezt tudni?
    Én is így vagyok a párommal, a mostani életünk a folytatása vminek.
    előzmény:
    szőkenő (3)
     
  24. 2005. augusztus 8. 08:043.
    Csak abban az egyben vagyok biztos, hogy nem most találkoztunk először. Szeretném tudni, mi és hogyan maradt félbe akkor.
    előzmény:
    Zsólánya (2)
     
  25. 2005. augusztus 8. 07:592.
    Szerintem Te már tudsz valamit! Miért kell, hogy más is megmondja?
    :o)

    Mondom ezt én, aki szintén kívülről várom a megerősítést. . . . :o/
    előzmény:
    szőkenő (1)
     

Címlap

top