Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. 2005. augusztus 23. 09:32451.
    ez nem egészen igaz de mindegy :-)
    előzmény:
    Porcogó (450)
    2005-08-23  00:48
  2. 2005. augusztus 23. 00:48450.
    "Mert a férfiak sokkal könnyebben találnak másik nõt maguknak, mint fordítva." No és mire odáig jut a dolog, hogy na ki mit hibázott és mit lehet tenni, addigra általában már meg is találták:-) És akkor aztán a fejed tetejére is állhatsz, mert akkor már 1 sehallselát dömötör:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (449)
    2005-08-23  00:00
  3. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. augusztus 23. 00:00449.
    Hogy mit tennél ilyen helyzetben? Hogyan látnád a helyzetet? Valószínûnek tartom, hogy te is ugyanúgy, mint mi oly sokan ebben a topic-ban. Igen, elgondolkodnál azon, hogy hol hibáztál te és hol hibázott a párod. És ha megvan a mennyei szikra, a megkönnyítõ felismerés, jönne a következõ gondolat: dehát akkor nem tettünk meg mindent, nem tettünk eleget azért, hogy mindketten elégedetten és boldogan éljünk EGYMÁSSAL! Vagyis lehetne még tenni azért valamit, hogy igenis boldogok lehessünk! És hiába, hogy a férj azt mondja, már nem szeret! A mozdulatain és legfõképpen a szemében azt látod, hogy ez nem teljesen így van. És pl. nálam rettentõen mûködik az ún. "nõi megérzés". Érzem azt, ami belõle árad. Csakhát nekik sokkal könnyebb feladni a harcot. Sokkal kevésbé vannak rákényszerülve arra, hogy küzdjenek valamiért és valakiért. Mert a férfiak sokkal könnyebben találnak másik nõt maguknak, mint fordítva. És a férfiak sokkal kevésbé kitartóak, mint a nõk. Ezt a világ teszi velünk, mert ilyen mocskos világot élünk! Kár, hogy ezekre késõn jön rá az ember. Nem, lányok?
    előzmény:
    livilla (445)
    2005-08-22  16:07
  4. 2005. augusztus 22. 17:53448.

    Nem röhögnéd körbe, abban biztos vagyok.

    Nem sikerült vele átbeszélni semmit, ui. õ semmire nem válaszol, bármit kérdezhetek.Ki mit rontott el? Õ rontotta el gyengeségével.Még nincs vége, s remélem nem is lesz.

    előzmény:
    livilla (447)
    2005-08-22  16:38
  5. 2005. augusztus 22. 16:38447.

    Ha nekem ilyet mondana a párom, jól kiröhögném. Ha ui. egy kapcsolat tönkremegy, abban mindig MINDKETTEN hibásak. Tehát õt is önmagával szembesiteném elõször- de rögtön utána magammal.

    Neked ezt mondta a párod? És sikerült átbeszélnetek, ki mit rontott el, és hogy lehet helyrehozni? Mi lett a vége?

    előzmény:
    icetea35 (446)
    2005-08-22  16:35
  6. 2005. augusztus 22. 16:35446.
    Te még tuti nem voltál ilyen helyzetben.ha belekerülnél nem látnád ilyen reálisan a dolgokat, nem gondolkoznál magadon, hogy mit rontottál el, hanem foggal-körömmel harcolnál.Nem tudnád mit tegyél, mert az egésznek te lennél az oka, legalábbis a párod szerint.
    előzmény:
    livilla (445)
    2005-08-22  16:07
  7. 2005. augusztus 22. 16:07445.

    Hogy én hogy élnék meg egy ilyen helyzetet? Biztos nagyon el lennék keseredve, meg bõgnék napokig, de akkor is mindenek elõtt tisztán akarnék látni: mit rontottam el ÉN, min tudok változtatni - és egyáltalán, van-e még értelme, akarja-e a párom, hogy rendbehozzuk a kapcsolatot? (Ha nem, akkor szerintem nincs értelme erõltetni.) Kellõ önkritika nélkül nem lehet tanulni és levonni a megfelelõ konzekvenciákat. Tehát 1. elgondolkodnék önmagamon 1, leülnék normálisan a párommal átbeszélni a jövõnket. Tehát azzal egyetértek, hogy ha valaki szeret valakit, akkor tudjon küzdeni érte, de ugyanakkor tudja megállapitani azt is, hol van az a pont, ahonnét ennek semmi értelme.

    Olyat tuti nem tennék, amit Titkosé csinált ezzel a lejáratással. Egyrészt mert unintelligens húzás, másrészt mert nevetséges és szánalomkeltõ is, harmadrészt meg nem tûrné el az önérzetem, hogy 1 pasit ilyen eszközökkel akarjak magam mellett tartani, negyedrészt mert ennek semmi értelme. Bunkósbottal õrizzek valakit, hogy velem maradjon? Na neee. Én úgy látom, hogy aki engem értékel és szeret, az erõszak nélkül is velem marad, mert fontos vagyok neki, ha pedig nem, menjen, amerre lát, fel is út, le is út. Ezesetben úgysem tudnám megakadályozni, hogy megcsaljon / lelépjen, idõ kérdése. Senkit nem zárhatunk kalitkába. Sõt, nem is akarok. Velem kényszerbõl ne maradjon senki, mert olyannal együtt élni, aki már nem szeret, az szerintem maga a pokol.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_482277 (444)
    2005-08-22  15:11
  8. Torolt_felhasznalo_482277
    Torolt_felhasznalo_482277
    2005. augusztus 22. 15:11444.

    Sziasztok!

    Szerintem livilla azért bizonyos dolgokat reálisabban lát "kívûlrõl"mint olyan sorstársak akik már voltak ilyen helyzetben.Persze azt senki nem tudja hogy Õ hogy élné meg ezt a dolgot és lehet hogy sok mindent másképp látna.Tehát szerintem azért mert nem helyesel és buzdít értékelendõek a hozzászólásai! 

    előzmény:
    livilla (443)
    2005-08-22  14:11
  9. 2005. augusztus 22. 14:11443.

    Járok pl. 1 tanfolyamra. Pénteken azzal ment el az egész óra, hogy (egy válás elõtt áll&oacute 53 éves, amúgy nagyon szimpatikus hölgy a férjével kapcsolatos problémáit ecsetelte. A férj 58 éves, elmondása szerint nagyon kövér szivbeteg pasi, kevés pénzbõl élnek, gyerekek már kirepültek a házból. A pasi pénzzel támogat egy albérletben lakó, 3 gyerekes elvált kolléganõt, de azt mindketten tagadják, hogy közük lenne egymáshoz. Ugyanakkor több hazugságra derült már fény (SMS-ek, stb), ezért a hölgy tudni akarta az igazat, és találkozóra hivta a kolléganõt. Lényeg, hogy a tanfolyamon ezt elemeztük, mi miért történt; az elején szidta ezt a kolléganõt mint a bokrot, és találgatták a többi nõvel, miért lehet erre szüksége a férjnek? (A férj a helyzetet a rossz és elhidegült házassággal indokolta. ) Ilyenek hangzottak el: 1. A nõ biztos olyasmiket mûvel a férjjel az ágyban, amit "normális nõ nem". (Itt kitört belõlem a kacaj, kérdeztem õket, ugyan mi lehet az, hadd tanuljak már valamit??) 2. A nej mondta, nem érti a férjet, hisz mindig volt otthon meleg étel és vasalt ing. (!!!) Mire szörnyülködtek, mit akarhat még egy pasi, még a lelkével is foglalkozni kellett volna??! Nahát! (Csak lestem.) Aztán rámutattam nekik, hogy az ilyesminek mindig lelki okai vannak, és itt szerintem arról van szó, hogy az (amúgy nagyon kevés pénzbõl élõ pasi) otthon nem érzi magát férfinek, igy pedig igen, hogy támogathat egy elesett nõt. És lám -lám, kiderült, hogy bizony, a) 4 éve nem volt szex a nej és a férj között, b)a nej a férjet egy szerencsétlen lúzernek tartja, akinek az érintésétõl is kirázza a hideg, c) az elmúlt 4 évbõl 2-ben a nej a férjjel nem állt szóba, mert az csinált egy nagy adósságot, és a gyerekek elõtt hordta el õt mindenféle gazembernek, d) tulajdonképp nem tudja azt sem ,hogy szereti-e még, vagy csak a hiúságát bántja a dolog...

    Mit mondjak, nagyon tanulságos óra volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456715 (441)
    2005-08-22  12:05
  10. 2005. augusztus 22. 14:10442.

    Pont ez valóban nem történt még meg velem, de csomó mindent nem értek az ilyen esetekben - bár rendületlenül próbálkozom. De ami nonszensz, az nonszensz, sõ tnagyon gáz. Én nem kritizálok, hanem kérdezek, v. felhivom mások figyelmét dolgokra, azért, hogy az illetõ, akinek cimzem, elgondolkodjon azon, amit (szerintem) esetleg nem jól lát v. tesz. Aki nem ért velem egyet, nyugodtan ugorja át az irásomat. folyt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456715 (441)
    2005-08-22  12:05
  11. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 22. 12:05441.

    Nem mentettem fel. Tisztában vagyok vele, hogy ketten kellenek a tánchoz. Amint tudjuk a harmadik megjelenése nem  ok hanem következmény. Amikor azonban menteni kell az életet akkor piszkosul az útban állnak.Nem vagyok egy Jókai, Márai, .....tehát nem igazán tudom a keretek között mindazt leírni ami a háttérben volt.

    Veled meg még az életben nem történtek hasonlóak,tehát ne kritizálj folyton mindenkit. A történtek elõtt én is értetlenül álltam a hasonó ügyek elõtt és hasonló naivsággal osztottam az észt.

    előzmény:
    livilla (440)
    2005-08-22  11:48
  12. 2005. augusztus 22. 11:48440.

    "éppen jó idõben próbált a férjemnél kezdeményezni mert sérülékenyebb a helyzet itthon." 1. Mibõl gondolod, hogy a nõ kezdeményezett, és nem a férjed rohangált utána? 2. A férjedet miért mented fel? Hisz õ csal meg téged, nem a nõ. hm?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456715 (439)
    2005-08-22  11:17
  13. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 22. 11:17439.
    Lefénymásoltam a beosztást  100 példányba élénk színû papírra,a hátoldalára ráírtam a telefonszámát,meg azt, hogy egyedül vagyok miért ne találkozhatnánk munkaidõn  kívül is, aztán szétterítettem a munkahelyén. Másnap nem dolgozott,de állati nagy botrány lett belõle. A fõnökei behívatták,a kémeim szerint kibõgött szemekkel járt be napokig dolgozni,mindenki összesúgott a háta mögött,volt aki persze felhívta és randit kért tõle.Majdnem kirúgták! A végén áthelyezték máshová.Valami közleményt irattak vele,amelyben elnézést kellett kérnie a történtekért és felrakták a faliújságokra.Szóval a saját fegyverével gyõztem le. A férjem ki volt akadva, hogy milyen aljas dolog volt ez.Aztán mondtam neki, hogy szeretem és nem engedem csak úgy át másnak,felveszem a harcot,és szerintem amit a nõ tett az is aljas dolog.Azt is mondtam neki, hogy szóltam elõre, hogy ha újra próbálkozik nem fogom engedni. Amikor megtudtam, hogy majdnem kirúgták azért nagy lelkiismeretfurdalásom lett/ de ez köztünk maradjon/ azt azért nem akartam volna, de így hogy áthelyzték máshová jól is jött. Erre nem is számítottam . Azt hittem egy pár szexéhes pasi keresgetni fogja a telefonján,meg rossz hírbe keveredik aztán elgondolkodik kivel kezdjen legközelebb.A férjem mérges volt, hetekig alig beszéltünk, aztán láttam a jelekbõl - ilyen szófordulatok történtek - elvigyelek drágám, kérsz te is, szeretnél velem jönni, , hogy valahol legyezgette a hiúságát hogy küzdöttem érte.
    előzmény:
    icetea35 (433)
    2005-08-21  22:27
  14. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 22. 11:16438.

    Én sem értek egyet azzal ,hogy ne keressük fel a NÕ-t. Nem akartam én semmit mondani  neki, nem kérdezgettem, nem akatam  kikérdezni, nem ordítottam, csak annyit mondtam, hogy jó házasságba, kapcsolatba  kavart  bele, itthon  minden  rendben  menne, ha kilépne az életünkbõl.Vannak  hullámvölgyek mint  minden házasságban -12 éve élünk együtt-, de nálunk ez nem helyrehozhatatlan  most annyi helyzeti elõnye van, hogy éppen jó idõben próbált a férjemnél kezdeményezni mert sérülékenyebb a helyzet itthon.Azért hozzátettem, nem igazán egymással vannak gondjaink /nincsenek veszekedések,jó az ágyban, figyelmes a gyerekekkel/, hanem amit az élet ránkrakott . Nem fogom engedni, hogy elmélyüljön a dolog kettejük között, harcolok érte, most nagyobb figyelmet fordítok majd, hogy ne a gondjainkba merüljünk, hanem figyeljünk egymásra. Szinte egy levegõvel  mondtam ezt el- Mit  mondjak, a vonal végén nagy csönd volt- majd elköszöntem és letettem a telefont. Nem fogadta meg a tanácsom. Néhány hónappal késöbb a férjem zsebében megtaláltam a nõ munkahelyi beosztását.Hú állati mérges lettem, tudtam újra próbálkozik.Hosszas töprengés után szemét dolgot találtam ki.Elõször gondoltam megvárom a munkahelyén/ beosztása nálam/ és szétverem,de azt sem tudtam hogy néz ki,meg eszembe jutott ebbõl én jönnék ki vesztesen.

    előzmény:
    icetea35 (433)
    2005-08-21  22:27
  15. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 22. 11:14437.
    Miért van az , hogy a hosszabb  hozzászólásaimat rendszeresen  nem jeleníti  meg a rendszer??? Tudja ezt valaki? Valami elõnézetbe  teszi és nem küldi el.Aztán csinálhatok bármit vele.legfeljebb eltúnik, esetleg priviben elengedi.
    előzmény:
    icetea35 (433)
    2005-08-21  22:27
  16. 2005. augusztus 22. 10:12436.

    Ui.: Most olvasom azt, ahol ezt irod: "Már abban sem vagyok biztos hogy szeretem, hiszen mindent megtesz annak érdekében, hogy minden érzést kiöljön belõlem.

    De harc nélkül akko sem engedem át másnak a férjemet" Látod, most mondtad ki, amit érzek: hogy elsõsorban a hiúságod motivál, nem pedig a szeretet.

    Ami a gyereket illeti: ne félj attól, hogy elveszti az apját. Egy igazi apát, aki szereti a gyermekét, nem veszithet el a gyerek. (Látod, mondja is a férjed, hogy mindennap jönni akar hozzá.) 

    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  17. 2005. augusztus 22. 10:11435.

    Tudod, én az ilyen esetekben csak azt nem értem, hogy az, ak iilyenkor azt mondja, mennyire szereti a párját, az miért nem tudta ezt érezni akkor, amikor még ott volt, és õ is adott esélyt a dolgok megjavitására? Amikor szólt, hogy ez meg az nem jó, akkor a másik, aki állitólag szereti õt, miért nem törõdött ezzel? Vajon mennyire igaz az a szeretet, amit csak akkor érez és értékel valaki, amikor elveszti azt és mennyi ebbõl a pánik keltette illúzió?

    "Ez a dolog nagyon is muködhet ha mindketten teszünk érte." ez csak akkor igaz, ha 1) valóban mindketten tesztek, 2) ÉS valóban illetek egymáshoz. (Efelõl vannak kétségeim, hisz ha 2 ember összeillik, akkor hogy élhetnek éveken át boldogtalanságban)? Hol az a pont, amikor fel kell ismernünk, hogy a boldogtalanságunk oka az, hogy olyannal erõltetjük a közös életet, aki nem hozzánk való?

    Én nem tudom, van-e esélyed még. Ha a férjed már tényleg nem szeret, akkor szerintem nincs. (Valószinûleg hosszú idõn át alakult ez benne igy.) De ha van, akkor EGYÜTT kell ezért tennetek, és csakis szeretettel, türelemmel fog menni. Én mindenképp azt mondom, javasold neki, hogy menjetek el egy házassági tanácsadóhoz. Egy józan kivülálló szakember sokat tehet értetek. Ha még menthetõ a házasság, akkor tud segiteni. Ha azonban a férjed erre nem hajlandó, akkor nincs más hátra, mint belenyugodnod a döntésébe, ami lehet, hogy most neked rossz, de ugyanakkor új esélyt kapsz te is arra, hogy megtaláld azt, akivel valóban boldog lehetsz. (Nekem nagyon úgy tûnik, hogy ez az ember nem az.)

     

    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  18. 2005. augusztus 21. 22:37434.
    Ezt én nem értem tényleg! Gyerekek!!!Annyira fáj ,hogy el nem tudom mondani és egyedül érzem magam!!!!!!!!!Itt bõgök,mint egy taknyos óvodás, az önbizalmam dugába dõlt!!!!!!!!ÉN NEM AKAROM EZT ÉREZNI!!!!!Én nem akarom ezt!!!!!!Úristen!!!!Tudom ,hogy el fog mulni,nem is az a probléma.Szerintetek, most hogy összeállt azzal a másikkal mi legyen...mert a barátaival joban voltam,de csak rossz érzés ha hallok felõle tõlük.IktASssam ki a barátait egy idõre az életembõl???mit gonoldtok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. augusztus 21. 22:27433.

    Katica!

    Én nem értek egyet azzal , hogy ne keressük fel a csábító nõszemélyt. Igenis keresni kell telefonon és személyesen is.Az más kérdés, hogy igazat soha nem fog mondani, de most nem ez a lényeg. Én ugyanis beszéltem vele minden formában, elõször persze szépen, majd csúnyán, megmondtam neki, hogy megölöm, de az életét nem veszem el. Hadd tudja meg õ is, hogy az életben vannak sokkal rosszabb dolgok a halálnál.

    Azóta egy kicsit változott a helyzet (persze nem túl sokat), de hidd el képes lennék leönteni a fejét egy vödör sósavval, s azután kínálgassa magát annak akinek akarja.Nekem már nincs veszteni valóm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_142252 (427)
    2005-08-21  18:09
  20. 2005. augusztus 21. 22:07432.

      tény, hogy vegyes érzések kavarognak bennem, de mióta sok mindenbe belenyugodta, jobban érzem magam. Fáj, de elfogadom. De azért amikor rákérdeztem hogy is volt hérvégén, õ is kérdõre vont, hogy én randizgatok-e?

    Sajnos én még nem randizgatok,de tudom, hogy valakinek kellek majd még és ismerem annyira a férjem, hogy neki fog a legjobban fájni. Sõt neki fog az is fájni,  ha a gyerek anyának a barátjáról fog beszélni.

    Tudom, hogy az idõ és a hitem velem van 

    előzmény:
    KisNap (431)
    2005-08-21  21:57
  21. 2005. augusztus 21. 21:57431.
    nem bántani akarlak ám;-))) jóindulatból mondom ezt: vagy nem akarod, h ez fájjon, és van valami, amire rá tudod fogni. nem elõttem, nem anyós elõtt, hanem magad elõtt. és ezzel nincs is semmi baj, de ha magad elõtt el tudod fogadni, lehet h nem leszel ennyire ideges a gyerekátaádstól.
    mért ne fájhatna, mért ne lehetnél ideges a nõ miatt? érzõ lény vagy és kész. azért persze nem kell reklámozni, h hú, apám, mekkora szarul vagyok, de ha elismered könnyebb szembenézni a dolgokkal. talán.
    "aminek ellenállsz, annak a hatása alatt vagy"
    előzmény:
    jucu (430)
    2005-08-21  21:50
  22. 2005. augusztus 21. 21:50430.

    igazad van és is így gondolom, mert lelkileg tényleg elfogadtam már a helyzete, hogy van egy másik nõje, ami fáj, hogy nem volt õszinte.

    NAgyon higgadtnak kell lennem és szerintem menni is fog, de nem tudom, hogy õ mikor ébred rá a hibáira. Szegény anyósomat nagyon sajnálom, mert biztos hogy nagyon veszekedtek amiatt a nõ miatt.

    Mondtam neki, hogy most neki kell úgy viselkednie, hogy ismét bízzam benne és nyugodtam adjam oda a gyereket. Most pl nem vagyok ideges, pedig tudom, hogy a nõvel van, de tényleg nem ez fáj, hanem a hazugság.

     

    előzmény:
    KisNap (429)
    2005-08-21  21:45
  23. 2005. augusztus 21. 21:45429.
    nem bûnhõdnie kell, hanem megérteni, h ez nem módszer. szerintem szép higgadtan intézd, mondd el, hogy gondolod, mit szeretnél, és mivel jár, ha nem tartja be. nyílván számított rá, h ez lesz ezért is hazudott. de ha meglepetsét okozol és higgadt vagy, akkor többet el tudsz érni- szerintem...
    előzmény:
    jucu (428)
    2005-08-21  21:35
  24. 2005. augusztus 21. 21:35428.

    Ma nagyot csalódtam a férjemben

    a gyerek nála volt hétvégén, múlt héten mondta elõször, hogy randizni avolt a kolleganõvel. Semmi baj, fel is dolgoztam, semmi haragot nem éreztem. A mai napig.

    Mikor megérkeztek, ölelgetett,csókolgatott-volna- stb, nagyon jó fej volt, mesélte hogy voltak állatkertbe.

    Mikor elment a gyerekkel beszélgetem õ viszont mondta, hogy apával volt állatkertbe, meg Zsuzskával.

    Egykicswit lehültem, mert az a szemét elõtte kb.fél órával azt mondta, hogy ketten voltak. MAjd mondta, hogy apa Zsuzskával aludt.

    Azonnal felhívtam, már nem tagadott semmit, de nem akart fájdalmat okozni. Mikor megígérte, hogy csak ketten lesznek.

    Õ elvárja, hogy akkor vihesse el a gyereket amikor akarja, de õ meg hazudik.

    Anyósom nagyon pipa volt, fel is hívta a szukát, aki persze azonnal hívta a férjemet, õ meg ment hogy jól összevesszen az anyjával. Velem is nagyon ordibált a telefonba, mert a gyerek mondta, hogy anya but.- kérdeztem ki mondta, Zsuzska

    Ebenn persze a férjem a nõnek!!!

    Mit csináljak?

    A gyerek miatt nem akarok bunkó lenni, hogy nem adom od(még nincs 3 éves és azt mondta az ügyvéd, hogy addig törvény szerint nem viheti el, az anya jóindulatán múli)Szóval visszaélt a jóindulatommal, de a gyerek meg várja az apját. Így csak a gyerek sínylené meg

    De õ mivel bûnhõdjön a bunkósága miatt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. augusztus 21. 18:09427.

    Sziasztok

    Tanácsként csak annyit:soha ne keressétek fel a másik nõt.A csábítót.Sem személyesen,se telefonon.

    Ez tilos.És amennyire lehet õrizni a büszkeséget.Talán-talán egyszer visszatalál a párotok.De készüljetek fel arra hogy az már nem ugyanaz lesz.

    A szeretõk nem ismerik a férfi hibáit.Majd együttéléskor derül fény a hibákra.És akkor már az a torta nem is lesz olyan édes.

    előzmény:
    didad (426)
    2005-08-21  17:41

Címlap

top