Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. 2005. augusztus 21. 17:41426.

    Szia!

    Nem akarlak elkeseríteni, de ez nálam is naponta (óránként) változik. Elég egy régi emlék és újra fáj....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_806623 (425)
    2005-08-21  17:28
  2. 2005. augusztus 21. 17:28425.

    Hahóka mindenkinek!

    A szitu nálam is hasonló és most az utóbbi 10-20 percben úgy érzem ,h nem érzek fájdalmat!!!!Drukkoljatok ,hogy így is maradjon!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. augusztus 21. 08:39424.

    szia!

     

    Fent a gördítõsávban lehet lapozni az oldalak közt és mindent végig lehet olvasni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_119039 (422)
    2005-08-20  18:23
  4. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 20. 20:11423.

    Komoly depibe  estem.Na  nem adtam olcsón magam nem az elsõ gondoknál történt  mindez hanem amikor már minden összejött. A családi  gondok mellé jött egy  új  fõnök aki kicsinált,kifurt a munkámból, hogy a szeretõjét a helyemre rakhassa.Na akkor telt be a pohár.Olyan sírógörcsöket kaptam hogy nem voltam képes abbahagyni. Én aki életemben addig soha nem sírtam, nem hisztiztem.Nem aludtam éjszaka,csak forgolódtam egyszerúen  nem kapcsolt ki az agyam.A metrón két állomás között viszont, nem voltam képes nyitvatartani a szemem .Napközben csak feküdtem a kanapén nem voltam képes felkelni,hiába láttam hogy el kellene mosogatni,vagy mást csinálni,. Olyan közönyös voltam a gyerekeim problémáira el se hiszem ezt magamról. Fogytam fél év alatt vagy 13 kilót/speciel ez volt az egyetlen jó hatása/ Öngyilkosság gyakran eszembe  jutott.Kétszer összetörtem az autót fél éven belül, bármit amit csináltam rosszul csináltam,rosszul döntöttem. A barátnõm meglátogatott és amikor látta mi van, rögtön felhívta az egyik ismerõsét aki  még aznap fogadott. Amikor elmentem orvoshoz nem is tudtam hogy ez depi.Azt hittem majd ad valami  nyugtatót és  kész.Az orvos azt mondta évek óta tarthat már. Beszéltetett biztosan ez volt a terápia nekem csak beszélgetésnek tünt,/említett valami csoportos terápiát is ,de én oda nem akartam menni õ meg nem eröltette/Írt fel gyógyszert elõször fokozatosan kellett elkezdeni felet aztán egy egészet, majd kettõt naponta. Az orvos mondta az elején, hogy ne vezessek ,meg ne hozzak döntéseket.Elõször kéthetente kellett mennem majd havonta.Kb 2 hónap  múlva már egész jól voltam aztán visszanyertem régi önmagam kisütött a nap,lettek terveim. 1 évig szedtem a gyógyszereket aztán szépen lecsökkentette 1-re amit még egy ideig szedtem aztán feleztem és elhagytam. Már 2 éve nincs rá szükségem.

    előzmény:
    icetea35 (420)
    2005-08-20  16:19
  5. Torolt_felhasznalo_119039
    Torolt_felhasznalo_119039
    2005. augusztus 20. 18:23422.
    Szia Diadad!Most olvastam a forumon a válaszodat és nagyon hasónlit eseted az enyémhez.Nem tudom az elõzményeidet te sem az enyémet de jó lenne bövebben beszélgetni róla.Kérlek válaszolj hol tudom elolvasni az elõzményeket.Én csak egy hete léptem be a forúmba.
    előzmény:
    didad (416)
    2005-08-20  16:08
  6. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2005. augusztus 20. 17:08421.

    Hú, Didad! Ugyanez zajlott nálunk is. De sajna a legrosszabb stratégia a nõ támadása. Ezt próbáld teljesen kihagyni. Ha látod, rossz irányba halad a dolog kettõjük között, akkor inkább azzal próbálkozz, hogy tõled kapja meg a jót. Baromi nehéz, de próbáld meg.

    Ha nagyon eldurvulsz, azzal ártasz. Ebben segíthet a doki. Ott kiadhatod a haragodat, mindennek elmondhatod a nõt és a párodat is. Csak sose elõtte! Õ most MÁSÁLLAPOTban van. Nem úgy gondolkodik, ahogy Te. Ezt vagy ki tudod várni, és terelgeted magad felé, vagy elbukod a dolgot.

    Csak azzal segíthetsz, hogy látszólag is elkezded a saját életedet építgetni, és nem szidod õket. Nem elõttük legalábbis.

    előzmény:
    didad (416)
    2005-08-20  16:08
  7. 2005. augusztus 20. 16:19420.
    Titkosé neked is a pszichiáter segített? Mesélj már hogyan tette? Gyógyszerekkel, beszélgetéssel, hatásos volt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456715 (396)
    2005-08-19  20:31
  8. 2005. augusztus 20. 16:16419.
    Kedves Didad! Kezdetektõl olvasom a topicod,tudom mennyire fájdalmas idõszakon mész keresztül. Nem akartam irni, mert úgy gondoltam aki nem jár(t) még hasonló cipõben ne osztogassa az észt, hiszen nem tudhatja hogyan viselkedne hasonló helyzetben. Ma viszont eszembe jutott valami ami talán segít.
    Fiatal anyukaként gyermekem nagyon beteg lett. Magas lázzal feküdt otthon. Két választási lehetõségem volt: 1. adom neki az antibiotikumokat és hagyom a szervezetét megküzdeni a korral. 2. hivom az orvost adatok neki egy szurit ami segít a lázt levinni.
    Én a második megoldást választottam.
    Mindezt azért irtam mert úgy gondolom néha hatásosabb a drasztikus megoldás. Párod úgy gondolja nem tud-akar már veled élni. Azt mondja mást szeret. A te ágyadba bújik, de vele szeretkezik. Miért hagyod magad ennyire megalázni. Nem jobb lenne neked, ha összepakolnád a holmiját és megkérnéd költözzön el? Miért engeded, hogy ilyen önzõ modon viselkedjen veled?
    Gyerek: gondolod most nem szenved, mert feszült a légkör otthon? Azt hiszed õ nem veszi észre, hogy sirsz, hogy veszekszel, hogy szenvedsz?
    előzmény:
    didad (413)
    2005-08-20  15:46
  9. 2005. augusztus 20. 16:15418.

    Úristen! Hogy lehet az , hogy emberi sorsok, nõi gondolatok ennyire azonosak legyenek!

    Amiket leírtál már én is megfogalmaztam és kimondtam legalább 1000-szer!

    előzmény:
    didad (399)
    2005-08-20  13:18
  10. 2005. augusztus 20. 16:09417.
    Ja és mielõtt azt mondanád, hogy a férjem felnõtt ember, rettenetesen befolyásolható és iszonyú megfelelési kényszere van, mindenkivel (most ép a nõvel szemben aki még nem ismeri a hibáit, hát imádja)
    előzmény:
    didad (416)
    2005-08-20  16:08
  11. 2005. augusztus 20. 16:08416.

    Értsd meg hogy egyszerûen tudom, hogy a nõ hónapok óta édesgeti a férjemet, hónapok óta dolgozik rajta. A férjemet én is úgy szedtem fel, õ nem az a fajta aki kezdeményez...Persze ha nincsenek köztünk problémák nem tudja elédesgetni, de voltak!

    Szóval õ kõ keményen hónapok óta játszotta a jóbarátnõt a férjemnek, ott sírta ki a házassági problémáinkat, ahelyett hogy nekem mondta volna el. A nõ rájött hogy a dolog inog és akkor átváltott barátból macába és elkezdte oltani a férjemet.

    Még azt is tudom hogy azzal, hogy joga van a boldogsághoz, amit tõlem úgysem kap meg.

     

    Aztán jött a köv. fázis, hogy majd õ boldoggá teszi, és azóta pontosan úgy viselkedik, mint ahogy azt neki a férjem korábban elsírta...

     

    És ez sajnos tudom hogy így történt.

    előzmény:
    KisNap (415)
    2005-08-20  15:51
  12. 2005. augusztus 20. 15:51415.
    50%
    mert két emberen múlik.
    és nem pedig azon, te mennyit hibáztál a házasságodban és mennyit nem. az egy dolog, de egy másik nõ nem a problémamegoldás része, úgyhogy....
    előzmény:
    didad (413)
    2005-08-20  15:46
  13. 2005. augusztus 20. 15:50414.
    azért írom ezeket különben, sejtem, h a hátad közepére se kívánsz, de szerintem ez az, ahogy emberek szakítani szoktak, azaz ez az elsõ fokozata annak, amit te csinálsz. és szerintem ez nem jó. és remélem, h amúgy is sokan olvassák, és hátha valakinek segítek a véleményemmel. - ha nem, hát az szívás:-)))

    szóval annyi nõ van, aki nem bírja elfogadni, hogy slussz-passz, és persze néha harcolni kell, de azt is tudnikell, milyen eszközökkel.
    és sokkal többet segítene, ha megpróbálnád kicsit ezt a nõt is objektívabban nézni, mert több eszköz lenne a kezedben a harchoz- vagyis jobban értenéd.
    lehet, nemlesz belõle tartós kapcsolat, de én a pasijaimat nem a piacon szoktam venni, h ebben nincs hiba, ez jöhet. ebben kettõ van, ez jó lesz még, ebben meg tíz, ezt arrébb dobom... nyílván te sem így szerettél a férjedben. a nõ most szereti avgy azt gondolja, h szereti vagy sazt akarja gondolni, h szereti a férjedet, - hát a hibák miatt nem fog kiszeretni belõle- ahogy te sem. erre sztem felesleges várni. mert lehet, h szétmennek, de uannyi esélyük van, mint más pároknak, ahol válás ven vagy lesz, meg kisgyerek.
    előzmény:
    didad (411)
    2005-08-20  15:35
  14. 2005. augusztus 20. 15:46413.

    HIdd el, hogy tudom mennyi ebben a férjem sara.

    Mert õt viszont én ismerem jobban

    előzmény:
    KisNap (412)
    2005-08-20  15:44
  15. 2005. augusztus 20. 15:44412.
    didad, nagyon hosszú út áll még elõtted... nem az a nõ vette el a férjed, hanem a férjed ment el.... ha harcolni akarsz, akkor sem sokra fogsz menni ezzel a hozzáállással, de ez csak az én véleményem....
    előzmény:
    didad (409)
    2005-08-20  15:04
  16. 2005. augusztus 20. 15:35411.
    Nem hinném hogy hosszútávú kapcsolat lesz a dologból, mert a férjem álomvilágban él most a nõvel kapsolatban...A nõ most azt nyújtja amit akar, de ugyanakkor már kezd kibújni a szög a zsákból... Aztán a saj is rá fog jönni hogy nem pont ilyen lovat akart.Én nagyon sok olyan hibát tudok, amit a nõ még nem, de szerintem elég hamar rá fog jönni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456715 (410)
    2005-08-20  15:24
  17. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. augusztus 20. 15:24410.

    A gyerekhez  mindennap akar menni???! Ugyan kezdetben lehet, hogy így lesz de mond meg neki

    -lehet, hogy neked is lesz kapcsolatod és hosszútávon ez nem tartható, hiszen akkor neked nem lenne magánéleted, hiszen a te lakásodban történnének a találkozások ahol te ugyebár  mással élsz.- A barátnõ  biztosan nem díjazná mindezt hosszabb távon /az pedig nem fogod tudni megakadályozni, hogy a baránõvel ne találkozzon a gyerek, hiszen oda fogja tudni  vinni a közös  lakásukba/- lehet ,hogy születik majd  közös gyerek fõleg ha a csaj ugyan olyan jogokat akar majd magának.

     

    előzmény:
    didad (409)
    2005-08-20  15:04
  18. 2005. augusztus 20. 15:04409.

    Félek attól hogy most annyira a nõ hatása alatt van, hogy nem fogja kibírni hog ha hétvégén ott van a gyerek akkor a nõ ne legyen vele. Márpedig az a nõ aki elvette az apját ne találkozzon a fiammal....

    Nem tudom mi lesz, hiszen most azt mondja mindnnap akar jönni majd a gyerekhez, és most scak azért megy el, mert egyébként úgyis velünk van. De vajon ezt a nõ medig fogja tûrni? Nem tudom mire számíthatok a férjemtõl, hiszen most is valami olyat csinál, amit RÓLA soha nem feltételeztem volna. Komolyan nem tudom mi lesz a gyerekkel.  

    előzmény:
    jucu (408)
    2005-08-20  14:24
  19. 2005. augusztus 20. 14:24408.

    Abban 100%-ig egyetértek veled, hogy legalább míg egy fedél alatt laktok addig ne alázzon meg!!!

     a gyerek meg fogja érezni ezt tapasztalatból mondom, de ha az apának is fontos a gyerek akkor nem fogja engedni, hogy az a szuka irányítsa a gyerek ügyében. Pl. ne menj hozzá, velem legyél stb, mert ha értelmes a pasi akkor a nõt zavarja el. Legalábbis amikor mi errõl beszéltünk a férjemmel õ ezt mondta.

    A férjem és a fiam rajonganak egymásért és mivel 100 km -re lakunk elég nehéz a láthatás, de most is ott van nála hétvégén. Ilyenkor tabu a barátnõ!!!!!

    A gondolat õt is zavarja, hogy nem õ fogja felnevelni, hanem ha nekem társam lesz, de hiszem azt, hogy be is fogja végleg látni.

    Sajnos le kell játszani ezt a kört, hogy elváljunk, eladjunk mindent, hogy õ magában õrlõdjön el.

    Ja és ha visszajön, azt miattam tegye!!!

    Ha nem maradtunk együtt, pedig ott a gyerek, ne jöjjön vissza, mert ott a gyerek

     

    előzmény:
    didad (407)
    2005-08-20  14:03
  20. 2005. augusztus 20. 14:03407.

    Egy nagy bajom van, a gyerek....

    Belehalok  gondolatba, hogy nem az imádott apja neveli fel, hogy nem fog hinni többé a családban.

    Megõrülök attól a fájdalomtól amit a fiam fog átélni Én túlélem valahogy, de õ?!

    Merthogy emellett nagyon jó apa (volt eddig) de mi lesz ezután? A fiam imádja és nem sok apát láttam aki így játszik vele és ennyire szerelmes a fiába.

    Folyton rajta lóg a gyere amikor otthon van és szemmel láthatóan mindketten élvezik.

    Saját kis önzõ érdekeimen túl én ezért is harcolok, bár mostmár nem nyilvánosan.

     

    előzmény:
    didad (406)
    2005-08-20  13:59
  21. 2005. augusztus 20. 13:59406.

    Persze hogy értem, nem próbálom visszatartani csak azt kértem kultúráltan csinálja. És mondom nem biztos, hogy vissza akarom kapni,minden új kis momentumnál egyre kevésbé....

    De amig együtt lakunk ezt így akkor sem csinálhatja.

    előzmény:
    KisNap (405)
    2005-08-20  13:57
  22. 2005. augusztus 20. 13:57405.
    didad, nem feladatom vitatkozni veled. meg nem is ezt akartam elérni, ahnem h gondolkodj egy kicsit. Persze, h szeret valamennyire, hiszen egy család voltatok, az lenne hulla gáz, ha nem. de látod, h ez a fajta szeretet KEVÉS ahhoz, h összetartson benneteket, és ne egy másik nõvel hétvégézzen...érted, amit mondok?
    előzmény:
    didad (401)
    2005-08-20  13:46
  23. 2005. augusztus 20. 13:54404.
    Elengedtem(látszólag) három hete nincs arról szó,hogy marad. Cs ak azt kértem amig együtt lakunk intézzze a dolgokat diszkréten és ne hazudozzon, ne aludjon ott.
    előzmény:
    jucu (403)
    2005-08-20  13:51
  24. 2005. augusztus 20. 13:51403.

    Nekem tegnap is azt mondta, hogy nem akar és nem tud kitörölni a fejébõl.. Pont ezért is érzem, hogy van jövõnk, csak lehet, hogy 1-2 év múlva, hogy az egymásnak okozott sérelmeinket teljesen fel tudjuk dolgozni. Sajnos én is okoztam neki fájdalmakat és hiába mondta, hogy megbocsátott, nem tudja feldolgozni, hiszen elég sûrûn a fejemhez vágja, ha én nem.., akkor nincs ez.

    Azt mondta, hogy én voltam neki az igazi és olyan boldog már nem is lesz. Ebben viszont én is biztos vagyok.

    IDõ IDõ IDõ = TÜRELEM TÜRELEM TÜRELEM

    előzmény:
    didad (401)
    2005-08-20  13:46
  25. 2005. augusztus 20. 13:48402.

    én írtam egy látónak, õ adott néhány kérdésre választ. Nem teljesen azt kaptam amit vártam ,volt benne hieg-meleg, de azért biztató is lehet.

    Ahogy olvasom a hozzászólásaidat, néha úgy érzem hogy én írtam ezeket a sorokat. Én csak azt mondom, hogy engedd el, és bármilyen nehéz is lesz,- nekem is az- ne cseszegesd a nõvel bölcsebb ha csenben figyelsz-figyelek- és amikor szomorú mert nem úgy mennek a dolgai a nõvel ahogy gondolta, ment nem úgy fognak menni, akkor ott leszel-ott leszek- mint barát, akinek a vállán elpanaszolhatja bánatát.

    Igazából azt a nõt kell megszeretnie akit elõször és nem pedig egy olyat, aki görcsösen ragaszkodik.

    Az idõ és a sors furcsa fordulatokra képes. A gyerek miatt úgy is gondolom napi kapcsolatban maradnátok. De az biztos, hogy így nem szabad élni, mert te mégy rá teljesen és akkor ki fogja a gyermekedet felnevelni?

    Neki csak TE vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ez legyen elõtted, és menni fog. NEkünk szeptemberben lesz az elsõ tárgyalás szegény anyósom 50. szülinapján. Szegénybe bele van betegedve a fia hülyeségébe, de neki is csak ezeket tudtam mondani, hogy most nem szabad forró fejûnek lenni, csak bölcsnek. Így lehet elõre jutni, nem a bosszúval!!!

     

    előzmény:
    didad (394)
    2005-08-19  17:22

Címlap

top