Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Immunrendszer erősítése

Torolt_felhasznalo_961305
Torolt_felhasznalo_961305
Létrehozva: 2005. július 7. 16:30
pár napja tudtam meg, hogy súlyos vírusfertőzésem van, amiből több hónap lesz valahogy kilábalni... kaptam gyógyszereket, ezen túlmenően az immunrendszerem megerősítése lenne a lényeg, arra lennék kíváncsi, tudtok-e valamit javasolni nekem, hogy az immunerősítő gyógyszer, egészséges táplálkozás, mozgás mellett mi segíthetne még, hogy erőre kapjak... gondolok itt esetleg homeopátiás szerekre, gyógynövényekre, bármire, ami valakinek bevált...

aki tud segíteni, kérem, írjon...
  1. 2017. december 3. 23:2327.

    Hello,


     


    a mi családunknál ez vállt be: www.mehpempomagyarorszag.hu - termelői méhpempő- az oldalon mindent el tudsz olvasni róla.


    Mielőbbi gyógyulást!

Címlap

top