Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ÁLLATTÖRTÉNETEK

istvánbá
Létrehozva: 2005. július 4. 08:08
ÁLLATTÖRTÉNETEK

Ezt a topikot azért nyitottam, hogy akinek bármiféle állattörténete van szívében, emlékezetében, amit meg szeretne osztani az olvasóval, - legyen az szomorú, vagy vidám - itt megteheti.
Kérem, hogy írjatok sok – sok érdekes, tanulságos, érzelmes történetet. Az ötpercesektől a hosszabb írásig mindent örömmel olvasnak az állatszerető fórumozók.
Tisztelettel: Istvánbá
  1. 2005. július 6. 21:23101.
    huuuu!
    de sok kedves tortenetet irtatok. . :-))))
    most ertem csak ide a gep ele. egesz delutan a kertben voltunk, aminek persze az a kovetkezmenye, hogy este jol belehuzhatok , hogy elvegezzem az elmaradt dolgaimat. . .
    de rajottem, hogy a szomszed kisfiuk a kutyajukkal jobban elviselhetoek, ha en is lent vagyok. . :-))
    nekik egy nemetjuhaszvalamikeverek szukajuk van.
    szinte semmit nem tudnak az allatokrol. csak ugy van nekik. az anyukajuk se sokat torodik az allattal es a gyerekekkel. marmint tanitgatni oket. most mar meghallgatnak a kisfiuk, ha errol beszelk nekik. . lassan ok is megszelidulnek. . . rem rossz kolkok voltak eddig. . :-))
    Roxi egy kicsit idosebb az en Bobimtol. imadjak egymast gyilkolni a kertben. . :-))
    csak az a baj, hogy utana Bobikam haza jon es lelkesen pisil es kakil, mert ugye erre nem maradt ideje a kertben a nagy hancurtol.
    de most mar kiszurok vele es amikor lecsillapodik egy kicsit, ujra leviszem, ezzel ki lehet vedeni a baleseteket. . :-))
    most itt fekszik a labamnal kinyiffanva. . :-)
    amugy jo kutya lesz. ha ejjel leviszem, akkor reggelig mar nem tortenik semmi "esemeny".
    tudjatok, azert neha elgondolkozom, miert jo az embernek az, ha allandoan kutya es macska pisi-kaki szag van a lakasaban????
    reeeemes. . :-)))))))))
    előzmény:
    istvánbá (96)
     
  2. Torolt_felhasznalo_619200
    Torolt_felhasznalo_619200
    2005. július 6. 21:22100.
    Nem fogjátok elhinni, mit láttam. Egy nagy nyuszit átszaladni a campuson. :) Szép barna volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_619200
    Torolt_felhasznalo_619200
    2005. július 6. 21:2199.
    Hát miért nem kértél szárnyakat a nagy fehér sastól??? :PPPPPPPPPP
    előzmény:
    istvánbá (97)
     
  4. 2005. július 6. 21:2098.
    Sajnos én szomorúkat tudok de túl sok időm nincsen és a jó hangulatot sem szeretném elrontani. Nagyon szeretem az állatokat és ahogy tudok segítek rajtuk.
    Jelenleg nekem is van egy cicám és két tekim, panelban lakom.
    A szomszéd óvodában etetem 3 éve a cicákat rendszeresen, valamint egy idős asszonyt patronálok 55 macskájával 1 kutyájával együtt nagyon nagy nehézségek mellett.
    előzmény:
    istvánbá (96)
     
  5. 2005. július 6. 21:1997.
    Egyik ciccom most ugrott le az ablakból, irány a kijárat. Menni kéne kiengedni piss. A másik itt szundi mellettem. A kutyakirály a társalgóban rendezi gondolatait a bordóplüss 4 személyesen. Ad a kényelemnek rendesen. Ezek úgy őriznek, mint vándor a botot. Akárhova lépek, mindenütt láb, meg láb. Mennyi jajj volt már ebből. Azt hittem, hogy az a sok szőrös láb mind az enyém. Oszt rátapostam.
    előzmény:
    istvánbá (96)
     
  6. 2005. július 6. 21:1496.
    Hallhatnánk tőled is egy kedves történetet?
    előzmény:
    fekecsi (91)
     
  7. 2005. július 6. 21:1495.
    Csak nem tudom hogy mire gondolsz. egyenlőre még én sem tudom.
    előzmény:
    istvánbá (93)
     
  8. 2005. július 6. 21:1394.
    Csipeszkének neveztem el. . . bejött utánam még a konyhába is.
    és féltékeny természet volt. . .
    mindez már 25 éve történt. . . . -))
    előzmény:
    istvánbá (92)
     
  9. 2005. július 6. 21:1293.
    Hogy nyugtathatnálak meg? Egyenlőre nem tehetem.
    előzmény:
    fekecsi (91)
     
  10. 2005. július 6. 21:1092.
    Mesélj még a kiscsirkédről. Kérlek! Fiam kedvenc kiscsibéjét repülni tanította. A baj az volt, hogy Csicsri még picike volt a repüléshez. Biztosan szédült szegényke. Minden felszállás után visszapotty. A gyerek nem adta fel.
    előzmény:
    Lillaréka (72)
     
  11. 2005. július 6. 21:0991.
    Kedves Istvánbá!

    Örülök hogy jól van Pajtás! Csak én is aggódom mit akarhat a német szponzor. Kicsit furcsállom, de én elég pesszimista vagyok.
    Remélem ez csak túlzott aggódalom és nincs alapja.
    előzmény:
    istvánbá (88)
     
  12. 2005. július 6. 21:0790.
    Én a macsekokat is szeretem. . .
    Sziamiaúúúú imádnvaló, hzelgő Cicc. . De a macskák önálló szeméyiségek.
    " ha szólithatsz majd szólok én" - Webber Macskák. .
    előzmény:
    Picikoala (89)
     
  13. 2005. július 6. 21:0489.
    :DDD vizuális vagyok, rohadtul el tudom képzelni a helyzetet :D meg az agyonázott macskát is!
    Nem tudom, miért, a macskákhoz nem vonzódom. . sosem bántanám őket, de közel sem olyan érzékenyek és lelkisek és okosak mint a kutyik. Még a tengerimalacom is jobban kötődött hozzám, mint azok a kismacskák, akiket hetekig én etettem, mert kidobták őket.
    előzmény:
    Lillaréka (87)
     
  14. 2005. július 6. 21:0088.
    Hm hm.
    előzmény:
    Picikoala (84)
     
  15. 2005. július 6. 20:5487.
    :-))
    Szegény kutyiii . -))
    Egyik kissrác a macskáját fürdette meg a vizesvödörbem.
    előzmény:
    Picikoala (83)
     
  16. 2005. július 6. 20:5286.
    Hüpp hüpp. Keresd a szót: "alig hangon" .
    előzmény:
    Picikoala (81)
     
  17. Torolt_felhasznalo_619200
    Torolt_felhasznalo_619200
    2005. július 6. 20:5285.
    Kis gonosz, akaratos nöszemély! :)))
    előzmény:
    Picikoala (83)
     
  18. 2005. július 6. 20:5184.
    Még csak most esett le, mit írtál! Amúgy neki csak az ágy vége jut. . ha párom nincs, akkor merészel mellém feküdni, de úgy vélem, csakis a párna miatt. . .
    előzmény:
    istvánbá (80)
     
  19. 2005. július 6. 20:4783.
    Ez olyan édes! :)) Na ezen felbuzdulva a következő napos hétvégén asszem kutyám repül megint a tóba egyet :DD
    előzmény:
    Lillaréka (82)
     
  20. 2005. július 6. 20:4582.
    :-)
    mondjuk eleinte félt a víztől. . Apum tanitotta meg úszni. . együtt mentek bele a Dunába. . . Füles megkapaszkodott apumba. . . mondván "segitség. . ments meg. . nem tudok úszni. . " rá kellett beszélni, hogy megtanuljon.
    előzmény:
    Picikoala (78)
     
  21. 2005. július 6. 20:4581.
    Miért? Egy férfi talán nem vallhatja be? Há dehogynem!
    előzmény:
    istvánbá (77)
     
  22. 2005. július 6. 20:4480.
    Bemet nézve megértem kutyudat.
    előzmény:
    Picikoala (71)
     
  23. 2005. július 6. 20:4279.
    Átadtam neki a dícséretet, hogy nőjjön az önbizalma :)) Nyugtázta egy ásítással!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_619200 (76)
     
  24. 2005. július 6. 20:4178.
    :DD El tudom képzelni :DD
    Volt nagybátyámnak labradorja, és beszarás, hogy ezeknek a kutyáknak úszóhártya van a lábujjuk közt :) úgy meglepődtem, amikor megláttam. . mikre nem képes az evolúció :D
    Én kiskutyámat próbáltam már megtanítani a víz szeretetére, de amint bedobom a tóba, azonnal kiúszott rémült fejet vágva. . aztán mostmár nem erőltetem. Ő inkább az ágyba ugrik fejest :D
    előzmény:
    Lillaréka (75)
     
  25. 2005. július 6. 20:4077.
    Jó neked. Te bevallhatod, hogy hullnak. Asszem a kutyádra találták ki, hogy kialussza a tehénből a borjút. :-)
    előzmény:
    Picikoala (71)
     

Címlap

top