Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Placido Domingo rajongók

Hóanyó
Létrehozva: 2005. július 3. 13:34

Kedves Ancsám!
Neked nyitottam ezt a topicot,a közelgő Névnapod alkalmából!
Kedves idelátogatók!Egy nagyon jó barátomnak szeretnék örömöt szerezni azok álltal,akik szintén szeretik a komolyzenét:))
Hamarosan lesz a nagy koncert és még előtte,cserélhettek eszmét,és kötődhet a zene kapcsán uj ismeretség ,barátság!
Érezzétek Magatokat nagyon jól ezen a felejhettlen,szivet-lelket gyönyörködtető esten!
  1. 2006. július 11. 07:423626.

    Lányom amikor meglátta ezt a képet azt mondta: Ez a télapó is Domingo ?

    előzmény:
    moty (3618)
    2006-07-10  18:29
  2. 2006. július 11. 05:443625.

    Szép, hűvös reggelt!

    Zsuzsa!!!!!
    Hol vagy?????
    Jöttem babolás előtt, hogy elolvassam a hajnali levelemet és se Te, se levél???? hol vagy??? mi van Veled??? merre jársz?????

    MINDENKINEK!

    Akit érdekel, ma este a Bartókon Luisa Miller teljes, 3 felvonásban a Metropolitenből, DOMINGOVAL! a főszerepben és él a lehetőség a számítógépes teljes előadás felvételére, letöltésére!!!!! újra írom a címet, hogy akit csak érdekel, mindenki megtudja hallgatni:

    http://real1.radio.hu/bartok.htm

    Legyen minnél teljesebb a Domingo hangjáról/val megtöltött gyűjteményünk, főleg ha ehhez így akkor már nem is kell különösebb befektetés.

    Szép napunk lesz belülről, hiszen Domingo fogja az estét kitölteni! Ti már hallottátok a TELJES!!!! Luisa Millert? én csak részleteket, most remélem sikerül végig meghallgatni:
    Ancsa

    előzmény:
    leiw (3601)
    2006-07-10  05:51
  3. 2006. július 10. 20:573624.

    Szervusz Annuska!

    Ez a mai nap "ajándéka" hogy itt vagy, hogy előkerültél és szóltál. KÖSZÖNÖM NEKED!

    a Menedékben leírtam reggel, hogyan sikerült lehűtenem magamat, azóta is nevetnek a lányok. Hát így bírom!

    Vigyázz Magadra, ha bármi van, vagy csak kedved lenne egy kis csevelyre, tudod hogy még mindig megvan és vár a helyed a Domingosok között!!! Ugye tudod?

    Szép estét Neked: Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_466787 (3623)
    2006-07-10  19:40
  4. Torolt_felhasznalo_466787
    Torolt_felhasznalo_466787
    2006. július 10. 19:403623.
       Szia Ancsa ! Jelentem, a gépem megjavult és most már vagyok.   Böbével találkoztam Lilli temetésén.   Birod még a meleget?                                       Anna 
    előzmény:
    annaler (3621)
    2006-07-10  19:13
  5. 2006. július 10. 19:273622.

    Talan emiatt a szerep miatt hordja a szakallt...? remelem hamarosan megszabadul tole majd! Igen igen marcona...! 

    Ami a felido "elmaradt" musorat illeti, szerintem azert kulon kellett volna fizetni, ezert inkabb olcso csevelyt sugaroztak.

    De legalabb hoztal rola kepet!! 

    előzmény:
    moty (3619)
    2006-07-10  18:40
  6. 2006. július 10. 19:133621.
    Óhhhh!
    előzmény:
    moty (3618)
    2006-07-10  18:29
  7. 2006. július 10. 18:593620.

    Lass csodat- bejon, itt van...egyelore nem volt idom belemerulni, de ugy tunik teljesen jo es hasznalhato...nehany kattintgatas utan!Majd kiokoskodom valahogy...A rozsaszin betuk megint megtettek aldasos hatasukat / volt Lanchid, meg repulo sultgalamb is a hid felett, meg Bartok Bela komoly arckepe...szoval nagyon igeretes!!/

    A tormbitafa az fa es nem virag ami egynyari! /olyanom nekem is volt mar- egyszer ujra viragzott egy gyonyoru okotberben- de az volt a kivetel/ Viszont  sokkal kisebb mint  egy fa...  A kep nem nalunk keszult egyebkent hanem a Torontoi botanikus kertben- nalunk nem hiszem hogy tulelne a telet! A harsfak viszont  ott illatoznak a folyoparti osveny menten- es azokat nem kell bevinni telre sehova... 

     

    előzmény:
    annaler (3615)
    2006-07-10  18:03
  8. 2006. július 10. 18:403619.
    Waldbühne
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. július 10. 18:293618.
    Amit ( akit) nem nézhettünk.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. július 10. 18:123617.

    Hali Moty!

    Kristóf szokás szerint a 8,08-as vonathoz, 8,00 előtt három perccel tűzött el az autóval:o)))
    Én már nem nézek oda ilyenkor, mert picinykét ideges típus vagyok, amikor -ismered már a terepet- lekell tolatnia az országútra, ki kell várni, hogy mindkét irányból éppen szabad legyen a pálya, hogy fordulni tudjon és aztán "tűz csúcsú!!" tapossa rendesen a gázpedált.

    A múlt héten mikor együtt mentünk a szemészdoktorhoz, akkor is hasonló "Ó még van időnk" módon indultunk, engem kiszórt az állomás ajtajában, hogy vegyél gyorsan jegyet, addig leteszem a kocsit, jövök utánad. Akkor már bent állt a vonat Pécelen.
    Megvettem a jegyeket -kivételesen már nem volt sorállás-, de mivel nem láttam sehol, hát ott tipródtam a peronon. A palacsintasűtős állomásfőnök már lengeti a sütőjét amikor megáll mellettem, hogy "miért nem szálltál fel??"
    Hát mondom, Te még nem voltál sehol, hogy szálltam volna fel? azt mondja, "jaj dehogy! Anyuka! én még ilyenkor bőven elérem az utolsó ajtót!"
    Na mindjárt kikértem magamnak, hogy engem ilyen részletekkel szórakoztasson, nyelem én az ideget nagykanállal már akkoris amikor itthonról az utolsó előtti percben tűz el az autóval, hogy csikorognak a kerekek.

    Jutka! Egészen leégtem a napon!!!!! kint álltam a lépcsőtetején, vártam hogyha ideérsz a videjjjóóóval nehogy ebben a nagy melegben még a csengetned kelljen:o))))) most itt állok a zöldbabbal, Domingotlanul! Képzeld el mit kap szegény zöldbab rajta fogom levezetni a hiányérzetemet!!!

    előzmény:
    moty (3614)
    2006-07-10  17:55
  11. 2006. július 10. 18:073616.
    Szia Kata!

    Ne mérgelődj, nálunk valamelyik kommentátor azt mondta, miután a felénél lekeverték Domingot, hogy a németek valami dallal is kedveskedtek a szurkolóknak...Ennyi.( Őrület!)
    előzmény:
    MPiggy (3612)
    2006-07-10  16:06
  12. 2006. július 10. 18:033615.

    Szervusz Katóka!

    Nálunk (háromnegyed 6-kor) eszméletlen meleg van, kb. 34-35 fok a teraszon.
    Tudod, hogy az utolsó képed, az angyaltrombitád pont olyan mint amilyen nekem van itt a kertben????
    Mit jelent hogy a tópartján nő??? mi itt ősszel ássuk ki és cipeljük be ki pincébe, én a külső előszobába, aztán májusban vissza és ássuk a helyét, ültetjük ki a nyárra.
    Ott nálatok átvészeli szabadban a telet? Ez nagyon érdekelne, ha tudsz többet írjál már légyszííí.
    A Bartók rádióval kapcsolatban pedig csak ajánlani tudom,hogy írd be a http://real1.radio.hu/bartok.htm címet abba a sorba, ahol most feltehetőleg Nálad is az www.nlc.hu betűk vannak. Akkor előjön egy táblázatszerű oldal, ott megtudod nézni a Bartók aznapi műsorát és kicsit feljebb pedig látsz egy kiemeltebb sorban, jobbra kékszínű nyíl Bartók rádió hangtár,  balra piros nyíl A nap műsora.
    Itt a hangtárra kattintva választhatsz dátumot, órát és még azt is,hogy csak!!! meghallgatni szeretnéd, vagy le is töltöd az adott műsort.

                                                            Kata és MINDENKI!!!!!

    Azért tépem a számat ezzel, mert holnap (kedden) este Luisa Miller háromfelvonásos opera lesz a Metropolitenből!!!!!!
    ahol                                        Rodolfo - PLACIDO DOMINGO!!!!

    Tehát a Bartóknak ezzel az új weboldalával lelehet tölteni az egész operát, de akinek holnap este már más programja van, az így meghallgathatja Domingot ebben a szerepében is utólag is!!!!

    Most hirtelen más nem jut eszembe, úgyhogy visszavonulok a Bajazzókat nézni -ez a jutalmam-, mert vár rám 5 kg zöldbab téli eltevésre. És ugye azért ennyi fizetség jár a pucolás, mosás, darabolás, blansírozás, zacskózás után ...... nahogy ne vegyem el senki kedvét a házi munkától:o)))

    Ancsa
    Ui: Katinka!
    okvetlenül írd meg, hogy sikerül-e Nálatok is ezzel az internetes címmel meghallgatni a Bartók műsorát, mert akkor ezerrel írom naponta a műsorokat, már Miattatok/Nektek is:o))))

    előzmény:
    MPiggy (3613)
    2006-07-10  16:19
  13. 2006. július 10. 17:553614.
    Ancsa!
    Csak most olvastam vissza....látom a" fiadat" szó kimaradt. Kitaláltad?
    előzmény:
    moty (3606)
    2006-07-10  07:20
  14. 2006. július 10. 16:193613.

     Majd elfeledtem...

       ....a masodik-harmadik kepet csak azert rakom fol, mert olyan sok szepet kuldtetek ti is a het vegen ebbe az iranyba. A Trombitafa helyettesiti a harsfat- azok nyiltak rogyasig az elmult napokban es csodasan bodito edes illattal vettek korul  bennunket./sok van a folyo partjan ahova estenket a kutyut kivisszuk/  Nagyon szeretem a harsfat! Ultettunk is egyet elozo kertunkbe, mar eppen kezdett  folcseperedni...most kezdhetjuk elorol!! Itt kb. egy honappal kesobb viragzik mint otthon es sokszor  mar tul nagy a meleg, nehany nap utan lehervad...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. július 10. 16:063612.

    Szia Ancsa, Juditok, Vera, Erika...Anna...ki is meg...Laci...Mindenki!

    Immar nem bosszankodom tobbe, de tegnap nagyon ettem a kefet- a TV allomas ugyanis a meccs szuneteben egyszeruen otthagyta a stadiont es mindenfele  "szakertok " cseveresztek a kamerak elott, analizalva az esemenyeket amiket egyebkent minden nezo jol latott maga is. Kozben futolag megjegyeztek, ja igen, most a felidoben Placido Domingo a vilaghiru spanyol tenor enekel- es akkor egy pillantra "beuszott' Domingo szepseges profilja, felcsendult  a HANG - aztan kiuszott a masik iranyba! Bezzeg ha az amerikai football Super Bowl / ?szuper-fazek?/ dontoje van akkor a musor fele a billego lanyok, meg vonaglo popsztarok katvanyabol all. Irgalmatlanul nagy hajcihot hoznak ossze olyankor...es minden magasroptu perce a kepernyore kerul.  

    Most meg kene keresnem vajon az interneten tudom-e napkozben  fogni a Bartok radiot...otthon megvan, de nyilvan le kell valamit szedni hozza a netrol elobb...Ebben ferjem ugyesebb, ha morogva is eleg jol eligazodik mar a masinan. A Kossuthot is hallgatja sokszor. Szerintem mar mi vagyunk az utolsok akik a Szilveszteri kabaret vegighallgatjak...neha meg lehet rajta mosolyogni...Rogton utana vegigkonnyezzuk a  Himnuszt /este hetkor.../ meg a Szozatot.  A Duna Tv-t is lehet nezni, de nagyon picike, rossz minosegu a kep. Nehezen kovetheto...

    Nagyon sajnalom, hogy nem lehettem veletek a P.D. Party szinhelyen! /roviditve PDP/

    Viszont ma reggel az uton befele ratok gondoltam amikor Debussy Egy faun delutanjat jatszottak a radioban- es eppen mielott vege lett volna, az orszagut melletti arokbol szeliden egy irto helyes kis ozike nezett vissza ram!  

    Csak hogy tudjatok; het vegen elarverezik Sir Paul elso gitarjat. Tobbezer fontra szamit a tulaj, aki egy regi es huseges rajongoja MacCarthynak . A "maestro" ezen a hangszeren tanult gitarozni, aztan ezt vitte magaval amikor John Lennont meglatogatta /aki 16 eves volt!/ es eljatszott neki egy par szamot...Szoval tortenelmi jelentosegu. Az eddigi tulajnak sajnos penzre van szuksege, nyugdija kiegeszitesere /hat Angliaban is???/

    A masik  fontos dolog amit szinten ma reggel tanultam - Penny Lane egy hirhedt rabszolgakeerskedo volt- rola neveztek el azt a bizonyos utcat ami a Beatles szamban is meg van orokitve. Ujabban tobben koveteltek az utca nevenek megvaltoztatasat, de aztan okosan ugy dontottek, hogy nem szabad a tortenelmet atirni, nem szazad elfelejteni-akkor sem ha sotet es nem igazan hizelgo.

    Hat akkor "ennek szellemeben"- ahogy politikusaink valamikor mondani szoktak...Sziasztok!

    előzmény:
    annaler (3605)
    2006-07-10  06:47
  16. 2006. július 10. 12:423611.

    Halihóóó MINDENKINEK!

    Hála Sangrilának a gportálon már olvasható a legfrissebb magyarra fordított cikk Domingoról, illetve Domingo Pavarotti betegségével kapcsolatos nyilatkozatával.

    Természetesen a cikkben bővebb információk vannak Luciano Pavarotti betegségéről, műtétjéről, pályájáról.

    A cikket a www.gportal.hu/komolyzenekedvelok oldalon, a "friss hírek"-nél a legelső helyen olvashatjátok, egy Három tenor-fotóval kiegészítve!

    Maistro Pavarottinak innen is mielőbbi és teljes gyógyulást kívánunk!!! MINDEN Domingo-és zenekedvelő rajongó nevében!
    Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. július 10. 11:183610.

    A Bartók-rádión már megszokott állandó műsorokat nem írom fel naponta, de ideteszem Nektek, hogy tudjatok róluk, főleg a külföldön élőknek;

    Tehát minden reggel érdemes kagylózni (most a hazai idő szerint írom, Ti majd tudjátok merre kell számolnotok jó?)

    6,00-tól 8,00-ig a Muzsikáló reggelt
    szép zenék, évfordulók, érdekes történetek az arra a napra vonatkozó eseményekről.....

    12,05-től általában 13,30-ig a Hangverseny délidőben
    itt is mindenféle zenei újdonságról hírt adnak és közben sok zenével, néha Domingot is ellehet kapni:o)))

    14,00-tól általában a Rádiószínház valamilyen előadása van, most éppen Szabó Magda Freskó c. regények rádióváltozata megy részletekben

    16,05-től 17,00-ig minden nap van Muzsikáló délután
    Ebben a műsorban is aktuális hírek a zenevilágából, új CD-k, koncertek, bemutatókról esik szó sok zenével és itt is előfordul PLACIDO DOMINGO egy-egy ária/dal erejéig:o)))

    20,00 - 21,00 órától általában koncert, áriaest, operaközvetítés, tehát ezt is érdemes figyelni!

    Ma este például az előbb nem vettem észre;
    21,06-tól
    Gulyás Dénes operafelvételeiből  1. Donizetti: Szerelmi bájital - Nemorino áriája az I. felvonásból, 2. Verdi: Simon Boccanegra - Gabriele áriája a II. felvonásból, 3. Thern Károly: Tihany ostroma - Szerelmi kettős (km.: Kalmár Magda), 4. Erkel: Dózsa György - Dózsa esküje (km.: a MR Énekkara, a Magyar Honvédség Művészegyüttesének Férfikara és a MR Szimfonikus Zenekara, vez.: Kovács János), 5. Bizet: Carmen - Micaela és Don José kettőse az I. felvonásból
    (km.: Kincses Veronika), 6. Massenet: Werther - Werther áriája az I. felvonásból

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2006. július 10. 11:043609.

    Tsá Mindenkinek!
    Mondhatni közkívánatra újra visszahozom a "heti műsorajánlót", hogy ne kelljen egerészni, ill mikor lehet az új lehetőséggel visszahallgatni!
    Bartók rádió:
    Július 10.hétfő
    15.02 Cecilia Bartoli Vivaldi operáiból énekel
    Km.: Arnold Schönberg Kórus, Il Giardino Armonico Kamarazenekar
    Vez.: Giovanni Antonini
    18.05 A Katona Ikerpár gitárduó hangversenye
    Vivaldi-Katona duó: g-moll trió, RV. 85
    Rossini - Giuliani A tolvaj szarka - nyitány
    Rodrigo-Katona duó: Búcsúszonáta; Spanyol szerenád
    de Falla-Katona duó: A háromszögletű kalap - három tánc
    Castelnuovo-Tedesco: A jólhangolt gitárok - három prelúdium és fúga
    de Falla: A bűvös szerelem - részletek
    Piazzolla-Katona duó: Otono Porteno (Csodálatos ősz)
    Július 11. kedd
    18.04 A magyar zene évszázadai
    Mozart és más klasszikusok magyar dallamai
    Bónis Ferenc műsora

    19.05 Verdi: Luisa Miller
    Km.: a New York-i Metropolitan Opera Zenekara és Énekkara
    Szereposztás: Walter gróf - Jan Hendrik Rootering, Rodolfo, a fia - Placido Domingo, Federica - Florence Quivar, Wurm - Paul Plishka, Miller, Luisa apja - Vladimir Csernov, Luisa - Aprile Millo, Laura - Wendy White, Egy paraszt - John Bills
    Vez.: James Levine

    Július 13. csütörtök
    8.30 Pódium - Meláth Andrea magyar szerzők dalait énekli
    Mihalovich Ödön: Hét dal Mathilde Wesendonk verseire
    Vajda József: Mellékdalok - Christian Morgenstern verseire
    Hubay Jenő: Egy rózsa dalai - R. Cebrian verseire
    Km.: Virág Emese (zongora)
    18.05 Szilasi Alex (zongora) és az Akadémia Vonósnégyes Chopin-koncertje
    Változatok Mozart Don Giovanni című operájának egy témájára; f-moll zongoraverseny - vonósnégyes-kíséretes változat (Bartolomej Komenik átirata); Desz-dúr noktürn, op. 27 No. 2
    Július 16. vasárnap
    18.05 Emlékezetes rádióelőadások a zenéről
    Wagner művészi pályája, IV. rész
    (A Nibelung gyűrűje: Wotan, az ifjú Siegfried és Alberich portréja)
    A mikrofonnál: Kroó György (1969)

    Én azért jelöltem be magamnak, mert ezeket énekelte az utóbbi időben Domingo sokat, sokszor, de nem elég sokszor:o)))



     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. július 10. 08:533608.

    JUUUUUUTKAAAAA!!!!

    Kapd a videót, várlak, nyitom a kaput:o)))))

    előzmény:
    moty (3606)
    2006-07-10  07:20
  20. 2006. július 10. 07:583607.

    Szia Erika !

    Nézve az aranyos képeket, látszik, hogy gyerekeid nem csak bölcsiben meg óvodában nőttek fel. Igazi odafigyeléssel nevelted őket.

    Judit

     

     

    előzmény:
    alchri (3576)
    2006-07-08  10:29
  21. 2006. július 10. 07:203606.
    Sziasztok!

    Most pl. nem tudtam megállapítani, hogy hánykor indítottad a Ancsa, mert az egész félre van csúszva, az idő nem látszik. De folyamatosan, bármit csinálok....
    Én nem láttam playbacknek, persze amatőr vagyok....
    Ancsa, majd megnézed nálunk, vagy megint hónom alá csapom a videót.....
    előzmény:
    annaler (3605)
    2006-07-10  06:47
  22. 2006. július 10. 06:473605.

                                                              Szervusz Katinka!

    Nagyon örültem ám tegnap a hangodnak!

    Erről a rádiós-témáról még -mert szerintem ezt Neked találták ki-, most néztem, tehát ha beírtad a címet, ott a mai nap műsorát látod, lejjebb rószaszínű alapra írva.
    Efölött a van egy kiemelt sor, ahol Neked/Nektek a Hangtár szóra kattintva kiadja a dátumokkal, órákkal teleírt táblázatot. NA! ott kell a július 9. 14,00 órára kattintani és tovább aztán ahogy az előbb írtam.

    Szerintem érdemes és tetszeni fog, ígérem:o))) hiszen tudod?!

                                                                 Domingoból sosem elég!

    Most viszont megyek elindítom a másik fiúmat is:o))) az apja már dolgozik lassan egy órája, most megetetem indulás előtt a fiát is:o))

    Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (3594)
    2006-07-09  18:29
  23. 2006. július 10. 06:433604.

    Ancsám, jó reggelt!

    Itt elöször híreket adtak, aztán kapcsoltak Domingora. A dalt végig hallottuk, csak azt nem láttuk amikor felvonultak. De elég rövid változatát énekelte tegnap.

    Jól nézett ki változatlanul, de férjem szerint playback jött a dal.

    Tegnap nálunk ebédelt a basszista fiatal barátunk és megkérdeztem az ö véleményét is Netrebkoról. Ugyanazt mondta mint Te nekem a telefonba . Söt azt is mondta, hogy szerinte néha kifejezetten hidegen énekel, ha nem látja hozzá, csak hallgatja, nem is "dobja el magát" töle.

    Puszi és szép napot Mindenkinek!

    előzmény:
    annaler (3596)
    2006-07-09  21:12
  24. 2006. július 10. 06:403603.

    Mááá megint a lényeg maradt le!

    Szóval azért fogok csinálni magamnak még egy loginnevet, mert az első -internetes rádiókról- szóló hosszú levelem valahol száll az égben.
    De az igazi méreg, hogy utána hiába akartam újra írni, állandóan kérte hogy jelentkezzek be, de amikor beírtam a nevem, visszadobta, hogy ezzel a névvel már bejelentkezett valaki a mai napon!!! és hiába magyaráztam neki szépen, aztán már cifrázva is, hogy hát persze te ló!!!!! hát én vagyok, itt vagyok, engedj vissza, nem engedett egy darabig.
    Most olvasok tovább, mert villog a borítékom:o)))

    előzmény:
    annaler (3602)
    2006-07-10  06:36
  25. 2006. július 10. 06:363602.

    Lányok, Fiúk!

    Jóidőben szólók, hogy -bár mélyen ellenzem- de fogok még egy néven regisztrálni!
    Ugyanis most írtam egy szép hosszú levelet Jutkának és Mindenkinek, hogy láttam a M.M. és Domingo számokat a youtubon, de mivel először egy 1 percest tettek fel, ahol Matthie az utsó néhány másodpercben énekel, aztán néhány nap múlva feltettek 2 percvalamennyis változatot, utána megint 1 percet, gondoltam, hátha eltalálják "szarva közt a tőgyét", még pár nap és felteszik az egész dalt:o))

    Meg arról írtam, hogy indult egy lehetőség, ahol a világ MINDEN PONTJÁRÓL!!! visszatudjátok hallgatni a Bartók rádió műsorát.

    http://real1.radio.hu/bartok.htm

    Ezt a címet ha beírjátok, akkor egy táblázatszerű oldal jön be. Itt kiválaszthatjátok például most, hogy július 9. 14,00 óra. Aztán választanotok kell a meghallgat vagy a letöltés szó között, aztán KATT!
    FIGYELEM! csak egész órákat tudsz választani, tehát ez a tegnapi Domingo-műsor 14,05-kor kezdődött, meg kell hallgatnod a megelőző 5 perces -ha jól emlékszem- híreket is.

    De ez az a "Nápolyi dalok" címmel megjelent CD-je, amit itthon, magyarországon énekelt fel tavaly a koncert előtti napokban.

    Jószívvel tudom ajánlani azoknak akiknek a szorgos munka közben lehetőségük van szgép közelében meghallgatni, természetesen mivel Domingo énekel, tehát GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!!
    Egyébként ez egyszerűbb lehetőség a hazai Bartók hallgatására, mint a gportálon a kezdetek óta fentlévő európai,Usa és világ-internetes rádiócímek és főleg itt visszalehet hallgatni már elhangzott műsorokat, csak a dátumot kell tudnod.

    Szép hetet, barátságos, kicsit még lazább hétfő reggelt MINDENKINEK: Ancsa

    előzmény:
    leiw (3601)
    2006-07-10  05:51

Címlap

top