Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Placido Domingo rajongók

Hóanyó
Létrehozva: 2005. július 3. 13:34

Kedves Ancsám!
Neked nyitottam ezt a topicot,a közelgő Névnapod alkalmából!
Kedves idelátogatók!Egy nagyon jó barátomnak szeretnék örömöt szerezni azok álltal,akik szintén szeretik a komolyzenét:))
Hamarosan lesz a nagy koncert és még előtte,cserélhettek eszmét,és kötődhet a zene kapcsán uj ismeretség ,barátság!
Érezzétek Magatokat nagyon jól ezen a felejhettlen,szivet-lelket gyönyörködtető esten!
  1. 2006. július 10. 05:513601.
    Jesszus, te mar felkeltel? En most indulok zuhanyozni, fekudni....ne mergelodjel mar, itt is a reklam az isten, onnan jon nekik a mani ....itt sem mutattak semmit belole....
    előzmény:
    annaler (3600)
    2006-07-10  05:41
  2. 2006. július 10. 05:413600.

    Sziasztok!
    délelőttös hét van, úgyhogy inkább hajnalt??

    Piszok álmos vagyok, rossz ez az egyik héten alhatunk 7-ig is akár, a másik héten viszont negyed 5-kor ébresztő. Mire az ember megszokja az egyiket, addigra átállhat a másik időpontra.

    Igen Jutka! tudom, hogy a Sport-klub is közvetítette, de ezen a nyűves MONORTEL-kábelen lassan csak akkor nézheted a Téged érdeklő csatornákat, ha minden csomagjukra befizethetsz.
    Ráadásul hiába "suttogom" telitorokból az én ötletemet, hogy összeállítom én azokat a csatornákat, amiket én szeretnék kérni, aztán annak mondjanak egy havidíjat és akkor azt kifizetem zokszó nélkül, hiszen ÉN!!! választottam.
    Akkor nem fogok 12 "vegyen szuper japán késkészletet", meg "a világ leggazdaságosabb derékszorító pamutbugyiját" reklámot nézni -ha véletlenül- odakapcsolok. Nem kell nekem 5-6 zenecsatorna sem, választanék egy MTV-t a gyerekeknek meg magamnak a Mezzo-t vagy ezt az új Duna2-öt..... szóval ezért ácsingozók.

    Mert van Eurosportunk, Soprt1 és 2-önk. Az Eurosporton tenisz, az egyik Sport.... -én boksz, a másikon atlétika ....
    Tehát itt rohangáltam mint a mérgezett egér, kapcsolgattam össze-vissza, de sehol semmi. A fiúk mélyegyüttérzéssel és óvatos előrelátással próbáltak minél kisebbre és távolabbra húzódni, úgyhogy örjöngtem rendesen.
    És mit énekelt? azt amit a fia komponált?
    Egyégként is jobban érzem magam ha gépközelben vagy, de ma akkor különösen várom, hogy hazaérj! de vájjjjjá, hát hétfő van!!!! amint elolvasod lécccíí írjál, csörögj, rezegj vagy amit csak tudsz és MESÉLJ!!!
    Ancsa

    előzmény:
    moty (3598)
    2006-07-09  22:08
  3. 2006. július 9. 23:253599.
    Ancsa, a felhaborodas hozott ide a gephez, de mindjart megyek is ki a vendegekhez/ hussutes ujra/....semmifele Domingot nem mutattak marpedig a ferjem direkt latni akarta/ ujabban amiota meseltem rolad es a "maniadrol" erdekli ...latod igy lehet hiveket toborozni, Jezus is szoveggel kezdte .....szoval csak reklam volt pedig betoltottem a kamerat fotot csinalni, meg egy csomo suket szoveg. Az olaszoknak drukkoltam de azert sajnaltam a franciakat is, szegenyek, sokmillio dollartol estek el, meg a nagy dicsosegtol....rohanok mert varnak az ehesek, bar a hust nem en fogom sutni, kicipelni azert mindent ki kell....este majd jovok.....millio csok a kepetekbe........ 
    előzmény:
    annaler (3596)
    2006-07-09  21:12
  4. 2006. július 9. 22:083598.
    Láttad, hogy a youtube-on Mireille Mathieu-ős - Domingos 1 perc van 1983-ból?
    előzmény:
    annaler (3596)
    2006-07-09  21:12
  5. 2006. július 9. 21:583597.
    Ancsám!

    A SPORT KLUB-on adtak részletet (!) belőle a szünetben! Azt felvettem, nem sok......
    előzmény:
    annaler (3596)
    2006-07-09  21:12
  6. 2006. július 9. 21:123596.

    Ez az este nem szép!!!!!

    A magyar RTL-klub a szünetben reklámot nyomatott, utána pedig studióbeszélgetésben elemezték, a "ki, hogyan rúgott a labdába..." kimeríthetetlen témát:-(((((((

    SÍROK!!!! van ezeknek fülük, szép érzékük????

    Külföldön élők!!!
    Írjátok meg, hogy Ti legalább hallottátok???? Ha igen, mit énekelt, hogy nézett ki.. ??????
    Szóval mindent a legapróbb részletekig!

    Most megbüntetem az összes magyar érzéketlen tv-csatornát és elvonulok az ágyamba Domingoval, a róla írt könyvvel és a Bánk áriával, amit ŐŐŐŐ énekel:=(((((

    Ancsa

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. július 9. 20:003595.

    Szép estét Mindenkinek!

    Erika mint mindig, most is csodásak a fotóid és háááát a fiatalember.... nem is mondok semmit, mert már-már zavarba jönnék én is:o))) hogy lehet egy fiú ilyen szép? tökéletesen megértem a szöszke kislány boldog mosolyát!

                                                          Lányok, Fiúk!

    Ugye ma este is él számunkra, hogy

                                              Domingoból sose elég!!!

    tehát most én is áttelepülök a tv elé, -enyém az emeleti- és biza focit fogok nézni, de leginkább a szünetet fogom várni, miközben tövig rágom kezem-lábam, hogy a magyar tv-csatornák nehogy reklámmal töltsék ki a szünetet.

    Erika, Kata, Zsuzsa!!
    Drukkoljatok nekünk, hogy Domingot hallgathassuk mi is, még a fociért is hajlandó leszek ebben az órában lelkesedni, csak had hallgassam-nézzem a számomra ma is aranytorkú tenort,

                                               PLACIDO DOMINGOT!!

    Tehát ma este nálam a jelszó: HAJRÁ DOMINGO!

    Ancsa

    előzmény:
    alchri (3593)
    2006-07-09  18:04
  8. 2006. július 9. 18:293594.

     Csakugyan, megint keveredes volt- de ez most valos kusza ugy, mert en eloszor is leiw-Zsuzsnak megkoszontem csodas pipacsait, aztan alchri-Erikanak gyonyorkodtem a gyerekeiben  komolyan mondom mar az o nevuket is tudom! nagyjabol es egesszeben .../egyebkent sem  nem tehetek rola, hogy mindneki Judit meg Anna itten! / nagy valoszinuseggel ezuttal a fo keveres nem a nevekkel volt, hanem a rossz  "valasz"  gomb megnyomasaval. lehet, hogy Erikanak irt levelem talan nem is ment el??  Rendszerint teljes erovel ajnarozom gyonyoru fiat, kedves szep lanyat... amig egy errejaro beleolvaso nem tesz egy undok megjegyzest. De igaz ami igaz, szivet melengeto latni ket ragyogo MAI fiatalt, amikor az ember mar kicsit aggodik a kovetkezo generacioert-nehanapjan.

    Maradjunk abban...nem tudom kinek mit irtam...de szivbol jott minden szavam...mindenkinek!

    Tudod neha arra gondolok, hogy ven fejjel mar nem valo sokat cilikezni...nem all igazan jol... 

    Zsuzsa! a pipacsokat, buzaviragot en is borzasztoan szeretem...

    meg az Alfold ota- meg aztan Szinnyei Merse is szivunkbe lopta.A te kepeid egeszen kivetelesen szepek.

    A Kis herceg itt toltote a delelottot, most horgaszni mentek  -ebben a hosegben- de visszajonnek a meccsre, hamarost. Megyek, a konyha  persze ram var. Hajra olaszok!! Szolidaritasbol zold-feher piros levest fozok - azaz  zoldborsot.

    Aztan drukkolunk...a fiuknak es a maestronak!

    ciao

    előzmény:
    annaler (3589)
    2006-07-09  14:45
  9. 2006. július 9. 18:043593.

    Hi, hi, nem baj, köszönöm a dícséretet ígyis meg úgyis a fiammal kapcsolatban !

    Ha már pipacsozunk, megmutatok én is pár képet, Göteborgban a botanikus kertben fotóztam pár hete. Imádom én is a pipacsot!!!!

    Ma este Ancsám ugye Te is meghallgatod Domingot a szünetben? Mert akkor gondolatban együtt ülünk a tévé elött, jó?

    Puszi Mindenkinek!

    Az utolsó képen a színek nem stimmelnek, Natalienak kék szeme van, fiamnak meg szürkészöld! Ja és még nem a menyem , de nem bánnám, akármennyire is fiatal a fiam .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. július 9. 16:293592.

    Tudod hogy en mennyire szeretem a pipacsokat? A vadpipacsot, vadszarkalabot es vad buzaviragot....mindet ami a buzamezokben megvolt......na latod, ha meg akarsz orvendeztetni valamivel, ezek vadmagjainak nagyon tudnek orulni.  Nem most, akarmikor a tavoli jovoben is ha latsz magot az ut szelen valahol....A nemesitett nem tetszik ennyire, gyerekkoromban volt nehany falun toltott evem amikor ezeket a pipacsos buzamezoket igen tudtam ertekelni, azota is itt van a szivemben......ja es a vadmargareta.....

    előzmény:
    annaler (3589)
    2006-07-09  14:45
  11. 2006. július 9. 16:193591.
    Igen, a pipacsokat en fotoztam az uton North Carolinaban utban Florida fele...A 95-os ut mellett volt, mezonyi, csak azert nem rohantam bele mert sajnaltam volna letorni oket a talpammal....a kep vissza sem tudja adni hogy milyen eszmeletlenul szep volt. En mas kepet mint magam fotoit sosem teszek fel....egyreszt nem is tudom hogy kell, masreszt  fotozok eleget magam is.....akadnak alkalomhoz illo kepeim...... 
    előzmény:
    MPiggy (3587)
    2006-07-09  13:31
  12. 2006. július 9. 15:273590.
    Hu de jokepu fiad van, mar lattam maskor is kepen itt valahol....olyan szep szelid arca van, vannak meg ilyen ifju emberkek manapsag? A zene az szelidsegre nevel szerintem. Mindig is utaltam amikor fekezhetetlenul vad kibirhatatlan gyereket a szulok karatera meg effele verekedesre iratnak mivel az majd lefekezi az energiait....nem hiszek benne. Ha ilyen gyerekem lett volna akkor zeneszerszamot kenyszeritek a kezebe terapiakent es beiratom balettiskolaba akkor is ha fiu...hogy tanulja meg a mozgulatok lassu szepseget, fule az uvoltozes helyett fedezze fel a dallamok puha halksagat, es azt hogy ezeket kovetni lehet...uszni utanuk, raallni a csendes ritmusukra.  Hat nem sokat lattam....sok boldogsagot hozza meg a lanyodhoz is aki szinten nem panaszkodhat a kulseje irant.....
    előzmény:
    alchri (3586)
    2006-07-09  07:21
  13. 2006. július 9. 14:453589.

    Cilike drága:o)))

    Bocsi, hogy belekotyogok, de tulajdonképpen kinek szól ez a levél:o))??
    Ugyanis Zsuzsánk ugye leiw loginnal van, de tudomásom szerint Neki lánya van.
    Csodálatosan szép fia Alhri-Erikának van:o)))
    Tudom aljas dög vagyok, de most jót kuncogtam ne haragudj! Egyébként meg kell mondanom, hogy Ti és leiw-Zsuzsáék 34. éve, mi Tamáskával a 32--ket sanyargatjuk, hol békében,boldogságban, hol pedig a viharfelhőket kergetve, Erikának 27? azért már azt is "jegyzik ám a tőzsdén"! azt is el kell ám érni!
    Na nem bántalak ugye tudod? de mindig jókat derülök, hiszen már tudom, hogy abszolúte, totális jószándékkal, bántás nélkül, de kevered a neveinket:o)))) tulajdonképpen ezért is szerencsés hogy nem üti meg a tömeges létszámot a Domingo-rajongók száma.

    Persze a színtiszta igazsághoz hozzátartozik, hogy Te ezzel a Cilike sűrgős-forgós-pörgéseddel vagy ennek a kistársaságnak az egyik üde érdekes, soha nem unalmas színfoltja.

    Küldök Neked még ma is virágot és azt a CD-borítót, amit most hallgatunk itthon valamennyien, mert ez szól a rádióban teljes 50 percig. Ezek megérezték, hogy a Domingo-rajongók itthon élő tagjai tegnap ünnepnapot tartottak és ehhez csatlakozik ezzel a mai műsorával a Bartók rádió is:o))
    Álmodik a nyomor, de jól esik álmodozni!
    Katóka!
    Találtam még a gportálhoz anno egy oldalt, ahol magyar festők festményeit mentettem le, nézd csak ha szereted, akkor még egy pár hazai pipacs!
    A festményeket ma élő, hazai kevésbé ismert, de szerintem nagyon tehetséges művészek készítették. Az oldal címét megtalálod a gportálon, ha szereted a festményeket is!

    Ugyen nem bántódtál meg? Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (3588)
    2006-07-09  13:34
  14. 2006. július 9. 13:343588.
    Koszonom draga Zsuzsa! a viragod /viragom!/ meses!
    Husz ev folott mar mindnekeppen buszkek lehetunk magunkra- amikor a huszonnegyedik evfordulonk volt akkor mondtak a gyerekink az mar NAGYON sok...most mar mit lehet modnani??? rengeteg...

    Fiad olyan mint az ifjusag maga- kedves, vidam, szep...! Elvezzetek oket, ragyogo gyerekek!!
    Most megyek a napot elkezdeni...Nektek is kellemes vasarnapot
    előzmény:
    alchri (3586)
    2006-07-09  07:21
  15. 2006. július 9. 13:313587.
    Ugye milyen jol megszerveztem magam unnepelteteset?! Nagyon szepen koszonom! A pipacsok elkepesztoen szepek- mikor meglattam az elso kepet alig hittem a szememnek! Te csinaltad a fotokat?!

    nagyon kedves vagy es megegyszer koszonom!!
    Tudod ez is ugy van- neha ugy tunik gyorsan elrepult, de sokszor erzem a 34 ev sulyat...Mindenestere ezt a sutit szivesen megkosotlnam! A noverem tud ilyesmit jol...
    előzmény:
    leiw (3584)
    2006-07-09  02:52
  16. 2006. július 9. 07:213586.

    Sziasztok kedves Domingósok !

    Katám, tiszta szívböl gratulálok a 34.-hez, csak így tovább! Mi márciusban voltunk 27 évesek, nekem már az is nagy idönek tünik, de ez is iszonyatosan elrohant! Fogadd szeretettel az én virágomat is .

    Nagyon élvezem a képeket amiket feltesztek, Zsuzsa / Leiw, ugye Zsuzsa vagy?/ gyönyörüséges a felvételed  a tengerröl és a kagylókról  . Na meg a sütiröl is .

    Tegnap nálunk ebédelt fiam barátnöje, Natalie és letöltöttük a képeit, amiket a Varázsfuvola premierén készített. Felteszek párat belöle, meg a fiatalokról is.

    Ancsám, tegnap sokat gondoltam ám Rátok és gondolatban ott voltam Nálad.....

    Ja és még valami! A helyes magyar basszista barátunk aki ma ebédre jön hozzánk, a pénteki koncertet mindjárt dvd-re vette fel. Ha inkább az érdekelne Benneteket, akkor szóljatok, csinálok pár kópiát belöle. Nekem videón van meg.

    Puszi és szép vasárnapot Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. július 9. 02:543585.
    Itt a suti....lefogyott a keplehetoseg.......... 
    előzmény:
    leiw (3584)
    2006-07-09  02:52
  18. 2006. július 9. 02:523584.
    Boldog hazassagi evfordulot kivanok.....agusztusban nekunk is 34 lesz...ugye milyen hosszu es milyen gyorsan eltelt? Csak a rossz hazassag tunik ezerevesnek....kivanom hogy sosem legyen rosszabb, es egeszsegben boldogsagban teljen........Legyen meleg, piroslo mint a pipacsmezok....legyen vegtelen mint az ocean...ez a sok tengeri kavics mind a tied....a maganyos kagylocska is....a virag is.....a sutit meg eszegesse meg a ferjed ......
    előzmény:
    MPiggy (3583)
    2006-07-09  02:12
  19. 2006. július 9. 02:123583.
    Ancsa szivem...hat mit mondjak...beletelt egy kis idobe amig sikerult elhintenem a "titkot"... Koszonom kedves es oszinte gratulacioidat! Megvallom az evek soran meg SOHA nem jatszott es mosolygott csak nekem /nekunk.../ a maestro, szoval teljessegel meg vagyok hatva es nagyon szepen koszonom!!! Koszonjuk.
    Keszult egy foto a viragokrol, holnap kiderul mennyire hasznalhato!! megneztuk a meccset- dehat nem volt igazan izgalmas, ugye?? Az Erikatol eltanul spentotos fetas teszta viszont nagyon finom volt!!
    Itt jokora hoseg van... Bolond nyar... Csak az a szomoru, hogy olyan sokaig varjuk a jo idot, honapokon at...

    Draga szep tenorunk osz hajkoronajaval- szivmelengeto es nagyszeru jelenseg! Megegyszer koszonom a megemlekezest...szioka!!!
    előzmény:
    annaler (3582)
    2006-07-08  22:54
  20. 2006. július 8. 22:543582.

    Katóka kedves!

    Látod milyen bamba vagyok? olvasok-olvasok-olvasok,de nem jut el az agyamig, hogy mit jelent a 34 év!

    Azt hiszem Mindannyiunk nevében kívánok Nektek még nagyon sok boldog, békés, szeretetben és egyetértésben eltöltött éveket.
    Ha már ennyi ideje fogjátok egymás kezét, soha ne engedjétek el és őrizzétek azt az érzést, amit ennyi év után már igazi, mély szeretetnek hívnak!

    Mivel virágot már kaptál a "saját tenorodtól", így fogadd el a mi közös tenorunk néhány virágos fotóját és lásd milyen nagylelkű zene- és Domingo-rajongók közé tartozol, tekintsd Magadénak az egyik szál virágot a Maistro kezéből. Én megszavazom Neked ezen a szép napon:

    Ancsa

    előzmény:
    MPiggy (3581)
    2006-07-08  21:04
  21. 2006. július 8. 21:043581.
    Hat itt van a neved nyitja! Irto helyesek voltak. Vannak...
    Latod, en meg egy gombot se tudok rendesen folvarrni- mert a mamam is olyan ugyes volt mint te es mindent megcsinalt- sokaig. Aztan mar nem- es azota hullanak a gombok,kilyukad a zokni...Igaz, anyosom is nagyon ugyes volt, el ne feledjem! Levagott, folvarrt...kiforditott, beforditott. De ilyen igazi szep holmikat egyikuk sem tudott volna!!
    Na megyek, kezdodoik a meccs- a csalad megoszlott, ki ennek ki annak drukkol, ugy erdekesebb... Kozben majd valamit fozni is kell, a perec es sor nem lesz eleg taplalek. Azt hiszem spenotos-fetas teszta lesz a hus melle!!
    Az elobb kaptam egy hatalmas rozsacsokrot az EN tenoromtol - ha nem is 34 szal, de malomkereknyi. mindjart lefotozom / se kutyus se maci nem csucsul benne Ancsa, de a kisero kepeslapon ket kiskutya uldogel egymas mellett. Azt mondjak, az oprearajongok javithatatlan romantikusok...egyetertek!!/
    előzmény:
    alchri (3576)
    2006-07-08  10:29
  22. 2006. július 8. 13:273580.
    Szia! Ancsa a hozzaszolasod mot teljesen normalis formaban mutatja magat...nincsenek feher kihagyasok. megjavul.
    En mindezt nem tudtam Pavarottirol- amit igazabol nem banok. Hogy nem vigyazott magara, az egeszsegere az meg igy nagyon tavolrol is egyertelmu volt. Bizony nagy kar- a siker, a vilaghir nem kis nyomas lehet a sztarokon. Mint pl szegeny Elvis, akit egy tucat vagy meg tobb ingyenelo vett korul...de mindent elnezett, mindet megtett a jutalekja, a pozicioja megorzesere. Aztan kesobb konyveket irtak, dokumentumfilmet keszitettek...bizony, mondtam en baj lesz ebbol...!
    En is jocskan fenn voltam az ejszaka kozepen es beleolvastam tobbek kozott egy Pavarotti-topikba, ami csak tegnap nyilt. Tobben szemelyes okbol is nagyon banatosak voltak, mert jegyuk volt a magyarorszagi koncertre! Csakugyan, milyen sokan csalodottak lehetnek.
    Itt nalunk az egyik orvosnak volt ugyanez a rakja, mutetje - 15 evvel ezelott. nagyon ismert es szeretett, nagyon vallasos ember/ir katolikus/...talan tobb ezren imadkoztak erte, de a nem hivok is szoritottak neki...aggodtak. Es most jol van, dolgozik...Kepzeljetek el hanyan imadkoznak most Lucianoert?!
    előzmény:
    annaler (3578)
    2006-07-08  10:48
  23. 2006. július 8. 12:163579.
    Pavarotti fozott  is? Itt a teveben egyszer mutattak egy Kinai turnen hogy micsoda oriasi sikere volt....hogy hogy tomboltak a nezok...Utana meg a diszvacsoran ahol a muvesz ugy szorongatta, razta a szakacs kezet, olelgette/ nem tudom mifele etelt fozhetett neki/ hogy kivulalllo azt hihette hogy o az enekes es a masik a szakacs. Azt is mondtak akkor hogy a nagyember  sajat sajtjait, spagettijeit viszi magaval utazasokon, de azt nem hogy azert mert maga foz!  Ide kellett volna kuldeni hozzam, majd en adtam volna neki munkat. Hat igen, kar erte, en azt hittem hogy hormonzavaros lehetett, de ha fozni szokott akkor tiszta sor hogy attol........megyek el mindjart, evi orvosi ellenorzesre, olyan orvoscsoport tartja fennt akihez nem kell elore bejelentkezni, akkor setalok be az ajton amikor arra jarok,/ most eppen ott fogok elmenni mellettuk es beugrok ezt is letudni/, utana megyek egy farmra meggyet szedni, felnapi kirandulaskeppen mert keso delutan vendegek jonnek affele hussutesre.....kivanok jo zenes  napot........
    előzmény:
    annaler (3577)
    2006-07-08  10:46
  24. 2006. július 8. 10:483578.

    Bocsi! honnan és miért húzta szét ennyire a levelemet??? mik ezek a hatalmas fehér közök????

    Nem én csináltam így, bocsi!

     

    előzmény:
    annaler (3577)
    2006-07-08  10:46
  25. 2006. július 8. 10:463577.
    Szebb jó reggelt Mindenkinek!

    Örülök, hogy jócskán volt visszaolvasni valóm, jót beszélgettetek az éjjel.
    Zsuzsóka!
    Valahogy mégis hozzákéne juttatni Téged ahhoz a Pavarotti könyvhöz, bár amennyit ismerek Belőled, ha végig is olvasnád, hogy töményen morgolódnál abban biztos vagyok. Viszont nagyon tanulságos dolgokat lehet a végén -a szűrő után- levonni következtetésképpen. A tegnapi témához is, ami az ismert emberek hétköznapi arcáról folyt és amiért most gyorsan két kavarás között leültem:
    Ebben a könyben benne van az is, hogy Pavarotti ahogy "lépkedett felfelé a magas C-királyi lépcsőin", úgy szaporodtak a kikötései. Ezek között pld. az is, hogy saját edényeit hurcoltatta és a saját hotel szobájában Őmaga főzőtt, odarendelve az adott városban Vele együtt próbára készülődő művészeket.
    Aztán ezek a próbák többnyire, mértéktelen zabálásba torkollottak, ugyanis Pavarotti a szöveget a világhír tudatában már nem volt hajlandó megtanulni sem, tehát inkább főzte az Olaszországból!!! cipelt spagettijét és etette a társulatot.
    Hát gondolom így kezdődött, aztán ez egyreinkább elhatalmasodott rajta, ha sikere volt, evett, ha bánata volt, evett, ha úgy ítélte meg sérelem érte evett....
    A haja?? azon pedig jót nevettem, bár meggyőződésem, hogy kamu a sztori:
    azt írja ez a Herbert.... nevű impresszáriója, hogy a pezsgősüvegek dugóit soha nem volt szabad kidobni, ugyanis L.P. esküdött a koromra -mint hajfesték- és a pezsgősüveg dugójának azzal a gömbölyded felével kente saját maga minden alkalommal ezt a magára.
    Ha magam elé próbálom képzelni, ahogy ez a hatalmas nagy ember ül a tükör előtt aztán azzal a diónyi bigyóval mártogat-keneget-mártogat-keneget, szép hurkás ujjacskáival pilinszkázik a dugóval.... hát derűs perceket szerez a képzelet.
    DE! nem hiszem el, mert bármelyik Pavarotti koncert felvételt nézzétek meg, mindig patyolat,hófehér ing,mellény! 

    A hasnyálmirigy-rákról pedig?van olyan kolléganőm, akinek szintén ez volt, igaz 28-30 éves korában,2 évet járt kezelésre, hordott parókát és rengeteget szenvedett, de sikerült legyőznie, felépült. Azóta már ismét aktív dolgozó és ma már -természetesen állandó ellenőrzés mellett- éli az életét, mint a korabéli asszonyok.
    Spagetti, korom-hajfesték, cumi-rongy .... mind-mind másodlagos dolog, ha arra gondolok, hogy ÉPÜLJÖN FEL ÉS ÉLVEZHESSE AZ ÉLETET!

    Na futok a konyhába, mert kapok akkorát, hogy szállok mint a pezsgősdugó:o)) Pocsékul érzem magam, pedig délutánra összekéne szedni hervadt cserepeimet. Fogalmam nincs mi van, kóválygok, fáj a fejem, szűk a mellkasom..... szóval emberi fogyasztásra alkalmatlan:o)))
    A zenéket jövök vissza este meghallgatni, de külön köszönet Alchri a webcímekért, mert azt mentem, gyűjtöm a zene-lelőhelyeket:o))Ancsa
    előzmény:
    leiw (3569)
    2006-07-07  23:47

Címlap

top