Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. július 3. 13:0476.
    Nekem is a Mammut mozi a kedvencem, mert viszonylag könnyen elérhető a számomra, mivel többnyire a 2-es metróval közlekedek. (Az Örs vezér téri végállomástól nem messze lakok albiban. ) Érdemes megnézni a filmet, mert igaz, hogy tulajdonképpen csak egy mese, de a felnőttek számára is szórakoztató, pl. van benne néhány olyan beszólás, amit csak felnőttek érthetnek :-).
    Ma este nem lesz QAF! :-(
    előzmény:
    Adrienn22 (75)
     
  2. 2005. július 2. 19:5575.
    Én még nem láttam ezt a filmet, de most már tuti, hogy megfogom nézni. Nekem a Mammut mozi a kedvencem, látom neked is ezekszerint. Vagy csak ez volt legközelebb?
    A hasonlat az tökéletes volt:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 1. 19:3074.
    Most egy nagyon merész párhuzamot fogok vonni: ti láttátok már a Madagaszkárt? Én tegnap megnéztem a Mammutban. A két főszereplő egy oroszlán és egy zebra volt. Nagyon jó barátok voltak, aztán egy nap a zebra, mivel eddig állatkertben éltek, elhatározta, hogy szabad akar lenni. El is indult, az oroszlán pedig vissza akarta tartani, de nem tudta megállítani, így hát együtt mentek világgá. Csak volt egy kis baj, a vadonban előjöttek az oroszlán vadászó ösztönei, és rátámadt a legjobb barátjára. Egy darabig elkerülték egymást, nehogy az oroszlán bántsa a zebrát. De a zebra nem akarta elhagyni a barátját, hitt benne, hogy a barátsága erősebb, mint az oroszlán vadászó ösztöne. Végül a barátság győzött, az oroszlán persze nem lett vegetáriánus, de helyreállt a régi béke. Titeket ez nem emlékeztet valamire? Tiszta Brian (oroszlán) - Michael (zebra) sztori! Mintha róluk írták volna! De lehet, hogy csak én vagyok bolond, de én rögtön erre gondoltam! Ha valamelyikőtök már megnézte, vagy meg fogja, kíváncsian várom a véleményét! :-)
    Szerintem is Pesten kellene tartani a találkát, úgy pár hét múlva. Természetesen ott leszek, ki nem hagynám!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. július 1. 11:4673.
    Igazad, hát!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. július 1. 09:5172.
    Helló mindenki!

    Ismeritek a Queen-nek a "You don't fool me"című számát?Épp ezt hallgatom éppen. Bár nem vagyok nagyon oda a Queenért, de ezt a számukat imádom. Tökéletes aláfestő zene egy forró éjszakához:)))Bár még erre nem táncoltam senkivel, de a drága Gale bácsinkat, szívesen elandalítanám vele!:DDKépzeljétek csak el. . Úgy táncolnánk vele mint amikor például Justinnal táncol a sorozatban. Olyan simulós, "kavarós", szexi táncot!
    Na jó, nem álmodozom. . De azért tetszene. . . Gondolom nem én vagyok ezzel csak így egyedül!:)))Igazam van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. június 30. 16:4171.
    Na sziasztok!
    Valamiért olyan lassú ma a netem, hogy csak most volt idQm kivárni, hogy betöltsön rendesen. Tremontnak maximálisan igaza van Clau, mert egyáltalán nem lógsz ki a sórból. Máskülönben pedig itt szerintem egyáltalán nem számít a kor, mert minket a közös érdeklQdési kör ismertetett össze egymással. Egyébként meg én is csak 22 vagyok, szóval semmi gáz. Kirsten te mennyi vagy?Rólad még semmit se tudunk. :))
    Tremont!Igazad van, én is csak azt az egyet bánom ezekben a beszélgetésekben, hogy a mondatok hangsúllyát nem lehet elküldeni ugyanúgy, mint magát a mondanivalót, és ebbQl szoktak lenni általában a félreértések. :))Remélem te is eltudsz jönni velünk a talira majd. Szerintem is Pest lenne a legjobb hely, mert én is itt lakom a közelben. És valahogy pár(2-3-4)hét múlva. De ezt persze még megbeszéljük.
    Holnap egést délelQtt net közelben leszek, akkor majd még írok nektek!Rendben?

    Azzal kapcsolatban nem tudtok segíteni, hogy az elsQ 9 rész meglegyen videókazin?Annyira jó lenne. Légyszi írjatok, ha tudtok valakit akinek megvan, és szívesen átvenné nekem. Köszi elQre is.
    Sziasztok, és puszilok mindenkit!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. június 30. 13:5770.
    ma a pasimmal fogom megnézni a fiúkat. :D kíváncsi leszek mit szól hozzá! :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. június 30. 12:2869.
    Claudia, egyáltalán nem fogsz kilógni a sorból, én is csak még most múltam 20, és ahogy elnézem, itt mindenki kb. a húszas évei elején jár.
    Drága Adri! Inkább te ne haragudj, dehogyis akartalak én téged kioktatni, semmi alapom nem is lenne rá, hiszen semmit sem tudok a gyereknevelésről. Csak picit félreérthető volt, amit írtál. Hát, ez egy tipikusan olyan félreértés, ami csak akkor fordulhat elő, ha úgy Olvasod azt, amit a másik ír, és nem hallod közben a hangját, nem látod az arcát és a reakcióit. Ha ezt személyesen mesélted volna el, azt nyilván nevetve tetted volna, és nekem is mindjárt egyértelmű lett volna, hogy nem gondolod komolyan.
    Részben ebből az okból is (meg persze azért, hogy végre valakikkel nyíltan kibeszélhessem a fiúkat) én is támogatom a találkát, bár én sem vagyok pesti, de ide járok suliba, úgyhogy meg tudom oldani a szállást stb. De jó lenne, ha nem "rögtön most és azonnal" lenne, még csak most lett vége a vizsgaidőszaknak, és halálosan fáradt vagyok, jó lenne min. 2 hetet otthon vidéken pihengetni. . .
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. június 29. 22:3068.
    19 múltam:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (67)
     
  10. 2005. június 29. 22:1567.
    Hello Csajkák!

    Azért a tegnapi rész kicsit azt hiszem kiengesztelt mindannyiunkat!!Erre azt hiszem nem lehet panasz!!Bri nem egyszerű módon büntette meg a "kisfiút", amiért "rossz" volt!! :DDD

    Annak naon! :) örülök, hogy mindenki benne lenne az "nlc-qaf estben"!!
    Szerintem elsősorban azt kellene letisztáznunk, hogy kinek hol, melyik városban lenne a legalkalmasabb, illetve a legegyszerűbb. . . Kezdhetem én?? :)) Én nem Pesten lakom, de nekem megoldható lenne, ha ott lenne a meeting!! :)) És szórakozóhelyek szempontjából is Pest a legalkalmasabb!Nemde??
    Az is fontos, hogy kinek mikor lenne jó, ki mikor megy nyaralni. . . stb. . . tehát hogy mindannyian ott lehessünk!Mivel nem vagyunk több tucatnyian, ezért remélem ez kivitelezhető lesz. . . Én tényleg kíváncsi vagyok rátok!! :)
    Szóval. . . teljesen egyetértek Adrival. . . mármint. . . én is a "szűk kör" mellett szavazok! :D Nagy találkozóra én sem biztos, hogy elmennék. Bár nem tudom, hogy az említett meeting (de utálom ezt a szót!!) mennyire minősülne "nagy találkozónak"!

    Clau!Miért is lennél a legfiatalabb?Hány éves vagy?

    Megyek, mert teljesen le vagyok merülve, ma az ezer fokban Pesten voltam, és minden energiámat kiszívta a rohangálás. Ráadásul holnap korán kelek. Ha nem tudnám megnézni a fiúkat, remélem valaki elmeséli majd a történteket!!De remélem fent tudok maradni!

    Puszi Mindenkinek!
    előzmény:
    Adrienn22 (65)
     
  11. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. június 29. 18:4766.
    sziasztok!

    én is jó ötletnek tartom az összejövetelt, bár én lennék ott a legfiatalabb szerintem:(
    előzmény:
    Adrienn22 (65)
     
  12. 2005. június 29. 14:2565.
    Sziasztok!
    Azt sem tudom hol kezdjem, annyi mindent jó lenne leírni.
    De talán elQször Tremontnak válaszolnék. Azt tudnod kell, hogy fogalmam sincs, hogy hogy mqködnek ezek az autógram kéréses dolgok, mivel eddig még nem érdekelt ilyen szinten semmi. Most sem vagyok egy mindenre elszánt dilis, sikítozó kis picsa ha meglátom Galet, csak gondoltam ezt is kipróbálom, hátha mégis kapok választ.
    A fiammal kapcsolatban pedig annyi(mert ez nagyon szíven talált most amit mondtál), nekem senki sem fontosabb nála, és biztos láttad te is a kis smiley-t, az írásom végén. Még egyszer sem emeltem rá a hangomat sem, pedig nekem elhiheted hogy néha nagyon nem könnyq egy ilyen korú kisfiúval. Szóval csak annyit szeretnék tQled kérni, hogy ha lehet(és kérlek ne sértQdj meg ezért, de ez az egyetlen gyenge pontom), ne akarj kioktatni a helyes gyerekneveléssel kapcsolatban. De tényleg ne sértQdj meg légyszi, és ne tqnj el ezek után a fórumról.

    Sziasztok csajszik!
    Ez baromi jó ötlet, én benne vagyok. Azt írta Tremont, hogy várjuk meg mi lesz a másik találkozóból amit szerveznek. De ha jól értettem, akkor mi csak "szqk körqt"akarnánk, nem?Tehát beülünk valahova beszélgetünk, és nem csak a fiúkról, hanem megismernénk egymást. Én például szeretek úgy beszélgetni itt a neten is, hogy tudom, ki kicsoda. Valami ilyesmire gondoltatok ti is nem?Legalábbis remélem. Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, de annyira nem vaqgyok megszállotja, hogy elmenjek a nagy találkozóra is. Ti hogy vagytok ezzel?
    Mikor tartanánk ezt az nlc-qaf Bulit?

    Köszi hogy volt türelmetek végig olvasni.
    Ja!És Tremont?!?Tényleg ne haragudj, mert nem rosszból írtam le ezeket. Téged most akkor külön puszillak:))Szióka!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. június 29. 14:1164.
    Helló ismét!
    Örülök, hogy itt van élet!Előbb császkáltam az RTL Fiúk-os fórumán, hát totál meg van halva, a Brian&Justin-os fórumot már nem is találtam, persze nem néztem meg az összes oldalt. . .
    A találkozó tényleg jó ötlet, de remélem a vidékiekre is gondolnak majd.
    Nem akarom megint ezt a DVD-s témát felhozni, de az éjjel ezzel álmodtam:)Valami katalógust lapozgattam, és egyszercsak az utolsó oldalon felfedeztem, hogy meg lehet venni az első szériát szinkronnal. . . annyira megörültem, de felébredve rá kellett jönnöm, hogy ez lehet csak álom marad.
    Átmentem a qas. fw. hu ra, ott a fórumokon belül is van egy ilyen téma, állítólag ha nem is a legjobb minőségben, de valaki foglalkozik dvdkkel.
    Ja, és persze ott is mindenki(majdnem)Brian-imádó:)Joggal:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2005. június 29. 13:0763.
    Az azért nem teljesen igaz, hogy nem vesztenétek semmit vele, mert a légiposta az USA-ba/Kanadába gondolom nem 2 fillér, és ugye felbélyegzett válaszboríték melléklése nélkül meg se érdemes próbálni, úgyhogy kétszer kell kifizetni a légipostai díjat. . . De nem akarok már ennyire pesszimista lenni, próbáljátok meg, aztán talán összejön!!!
    Én se igazán értettem a hétfői részben ezt az Emmett nickje életre kel dolgot, sajnos én se vagyok mindentudó-EGYELŐRE! :-)))
    A QAF meeting jó ötlet, de ha jól tudom, már szerveznek egyet, legalábbis a www. queerasfolk. fw. hu -n keresnek rá szervezőket. Szerintem előbb várjuk meg, hogy abból mi sül ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (60)
     
  15. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 29. 02:5062.
    Sajnos igen, lemaradtam a fiúkról, de az vígasztal, hogy szerintem nem most látjuk a sorozatot utóljára:):):):):)
    Amúgy csak a szokásos: bulik, pasik, (sjnos nagyon rossz és drága)sörök, borok. . . . . . tudod. . . . :)
    Örülök, hogy örülsz a felvetésnek, mert veszíteni biztos nem veszítenénk vele.
    Szerintem várjuk meg, hogy mit reagálnak a többiek de van egy olyen érzésem, hogy nem maradunk kettesben a dologgal:):):)
    Szép álmokat mindenkinek
    Andika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250625 (61)
     
  16. 2005. június 28. 21:3761.
    Ezt ügyesen elküldtem kétszer is. . . bocsánat!!

    Egyébként glam szerintem irtó jó ötlet ez az "nlc-QaF est"!!!Én biztos benne lennék!Remélem nem vagyok ezzel egyedül!

    Mi jót csináltál Zágrábban?Akkor a fiúkról is lemaradtál??

    Majd még jövök! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. június 28. 21:3360.
    Sziasztok!!

    Azért szerintem Tremont - Adri nem veszthet, és egyikünk sem vesztne semmit azzal, hogy ha megpróbálná ezt az autogramm kéréses dolgot. De teljesen egyetértek veled. . . Gale-hez ez tuti el sem jutna. . . Azért próbálkozni csak lehet!! :))
    Én egyszer próbálkoztam ilyesmivel. Kb. 15éves voltam amikor a Backstreet Boys-nak írtam ilyen célzattal. :DD A válasz azóta is jön!Ma már sokkal jobban örülnék egy Depeche Mode autogrammnak!Tényleg!Nem szereti valamelyikőtök a DM-ot?

    Egyébként a tegnapi résztől én sem voltam elájulva. . . bár jó volt, hogy sok Emmett-es jelenetet láthattunk, de azok olyan nem is tudom hogy foglamazzak:valahogy nem illettek a soriba. Itt arra gondolok, hogy Emmett nick-je életre kelt, meg ilyesmi. . . ha valaki értette(Tremont) :) az megmagyarázhatná mi értelme volt! :))
    A mai biztosan jobb lesz!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840831 (58)
     
  18. 2005. június 28. 21:3159.
    Sziasztok!!

    Azért szerintem Tremont - Adri nem veszthet, és egyikünk sem vesztne semmit azzal, hogy ha megpróbálná ezt az autogramm kéréses dolgot. De teljesen egyetértek veled. . . Gale-hez ez tuti el sem jutna. . . Azért próbálkozni csak lehet!! :))
    Én egyszer próbálkoztam ilyesmivel. Kb. 15éves voltam amikor a Backstreet Boys-nak írtam ilyen célzattal. :DD A válasz azóta is jön!Ma már sokkal jobban örülnék egy Depeche Mode autogrammnak!Tényleg!Nem szereti valamelyikőtök a DM-ot?

    Egyébként a tegnapi résztől én sem voltam elájulva. . . bár jó volt, hogy sok Emmett-es jelenetet láthattunk, de azok olyan nem is tudom hogy foglamazzak:valahogy nem illettek a soriba. Itt arra gondolok, hogy Emmett nick-je életre kelt, meg ilyesmi. . . ha valaki értette(Tremont) :) az megmagyarázhatná mi értelme volt! :))
    A mai biztosan jobb lesz!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840831 (58)
     
  19. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 28. 18:5058.
    Siasztok Lányok:):):):)
    Eddig "sajnos" (:)) Zágrábban voltam, de most, hogy visszaolvasgattam a dolgokat szerintem az sem lenne hülyeség, ha egyszer csinálnánk egy nlc-qaf "estet" ami annyit jelent, hogy talizhatnánk valahol, megihatnánk valamit együtt, esetleg vacsiznánk aztán irány az éjszaka, és minden "olyan" helyre elmennénk!!! Na, mit szóltok hozzá???? Itt a nyár, az iskoláknak vége, jönnek a szabaságolások. . . . . . . . . Szerintem nagyon király lenne!!!
    Várom a véleményeket:):):):)
    Pussz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. június 28. 17:4557.
    Hát, én nem tudom, hogy mi értelme ennek az autogramm kérésnek. Kap az ember postán (ha kap egyáltalán) egy képet róla (amit minden bizonnyal le lehet tölteni a netről is több ezer társával együtt), ami alá van firkantva (és persze az se biztos, hogy ő írta alá, lehet, hogy direkt alkalmaznak erre a feladatra egy embert). . . Nem tudom elképzelni, hogy Gale ennyire ráérne a rajongók (akik ugye több ezren-tízezren-százezren vannak) leveleivel és e-mailjeivel foglalkozni, hiszen ha jól tudom, most 2 filmet is forgat egyszerre. Szerintem ennek az aláírás kérésnek csak akkor van valami értelme, ha személyesen kéred tőle, mert akkor tudod, hogy tényleg tőle kaptad és akkor kapcsolódik hozzá valami személyes emlék-élmény is. De azért sok szerencsét hozzá.
    Drága Adri, ne haragudj egy ilyen butaság miatt a kisfiadra, ő ezerszer fontosabb, mint ez a sorozat meg mint Gale Harold, aki azt se tudja, hogy a világon vagy. . .
    Apropó, már meg akartam kérdezni, hogy a párod mit szól hozzá, hogy álmaidban Gale-lel. . . ? Nekem biztos rosszul esne, ha a kedvesem mondjuk Linsay-vel álmodna szépeket. . .
    előzmény:
    Adrienn22 (55)
     
  21. Torolt_felhasznalo_325664
    Torolt_felhasznalo_325664
    2005. június 28. 15:2956.
    egyetértek! és én is nagyon várom a mai részt! :D
    előzmény:
    Tremont6 (54)
     
  22. 2005. június 28. 13:1655.
    Sziasztok!
    Rengeteg mesélni valóm van. De a legfontosabb, hogy két címet is beszereztem, ahová lehet kép és autógram kérQ levelet írni. Bár szerintem is szinte az esély egyenlQ a nullával, de azért megpróbálom, hátha sikerül. Azon az oldalon ahol találtam a címet, lehet neki e-mailt is írni. Nagy nehezen összerakosgattam 5-6 mondatot(sajna nem vagyok túl nyelvi zseni), és mire befejeztem a kisfiam hirtelen elQtqnt szinte a semmibQl, és egy elegáns mozdulattal nyomott egy Reset-et nekem. Na mit szóltok?Azt hittem szétb. . sz az ideg:))De mostmár lenyugodtam valamelyest.
    Megírom ide is a címeket. Ha van kedvetek, légyszi próbáljatok kérni ti is autógramot, hátha valakinek sikerül.
    1:
    Gale Harold, C/O Showtime Networks Inc. , 1633 Broadway 16th floor, New York, NY, USA, 10019.

    2:
    Gale Harold, C/O QAF Productions, Dufferin Gate Studios, 20 Butterick Road, Toronto, Ontario, Canada, M8W 3Z8

    Szóval ha van kedvetek akkor írjatok neki ti is!

    Ezen kívül:Van valaki aki az elejétQl felvette videóra a sorozatot?Mert nekem ma lett kész a videóm(szervízbe volt), és így az elsQ 9 részt megint nem tudtam felvenni. A mait már venni fogom de az elsQ 9 kellene, ha meg tudjuk valahogy oldani. Postai úton, vagy akár személyesen is. Ha gondoljátok még fizetek is érte:)))

    Köszi elQre is, légyszi segítsetek, hogy meglegyen az egész

    Adri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. június 28. 08:4354.
    Sziasztok!

    A tegnapi rész nem volt valami nagy durranás. . . Szerintem egy kicsit túlspirázzák ezt a Melanie-Lindsay vonalat, elvégre is a leszbikus csajsziknak ott van a The L World. A QAF inkább csak a srácokról kéne, hogy szóljon. Na mind1.
    Nagyon várom a mai részt, ez végre tényleg ütős lesz! ;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. június 27. 19:3153.
    Hellóka mindenkinek!
    Holnap délelQtt megírom azt a privit, rendben?:))

    Én már teljesen bevagyok indulva, annyira várom az elkövetkezQ 4 estét:)Amikor kezdQdik a sorozat, mindig eszembe jut, hogy velem együtt hányan várják még a sorozatot, és az új sztorikat!

    Holnap jövök, és írok rendesen, de most mennem kell, mert lassan fürdetés.
    Sziasztok!

    Ui. :Ma este ismét jönnek a fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. június 26. 22:3752.
    Szia Clau és Mindenki!

    Érdekes, hogy mindenkinek Brian a kedvence. . . pedig én például a sori jelenlegi állása szerint nem nagyon irigylem Justint. Azért nem szeretném, ha a pasim/párom (nevezzük akárhogy) úgy bánna velem, mint ahogy Bri vele. Szóval én igazság szerint messziről kerülöm ezeket ha "ki ha én nem, örülj, hogy megkaphatsz" pasikat.
    Azért kíváncsi lennék, hogy Gale Harold milyen emberke lehet!Ezt bár sajnos nem fogom megtudni. . . de maradnak a jó kis álmok!Igaz Adri?? :)))
    Kíváncsi vagyok erre a bizonyos álomra, úgyhogy várom a prividet!!

    Én egyszer álmodtam a fiúkkal. . . vagyis csak Hal Sparks-val. A bandájának egy koncertjén voltam, és kívülről fújtam a számaikat. /ennyire emlékszem/ :D

    Egyébként Claudia nem is baj szerintem, hogy a pasid nincs oda érte. . . én sem néznék 5leszbiről szóló sorozatot. . . a férfiak viszont annál inkább.
    Különben is, mint tudjuk a QAF-ot 60%-ban hetero nők nézik. . . vajon miért??És gondolom a maradék 40%-ból is elenyésző a hetero férfiak száma. . .

    Már én is alig várom a holnapot!! :)) /tiszta őrültek vagyunk!!/ :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325664 (51)
     

Címlap

top