Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

QAF-Fiúk a klubból!!Cool!

Adrienn22
Létrehozva: 2005. június 16. 14:44
Gondoltam indítok egy új témát,ami remélem sok hozzászólót fog idevonzani!Pár hónappal ezelőtt teljesen véletlenül a Cool Tv csatornájára tévedtem egyik péntek este(akkor még péntek esténként sugározták a sorozatot).
És mit látok?!?5 meleg pasit,egy-két kivétellel tuti jó külsővel(lássuk be nem elhanyagolható),fantasztikus humorral,és merész életfilozófiával.Azonnal magával ragadott a sorozat.Kedvencem Brian-,azt hiszem nevezhetem bátran főszereplőnek-a nem túl pozitív jellemű ember.Egyébként nagyon tud szeretni,csak nem meri,akarja,kimutatni szerintem.Millió mondatba foglalhatnám annyira szeretem őket,de nem teszem,inkább nézzétek meg,ha van kedvetek,és szóljatok hozzá új témámhoz.
Hozzáteszem,ezt a filmet,nem csak melegek nézhetik!Sőt!Ideje lenne kicsit jobban tolerálni kedves ember társaim az ő életvitelüket is,mert nem rosszabb,különbebb emberek minálunk,sőt!!Én egyébként egy fiatal egy gyermekes családanya vagyok,de azt hiszem mondhatom valamennyire ismerem az ő életüket,mert volt egy meleg fiú osztálytársam,és nagyon jó barátok vagyunk mai napig!Okosak,humorosak,de semmiben sem különbek,rosszabbak minálunk.
Szóval nézzétek a sorozatot,azt hiszem kezeskedhetem a tanulságos,és nagyon nagyon vicces élethelyzetekért!!
A sorozatot hétfőtől csütörtökig,23 órakor láthatjátok a COOL TV műsorán!!!!
Sziasztok!
  1. 2005. június 18. 14:5726.
    Helloka!

    Nagyon örültem, hogy teret adtál annak, hogy itt is meg tudjuk beszélni a sorozatban történteket, valamint annak, hogy minden fontos infot megoszthatunk egymással, amit a fiúkról tudunk. :)
    Sajnos az én környezetemben senki sem nézi. . . sőt van, hogy a saját barátaim "ferde" szemekkel néznek rám, ha a sorozatról egy szót is ejtek. . . hmmm. . . így inkább visszafogom magam. Ami olykor nehéz, mert sokszor van, hogy valamiről beugrik egy rész, egy jó beszólás, vagy poén.
    Egyébként lehet, hogy én értettem félre az első részből kiderült előzményeket. De nekem például az jött le mikor Lindsey és Bri beszélgettek kettesben a kórházban, hogy ő voltak együtt valamikor. És Linz még azt is mondta, hogy nem is volt olyan rossz. :))) /még szép hogy nem lehetett rossz/ :)) Briannal???
    Szóval szerintem lefeküdtek egymással, de Gus nem egy ilyen együttlét alkalmával fogant. :)

    Sajnálom, hogy most hétvégén nem láthatjuk őket. . . de hétfőig csak kihúzzuk!!Egyébként ki a kedvencetek?

    előzmény:
    Adrienn22 (16)
     
  2. Torolt_felhasznalo_839698
    Torolt_felhasznalo_839698
    2005. június 17. 13:0625.
    Sziasztok!
    Amikor először láttam a Q-t, csak lestem:-)
    Fura volt két pasit olyan helyzetben látni. . .
    Aztán valahogy megfogott a dolog. Már rég láttam, krónikus álomkórosságom miatt. Videóm meg épp nincs. De a kedvenc jelenetem: amikor Brian és Michael kekszik a földön, és esznek (talán csirkét?) Br. a hátán fekszik M. pedig rádől a mellkasára és a kajával hülyülnek. Akkor éreztem meg igazán, hogy a meleg férfiak is tudnak esztétikusan kinézni együtt. Úgy értem két meleg lány mindíg is bejött:-)9 De a két fiú, brrrr. . . nos ők kivételek:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. június 17. 12:5524.
    Szerintem pont azért szeretik sokan (köztük én is) Briant, mert ő ki mer mondani és meg mer tenni mindent, olyan dolgokat, amiket az átlagember sohase merne. Ő a mi bátrabbik énünk. . . :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. június 17. 11:4323.
    Yeah!!!!!:))
    Már meg is van az interjú. . itt a címe:
    http://www. netujsag. hu/index. php?m=cikk&cikk=256

    Ez lenne az. . Egyébként ahogy mondtam, ha a keresQbe beírjátok a nevét, azt hiszem a 3. vagy 4. találatnak dobja ki(a többszáz közül):)). . . Hát akkor én most megyek is álmodozni:))
    Majd még jövök, este fele itt leszek mindenképp. . Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. június 17. 11:3522.
    Sziasztok!
    Csak így tovább!:))Az interjút már nem tudom pontosan, . hogy hol is olvastam. Azt tudom, hogy úgy találtam rá, hogy beírtam a Google keresQjébe Gala Harold nevét. De majd megismétlem, és elmondom, hogy merre van. :)
    Na?Mit szóltok a tegnapi részhez?Nekem nagyon tetszett. Brian ismét nem hazudtolta meg önmagát, képes volt egy kórteremben-ráadásul egy kómábaesett ember mellett-megkoppintani valakit. (Nem tudtam milyen kifejezést használjak, mert nem tudom, hogy itt engedik-e a k. félés, stb. szavak használatát:DD). Egyszerqen imádni való ez a pasi. Sokat gondolkodtam már rajta, hogy miért is éppen Q a kedvencem. De lassan azt hiszem kezdek megvilágosodni. Talán épp azért, mert nem fél semmit sem megtenni, és nagyívben tolyik a világ, és az emberek véleményére(Bár azért az autóját átfujatta:) ). Amikor meghallottam a filmben azt a "szösszenetet", ami Brian-t Istennek kiáltja ki, perceken keresztül nem bírtam abbahagyni a nevetést. Nagyon jól sikerült mondat, az tuti!!A legjobb amit ember mondhatott. Egyébként is. . Mit nekünk "Kis lépés az embernek, nagy lépés az emberiségnek", amikor ilyen Istenek rohangálnak napjainkban az utcákon, mint Brian Kinney:))Nem igaz?Tegnap engem megint elvarázsolt. Azok a csókok?!?. . . . Brrrrr:)))Szinte a képernyQn keresztül is érezni azt a forrást, és erotikát, ami akkor sugárzik belQle, ha Justinnal van. . Bár csak engem érintene egyszer úgy:)))))ÁÁÁÁÁÁ. . Saját magam borítom ki ezzel, mert soha nem érinthetem meg:((
    Na mindegy. . már megint elkalandoztak a gondolataim másfele.
    Tegnap az egyik Rtl Klub-os fórumon hirdette magát egy pasi, hogy megvan neki a sorozat magyar hanggal. . . írtam neki, kíváncsi leszek kapok-e választ:)Ezt a filmet egyébként órákon keresztül tudnám nézni, annyira szeretem. És most 4 nap szünet. . Úristen!!!Kénytelen leszek addig a férjemmel foglalkozni:DDDNa jó, csak vicc volt
    Legyetek jók, és jöjjenek azok a vélemények, nehagyjuk magunkat leigázni!!!:DDD
    Puszi mindenkinek, Adri
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. június 17. 10:4521.
    Szia "anyuci"!
    Mi már találkozhattunk a másik fórumon is, és, hát kérted, hogy látogassunk el ide is, rajtam ne múljon. . . :-)
    Nekem is Brian Kinney-Gale Harold a nagy kedvenc, igyekszem mindent elolvasni róla, bár azzal az interjúval én se találkoztam, amiben azt nyilatkozta volna, hogy komoly kapcsolata lenne. Azt nem Randy Harrison mondta véletlenül? Bár asszem azóta ő is szakított. . . Na mindegy.
    glambaby, ha nem haragszol, kijavítalak, a sorozatból Robert Gant (Ben) is meleg a való életben is, de akik csak most kezdték el nézni a sorozatot az ismétlésekkor, azok még őt nem ismerhetik.
    előzmény:
    Adrienn22 (17)
     
  7. Torolt_felhasznalo_802902
    Torolt_felhasznalo_802902
    2005. június 17. 00:1920.
    Hello mindenki!

    Én is imádom a sorozatot, bár csak most kezdtem el nézni. A kedvencem nekem is Brian, irtó jó pasi!:) Igaz, elég negatív jellem, de nem tom, én mégis naon bírom-nem csak a külseje miatt! Glambaby!-ezt a mondatot imádom!!!:)))

    Aditte!-nem értek veled 1ett, sztem igenis van témája. Vannak benne elgondolkodtató részek. De azt is megértem, h neked nem tetszik. . . Végülis nem szeretheti mindenki.

    Amúgy a meleg pasik sztem is sokkal "normálisabbak".

    Nah pussza
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 16. 22:5719.
    Drága Adri:):)
    Én is úgy kezdtem, hogy imádtam őket és mára már viszonylag sokat tudok róluk, de szerintem ez is kevés. . . Nem fogunk elfelejteni, még véletlenül sem, hiszen ha Te nem vagy a fórum sincs!!! Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem azt, hogy itt is teret kap a sorozat és az egész téma! Szerintem ez fontos!!!
    Ami azt illeti, az alább említett interjút én nem is olvastam:):):) Ebben máris jobb vagy nálam:):):)
    Kedves timal, neked pedig azt üzenem, nyugodtan kérdezz bármit a szereplőkről, ha tudok válaszolok! De igazából ez most mindenkinek szólt. . . Nagyon szívesen osztom meg veletek, szintén rajongókkal, amit tudok, mert így legalább "a köz javát szolgálom" :):):)
    Na mindenki a tévék elé, vagy pedig izzítsátok a videókat, mert 5 perc és kezdődik a világ legjobb sorozata:)
    És végszónak a legszebb mondat:
    TALÁLKOZTAM ISTENNEL, A NEVE BRIAN KINNEY! (Justin Taylor)
    előzmény:
    Adrienn22 (17)
     
  9. Torolt_felhasznalo_267974
    Torolt_felhasznalo_267974
    2005. június 16. 20:2318.
    Sziasztok, örülök, hogy másoknak is tetszik a sorozat. Én még csak két hónapja nézem úgy hogy örülök, hogy leadják most az elejétől. Néhány dologgal tisztába jöttem végre (KI KIVEL MIÉRT ?) Videóra veszem én is a részeket mert korán kell kelnem.
    A sorozatból Michelt és Teddy-t bírom a legjobban.
    Jó, hogy itt a színészekről is kaptam információt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. június 16. 17:2817.
    Jut eszembe glambaby látom ide is ír. . ő nagyon profi a sorozattal kapcsolatban, szóval ő biztos többet tud mint én róluk, mert én egyszerűen csak imádom őket. Főleg Brian-t!!!!:)))
    Kérdezzétek őt. .
    de azért engem sem elfelejteni:)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. június 16. 17:2616.
    Sziasztok!
    Brian nem feküdt le Lindseyvel, csak az "anyagot" adta a kicsihez:))Legalábbis a filmből ez jött le!Ma én is nézelődtem különböző Queer as folk honlapokon, olvastam egy két interjút, többek között azt, amelyiket Gale-lel(Brian)készítettek!Nem meleg, amikor ez az interjú készült, épp komoly kapcsolatban élt. Hogy azóta megházasodott-e, azt én sem tudom. . Remélem nem:)))Bár sajnos olyan messze van tőlünk mind kilóméterbe, mind társadalmilag, hogy vajmi kevés esélyem sem lenne arra, hogy mellébújjak egy hűvös éjszakán:))A vicc az, hogy a férjem azt mondta, hogy ha egyszer mégiscsak esélyem lesz rá, ne hagyjam ki, és akkor talán nem kell nap mint nap hallania az áradozásom róla!:DD
    Mindenesetre szeretném nektek megköszönni, hogy írtatok, és remélem még fogtok is.
    Volt egy hozzászóló(a nevére már nem emlékszem), írta, hogy ízlések és pofonok. . . . . . . . akkor most szeretném leszögezni, hogy igaza van, senkinek sem tetszhet ugyanaz, de szépen kérem a negatív kritikusokat(megelőzve a vitákat), finoman fogalmazzanak majd, -ha már semmiképp sem tudják visszatartani magukat, hogy írjanak, -hogy NE pocskondiázzanak, ne írjanak trágárságokat, mert ezt a fórumot NEM azért hoztam létre, hogy itt viták legyenek, hanem hogy végre nyíltan beszélgethessünk a meleg témáról, és legfőképp a sorozatról, az epizódokról egy jót.
    Azt hiszem ez igen szép összetett mondatra sikeredett!:)))))
    Sziasztok, Adri(Anyuci:)) )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. június 16. 17:2415.
    Óbakker :oD azt hittem már volt "valami" :oD Köszi :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_840831 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 16. 17:2314.
    Kedves nocciola!
    Gus egy "pohár" ssegítségével "jött létre":)
    Vagyis Brian adta hozzá az "anyagot" amit Lindsay-be fecskendeztek. Ennyi az egész:)
    Kérdezzetek bátran, ha tudok szívesen válaszolok.
    előzmény:
    nocciola (13)
     
  14. 2005. június 16. 16:5313.
    Sziasztok!

    Énis nagyon szeretem a sorozatot, sajna csak ritkásan tudom nézni, mert férj rosszul van tőle. Látványosan szenved ha nézném. . :o( Úgyhogy asszem beizzítom a videot :oD

    Vki világítson föl pls, hogy Brian hogyan jött össze Lindsay-vel?? Hogy "készült" Gus?? Ez nekem totál kimaradt :o((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 16. 16:4012.
    Azthiszem akakratlanul is válaszoltam Neked is:)
    Üdv a "klub"-ban:):):)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (10)
     
  16. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 16. 16:3811.
    Kedves napvizilo!
    Azthiszem el kell árulnom Neked, hogy van esély:):):) Brian Kinney azaz Gale Harold nem meleg! Az egész sorozatban három olyan szereplő van, aki vállaltan meleg színész: A Justint játszó Randy Harrison, az Emmettet játszó Peter Paige és az általad "toleráns anyukának"titulált Debbie tesvére Vic vagyis Jack Wtherall. A többiek, ha nem is "tisztán" heterok legalább biszexuálisak:):):)
    Remélem a fel sem tett kérdésre kielégítő választ kaptál:)
    Örülünk Neked és csak így továb!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_416983 (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2005. június 16. 16:1410.
    Én is nagyon szeretem, mostanság kattantam rá. Egy nagyon jó barátom meleg, ezért is nézem, egyfajta tanulmányként.
    Ami nagyon érdekelne, az az, hogy ezek a srácok/színészek az életben is melegek? Nem tudom elképzelni, hogy tudják eljátszani hetero fiúk ezt a karaktert. Azért vannak benne nagyon durva szexuális jelenetek is.
    előzmény:
    Adrienn22 (1)
     
  18. Torolt_felhasznalo_416983
    Torolt_felhasznalo_416983
    2005. június 16. 16:009.
    Sziasztok!

    Jé, hát mások is szeretik ezt a sorozatot? Tök jó! Én egy részt sem szoktam kihagyni, már-már függő lettem. Az igaz, hogy szinte minden részben vannak ismétlődő jelenetek (szex, diszkó, reggeliző), de mindegyik egy másik problémakörre, családi konfliktus köré épül, amelyek eléggé valóságosak lehetnek és tanulhatunk belőle. Én a toleráns anyukát szeretem benne a legjobban, meg a testvérét! Azt persze lányként eléggé sajnálom, hogy Brian nem hetero, irtó jó pasi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_707032
    Torolt_felhasznalo_707032
    2005. június 16. 15:598.
    Sziasztok,

    En azt varom vegre az "The L word-t" jatszak. . . remelem hamarosan otthon is bejon!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. június 16. 15:477.
    Amúgy sztem elég gáz, hogy minden részben akár az UTCÁN(!!!) is ismerkednek, aztán rögtön irány az ágy. . .
    Ez sztem nem irigylésre méltó és főleg nem követendő. . .
    Dehát ízlések és pofonok. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_840831
    Torolt_felhasznalo_840831
    2005. június 16. 15:426.
    Hát szia "anyuci" :)
    Hogy elindítsuk itt is a dolgok folyását el kell mondjam, hogy az én kedvencem szintén Brian Kinney, akiről minden igaz amit leírtál!!! A fórumozók kedvéért annyit magamról, hogy lassan 23 éves hetero, egyedülálló, életvidám lány vagyok, aki rajong a melegekért. Nagyon sok meleg barátom van és szemrebbenés nélkül állíthatom, hogy nemhogy nem rosszabbak, kevesebbek, mint hetero társaik, hanem sokkal többek. Jobban tudnak szeretni, tapintatosabbak, kreatívabbak, toleránsabbak, sokkal nagyobb szívük, lelkük van, mint sok hetero pasi ismerősömnek!!! Persze nem akarok általánosítani, mert a kivétel mindig erősíti a szabályt :):):)
    Mindenkinek ajánlom a sorozatot aki egy kicsivel többet akar tuni az érzésvilágukról és az életvitelükről. . .
    No, reagáljatok, aztán még jövök:):):)
    pussz mindenkinek
    előzmény:
    Adrienn22 (1)
     
  22. Torolt_felhasznalo_616598
    Torolt_felhasznalo_616598
    2005. június 16. 15:395.
    Imádom őket :-) Nem nézem rendszeresen, csak ha véletlenül odakattintok (a cool tv által képviselt irányzatot nekem még szoknom kell :-)). Nekem tetszik, hogy van bennük valami félénkség, kis gátlásosság, ami már férfi és nő közt szinte sosincs.
    előzmény:
    Adrienn22 (1)
     
  23. Torolt_felhasznalo_762011
    Torolt_felhasznalo_762011
    2005. június 16. 15:274.
    OFF:

    Az én kedvenc sorozatom a "Sírhant művek". (Six Feet Under)
    Nagyon jó, és sajnálom, hogy most egy darabig "szünetel" a vetítése.
    Ebben is van egy meleg srác egyébként. :O
    Szokta nézni valaki? :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. június 16. 15:263.
    én a Viasaton néztem régebben a Melegítő cimű musort az tetszett, de mostmár nincs időm rá sajnos
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. június 16. 15:182.
    Hát. . . néha belenézek. . .
    hm. . . nem is tudom. . . nem. . . nem tetszik. . .
    Csak egy dologról szól. . . a pasik közötti szexről, ismerkedésről. . .
    Vhogy unom. . . és minden részben uaz van: szex, tombolás, diszkó, melegek. . . nincs témája, nem köt le. . .
    előzmény:
    Adrienn22 (1)
     

Címlap

top