Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegediek!!!

carmella
Létrehozva: 2002. augusztus 28. 14:01
Arra gondoltam, miért ne lehetne nekünk is egy fórumunk. Csak beszélgetni arról ami eszünkbe jut, ötleteket, tanácsokat adni egymásnak. Együtt jobbak vagyunk! Nos van itt még szegedi rajtam kívül?
  1. 2002. szeptember 4. 12:4651.
    Hahó! Hol van mindenki? Vagy csak én nem nagyon szoktam ebédelni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. szeptember 4. 12:4450.
    Sziasztok. Carmella, engem is érdekel a hattyúsodásod. . . :) Elküldöm privátban az e-mailemet. Hallottál róla, hogy lesz táncverseny Kisteleken? Jó lenne rá elmenni.
    Én a Kőrösyben végeztem, de még odébb van a 10 éves találkozóm. Késleltett belépő, ez igen, majd mesélj a leesett állakról. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. szeptember 4. 12:2949.
    Szia Moonik!
    Légy üdvözölve közöttünk! Nem maradtál le semmiről, ha láttad, még csak ismerkedünk egymással. Beszélnél magadról egy kicsit, úgy mint mi többiek!
    Ha pedig a "hattyúsodásom" története érdekel, írj nekem egy emailt a
    aghe73@mailbox. hu címre, mert szívesen válaszolok, de az hosszabb mint amit ez az oldal elbír. Egyébként bárkinek leírom, csak kell tőletek is egy emailcím. Gondolom mindnekinek van egy freemailes.
    Valójában nincs semmi konkrét témánk, úgyhogy nyugodtan írjolyasmiről ami foglalkoztat, vagy amiben tudunk segíteni.

    előzmény:
    moonik (48)
     
  4. 2002. szeptember 4. 12:1548.
    Sziasztok!
    Hogy én milyen vaksi vagyok:-) igaz nem olyan sűrűn járok a fórumba, de csak most láttam ezt a szegedit:-)ÖRÜLÖK, hátha én is be tudok kapcsolódni. . . . (majd figyelek nagyon)
    Egyébként, kedves Carmella, én is a Radnótiban érettségiztem, de 89-ben. Nekünk már megvolt a 10 éves találkozónk. . . . én szerveztem, úgyhogy nem késhettem. DE te késsél nyugodtan:-) kell néha ilyen hatásvadászat:-)
    Az átalakulásodhoz pedig grtulálok!!!! (a részletek is érdekelnek ezzel kapcsolatban, ha lehet)
    PÁPÁ: majd figyelek, üdv mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2002. szeptember 4. 11:5247.
    Szia Konyak!
    Igen Szegeden jártam középsuliba, a Radnótiban végeztem.
    Jó néhány évig versenyszerűen táncoltam, akkor még nagyon jó volt versenyezni. Ma már nem a tudásról szól, hanem arról, hogy ki áll ki mögött. A húgomék is emiatt hagyták abba, pedig ők igazán jók voltak, és tovább is jutottak, kétszer voltak országos bajnokok egy elég magas kategóriában. Én nem jutottam odáig, mert Pestre mentem tanulni, de ma is figyelemmel kísérem a dolgokat, és ha tehetem én is táncra perdülök, csak sajnos erre nincs sok alakalmam. Úgy vettem észre, he lenne egyolyan hely ahova bárki hobbi szinten eljöhetne táncolni, csak azért hogy jól érezze magát és mozogjon egy kicsit, akkor lenne rá igény. Mert ilyen hely nem nagyon van.
    Én elég szigorú diétán voltam, amit magam ötlöttem ki, és hozzá rendszeresen végeztem cardióedzést, és zsírégető tornát. Ha nem túl nagy súlyokkal végzel erősítést akkor csak annyi izom jön rád amennyi kell.
    előzmény:
    konyak (46)
     
  6. 2002. szeptember 4. 11:0046.
    szia. Gratulálok az átalakulásodhoz. Szegeden jártál középsuliba? A torna mellett miket ettél, mert csak mozgástól inkább az izmok fejlődnek? Milyen tornát csináltál?
    Én jobban szeretem az operetteket és a musicaleket, így sajnálom, hogy kimaradnak (kivéve 1db). Szerintem ezek közkedveltebbek.
    Táncoktatás? Ok. Te verszenyszerűen táncoltál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (45)
     
  7. 2002. szeptember 4. 10:5145.
    Halihó!
    Csak most jutottam gép elé, de már alig vártam!
    Bumika, komolyan tanítanék táncot, mondtam hogy csináltam már. A fősulin egy egész kollégiumot! Mit szeretnétek megtanulni, és milyen szinten? Talán tudok segíteni.
    Ha pedig elhatároztad az átalakulást akkor ma neki is lehet állni. Irány egy fitness vagy konditerem, esetleg vehetsz néhány videókazettát. Én sosem jártam edzőterembe, otthon a videó előtt "bohóckodtam". Láttál volna 112 kiósan ugrálni. Mint egy táncoló kiselefánt, ötvözve egy vizilő bájával, hangefektnek egy fújtató gőzgéppel. Ma már könnyen megy minden, csak elkezdeni volt nehéz. Most már tulajdonképpen csak kontrollnak haszmnálom nagyon ritkán a mérlehget, inkább érdkelnek a centik, és hogy jól érezzem magam. Akkor fanatikus voltam, most ésszerűen csinálom. Pont ma reggel történt hogy egy koll. nőm 3 hét szabiról visszajőve rámnézett, és annyit mondott: MÁr megint fogytál! Te jó ég most mennyit? Pedig a mérleg mutatója csak egyetlen picinyke kilóval mutat kevesebbet. Hát ezért nem érdekelnek a kilók. Amúgy meg érdekes hozzászólásokat találhatsz a férfiak szavazzatok topicon. Tudod kinek melyik típusú nő tetszik. Azóta megnyugodtam kissé, mégsem a vasalódeszkák az igazán kelendőek:-))
    Konyak! Szia! Láttam a műsort, de ez nem nekem való. Nem szeretem az operát. Pesten olyan sok jó darabot adtak, ezért sajnálom nagyon hogy nem ott élek, egyébként nagyon megfelel nekem Szeged. Épp elég nagy és még az utcán is rendesen lehet közlekedni. Nem szerettem a metrót, meg a rengeteg embert, a nagy tömeget.
    Képzeljétek, két hét múlva lesz a 10 éves érettségi találkozónk. Te jó ég még kimondani is sok. Már alig várom, tuti hogy én leszek a nagy szám, mert a négy évig mellettem ülő lány szembejövet elment volna mellettem ha nem szólók rá!
    Nagyon ronda dolog lesz tőlem, ha szándékosan kések egy negyedórácskát? Operetti nagybelépő:-)) Hi, Hi. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2002. szeptember 4. 10:1344.
    Hahó. Hol a tegnapi lelkes csapat? :) Láttátok a mostani tervezett színházprogramot? Már megint csupa opera, csak egy operett, meg van ismétlés is a műsortervben. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2002. szeptember 4. 08:2643.
    Jóóóóó reggelt kedves Szegediek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. szeptember 4. 08:0342.
    Szia Kassathu. Gratulálok az új állásodhoz. Milyen munkát fogsz végezni?
    előzmény:
    Kassathu (26)
     
  11. 2002. szeptember 3. 15:2141.
    Carmella!Komolyan tanítanál táncot?Mi kis amatőrök is tanítottunk már egy párnak keringőt az esküvőjükre, ezzel nem lenne gond. . de még nem lesz esküvő. A párválasztásnál már nekem is sikerült mellényúlnom, úgyhogy óvatos vagyok. Az átalakulást már elhatároztam, de ha 40 kg lemenne rólam, szinte elfogynék. . inkább izmosodni, erősödni szeretnék. . Neked azért gratulálok. Nemsokára én is megyek haza, de holnap visszajövök, sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2002. szeptember 3. 15:1640.
    Sziasztok Nekem sincs otthon netem, így munkaidőben folytathatjuk. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_974858
    Torolt_felhasznalo_974858
    2002. szeptember 3. 15:1339.
    Ó!! Pont végszóra érkeztem vissza! Holnap visszajövök én is :) Még annyit, hogy én is decemberben születtem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2002. szeptember 3. 15:0438.
    Hát kérem a táncparketten nincs egyenjogúság, ott a férfi vezet. Tudom nem könnyű megszokni, de utána annál nagyszerűbb! Most lassan megyek, mert mennem kell az oviba a kicsiért, de holnap megint itt leszek! Addig ne hagyjátok abba! Olvasni is nagyon szeretek:-))
    És talán nemsokára nálam is lesz otthon net, már alig várom!
    Sziasztok és holnap ugyanitt!
    előzmény:
    konyak (37)
     
  15. 2002. szeptember 3. 14:5837.
    Szia Carmella Mi már túl vagyunk a gyetyafénykeringőn, de többen megjegyezték, hogy jól ment. Nem csoda. . . :) A táncban annyi gondom van, hogy azt hiszem nálam a jogsi, és a páromat én akarom vezetni tánc közben :).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (36)
     
  16. 2002. szeptember 3. 14:5036.
    Konyak! Valóban indulnak. De ha nagyon összerázódnánk esetleg, még én is tarthatnék nektek, mindnekinek. Imádom csinálni, meg tanítani, bár erre nem sok lehetőségen van. Régebben tanítottam tanfolyamon is, és már két jegyespárt sikerült nagyon szűkös időben megtanítani gyertyafény keringőt táncolni. Nem baj ha egy kicsit büszke vagyok rá? :-)))
    előzmény:
    konyak (32)
     
  17. 2002. szeptember 3. 14:4835.
    Én is jártam társastáncra, és nagyon imádtam, csak sajnos már kilógtunk a sorból, mert mindenki 5-10 évvel fiatalabb volt nálunk. Sőt, minket a tánc hozott össze.
    előzmény:
    konyak (32)
     
  18. 2002. szeptember 3. 14:4734.
    Bumika! Fél év alatt csináltam. 20 centi a hajamból, és 40 kiló a súlyomból. Rengeteg mozgás, életmódváltás, kitartás, akaraterő, motiváció. Csak ennyi kell hozzá. És valaki aki melletted áll.
    A családalapítást meg csak akkor, ha nagyon biztos vagy benne hogy valóban ő az igazi. Én már mellényúltam egyszer, de már meg van a másik felem! És hozzá is fogok menni, mert már tervezzük. Kicist gyorsak vagyunk, de hát ez most nagyon biztos. :-)))
    előzmény:
    bumika (31)
     
  19. 2002. szeptember 3. 14:4533.
    Én balettozni jártam, jó régen. :) És tanultam egy kis zulu táncot, még a szalagavatómra. :)
    előzmény:
    konyak (32)
     
  20. 2002. szeptember 3. 14:4432.
    Sziasztok. Örülök, hogy igy összerázódtunk. Carmella én is jártam társastáncolni, de csak egy évet és nem versenyszerűen. Sajnos a Párom annyira nem élvezte, és azt modta ennyi elég is volt belőle. :(
    De most újra indulnak a társastánc tanfolyamok, hatha megpuhitom :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. szeptember 3. 14:3231.
    Sziasztok, Carmella, engem ez az átalakulás érdekelne. Hogy csináltad? Min változtattál? Mennyi idő alatt változtál meg?Egyébként én nem Szegeden születtem, de fősulira ide jártam, aztán férjhez mentem, majd elváltam, és visszatértem kedvenc városomba, ahol megtaláltam Őt. Ideje lenne a családalapításnak is lassan, 73-as vagyok én is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (30)
     
  22. 2002. szeptember 3. 14:2030.
    Én is sokat vagyok itt, más fórumokon is. Ha rajtam múlik hosszú életű lesz ez a topic is! Akkor ismerkedjünk! Írok még magamról egy kicsit. Régebben versenytáncos voltam, és mind a mai napig imádom ezt a mozgásformát. Meg mindne mozgásformát. Nemrég fogtam magam és nekiálltam hogy átalakuljak. Tudjátok kiskacsából hattyú. Olyan jól sikerült, hogy az ismerőseim akik rég láttak elmennek mellettem. Ha van kevéske szabadidőm akkor olvasni szoktam(feltéve ha nem alszom el rögtön:-)) Mindenevő vagyok, csak ne legyen nagyon ponyva. Mire lennétek még kiváncsiak esetleg? Mit írjunk magunkról?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974858 (27)
     
  23. 2002. szeptember 3. 14:2029.
    Férjem a munkája mellett zenél is, és mivel most a Rock-klubban nem lehet hangosítani, így átrakja a Jatéba a bulit. Kb. 5 zenekar lesz, olyanok is, akik felléptek a Szigeten. Meg természetesen az én kicsi férjem is szerepel majd. Mondjuk nem tudom ti mennyire szeretitek ezt a stílust.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (28)
     
  24. 2002. szeptember 3. 14:1528.
    Kassathu!
    Légy üdvözölve körünkben! Hogy hogy bulit szerveztek? Valami ilyesmivel foglalkoztok? Vagy valami magánakció? Egyébként nekem dec 8-án van a szülinapom:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_974858
    Torolt_felhasznalo_974858
    2002. szeptember 3. 14:1427.
    Hát egyenlőre nincs témám, talán ismerkedjünk még. Majd az idő folyamán alakul a dolog. Én szoktam ilyen fórumon beszélgetni, szinte minden nap bejelenkezünk és megbeszéljük apró-cseprő dolgainkat, ami éppen jön. Lassan már régi ismerősök vagyunk egymásnak. Több ilyen fórum is működik itt a ncl-ban is. :) Remélem ez is hosszú életű lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_616556 (25)
     

Címlap

top