Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldog párkapcsolatok!

Mirza
Létrehozva: 2005. június 13. 12:23
Azért indítom ezt a topikot, mert már elegem van a sok siránkozós, más pasiját (el)szeretős, elhanyagolt háziasszonyos, munkahelyen kollegára kacsingatós, kedvességet szerelemnek nézős topikokból! Itt az ideje (az "Örüljünk a párunknak!" c. topik mellett), hogy azok szólaljanak meg, akik boldog, normális párkapcsolatban élnek (ezalatt nem a szeretőket értem)!
  1. 2014. január 28. 09:3421651.

    Hát...ilyen közösségi oldalra nem szívesen lépek be, ha eddig sikerült távol tartanom magam...bocsi.

     

    Sajna nem írhatok semmit a munkahelyi dologról, de nagyon kínos dolog, nem rám nézve hálistennek.

    Gyűrűzik a botrány, de még azt is el tudom képzelni, hogy elsimítják...minden megtörténhet ...

     

    Gratulálok Levinek, igazán szorgalmas és kitartó, a fogászaton meg egy HŐS!

    előzmény:
    Levibaba (21649)
    2014-01-27  14:55
  2. 2014. január 28. 07:3621650.

    Néha utólag én is rácsodálkozom, de bírom és élvezem:) Most hétvégén is huhhhh ne tudd meg mennyi kaját csináltam. Lányom párja a pótszilveszteren nem evett a kocsonyából, monták visznek, elfelejtették, kiborítottam, emlegette hogy mennyire sajnálja hogy nem hozott. Hát a férjem elküldtem hogy vegyen hozzávalót és megcsináltam neki, aztán egyéb más kaját is a hétvégére (nem keveset, hogy ennek is annak is jusson:) )

     

    Eljöttek a gyerekek, olyan hócsata volt nálunk, hogy mikor a Papi hazafele vitte őket és meglátta a gyerekeket, szó szerint kibéleltük a kocsit pléddel, mert nem lehetett lesöpörni a gyerekekről a havat és biztos félig megtelt voltna az autó vízzel:)

    Aranyosan voltak.

     

    Sajna tegnap megint 23.15 volt mikor véget vetettem a napnak, de nem vagyok fáradt.

     

    Azért iszok veletek egy kávét:)

     

     

    Most nem leszek pár napig, kiállításon leszek, most épp a gépekről fogok "előadni" :)

     

    Pusszantás mindenkinek, vasárnap jövök haza, addigra írjatok sokat, hogy legyen mit olvasnom.

     

     

    előzmény:
    Levibaba (21649)
    2014-01-27  14:55
  3. 2014. január 27. 14:5521649.

    Sziasztok!

     

    LondonEye: Gyakorlatilag hasonló az egyéb közösségi oldalakhoz (mint pl. iwiw, facebook), csak a google szolgáltatása, és a google óriási tárhelyét kihasználva nagy formátumú fájlok könnyeddén megoszthatóak... Mondanám, hogy facebook-on is tudnék mutatni Leviről ezt-azt, ha regisztrált felhasználók lennétek, és létrehoznánk ott is egy zárt csoportot (nyilvánosan nem teszek ki ilyesmit hírfolyamba, még akkor sem, ha nagyon-nagyon büszke vagyok a gyerkőre), de nem biztos, hogy ott tagok vagytok... Ha igen, akkor szuper lenne, mert rögtön megkeresnélek Benneteket, létrehoznám a csopit, és mehetne is a videó a zongizásról :)

    Mi a helyzet a munkahelyen? Mi a fennforgás oka? Majd ha lesz kedved, időd, mesélj....

     

    Liza: Benned nem lehet csalódni... :-)))))) Csak azt tudnám, honnan ez a rengeteg energia benned :-) Irigykedem, de nagyon... Nekem egy-egy hosszabb estém van, másnap olyan vagyok, mint a mosogatórongy....

     

    ZITIMI: voltatok Sarudon szilveszter óta? Mizu felétek? Nálatok is sok a munka?  

     

    Képzeljétek, megint kicsit büszkélkedek: Levinek a félévi bizijében 1 db 4-es lett, az is magatartásból. Minden más 5-ös.. mondhatni kitűnő lett az ötödikes félévi bizonyítványa, pedig azt mondják, hogy ilyenkor visszaesik az eredménye a gyerekeknek. Sőt, irodalomból és németből dícséretet kapott.... Majd szétvetett a büszkeség :-)

     

    Hagyok itt délutánra fincsi kv-t nektek :-)

     

    Szép estét, puszi mindenkinek!

     

     

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21648)
    2014-01-25  18:28
  4. 2014. január 25. 18:2821648.

    Hihetetlen, ahogy összehoztátok a pótszilvesztert:-)

     

    Levibaba: pontosan mi az a google+ amit írtál?

    előzmény:
    Liza (21646)
    2014-01-25  11:17
  5. 2014. január 25. 11:2221647.
    Abban tudnátok segíteni, hogy mik azok a csapdák, amiket ügyesen elkerültök, annak érdekében, hogy boldog maradjon a párkapcsolatotok? Nem offol-ni akarok, csak tanulni :)
    előzmény:
    Mirza (1)
    2005-06-13  12:23
  6. 2014. január 25. 11:1721646.

    Nagyon-nagyon jól sikerült a pótszilveszterünk is:) Mint ahogyan a nagy könyvben meg van írva. Kaja-pija-hímnusz-tűzijáték.

    Főztem kocsonyát is mert ha szilveszter akkor kocsonya (egyesek szerint) hát volt, letöltötték a hímnuszt és a tűzijátékot a youtubról, a lányok táncikáltak. 

    voltak a gyerekeink, öcsém húgomék. 1 után vittem haza a húgomékat, aztán a gyerekeimet (két fuvarban:) ) 1.45-kor estem ágyba, 4-kor keltem mert jöttem dolgozni.

     

    Azóta is elég sűrük voltak a napjaim, igazán most várom a ma délután és a holnapot. Holnap nem dolgozom. Ma ugyan van bőven tennivalóm, mert ugye utol kell hogy érjem magam.

    Lánykám is hazajött, végzett a vizsgáival, úgyhogy van neki két hét szünet.

     

    Szép hétvégét mindenkinek

     

     

    előzmény:
    Levibaba (21643)
    2014-01-23  12:18
  7. 2014. január 24. 10:2421645.

    http://www.youtube.com/watch?v=qpAS5AJs64I&feature=youtu.be

     

     

    Mi ennyire vagyunk boldogok. Tegnap kaptam a páromtól szülinapomra ezt a filmet,ami az együtt töltött idő legfontosabb eseményeit örökíti meg... szerintem tök jó, nézzétek meg, jó a zene alatta

    előzmény:
    Mirza (1)
    2005-06-13  12:23
  8. 2014. január 24. 09:4521644.

    Jaj, köszi, nagyon nagy szükségem van a kávéra, ha zárójelben van, akkor is:-)

    Itt bent nagy zűrök vannak most, mindenki idegrendszerét próbára teszi, napok óta alig alszom...

     

     

    óóóóh, azt a koncertet én is várnám:-9, remélem, majd hosszú beszámolót írsz

    előzmény:
    Levibaba (21643)
    2014-01-23  12:18
  9. 2014. január 23. 12:1821643.

    Sziasztok, bocsi, egy héttel később, de idecsalogatott a fincsi kv illat... Liza isteni kv-t készít gondolom, mert olyan jó házitündér :-)

     

    LondonEye: örülök, hogy jól éreztétek magatokat a Dés koncerten. Mi a májust várjuk nagyon... Kari fa alá férjem szép kártyájából vettünk 3 db jegyek Chick Corea bp-i koncertjére a felújított Zeneakadémiára.. Nagyon-nagyon várjuk...

     

    Liza: hogy sikerült a pótszilveszter?

     

    ZITIMI: néha én is kidőlök, de a szervezet úgyis jelez, ha már muszáj pihenni... A feladatok úgysem szaladnak el az ember elől, megvárják, míg megoldjuk őket...

     

    Csajok nem vagytok elérhetőek google+ szolgáltatáson? Ott meg tudnám nektek mutatni Levit... Ehhez e-mail cím kell, és hogy elfogadjátok a meghívást erre a szolgáltatásra (vagy ha már van, akkor felvegyük egymást baráti/ismerősi körbe).

     

    Azért nem voltak most egy darabig, mert mh-en feltorlódtak a feladatok (év eleje), otthon meg már nemigen van erőm a géphez ülni... Levivel most fogorvoshoz járunk, hős a lelkem, mert ki kell húzni 4 db tejfogát (amiből 2-n már túl vagyunk), de mivel lesüllyedtek+kicsi a fogfelület, így viszonylag nehezen jönnek ki... De olyan ügyes, szó nélkül tűri a megpróbáltatást, viszont mikor hazaérünk, akkor még nagyon is kell pátyolgatni...

     

    Kaptok ebéd utáni fincsi kv-t (csak még mindig nem tudok hangulatjelet küldeni :( ), ezért csak írásban jelzem, hogy elkészültek a csészényi "hangulatjavító" italok...

     

    Pussza mindenkinek, legyen csodás délutánotok!

    előzmény:
    Liza (21639)
    2014-01-14  09:00
  10. 2014. január 14. 11:3521642.
    azaz februárban
    előzmény:
    Liza (21641)
    2014-01-14  11:34
  11. 2014. január 14. 11:3421641.

    bizony, bizony:)

     

    Februárba 4 szülinap 2 névnap(Lilla, Jázmin)  ami közvetlen a családban, aztán egy szomszédasszonyi névnap is)

    jajjjjjjjjj szegény pénztárcám:)

     

    Benyújtották a szülinapi tortát a kicsikék is. Egyiknek katica a másiknak süni kell.

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21640)
    2014-01-14  11:24
  12. 2014. január 14. 11:2421640.
    ...és mire vége az év vége ünneplésének, lassan bizonyos szülinapokra is lehet készülni:-)
    előzmény:
    Liza (21639)
    2014-01-14  09:00
  13. 2014. január 14. 09:0021639.

    Hát tegnap vége lett nálunk a karácsonynak. Leszedték a fáról a díszt, a falucskát, én meg mikor hazamentem a drapériáról. A kinti fán még rajta vannak, az ajtón viszont már nem.

     

    Pótszilveszter: Igen lesz:) Készülnek. Mondták nem kell nagy akármi, szendvics meg ilyesmi. Szóval azért sülteket, salátát csinálok. A konyhába teríték, ott lesz állófogadást vagy 10 ember le tud ülni, aztán a nappaliba már nem akarok megint asztalt pakolászni meg szőnyeget felszedegetni.

     

    Jah kocsonyát is kérnek:)

     

    Én pedig most egy kávét:) és Te?

     

    Zittimi, Levibaba főzök ám nektek is:)

    előzmény:
    LondonEye (21638)
    2014-01-13  15:28
  14. 2014. január 13. 15:2821638.

    Hűűű, nem fényképeznéd le?

    Éééés? Lesz pótszilveszter, ha már így belejöttél az utórezgésbe?

    előzmény:
    Liza (21637)
    2014-01-13  13:55
  15. 2014. január 13. 13:5521637.

    Jajj de jó olvasni soraidat, hogy mennyire feltöltődtél:)

     

    Nekünk is jól sikerült a "pótkarácsony" :) Olyannyira, hogy pénteken pótszilvesztert akarnak:)

     

    23.30-kor tudtam ágybabújni, gondolhatjátok, hogy vártam, hogy ki fog felkelni 4-kor, kinek csöörg az ébresztője..... Hát az enyém volt:)

     

    Annyira örült a lányom barátja, hogy megköszönte ezt a csodálatos összejövetelt.

    Este 7-kor vittem haza a lányomékat, jövök vissza, kapu nyitva, barát kint sétál, kérdezem, hogy levegőzik, mondja hogy csodálja a feldiszített fákat az udvaron. Mint kiderült kb. 20 db készlet van rajta ami 240 égősök egyenként. Eddig kevesebbről tudtam. Mondjuk be kell valljam szép is.....

     

     

    Egy délutáni kávé?

    előzmény:
    LondonEye (21636)
    2014-01-12  09:22
  16. 2014. január 12. 09:2221636.

    Jaj,lányok, a Dés koncert annyira jó volt tegnap, órákig nem tudtam este elaludni!

    Különféle blokkok voltak: a 4 színész:Kulka,Báésti J., Udvaros D., Cserhalmi), aztán a Tris Stendhal, aztána Jazz+Az, és persze ő is játszott sokat, befejezésül a Nagy utazást:_)

  17. 2014. január 11. 09:3621635.

    Most úgy látom a köpönyegen hogy a következő hét se lesz vészes, és ennek rajtam kívül még a bankszámlám örül, amiről a fűtésszámla összegét vonják

     

    Én épp fekszem az ágyban és a Downton Abbey-t nézem felirattal és próbálok minél többet megérteni belőle.

     

    Zitimi sztem tetszene neked ez a sorozat, olyan nagyon angol szépen beszélnek benne. És érdekes, izgalmas karakterek vannak benne.

    előzmény:
    Liza (21633)
    2014-01-10  13:03
  18. 2014. január 10. 18:0521634.

    Én tegnap nagyon elálmosodtam, alig bírtam nyitva tartani a szemem, már fél kilenckor!!! feküdtem az ágyban és szunyókáztam. Ritkaság, de muszáj volt.

                                  

     

                                                          

     

                                                    

     

                                                          

     

    bocsi, kicsit játszottam, kipróbáltam, hogyan alkothatott Liza :)))

     

    nagyon cuki, tök jó 5let :))))

     

     

  19. 2014. január 10. 13:0321633.

    Engem nem kell félteni, a jég hátán is megélek (csak ne lenne olyan  hideg:D )

     

    Jajjj annyira készülök rá megint. Nem dolgozom vasárnap (mármint a botban) otthon meg lerogyasztom az asztalt. olyan jó látni mikor van értelme a főzésnek. Tudod a lánykám barátja most van itthon Londonból. Még ma este jönnek hozzánk, mert eddig az Anyukájáéknál volt/vanak, akik egyébként Afrikában dolgoznak és ők is az 1 hónapos szabadságukat töltik. Ők 14-én mennek vissza. A lányka barátja pedig 19-én.

     

    Én a sütire még nem gondoltam, majd valamit biztos összedobok, de azért abba nagyon nem mélyedek bele, de lehet rákérdezek a lánytól, hogy ő nem szeretne-e. A múltkor ő ajánlotta fel:) Póráblkozok majd:D

     

    Hát tél nélkül elhiheted, hogy én is nagyon jól meg vagyok.

     

     

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21631)
    2014-01-10  12:12
  20. 2014. január 10. 12:2321632.

    most rágcsálom a déli kv-m mellé a szezon utolsó mézeskalácsait (utórezgés!)

    annyira finomak és puhák

  21. 2014. január 10. 12:1221631.

    Hogy te miket alkotsz:-)

    látom, nem unatkozol, már kezdtem aggódni

    talán vasárnapra már karácsonyra emlékeztetőbb lesz az időjárás, bár én igazán nem kívánom

    tökéletesen megvagyok a hóval képeken:-)

    előzmény:
    Liza (21629)
    2014-01-10  09:10
  22. 2014. január 10. 09:1421630.

    Jelentem nálunk vasárnap pótkarácsony lesz:)

     

    Halászlé, sültkacsa lilakáposztával,  tötött cs.combok, r. gomba és egyéb finomságok:)

     

    11-en leszünk ha jól számolom, a fa épp ezért még nincs lebontva és egyéb diszítő elem is a helyén van:)

     

     

     

  23. 2014. január 10. 09:1021629.

     

     

     

     

                                                 


                                                  


     
                                                 



    Gyertek üljük körül az asztalt kávézzunk egyet:)

     

     

     

     

  24. 2014. január 9. 11:3921628.

    Egészségedre :-) Talán a zajtól nem ment meg, de lelket-testet átmelenget egy fincsi ital :-)

     

    Na igen, a munkások egy plusz forgalom, aki meg emiatt nem megy, az negatív forgalom... Remélhetőleg kiegyenlítik egymást, vagyis inkább kívánom, hogy jobb legyen a forgalom az "új vendégkör" miatt!!!

     

    Majd csak kitalálom, hogyan tudnám Nektek megmutatni az én is zongoristámat....

     

    Huh, nektek jó nagy ágyatok van... Mi 160*200-ason alszunk, de mindig az én felemen, vagy apáén... valahogy mindig összegömbölyödünk :-)

     

    LondonEye: az éneklés is a zene műfajhoz tartozik, és ha van hozzá kedve, kitartása, nagyon nagy feltöltődést adhat a 17 évesednek :-)

     

    előzmény:
    Liza (21626)
    2014-01-09  10:34
  25. 2014. január 9. 10:5921627.

    Itt vagyok, ragyogok:-)

    Kicsit nem nézek ide, és alig bírok visszaolvasni:-)

     

    Levibaba csak írjál szorgalmasan a fiadról, szívesen olvassuk, nincs is annál jobb egy anyai szívnek:-)

     

    Mondtam nektek, hogy a "kicsi", aki most lett 17, énekelni tanul? Most lesz az első vizsgája, és imádja...

     

    Zitimi, emlékszem a lányra, Eszternek hívják, mit az enyémet, mindíg sajnáltam, mennyit senyved egy rossz kapcsolatban, jó, hogy végleg kimászott belőle.

    előzmény:
    Liza (21626)
    2014-01-09  10:34

Címlap

top