Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Boldog párkapcsolatok!

Mirza
Létrehozva: 2005. június 13. 12:23
Azért indítom ezt a topikot, mert már elegem van a sok siránkozós, más pasiját (el)szeretős, elhanyagolt háziasszonyos, munkahelyen kollegára kacsingatós, kedvességet szerelemnek nézős topikokból! Itt az ideje (az "Örüljünk a párunknak!" c. topik mellett), hogy azok szólaljanak meg, akik boldog, normális párkapcsolatban élnek (ezalatt nem a szeretőket értem)!
  1. 2013. június 15. 10:0721426.

    Jajjjj már megint csak épp hogy elcsíptelek.

     

    Látod, hogy integetek:) 

     

    Na figyu!!!!!!

     

     

    Elővettem megint a kis fehér keszkenőmet, azt lobogtatom. Szerencsés utat, élményteli időszakot:)

     

     

    Zittimi:) Neked is elővettem a másik kis fehér keszkenőmet:) Abba örömkönnyeket hullajtottam. Azért nagy megkönnyebbülés ez most neked:) Magamból kiindulva elég haszontalannak éreztem magam mikor nem volt munkahelyem. 

     

    Férjem mindig nyugtatgatott, hogy nyugi, nem halunk éhen, ne görcsöljek, de úgy vltam vele, hogy 50 felett érzek még magamba annyit, hogy ne kelljen itthon ülnöm. Minden házimunka a munkahely mellett el van végezve, ha otthon vagyok akkor sem kellett többet, csak legfeljebb több idő jutott rá.

     

    Örülök a jó hírednek:)

     

    Szép hétvégét mindenkinek

     

    Azért még hátha tudunk egyet kávézni:)

     

     

    Én most "robot" közbe vagyok, 10 perc kávészünetet tartok (persze ha hagyják) most eléggé ki vannak a piszkáim.

     

    Aprajafala nálunk van, úgyhogy délután csúzda, hinta, bicaj, de biztos lesz időm egy pillantást vetni a hintaágyra is, hogy akár ott is ülhetnék ha nem kellene a három gyerek után négy fele szaladni.

    Na de egyzésbe kell hogy tartsam magam:Ö

  2. 2013. június 14. 23:0621425.

    Sziaaaaaaa!!!! :) Ne haragudj, de nagyon ritkán járok csak errefelé. Biztosan jól érzitek most Magatokat:)) Szerintem, ha valaki egy-két évvel ezelőtt azt meséli Neked, hogy erre meg arra fogsz repkedni, akkor egyszerűen kineveted.:)

     

    Most is csak azért kanyarodtam erre, mert meg akartam Veletek osztani azt a hírt, hogy hétfőtől megint dolgozó nő vagyok. A legaranyosabb az, hog ymindössze tíz perc gyaloglásra innen van az új munkahelyem:) Aranyosak, helyes, kellemes emberek a jövendő munkatársak, úgy érzem, hogy jó less ott nekem nagyon:)

    Úgyis jövök és mesélek;)))))

    előzmény:
    LondonEye (21424)
    2013-06-14  10:02
  3. 2013. június 14. 10:0221424.

    Hahóóó, hát elköszönni se tudok senkitől???

    Tán el se hiszem, hogy holnap késő este már látni fogom a TENGERT!!!

    Hozok majd sok képet, ti meg vigyázzatok magatokra!

    puszi

  4. 2013. június 12. 16:4621423.

    Ó, hát 4 hét az tényleg sok...de majd nagyon hiányoztok egymásnak, aztán milyen jó lesz mikor hazajön, új időszámítás kezdődik:-)

    Viszont a munkakereséssel kapcsolatos dolgokat egyedül kell vinned,, de te stramm csaj vagy!

     

    Háát igen, tényleg örültünk egymásnak, és 3 nap múlva megint örülhetünk, ez annyira jóóóóóó!

     El se hiszem, de tényleg...

     

     Nagyon helyes mindenki a képeiden, látszik, hogy szeretik egymást.

    előzmény:
    ZITIMI (21421)
    2013-06-12  15:23
  5. 2013. június 12. 15:4821422.
    Elvileg én is feltettem három szülinapis képet a nagylányomról:)
  6. 2013. június 12. 15:2321421.

    Jajj, nagyon helyesek vagytok! Annyira az látszik anyukádon is, hogy boldog, hogy ott van!!! :))) A lányod is jól néz ki, kiegyensúlyozott, kedves a mosolya az esernyős képen:)) nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült ez az utazás... is:)))

     

    Nekem tegnap repült el a párom 4 hétre Japánba, szinte még fel sem fogtam, hogy olyan messze van tőlem....:((( Furcsa volt egyedül aludni, nélküle... Az utóbbi időszaknak az az előnye megvolt, hogy sokkal többet találkoztunk egymással és sz nagyon jót tett nekünk:))) Sokkal többször átölelhettem, sokkal többet beszélgettünk, szóval kicsit feltöltődtünk. Talán így valamivel jobban kibírom majd ezt a pár hetet...

     

    előzmény:
    LondonEye (21420)
    2013-06-07  13:39
  7. 2013. június 7. 13:3921420.
    még 3 fotót hősiesen föltettem:-)
  8. 2013. június 6. 11:0721419.

    ebből nekem is nagyon elegem van :D :D :D 

     

    szánalmas,hogy manapság én is csak ezt hallom látom a környezetemben,én egészséges-normális párkapcsolatban élek,és lehet,hogy pont ezért sem bírom ezeket a szenvedéseket elhallgatni már/megérteni,amit ezektől az emberektől kapok

     

    és csodálkoznak,ha nem vagyok rájuk vevő már egy idő után....sajnos tök kevés olyan ismerősöm van,aki hozzám hasonlóan normális kapcsolatban él...

    ha mondok olykor-olykor valami pozitív dolgot az én életemből,vagy a féltékenységet látom rajtuk,vagy elszégyellik magukat,és többé már nem nyílnak meg előttem az ügyes-bajos dolgaikról.... 

     

    komolyan mondom,az hogy ezt látom,még néha arra is rossz hatással van,aki tök normális.... 

    előzmény:
    Mirza (1)
    2005-06-13  12:23
  9. 2013. június 5. 11:5121418.

    Ó, gratulálok a lyánynak, szép, hogy mind a 2 család együtt ünnepelte

     

    na sikerült 3 fotót feltöltenem, a többi még a telefonomon van, de igyekszem:-)))

     

    igen, megint visszaszámlálok, hiába, én erre születtem:-)))

    előzmény:
    ZITIMI (21417)
    2013-06-03  12:55
  10. 2013. június 3. 12:5521417.

    Húha, leesett az állam! :))))) Nagyon klasz lesz Nektek!!! Ezek nagyon-nagyon jó hírek. Szerintem most néhány méterrel a föld felett lebeghetsz :))))

     

    Én jól vagyok,lassan alakulgatnak a dolgaim, szerintem nemsokára jó híreket közölhetek én is Veletek.

     

    Mi a lányomat ünnepeltük a hétvégén, nemsokára betölti a 18. évét és az apja családja, meg az én családom összegyűlve ünnepelte.:) majd töltök fel fotókat:))))

     

    Főztem egy kis kv-t, hogy felfrissülj:)))

     

    előzmény:
    LondonEye (21416)
    2013-06-03  08:48
  11. 2013. június 3. 08:4821416.

    Hát sziasztok!

    Tegnap éjfélkor érkeztünk, fél3-kor oltottuk el a lámpát...szóval kicsit kómás vagyok még:-)

    Jaj, annyira jó volt, pár buszmegállónyira laktunk a lányoméktól, így reggeltől estig együtt lehettünk.

    Első nap nem volt melegem, de aztán szép idő lett, úgyhogy nem volt akadálya a mászkálásnak...anyukám először volt Londonban. Sok kávézót megismert:-))), de vettünk Johnnak titkos szülinapi ajándékot, amit hazahoztam, hogy a lyány ne érezze úgy, hogy nem tudja a titkot nagában tartabni.

    Némely része egészen érdekes volt, ugyanis a szálloda, ahol laktunk egy ortodox zsidó negyedben volt, minden férfi olyan szőrmés kalapban, pajesszal, fekete kabátban járt, a szállodában is mi voltunk az egyetlen "sima" vendég. Tegnap kiderült, hogy találkozó volt a Trafalgar téren, ezért jöttek olyan sokan még a mi repülőnkön is.

    Persze a lány is annyira boldog volt, minden este sírt, mikor elmentünk. Főztünk, sütöttünk is együtt...az otthoni ízek-illatok nagyon hiányoznak neki.

    Szóval elrepült a 4 nap, én még holnap is itthon leszek, mert van szabim.

     

    Na és a 2. titok: John és Évi meghívtak minket az albán tengerpartra egy hétre, mindent ők fiztnek, és jövő hét szombaton indulunk:-)))

    Aztán ők még maradnak, elmennek a John szüleihez egy hétre:-)))

    Na oda viszem majd azt a bizonyos ajándékot.

     

    Ti hogy vgytok lányok???

  12. 2013. május 30. 22:5721415.

    Szerintem Te sem gondoltad nemrégiben, hogy ennyit utazgatsz majd Londonba:)))))

     

    Majd mesélsz, ha hazajöttél. Kíváncsian várjuk az új fotókat, meséket.:)) Most biztosan nagyon jól érzed Magad:)))

     

     

  13. 2013. május 29. 10:2421414.

    Itt vagyok Drágám! Nézz ki az ablakon és megláthatod, hogy integetek a fehér kis keszkenőmmel:)

     

    Jó utat nektek, szerencsés visszatérést:)

     

     

     

    előzmény:
    LondonEye (21413)
    2013-05-29  10:00
  14. 2013. május 29. 10:0021413.

    Lányok, lányok, hát hogy búcsúzzak így el tőletek, ha nincs itt semnki???

    Holnap hajnalban utazom anyukámmal vééééééééééééégre Londonba, ma itthon vagyok, sütök-főzök a családnak, meg a lyánynak :-)...ez utóbbinak csak sütök: mézeskalácsot és túrós rétest.

  15. 2013. május 26. 15:1821412.
    Hár irigyellek kicsit az anyós miatt, nekem legfeljebb az lehet a célom, hogy majd én ilyen legyek:-)))
    előzmény:
    ZITIMI (21409)
    2013-05-24  17:18
  16. 2013. május 25. 19:2021411.

    Sziasztok,

     

    ne haragidjatok, nem ide szántam ezt a hozzászólást, nem is tudom, hogy landolt ide.

    Még egyszer bocsánat és további jó fórumozást.

    előzmény:
    csubi (21410)
    2013-05-25  19:17
  17. 2013. május 25. 19:1721410.

    Sziasztok,

     

    Frissített listám:

     

    - Escada Especially 75/60-65 ml kupak nélkül dobozában 

     

    - Moschino Funny 100/90-92 ml doboz nélkül

     

     

    - Lacroix: C'est la féte! 30/27 ml dobozában

     

    - CK One Shock 50/15-18 ml dobozában

     

    - Nina Ricci Ricci Ricci 30/15 ml kupak nélkül

     

    - Paris Hilton Can Can 30/ 25-26 ml dobozában


    - CK Obsession night 100/95-96 ml dobozában

    - Britney Spears Believe 50/25 ml

    - SJP Covet pure bloom 100/70-75 ml dobozában

    - Avon Outspoken 50 ml 1 fújás hiányzik dobozában

    - Oriflame Love potion 50/45 ml

  18. 2013. május 24. 17:1821409.

    Egy hét múlva én pedig túl leszek az egyik nagyon fontos szóbeli interjűmon....:))) A testvérem azt mondta, hogy olyan érzéssel menjek oda, mintha már ott dolgoznék és nem felvételizni, hanem munkába mennék. Azt hiszem, igaza van:)))) Hétvégén megyek le Egerbe, sajnos anyóspajtás elesett és megrepedt a combcsontja. Viszonylag olcsón megúszta, de azért hosszadalmas less a gyógyulás. Most meg van szegecselgetve a csontja. Járókerettel már motorozik és lassan számolja visszafelé a kórházban töltött időt. Haza akar menni, nem vállalja bent a rehab-ot, de igazából megértem. Ma vettünk neki egy mini mosógépet - igaz használtat, de nagyon jó állapotban - nagyon olcsón. Egy német kis minigép, már többször hallottam róla, állítólag ez még olyan igazi fajta, nem olyan, mint a mostaniak, amiket csak pár évig tudsz használni. Nagyon remélem, hogy megkedveli. Szegénykém évek óta képes kézzel mosni, spórolásból, meg egyfajta elvből. Igazából sohasem értettem meg, hogy miért? :) De ezt most megértette és elfogadta.:) Bevittem neki egy találatot, de ezt hoszzú elmesélni... Mindenesetre mindenkinek ilyen fantasztikus anyóst kívánok! Nagy élmény nekem, rengeteg szeretetet kapok tőle:)) is.:) Amikor bementünk hozzá a kórterembe, akkor az egyik betegtársa oda is hívott magához, hog yelmondja, mennyi szeretettel és milyen sok szépet mond rólam a mama. Azt mondtam neki, hogy én is hasonlóképpen tudok róla nyilatkozni:))) nagyon sokat kapok az öreglyánytól... -hálás vagyok érte a sorsnak. Nélkülük Sarud sem jött volna létre.

     

    No, szép hétvégét mindenkinek, nekünk ma nagy ünnepi vacsi lesz, két névnap, egy szülinap egyszerre:) megyek, sütöm a sajtot és a csirkemellet, párolom a zöldséget, meg sütöm a krumplit is:)

     

    előzmény:
    LondonEye (21408)
    2013-05-23  09:11
  19. 2013. május 23. 09:1121408.

    Ne is kiabáld el, de jó tudni, hogy alakul:-)

    Jajj, mához egy hétre ilyenkor már Londonban leszek!!!

    előzmény:
    ZITIMI (21407)
    2013-05-22  16:30
  20. 2013. május 22. 16:3021407.

    :))) örülök, hogy tetszett a concert. Tegnap zengett az egész környék a koncerttől. Jó messze lakunk z Arénától, de felismerhetőek voltak a nóták, ha kinyitottam az ablakot :))) a két féltesócskám is ott volt, nekik is nagyon tetszett!!! :)

     

    A dolgaim ma sokat haladtak, de nem kiabálódzok el semmit, szépen megvárom, amíg bekanyarodik a célegyenesbe, majd akkor mesélek :)))

     

    előzmény:
    LondonEye (21406)
    2013-05-22  08:54
  21. 2013. május 22. 08:5421406.

    Én rengeteg fokhagymát használok, ha a recept 2 gerezdet ír, én 4-et minimum teszek bele:-)))

     

    Jajj, annnyira jó volt a koncert, halálosan fáradt vagyok, de még mindíg zsizseg a fejem, és kaptam a páromtól még egy pólót:-)))

     

    Hogy haladnak a dolgaid?

    előzmény:
    ZITIMI (21405)
    2013-05-21  16:54
  22. 2013. május 21. 16:5421405.

    és milyen finom a friss új fokhagyma!! én úgy szerettem meg:)

     

    A féltesómék is kint lesznek ma a DM koncerten, jó szórakozástt!!!!

    előzmény:
    LondonEye (21404)
    2013-05-20  06:01
  23. 2013. május 20. 06:0121404.

    Hehe, te kis titokzatos, de megértelek, nem jó semmit elkiabálni.

    Hogy miért nem alszom ezen a hajnali órán, mikor munkaszüneti nep ven? Tudom, hogy röhejes, de annyira izgatott vagyok már a holnapi Depeche Mode koncert miatt! Életem egyik nagy vágya teljesül, és tudom hogy nagyon-nagyon jó lesz!

     

    Mi az egész hosszú hétvégét a kertben töltjük, ez a sok eső a gaznak is jót tesz, nemcsak a palántáknak, úgyhogy van mit tenni.

    Képzeljétek, eldugdostunk fokhagymákat, és azok is kijöttek a földből...most vérszemet kaptunk, és mindent körbedugdostunk, egyrészt a kártevőket állítólag távol tartja, másrészt a boltban egy vagyonba kerül...

    előzmény:
    ZITIMI (21403)
    2013-05-17  12:27
  24. 2013. május 17. 12:2721403.

    No, erre mégis itt a hosszú, meg a titkolózgatás is:)))))

     

    No pussssZ

  25. 2013. május 17. 12:2621402.

    No, írtam egy hosszút, aztán eltűnt a hozzászólásom. Bocsi, nem írom le mégegyszer.:(

     

    Nekem is volt egy kis titkolózós része, meg annyi volt az érdemi mondanivaló, hogy kicsi öblítőt szoktam használni a mosógolyó mellé, de abból is kb. a fele mennyiséget.

     

    Talán hétvégén jobban less alkalmam csacsogni, most van egy kis dolgom:)

     

Címlap

top