Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pletyka

mamatu
Létrehozva: 2002. augusztus 18. 13:15
Ha mar ennyi orszagbol vagyunk jelen, es ennyi no!:-)), gondoltam lehetne egy topic, ahol pletykazhatnank. Semmi konkret, csak ami tortenik a nagyvilagban. Es hogy ez mirol jutott eszembe? Mert 3 ev utan ismet megerkezett a Fahd kiraly (szaud-arabia uralkodoja) harom felesegevel Marbella-ra (del-Spanyolorszag). kozel 400 fos kiseretevel, 7 jumboval, az egyik egy mozgokorhaz, 2 toltve csak elelemmel, a foldon varta oket 122 blindalt mercedes (legujabb marka). evekkel ezelott epitetetet a Feher Haz eredeti mintajara egy epuletet. . (identikus masa!) es neha jon nyaralni. a kornyezo falukban megnyugodtak az emberek, mert ez azt jelenti, hogy meg az oktoberi ittleteig sok mindenre kolt, es lesz szuksege, igy a helyieknek egy kisebb fajta meggazdagodast jelent. szuksege van tobb mint 2000 hazi alkalmazottra! napi 5 millio eurot kolt. eddig tobb mint 100 limuzint berelt ki (15-en jott!) helicpoter, privat jet, havonta egyszer kuldi a gepet riad-ba datolyaert, rizsert, mekkabol hozatja a vizet, baranyt. . . . stb. hivatalos latogatok aranyorat kapnak ajandekba! a munkat keresok sora 3 km-es. az egyiket megkedeztek, hogy mit tud, es azt mondta, egy par eve, mar volt fogadva, es mar akkor, a kert barmelyik szogleteben, meg a wc. -n is dvd. . . panoramas tv-k. sztereok. . az ekszereken kivul, a szaudi kiraly felesegei es kozeli hozzatartozoinak szabadkezuk van mindenfele vasarlas idotoltes-re. 1999-ben 90 millio eurot koltott itt lete alatt!!!
  1. 2004. október 19. 15:133701.
    Na dokozben megtalaltak a macit is de mar keson, megdoglott. A vadasz aki meghalt kint volt az erdoben javorszarvasra vadaszni, mikor a kutya jelzett. A vadasz azt hitte, h a szarvast jelzi a kutya, de peche volt, mert az anyamedve barlandjat jelezte. A kovetkeztetesek szerint a medve kirontott a barlangbol, es megtamadta a vadaszt, aki egy lovest tudott leadni, mielott a medve megolte. A lovestol megserulten kesobb a medve is kinyult. . . . de ez 1 nappal kesobb tortent. . .
    előzmény:
    bamse (3700)
     
  2. 2004. október 19. 10:553700.
    Svedorszagban is porul jart egy vadasz, aki agy anyamedvevel es bocsival talizott. . . . szettepte a medve a barang kozeleben. . . de meg a hullajat sem tudtak lehozni eddig a hegyekbol, mert a maci a kozelben van. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. október 19. 10:293699.
    A sved tronorokos, Viktoria hercegno engedelyt kapott ra, h szive valasztottjahoz menjen felesegul, aki a szemelyes edzojekent kezdte palyafutasat a hercegnonel. Az eljegyzes idopontja meg nincs kituzve, de az engedely mar boxban van, igy valoszinu nem soka lesz eljegyzes.
    (Anyuka, Szilvia kiralyno (akirol meg Nemetorszagbol emlekszunk) azert drukkolt, h Viktoria csaladot tudjon alapitani, mielott kiralyno lesz. Na ez valoszinuleg sikerulni fog, ha csak nem tortenik vmi tragedia. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. október 18. 23:003698.
    Itt Ontarioban is betiltottak mar nehany eve a fekete medvekre valo vadaszgatast es mi lett a vege? Azok vadasznak mitsem sejto kirandulokra! --- Kozeledik a Halloween, a kisertetek ejszakaja es ennek oromere eloszedtem nehany hatborzongato tortenetet. 1) valahol Amerikaban van egy regi szep haz, 1796-ban epitettek, de nem kell rajt finnyaskodni, tobbszor felujitottak es jelenleg pazarul berendezett. . . hotel. Eredeti nevet is megtartotta: The Myrtles Plantation. Ebben lakott az ur, nejevel es ket kislanyaval, na meg tomerdek rabszolgaval, ugyebar, abban az idoben ez volt sikkes. Na most, a rabszolgak kozott volt egy Chloe nevezetu leanyzo, akit az ur neha meginvitalt az agyaba, ezaltal kisse elkenyeskedett, hogy ugy mondjam, nem fert a borebe, mire az ur megmergesedett ra es leparancsolta a konyhaba mosogato-lanynak. Ez Chloenek nem tetszett es bosszubol sutott egy kalacsot, amibe a liszt koze kevert megorolt leandert. S felszolgaltak a csaladnak, mire az ur kivetelevel mindenki meghalt. Mikor megtudta ezt a szolgaszemelyzet, elkaptak a szegeny Chloet es sajat kezuleg felkotottek, mondvan, ne higyjek, hogy ok is bunosok. Termeszetes, Chloe kisertete ott olalkodik a folyoson, a kertben, s volt olyan szerencsem, hogy egy musort lattam a TV-ben es mutattak nehany fenykepet, amit a hotel vendegei keszitettek es legnagyobb meglepetesukre jol kiveheto egy leany alakja, aki hol itt, hol ott tunik fel. (majd holnap jovok egy masik tortenettel. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 18. 18:463697.
    megkritizaltak a spanyol kiralyt. . . . . . . . . . mert, hogy eme hetvegen romaniai hegyekben vaddisznora es mackokra vadaszott. es etikai kerdest csinaltak belole. . . . . . . . . . . . . . . .
    lehet-e a iralynak lovoldoznie vadakra a romaniai hegysegben?? foleg olyan vadakra, amik itt nalunk vedettek??. . . ugyan akkor hallottatok, hogy egy par napja kirandulokat tamadott meg epp ott, es szet is marcangolt az egyik macko erdelyben. . . . .
    . . . . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 18. 18:383696.
    egy hir elton john-rol. azt irjak megcsinalta a vegrent es a nagy vagyonat a 10 "gazdag" keresztgyerekere hagyta.
    melyek kozott tlalhato Romeo, Beckham gyerek, Damian. . . ( Liz Hurley), Sean. . . . . . (John Lennon gyermeke), 300 millio eurorol beszelunk. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 18. 18:343695.
    :-))!!!!!!!!. ismet jot kacagtam rajtatok. . . . . . .
    te bagi. meg az az oktato. . . . . . . . . . . . . . . . kesz kozveszely!

    emlekeztek , hogy egyszer mar irtam a penicilin feltalalojarol, Fleming-rol, hogyan lett orvos-kutato----?!
    no most arrol, hogy hogyan is talalta fel a penicilint. . . . . . . . .
    azt mondta egyszer, hogy o nem is talalta fel igazan, ha nem a penicilin talalt ra.
    egyszer egy vakacio elott veletlenul otthagyta a bakteriumtenyeszetet es nem mosta el az edenyeit, es mire visszajott a vakaciobol, a bakteriumretegen egy bizonyos peneszreteg kepzodott, mi nem hagyta a bakteriumokat tovabb noni. talalmany, mely 75 ev multan mar tobb millio ember eletet mentette mar meg
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. október 17. 17:323694.
    Fegyverszakerto oktatja a megjelent kozonseget, hogyan kell szakszeruen, ertelmesen, okosan kezelni a pisztolyt - aztan ahogy forgatja, puff, belelo a lababa. Gondolom, ezt igy magyarazhatta volna meg: latjatok, feleim, igy nem szabad, de a mentegetozes elmaradt, helyette kiabalt, mint a vadkacsa, akit eppen meglonek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. október 17. 10:023693.
    Zizis az olyan zümzüm, de legalábbis rokonértelmű kifejezés. Mondhatjuk úgy is, hogy dilis, de az annyira elcsépelt!:))
    előzmény:
    bamse (3692)
     
  10. 2004. október 17. 03:443692.
    Mit jelent a zizisek???
    Nem emlekszem, h hallottam volna valaha is ezt a kifejezest.
    ----

    Igen ez a noci ultette azt a sok fat. Itt ment is a duma, meg a kritika, h ez beke dij volt es nem termeszet vedelem/milijo (o ket ponttal), es h miert ez a no kapta. . . .

    . . . . . . . . .

    A penzugyi (?) gazdasagi (?) dijat meg egy norveg professzor kapta. . . . ezt meg a svedek osztjak ki. . . .
    az osszes dijat a svedek osztjak ki, a Nobel bekedijon kivul. . . . az irodalomban meg egy osztrak no nyert. . . .
    soha nem hallottam rola, a dij elott, nem is tudom, van e leforditva norvegra munkaja. . . .
    előzmény:
    *rainbow* (3690)
     
  11. 2004. október 13. 19:223691.
    Csak ugy hamarjaban ket kis hirem van: 1) feltekeny ferj megvarja, mig feleseg elmegy otthonrol, aztan kajan duhvel elokeresi a nej legkedvesebb - es legelegansabb - ruhadarabjat, s meggyujtja, aztan elegedetten tavozik, mikozben a tuz terjed es ezaltal leeg a csaladi otthon, ami egy kis lakokocsi. Nem tudni, feleseg hol hajtja nyugovora fejet, de a ferj fedo alatt van a dutyiban. 2) penztelen, s ezaltal elkeseredett pasas bemegy egy fodraszuzletbe s ket bottal hadonaszik, abban a remenyben, hogy megijeszti az ottlevo holgyeket es azok adakoznak neki. Teved. A penztaros elohuz a pult alol egy nagyobb botot es pasas megfutamodik. Nem szalad sokaig, beter egy masik uzletbe, s nem tanulva az elozo esetbol, ismet fenyegetoen lobalja a vesszoit. . . Az ottlevo vasarlok gunyos kacajra fakadnak, a penztaros megszanja es odavet neki 2 dollart, erre a boldogtalan logo orral, de 2 dollarral gazdagabban elkullog.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. október 12. 10:473690.
    Ne csodálkozz. . . tegnap este hallgattam a tévében, igen, hallgattam, hogy az a rengeteg antidepresszáns, amiket az orvosok felirnak, csak elnyomják az emberek valódi énjét. . . de ha az kitör. . . akkor ime, mint ez a két diák. . . Állitólag a példaképei is zizisek voltak. . . :-(((
    előzmény:
    Bagoly (3688)
     
  13. 2004. október 12. 10:463689.
    Azt hiszem, anők a politikában tényleg jobb diplomaták, mint a férfiak. . . azonkivül ha jól tudom, ő volt az is, aki annyi fa ujratelepitését is megszervezte hazájában. . . Egyszóval, a nők okosabban politizálnak. . . :-)))
    előzmény:
    bamse (3687)
     
  14. 2004. október 8. 16:483688.
    Penteken Austin (Texas, USA) varosaban letartoztattak ket diakot, l5 es l6 evesek, akik ugyanolyan gyilkossagot terveztek el, mint ami Columbiaban tortent nehany evvel ezelott. Mar meg volt a feloltojuk, puska, nevsor - de szerencsere valaki elarulta oket. Ja, nem irakiak voltak!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. október 8. 11:173687.
    A NObel bekedij 2004 nyertese egy kenyai 64 eves no, Wangari Maathai. O volt az eslo kenyai no dr. cimmel ekesitve.
    Gratula, tavaly is no nyert. Ez jo jel szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. október 8. 07:333686.
    Koszi majd atadom!

    . -. -. -. -. -. --. --. -. -. -. -. . -. -. -. -. -. -

    Ma delelott 11-kor hozzak nyilvanossagra, h ki nyerte meg az ez evi Nobel bekedijat. Meg soha nem volt ennyi jelolt , mint most.
    A bizottsag 5 szemelybol all, egy vagy ket no van koztuk, es ezt mindig Norvegiaban dontik el. Ellentetben a tobbi Nobel dijjal, amit a svedek dontenek el.
    előzmény:
    *rainbow* (3685)
     
  17. 2004. október 7. 23:133685.
    Hát ez meg nem pletyi, csak azt hiszem, nagyon kellemetlen ügy és hir. . . sajnálom szegénykét. . . nem lesz egy kellemes dolog. . . Puszi a nózijára. . . -)))
    előzmény:
    bamse (3684)
     
  18. 2004. október 7. 21:123684.
    ferjem kezd Michael Jackjon-hoz hasonlitani. . . . neki is meg kell operalni az orrat. . . igaz, neki belulrol kell :) :)
    jobb pletyim nincs sajna. . . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. október 7. 21:063683.
    Ugy legyen!
    előzmény:
    Bölcssali (3682)
     
  20. 2004. október 6. 16:253682.
    Pedig egy szivárványnak lételeme a magasság!:))
    És látod, én most azt mondom, hogy nagyon jó dolgo repülni! Majd ha egyszer téged is rávisz a " kényszer" hát boldogan fogod megpróbálni!:))
    előzmény:
    *rainbow* (3681)
     
  21. 2004. október 6. 14:503681.
    Mondd drága Mamatu, hogy a busban kódorogtál ennyi napon át. . . 6 napba telt, mire észrevetted a beirásomat. . . szóval azért ennyi ideig még te sem szoktál eltünni. . . :-)))))))********
    No éntőlem aztán azt engedélyeznek, amit akarnak, mert én repülőgépre fel nem ülök, azt tuti. . . Tudom, nem pont velem fog lezuhanni. . . na de felszállni sem. . . :))) Majdnem annyira félek tőle, mint a fogásztól. . . :-))))))))
    előzmény:
    mamatu (3680)
     
  22. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 6. 14:283680.
    na jo, de azert szep a gesztus . . . . nem?? legalabb meg van nekik adatva, hogy legyen kocsijuk. . . . . . .
    mit is akartam???????. . . . . . . . . . . . . . . . .
    ja igen.
    hallotam a heten a hiradoban, hogy az uj airbus-ok ( tudjatok az az ujtipusu legikozlegekdesi jarmu. )( repulo, csak nagyobb. . . . . . :-) ) szoval az airbus-ok tesztelesenel jottek ra, hogy a mobil telefonok hasznalata nem zavarja a gepezetet es ezert nem lesz tilos a hasznalatuk. sot, lehet, hogy hamarabb hozzak rendeletbe, hogy hasznalhatok lesznek repules kozben. . . . .
    előzmény:
    *rainbow* (3679)
     
  23. 2004. szeptember 30. 18:453679.
    De azt azért tudod, hogy a megajándékozottaknak viszont adót kellett fizetni az ajándék után. . . Volt, aki ezért kényszerült eladni, volt aki adósságba verte magát, hogy megtarthassa az ajándékot. . . :-)))
    előzmény:
    mamatu (3673)
     
  24. 2004. szeptember 30. 18:433678.
    . . . . :-)))) no igen, én is remélem, hogy nem csak az illatositott harisnyától lesznek frissek. . . :-))))))))
    előzmény:
    Bölcssali (3677)
     
  25. 2004. szeptember 30. 07:593677.
    Három különböző illatú harisnyanadrág közül választhatnak mostantól az ukrán asszonyok, akik igazán adnak magukra.

    A harisnyanadrágok között lesz frissítő változat, valamint virág- és púderillatú. Az újdonsággal előrukkoló cég állítása szerint az illat garantáltan kibír öt mosást.

    Kérdésem: lábmosásra esetleg nem gondoltak? Hátha az hatékonyabb. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top