Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pletyka

mamatu
Létrehozva: 2002. augusztus 18. 13:15
Ha mar ennyi orszagbol vagyunk jelen, es ennyi no!:-)), gondoltam lehetne egy topic, ahol pletykazhatnank. Semmi konkret, csak ami tortenik a nagyvilagban. Es hogy ez mirol jutott eszembe? Mert 3 ev utan ismet megerkezett a Fahd kiraly (szaud-arabia uralkodoja) harom felesegevel Marbella-ra (del-Spanyolorszag). kozel 400 fos kiseretevel, 7 jumboval, az egyik egy mozgokorhaz, 2 toltve csak elelemmel, a foldon varta oket 122 blindalt mercedes (legujabb marka). evekkel ezelott epitetetet a Feher Haz eredeti mintajara egy epuletet. . (identikus masa!) es neha jon nyaralni. a kornyezo falukban megnyugodtak az emberek, mert ez azt jelenti, hogy meg az oktoberi ittleteig sok mindenre kolt, es lesz szuksege, igy a helyieknek egy kisebb fajta meggazdagodast jelent. szuksege van tobb mint 2000 hazi alkalmazottra! napi 5 millio eurot kolt. eddig tobb mint 100 limuzint berelt ki (15-en jott!) helicpoter, privat jet, havonta egyszer kuldi a gepet riad-ba datolyaert, rizsert, mekkabol hozatja a vizet, baranyt. . . . stb. hivatalos latogatok aranyorat kapnak ajandekba! a munkat keresok sora 3 km-es. az egyiket megkedeztek, hogy mit tud, es azt mondta, egy par eve, mar volt fogadva, es mar akkor, a kert barmelyik szogleteben, meg a wc. -n is dvd. . . panoramas tv-k. sztereok. . az ekszereken kivul, a szaudi kiraly felesegei es kozeli hozzatartozoinak szabadkezuk van mindenfele vasarlas idotoltes-re. 1999-ben 90 millio eurot koltott itt lete alatt!!!
  1. 2004. augusztus 12. 15:373651.
    Ha az igazsagszolgaltatas igazsagos lenne, a nyeremenyt elosztanak az aldozatok kozott! Volt egy ido, amikor Amerikaban a bunozok kiadtak emlekirataikat es rengeteg penzt csinaltak, mert ott aztan valoban nagyon szeretik a szenzaciot. Peldaul, egy pasas, fiatal fiukat eroszakolt meg, aztan megolte oket es szepen elrejtette a hullakat a pinceben. Mikor eliteltek, festegetett, kepeit(draga penzert) ugy vettek, mintha Picasso lett volna. Tobb masik "sorozatgyilkos" es kejgyilkos konyvet irt, elofordult, hogy filmeket keszitettek, mig vegul felhaborodott az aldozatok hozzatartozoja (meg egy-ket normalis erzesu ember) es ha jol tudom, torvenybe hoztak, hogy nincs tobbet haszon a bunokbol!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. augusztus 12. 13:303650.
    Pletyi, igazi, testközeli:
    Tegnap csendes kisvárosunk cseppet felhorkant: gyilkosság, itt nálunk! rémes! Megöltek egy 3 hónapos terhes kismamát- ez eddig iszonyatos. fényes nappal a saját lakásában- még rémesebb. De: mint kiderül, a jelenlegi élettársa tette aki vagy a gyerek apja vagy nem- mindenesetre korban az áldozat gyereke is lehetne, miközben a férj évek óta külföldön dolgozik, és szorgalmatosan küldi haza a csekkeket meg csomagokat- egy fix: ez a gyerek nem az övé volt mert az idén nem volt még itthon, de legalább a másik kettő se- akik közül az egyik idősebb mint a mostani élettárs, aki ugyebár, ne feledjük: a gyilkos.
    Na, ilyenkor mondjuk mifelénk, hogy aki magának keresi a bajt, ne lepődjön meg ha megtalálja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 12. 13:273649.
    Akkor most triplán vágyik kifelé- de mikor letelik a büntije, már nem sok hasznát veszi a pénzének. Hát, mit mondjak? Megérdemli, szenvedjen csak!
    előzmény:
    bamse (3647)
     
  4. 2004. augusztus 12. 13:263648.
    Naomi? Várjál csak, ki is az? Nem gyakran jár mifelénk, ezért gondolom ő nem ismer engem, de nekem rémlik valami- ahogy a lányom mondja, koplaltatott piszkafa akire ráfogják hogy gyönyörű- de ezzel baromi sokat keres. A jómódtól meg nyilván kicsit zümzüm a " néni" ezért verekszik a cselédséggel. Nemhogy örülne, hogy ő a gazda. . . . Na, mindegy.
    előzmény:
    Bagoly (3646)
     
  5. 2004. augusztus 12. 10:343647.
    Bagi! Igen ismerjuk a holgyet, legalabbis hallottunk rola, igy errefele. Szomaliai modell, made in bush. . . .

    Az en pletyim is jon: egy angliai rab 8 millio fontot nyert a lotton (tobbszoros nemi eroszakert eletfogytiglanra van itelve). . . . en mindig mondtam, h isten nem ver bottal :D :D :D. . . .
    előzmény:
    Bagoly (3646)
     
  6. 2004. augusztus 12. 00:533646.
    Ismet itthon vagyunk es hoztam egy pletykat! Hallottatok Naomi Campbell nevu modellrol? (nekem valami remlik, de nem ismerem, ez persze nem jelent semmit, o sem ismer engem!) Szoval, lakasabol olyan zaj, ribillio, sikoltozas volt hallhato, hogy rendort hivtak es kiderult, hogy Naomi osszeverekedett a "szemelyzettel", eloszor csak szidtak egymast, aztan egyikuk meglokte a masikat (pontosan senki nem tudja megmondani, ki kezdte, de az a lenyeg, hogy a masik visszalokott) es mire a rend orei jottek, mar egymas hajat cibaltak a foldon henteregve. Kulonben nem az elso alkalom volt, nehany evvel ezelott a temperamentumos holgy Torontoban filmezett es ott is meglokdosott valakit, de elsimitottak az ugyet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 6. 13:143645.
    hoppla :) :) :) most hirtelen osszeszamoltam, hany napot dolgoztam es fogok dolgozni az iden osszesen. . . .
    es most jon a meglepi : 197 napot osszesen. . . .
    akkor nyertem a romaiak folott. . . jippiiiiiiiiiii
    : D : D : D
    előzmény:
    bamse (3642)
     
  8. 2004. augusztus 6. 13:003644.
    Huhú!:)) Ez lenne csak a szép! Én fele-fele arányban is kiegyeznék. . . .
    előzmény:
    bamse (3642)
     
  9. 2004. augusztus 6. 13:003643.
    Szomorú, de ha már így kellett születniük szegényeknek, akkor talán jobb is, hogy nem szenvednek tovább. . . . . Hiszen milyen élet lett volna az? Kísérleti nyúl vegetálása míg csődöt nem mond a tudomány. . . . .
    előzmény:
    bamse (3641)
     
  10. 2004. augusztus 6. 12:583642.
    3640

    mam ezt mi is kibirnank nem? 200 nap unnep???
    előzmény:
    mamatu (3640)
     
  11. 2004. augusztus 6. 12:563641.
    Itt aszomoru hir: a sziami ikrek ma delelott meghaltak. . . .
    nyugodjanak bekeben. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. augusztus 5. 18:223640.
    azt irjak, hogy igaz az a hir miszerint a regi romaban tobb unnepnap volt, mint munkanap.
    evente 200 nap volt a hivatalos unnep!!!!!
    na hogy tudtak mulatni ezek az olaszok , mi??!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. augusztus 5. 18:203639.
    miert is van annyi kancsal sziami macsek a foldon???

    egyszeru valogatasi hibab miatt. Mikor feltunt ez a macska Sziam teruleten ( Ma Thaifold), veletlen gen hibas macskakat kereszteztek. Bar a legendajanak sokkal szebb a tortenete, de ez az igazsag.
    Legenda: A sziami macska volt a szep hercegnok testore, s mig a hercegnok furodtek, a macskak farkara huztak a gyuruiket, es ezek annyira bamultak oket, hogy bekancsalitottak. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. augusztus 5. 18:133638.
    ha mar rossz hirekrol beszelunk, indignaltsagom teteje a paraguay-i tuzeset, ahol tobb mint 400 embert pusztult el az aruhaztuzben, mert a tulajdonos es 200 kilos fia ugy dontott, be kell zarni az ajtokat, ne hogy a tomeg fizetes nelkul rohanjon az utcara!!!!

    De nagy Isten allatkertje!!!! az ilyet ki sem engednem a bortonbol elete vegeig!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. augusztus 5. 14:193637.
    Amikor egy erdélyi asszonynak az ikreit mütötték itt Mo-on, akkor is borzongtam, nagyon szoritottam, nehogy valami baj történjen. . . Nemrég voltak itt kontrolon, olyan aranyosan, szépen fejlődtek a picik. . . De hát ők sokkal könnyebb helyzetben nőttek össze. . .
    előzmény:
    bamse (3636)
     
  16. 2004. augusztus 5. 12:093636.
    igen, itt is azt mondjak az orvosok, h az operacio az kritikus lenne, mert akkor valasztani kell, egyet a ketto kozul. . . egyaltalan az eslo 24 ora nagyon kritikus, de azon mar tul vannak. . .
    meg kell varni alllitolag, h megvizsgaljak az agyukat, h mind a ketto mukodik-e pl. , allitolag nem mindig tortenik, neha csak az egyik all osszekottetesben a szervezet tobbi reszevel, akkor viszont konnyebb donteni. . . .
    de nem jo helyzet ez se igy se ugy, mert ugye a masik is nagy kockazatnak van kiteve. . .
    előzmény:
    *rainbow* (3635)
     
  17. 2004. augusztus 4. 16:223635.
    Juj. . . ez borzasztó. . . :-((( És őket operálni sem lehet, mert az már. . . nem is mondom ki. . . :(((
    előzmény:
    bamse (3632)
     
  18. 2004. augusztus 4. 12:363634.
    Ez nagyon szomorú!:((
    előzmény:
    bamse (3632)
     
  19. 2004. augusztus 4. 08:203633.
    De fej=ket fej
    előzmény:
    bamse (3632)
     
  20. 2004. augusztus 4. 08:193632.
    Tegnap egy ketfeju baba szuletett Norvegiaban. De fej, ket agy, egy test, ket lab, ket kar.
    Jaj istenem csori szulok akik ikreket vartak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. augusztus 3. 09:423631.
    Diszko meg csajok azoka tan nem, de az isiasz meg a reuma azok igen :) ;)
    előzmény:
    Bölcssali (3630)
     
  22. 2004. augusztus 3. 09:103630.
    Erre mindenképp azt mondják. És gondolj bele, szerintem nagyon jól fog neki menni, nem vonja el a figyelmét holmi léhaság- mint mondjuk csavargás, diszkó, csajok. . . . .
    előzmény:
    bamse (3629)
     
  23. 2004. augusztus 3. 09:063629.
    Egy 79 eves sved hapsi sept. 1-en egy daniai egyetemen kezdi orvostudomanyi szakot.
    Erre mondjak azt, h jobb keson, mint soha???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. augusztus 3. 09:033628.
    Jackson kb annyira szexis, mint egy kitaposott strandpapucs. . . . Vagy egy agyonhasznált WC-kefe. . . . . Szóval ebben egyetértünk!:))
    előzmény:
    bamse (3627)
     
  25. 2004. augusztus 3. 08:153627.
    Es a masik ketoo (?) az nem igazi? Azok al-Trinidad-ok?? :) :)

    Brad Pitt lett a Company nevu lap altal tett felmereseken a vilag legszexisebb ferfije. Az ellentete (az abszolutt nem szexis) a Michael Jackson lett.
    Nagyon egyetertek.
    előzmény:
    donnaBe (3626)
     

Címlap

top