Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. január 7. 19:01276351.

    Olvasó üzemmódra kapcsolok!!!Visszavonulok a kuckómba. Lassan pizsamaosztás lesz a cicáknak is.


    "Csendes álmot, jó éjt...

  2. 2018. január 7. 18:50276350.

    Julika! Igen, nagyon kapós vagyok.  Mindig van valami. De azóta már beszéltünk, én toltam el a telefonszámot. Na sebaj. Mindenki értesült már gondolom a lentebb írtakról. 


    Mindenki olvassa el a 276343 hsz-t. Köszönöm szépen. 

  3. 2018. január 7. 18:46276349.

    Sikerült Macsival beszélni...annyira jó, hogy ilyen szemfüles volt. Jó, hogy kirobbantott minket a várakozó álláspontból. Nekünk nincsen gyakorlatunk az ilyesmiben, mikor kell lefoglalni szállást..pláne ilyen felkapott, nagyszerű helyen. Ez is egy maradandó élmény lesz..érzem

  4. 2018. január 7. 18:43276348.

    Macsi én is bólogatok.


    Mire én leírtam az előbbi pár sort, te mindent megoldottál.Köszi.

    előzmény:
    macska54 (276342)
    2018-01-07  17:57
  5. 2018. január 7. 18:33276347.

    Én is remélem Magdinak nincs semmi baja, csak gondolkodik, milyen matracot, polifomot hozzon a hotelba, aludni. Úgy látom vannak nagy francia ágyak, a kimondottan kétszemélyes ágyak szélesek. Van összetolt, azok közelebb vannak egymáshoz de mi majd "elsüketkedünk" Annuskával , Borssal. "Hogy jobban halljam"


    Egy ideje próbálom Macsit hívni de foglalt.."nagyon fontos néni"

    előzmény:
    Sacika44 (276345)
    2018-01-07  18:22
  6. 2018. január 7. 18:26276346.

    ÉN BÓLOGATOK!!!

    előzmény:
    macska54 (276342)
    2018-01-07  17:57
  7. 2018. január 7. 18:22276345.

    Szervusztok!


     Attilám köszöni nektek a jókívánságokat.Nem gondolta, hogy még ti is köszöntitek.


    Anikó nagyon örülök, hogy újra itt látlak köztünk.Meglátod napról napra jobban leszel.


    Macsi köszönöm a reggeli szépséget és a tali szervezését.


    Magdi nagyon szűkszavú vagy.Ugye minden rendben van, csak nincs különösebb amit írhatnál.


    Olyan rég elkezdtem írni, de mindig közbejött valami.Már azt se tudom mire akartam válaszolni.

  8. 2018. január 7. 18:22276344.

    Macsikám!


    Úgy vártam a hívásodat, ott volt mellettem végig a telefon, és nincs rajta hívás jelzés. Nem értem...ki sem mentem, de akkor is megnéztem volna, hívtak-e? Szeged az utolsó hívás. na, most már mindegy, a lényeg, hogy így sikerült elintézni. A képek alapján nagyon jó helynek tűnt, de nekünk már ez a sorsunk...de minden jó, ha a jó a vége. Köszönöm, hogy megoldottad, már tali lázban égek...persze addig még kihűlök párszor de olyan jó volt látni Ildi küldötte képen a társaságot..már aki rajta volt..de mindenki képe a szívemben van...most olyan szirupos voltam

    előzmény:
    macska54 (276343)
    2018-01-07  18:02
  9. 2018. január 7. 18:02276343.

    Anikó, de jó hogy megint itt látlak. Én is várom nagyon a talit, hogy magamhoz ölelhesselek. 


    Igen Erát hívtam, mert Julikát nem lehet elérni. 2x30-at csengettem, de hiába. El akartam panaszolni azonnal, hogy mi is a helyzet. Lentebb olvashatjátok. 


    De azért fő hogy megoldódva látszik minden. 

  10. 2018. január 7. 17:57276342.

    Hát itt volnék.


    Még jó hogy elmentem a helyszínre. Azon felül, hogy igazán nagyon ócska hely, még mind e-mellé  a tulaj igazi vadparaszt. Arogáns, semmi segítő készség nincs benne. Esküszöm a kocsim többet ér a kocerájánál. A baracskai tavalyi helyünk egy kacsalábon forgó kastély volt ehhez képest.


    Na persze nem fogom szó nélkül hagyni, majd ezután emailban közlöm is vele.


    Gondoltam azért ha már ott járok körbe nézek. És láss csodát a Duna Korzón bementem a  Centrum Hotel és Café nevű hotelbe. A fiatal kis hölgy nagyon kedves, nagyon barátságos és még szép is volt. Tündéri kis hotel. Pont a korzón van és a háta mögött a sétáló utca. Egyetlen egy hibája van, hogy a francia ágyakat nem lehet széthúzni. De én azt gondolom ez nem lehet akadály egy éjszakára. Van egy kétágyas szoba ahol viszont 2 külön ágy van. Ezt Anikónak és Ildikónak gondoltam. A 3 ágyasokban van egy francia ágy és egy kihúzható kanapé. A képeken jól látszik. Minden szobát úgy néztem ki, hogy tusolós legyen. A reggeliző is nagyon guszta. Szóval szerintem árban is és elhelyezkedésben is szuper. Innen viszont kicsit messzebb van a HÉV, de az mint tudjuk nem gond, mert értetek megyek. Sajnos Nusikának egy nem túl magas emeletet fel kell menni. Remélem ez nem lesz akadály. Ha gondoljátok befoglalom. Itt se kötelez semmi. Bár mikor lemondható az érkezés előtt 2 nappal. 


    És itt a levél amit kaptam mire haza értem.


    Kedves Zsuzsa!


    Küldök minden információt, amiket ma megbeszéltünk. Csak most vettem észre, hogy a nyári papír volt elöl. Valaki úgy hagyhatta. Augusztus 31.-től már nem azok az áraink vannak, hanem olcsóbbak.


    Tehát:


    1-es szoba: 3 ágyas / 3 fő, szobaár: 16.000 Ft / 3x1000 Ft reggeli = 19.000 Ft


    2-es szoba: 2 ágyas / 2 fő, szobaár: 14.000 Ft / 2x1000 Ft reggeli = 16.000 Ft


    3-as szoba: 3 ágyas /  3fő, szobaár: 16.000 Ft /3x1000 Ft reggeli = 19.000 Ft


    4-es szoba: 2 ágyas / 2fő, szobaár: 12.000 Ft / 2x1000 Ft reggeli = 14.000 Ft


    5-ös szoba: 1 ágyas/ 1 fő, szobaár: 12.000 Ft/ 1x1000 Ft reggeli = 13.000 Ft


    Végösszeg: 81.000 Ft 


    Végösszeg -10% kedvezménnyel: 72.900 Ft 


    Mellékelem a képeket is. 
    Minden jót kívánva:
    Centrum Hotel & Cafe
    Szabadkai Szilvia
    Képek.
    Itt tudtok bővebben tájékozódni.
    Ha rábólintotok már írom is az emailt. Remélem nem hagytam ki semmit.
     
  11. 2018. január 7. 17:15276341.

    Szervusztok.


    Picit bekukkantottam.


    Marika, párodnak nagyon jó egészséget, minden jót kívánok.


    Köszönöm hogy örömmel fogadtatok, én nagy örömmel jöttem, csak nehéz még minden. Ma erőltettem az evést egy kicsit, nem találtam benne örömöt, de biztosan hasznos lesz.


    Macsi, kösz az ügyintézést, nagyon várom a találkozást mindenkivel, de mivel Veled még nem találkoztunk személyesen, így még különlegesebb lesz számomra.


    Annuska, örülök hogy Ricsi szerencsésen visszaért, mondták a TV.ben, hogy 7 km-es a sor a határ felé.


    Sok-sok ölelés Mindenkinek.

  12. 2018. január 7. 16:53276340.

    Szervusztok!


     


    Gyorsan eltelt a mai nap is.....pedig semmi értelmeset nem csináltam.....


     


    Marika párodnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!


     


    Az előbb beszéltem Macsival, érdekes dolgokat fog mondani......Szerencsénk, hogy Ő ilyen mobil, jön megy intézkedik....


     


    Megyek vacsoráztatni a hercegemet......bár a hercegi címről le kell mondani....Ebben az évben már eltört egy üveg fedőt és egy poharat. Mi lesz itt év végéig?


     


    További szép estét!!!!!!

  13. 2018. január 7. 14:03276339.

    Szervusztok


     Drága Anikó, de jó, hogy végre személyesen is jelentkeztél. Erősödj és minden nap egy kicsivel egyél többet. Mond a Bérescsepp nem segitene az étvágy terén. Jó lesz ujra taslálkozni.


    Ildike, Te kis angyal. A lányok már megirták amit gondolnak, s én is csak csatlakozni tudok. Nagy szived van és igazi  szeretettel fordulsz a másik felé. Köszönöm, hogy ismerhetlek, s hogy ilyen vagy. Bencének sok sikert és jó eredményeket kivánok.


    Marika, párodnak névnapja alkalmából jó egészséget és sok boldogságot kivánok


    Macsi Neked köszönet a sok ügyintézés elvégzéséért. Olyan jó, hogy ilyen tevékeny vagy.- Nekem teljesen mindegy, hogy kivel kerülők egy szobába. Aki választ azzal megyek. Mind kedvesek vagytok  számomra.


     Ricsiék tegnap késő este értek célba. A határnál kb. 1 és 1/2 órát kellett várni mire átjutottak. Most mentek a dolgozók 


    vissza.


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    macska54 (276338)
    2018-01-07  12:53
  14. 2018. január 7. 11:38276337.

    Kedves Marikám! Szeretettel köszöntöm a kedves Férjedet  neve napja alkalmából. Légy szives átadni szívből jövő jókívánságaimat.

  15. 2018. január 7. 11:34276336.

    Szép napot!


     


     


    Marika .....szeretettel köszöntöm Férjedet névnapján ..minden jót kívánok!


    Macsi ...köszönöm az ügyintézést...a levél korrekt és érthető.


    Legyen szép mindenki napja!


     


     


    Tegnap este találtam egy gondolatot a WMN-en..


    "Legyetek kedvesek az emberekkel,mert kedvesnek lenni nem kerül semmibe,és sokkal jobb lesz tőle a világ"!/Szentesi Éva/.

  16. 2018. január 7. 11:19276335.

    Édes Lányoook! Jár a piros pont nektek!  Bizony,  c u k k i n i  !!!  Az ám!  A fene egye ismeg a lyukas agyamat. Megsütöm jó fűszeresen.Van olyan foggantyús sütőm, amiben nem ég ada. Nem laca-facázom vele. Köszi, hogy segítettetek! 


    Lesz ez és talán túrógombóc prézlisen. Ha sikerül. Van házi túróm, összement tejből. Ha nem sikerül, akkor Micikéék (kutyáink) jól   járnak. 


    Pici, majd tovább érdeklődök az ezüst c. ügyben. Köszönöm, a választ.


    Ilyesmi ugye?

    előzmény:
    franci47 (276329)
    2018-01-07  08:45
  17. 2018. január 7. 11:02276334.

    Sacikám!


    Semmi különleges, de gondolom Timi ma "szabadságon" szeretne lenni, és ezzel vesz le a lábamról. Olyan mint mindenki más is csinál, szalonnát pirítok, rajra a hagymát, fehérig megforgatom a szárnyat, borssal, majorannával fűszerezem, kis erős zöld paprikát is teszek bele, petrezselyem zöldet,  amikor már majdnem készen van teszem bele a borsót. Sajnos mostanában nem kapok zsengét, a mai sem igazán zsenge, ezért szoktam konzervvel csinálni. Szoktam főző tejszínnel is csinálni, vagy csak megszórom lisztel, úgy sűrítem ha híg lenne. Bulgur lesz hozzá. Szóval semmi különleges, de Timi azt szereti, ha ezt az ételt én csinálom. Én a lecsós zöldbab főzeléket nem tudtam olyan jól csinálni, ahogy anyukám csinálta. Már nem élt, apukám velünk lakott, és kérte, csináljak olyat. Persze, hogy nem lett olyan..én is éreztem, pedig ugyan úgy csináltam.

  18. 2018. január 7. 10:47276333.

    Szép napot Mindenkinek!


    Ma is nagyon szép napsütéses idő van...


    .Marika.....a férjednek kívánok jó egészséget, boldog névnapot.....


    Macsi...kösz az infókat....remélem a megnézed is tetszeni fog a hely...


    Borsika....szerintem is cukkini a terményed...nekem legjobban csak natur megsütve....majnem megégetve....ízliklegjobban, de szeretem lecsóba, töltve, rántva is...


    Julika....milyen az a "legjobban" készített borsós cs.szárny?


    Ildikó....még nagyon messze a tali, addig  még beszélünk róla....


    Ma Saciéknál lesz a családi ebéd....én őzcombot viszek jostás szósszal......csak azért , mert már készült mikor  a meghívás jött..


    Nem tudom érdekel e valakit, van e köztünk kis nyugdíjas?......most kell beadni az Erzsébet- üdülési pályázatot...

  19. 2018. január 7. 10:15276332.

    Szervusztok!


    Isten éltesse Marika Attiláját. Ősszel biztosan találkozunk vele, Ő mindig elkíséri Marikáját. Kelenföldön Őt hamarabb megismertem mint a lányokat


    Macsikám!


    Csúcs vagy, hogy megnézed. Kívánom, hogy olyan legyen, ami megfelel nekünk.


    Borsika!


    Most feladtad a leckét. Én nem is tudtam, hogy többféle van. Nekem Zsuzsi hozta, Crystal Silver van ráírva, meg az, hogy étrend kiegészítő, amit csak most vettem észre. Szerintem Pötyi és Erika tud sőőt Annuska is, hozzászólni. Én is várom a választ, milyet kell venni? Ha a gyógyszertárban elmondod, hogy a füledre már biztosan tudják melyiket adják.


    ma én vagyok a főző asszonymert a zöldborsós szárnyat én tudom a legjobbanmondta Timi

  20. 2018. január 7. 09:43276331.

    Ma azt hiszem mandalázok.


    Csak annyi mindent elő kell szedni hozzá, kirakodóvásár lesz. 


    Az előzőt is sokáig csináltam. Csak próba volt. 


    A képről lemaradt Pötyi és Magdi. 

  21. 2018. január 7. 08:56276330.

    Ildikó de jó hogy betetted a képet. Pihenjél. Nem kell feltétlen mindig robotolni.


    Marika férjének én is boldog névnapot kívánok.


    Borsika nem cukkini? Igaz én nem igazán tudom csak ha ránézek a zöldséges táblájára mi van oda irva. 


    Más: Kaptam levelet, ide másolom.


    Tisztelt Hölgyem.


    Köszönjük a meg rendelést sajnos négy ágyas szobákat nem tudjuk szétválasztani  csak emeleti szobákban van ágyak szétválasztása.


    Szoba árak egy ágyas szoba 13500ft két ágyas szoba 16500ft három ágyas szoba 21000ft négy ágyas szoba 24000ft. reggelivel.


    Készpénz fizetés esetén 10 százalék kedvezményt adunk.


    Tisztelettel.


     


    Varga László.


    Én azt hiszem ma oda megyek és ha ott vannak szétnézek. Majd előtte hívom az urat.

    előzmény:
    franci47 (276328)
    2018-01-07  08:31
  22. 2018. január 7. 08:45276329.

    Borsika, cukkiniről van szó?  Én szeletben  szoktam megsütni, rántva nagyon beissza az olajat.  Bea salátát szokott belőle csinálni. 


    Sokszor nekem sem jutnak eszembe szavak,de magam előtt látom a tárgyat,amiről beszélni akarok. De később eszembe jut. Általában  utána nemsokkal mint  kellett volna.


    Ásás nálunk nem lehetséges, mert sok eső esett, sáros minden. 


    Kutyaséta jó lesz.


    Borsikám általában ilyen időben olyan fájósak vagyunk. Érezzük, hogy vagyunk.

    előzmény:
    BORS (276327)
    2018-01-07  08:23
  23. 2018. január 7. 08:31276328.

    Jó reggelt !


     


    Szép idő van, szélcsend. Innen a szobából kinézve. Azért jó, hogy megfékeztétek a világgá menésemet.  Hirtelen elhatározásból semmit sem szabad tenni. 


    Ma megy vissza Bence, kemény napok jönnek. Már jól berendezkedett újra itthon.  Hála Isten ő nem nyavalyog, hogy menni kell.


    Tegnapi konyházás már ennek jegyében telt el.


    Nem volt túl jó éjszakám, mert egy része nagy unalomban telt, próbáltam elaludni, de sűrű szívdobogás nagyon ébren tartott. 


    Végül sikerült 5-ig, aztán még egy picit aludtam. 


    Ma este rásegítek,mert tényleg ki kéne aludnom magam. 


    Tegnapi szép időben még Anikó is "gyakorlatozott" egy kicsit kint az udvaron. 


    Marika férjének boldogságos névnapot kívánok. 


    Nektek szépséges vasárnapot. 


    Macsi kösz az értesítést, intézkedést a taliról.


    Készülök én is. Még hogyan lesz a menet nem tudom, minket is várjon meg valaki, valahol. Meg kell nézni a menetrendet.


     


     


     

  24. 2018. január 7. 08:23276327.

    itt felejtettem a képet, ..bocsánat.


    Zoldségek: kobakos zölségek???  mi az hogy kobakos? csillagtök, uborka, cékla, ...jaj de szúr a hasam, ...megint későn ettem ..hol is tartok? ..padlizsán, ..nem tudom soha:


    zöld,  olyan mint a hosszú uborka, ..grillezni szokták.


    Az van nekem, nem szeretem, de hát kéne hasznosítanom. Keresek recit magamnak, ha megtudom a nevét. Nyugi, ...nincs baj a fejemmel, csak lelassultam  gondolatilag.. Abszolute.

  25. 2018. január 7. 08:11276326.

    Jóreggelt kívánok Mindenkinek


    Szia Macsi!!


    Köszi a képet, nagyon kedves!  Mit szóltok ehhez a tavaszias időjáráshoz? Akár ásogatni is lehet a kertben.


    Ma ilyesmi napom lesz. Megigértem Ildimnek (kisebbik lányom) hogy vele virágföldezek a teraszon,  ..esetleg, kutyát is setáltatunk. Ez a terv. Attól is függ, hogy leszek egészségileg. Úgy útálom már  hogy nincs egy napom, h. ne fájna valamim. Nem is érdemes szót pazarolni rá. 


    Julika, "készülni" akartam hétfőre Ezüstkolloidból, h. ha megyek a nenőcsömért, tudjam milyet is kell kérnem. Na, belebonyolódtam, mert több féle van. Kérlek, írd  meg pontosan a nevét és h. mire jó. Ha mutatnád a képet, megköszönném. 


    Jaj édes Lányok, ..egy újabb "álomvilágba "  keveredtem,   ugyanis rátaláltam a "Hihetetlen!" c. képes magazinra, ami a spiritualitástól a tudományig, minden érdekességgel foglalkozik,   meglepő és érdekes cikkek sorozata. Természetfeletti jelenségekről, mítoszokról és legendákról, még földön kívüliekről is olvashatunk benne. Kölcsön kaptam, talán könyvtárban is van, de eddig nem láttam ott. Magdika,   Ildike,  ... majd  Ti is  nézzetek  bele, ha ilyen újságot láttok. Kíváncsi lennék, hogy tényleg hihetőek ezek a cikkek.


     


     

    előzmény:
    macska54 (276325)
    2018-01-07  04:35
  26. 2018. január 7. 04:35276325.

    Jó reggelt mindenkinek!

  27. 2018. január 6. 22:05276324.

    Ildike az Idézetek okosak, meghatóak, te pedig igen szerény vagy.


    Macsika édes Anikóváró macis képet szerkesztettél,


    Julika, sziporkázol! ..ugye Lányok?    ....nézem a Cag-Juv. meccset, egymást tiporják azért a vacak bőrért.. most egyik juv-osnak begörcsölt a lába, akár az enyém szokott =  Csere  lesz.   


    Marika, jó kis üde ételötleteket hoztál. Merítek az ötleteidből ám!! Saciéból, Erikáéból, ...Ti többfogásos ételek készítésére is képesek vagytok. 


    Jaj, megent kidőlt egy sárga  játékos!! Borogatják szegényt. A másik meg jeget rak a harisnyájába!!  ...nem is nézem, sajnálom őket.  


    Jó éjt mindenkinek!! Álmodjatok szépeket. 


     


     

    előzmény:
    franci47 (276316)
    2018-01-06  19:43
  28. 2018. január 6. 21:45276323.

    ...én  menten kinyúlok a nevetéstől Juliiiikaaa!!

    előzmény:
    Picivirág1 (276314)
    2018-01-06  18:51
  29. 2018. január 6. 20:53276322.

    Mindenkinek további szép estét..

  30. 2018. január 6. 20:36276321.

    Ildikó ..a lányoknak igazuk van...


    Kicsit vidámabbra véve....ne menj világgá...elég lesz Szentendréig..


     


     


     


     

    előzmény:
    franci47 (276316)
    2018-01-06  19:43
  31. 2018. január 6. 20:08276320.

    húúúúúúúúúúúúú bocsi 2x ment el.

  32. 2018. január 6. 20:07276319.

    Drága Ildikó!


     


    Csak azt tetted amit bármelyikünk megtett volna a mi kis közösségünk bármely tagjáért.


     


    És mivel ott te vagy a legközelebb és hála még bírod/bírtad erővel ezért természetes hogy hálásak vagyunk neked.


     


    Ezért nem kéne pironkodnod.


     


    A mi lelkünknek is ugyan olyan jó, hogy ott vagy Anikónak ahogy neked is egy megnyugvás hogy segítesz/segítettél. 


     


    A segíteni akarás az benned is bennünk is ott van. 


     


    És azt gondolom mindenkit boldoggá tesz.


     


    Legalább is engem nagyon.


     


    Szóval, le a kalappal és köszönöm még egyszer.  


     


     

    előzmény:
    franci47 (276316)
    2018-01-06  19:43
  33. 2018. január 6. 20:06276318.

    Drága Ildikó!


    Csak azt tetted amit bármelyikünk megtett volna a mi kis közösségünk bármely tagjáért.


    És mivel ott te vagy a legközelebb és hála még bírod/bírtad erővel ezért természetes hogy hálásak vagyunk neked.


    Ezért nem kéne pironkodnod.


    A mi lelkünknek is ugyan olyan jó, hogy ott vagy Anikónak ahogy neked is egy megnyugvás hogy segítesz/segítettél. 


    A segíteni akarás az benned is bennünk is ott van. 


    És azt gondolom mindenkit boldoggá tesz.


    Legalább is engem nagyon.


    Szóval, le a kalappal és köszönöm még egyszer.  


     

    előzmény:
    franci47 (276316)
    2018-01-06  19:43
  34. 2018. január 6. 20:04276317.

    Drága Ildikém!


    A világért sem menj világgá.Tökéletesen értem a felvetésedet...igazad van .Vannak dolgok amik az ember természetéből fakadnak ....és olyan természetesek mint a levegő. Az a szerencsés aki így születik.

    előzmény:
    franci47 (276316)
    2018-01-06  19:43
  35. 2018. január 6. 19:43276316.

    Lányok, én most nagyon kellemetlenül érzem magam. 


    Bárki, bármikor  megtenné, amit én tettem. Sajnos nem eleget,mert nem tudtam azt tenni, abban az időben, ami a legnagyobb segítség kellett volna. Hivatkozva a távolságra. Most nem akarom felsorolni,nem is ide való. 


    Nem is tudom mit írjak,most nagy zavarban vagyok. Lehet, hogy  világgá  megyek. 


     


    A képeket feltétlenül nézd meg, talán kifejezik, amit írni szeretnék. 


     


     

  36. 2018. január 6. 19:04276315.
    Szervusz Anikó!
    Nagy boldogság, hogy itt látlak. Én is köszönöm Ildikó önzetlen segítségét. Jó olvasni, hogy már kicsivel többet eszel. Ez igazán jó hír. Erősödjél, gyógyuljál. Csak akkor gyere géphez ha bírod már. Bár minden nap várlak, de most az a fontos, hogy úgy tégy ahogy neked jól esik és erőd engedi. 
     
    A köv. levelet küldtem el. Erre várom a választ.
     
    T. Varga László!
    Délelőtti beszélgetésünkre hivatkozva a köv. megrendelést szeretném eszközölni.
    2018. 09. 5-én aludnánk Önöknél.
    11 főről van szó.
    Kéne:
    2db 4 ágyas (remélhetőleg 1-2 ágy külön)
    1db 2 ágyas és
    1db 1 ágyas szoba.
    Ha van földszinti (is) akkor azt előnybe részesítenénk.
    Kedvező árat szeretnénk kérni tisztelettel.
    Kérem konkrét leírását köszönettel.
    Éves találkozónk lesz.
    Mielőbbi válaszában bízva Tisztelettel:Wágner Zsuzsa

     


     
  37. 2018. január 6. 18:51276314.

    Ahogy átnéztem a képeket, a szobák nagy részében dupla ágyak vannak. De hatalmasak. és össze vannak tolva, tehát annyira nem zavarja a másikat, ha véletlenül csak ilyet tudnak adni.


    Bors!


    Mellettem nyugodtam vakaródzhatsz

    előzmény:
    BORS (276312)
    2018-01-06  17:27
  38. 2018. január 6. 17:39276313.

    D rága Anikó.....nagyon örülök neked......minden kis energia neked mozgósítva.....bízom benn, hogy minden nap egy picit jobb lesz...próbálj eszegetni, hogy legyen erőd...és hogy az-od örüljön, nem hiába vigyáz rád...

    előzmény:
    ancsa46 (276306)
    2018-01-06  16:26
  39. 2018. január 6. 17:27276312.

    Macsí  kedves, ...lehet-e még kérni a szálláshellyel kapcsolatban?


    Nagyon fontos,   ..gyakran előfordul, hogy éjszaka görcsölnek a lábaim, akkor pedig sokat mozgok, gyűrögetem, dörzsölgetem. Zavarnám a hálótársnőmet. Szóval kérem, ha lehet külön ágyat szeretnék kérni. 

  40. 2018. január 6. 17:19276311.

    Olyan nehéz úgy írni, h. úgy írjak le valamit, ahogy érzem is. Nagyon nagyon örülök neked Anikó drága és hogy írtál, annak is. Ildikének köszönet, hogy ilyen szeretetre méltó barátnő. Ölelések, ..sok, sok.  ...

  41. 2018. január 6. 17:16276310.

    A nagy "nyüzsiben" elfelejtettem Boldinak én is boldog névnapot kívánni.


    Én is takarítottam ma. Jól el is fáradtam. A karácsony előtti takarításból kimaradt a hálószobánk, most eljött az ideje. Majd betojtam mire eltologáltam a nagy dög heverőinket..meg vissza. De most már ez is rendben van...jöhet a tavasz! Meg a tavaszi nagytakarítás!


    Anikó!!!


    Szia! Örülök, hogy itt vagy. És eszegessél csak mindig többet-és többet, tudod a koreai filmekben is ..enni mindig kell. Meg a vizes borogatás...mondjuk arra neked most nincs szükséged .


    A szeptember még messzire van..addigra biztos összeszeded magad és ott leszel a talin.


     

  42. 2018. január 6. 17:07276309.

    Anikó ....úgy örülök, hogy jöttél.Minden nappal erősödni fogsz.


    Vigyázz nagyon magadra....aranyos ,gondoskodó-od van.

    előzmény:
    ancsa46 (276306)
    2018-01-06  16:26
  43. 2018. január 6. 17:05276308.

    Ancsa annyira örülök, ha csak egy kicsi időre, de ide tudtál jönni.....Most más dolgod nincs csak erősödni. A macik ott vannak veled.Gyógyulj drága, mert látod már tervezzük a talit..és ott a helyed!!!!!!!!!! A gyógyító simik mennek!!!!!!!!!!!

  44. 2018. január 6. 17:02276307.

    Marika, amikor azt a hsz-t írtam még Gödöllőről volt szó.......Persze, hogy Szentendrére a Batthyányiról megyünk....

  45. 2018. január 6. 16:26276306.

    Szervusztok Kislányok!


    Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!


    Boldizsárnak pedig sok szép sikert, minden szépet és jót kívánok ezen jeles nap alkalmából.


    Végre ide tudtam ülni egy kicsit a géphez, a koncentrálás még nehéz, ezért elnézést kérek, a visszaolvasás még nem megy. Ildi a mentő -om jön naponta, és ellát ebéddel, talán pár falattal minden nap több lecsúszik.


    Örülök, hogy szerveződik a tali, mindent elkövetek, hogy ott lehessek.


    Ugye MINDENKI nagyon vigyáz magára!!!!!!!!!!

  46. 2018. január 6. 16:15276305.

    Erika azt elfelejtettem az előbb, hogy a metróról nem a végállomáson kell leszállni, hanem a Batthyányi téren.Után van még a Moszkva, ami most Szél K.tér és a Déli pu.

  47. 2018. január 6. 16:08276304.

    Szervusztok!


    Julika Boldizsárnak boldog névnapot kívánok!


    Macsi megnéztem mindent, nekem jó a dátum és a hely is.


    Szívesen társulok az eddigi szobatársaimhoz, ha nekik is jó./Magdi,Saci/


    Úgy látszik többen összebeszéltünk.Ma én is randiztam a porszívóval.Nagyon ráfért a lakásra.


    Az ebédet kérdezte azt hiszem Erika.Csilis bab volt.Holnapra borsólevest, rántott tarját és rizst gondoltam.Még nem beszéltük meg, de a kedvencek közé tartozik és elég rég volt.


    Pötyi a generációs kép aranyos,csak te hiányzol róla. Köszi Vitrayt.Szeretem ezt a műsort, csak ritkán jutok hozzá.Tudod a foci és a hírek mindenek előtt.

  48. 2018. január 6. 15:32276303.

    Macsi bárkivel elalszom, de ha lehet akkor egyedül aludnék egy ágyban. Sokat forgolódok és ráadásul horkolok is... Az mindegy hányan vagyunk egy szobában.....Aki elvisel avval szívesen vagyok együtt....

  49. 2018. január 6. 15:06276302.

    Lányok!


    A dátum ott van, Macsi megírta....a rendelésnél, egy táblázatban.  Szeptember 5-6!!!!!!

Címlap

top