Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2019. január 14. 13:59282176.

    Szervusztok.


    Jól feltámadt a szél, csak mosni kellett volna, biztos lenne a száradás, helyette ellébvecoltam az időt /ezt is bepirosozta, nem ismeri fel ez a gép az én csetlő szóhasználataimat/


    Ildi én letöltöttem a filmet, köszönöm de néznem kell.


    Annuska sajnos nem hagyott el a derékfájásom, még inkább ráerősített, igaz itt görnyedtem a gép előtt, ez nem jó neki, most mindjárt ledőlök.


    Megmutatom az első erőlködésemet, talán majd lesz jobb is.

  2. 2019. január 14. 13:38282175.

    Julika, azt hiszem az emailban van a tartalom.


    16 részes. Még 4 rész van hátra. Egy héten 2 részt vetítenek. 


    Ezek szerint kb 3 hét biztos vissza van. 


     


    Mindent megírtam róla,amit tudni kell. 

    előzmény:
    BiriBiri (282174)
    2019-01-14  13:20
  3. 2019. január 14. 13:20282174.

    Ildi!


    Éppen most akartam kérdezni, hogy jól látom, csak 8 rész van meg?? Most kezdtem nézni. Nem találom hol van a tartalma, biztosan írtad...tettszik!!!KÉREM!!!!


    Ez a dokinő nem engedi a helyettesítő asszisztensnek, hogy telefonon írja fel. HÜLYE!!! Alig várom hogy leteljen a gyes a volt óvodás Bettinek, neki csak szólni kellet és gyakran még átvitte a gyógyszertárba is. Még nem ismerem az E receptet. Ez a dokinő egyáltalán nem ért a számítógéphez, az asszisztens csak vacakol. 

    előzmény:
    franci47 (282170)
    2019-01-14  11:34
  4. 2019. január 14. 11:46282173.

    Ülök ...és gyönyörködöm a képben.Nagyon jó lett.Fénysugár ezen a szeles januári napon.


    Ildikém köszönöm, hogy írtad a feliratot....még nem jártam az Ázsián ...de letöltöm.


    Megyek ...melegítem az ebédemet.

    előzmény:
    franci47 (282170)
    2019-01-14  11:34
  5. 2019. január 14. 11:38282172.

    Éppen most gondolkodtam Magdi, hogy mi legyen a következő ami állandó lesz,mert két friss fordítást is nézek. 


    Talán ez lesz akkor. bár már multkor is eldöntöttem, hogy  mit nézek, aztán változott a helyzet. Bőség zavara. 


    Rajzom is itt van befejezetlen......... 


    Nem sürgetem magam. 


    A festőkéseim megérkeztek, találtam is egy  olyan képet, amin használhatnám. 


     


     

    előzmény:
    harangvirag08 (282169)
    2019-01-14  11:34
  6. 2019. január 14. 11:38282171.

    Tiszta pánikba estem ....az egész hsz-em  mákszemnyi betűs lett.Gyorsan elküldtem ....és elvesztettem a fonalat is. Ha "megtalálom " jövök .


    Julika ...vigyél el a zsebedben a moziba.

    előzmény:
    harangvirag08 (282169)
    2019-01-14  11:34
  7. 2019. január 14. 11:34282170.

    Sziasztok Lányok. 


     


    Az előbb esett is  valami, észre sem vettem. Olyan nyugtalanító idő van. Felhő jön északról, a szél is próbál uralkodni. 


    Főztem tarhonyát, a hozzávaló tegnap elkészült. Azt viszi Bence,ma megy vissza.


    Most itt nézegettem, miről maradtam le, de talán semmiről sem.


    Annuska, örülök, hogy jobban vagy, és példaként tekintek rád az egészségmegőrzéssel kapcsolatban /is/. Hogy kicsit belenyúlsz dolgokba, az nem számít, mert megtesszük mi is. Hozzászoktunk, amit kigondolunk az véghez is visszük. 


    A  festeményt feltettem a fb-ra, de hozom mindjárt ide is. Nem lett egy nagy szám, de először csináltam ilyet. Változás a lejtés az útra, a szín változás,kis fénysugár, és próbáltam a magasságban kicsit halványítani, lent mélyíteni a színeket. Aztán  ami nem tetszett mégsem, azt megint másképp csináltam. Szóval próba az egész, mert nem tudom , csak találgatom, hogy jobb. Messzíről nézve, nem lett olyan rossz. Tanulókép. Elfáradok bele.


    Annyi mindent találta, mint a filmgyűjtésnél, amit  szeretnék megcsinálni,  H.....á....t majd meglátjuk. 


    Az Encounter kész van 12-ig. Eddig történt a vetítés is. Küldjem, vagy  majd egyszerre, ha kész lesz. ???????


    További részek nincsenek, mivel még talán nem is kész a forgatókönyv sem. 11-ig megnéztem.  


    Jelezzetek vissza, mit akartok. Mert a néma gyereknek az anyja sem............ tudjátok tovább is. 


    Most megint napsütéses idő van, remélem nem romlik el az idő holnapra, jelenésem van csk-nál 6 hét után, és postai dolgom is lenne. JA és ma megérkezett az értesítő, h ogy  a nyugdíjam a számlán van. 


    Julika, a receptiráshoz  én nem szoktam menni a rendelőbe. Telefonálok és az asszisztens elintézi a recepteket, vagy a doki, ha ő veszi fel a telefont és vagy megírják, másnap megyek érte, és nem kell várni, vagy E recept, akkor semmiért sem kell menni, csak a gyógyszertárba. Nálatok nem lehet? 


     

    előzmény:
    Nusimama (282168)
    2019-01-14  10:47
  8. 2019. január 14. 11:34282169.

    Szép napot Mindenkinek!


    Az éjjel miután befejeztem a filmemet...elolvastam Borsika hsz-ét ...olyan jót derültem a tornát illetően.Tettem is egy "könnyen megszeghető" fogadalmat.Erre ma reggel kicsit megmozgattam a csontjaimat.Nekem igazán a gyaloglás a sport.Kellene valami tervet készítenem ....és naponta...na talán kétnaponta mennem. Kicsit "be rozsdálódtam"./ pirosat jelez ....de usse nem javítom ki/.


    A film nagyon jó volt....szép szerelmes, de volt benne minden , titok, félreértés, hazudozás.Megint elgondolkoztam, hogy mennyire eltérő a mi kultúránktól...legalábbis az én életszemléletemtől.Valószínű a vallásuk miatt  bocsájtanak meg olyan dolgokat....és tesznek úgy mintha semmi sem történt volna.Nem azt mondom, hogy sérelmeket kell hordozni ...de vannak dolgok amik nem felejtődnek ....én legalábbis így gondolom.Sérelmeket cipelni szörnyű ....és rendszerint annak aki kapta/még ha igazságtalanul is / ....aki okozta rég túl van rajta

    Valamit megnyomtam ....és ilyen lett.

  9. 2019. január 14. 10:47282168.

    Szervusztok


     Itt vagyok megvagyok, igaz kicsit fájosan,na de ebcsont beforr. Sajnos tudomásul kell vennem, hogy a 8. x után már nem szabad ugrálni.


    Borsikám, én nem rendszeren, de bizony hajtogatom a derekam, meg a vállam és azért hetente a sulyzóimat- 1 kg-os- is használom. Muszáj. Azt mondják az orvosok, hogy a gyógyszer kevés, ahhoz,hogy hatása is legyen  mozgás is kell. Na és télen ez korlátozott.


    Na nem akarom az észt osztani.


    Ildike, kiváncsi vagyok, hogy mit változtattál a képen. Ugye megmutatód?


    Julika, ne is menj a beteg emberek közé. Jobban vagy?


    Magdikám, ezt a butor mozgást muszáj volt elvégezni. Már nyár óta huzodott.


    Anikó, a derekad helyre állt?


    Itt most ragyogó napsütés van. Ki is használtam és egy nagy szellöztetés mellett kitakaritottam. Még ki kell menni a kertbe a hordóból kimerni a vizet, hogy ha jön a fagy nehogy szétnyomja a jég. Aztán egy kis ragut is kell fözni. Leves és köret van.


    Kellemes új hetet kivánok. A fájdalom és betegség tünjönel.

    előzmény:
    BiriBiri (282166)
    2019-01-14  09:30
  10. 2019. január 14. 10:31282167.

    Én már "megtipegtem" a köreimet. Tipegtem, mert van ahol nem seperték le a havat és az most olyan mint egy jégpálya. A kövesútra kellett kimenjek mert nem tudtam haladni...eszembe sem jutott a szöges gumit feltenni. Bíztam falus társaimban, bíztam benne, hogy mindenhol eltakarították a havat. Most igaz, hét ágra süt a nap de olyan vastag a jég, hogy még ma biztos nem olvad el. Különben gyönyörű így a táj, a tetőn a jég csillog és az ágak is jegesek, olyan tündérvilág van egyenlőre innen a szobából. 

    előzmény:
    BiriBiri (282166)
    2019-01-14  09:30
  11. 2019. január 14. 09:30282166.

    Szervusztok!


    Időjárás van. Tegnap a tél vicsorgott, aztán este átadta a helyét a tavasznak. Mára ragyogó napsütés van, de nem ette meg a kutya telet. Azt mondják frontok jönnek, frontok mennek..mi meg csak kibírjuk valahogy? 


    Készülök  receptet íratni.  Nincs kedvem a rendelőbe menni, megkérem Erika dajkák, aki az orvosi rendelőt takarítja, hogy tegye az asztalra a rendelésemet. majd szerdán bemegyek érte az oviba. Annyi a beteg és olyan lassú a rendelés, féltem magam. Remélem Erika nem beteg. Amíg dolgoztam mindig így jutottam a gyógyszerhez, aztán amikor nyugdíjas lettem úgy gondoltam van időm erre is. Volt is, van is, de most örülök, hogy úgy ahogy rendbe jöttem. 


    Ez a Nap rávilágított a takarítás hiányosságára...ma még nem pótolom, nem hozom rendbe...olyan lustácska vagyok. Aztán persze ez még változhat. Nem kell főzni, van savanyú káposztás rakott krumplim.


    Szép napot nektek is.!

  12. 2019. január 13. 18:08282165.

    Szia Mindenkinek,


    Remélem  minden rendben,  vigyázni magatokra. Igen tisztelt és szeretett Annuska,  ugye figyelsz magadra máskor?   Minket óvsz és féltesz, ..de ha egy percre félre nézünk,   ...akkor  rögtön valami (veszélyes) tennivaló    jön veled szemben, ugye?  


    Tegnap olvastam, hogy bátran hajlítgassunk,  derékkörözzünk mi korosabb  hölgyek is, mert  jól karban tartja, felfrissíti a  testet.  Persze, előbb  melegítsünk be. Hát én ilyesmire nem pocsékoltam a drága időmet,  egyből hasravágódtam a  francia ágyon és  rejtvényfejtéssel  indítottam az edzésemet. Aztán egyet-kettőt  dőlöngtem is két felől:   ..de hátra fele nem megy. Nem és nem.  Alig tudtam  lemászni az ágyról és felvenni az eredeti, jól bevált  pózomat.  Erre a hétre elegendő is volt a tornából. Julika kérdezted, mit csinálunk úgy  általában?  Én boltban voltam un. "nagy" kaj bevásárláson.  Persze volt  abban  egyyéb is, pl.: tisztítósszerek.  Nagyon kellett már  konyhai törlő-gurigát vennem,  mert  mindíg összetévesztem a wc. papírral. Most is ez történt.  Majd egyszer biztos  összejön. Mi volt még?   Főztem kolbászos káposztát,  mert adottak voltak ezek a maradék alapanyagok.  Azt hiszem jó lett.  A rizses húsról nem beszélnek a gyerekek, ...biztos Miciék ették meg.  Mindegy.   Julika jó filmezést kívánok, ennek a különleges   énekesnek a hangja is "király" volt.  Én a rekedtes hangú énekeseket szerettem, amikor  fiatal voltam.  Sacika szépen gondolt Verára,  tényleg imádta a sportokat és ma volna a neve napja szegénynek. 

    előzmény:
    BiriBiri (282162)
    2019-01-13  16:55
  13. 2019. január 13. 18:06282164.

    Jó estét. 


    Bizony hűvös lett az idő. A temetőből visszafele jövet, már  nagyon örültem, hogy nem mentünk el a HEGY  felé.


    Valahogy nem szerette a lábam a cipőmet. Hiányzott belőle a betét. Nem tartotta a lábam. 


    Annuskám, remélem már jobban vagy. A fás kép megvan, csak vittem bele egy kis színt, és az erdő kicsit lejtős lett, nem egyenes. A fák kaptak egy kis napfényt.  Most is kint lóg a szögön, és majd holnap reggel megnézve, lehet, hogy rájövök mi nem jó rajta. Azt meglátom, hogy valami nem  jó, de hogy mi is az azt nem mindig. Régen a bútor tologatás nekem is szokásom volt, már nem csinálom, mert nem nyerek vele semmi helyet. 


    Szívesen a feliratot, nem tudom ki nézi, vagy várakoztok, gyűjtögettek. Julika,biztos jó kis film lesz amit majd megnézel, én is szeretem a FM zenéjét. 


    Magdikám,  te is temetőbe mentél? 


    Más semmi nem történt. Befejeztem a sorozatomat, most nézném az öregasszonyokét, de nincs új felirat. DE találtam két részt a Devilis Joy-ból és ez jó.  Nagyon szeretem ezt is.  Ritáéból is van 4 rész. Nem is bírom megnézni. 


    Erika, köszönöm Őfensége kézcsókját és kedves szavait. Jövőre ugyanitt, ugyanígy. 


     


    Mai idézet:


    Az emailek azért lettek létrehozva, hogy közeli kapcsolatban legyen két személy, akik távol vannak egymástól.


    Habár a testek messze vannak, de meg akarjuk osztani ami a szívünkben van." /folyt a képen/


    /Rich Man,Poor Woman sor-ból/


     


    Szép estét. 


     


     

  14. 2019. január 13. 17:23282163.

    Szervusztok.


    Lassan megérkeztem, gyorsan elmúlt ez a nap is. Ma főznöm kellett, kifogytam a maradékokból.


    Délután tettünk Ildivel egy sétát, majdnem a hegy felé indultunk, de az én derekam nem akarja a hosszabb túrát, így a temető látogatás maradt, utána egy kis séta a kastélyparkban. Nagyon alszik még minden, igaz a zsibavirág már kidugta a fejét. Nem is volt annyira jó idő, mint ahogyan az bentről mutatkozott.


    Annuska  így jár aki türelmetlen, nem tudja kivárni a segítséget. Gondolom nem kaptál dicséretet., A tudat viszont biztosan jól esik, hogy meg tudtad csinálni amit akartál. Azért csak nyugisan, jobbulást kívánok.


    Saci jó estétek volt a "kicsikkel",  olyan jó hogy még unokázhatsz, nagyon gyorsan felnőnek, aztán örülünk, ha  hírt kapunk felőlük.

  15. 2019. január 13. 16:55282162.

    Szervusztok!


    Én bizony ki sem mozdultam a szobámból délután. Csak annyit voltam a levegőn ameddig a tüzelőt felhoztam, elkészítettem a hétre. Itt a temető a falunk kívül van, az útviszonyok nem jók és szabadon nyargalászok a szél. Itt meg máshová nem nagyon lehet menni. Igaz, a járdán éppen sétálhatnák, mert gondolom napközben elolvadt ott a hó de ha valahol nem sepertek ott már ráfagy..úgy hogy van kifogásom. Pedig én is nagyon "leültem" kellene egy kis mozgás de lusta vagyok. Én is gondoltam Verára, néztem a korcsolyát, 6 kor meg a magyarok játszanak a kézilabdát. 


    Majd kedden megyünk moziba, a "Bohém rabszódiát" nézzük a nyugdíjas bérlettel. Én szerettem Freddye Mercuryt.


    Ildi! Köszönöm a feliratot


     

  16. 2019. január 13. 16:36282161.

    Sziasztok!


    Csendes , kora délutánig szinte tavaszias volt az idő. Tettem egy sétát....elmentem a temetőbe.Igaz, hogy az út ami máskor meg sem kottyant most kifárasztott.Sok volt a téli ücsörgés.


    A teraszon bújnak a dézsában a tulipánok ....nem tudom mi lesz ennek a vége.


    Annuska ...ejnye-bejnye ....tessék türelemmel lenni míg megérkezik a segítség.Akármilyen baj is lehet a rossz mozdulattól.Ugyanakkor csodállak, hogy egyet gondolsz és pakolod át a bútorokat.Én szeretem az álland


     

    óságot...meg nekem nagyrészt rögzítve van ....és centire kiszámítva.A függönyt nézegettem délelőtt ...talán ki kellene cseréni ...de még nincs semmi baja  és szeretem ...igaz már nem fiatalka .Majd meglátom.


    Vigyázzatok magatokra .....legyen szép az estétek!


     

  17. 2019. január 13. 13:01282160.

    Szervusztok


     Erika, kicsit megkésve, de szeretettel kivánok minden jót szőke hercegednek névnapja alkalmából


    Pötyike, lánykádnak  születésnapja alkalmából kivánok minden szépet és jót. Elhiszem, hogy a nagy vendégségek után kivánja a nyugalmat. Jó pihenést.


    Láttom lassan rendeződik a nyd körüli bonyodalmak. Sacikám én is maradi vagyok és a postás hozza a nyd-t. Nekem sincs bankkártyám, szeretem tudni mennyit fizetek és meddig van még.


    Magdika, az ilyan lenkeség  azt hiszem többünkkel is előfordult. ÉN sem maradok ki a lenkék közül. Tegnapi napra a fiammal megbeszéltük, hogy egy kis szoba átrendezést csinálok. Mondta, hogy majd jön.Amit persze én nem birtam kivárni és hozzáláttam a heverő és sublot átrendezéséhez. Az eredmény, hogy ugyan megcsináltam, de a térdem kiugrott, s utána a csillagos eget láttam elég sokat. Ma már jobb.


    Julika, remélem jobban vagy?


    Borsika, sikerült rendet csinálni. Én is rizseshust csináltam tegnap.


    Ildike, miért kell átfesteni azt a hivogató fasort?


    Minden gyengélkedőnek jobbulást kivánok. 


    Ma viszonylag enyhe idő van, cseppeg az eresz.

    előzmény:
    BiriBiri (282159)
    2019-01-13  12:17
  18. 2019. január 13. 12:17282159.

    Szervusztok!


    Itt reggel tél volt erösen havazott.Kár volt eltakarítani mert egyszer csak kisütött a nap olvadni kezdett.Már túl vagyunk az ebéden,most eldőlök és olvasni fogok.Csendes nyugodt napunk van.Ti mit csináltok?

  19. 2019. január 13. 11:31282158.

    Szép napot Mindenkinek!


    Mintha nem is tél lenne, olyan szépen süt a nap....


    A kisebbek itt aludtak.....jót társasoztunk az este.......most várom a többi kosztosokat....ebéd a répa lesz és csirkepörkölt galuskával.....


    Különösebb esemény nincs......kicsit többet ülök a tv előtt....elkezdődött a ffi kézilabda vb....drága Vera is nagyon szerette.....sportversenyekkor is sokszor eszembe jut....most biztos  onnan fentről izgúlja végig...... névnapja is van, szeretettel emlékezünk rá...


    Ki mit csinál? Pihenés, szórakozás? Remélem senki nem beteg.......csak elfoglalt

  20. 2019. január 12. 15:53282157.

    Szervusztok!


     


    A hercegem köszöni a jókívánságokat, kézcsókját küldi....és jó egészséget kíván!!!!!!!


    Pötyi lányodnak minden jót kívánok születésnapja alkalmából!!!!!!!!


     


    Nekem tegnap este megérkezett a nyugdíj a bankszámlára, de SMS-t nem küldtek. Talán majd hétfőn. Jó kis kalamajka volt, remélem többet nem fordul elő.


    Ma csendes napunk van, tegnap volt egy kis családi összejövetel. De nem sütöttem pogácsát (reklamálták). Helyette sajtos, baconos csigát sütöttem. Az is elfogyott.....


    Ma megfőztem holnapra a húslevest, mára volt ragu leves...töltött krumplit csináltam a maradék pörköltből.......jó lett.....Főztem egy nagy adag céklát....és kész, ennyi volt a mai ténykedésem...


    További szép napot!


     

  21. 2019. január 12. 15:46282156.

    Jó, akkor holnap. Nincs kép, gyakorlás volt csak, fákat igyekeztem kreálni, meg videókat néztem.


    Magdikám csak sms jött. Köszi a receptet, leírtam. Tele vagyok fecni receptekkel.

    előzmény:
    franci47 (282153)
    2019-01-12  14:57
  22. 2019. január 12. 15:36282155.

    Sziasztok!


    Sok szeretettel köszöntöm az ünnepelteket ....minden jót kívánok!


    Erika biztosan finomakat főztél a Hercegednek / mint mindig/ ...Pötyi igaza van a Lányodnak ....az idő és a nyugalom a legszebb ajándék.


    Lassan a nyugdíj körüli bonyodalom is lecseng.Most néztem meg...itt van a számlán.Anikó  te már megkaptad az értesítést ...vagy sms-ben jött?


    Ma nekem is volt egy lenkeségem.Jártam a Spárban. Nem néztem meg a hentesnél a vásárlásomnál az árat ....csak itthon. Teljesen másnak az ára van rajta. Kb. 300Ft az eltérés.Igazából nem is érzem átverésnek ...inkább tévedésnek.Ezer éve  annál a hentesnél vásárolok.Nem mentem vissza ...hideg is van , az időt is sajnáltam...ott egye a fene.Még mindig nincs annyi eszem, hogy megnézzem  az árat azon amit veszek....talán tanultam belőle.


    Már akartam írni a múltkor: leírtam a Spárban a reklámról egy kuglóf receptet/ sosincs ott az eszem ahol kellene/. Megsütöttem ...finomabb, könnyebb lett mint ami nekem volt.


    4 tojás, 20 deka  liszt,20 dkg cukor/a recept 25-t ír, de az szerintem sok ....én a 20-at is szűken mértem /,1 vaníliás cukor.1 dl tej, 1 dl étolaj, 1 sütőpor.A menete ugyanaz .Kakaóból is kevesebbet tettem a kimaradt tésztába ami végén kerül rá.Csokimázat most nem csináltam.


    Olyan semmilyen idő van...bambulásra alkalmas .


     


    Ildikém ...köszönöm a feliratot....lassan csak meg lesz az összes.

  23. 2019. január 12. 15:26282154.

    Pötyike,  kész van-e már az a hajtovány?  Biztos finom lett!   Fog örülni a Lánod!  Boldog Születésnapot kívánok sok szeretettel, én is.  

  24. 2019. január 12. 14:57282153.

    Anikó, akkor legyen inkább holnap, lehet, hogy jönnek a festőkéseim. 


    Tedd fel a képet, ha kész vagy vele, vagy legalábbis azt hiszed pillanatnyilag, hogy részedről kész. 


    Én az enyémen megint pingáltam. Azt hiszem,most már többet nem, mert nem jó irányban haladok.


    Boldog szülinapot a leánykádnak Pötyi, és jó pihenést is kívánok. 


     


    KÜLDTEM FELIRATOT.


     

  25. 2019. január 12. 14:43282152.

    Persze jó a holnap is, akkor még egy kicsit melegebbet is  ígérnek, na majd kiderül.


    Köszönöm az ajánlatot, mindig rájövök,  hogy valami kellék még hiányzik, legalábbis ráfogom a sikertelenségemre, különben mindennel szenvedek, nehéz élet ez, de nem adom fel. Még nem is filmeztem, pedig az is izgat, na a bőség zavara.


    Pötyi, Isten éltesse a lányodat sokáig, Biztos örül a pihenőnek.

    előzmény:
    franci47 (282149)
    2019-01-12  13:44

Címlap

top