Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. november 23. 17:13281476.

    Ildi!


    Köszönöm a linket. Majd csak holnap töltöm mert a kisgépen vagyok . Télen a szobámba szorulok, főleg délutántól. Nappal süt a nap a nappaliba, a konvektor gyújtó lángja ad annyi meleget, hogy amit csak a nagy gépen tudok nézni, elég. Aztán jövök a jó meleg cserépkályha meleg hálómba.

  2. 2018. november 23. 16:31281475.

    Sziasztok!


    Már teljesen sötét van.


    Nemrég jöttem meg a Lidlből ....sok értelme nem volt, de legalább jártam egyet.


    Itt semmi különös nem történt ma ....csak úgy elment a nap.


    Annuska ....nagyon sok mindent csináltál ma....azért óvatosan.Kedvet kaptam én is a karfiolra...vettem egyet....holnap egy részéből leves lesz. Én is úgy vagyok ....nagyon szeretem a tartalmas leveseket ....utána már nem is kell semmi ....igaz hamar éhes leszek.


    Borsévi ....örülök, hogy  most majd sűrűbben jössz....hiányoztak az írásaid.

  3. 2018. november 23. 15:59281474.

    Szervusztok


     A szürkeség jellemző itt  is. Na azért ma igyekeztem a tegnapi lemaradásom bepotoli. Két adagot mostam, igaz kint már nem lehet teregetni, igy a nappali lett a száritó. Közben a fél lakást kitakaritottam- nappali, előszoba, konyha-. Közben azért tartottam egy kis pihenőt is. A szoba még marad, mivel a porszivózást egyenlőre  a bordám nem sziveli. Föztem egy kis karfiol levest. Érdekes az utobbi időben inkább a levesek esnek jól, Más már nem is kell utána.


    Ildike, tegnap nagyon szükszavu voltál. Ez nem jelent jót, ill. azt, hogy nem vagy 100-as. Gyógyulj meg.


    Magdika, Boscó ugy is tudja, hogy nem komolyan szidod. Olyan okosak ezek a családtagok. Remélhetőleg betegeid jobban lesznek. Talán az időjárás zavarta meg öket. A párna cimkét este megnézem.


    Julika, ezek szerint a fürdő és a kezelés használ. A végén egész fitt leszel. Jobb is, hogy a fürdés után pihensz. A szervezet regenerálodik


    Borsika, a gerincedre vigyázz. Tudod az a váz. Nem kell mindent egyszere megcsinálni, ha közben elfáradsz, tessék piheni , majd utána folytatód.


    Pötyike, Zsuzsi, hogy van? Nem husz forint amibe kerül a fogpótlás. Dió biztos élvezi, hogy nálatok van, de Dezső hogy viseli?


    Anikó remélhetőleg ma éjjel bepotolod az alvás hiányt. Anikó, kiméli a lábát? 


    Remélem Sacika ujaacskája is gyógyul.


    Erika, az új szerzemény a Lányokké?


    Marika, ha nem muszáj. ebbe a pocsék időbe ne járkálj.


    Vigyázzatok magatokra, megkezdödőtt a nátha szezon!


     

    előzmény:
    ancsa46 (281473)
    2018-11-23  14:25
  4. 2018. november 23. 14:25281473.

    Szervusztok.


    Hol van már végre egy kis napsütés? Most jó lenne kinyitni a zsák száját, és a nyári szép napocskát kiengedni. Nekem máris hiányzik.


    Nem volt jó éjszakám, hajnali 3-kor egy rossz álomból riadva már nem tudtam visszaaludni, nagyon soká lett reggel. Elmentem a városba, posta, gyógyszertár, piac, és már iszkoltam is haza, szitált a köd, szóval nem éppen sétára való idő. eBÉD UTÁN GONDOLTAM PIHENEK, HÁTHA SIKERÜL KICSIT SZUNDÍTANI, AKKOR JÖTT EGY MARATONI TELEFON, ÉS VÉGE. nA TALÁN MAJD AZ ÉJJEL JOBBAN MEGY.  /FENNAKADT, bocs/


    Erika nem tudok napirendre térni a műtét árát illetően. Elképesztő, hogy ilyen szükséges műtétet sem finanszíroznak. Mikulás jól kinyitja a pénztárcádat, de legalább tényleg sasszem legyen az eredmény.


    Julika gyorsan letelik a kezelés, lehet hogy csak nekem tűnik gyorsnak, fő hogy használjon.


    Borsika jó, hogy visszakaptad a gépedet, gondolom a fiúk még jobban örülnek. Köszönöm, Anikó lábadozik, táppénzen van, reménykedünk, hogy nem tér vissza a bajság.


    Pötyi, nem véletlenül van ennyi foghíjas ember.


    Saci ujjacskádra gyógypuszi a távolból. Néha előjön a lenkeség, sajnos.

  5. 2018. november 23. 10:42281472.

    Sziasztok!


    Ma már örömmel jött Dió velem reggel. Csak  ..olyan lassan haladunk, ugye fiú őkelme és minden fűszálat meg kell jelölni..ha meg nem ő jelöl..el kell olvasni az üzeneteket, amit a másik hagyott ott.


    Ma nem főzök, rendeltem kaját..kemencében sült kacsa combot, párolt káposztával. Mostanában szoktam egy héten 1x 2x rendelni, főleg ha valamilyen hal van..Lajos szereti és nem nekem kell megcsinálni.


    Nahát!! Meglepődtem azért Erika szem műtétjének árán! Arra tényleg úgy kell vigyázni, mint a szeme fényére!


    Ja, én is ahogy voltam a fogorvosnál..levette a fém koronát (egész könnyen ment) és mondta meg kellene csináltatni újra..egy híd lenne mert a két fog között hiányzik egy. ) 90 ezer Ft. Baráti áron!


    Igy marad, van még mivel rágnom.


    Annuska, annyi baja van már az embernek..örül ha azt mondják valamire az orvosok, hogy nincs vele semmi baj.

  6. 2018. november 23. 10:08281471.

    Sziasztok, talán ma békén hagyják a laptopom. Meg van az új sz.gépük, csak be kell üzemelni majd. 


    Julika érdekes volt a cica beszámolód és a fentartásaid a madárház tartásával kapcsolatban.


    Nagyon népszerűvé tetted a "napi rutinfeladatok elvégzése" meghatározást. Tetszik. Már utánozzuk is. 


    Én is elvégzem, ..az pont elég is volna, utána összedőlök.


    Már kevesebbet bírok, sajnos, pedig nekem nem is kell naponta főznöm.


    Erikának nagyon hamar eljött a műtét időpontja. 


    Nekem is el kell majd mennem szemészetre, mert olykor úg látom, hog "elmozdulnak" a tárgyak  a helyükről.


    Sacikát sajnálom, hogy megégette a kezét.  Sajnos, előfordul, az ember siet, kapkod.


    Pötyike, én is visszaadtam a kutyákat,  Mici még csak-csak bejön az előszobába, de a tacsik rám sem tojnak. Hűtlen banda.


    Ildikém,szívből  sajnállak a fájó sarkad miatt. Mennyit kínlódsz vele.  Bár volna valami "csoda-kezelés" rá.  


    Annuskám én is kínlódom a fájó gerincem derekam miatt,  tegnap éppen "kitett magáért a beste, azt sem tudtam mit kenjek rá. Vettem be egy rapid  gyorsan ható port, az segített, de csak átmenetileg. Amíg elér a kezem kitapogattam, el van ferdülve a vonala, érzem. Nemsokára kontrollra kell mennem. Neked mielőbbi jobbulást kívánok.


    Akár csak Marikának  is,  Aki türelmesen, hősiesen veszi a kezeléseket és panaszkodás nélkül  gyógyulgat.   Én minden kis  nyűgömet elsiránkozom, így könnyebbnek érzem. 


    Anikó, hogy van a lánykád Anikó lába,  hordja-e a gumiharisnyát?  Remélem hamarosan meggyógyul. Ha kiméli, akkor talán nem esik vissza, nem jönnek ki újabbak.  Nekem kicsik voltak még a gyerekek, mellettük nem volt módomban kényeztetni a lábamat, meg is jelentek újabbak. Kétszer is műtötték.


    Magdika én úgy vélem, sokban hasonlítok Rád,  nem akarok kimozdulni, ha valami program ígérkezik. Aztán mégis  megteszem, és milyen jól teszem, mert megéri. Olvasom, hogy már is megvan a decemberi adventi progid. A mieink - ilyen még nem volt - a karácsonyi iünnepeket töltenék valami havas vidéken, változatosságként. Én nem szeretnék menni. Hogy lehet ezt megúszni, kérdem én?  : - (((


    Majd vmikor megyek át R-ékhoz, vettem tengeri halfilét, csak paprikás lisztben megforgatom, és hirtelen kisütöm, azt viszem. Meg O. nálam lévő névnapi ajándékát.  Köszöni szépen a sok kedves felköszöntést. 

    előzmény:
    BiriBiri (281459)
    2018-11-22  08:43
  7. 2018. november 23. 09:55281470.

    Szervusztok!


    Ma fürdős nap volt...már itthon is vagyunk. Jól s laktam, vár a munka. csak várjon...úgy gondoltam majd csak a kúra után fogok a takarításhoz, még két alkalom,lesz, azt még kibírom várni. Ilyenkor olyan jóleső fáradság van bennem, nem akarom elrontani ezt az érzést. 


    Sacinak biztos jó érzés, hogy tiszta a konyhája..majd az enyém is az lesz. 


    Annuskáról eddig is tudtuk, hogy agyilag minden rendben van, de jó, hogy papír is van róla


    Erika szeme meg jobb lesz mint új korában..olyasmit is meglát majd amit eddig nemkívánom, hogy nagyon jól sikerüljön!!!Érdekes, hogy ilyesmit nem támogatnak

  8. 2018. november 22. 20:07281469.

    Jó estét lányok!


     


    elég későn jöttem. 


    Délelőtt Zegen voltam. 


    Nincs semmi különös velem. Köszönöm, hogy kerestetek. 


    Mindenkinek jó éjszakát kívánok. 

  9. 2018. november 22. 17:29281468.

    Sziasztok!


     


     


    Én /Julika után szabadon/ a csütörtök esti rutinfeladatokat végzem.Készül Boscó kajája...ismételten felmostam a tappancsnyomokat...ne tudjátok meg mit hordott be.A fene ezt a nyirkos sáros időt.Most lapít az ágyában....még talán röhög is.


     


     


     


     


    Rádörrentettem, hogy...kitekerem a nyakát.


    Délelőtt a városban voltam....érdekes a hőmérséklet alacsony ....és mindenkinek melege volt.


    Délután  bementem a kórházba.Ma nem voltak a betegeim jó passzban...nagyon "mellébeszéltek" mind a ketten.Még sötétedés előtt....de olyan nehéz szívvel-eljöttem.


    Annuskám a dokid első megállapítását eddig is tudtuka második meg szerencsére nincs.


    Erika...viszonylag hamar kaptál műtéti időpontot.Elhiszem,hogy szíven ütött....de ha kell akkor kell.Milyen az új ágy.


    Sacikám-öd van a kávéfőzővel.Gyógyulást a kezednek.


    Pötyikém működik a "kutyahotel"?Én most bentlakó  vagyok.Szerintem ha kész az ajtó....én akkor is inkább itt alszom,mint ki keljen mennie a hidegbe.


    Kislányok...kinek van olyan műszáltöltetű párnája ami nem csomósodik össze?Ha igen ...milyen márka jelzés van rajta.


    Legyen szép az estétek.

  10. 2018. november 22. 16:30281467.

    Szervusztok


     Továbbra is csepegős az idő. Ma orvoslátogatás volt. A házi dokim küld minden hova, Hiába mondom, hogy nem  muszáj. Igy ma ideggyógyász volt a müsoron. Megállapitotta, hogy még normális vagyok és parkinzonkorom sincs. 


    Erika, az jó, hogy a Mikulás sasszemé tesz. Az már kevésbé,hogy ennyibe kerül.Miért nincs erre Tb támogatás?


    Sacika, sajnálak, hogy meg égett az ujacskád. Ez nagyon pocsék dolog.


    Pötyike, sikerült Diót átcsalnod?


    Julika, friss voltál. A munkában és az ajándék megvételével is. Vince aranyos lehetett.


    Anikó. jobban vagy?


    Ildike, Te hogy érzed magad.


    Mindenkinek  szép és kellemes estét kivánok.

    előzmény:
    erry (281466)
    2018-11-22  15:17
  11. 2018. november 22. 15:17281466.

    Szervusztok!


     


    Haza jöttünk az orvostól.....december 6-án lesz a műtét. De azért jól meg is lepődtem, mert ez a szem műtét nem olyan lesz mint a másik. Nekem csak az maradt a fejembe, hogy műteni kell, de arra nem emlékszem, hogy itt szaruhártya probléma van és speciális lencse kell. Ez nem is lenne nagy baj, de ezt a TB nem támogatja. Ennek ára 120 ezer forint. Na itt dobtam egy laza hátast. Kérdeztem, hogy mi van ha csak a szürkehályogot veszi le. Csak annyi, hogy nem fogok rendesen látni, csak homályosan......Így speciális lencsém lesz.....erre úgy fogok vigyázni, mint a szemem fényére


    Azért nem vettem észre, hogy ennyire rossz a bal szemem, mert a jobb se volt tökéletes.....de ez most sasszem lett.....simán végig olvastam a táblát....így zavaró a bal szem rosszasága.


    Más nem történt a házunk táján, ennyi elég is volt....


     


    Gondolok rátok, vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!

  12. 2018. november 22. 10:14281465.

    Szép napot!


    A napi rutin....Julika után szabadon.... elvégzése.....aztán tervezés a mai napra....


    A hét elején sikerült rendbe tennem a konyhát....nem csak ahol a papok táncolnak.....tegnap főzés.. paradicsom leves és rakott zöldbab....leves maradt és rizs is...ma lecsó lesz a rizshez...nem éppen összeillők...


    Elcseréltem a téli és nyári-őszi cipőket....még csak most, mert ehhez létrázni kell...


    Tegnap elégettem egy konyharuhát és ne csak ez a lenkeség legyen megégettem a kezem, elég jól....elfelejtettem a kávéfőzőbe vizet tenni  és mikor lekaptam jó forrón hozzáért 3 ujjam.....gyorsan hideg víz-só, közülük egy mégis felhólyagzott...


    A gyengélkedő kiürült, de ebbe a csúnya , ködös időbe ki tudja meddig.Vigyázzatok magatokra....

  13. 2018. november 22. 10:10281464.

    ...talán kapunk...

    előzmény:
    BiriBiri (281463)
    2018-11-22  10:08
  14. 2018. november 22. 10:08281463.
  15. 2018. november 22. 10:07281462.

    Jajj, de jó!!! Itt tanulmányozni lehet a madarakat. ..aki nem mind ismeri, mint pl. én. 


    Annyiszor elhatároztam, teszek fel madáretetőt, de mindig meggondolom magam. Az olyan lenne a cicáknak, mint ha beengedném őket a húsboltba. Már így is eléggé megritkították a rigó és vadgalamb állományt. 


    Nem szeretnék telhetetlen tűnni, csak úgy kérdezem: az idén is kapunk Erzsébet utalvány? Vagy a több prémiummal ennyi volt? 

    előzmény:
    potymama (281461)
    2018-11-22  09:54
  16. 2018. november 22. 09:54281461.

    Találtam

  17. 2018. november 22. 09:51281460.

    Sziasztok!


    Már reggel hatkor caplattam Dalmáékhoz elhozni Diót, mert este hazavitte a lányom, hogy a saját helyén aludjon. Koránnak találta a felkelést, minden áron vissza akart menni még aludni..igaz esett az eső..azt meg nagyon utálja.


    Krumpli főzeléket csinálok..már el is felejtettem  hogy kell évek óta nem csináltam.


    Jópofák ezek a cicák..én is ha valami bútort, vagy nagyobb dolgot máshova teszek..nagyon meglepődik Dezső cica..először lapos kúszásban megközelíti..aztán jól körbenézi és csak után nyugszik meg, hogy minden OK.

  18. 2018. november 22. 08:43281459.

    Szervusztok!


    Túl vagyok a napi rutinon, reggeli, begyújtás, szellőztetés. Nagyon érdekes volt Vincét megfigyelni. Észrevette, hogy nincsen szúnyogháló. Csak nézte gyanakodva, óvatoskodott, próbálta az orrát oda tenni ahol eddig akadály volt, próbálta mancsával is, és amikor látta nincs ott semmi nagyon óvatosan kilépett a párkányra. Rácsodálkozott a világra, de amikor látta jövök be és közeledek az ablakhoz gyorsan vissza húzódott, jobb a meleg szobából bámészkodni. 


    Levettem a konyhában a függönyöket, majd összeszedem a többi kézimunkát és egyszerre kimosom, nem kapkodom el


    Ebédem van, majd a postára megyek, Timi karácsonyi ajándékáért. "Megkívánt" egy zsúrkocsit Szanába, megrendelte, mondtam ez lesz a karácsonyi ajándéka...nagyon örült neki, majd csak a fa alatt bontjuk ki. A szanai konyhába lesz, 3 fiókos, tárolásra kell. Zsuzsi is rendelt, Ysk leárazott. 7500 Ft. 


    Ki hogy van? Nekem tegnap úgy sustorgott a jó fülem mint ha 1000 fokon forrt volna a víz. Mára rendeződött, remélem így marad.  

  19. 2018. november 21. 19:48281458.

    Édes Annuska, .. Kedves Lányok,  Ti ..Mind mind…..nagyon megható. hogy felköszöntöttétek  O l i v é r  unokámat, névnapja alkalmából. Átadom, megírom neki. Fog örülni nagyon, biztos!! 


    Kívánok kellemes estét, jó éjszakát, szép álmokat szeretettel.



     


     


     

    előzmény:
    Nusimama (281453)
    2018-11-21  15:49
  20. 2018. november 21. 19:46281457.

     


    Édes Annuska, .. Kedves Lányok,  Ti ..Mind mind…..nagyon megható. hogy felköszöntöttétek  O l i v é r  unokámat, névnapja alkalmából. Átadom, megírom neki. Fog örülni nagyon, biztos!! 


    Kívánok kellemes estét, jó éjszakát, szép álmokat szeretettel.



     


     

    előzmény:
    Nusimama (281453)
    2018-11-21  15:49
  21. 2018. november 21. 17:35281456.

    Nagyon jók a képek. Megoldottátok Dió sorsát is.Dalmáék már biztos élvezik a szép környezetet és a meleget.


    Zsuzsinak jobbulást kívánok.


    Barbara is végigjárta ezt. Itthon volt szabadságon...felfázhatott,,,ne tudjátok meg milyen tortúrát, várakozást,küldözgetést élt át...mire  egyáltalán valaki foglalkozott vele.Majdnem egy hét kellett mire rendbe jött.


    Erika ügyesen vásároltatok... gazdaságosan, és még az orvossal is tudtál beszélni ....jó nap volt.


    Holnap el kellene mennem vásárolni ....nekiállok  listát írni / aztán az első kanyarban elhagyom! .


    Legyen szép az estétek!

    előzmény:
    potymama (281444)
    2018-11-21  11:35
  22. 2018. november 21. 16:52281455.

    Szervusztok.


    Borsika, Olivért köszöntöm e szép napon, minden jót és szépet kívánok.


    Elment a nap, és nem csináltam semmi érdemlegeset. Délután ráakadtam egy oldalra, ahol annyi érdekeset tudtam meg a festésről és a rajzról, hogy azt vettem észre, besötétedett. Ebédem még volt, most meg olyan jó meleg gyorslevest csinálok vacsorára.


    Saci gyógyul e már a kis beteged? Nálunk Peti kúrálja magát épp egy torokfájásból. Kis Anikót kérdezted, köszönöm jól van, majd jövő hét végén kell visszamenni az orvoshoz, hordja a hosszú harisnyát, épp mondtuk, hogy a szerencsétlenségben az a szerencse, hogy nem nyáron a 40 fokban jött a baj.


    Erika remélem hamar rákerülsz a sorodra, jó túl lenni a bajokon. Gratulálok az ágyhoz, használjátok sokáig egészséggel. A fájós csontjaim gyötörnek, ma reggel alig tudtam talpra állni, a jobb oldalamat nem akartam elbírni. Nagyon sokáig tartott, amíg el tudtam indulni.


    Annuska öröm, hogy bizakodó vagy, és a gyógyulás útján jársz, azért nagyon óvatosan. Nálam nincs értelme lecserélni a gyógyszert, mert ez mindig átmeneti állapot, hol kevesebb, hol több ideig tart, de végül visszabillenek a következő frontig.


    Magdikám áldás vagy a családnak mindenképp, de ezzel a sok ingvasalással biztos.


    Marika ne szégyenlősködj, örülünk minden jelentkezésnek. Valóban angyalok vesznek körül.


    Julika ez ám a protekció!!! De megjár az tuti. A rántott karfiolra én is jelentkező lennék, jó ötlet, hétvégére betervezem.


    Pötyi kösz a képeket, bizony hiányoztok róla. Dalmáéknak szép nyaralást kívánok. Zsuzsinak jobbulást, felháborító ami történt.


    Ildi hogy sikerült az utolsó kezelés? Innentől már talán jobban érződik a jótékony hatása.


    Vigyázzatok, baj ne érjen senkit. Nem akarom elkiabálni, de eddig még nem fájt ma a fejem, remélem megúszom.

  23. 2018. november 21. 15:51281454.

    Szervusztok!


     


    Itt is pont olyan az idő, mint felétek.......esős, nyálkás, szürke


     


    Képzeljétek milyen meglepetés ért.....felhívtam a dokit, hogy beszéljünk a szem műtétről....megkérdezte ráérek-e holnap délután kettőkor. Persze igent mondtam.....alig akartam elhinni, hogy ilyen hamar fogad.....remélem a műtét időpontja is ilyen hamar lesz. Imádom ezt a dokit kedves, barátságos, szóval olyan emberi.....


     


    Reggel olvasni akartalak benneteket, de csak 2005-re vitt vissza.....mérges lettem..... és inkább neki álltam főzni....Gomba levest (két napra) kelkáposzta főzeléket, sütöttem oldalast és fasírtot......Alig fejeztem be a főzést, jöttek a lányok, mentünk ágyat venni......én voltam a döntnök, melyik legyen......ez volt a felállás, de a végül a lányom döntött, francia ágy lett.....holnap már hozzák is. Mától volt valami nagy kedvezmény, spóroltunk 50 ezer Ft-ot.......


     


    Borsika Olivérnek minden jót kívánok névnapja alkalmából!!!!!


     


    Marika jó hogy jöttél.....örülök Neked ....az angyalaid igazi angyalok


    Julika jó hogy van protekciótok, így gyorsan végeztek....mehetek rántott karfiolért? De az is jó ha elküldöd fénypostán...


    Francika remélem az utolsó kezelés meghozza a gyógyulást.....


    Magdi irigykedek,  bimbózó kaktusz miatt....az enyém csak bokrosodik, de semmi jelét nem mutatja a bimbó....Nálam minden virág meddő lesz....


    Pötyi szegény Zsuzsi......csak háborgok, hogy ilyen az egészségügy....


    Annuska elhagyott-e már a fájsz? Tudsz már aludni?


    Sacika gyógyulnak a hotel lakók? Az is érdekel hogy te hogy vagy.....


    Anikó te hogy viseled ezt a csontfájdító esős időt? Nekem a térdem érzi....pedig most nagyon helyt kell állnia, mert ugye nem hajolhatok, guggolni kell......Az a baj, hogy a dolgok nem felfelé esnek......


     


    További szép napot!!!!!

  24. 2018. november 21. 15:49281453.

    Szervusztok


     Megint kiakart zárni a gép, de nem hagytam magam. Magamról csak annyit, hog jobban vagyok, már biztos megmaradók


    Magdika, ezek szerint Ti már izelitőt kaptatok a télből. J. biztos örült, hogy kivasaltál. Márnincs iolyan messze az időpont a kirándulásig. Én is magasm szeretem birtokolni a konyhát.


    Erika, ez jó hir. Stam csaj vagy. Ugye jövő héten lesz a mütét?


    Ildike, végre a fájsz után egy kis jó.Remélem a mai kezelés után is csak jobb lesz. Tegnap nem fáztál meg?


    Julika, szerencsések vagytok, hogy Timi ilyen ügyesen szervezi a fürdést.


    Marika, örülők, hogy jelentkeztél. Nagyon kedves családod és barátaid vannak, hogy még a gondolatodat is igy teljesitik.


    Pötyike, Zsuzsinak jobbulást, remélem hamar tul lesz rajta.


    Borsika, O.nak sok szerencsét és boldogságot kivánok


    Itt szomoru esős idő van.


    Vigyázzatok magatokra. A gyengélkedőknek jobbulást.

    előzmény:
    BiriBiri (281452)
    2018-11-21  13:33
  25. 2018. november 21. 13:33281452.

    Bocsánat, nem akart megmozdulni, többször ráütöttem és most aztán több példányban is megjelent!!!

    előzmény:
    BiriBiri (281451)
    2018-11-21  13:32

Címlap

top