Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. október 4. 14:00280901.

    Szervusztok


     Remek napsütés van és kellemes az idő. Egy kicsit tib-láboltam a kertben. Jó volt, de a térdem tiptakozzik.


    Ildike ez a gondolat bizony nekünk szól, szinte figyelmeztett. A burgonya ott  jóval olcsóbb mint itt. Remélem ráparancsoltál a fájszra, hogy aló mars! Az alvás nálam is nagyon rapszódikus. Ha nem megy akkor jönnek a gondolatok és  csak kavarognak.


    Julika, hogy vagy? Ugye vigyázzol az étkezéssel lés arra is ügyelj, hogy ne sokat hajolgass, mert ha összenyomod az epevezetéket akkor is görcsölhetsz.


    Borsikám, jó volt olvasni soraid. Megy nálad a fütés? Emlegeted a régi dolgokat. Bizony azok a mehanikus irógépen amikor stencilre kellett gépelni mindig inhüvelygyulladást okoztak.


    Mindenki nagyon vigyázzon magára. A kellemes napsütést élvezzétek, de kellőmértékbwen felöltözve.


    Magdikának szép ideje van. biztos sok és vidám élményben van része.


    Sacika, Marika és minden gyengélkedő gyógyuljatók meg.

    előzmény:
    BORS (280900)
    2018-10-04  09:57
  2. 2018. október 4. 09:57280900.

    Pötyike,  tényleg egész nap nem láttál, én sem láttam magamat.Szia kedves, köszi a jóéjszakát, neked meg jóreggelt. Mindenkinek jóreggelt. 


    Vegyes  volt az éjszakám,  ..nem tudom talán a fogyó hold,  vag, h. a fél családom megint elrepült, ..szóval nyugtalanul aludtam.  Már azóta megérkeztek a célállomásra, minden rendben. 


    Lányok!  Fázom,  ..ez komoly. Az éccaka két takaróval aludtam és az óriás macimmal,aki pedig jól melegít, véd a faltól. Az lestoppolt Angyal tényleg nagyon helyes!


    Sacikám szomorúan olvasom, hogy nem javulsz.Sajnálom. Ne hajolgass. Ne kockáztass!  Vigázz magadra.


    Anikó,  olykor tényleg észrevétlenül  elmegy az idő fölöttünk.Örülök, hogy rajzolgatsz. Majd mutasd később, jó?  A macid aranyos. 


    Magdika szia, ma végre rendesen tudtál aludni?  Ha nem sikerül, akkor olyan nyúzott az ember, oda az egész nap.Most én nem olvasok, ..kihagytam. Annyira  szétszórt vagyok. A filmek viszont vigaszt adnak. 


    Köszönöm Ildinknek, és  büszkén  mondhatom, hogy már én is tudok keresni. Ha találok, ott is ragadok. Így volt tegnap is például,  akárhanadjára megnéztem a Két Lottit,  az 1950-est.  Jó, jó,  ..semmi újat nem  kaptam vele,  inkább nosztalgiából  tettem. Hja, fekete fehér volt.


    Annuska, tényleg évente kéne az a választás. Akkor mi is jobban járnánk, jól mondod. Jól felöltözök   én..... de ezt az időt kiszámítani nem lehet. Te is s vigyázz magadra. 


    Erika, drukolok, h  sikerüljön az időpont cseréd,  mindkét esemény nagyon jelentős és fontos. A szomorúhoz fogadd szívből jövő  részvétemet. Szépen írod a gyertya gyújtást a barátnődért.


    Julika, merre vagy kincsem? Nagyon  kedvesek a te babáid is ám!  Mit csinálsz ma?  Meséld el. Hogy van a beteg szemű cicád? 


    Marika, vajon hogy van? !  Reméljük a legjobbakat. Biztos  körülötte van a szerető családja, nem kell aggódnunk.  Jó lenne hírt  kapni  felőle. Megyek ki a diófa alá,  hátha van valami üzenet.  Addig is : szeretünk és  jobbulást kívánunk!


    Van egy pont hátul  a vállamon, ahol  hideg érzésem van. Valami ideg lehet. Olyan rossz. Összefüggésben lehet  a mindennapi  tevékenységemmel,  a gondolataimmal,ézéseimmel is, mert  pl.: ha rossz vagyok,   ... lusta, vagy  ilyesmik, akkor  ég, csíp. Nnna elmondtam.


    most abba hagyom, mert  kifogyott a gépszalagom. Ha-ha..emlékeztek még a befűzős írógépekre?  hogy utáltam, csupa fekete lett  az ujjam. Hogy  a másolásról ne is beszéljek! Ott meg lilák lettünk. Stencil? ugye így hívták?  


    Tegnap olyan finom  sárgahüvelyű zöldbab főzeléket főztem, hogy csak na! ..Abból maradt. A feltétet majd hozzágondolom. Vagy sütök rá tojást. 

  3. 2018. október 4. 09:55280899.

    Jó reggelt.


     


    Először is köszönöm a  hozzám küldött szép szavakat, simiket. 


    Lehet, hogy  kicsit hatásosak voltak, de a lelkemet mindenképpen simogatták. 


    Nagyon rosszul aludtam, vagyis inkább nagyon keveset aludtam. /nem a fájdalmak miatt/ 


    gondolkodtam, mi a fenéért kell nekem annyira aludni,  itthon vagyok, akkor aludhatok amikor akarok, ha ma éjszaka nem alszom, akkor nézegetek, gondolkodok, persze nem a legszebbek jönnek elő, hanem a gondjaim, megoldatlan dolgaim.Olvashattam volna az ágyban, de fáradt voltam hozzá. TV-ét nem akartam bekapcsolni, , filmezéshez sem volt kedvem. Mostani legkedvesebb filmemet néztem az este, ez elgondolkodtatott nagyon, nem számít,  hogy csak pár rész van készen./nektek is ajánlom,majd küldöm/.


    Most olyan kedvemben vagyok, hogy azt csinálom, amit abban a pillanatban jónak látok. 


    A közeli szomszédban, adnak el krumplit, tegnap megrendeltem, még jókor, holnap lehet érte menni.  Ez most 100 Ft kilója. Jól felmentek az árak, bár ez még olcsónak számit.  Igaz nem agria, de jó ízű, piros és sárga a belseje. 


    Magdinak nagyon kellemes napot  kívánok, és mindnyájatoknak, szépséges, örömteli napot. 


    Mai gondolat, de a tegnapi is ez volt, csak nem tudtam elküldeni. 


    Az élet rövid,: nem tudjuk mikor élünk át valamit ujra.  Ezért elmondom amit el kell mondanom. 


     

  4. 2018. október 4. 09:44280898.

    Szervusztok!


    Tegnap nagyon rossz napom...epebajom voltMár napok óta érzem, valami van, de nem az igazi...tegnap aztán az volt. 


    Egész nap szédültem, aludtam...estére nagyjából kirúgtam magam, Zsuzsi bevitt a kórházba az UH.ra, tegnapra volt időpontom. ÉA nyálmirigyemet nézte meg a dokinő, nincs kóros elváltozás. És ha már ott vagyok egy teljes hasi UH is csinált. Minden rendben van, csak az epevezetékem határeset, tágabb a kelleténél, de még "belefér". Kell csináltatni májra labort. A kórházba februárra kaptam időpontot, ez a 10 ezer ft megérte, hogy nagyon nagyon alaposan, mindenem megnézték. 


    Gyönyörű idő van, délután Zsuzsi kerítését megyek kefélni. Ő gázzal égeti le a régi festéket  és valami japán technológiás olajjal keni be. 

  5. 2018. október 3. 19:05280897.

    Ildikém, őszintén sajnállak a fájdalmak miatt.  Ha gyógyító gondolatot küldök,az  ér valamit ugye?  Simi is ment a fájós sarkadra.  Szeretnénk, ha mielőbb  elmúlna az a fránya baj!


     

    előzmény:
    franci47 (280891)
    2018-10-03  10:48
  6. 2018. október 3. 17:00280896.

    Sziasztok!


    Szép este-felét kívánok!


    Magdika nagyon sokat végeztél,  ..te vetted le a függönyt?  Nahát.  Az egy napos bécsi kirándulásra jó időt kívánok.  Jutalomból kaptad? Gratulálok.Vigyél  meleg holmit is!


    Én is az eget lesem,  fura ez az idő, az elébb még  koromfekete volt az ég, és szitált az eső, most meg már a napocska szárigatja a leveleket. 

    előzmény:
    harangvirag08 (280893)
    2018-10-03  12:35
  7. 2018. október 3. 16:50280895.

    Szervusztok


     Itt délelött még csak csak elfogadható idő volt, aztán feltámadt a szél és most esik az eső.


     Anikó ez olyan bujos maci. Ezek szerint jobban érzed magad, hogy a kert mellett még ablakot is pucoltál. Jópihenést.


    Sacika, nncs valami  csoda orvosságod? Ez igy nem jó állapot.


    Ildike, ezek szerint a csk sem tud mindent helyre tenni. Sajnálom, hogy ennyire elövesz a sarok fájdalom, ez  ideg feszültséget okoz.


    Pötyike, Beálltál Te is a fájosók közé. Ez nem jellemző rád. Pihenj és gyógyitasd magad.


    Magdika, mi ez a rossz éjszakai alvás. Mi az oka? Feszült vagy?


    Holnap érezd jól magad, reméljük az idő is kegyes lesz . Talán ha jól elfáradsz majd az alvás is jobb lesz.


    Ma is elég gyéren vagyunk. 


    Minden gyengélkedőnek jobbulást kivánok.


    Ma én is mostam, aztán a kertbe a félig elszáradt paradicsomszárakat kicibáltam. Egy rózsatővet  keservesen kiástam és átültettem. Na mára ennyi volt.


     

    előzmény:
    ancsa46 (280894)
    2018-10-03  14:32
  8. 2018. október 3. 14:32280894.

    Végképp befejeztem a munkát mára. Kimentem és egy kicsit itt vágtam, meg egy kicsit ott, és tele lett a zöld hulladékos. Még csalánosban is jártam, feltéptem a szomszéd felől amit tudtam, kesztyűben voltam, de mégis megcsípett. Talán egy kicsit le is  fekszem.


    Magdikám gyere mifelénk itt ragyogó az idő, nem szeretném elkiabálni, de holnapra is jót ígérnek. Szerintem jó lesz a kirándulás, érezd jól Magad, mert megérdemled.

  9. 2018. október 3. 12:35280893.

    Sziasztok!


    Megjöttem ....pedig világgá kellett volna mennem....mert ugyancsak rosszul aludtam az éjjel..Ha így folytatódik ....nem is tudom mi lesz ....nem akarok orvoshoz menni.


    Végeztem a másik házban a függönymosással. Mire jött a segítség már a mosógépben volt.A felrakással már nem kísérleteztem....biztos meg tudtam volna csinálni ....de nem akartam.


    Ildikém ....remélem az enyhülés megmarad.Ez a fránya fájás elmúlhatna már.Eltettem a filmet.A Thiry But-ot kezdtem el. 2 részt megnéztem.Az elejét kétszer ...mire helyre tettem mindenkit.Már bőgtem , meg nevettem ...jónak ígérkezik.A fordítás olyan igaz "vajandis".


    Nekem is kellene pakolnom a szekrénybe.Várok egy napsütéses napot, hogy megszáradjanak a nyári holmik/ jó ok a halogatásra./


    Reggel napsütésben mentem a piacra....most beborult ...az előbb szemerkélt az eső.Jó lenne egy kis szép idő ....legalább holnapra.Bécsbe megyek ...ez olyan 1 napos klub jutalomút.Több szabadtéri program lesz ....nem szeretnék fázni.


    Vigyázzatok magatokra!Legyen szép a napotok.

  10. 2018. október 3. 11:55280892.

    Szervusztok.


    Olyan kellemes idő van, hogy befejeztem az ablakpucolást. Kint is rendezkedtem, még  maradt délutánra egy kaktusz átültetés, már majdnem kiesik a cserépből.


    Pötyi kellemetlen ez az érpattanás, nálam elég gyakran előfordul, főleg a kezemen, ujjakon. A borogatáson kívül sajnos nem tudok más gyógymódot rá.


    Ildi sajnálom, hogy ennyi sok fájdalmat kell  elviselni, teljesen lefáraszt, és  ki lehet készül idegileg tőle. A rajzot majd megmutatom, egyenlőre nem tudom eldönteni, hogy befejezettnek tekintsem e. Nézem a 70 részest, nagyon nézeti magát.


    Saci jó sokáig molesztál, és nem akar elhagyni téged sem a fájdalom. Nem jó nekünk ez az ősz.


    Borsika jó utat akárhova is mész, olyan vagy mint egy kis örökmozgó.


    Minden fájdalomra enyhülést kívánok, inkább gyógyulást.

  11. 2018. október 3. 10:48280891.

    Szia Pötyi, már beléptem egyszer engedett írni is. Csak nem küldte el. Error volt. 


    A sarokfájdalom ho. szerint archilles  in gyulladás. 


    Először sarkantyút mondott. Ma reggel jobb, de még nem volt rajtam sarkas cipő. A bőrt nyomta piszkosul a bejáratott kényelmes cípőm.


    Kenem, borogatom, stb. Még a hidegrázás is elért /kis mértékben/.


     


    Most lássuk elmegy-e, mert kár írni, ha nálam marad. 

  12. 2018. október 3. 09:55280890.

    Én be tudtam lépni, Ildi írja neki nem ment.


    Sziasztok!


    Igen Annuska..pihenőben vagyunk..gondolom a lányom örül ennek a legjobban, mert ő vitte a nehezét az dolgoknak.


    Csak hát, most jönnek a szülinapok, aztán a karácsony..csupa ünnepnap az élet!!!


    Még nem tudom mit kellene főzni...van tegnapról frankfurti levesem...az már fix.


    Nekem meg szoktak pattanni az erek a kezemben..meg itt-ott. Most a talpamban csinálta..alig tudok ráállni, fáj. Borogatom...1-2 nap és nyomtalanul elmúlik.


    Ildikó sajnállak ezzel a sarok fájdalommal. Csak ki kellene deríteni mitől lehet.


    Úgy megtömtem a mosógépem..itt nyöszörög szegény szemben a fürdőszobában. Beletuszkoltam Lajos paplanját, már máskor is kimosattam vele.

  13. 2018. október 2. 21:15280889.

    Szép estét. 


     


    Megjöttem a csk-tól. Mindent elkövetett szegény ember, hogy kipattintsa a csontjaimat, a legfontosabb nem engedte el magát. Így maradt ahol volt.  


    A sarkam viszont visszaesőben van. Nagyon fájt, örültem, hogy haza értem. 


    Vettem Milgammát, hátha valamit segít, háááát nem tudom.  Most pihenőben, ezzel-azzal kezelem, kicsit alább hagyott a szurkálás. 


    Szívesen a filmsorozatot mindenkinek, akit érdekel, és van ideje nézni. 


    Sacikám a szem magasságot azért említed,mert a hajolás a legnehezebb, vagy felfelé nem tudsz nézni? Kis torna? Kimélő!


    Anikó az sk, csak saját magunknak érték, más nem tudja mennyi minden benne van. Igaz?  Majd szeretnénk látni a befejezett rajzot. 


    A gázkazán nálunk is szarakodott, nem indult el, mert a szivattyúja sem indult. Gábor valamit csinált vele, a gázszerelő mondta mit kell csinálni. Így most  legalább 6 ezer ft. megmaradt, de ki tudja meddig. Ősszel úgy fejeztük be a fütést, hogy teljesen üzemképes volt. Annuska neked is szerencséd volt.  Kösz a művem dicséretét. Beáé lett. Nem is értem, mostanában mindenféle kell a gyerekeknek. Talán? Talán nem. /ki nem mondott gondolat/.


    Erika, elő azt az üveget, innék veled én is egyet, mert már nagyon idegesít ez a sarok probléma. Már kezd életveszélyessé válni, az idegeimre megy.  Gyertyám van itthon, de borom az nincs. 


    Pötyi, köszönjük a jó tanácsokat. Jó ha ezeket tudja az ember. Lementem, mert elfelejtem. 


    Időközönként rendet rakok a szekrényben. Ez úgy kezdődik, hogy nem találok valamit, és akkor mindent kiszórok. Ez két fakkban van így, ahol a  felsőruházatot tartom, és a fehérneműket, zoknikat.  Akkor rámegy egy csomó idő,  aztán egyszer csak ujra kell kezdeni az egészet. 


    Nekem is van alvós babám, Bencétől kaptam még kiskorában,  valami Puszedli nevü  de nem szokott segíteni a nyavalyás. Nem is látom egész éjszaka, mert  valahol elbújik.Persze egész nap alhat az ágy tetején, igaz nyitott szemmel csinálja. 


    Naa megnézem az utolsó részt  a sorozatomból, aztán gondolkodhatok mi legyen a következő. 


    Jó éjszakát mindenkinek, még Borsnak is, mert őt egész nap nem láttam, vagy csak elkerültem volna?


     


    Az angyalok vigyázzanak rátok. Itt van pár  db, stipi-stopi az első az enyém, /So Ji Sub/ . 


     


     


     


     


     

  14. 2018. október 2. 18:42280888.

    Szép estét Mindenkinek!


    A reggeli hűvös után nálunk nagyon kellemes, napos idő lett.....


    Megnéztem a sok szépséget amit hoztatok...nagyon ügyesek vagytok...


    Sajnos én nem nagyon javulok....az állás menne legjobban, ha attól meg nem fájna a hátam....azért a főzés jól megy és ami még szemmagasságban elvégezhető....


    Muszáj volt a salátámat elültetni...nehezen ment....


    Erika...elfelejtettem megköszönni Misó köszöntését...most utólag megteszem....Olyan jó érzés, hogy ti is megismertétek és még emlékeztek rá....


     

  15. 2018. október 2. 17:49280887.

    Szervusztok.


    Itt is délutánra lett szebb idő, jobb nemigen. Csendes a nap, délelőtt főzés,ebéd után kis rajzolgatás, és röpült az idő.


    Annuska ott pucoltam ablakot, ahol nem szokta verni az eső, csak nagyon ritkán. Folytatni kellene, mert nem igen lesz melegebb idő már. Jó hogy beavatkozás mentes a kazán, legalább nem apasztotta a pénztárcát.


    Erika, sajnos ez jellemző a mi egészségügyünkre. Nem hiszem, hogy a mi időnkben ez jobb lesz. A vigasztaló módszered tökéletes, ne változtass rajta.


    Julika, Ildi, Pötyi szépeket hoztatok, az értékét növeli, hogy sk.


    Én csak idegen tollakkal ékeskedek, úgy kaptam, de olyan kedves.

  16. 2018. október 2. 17:12280886.

    Sziasztok!


    itt is délutánra lett szép napos idő.Végeztem az elmaradt dolgaimmal....jól kidolgoztam magam ....ha az éjjel sem tudok rendesen aludni holnap világgá megyek .


    Annyi szépet hoztatok ...festmény, babák ...olyan jó nézni ..


    Erikám ...igazad van ...keresni kell valamit ami megnyugtat...nagyon össze tudnak jönni a dolgok, dátumok.


    Én is "megszemléltem  a kazánt.Kicsit kell a nyomáson állítani..Majd megkérem a szomszédot ....ő szokta megcsinálni.Most nem hívom a szerelőt ...tavasszal megnézte....a fűtés végén.


    Befejeztem a könyvemet....este bele kezdek egy új filmbe.

  17. 2018. október 2. 16:56280885.

    Szervusztok


     Itt végre - esteledve- kisütött a nap, de erősen öszi az idő.


    Julika, aranyosak ezek a babák is. A gyerekek szeretik az ilyen nyuzni valókat.


    Pötyike, akkor most pihi van?


     Magdika, sikerült a bekuckozás?


     Ildike, remélem segitett a csk. A müved élethű.


    Erika, nyugi. Elő azzal a pohár v.borral. Nem lesz egyszerü az időpont váltás. Nem akarlak idegesiteni.


    Sacika, Marika, remélem gyógyulgattók,


    Borsikám, ugye fel vagy öltözve jól? 


    Anikó, hogy van a derekad?


    Ma nálam is csendes nap volt. Vártam a szerelőt. Megnézte a kazánt és közölte, nem nyulunk hozzá, majd csak tavasszal. Aztán -mivel a fiam hozta- együtt távoztak is. Én is hallottam reggel, hogy a nyd kat lekenyerezi a kormány. Évente kéne választást rendezni, akkor többször is kapnánk egy kis pluszt. Na meg a fiatal nők is sorra kerültek. Ha 3 gyereket szül adómentes lesz.

    előzmény:
    erry (280884)
    2018-10-02  16:14
  18. 2018. október 2. 16:14280884.

    Szervusztok!


     


    Ronda idő van, esik eső, fúj a szél.........még időben értem haza az orvostól. Ki is mérgelődtem magam, időpontot csak jövő héten lehet kérni, de csak decemberre. A másikat csak telefonon lehet, de a telefont nem veszik fel. Az orvossal is volt egy vitám. Miért nem lehet mindent simán elintézni?


    Valami idegnyugtató kellene.......mondjuk kiöntök egy pohár vörösbort, meggyújtok egy gyertyát és megpróbálok lenyugodni....Aztán előveszem a könyvem és végre befejezem......még a telekről hoztam haza és azóta sem volt időm kiolvasni, pedig már nem sok van hátra.....


    A barátnőm temetése pont a szemműtétem napjára esik, most próbálok másik időpontot kérni......Nem egyszerű az élet.......


    Eleget panaszkodtam, ígérem máskor nem fogok, de valakinek el kellett mondanom.....Ernő nem érti miért morgolódok, majd elintéződik minden.


    Mit csináltok ebbe a ronda időben? Ugye a kert felejtős........


    Julika, Pötyi aranyosak a babáitok......még nagyon régen csináltam egyet én is Bettinek, azt sokáig nyúzta, pedig igen ronda lett.....


     


    További szép napot!


     

  19. 2018. október 2. 13:19280883.

    Hasznos tanács:

  20. 2018. október 2. 11:56280882.

    Ildikó


    köszi a filmet, letöltöttem.

  21. 2018. október 2. 11:46280881.

    Sziasztok. 


    Indulok a  déli busszal a csontkovácshoz. 


    Itt 11 fok van, és nem süt a nap, ezért kabát kell. 


    Nem tudom mikor jövök haza, mert lesz egy találkozóm. 


    Semmi sem történt, remélem,hogy nem is fog. 


    Mindenkire gondolok sok szeretettel. 


     


    Kép: fehér ló

  22. 2018. október 2. 11:02280880.

    Szervusztok!


    Pötyi!


    Nagyon örülök a babáknak, el is küldtem a csoportomnak. Az enyém még sápadt, majd kisminkelem én is


    Én ma két szekrényben vágtam rendet..valami olyan káosz volt benne, azt hittem már abba egy tű sem férne..kiderült még hely is maradt rendcsinálás után.

    előzmény:
    potymama (280879)
    2018-10-02  09:39
  23. 2018. október 2. 09:39280879.

    Sziasztok!


    Mindjárt itt van karácsony!!! Komolyan..már október van!


    Kapunk nyugdíj prémiumot..sőt felemelte Orbán 6 ezer Ft-al. (jönnek a választások)


    Épségben leszálltak Alexáék, néztem a repülő követőn. Most még kocsival 200 km Box ..ahol laknak. Jó volt, hogy itt voltak..volt egy kis nyüzsi.


    A szekrényeimet kellene kirámolni..rettenetes kupi van benne!


    Az ablakomon megint alig lehet kilátni, de nem érdemes megpucolni..kb 100 m-re épül az új uszoda itt mellettünk és most ássák ki..száll a homok mindenütt.


    Julika..aranyosak a babák! Én is szoktam ilyet.."alvós" babának csinálni.

  24. 2018. október 1. 21:20280878.

    Már jó lett. 


    Jó éjszakát. 


     

  25. 2018. október 1. 18:17280877.

    Valami probléma van az indavideóval.  Csinálják, nem nálunk van a probléma. 


     


    Julika, nagyon aranyosak a babák. 


     

    előzmény:
    franci47 (280873)
    2018-10-01  14:24

Címlap

top