Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. október 1. 18:03280876.

    kÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, 1000X KÖSZÖNÖM. mINDJÁRT BELÉJÜK NÉZEK iLDIKÉM.Elnézést kérek, fennakadt a váltóm. 

    előzmény:
    franci47 (280873)
    2018-10-01  14:24
  2. 2018. október 1. 17:21280875.

    Ilyen babákat csináltunk a klubban. Persze ezek messze nem olyan profik mint Pötyi babái..távoli rokonok de nagyon édesek

  3. 2018. október 1. 17:09280874.

    Sziasztok!


    Most értem haza ....ma klub volt.Kicsit összejöttek a dolgok. Van amikor  nincs semmi most torlódik.


    Ildikém köszönöm a filmet és a Mysty elérhetőségét....azt majd gyűjtögetem.Ma még olvasok ....holnap elkezdem Thyrty But-ot.


    Annuskám a kert tájékára sem megyek mostanában ....majd talán jövő héten.


    Gondolok rátok ....bekuckózom ...fázom.

  4. 2018. október 1. 14:24280873.

    Nézd Borsika, mit találtam neked.


    A kedvenced, csak sajnos ez sincs sorban, a felső sorban ki kell cserélni a sorszámot.


    https://indavideo.hu/video/Drinking_Solo_-_Okor_iszik_ma gaban_1_resz


     


    https://indavideo.hu/video/Drinking_Solo_-_Okor_iszik_ma gaban_2_resz


     


     

  5. 2018. október 1. 13:42280872.

    Aztán rájöttem, hogy biztosan ki kellett volna ütni a számot és azt beírni amit nézni szeretnék...

    előzmény:
    BiriBiri (280871)
    2018-10-01  13:39
  6. 2018. október 1. 13:39280871.

    Ildikém!


    Néztem a listát, találtam is valami filmet ami érdekelne de nem találtam sorban, nem találtam az elsőket. Még gyakorolnom kell. ..nem szeretnélek nagyon kihasználni, visszaélni a türelmeddel, az időddel. Egyet találtam, az elölről volt, egy iskolás témájú. Köszönöm amit feltettél..azt hiszem az is doktoros volt amit találtam, illetve nem találtam elölről. Azért is örültem meg nagyon, talán az lesz amit kerestem. 

    előzmény:
    franci47 (280867)
    2018-10-01  11:14
  7. 2018. október 1. 12:48280870.

    Szervusztok


     Itt is szomoru, hűs idő van.Olyan jó a meleg lakás. A nyári nagy melegből igazán maradhatott volna egy kicsi.


    Julika, köszönöm.


    Pötyike, Leona eleven, csintalan lányka. Élvezi a változásokat és  ki is használja. Sajnos a képeket nem tudom megnézni, A fb nem fogadjael az új emailomat.


    Ildike, nagyon örülők, hogy más is dicsérte müvészi munkád. Láttod nem mi vagyunk elfogultak, hanem tényleg szépek a munkáid.


    Erika,  akkor jól dolgoztál. Gudod, hogy szinte arany árban van a dió.


    Anikó, fájsz és még is ablakot pucolsz. Várhattál volna vele, hisz esőt mond.


    Sacika, remélem javulgatsz?


    Magdika,  ugye nincs kertezés, de azért jó hangulatban vagy?


    Marika, mikor jösz?


    Borsikám, meleg ruhák elővéve?


    Minden gyengélkedőnek jobbulást kivánok.  Legyen szép és vidám hetetek, Mindenki gyógyuljon meg.

    előzmény:
    franci47 (280869)
    2018-10-01  11:46
  8. 2018. október 1. 11:46280869.

    Julika, és többiek, 10 rész nézhető. 


    elküldtem. 

  9. 2018. október 1. 11:37280868.

    Szervusztok.


    Pötyi köszönöm hogy megosztottad az eseményeket, remélem senki nem fázott meg. Nahát ez a zenész, biztosa sokan kínálták, de tényleg úgy van, minden jó, ha a vége jó. Legalább sok emlékezetes élmény lesz, amit jó lesz megemlegetni. Várom majd a képeket. Örülök, hogy Alexáéknak szépen alakul az új életük, mindig mondtuk, életrevaló.


    Julika szép napjaitok voltak, még ha rövid is volt az idő. Elza bizony nagy lány lett. Lacinak nagy dicséret a szép faragványos munkájáért.


    Ildi nagyon jól mutatottak  a szereplők mögött a munkáid, szépen elrendeztétek. A hét végére nekem is van meghívóm, talán nem jön közbe semmi olyan ami miatt ne tudnék menni. Egyenlőre készülök.


    Erika, jó hogy jöttél, nem vehetjük mindenki fájdalmát a hátunkra, elég a magunkéval megbirkózni, sajnos van amit el kell engedni.


    Magdikán nálatok sem volt melegük a szereplőknek.


    Ma megpucoltam egy ablakot, ennyi elég is volt, még mindig a derekam a hibás /több mással együtt/.


    Mindig csak lesem a diófa alját egy kis jó hír miatt.

  10. 2018. október 1. 11:14280867.

    Julika, egyszer meg kéne nézned egy listát. 


    Ott el tudnád olvasni a tartalmat is, és a filmből is láthatnál valamennyit. 


    Ott ki kellene választani többet, és ha nekem megvan, vagy találok egy egyszerű lehetőséget a letöltésre, nagyon jó lenne. 


    Mit szólsz hozzá? 


    Nagyon egyszerű a megnézés, de ehhez beszélnünk kell, ma meg holnap nem jó. Sok elmaradásom van itthon, és kicsit szédelgős is vagyok ma. 


     


    A festemények? Akik megnézték azoknak tetszett, legeslegjobban a templom atya /pap/ dicsért meg, nem akarta elhinni, hogy én festettem. Kétszer is rákérdezett.  Ennek örültem a legjobban. 


    A Lajos ünnepe volt ez,nem az enyém, így az én  "ismerőseim" közül  nagyon kevesen voltak ott, olyanok, akik tudhatták, hogy én munkáim vannak a falon.


    Nem is értettem különben, hogy ez most meghívásos alapon működött, vagy nyilvános volt. Rózsi egyetlen  falragaszt sem és még szórólapot sem csinált, DE szerinte nyilvános volt. /bár volt  estebéd, hidegtál, lehet, ezért nem terjesztette/.


    Itt az ünnepségen mondták be, hogy én követtem el a festést. A meghívó már rég készen volt, akkor még nem álmodta meg Rózsi, hogy felrakjuk a képeket, így nem voltam előre megemlítve.


    Mikor felálltam, hogy én vagyok, akkor lepődött meg a pap, aki a hátam mögött ült. /szomszédaim böködtek, álljak fel./ 


    Szóval  nem kiállítás, csak elkérte a Rózsi díszletnek. 


    Tegnap leszedtük. Jó sok munka volt a felrakása, de szerintem szép keretet adott a csupasz falaknak. 


    Szombaton  szépkorúak napja lesz, egyelőre úgy néz ki elmegyek, de majd meglátjuk. Ha ilyen lesz a gyomrom, a fejem, akkor inkább maradok itthon. 


    Kaptam egy könyvet ajándékba Lajostól, a marhaőrzők  anekdotái is benne vannak. Az este elalvás előtt olvastam bele. 


     


     


     

    előzmény:
    BiriBiri (280866)
    2018-10-01  10:53
  11. 2018. október 1. 10:53280866.

    Ildikém!


    Tudom ám, miért megy lassan....ha lenne türelmem megvárnám, de nincs, alig várom, hogy nézhessem. 


    Köszönöm a további filmet, érdekel, biztosan jó lesz. Mert eddig mindig jó volt, illetve egyszer az a biztosítós nem  ment nekem. 

    előzmény:
    franci47 (280865)
    2018-10-01  10:43
  12. 2018. október 1. 10:43280865.

    Sziasztok!


     


    Szép idő van, de hideg nekem. 


    Ma még nem tudom mit csinálok, de az biztos, hogy  küldök Julikának sorozatot. Ma pár rész odaér biztos, hogy este legyen szórakozásod.


    Nem tudom láttad-e, még én sem. /kórházas/  Golden time/ 23 részes.  Én még nem láttam. Mostanában belekezdtem a fordítással együtt. Van még befejezetlen így épp elég. 


    A Mysty is elindult, aminek két része van kész. Majd elküldöm a letöltési lehetőséget, azt gyűjteni kell, most minden megvan hozzá, nem kell keresgélni, így egy másik hsz-ben vagy imélben benne lesz.  Nagyon várom a következő részeket. 


    Julika, mire nálam összegyűlik az egész film, addig eltelik egy kis idő. Türelem, a fordítók nagy része tanul, és az az első. 


    A most nézettet csak gyűjtsd szépen össze, talán lesz  szabad ideje a fordítónak és akkor több részt meg tudsz nézni egymás után. 


    Tartalom.


    A történet főszereplője Lee Min Woo (Lee Sun Gyun) egy keleti orvoslással foglalkozó kórházban dolgozik. Az élete nyugis, nincsenek komoly esetei, szabadidejében amerikai kórházsorozatokat fordít és néha legjobb barátját helyettesíti vidéki kórházak sürgősségijén. Egy ilyen helyettesítés alkalmával sürgősségi ellátásban kell részesíteni egy betegek, azonban még sosem csinált ilyet. Ekkor döbben rá: bármikor adódhat olyan alkalom, amikor akár egy perc is sorsdöntő lehet. Ez az eset ösztönzi arra, hogy jelentkezzen egy kórház sürgősségijére gyakornoknak.
    A kórházban megismerkedik egy lánnyal, Kang Jae Innel, akinek Min Woo legjobb barátja udvarol - azonban nem ő az egyetlen lány neki, és erről a lány semmit sem tud, viszont Min Woo igen...


     

    előzmény:
    BiriBiri (280862)
    2018-10-01  08:35
  13. 2018. október 1. 10:40280864.

    Nagyon ötletes:


    https://www.facebook.com/239361513105878/photos/pcb.702582113450480/702581883450503/?type=3&theater


    Sziasztok!


    Felénk jó idő van..süt a nap. Mindjárt megyek a h.orvoshoz gyógyszert íratni meg be akarok dagasztani egy ottfelejtett pogácsát, mert délután átjönnek Alexáék.


    Tegnap is itt voltak, le kell szidnom Leonát..elszabdalt valamit amiért kár. Az a baj meg se kérdezi..ráadásul nem az anyag széléből vág..hanem a közepéből. Nó meg..volt egy ragasztóm..meg a gépolajom is ugyanolyan flakkonban van. A ragasztó elfogyott..ő meg azt hitte az olajos flakkonra az a ragasztó..mindent összekent olajjal. Gondolom csodálkozott, hogy nem ragad!


    Ma kap a képére! Holnap kora reggel indulnak vissza. Alexának új munkahelye van egy napelemeket meg modern fűtési dolgokat áruló cégnél. Ő foglalkozik a reklámmal meg a bemutató teremben az érdeklődőkkel. Kötetlenebb munka..ráér 9-re bemenni, így elindítja Leonát a suliba meg még Markuszt is el tudja vinni dolgozni és délután is összetudja szedni őket.

  14. 2018. október 1. 09:40280863.

    Szervusztok!


     


    Itt az október és ha hideg nincs is, de nagyon szomorú az idő......sötét van.....


     


    Julika jól elbúcsúztattátok a nyarat......a lényeg, hogy jól éreztétek magatokat. A drachenával vigyázz, mérgező a levele, nehogy a cicák megkóstolják...


    Pötyi nagyon várom a képeket......végül mibe mentél? Jót nevettem az énekesnőn, de a lényeg, hogy a jó kedv megmaradt


    Sacika hogy vagy?


    Annuska észlelsz valami változást?


    Tegnap a szekrény rámolás helyett Csajkovszkijt játszottam.....megpucoltam a diót......lett egy kiló.......Ma viszont tényleg be kell fejeznem a szekrényt. Főznöm is kell, maradék leves van, csilis babot rendelt a hercegem......ez jó mert két napra beosztjuk. Holnap úgyis orvos látogatás lesz, a műtéthez kellenek vizsgálatok, meg beutaló ide oda, mindkettőnknek.......


     


    Megyek, mert itt van Ernő barátja, valami nagyon fontos dolgot akar megbeszélni......


    Legyen szép napotok!


     


     

  15. 2018. október 1. 08:35280862.

    Szervusztok!


    Tegnap a "nyárbúcsúztató" főzésen sikerült elkergetni a meleget..mára hűvös idő lett. Most olyan jó lenne akár milyen meleg


    Megkaptam a feliratot. Sajnálom meg nem is, hogy ilyen lassan jön. Ha több lenne nem tudnám abba hagyni..azért csuroghatna egy kicsit gyorsabban, nagyon érdekel. 


    Délután a műv. házba megyek, klub lesz. 

  16. 2018. szeptember 30. 21:41280861.

    Ó Pötyike,   mindent megért ez a jó beszámoló az  esküvőről.  Elolvastam  3x is!!  Tényleg úgy van, ..minden jó, ha a vége jó!!  Hálisten,   a hangulat  jó lett, hogy még roptátok is.  Remélem, nem fáztatok meg egy kicsit sem. Szeretettel gratulálok, sok boldogságot kívánok az ifjú párnak. 

    előzmény:
    potymama (280854)
    2018-09-30  16:36
  17. 2018. szeptember 30. 21:40280860.

    Ó Pötyike,   mindent megért ez a jó beszámoló az  esküvőről.  Elolvastam  3x is!!  Tényleg úgy van, ..minden jó, ha a vége jó!!  Hálisten,   a hangulat  jó lett, hogy még roptátok is.  Remélem, nem fáztatok meg egy kicsit sem. Szeretettel gratulálok, sok boldogságot kívánok az ifjú párnak. 

    előzmény:
    potymama (280854)
    2018-09-30  16:36
  18. 2018. szeptember 30. 21:40280859.

    Ó Pötyike,   mindent megért ez a jó beszámoló az  esküvőről.  Elolvastam  3x is!!  Tényleg úgy van, ..minden jó, ha a vége jó!!  Hálisten,   a hangulat  jó lett, hogy még roptátok is.  Remélem, nem fáztatok meg egy kicsit sem. Szeretettel gratulálok, sok boldogságot kívánok az ifjú párnak. 

    előzmény:
    potymama (280854)
    2018-09-30  16:36
  19. 2018. szeptember 30. 18:31280858.

    Szervusztok!


    Csak most tudtam jönni. tegnap Melinda elment a találkozóra  és csal fél egykor jött haza, addig vártam. Olyan maflák voltunk, ne adtunk neki kulcsot. de én délután ittam kávét és akkor nem tudok úgy sem aludni. Elmentek..üres a ház. Aztán gyorsan betettem egy mosást, és átmentünk Zsuzsihoz. Ott remek hangulat volt, isteni pörkölt fő...én nagyon elfáradtam, 3 kor elmentünk egy székely kaput megnézni és már nem mentem vissza, mert útközben valaki nagyon szép szobanövényeket tett ki, és egy dracénát hoztam haza, át is ültettem. Aztán lefeküdtem és pihegtem. 


    Drága Annuska!


    Csak most kívánok még nagyon sok boldog születésnapot!!!!


    Olvastam Pötyi beszámolóját..nem semmi amit a zenészek csináltak 


    Most bebújok az ágyba...az ajkam sebes, valamit jóízűen ettem? Még tegnap történt..rázott is a hideg, lehetett egy kis lázam? Ki tudja...  nagyon zavar


    Úgy vártam egy kis hírt a diófa alá de nem jöttna, majd csak lesz.Pillanat alatt isteni meleg lett, a konvektor jól működik

  20. 2018. szeptember 30. 17:54280857.

    Pötyike, köszönöm a szép nagy virágot.  Én még olyan lakodalomról nem hallottam, ahol valami gikszer nem történt. Sajnos az időjárást nem lehetett beflyásolni, de ahogy irtad fergeteges hangulatot csináltak a fiatalok. Biztos szép emlék lesz Dslmáéknk.


    Magdikám, ne busulj, ez a nagyi sors. Tudod annál nagyobb az örömünk amikor végre találkozzunk velük.

    előzmény:
    Nusimama (280856)
    2018-09-30  17:43
  21. 2018. szeptember 30. 17:43280856.

    Szervusztok


     Most mentek el a vendégek,a romok még itt vannak, késöbb jön a mosogatás, rendcsinálás.


    Nagyon köszönöm, a szép virágokat, a csodás tortát és a verseket Ildike, Magdika, Sacika, Anikó Erika és Borsikának. Tudjátók azért volt  szomoruságom is. Nagyon hiányzott most is Anyukám és a párom.


    Pötyike, sok dolgod volt még az ünnepség elött. Leona biztos nagyon boldog a sok baba láttán. Gondolom már otthon is vagytok és pihentek.


    Julika,Elzike kész hölgy . Lassan már nem mondhatjuk, hogy Elzike, hanem Elza. Laci nagyon ügyes.


     Magdika igazán mozgalmas napod lehetett. Ugye nem fáztál meg?


     Ildike, ugye sok dicséretet kapál a képeidért?

    előzmény:
    erry (280849)
    2018-09-30  09:27
  22. 2018. szeptember 30. 17:12280855.

    Pötyikém ....most olvastam a beszámolódat.Biztosan nagyon szép volt a menyasszony és a vőlegény, meg Leona a koszorúslány.Minden jó ha jó a vége...és ez a lényeg.


    Az este mikor benéztem a  diófa alá és láttam hogy kb. fél négy táján még írtál ...gondoltam , hogy értek oda a négy órás esküvőre?Persze arra nem gondoltam , hogy kinti.Előfordulnak / bár nem kellene / ilyen bakik ...J-éknál az egyik pincér , aki a legfontosabb volt  az lett " munkaképtelen ". Végül az egyik unokatestvér aki vendég volt oldotta meg a helyzetet.


    Biztos jó bulit csaptak a fiatalabbak.Várom a fotókat.


    Nagy punnyadásban vagyok.Még mindig fázom.


    Voltam ebédelni...nagyon finom volt.Szétosztottuk a sütit. Zs. megy holnap Bp-re...így D-nak is jut.


    Kicsit elszomorodtam   B-át karácsonyig nem fogom látni ....akkor jön majd haza.

    előzmény:
    potymama (280854)
    2018-09-30  16:36
  23. 2018. szeptember 30. 16:36280854.

    Sziasztok!


    Már délelőtt akartam írni, de a nagy gépen elvitt a 2005-be és nem tudtam visszajönni a jelenbe.


    Azért sikerült a nagy virág is, mert a tabletről írtam és ott ekkorák vannak!!


    Elmesélem az esküvőt.


    Előző nap a lányom mondta..ne izguljunk majd 3 óra felé valaki jelentkezik és kivisz bennünket. Ő nem, mert ott öltözteti a Dalmát.


    Ruhák kikészítve..és csak várunk, várunk..Lajos már hót ideg..én meg attól.


    Egyszer csak rám csörög a lányom, hogy menjünk le, mert a Pusi.. (a vejem barátja) már fél órája itt van értünk. Kérdeztem hol? És milyen kocsival? Pirossal.


    Magunkra kapkodtuk a ruhánkat, gyorsan lementünk..piros autó sehol! A hideg északi szél meg tombolt.  Lajost nekitámasztottam egy oszlopnak én meg elkezdtem körbeszaladni a házat..öt kapu van! És tényleg az egyik előtt ott volt a piros kocsi..gyorsan beszálltam irány át a másik oldalra már Pusival Lajosért..az meg majd megfagyott, bement a mélygarázsba, de hamar meglett.


    Elindultunk a Koborlóba, ami az alföldi tanyavilág közepén van..olyan úttalan utakon mentünk, de csak oda találtunk.


    Reggel Balázs kivitte Lajos tolókocsiját..és ez nagy szerencse volt, mert kellett gyalogolni..a terem is egy hosszú hodály volt..az esketés meg egy másik kis szabadtéri gang? terasz? szóval ott.


    Dalma nagyon szép volt..nem csak azért, mert minden menyasszony szép. Én nem fényképeztem..de rengeteg kép lesz hivatalos fényképésztől..remélem.


    Egy nagy baj volt..pocsék idő volt!!!


    Olyan hideg szél fújt, és ugye mindenki kis lenge ünneplőben. A koszorúslányok is kis vékony ruhácskában, láttam, hogy kékül a szájuk szegényeknek.


    Olyan volt ..ahol meg volt terítve, hogy az oldala tégla de a teteje sátor. És keresztül fújta a szél!!!


    Egy óra múlva már mindenki vacogott. Elkezdtek kis fehér plédeket osztogatni, mindenki belebújt, úgy néztünk ki mintha Ku-Klux-Klan találkozó lett volna.


    És még valami..a zenekar! Elkezdtek játszani..egy szintetizátor (így mondják?) és egy csaj énekelt. Nagyon kellemes hangja volt és jól énekelt..mondjuk nekem hangos volt a kihangosítás, de gondolom a fiatalok ehhez vannak szokva.


    Hanem..egy idő után valami olyan furcsa lett..hamis hangokat adott ki a csaj magából. Egyszer csak lecsúszott a székről..akkor már biztos volt, hogy hulla részeg.


    Dalma odament és úgy rúgta ki őket..még a hangszereket se tudták összeszedni!


    Az italpultnál bekapcsoltak egy zenegépet..kellemes hang volt és jó számok. A fiatalok elkezdtek táncolni.


    Markusz a kőr közepén, mert addigra bekapott egy kis páleszt és jókedve volt...Alexa is Leona is ott ropta. Olyan fergeteges bulit csaptak a fiatalok, hogy még az öregek is ott vonaglottak velük.


    Sok kisgyerek volt, de nagyon kicsik..talán Leona volt a legidősebb...azoknak volt az udvaron egy játszóház..abba rohangáltak, vagy bent táncoltak a szülőkkel.


    Mi szedelőzködtünk és éjfél előtt a Veszti hazahozott minket..eddig tudok az eseményekről. Majd este átjönnek Alexáék elmesélik a továbbiakat. Ők ott aludtak, mert valaki foglalt szobát..de lemondta.


    Szóval a hideget és a részeg énekesnőt leszámítva..jó hangulatú lagzi volt.


    Majd a képek sokat elmesélnek..ha lesznek..remélem lesznek.


     


     

  24. 2018. szeptember 30. 14:38280853.

    Erika,  nagyon tetszett a szavazási demokrácia, ami nálatok van. Imádom a humorodat.

    előzmény:
    erry (280849)
    2018-09-30  09:27
  25. 2018. szeptember 30. 14:35280852.

    PÖTYIKE, TÉNYLEG JÓ NAGY  virág  lett,  ebből is látni mekkora nagy szeretettel köszöntöd Annuskát! 


    Ildike, késve írom, de annál nagyobb  tisztelettel irántad, hogy végre fel merted  tenni egy bizonyos falra is a remek képeidet! Meg kell majd mutatni sok embernek,  jöjjön az a jól megérdemelt elismerés,  az is szárnyakat ad ám.!!Ha egy alkotásoddal  vagy megelégedve,  újra és újra  megcsinálod,  nem győzöm a türelmed csodálni. 

Címlap

top