Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. május 11. 11:08278726.

    Sziasztok!


    Körjárat után ebéd előtt ...kicsit benézek..


    Voltam a piacon.Vettem paradicsom palántát.....6 db-ot.Nem értek én már semmit.Régenlehetett kapni normál méretű palántákat csomóban ...most mindegyik  kis cserépben felnyúlva ágaskodik. Mintha nem lenne ideje megnőni.A paprikák  biztos 15 cm. magasak ....mi lesz ebből ha megkapja a nap , netán a szél.Na ....elég volt a zsörtölődésből.


     

  2. 2018. május 10. 19:33278725.

    Szervusztok!


    Örülök, hogy jelentkeztettek.....nálunk semmi eső nem volt..kicsit felhős volt az ég, de időtlen idők óta nem volt eső. Kicsit megkapáltam, gyomláltam a paradicsomot. Illetve nem is gyom, hanem ecetszömörce hajtásokat irtottam. Sajnos ilyenkor nagyon intenzíven hajt, mindenhol a kertben..meg a bambusz. kellett ez nekem???. ..na, jó, nagyon szép mind a két növény, örömöm van bennük...csak a hajtásokban nem. 


    Itt voltak Zsuzsiék, masszázs délután volt. Holnap Timi Szegedre megy tanfolyamra. Egyedül leszek. Enyém a pálya...

  3. 2018. május 10. 19:25278724.

    Voltunk Lajossal az orvosnál, gyógyultnak nyilvánítva..de a maradék gyógyszereket..köptető szörp, meg egy tabletta be kell szedni.


    Saci ha nem akar múlni a köhögésed okvetlen menj orvoshoz..mert Lajosnak is még hőemelkedése se volt és mégis tüdőgyulladást kapott.


    Itt is fekete felhők jöttek..aztán mentek.

  4. 2018. május 10. 18:16278723.

    Borsikám ....az a cukkini / azöld/ ...én már szinte csak abból főzök " tökfőzeléket".


     


    Tegnap új káposztából volt paradicsomos káposztám....szeretem ....de üresen .

    előzmény:
    BORS (278720)
    2018-05-10  15:15
  5. 2018. május 10. 18:14278722.

    Sziasztok!


    Itthon vagyok ....megúsztam a vihart....mert Sopronban leszakadt az ég.


    Reggel  korán kimentem Tómalomra.Szerencsére a Zsuzsa időben jött és elvitte a fát.Ami maradt szemét azt bezsákoltam.Szerencsére szomszéd Kata kukája csak félig volt.Szoktunk bartelezni.Mikor kellően elfáradtam / nem bírok már sokat/ elkészítettem az ebédemet.Közben látom,hogy sötét felhők jönnek.Elég sokáig tartott ez a sötétség....majd dörgés, villámlás.Valahol a közelben csaphatott le ...mert olyan ereje volt.Többször ismétlődött....majd eleredt az eső.Viszonylag normálisan.Találtam újságot azt nézegettem.Aggódtam, hogy az utcáról majd befolyik ...és megint a pince is kap belőle ....de megúsztuk.Eső után tűző napsütés lett.Még jó sárosan áttelepítettem a krizantént az "építési területről". A szomszéd szerint volt jég is ...de kárt nem tett.Hazafelé olyan tiszta , illatos volt a levegő. Nyílik a bodza és az akác ...csodás virágillat volt.Mikor leszálltam a buszról akkor láttam milyen magas az6 Ikva...na mondom talán A.ban  nagy eső volt.Hazaérve tudtam meg ,hogy itt micsoda vihar volt.Az agyonféltett paprika palántáim meg az erkélyen voltak ....kicsit megdőltek ....de nagy bajuk nincs.


     


    Julika...nagyon szépek a kézimunkák.


    Sacikám ...vigyázz magadra...lehet ágynyugalom segítene...gyógyulj meg.


    Megint jön a felhő ....megyek bepakolom a palántákat.

  6. 2018. május 10. 15:18278721.

    Hűű... még vissza-szaladtam ..Anikót kérni, -..vigyázzon az ujjacskáira! Én is szerelek hét végén. Szét száradnak a fafiókjaim. Még ki kell gondolnom - mit  kell hozzá venni?!

    előzmény:
    ancsa46 (278719)
    2018-05-10  14:24
  7. 2018. május 10. 15:15278720.

    Szia Annuska, 


    javul a fülem, nem szabad huzatot kapnia. Kívánom, hogy segítsen a porcépítésben az a kíváló szer neked. 


    Megyek a kezelésre, nincs már időm semmire. Mindenkire szeretettel gondolok,  a szegény fájó, vagy gyengélkedőknek jobbulást kívánok. Őszinte szívvel együtt érzek Veletek. Most nekem egy pirinyóval több erőt adott a teremtő, és adom Nektek tovább. Főztem délelőtt tökfőzeléket. A múltkor nem tettem, inkább patiszonos lecsót csináltam. Nem .....az a másik, ami hosszúkás és zöld héja van. Sok ölelés. (Ma angol érettségi volt. ..reméljük jól sikerült a vizsgázó diákjainknak).

    előzmény:
    Nusimama (278718)
    2018-05-10  12:51
  8. 2018. május 10. 14:24278719.

    Szervusztok.


    Bepakoltam a munkás cuccot a garázsba, olyan bizonytalan az idő. Deszkákat szedtem össze, és festettem le, mert a kinti padom nagyon tönkre ment, és ki kell cserélni az ülőkéjének a deszkáit. Majd még egyszer lefestem, aztán összeszerelem, le kell rögzíteni, csavarozni.


    Főztem egy kis paprikás krumplit, épp hogy elfogyjon,olyan gezemice saláta volt hozzá. Holnap menőkés napom lesz, a pénzemtől meg kell szabadulni.


    Julika, gyönyörűek a kézimunkák, még ilyet nem láttam, majd mutasd meg a tieidet is. Timi keze áldásos.


    Saci, voltál dokinál? Elég régóta nem vagy igazán jól, kellene valami gyógyszer talán.

  9. 2018. május 10. 12:51278718.

    Szervusztok


     Itt az éjszaka hüvős volt és egy kis permetet is kaptunk.


     Pötyke, Dalmának sok sikert, Zsuzsinak jó felkészüléstés eredményes vizsgát. Ezek szerint megint megfutottad a köröket. Ugye nem fáztál meg?


    Ildike, remélem egy kicsit jobban vagy már és a csk munkája lassan már érzödik. Az idézet nagyon igaz.


    Erika, de jó, hogy jelentkeztél. Az ilyen szomszéd aranyat ér. Gondolom, most otthon pótolsz minden elmaradt dolgot. Mit intéztél a dokinál?


    Marika, ugye nem beszéltünk össze? Mi is tegnap voltunk a temetőbe, s mi is lestük a felhőket, hogy megázunk vagy, sem, de itt  elvonultak.


    Borsika, remélem nincs komoly baja a fülednek? A kezelés használ?


    Julika, neked  szerencséd van, hogy ott van Timike, aki segit a fájdalom enyhitésében. Ma jobban vagy? Gyönyörüek ezek a kézimunkák.


    Magdika,  jól belehúztál a munkába. Megint a magadba jártál? Szerencsére baj nélkűl. Sikerült a fától megszabadulni?


    Anikó, Te is serte-pertézel mindig.  Nálad csak akarnak fészkelni a rozsdafarkuak, nálam - mire észre vettem- már be is rendezték a fészket.


    Sacika, nem mész vissza a dokihoz? Biztos tudna valami gyógyszerrel segiteni.


    Nálam is jelentkezett a fájsz. Vettem egy Bio-glukozamin 400-as bogyót. Ezt régebben már szedtem és akkor használt, most újra megpróbálom.  Azt irja:, hogy a normál kollagénképzéshez és ezen keresztül a porcok normál állapotának és a normál csontok fenntartásához járul hozzá. Ez egy aranymozsár készitmény. Reménykedem, hogy enyhiti majd a bajt.


    Minden gyengélkedőnek jobbulást és fájdalommentes napot kivánok.

    előzmény:
    potymama (278715)
    2018-05-10  10:23
  10. 2018. május 10. 11:26278717.

    Sziasztok. 


     


    Itt felhős, és napos /és akkor jó meleg/ váltja egymást. Lehet, hogy eső lesz.


    Lányok, végtelenül sajnáltam, hogy a hegyi vizmenetkor száraz  volt a víztartály. 


    Szerintem kifolyt, mert nyitva hagytam a hordó elzáró csapját, és a csapot is, ami aház előtt van.  Nem mondhatom, hogy nem voltam mérges. De hát csak saját magamat szidhatom.


    Most éppen egy kaszást keresek, aki lekaszálná a birtokot. Eddig nem találtam.  Egy függőben, egy igéretem van hogy talán. 


    Én is úgy vagyok mint Saci, hogy kicsit csinálok valamit, aztán pihenés. Fájdalom  már kicsi van csak,  ennyire mindig szokott fájni.


    Erő nincs,  csak saccolom mi a bajom, ha nem múlik orvos kell.  Gyerekek az időre fogják, mert ők is......


    Holnap Zegi menetem is lenne, már ma is kellett volna.... temetés is lesz 3 órakor/koszorút rendeltem már telefonon, ha mégsem érnék oda, akkor úgy lesz/ ...... és bejelentkeztem a fodrászhoz  6-ra. 


    Ma feladtam imélben a locsolási kedvezmény kérésre az iratokat.  Remélem le tudják szedni, mert a szkennelések nagyok. Ha nem, akkor be kell menni. 


    Ezeket az intézkedős dolgokat nagyon nagyon útálom.


     


    MÁS


    Ezt írom inkább a második menetben, mert az első csupa panasz. ugorjatok..... én kiírtam magamból.


    Julika, szépségesek ezek a minták,  Kivarrva még nem láttam,  DE láttam keresztszemesben.  Csináld, csak a szemed bírja.  Sajnálom a plusz költségedet, örülök, hogy neked h elyben van a masszőr. Bár most nem kívánok egyet sem. 


    Pötyi reménykedjünk hogy nem fáztál meg az esőben. Még csak azt hiányzik, h ogy Te is beteg légy. 


    Sacikám, tudom van mindenféle dolgod neked is, de küldtem a Princess két részét, töltsd le legalább, ha még meg sem nézed, hanem halasztod. 


    Nem tudom még mit is akartam, lehet, hogy semmit sem. 


    A rózsáim bimbósak,  ezek szerint jó helyük van. Milyen nálatok a sárga virág? 


     


    A kép nagyezerjófű, és vadvirág. 


    Szombaton orchidea túra lesz, nem hiszem, h ogy tudok menni.  


     


     


     


     


     


     

  11. 2018. május 10. 10:26278716.

    Szép napot Mindenkinek!


    Napok óta nyüglődök, nem érzem jól magam....ez még enyhe kifejezés.....A feladatom meg sok ....kicsit csinálom, kicsit elfekszem........na majd csak lesz jobb is...


    Látom, hogy többen is küzdetek fájdalmakkal....mindenkinek jobbulást...

  12. 2018. május 10. 10:23278715.

    Sziasztok!


    Szépek ezek a hímzések, de a tied biztos még szebb lesz Julika ha csinálod. Majd nagyon kíváncsi leszek rá.


    Úgy bőrig áztam! Elindultam a postára egy kicsit csepergett, aztán elkezdett olyan csendben esni..gondoltam ennek rögtön vége egy tenyérnyi felhő volt felettünk..nem lett vége...csatlakozott a többi felhő is hozzá.


    Dél felé megyünk vissza Lajossal az orvoshoz, jól van, de azért köhécsel remélem nem küld be a tüdőgondozóba, mert ott csak azt mondják "tessék abba hagyni a dohányzást"..pedig már vagy 30 éve nem dohányzik. Sajnos a másik 30 év amíg dohányzott mély nyomokat hagyott a tüdőn.


    Ildikó remélem jobban van.


     

  13. 2018. május 10. 08:59278714.

    Még egy kicsi

    előzmény:
    BiriBiri (278713)
    2018-05-10  08:49
  14. 2018. május 10. 08:49278713.

    nem tudom ezeket már küldtem? Összekeveredtek...

    előzmény:
    BiriBiri (278712)
    2018-05-10  08:39
  15. 2018. május 10. 08:39278712.

    Szervusztok!


    Hozok egy kis ízelítőt a tegnapi kiállításról. Most már tudom, mivel töltöm az időmet nyáron. Ilyeneket fogok hímezni. Melinda már "vevő" is rá, figyelemmel kíséri a kézimunka szakköröket.


    Egy volt kolléganőm vitt ki minket oda a nagyon messzire. de olyan jó kis társaság voltunk, mindenki óvodai dolgozó volt...volt locsogás fecsegés, pletyka is, a kocsiban. 


    Utána kaptam egy masszázst mert nagyon makacs a derék fájdalmam...már sokat javult, de kerülöm a munkát. ma is kezelésbe vesz Timi. nem is tudom, hogyan jöttem volna rendbe , most már látom, jobban kell kímélni magam. 

  16. 2018. május 9. 19:51278711.

    Ugye akkor jól emlékeztem. 


    Sajnálom, hogy a másik idézetet elvesztettem.  Megkereshetném, de most nem.


    Már javulok, csak vissza ne essek. 


    Szerintem mostanában Rita minden  sorozata felkerül online. Jók voltak nagyon, egy-két kivétellel.


     

    előzmény:
    harangvirag08 (278709)
    2018-05-09  19:18
  17. 2018. május 9. 19:49278710.

    Köszönöm Anikó, jobbulást neked is. 


    Nem tudsz segíteni, különben is elég neked a magad dolga. 


    Minden meglesz... valamikor. 

    előzmény:
    ancsa46 (278708)
    2018-05-09  18:22
  18. 2018. május 9. 19:18278709.

    Most néztem meg a füzetemet....ezt a gondolatot  én is kiírtam .Nagyon tetszett a megállapítása a Krizsó műsorban:" a szoknyának nincs  világnézete". Várom a  könyv folytatását...elképzelhető,hogy a Könyvnapra megjelenik.


    Jó jel ....ha kicsit is ...de javulsz.


    Délután telefonáltak ...holnap elviszik a megmaradt fát....így talán "átmenetileg" kicsit rendezettebb lesz ....legalább a bejárati rész.Korán szeretnék indulni reggel.


    Nagyon szép a film .A 18 részt néztem ....hát... bőgtem egy sort / de jót tett/.

    előzmény:
    franci47 (278706)
    2018-05-09  17:08
  19. 2018. május 9. 18:22278708.

    Szervusztok.


    Ma menőkés napom volt, reggel Zeg.-i menet, valahogy úgy tűnik nem volt sok értelme, mint ahogy a mai munkámnak sincs látszata, olyan töszörgős nap volt.


    Állandóan ki akar léptetni ez a gép, már annyira unom.


    Magdi, néha én is plafonon járok, nálam a rozsdafarkúak akarnak fészket rakni, minden évben megvívjuk a csatát, nem győzöm a takarítást.


    Marika, még- egyszer nagyon szívesen, valóban kiadós tészta, örülök hogy ízlett. Jó hűsölést kívánok a nyári melegben.


    Pötyi, bizony nehéz munkákba fogtam, de sajnos meg kell csinálni, és szeretném a nyár folyamán elvégezni amit beterveztem. Lesz szakember is majd, át kell a villanyvezetékeket huzagolni, de a szerelőnek jövő héten műtik a kezét, és csak a felépülés után tud jönni, utána festés, és még magamra is kiróttam pár dolgot. Remélem utána nyugi lesz.


    Ildi sajnálom hogy fájsz, remélem azért nem tart sokáig. Ha tudok segíteni valamiben szóljál, jobbulást kívánok.


    Erika,  téged ismerve gondolom nem veszett kárba az időd.

  20. 2018. május 9. 17:16278707.

    Érettségizőknek, vizsgázóknak, és zh íróknak.


     


    küldöm az alábbi képet. 


    Sok-sok szerencsét kívánok.

    előzmény:
    franci47 (278706)
    2018-05-09  17:08
  21. 2018. május 9. 17:08278706.

    Sziasztok. 


    Ezek szerint a legfelső hozzászólásoknál nem fogadja be az embert a Menedékház. 


    Igaz eddig nem próbálkoztam. Próbáltam pihenni.  Nem lesz rövidtávú a felépülés,de mint tudjátok, mindig igyekszem. Nem tudom mi lesz az éjszaka, de aludtam is, nem is keveset, fájdalmaim kicsit szűntek.  Már 5 óra van, illik felkelni.  Közben olvastalak benneteket. Itt az előbb egy kávét, ki is borítottam a kinti asztalra.  Nálam volt a könyv, közben olvastam, még jó, hogy nem  borult rá.


    Úgy emlékszem Magdi te idéztél belőle, ha minden igaz, bennem is ugyanaz ragadt meg, bár pár oldallal előbb is találtam egy szépet. Lassan haladok vele, bár ma rengeteg időm lett volna olvasni, ha tudtam volna. Lehet, hogy megjelenik a 2. kötet, mire végzek? elfárad a szemem az olvasásba. 


     


    "Megöregedni a legrosszabb dolog a világon, leszámítva persze azt, ha ez meg sem történik.


    Ellene nem tehetünk semmit,  csak méltósággal viselhetjük. És ennek a méltóságnak meg kell mutatkoznia a ruha hosszában, a ruha ujjának hosszában is."


    /Náray  T. Zarah/


    Ez az idézet igazán nárais. 


    Köszönöm a kedves szavakat, a jó tanácsokat, intelmeket, igazán jól esett.


    Mindenkinek jobbulást. További kellemes délutánt.


    Mai gondolat a képhez.


    "Minden-minden mesél önmagáról, ha avatott szem vizsgálja."


    Gánti Tibor


     

    előzmény:
    harangvirag08 (278705)
    2018-05-09  13:09
  22. 2018. május 9. 13:09278705.

    Sziasztok!


    Most jöttem le a plafonról....megint itt vannak a fecskék ...meg kellett erősíteni Cd-vel a védelmet.Már kiegyeznék velükcsak ne az ajtó fölé.


    Reggel korán ébredtem ...a fél hetes busszal mentem ...negyed 10-kor már itthon voltam.Megpucoltam az ablakokat.Végre  elkerültek onnan a palánták.Az orchideákat is megitattam.


    Az időpontokról ....bevallom nekem már mindent írnom kell.Van egy naptáram ....abba belekerül minden dátum...a gáz diktálástól a zöld hulladékon át ...az orvosi kezelésekig minden.Ha J-ék elutaznak ...akkor is beírok mindent.


    Erika ...az ilyen szomszéd kincs.Látom van bőven tennivalód.


    Gondoltam Lucsira....remélem jól ment minden.Micsoda tételek .....Jót kuncogtam magamban a buszon egyik nap .Ketten beszélgettek ...lehet tanarak voltak ..." tudod, kémia  és matek szakosnak jó lenni " ....az nem változik.Én meg arra gondoltam ...szegény történelem tanárok ....hányszor megváltozott minden ....csak a mi éltünkben is.


    Nézi valaki a Sommers'Desire-t.Most megjutalmazom magam egy résszel.


    Vigyázzatok magatokra! Jobbulást a fájóknak...kicsit magamnak is ..."érzem a kezem.


     

  23. 2018. május 9. 11:22278704.

    Szervusztok!


    Most jöttem meg Csabáról. Fogorvos, takarék szövetkezet. Közben ugye csomagot vártam Melindától, szóltam Irénkének, hogy kiírtam a kapura, hozzájuk tegyék be. Én fél 8 kor mentem, 8 kor már jött is a csomag. Ez olyan hogy ha nem vagyok itthon bedobja...de isten őriz,  Heinrick küldött Timinek egy fényképező gépet...nagyon vagány, japán, de már régebbi típus, elemes, de remek példány és valami kütyü volt benne , azt Sanyinak. Timi majd elhúzza száját, mert 3.5 kiló, és neki kell pénteken Szegedre vinni. de elviszi szívesen, hiszen Sanyi olyan sokat segített neki Pestről a fuvarral. Olyan jó testvérek, rokonok, ez boldoggá tesz. 


    Ildikém!


    Ne csodálkozz, hogy fájsz. Én nem csodálkoztam azon, hogy tegnap már "vonyítottam " a fájdalomtól..kaptam is jó masszázst, utána 6 kor már ágyba kellett feküdnöm...gyúrtam mára, hogy el tudjak menni. Sokat javult, este megint kapok egyet. Délután menni kell egy kiállításra, oda sikerült kocsit szerezni mert nagyon messze van...mandalákat hímeztek..kíváncsi vagyok rá..ha tettszik és is fogok. Melinda már megrendelőm is


    Szóval azt akartam mondani, nagyon sokat dolgozunk, olyat ami nem használ a gerincnek. nekem a fűnyírás és a fű levegőztetése tett be. ..olyan gereblye szerű eszközzel húzogattam....de meg kell csinálni. 


    Párolt zöldséget eszem párolt hallal..ilyen egészségesen étkezemjó lenne ha lemenne pár kiló, azt sem kellene cipelnem. 

  24. 2018. május 9. 11:05278703.

    Erika, Marika, ..Mindenki, sziasztok, megörültem Nektek/és a kedves Többieknek is,


     


    Írni nem érek rá, mindjárt jön Pati értem, és elvisz a fizikora. Vigyen. Olyan kedves erőszakosak, pedig én szeretek egyedül menni. Oda az önállóságom. Meg a napom is felborul. Én már főztem is, akár Erika :  fasírozottat, de én sült krumplival. Tojás nélkül, mert pl. R. nem ehet tojást. Na, ..nem semmi anélkül húsgombócot csinálni ám. De azért szépen összeálltak. 


    Már lezuhanyoztam, fogam, fülem rendben, csak a titokzoknit kell felhúzni és irány surány. Vagyis, ..mit tudom én még mit terveztek nekem. Tegnap megnyírtam a pom-pom-onomat. Jól sikerült. Ne találgassatok!  - : )))   kicsi fenyőfácska, amin labda alakú,  kis tömbök vannak nyírva,  ..nekem kell tovább fodrászolnom. Úg bele jöttem, hogy alig maradt a bóbitákból. 


    Sacika szorgosan gondolok Lucsira, de nem találtam 4 levelűt. Azt mondták az enyémek, hogy Isten őrizz, ...ne is keressek,  mert    ilyenkor mást szoktak kívánni,..ami szerencsét hoz. (Kalaposat. )  


    Pötyike Dalmának, Zsuzsinak is kivánok eredményes tanulást, sikeres vizsgákat a maga idejében majd. 


    Ildikém, neked jobbulást az összes  fájó részedre.Ha volna varázspálcám, ...de nincs sajnos. Szóval mindenkinek, akinek fáj,elmúlasztanám. Magamnak is. Megint hülyéskedik a fülem, lehet, hogy újabb huzatot kapott. 


     Julika, hogy vagy?  Olvasom, hogy most meg gondot okoz a fogad. Nagyon sajnálom. (Nekem is azt mondnák, ha elmennék, hogy  ..inkább vadonat újat kéne kérni a Fogtündértől. )  


    Annuska virág neked, ..ha bejegyzel az igazoltan távol levők közé. Köszönöm szépen.Ugye Te is vigyázol magadra, nem csak minket féltesz?!  


    Magdika a  Mindentudás Egyetem  elvégzése után kaptok-e valamilyen díszoklevelet? 


    Ekkora   ölelés Nektek. Majd jövök. 


     


     

    előzmény:
    erry (278701)
    2018-05-09  08:47
  25. 2018. május 9. 09:25278702.

    Szervusztok!


    Szia Erika!


    Örömmel olvastam milyen jó cserét csináltál.Szerencsések vagytok, hogy ilyen jó szomszédotok van.Manapság sok rosszat hall az ember.


    Azért vigyázz magadra itthon. Szerintem te is sok mindent ütemeztél be erre a kis időre amíg itthon vagytok.


    Készülünk a temetőbe, remélem nem kap el az eső.

Címlap

top