Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. február 12. 08:06277001.

    Szervusztok!


     


    Megpróbálok gyorsan írni pár sort. Nem tudok  a monitor előtt ülni, egyből megfájdul a fejem, és a szemem is........Azt hiszem meg kell látogatnom a szemdokit........


    Valami baj van a fejemmel (tudom) tegnap is egész nap fájt. Valami majd csak lesz........A vérnyomatom normális (legalább az, ha én nem)


     


    Ti vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!

  2. 2018. február 12. 07:00277000.

    Jóreggelt kislányok, ..ébresztőőő! 


    Ki korán kel, aranyat lel.


    Mit álmodtatok? Ugye valami szépet? Érdekes, én sokszor álmodom valamilyen "dolgozó" helyről, amit nem is ismerek. Az  éjjel is dolgoztam. Álmomban természetesen. Olyan fáradtan, összetörten ébredtem. Mielőtt Titeket keltettelek, kivánszorogtam Carlos-hoz, hogy főzzön nekem egy káááávét. Pöffent, kattant párat, ..jelezte  piros lámpával,  h. kevés a  vize, ..és hogy öntsem ki a zaccot. Aztán kérdezte csak, h. rövidet v. hosszút akarok? ..a hosszút kértem, naná. Még nem tudok "habosítani" ...nem is bonyolítom az egészet, nehogy "felforrjon" az agya, és robbanjon. 

  3. 2018. február 11. 20:48276999.

    Pötyike, igazán bájosak a babáid, büszke lehetsz rájuk. Nagyon ügyes vagy. 


    Megint csak most későn tudtam jönni, elnézést. Mentségemre váljon, hogy annál többet gondoltam Mindenkire. Megint "irodalmazok". Sürgős, postamunka. Majd holnap keltelek titeket, ..ha el nem alszom. Újabban ez történik velem. Ildike, örülök, hogy egy parányit jobb a derekad,  Annuska vigyázok a gyogyókkal. Erika köszi a gáláns piaci ajánlatot, hálásan elfogadom. Sacika miért bánkódsz, bosszankodsz? Ugye nincs nagy baj? Magdika  jól viselkedik a fogad? Marika mesélj a farsangról, ..kell-e bevinni sütit  ilyen alkalmakkor a suliba? Julika folyamatosan házon kívül van,  mi meg magunkon kívül, mert nehezen emésztjük   a hiányát!  ..Minden műszaki hiba "monnnyon le!" Anikó aranyom, ..olyan jó, hogy erősödsz, jó kedvű vagy és az étvágyad is javul. Hurrá!.Nemkéső Évinek üdvözlet,  mesélj majd magadról.

    előzmény:
    potymama (276994)
    2018-02-11  17:50
  4. 2018. február 11. 18:54276998.

    A babaid nagyon hasonlitanak az itt, nagyon nepszeru volt, es kezd visszaterni "cabbage patch kids" babakra. Szepek...ugyes vagy. Nekem sajnos semmi kezugyessegem nincs, de a lanyom es az egyszem unokam orokolte az apukam tehetseget.

    előzmény:
    potymama (276994)
    2018-02-11  17:50
  5. 2018. február 11. 18:48276997.

    Szep vasarnapot! Nem, orchideak volt a nevem, de az nlc orokos "javitgatasa" miatt egy ido utan mar azzal sem tudtam belepni. 


    Ti mar a tavaszi palantazasra keszulodtok, mi pedig erosen alljuk a sarat a tellel, ami nem akar elmulni, enyhulni. Igaz, egyik naprol a masikra 10-15 fokos ingadozas van, nehez hozza alkalmazkodni, de majd csak vege lesz mar. Szerencsere nagyon szeretek itthon lenni, soha sem unatkozom. Ma pl. kedvenc hobimmal, olvasassal toltom az idot, na meg modern torok sorozatokat nezek a Netflix-en. 


    Termeszetesen a beirasotok alapjan senkit sem ismerek, de majd igyekszem gyakrabban "menedeket keresni", idovel konnyebb lesz.

    előzmény:
    franci47 (276986)
    2018-02-10  21:12
  6. 2018. február 11. 18:48276996.

    Nekem nagyon tetszenek ezek a csodálkozós babák. 


    Ügyes vagy Pötyi.


     

    előzmény:
    potymama (276994)
    2018-02-11  17:50
  7. 2018. február 11. 18:16276995.

    Olyan aranyosak...

    előzmény:
    potymama (276994)
    2018-02-11  17:50
  8. 2018. február 11. 17:50276994.

    Éppen most beszéltem Alexáékkal. Jól vannak. Nagy izgalomba van..csomagot küld Brazilba és ahhoz vásárolt. Nem semmi...akkora családnak, bár inkább a gyerekeknek vett játékokat. Leonának iskolai szünet lesz a jövő héten..olyan szerencséjük van, hogy ennél a családnál laknak, mindig vállalják, hogy náluk lehet ilyenkor Leona..igaz Alexa is sokat vigyáz az ő két gyerekükre.


    Befejeztem a babáimat, persze lefényképezni nem tudom szegényeket..az egyiknek akkora lába van a képen..a másiknak nagy a feje. Ezek kísérleti példányok, azért felteszem a képeket.

  9. 2018. február 11. 15:07276993.

    Sziasztok ....ezen a csendes vasárnap délutánon!


    Tegnap és ma is "pihenőnapon" vagyok ....csak azt csinálom ami a legszükségesebb.


    Tegnap vettem megint magokat....ma átnéztem a poharakat....nemsokára elkészítem a palántáknak a földet.


    Ildikém ...köszönöm a filmet....ma  el is kezdem .


    Legyen szép a napotok!

  10. 2018. február 11. 14:41276992.

    Szervusztok


     Tényleg kong lassan az ürességtől a Menedékház.


     Igaz vasárnap van és általában ilyenkor összefut a család


    .Sacika, jól sikerült  az este Lilikével? Na és Misó farsangja sikeres volt?


    Pötyike, finomat csináltál Zsuzsinak.  Zsuzsi hogy birja a gyürödést, mennyire fáradt? Fiaddal tudtál beszélni?


    Ildike, sikerült egy kicsit helyre rázni magad?Remélem a derékfájás elhagyott már. Negró aranyos lehet. olyan igazi családtag. Tudod ilyenkor fáj a szivem, hogy már nincs mellettem is egy kis barát.


    Anikó, ez nagyon jó, hogy próbálsz egy kicsit mozogni, na és mosni. Persze erösődnöd kell, enni és mozogni. Az ablak ne izgason. 


    Erika, nagyon vigád és mozgalmas napod lehetett.


    Magdika, Boscó szeretettből csinálja . Sikerült tegnap pihened?


    Marika, örülök, hogy már jobban vagytok. Nálatok is ragaszkodó virás járt ezek szerint. S


    Remélem a gyerekek nem kapták el?


    Borsika, azért a legkisebb fájdalomra, ne kapkodj be bogyót. Tudod egyrészről használ, de ugyan akkor árt is.


    Nagyon hiányolom Julikát.


    Itt is szépen süt a napocsba, bár hideg van.


    Kellemes délutánt kivánok.

    előzmény:
    ancsa46 (276991)
    2018-02-11  13:26
  11. 2018. február 11. 13:26276991.

    Szervusztok.


    A reggeli bizonytalan idő csak meggondolta magát, és csudiszépen süt a napocska, olvad a hó ezerrel, csak ne esne már több.


    Valóban gyéren vagyunk, de talán kicsalogatott mást is a szép idő a szabadba.


    A szomszédba kinyílott a krókusz, végre egy kis szín.


    Most jöttem be én is, még maradtam volna de véges az energia, talán azért sikerült gyűjtenem egy kis d-vitamint.


    Ildikém, sajnállak a derék fájdalom miatt, talán nem lesz tartós, vagy a csk. majd kiszedi a fájdalmat.


    Vigyázzatok magatokra.

  12. 2018. február 11. 11:11276990.

    Késői jó reggelt.


    Pötyi, nem akartam én ajtót nyitni, mivel én zártam. Úgy gondoltam valaki  nyisson, ne én legyek az utolsó és az első is.


    Itt néha kicsit kisüt a nap, de igen lustán adja a fényt. Olyan alvósra adta a figurát. Mondjuk már el is fáradtam míg megformáztam a sztrapacskát. Bence imádott étele. 5 napra kell kaja. 


    Elküldtem egy csomó filmrészt.  Akinek nincs néznivalója már, az szóljon, akkor feldobok pár részt. Bár azt hiszem, akinek elfogy, az Julika lesz, mert ő tart a 3. harmadba.  Még én sem kezdtem el.


    Most felcsigázott egy  kínai, persze, hogy kosztümös, nagyon érdekesnek tűnik.  Egy rész van kész belőle. 


    Tegnap annyira fáradtnak éreztem magam, h ogy még a kedvencemet sem néztem meg.


    végeztem a konyházással.


    Na ez jó unalmas hsz, nem hiszem, hogy nagy örömötök telik benne. 


    Befejezem a könyv 5o oldalát. 


    Mai gondolat


    "Óh ne mondjátok azt, hogy a Könyv ma nem kell,
    hogy a Könyvnél több az Élet és az Ember:
    mert a Könyv is Élet, és él, mint az ember –
    így él: emberben könyv, s a Könyvben az Ember."
    /Babits Mihály/


     


    /A fentieket ki kell egészítem azzal, hogy sajnos az olvasást nem bírja a szemem, nagyon elfárad a  szemproblémáim miatt/. De beosztással csak megy. 


     

    előzmény:
    potymama (276989)
    2018-02-11  10:19
  13. 2018. február 11. 10:19276989.

    Sziasztok!


    Hol jár a társaság? Én a lusta vagyok itt először?


    Hiányzik Julika..ő korán nyitja az ajtót.


    Itt szép idő van, de azért nem vágyakozok ki.


    Tegnap nagy meglepetés ért..itt volt Veszti unokám...váratlanul hazajött.


    Most várom a fiam hívását, ott már vasárnap este van.

  14. 2018. február 10. 22:00276988.

    Tévedtem. Nem ő.

    előzmény:
    franci47 (276986)
    2018-02-10  21:12
  15. 2018. február 10. 21:34276987.

    Már jobban vagyok Anikó, a derekam viszont fáj, mostanában mindig. Valami lehet a levegőben,Tomi is érezte és  most este Bea is. 


    Hétfőn később fogok indulni Zegre,mert elfelejtettem, hogy fodrászhoz is megyek 10 órára. Lehet, hogy már úgy megyek, hogy a következő busszal megyek is a városba. Majd holnap elhozom a csekket és a receptet,meg amit kell. 


    Be kell mennem az OTP-be is. Lesz ott dolgom. Kedden csk. akkor nem kerül sor ennyi mindenre.  


    Most megnézem a Black N-et.kész lett egy része.


    Jó éjszakát, ha addig nem jönnék. 


     


     

    előzmény:
    ancsa46 (276984)
    2018-02-10  17:26
  16. 2018. február 10. 21:12276986.

    Esetleg Fehér virág? 

    előzmény:
    nemkeso (276985)
    2018-02-10  17:35
  17. 2018. február 10. 17:35276985.

    Szervusztok. Megakadt a szemem a kozepkoron. Kicsit tul vagyok rajta, de ugye ez nem kizaro tenyezo? Az egyik zart topiknak voltam tagja mas neven, de a rancfelvarrast kovetoen lehetetlen visszamenni, igy uj nevvel regisztraltam. Eva vagyok, Kanadaban elek mar kozel 39 eve.

  18. 2018. február 10. 17:26276984.

    Sajnálom, hogy ennyire nem voltál jól, remélem már rendeződik.


    A filmeket megkaptam, letöltöttem, köszönöm szépen. 1 részt tudtam csak megnézni, a mai napom nekem sem a sikeresek közé tartozik. Anikó is befutott, hozott holnapra  ebédet, ment éjszakázni.


    Megható az idézet.


    Marika örülök, hogy jobban vagytok, makacs dolog a köhögés, már 2 hónapja kínlódok vele.


    Julika, nagyon csúnya ez a dolog ami történt, valahogy túl kell élni ezeket a helyzeteket.


    Aranyosak vagytok, már ami a felesleges többlet átadására vonatkozik, talán sikerül majd összeszednem magam.


    Szép estét kívánok.

    előzmény:
    franci47 (276983)
    2018-02-10  16:59
  19. 2018. február 10. 16:59276983.

    Sziasztok.


    Örülök, hogy tetszett a Negro jellemzése. Még lehetne ezt azt írni, de a lényeg ez. Most már megkapta a vacsit.


    Marika, örülök, hogy végre jobban vagytok.


     


    Nem tudom melyitek kérdezte a könyvet  /AN-Ki/  Még van vissza 5o oldal. Az lesz a befejezés. érdekes volt, regényszerű, fantasztikus kicsit, vagy ki tudja, lehet, hogy létezik valahol ilyen?! 


    Ma délelőtt nem voltam jól, ezért maradt el a befejezés. Délig ágyban voltam.  Reggel korán küldtem nektek filmrészeket. Julikának nem, mert még nem értem el odáig. Tudjátok, h ogy össze-vissza küldtem, hogy mindenkinek legyen nézni való, Majd meg kell néznem mi következik. töltsétek le, ha lesz időtök.


    Utána ért el valami, elkezdtem fázni, a szívem rendetlenkedett, visszafeküdtem és dél lett mire felkeltem.  Később telefonált Tomi,h ogy mennek valamelyik boltba, és bejönnek. Mindene a pörkölt nokedlivel...... megfőztem.   Most pihenőben vagyok.


     


    Tegnap végeztem a Bírós filmmel, jó volt, de megnyugtatlak Magdikám ebben a szerelem annyi volt, hogy néztek egymásra. Mostanában ilyeneket látok  a Black-ken kívül. A törvényeket már majdnem tudom, lehet, hogy "doktorálhatnák/nék? belőle.


     


    Sötétedik, szomorú az idő.  


    Talán most már minden nap kicsit világosabb lesz. 


     


    A könyvben találtam egy idézetet, mindenki arra érti, amire akarja.


    A  szerelmespár monológja. 


    - Mióta szeretsz-kérdezte a lány


    - Az idők kezdete óta - mondta a fiú


    - Mióta szeretsz - kérdezte a fiú


    - Az idők kezdete óta - 


    A szerelmük az idők végezetéig tart /röviden/ 


    "Mi örökké együtt leszünk, még akkor is, amikor  nem". 


     

  20. 2018. február 10. 16:05276982.

    Szervusztok!


    Annuska jól elkapott ez a fránya vírus.Minden rossz van benne, ami csak lehet.


    Mi csak köhögtünk, ha annak lehet mondani.Majd meg fulladtunk.Már lassan túl vagyunk rajta.Bő hónapot kínlódtunk.Gégészetre nem mentem.Csak akkor megy el a hangom ha sokat beszélek, ami állítólag nem jellemző rám.


    Pötyi úgy tudom elképzelni az ablakot, hogy van egy ablak és azon belül mozgatható táblácskák.Jól gondolom, vagy teljesen más?Finomat készítettél az éheseknek.


    Magdi mindig feljegyzem a könyvek címét amit jónak találsz.Most a a virágost nem találom.Légyszi írd meg.Biztos jó témák lesznek az egyetemen.Bosco tudja kivel lehet incselkedni.


    Anikó ne izgasd magad az ablak miatt.Az enyém megvolt tisztítva karácsonyra, mégis jobb nem oda nézni mikor süt a nap.Örülök a kilódnak.Szívesen adnék, van bőven amit nélkülözni tudok.


    Ildikó Negró bemutatása szenzációs.Szinte látom.Kiolvastad a csk.könyvét?Gyógyászattal kapcsolatos?


    Borsika ez a mai írásod is egy nagy dicséretet érdemel.Felolvastam.Ha sziporkázol mindig ezt teszem.Az árak szerintem is egyik napról a másikra kúsznak fel.


    Erika mozgalmas napod volt tegnap, de ez nem baj.A családdal töltött idő minden perce öröm.


    Saci Zsófinak is tegnap volt farsang.Pandának öltözött.Egy kispárnát tettek pocaknak.Neki még van két év.


    Julika amit írtál az nagyon csúnya dolog.Kérdeztem tegnap Adrikát, hogy lehetne valamit kezdeni a gépeddel.Sajnos nem tudott semmi hasznos dolgot mondani.Majd ha találkozom valamelyik fiúval őket is megkérdezem.


     

  21. 2018. február 10. 14:54276981.

    Sziasztok!


    Most végeztem a napi teendőimmel....kényelembe helyezem magam...írok, rejtvényezek, majd filmezek.


    Reggel voltam a városban ....előfizettem megint félévre a Nők Lapját,jártam a piacon is ...feltűnően nagy élet volt: Nem sokat bóóklásztam....jöttem haza.


    Jó volt olvasni Borsika írását...jobb lett a kedvem.


    Ildi vallomása Negróról nagyon tetszett...őt meg ugye személyesen is ismerjük.


    Boscó szerintem feltűnően sokat alszik.Már szinte semmit nem hord el ...kivéve az én holmijaimat.Olyankor rám néz és elfut.Azt ő sem tudja, hogy sáros lábbal nem csattogunk végig az egész nappalin ..../ na de majd fölmossa valaki/. Viszont az emeletre már nem megy fel.


    Pötyi az este jó későn olvastam milyen finomságokat készítettél ...szinte éhes lettem.Jó soruk van a kosztosaidnak.


    Sacikám ...biztos szép estéd volt Lilikével.Misi minek öltözött?Igen ...negyedik után már nem volt jelmezes a farsang ....aztán el is vesztette a jelentőségét.


    Erika...mozgalmas napod volt.


     


    Anikó ...örülök a "súlygyarapodásnak"....napról napra jobb lesz.Ma azért ha felétek is ilyen semmilyen idő van jobb a lakásban maradni.Talán csak jön egy kis napsütés.


    Gondolok mindenkire !


    1. ...itt éppen haragban voltunk


    2. ...hóban


     

  22. 2018. február 10. 10:38276980.

    Sziasztok!


    Marika..mindig elfelejtem megkérdezni, voltál a gégészeten? Javult a hangod?


    Ildi nagyon jó kis jellemrajzot adtál Negróról! Élvezettel olvastam. Ma is hozzák Diót, Dalma az egyetemen van Gödöllőn, Balázs dolgozik..reggel még ő vitte le, délkörül majd a Zsuzsi elmegy érte és áthozza, mert a gazdák későn érnek haza.


    Nálunk süt a nap és csicseregnek a madarak...olyan tavasz illat van, bár a levegő hűvös.


    Ma krumplis tésztát csinálok ebédre és gulyás levest.

  23. 2018. február 10. 09:39276979.

    Napsugaras szép reggelt!


     


    Vagy inkább már jó napot.......kissé megkésve ébredtem, de jó is mert már látom a napot....olyan szépen süt......és hideg sincs......


     


    Tegnap nem tudtam jönni, mert megszállás alatt álltunk........Jöttek gyerekek, unokák, sorban, mint a libák. Csak anya lánya napra készültem, de azért sütöttem sajtos baconos csigát. Még szerencse, hogy meg tudtam őket kínálni.......Persze egyik sem telefonált, csak megleptek.......Délelőtt Bettivel shopingoltunk....El is fáradtam......De nagyon jó volt együtt lenni.....


     


    Borsikám sajnálom, hogy nem volt már háj.....Jövő héten ha megyek és látok akkor veszek és eldobom neked......Jó lesz?


    Annuska sajnálom, hogy ennyire elkapott a vírus.....A segítség ilyenkor jól jön és a fiad nagyon rendes, hogy figyel rád.....Kedden én is remegve mentem gyogyót íratni, hogy majd elkapok valamit, de két ember volt csak.......Bár akárhol elkaphatja az ember.....


    Francika nagyon tetszett a Negrós történeted.....emlékszem rá, hogy milyen aranyos volt......elkísért bagózni és figyelt rám...


    Ancsa ez jó hír, ha szépen eszel biztos jön fel egy két kiló.....De nagyon szívesen adok át, van bőven felesleg....télre sikerült felszednem, hogy ne fázzak, mert ugye a háj melegít.....


    Julika ezek szerint semmi változás a belépéssel kapcsolatban........annyira sajnálom.....


     


    Mindenkire gondolok, vigyázzatok magatokra és töltsétek kedvetek szerint a mai napot!!!!!!!!!!

  24. 2018. február 10. 09:36276978.

    Szervusztok.


    Drága Borsévi, de jó hogy már megelőztél, így  vidámabban indul a napom. Nagyon szeretnék egy kicsit napozni, de sajnos amióta ez a nyavalyás hó leesett, azóta morcos, szürke, párás kellemetlen az idő, így duplán örülök az írásaidnak.


    Ildikém, jó volt a Negró mesét olvasni, szerintem Negró egy különleges családtag, ez biztos. Köszönöm a prószát, azért nem sikerült az este teljesen elfogyasztani, de nem került a szemétbe.


    Már kiteregettem /itt bent/ mostanában sokat mosok, csak bírja még egy kicsit ez az öreg masina. Egy kis körletrendet is csináltam, ázni kell az orchideáknak is.


    Lassan elkezdek filmezni, eddig nem tudtam a figyelmem megosztani a szöveg és a kép között. Most épp arra való idő van.


    Egészséges szép hétvégét kívánok.

  25. 2018. február 10. 08:42276977.

    Jóreggelt kívánok, 


    szia Ildike! Majd, egy Negro képet is kérek e mellé a színes jellemzés mellé!!: - ))) Van ám nekem egy Negróm  valahol,..eltettem, mert nagyon szép  rajta. Micivel majd kipróbálom a tv-s cicát, király az ötleted. . A kis tacsik hebehurgyák, ők elaprózzák  a kultúrát: , átalusszák a műsorokat. Amikor télen (..mert ugye most szinte "tavasz "  ..)van, szóval hidegben bent aludtak a kosarukban,  inkább a kajás reklámokat szerették. Az is lehet, hogy csak képzeltem. Olyan jó volt ez a Negró-kutyás mese, ..köszönöm. 


    "Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát"  .. mondja a közmondás - tényleg úgy van,...  ráfeküdtem a könyvre, amit olvasok és nyomott. Nyomott lettem. Éjjel kapartam ki a vállam alól. Korai kelést terveztem, hogy piacolok, de sajnos elaludtam. El kell utazgatnom elemér is, ..nem Elemér, hanem csak sima elemért, mert fogytán van. A hallókámba kell. Érdemesebb a drágát venni, mert az olcsó elemér egy nagy sz@r, semeddig sem tart. Röstellem, h folyvást elégedetlen vagyok, de listát tudnék írni a vásárlási csalódásaimról. A zárak!!   ..pontosabban az Árak. Nahát, állok a polcok mellett és tünődöm: ..létezik ez?  ..hiszen tegnap még...stb...stb.Hmm..Létezik!!!. Nem is veszek mérgemben. Holnap sem veszek, .. majd holnap után. Addigra még egy kicsit megemelik. 


    Jelez a tarkóm, .biztos felidegeltem magam. .Pánikolás helyett futok a gyogyós dobozhoz, közben masszírozom a másik kezemmel. 


    már teljesen Algo függő lettem! ..Kívánok csodás családbarát  napot, ..vagy nélkülit, ..attól függ, ki mit kíván jobban.Kellemes kikapcsolódást,   .....Anikó kedves, ma feltétlen napocskázz egy rövidet a kertben. Ugye ott is jó az idő?   

    előzmény:
    franci47 (276976)
    2018-02-09  23:11

Címlap

top