Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2018. január 11. 13:32276476.

    Magdi, 
    Hogy  mindig tudsz ilyen gyorsan fordulatot váltani. Elég pikirt megjegyzés ez a szerecsenmosdatás.
    Egy ilyen félreértés miatt mindjárt összeveszni nagyon furcsa. Én nem szólok bele a dolgotokba, hanem véleményem van. Nem ugyan az.
    És bizony 7o-en túliak már mondhatják, hogy öregek, időskoruak, szépkoruak, akár mik, csak nem fiatalok, már nem szép nénik, csak annak hiszik magukat, szóval elhiszik. Önámitás.
    Nem a fiatalokra jellemző, hogy ez fáj, az fáj, ilyen-olyan kezelés, nem tud felkelni mert... No ez bizony már az öregség.
    De mindenkit a saját családja -  bizony az ellenkezőnek látja, s ez igy is van jól.

    Julika,
    Azért, mert valakinek van több gyereke, unokája vagy akár 1 is nem dicsőség, Öröm. Hogy a tanulásban sokat elértek az az övéké.  A mienk az öröm.
    De nem kell kitűzni a mellényére, hogy ez vagyunk MI. Elég baj, hogy akinek nincs, de szeretett volna, netán nem lehet.
    Hogy idő előtt megfullasztják az anya méhében a babát, mert szivbeteg.... s már halva kell megszülni, kinkeservvel.   És többet nem lehet neki.... Hogy csak reménybeli anya lehetett.... az a fájdalom, a bánat, s azt végignézni, anya legyen a talpán!!!!!
    ugy hogy nem szabad azért dicsekedni, mert van, s lesemmizni, akinek nincs, legalább is érzékeltetni, éreztetni,  célozni rá.
    S azért, mert egyikötökkel nem ért egyet valaki, ahelyett hogy megbeszéltétek volna, nekiestetek, most már - na ez rémes.
    És hogy "keménymag". - A Fradi B-középben van, nagyon is negativ hangzással. Ti olyanok lennétek? - Egy valakivel van sérelme, és mindjárt összezár a mag. Nincs önálló vélemény, mert vélemény az van, de nem mondom önállónak.

    Veroniknak holnapután lesz a névnapja.
    Remélem nincs túlvilág, mert ha van, akkor napok óta zokog.

    Szeretetben, segítéssel élni nagyon jó. Miért nem hagyjátok, hogy ebben a világban a jó follyon a medrében.
    A kérdés költői volt.


     

    előzmény:
    harangvirag08 (276472)
    2018-01-11  12:33
  2. 2018. január 11. 13:24276475.

    Na, már csak te hiányoztál,  …ki vagy te és ki kérdezett? minek avatkozol mások dolgába?   Engem személy szerint nagyon zavar,     …nem vagyok kíváncsi a véleményedre,  tartsd meg magadnak. Pláne az  ilyen  támadós  szurkálódásaidat.   Menj vissza a csoportodba és ott  piszkálódj. Hagyd békén Macsit.  Nélküled is meg tudjuk oldani a problémáinkat. 

    előzmény:
    Felseg (276473)
    2018-01-11  12:31
  3. 2018. január 11. 12:38276474.

    Magdi!


    Ez a kutya olyan "emberszabású".....imádni való!!!!!Most már tényleg megyek

    előzmény:
    harangvirag08 (276472)
    2018-01-11  12:33
  4. 2018. január 11. 12:36276473.

    Szia Pötyi!


    Én azt hittem valami könnyűszerkezetes ház lesz de ez egy szép nagy, komoly ház. Nem nagy egy kicsit? Látom, alul két garázs van...persze ilyen nagy családnál, mint ti vagytok számítani lehet a látogatásra is.A sok állatért nem irigylem őket, de aki ott él az megszokja.


    Itt nagyon kellemes tavasz van. Most kezdek a főzéshez, resztelt májat csinálok.

    előzmény:
    potymama (276470)
    2018-01-11  12:01
  5. 2018. január 11. 12:33276472.

    Szép napot Mindenkinek!


     


    Remélem a ma reggeli "szerecsenmosdatással" végleg lezárul egy korszak és élhetjük a magunk megszokott, békés időnként küzdelmekkel teli életét.


    Korán kezdődött a napom.Mentem a laborba....rengetegen voltunk...de félórába sem telt már végeztem is. Nagyon kedves volt aki vette a vért ....szinte nem is éreztem..Délután megyek az eredményért.


    Pötyi ...én őrzöm a filmet ....majd csak elkészül a fordítás.Amit most nézek az ügyészes nagyon jó.Alakul a fiadék háza...tényleg mögötte ott az erdő.Mióta írtad a betörést...nekem is motoszkál az agyamban.Ahol lakom olyan békés környék volt ...idegennel szinte nem is találkozott az ember....mostanra nagyon felhígult.Utálom a gyerekeknél a riasztót ..de csak bekapcsolom.


    Marika ....aranyos volt az unokád megjegyzése.Hááát ...ez az igazság.


    Anikó ....sokat gondolok rád...


    Küldök egy képet  erről a szegény hátrányos helyzetű "házőrzőről". Úgy tud nézni majd megszakad az ember szíve.

  6. 2018. január 11. 12:29276471.

    Pötyike, szép nagy ház lesz. Csak az a sok  állat, én biztos félnék.

    előzmény:
    potymama (276470)
    2018-01-11  12:01
  7. 2018. január 11. 12:01276470.

    Sziasztok!


    Nahát!! Meg van a szavazás időpontja...de boldog vagyok!...Sajna az eredmény majdnem fix!


    Azért elmegyünk..hátha rajtunk múlik, hogy átbillenjen a mérleg nyelve.


    Borúkás, hűvösebb idő van. Jó helyet választott Árpád apánk, látva a katasztrofális időjárásokat máshol.


    Épül a fiamék háza. Ezen a héten felteszik a tetőt és az ablakokat, ajtókat és aztán jönnek a belső munkák.


    A ház háta mögött az erdő mindenféle "nem szeretem állatkákkal", kígyó, béka..csípősök, harapósak..krokodil az nincs!..Még szerencse, mert van a ház mögött egy uszoda is.é... az óceánra rálátni, de ahhoz messzire van, hogy a krokik felgyalogoljanak.

  8. 2018. január 11. 10:03276469.

    Macsi!


    Ha figyelmesen olvastál láthattad, hogy én a nővéred rendkívül durva, sértő levelére válaszoltam. Első felindulásunkban  töröltettük..és ennek csak örülhettek.....nagyon rossz bizonyítvány.  Abban válaszoltam arra, nem egy elöregedett, kedvetlen népség vagyunk, akit a te jelenléte ragyogott be.  Nekünk van családunk.....örülni valónk. Ezt a nővérednek címeztem..akinek nem inge, ne vegye magára....semmi közöm, és nem is szerettem volna rá utalni, miért nincs gyereked.  Egy rossz szó nem hagyta el a szánkat, érdemeid elismerése mellett szerettünk volna lapozni, véget vetni ennek a parttalan vitának.


    Ma reggel beolvastam a karácsonyos topikba és biztos voltam benne, hogy jössz, és mosakodni fogsz. Nincs rá szükség...senki sem bánt, váljunk már el végre békességben

    előzmény:
    macska54 (276466)
    2018-01-11  08:16
  9. 2018. január 11. 09:30276468.

    Jó reggelt. 


     


    Itt is borús az idő. Olyan kedvemre hasonlító. 


    Nagyon rossz éjszakám volt,  nem az alábbiak miatt. Nem tis tudok vele törődni.


    Bea ébresztett az éjjel, hogy tutulok mint a kutya, először azt hitte negro az.  Úgy látszik tudok kutyául is.  Nehezen ébredtem fel. Valami nagy harcom volt az éjjel.  Remélem győztem. Nem emlékszem mi volt. 


    Anikó nincs jól, gyenge..... stb.


    Most éppen főzök. Ma meg kell lennie a pálfordulásnak. ez a napja.Előre kell mennünk nem hátra. 


    Köszönöm a törődést mindnyájatoktól, más fontosabb, életbevágó dolgok foglalnak le. 


     


     


     

  10. 2018. január 11. 08:56276467.

    Szervusztok


     Jó reggelt. Itt is ronda borus az idő, hogy később milyen lesz, kitudja.


    Julika, neked jól kezdödik minden reggel a nap. A ciccek vidám inditást adnak.


    Ma fözni kell valamit. Az biztos, hogy gezemice leves az inditó, aztán majd meglátjuk mi lesz a többi.


    Igaz nem akartam erről irni, de nem birtam ki. Macsi lehet, hogy Te elköszöntél tisztességgel, de a testvéred nem. Kár! Nagyon keserü lett a szám ize, utána.


     Ildike Neked és minden kedves barátomnak kellemes, nyugalmas napot kivánok


     

  11. 2018. január 11. 08:16276466.

    Kedves Lányok.


    Nekem ha volt is nézeteltérésem Ildikóval az csak rám és Őrá tartozik,


    "276367 hsz


    Kedves Lányok!


    Miután Ildikóval nem tudtam szót érteni én úgy döntöttem elbúcsúzok tőletek. 


    Kívánok mindenkinek nagyon jó egészséget, sikeres topik életet, találkozót.


    További szép estét mindenkinek. Jó éjszakát."


    És nem csaptam senkire az ajtót. Szép csendben óvatosan behúztam magam után az ajtót.


    Én nem bántottam senkit, nem is fogok. Megkérlek benneteket ne támadjatok, én se támadok senkit.  


    És hogy kinek miért nincs gyereke, unokája az nem tartozik Julikára. Semmit nem tud amit esetleg tudni vél vagy szeretne tudni. 


    Kérek mindenkit eressze el a témát. 


    Én nem haragszok senkire, nincs is okom. De nektek sincs még ha mind a 10-en. támadtok is.


    Én tisztességesen elköszöntem tőletek, fentebb olvastátok. Nektek is ezt kellett volna. 


    De ha nem hát nem.


    Most is tiszta szívemből kívánok mindenkinek nagyon jó egészséget, szép tartalmas gondtalan éveket szerető családotok és itt a topik életetekben. 


    Üdvözlettel Macska. 


     


     


     


     

  12. 2018. január 11. 07:05276465.

    Szervusztok!


    Én meg beköszönök. Sűrű, sötét a reggel..nehezen akar világosodni. Már 5 óta fenn vagyok. Timi akkor kel, megy a cicákért akik nem akarnak enni hanem az ajtóm előtt toporognak, arra várnak ébredjek fel. Amint meglátják a kulcslyukon a fényt, vagy mint ma, elköhögöm magam, robbannak be. Timi hozza a cica plédet, teríti rám és már rajtam dögönyöznek, nyalakodnak, kutakodnak az éjjeli szekrényemen. Hárman maradtunk, majd eldöntjük, mit is csinálunk ma. (ez a vigyori én lennék)


    Azon nem csodálkozom, hogy Ildi nem jön. Őt akkora bántás érte, úgy a becsületébe gázoltak, hogy idő kell hozzá, hogy feldolgozza..ha egyáltalán nyomtalanul el tud felejteni ekkora rágalmat. Több mit 10 év ismeretség, barátság után  próbáltam vigasztalni, biztosítani arról, mi neki hiszünk...és soha el nem hinnénk róla ilyesmit. "De ezt rólam mondták, rólam feltételezték."...és így igaz. nehezen gyógyuló seb...de remélem az idő ezt is begyógyítja


    Jajj..remélem Timi észre vette, hogy kuka nap van..megyek, megnézem, mert én elcicáztam a reggelt, erről nem beszéltünk. De ha a szomszéd már kitette akkor észre veszi ha ment a buszhoz..megyek!!!

  13. 2018. január 10. 20:05276464.

    Én is jöttem elköszöni. 


    Valóban jó lett volna, ha Benneteket is megkinálhattam volna egy jó kis kávéval, na meg egy kis tere-fere sem ártott volna. Na, de ami késik az nem mulik. Lesz még alkalom.


    Julika, tényleg Ildike csak reggel volt. Reméljük, holnap többször lesz és talán Anikó is beköszön.


    Mindenkinek nyugodalmas jóéjszakát kivánok. Nyugodt szép álmokat, rózsás csókokat.

    előzmény:
    Picivirág1 (276463)
    2018-01-10  19:21
  14. 2018. január 10. 19:21276463.

    Jó éjszakát!!! Vissza vonulok. Ildit csak reggel láttuk, nagyon finom volt az a kifli...ha lehet, abból kérek holnap is. Meg egy kicsit többet is belőled, Ildi. Anikót nem sürgetem, neki erősödni kell, sokat pihenni, enni...remélem ezt csinálja. Nem szaporítom a szót


     

    előzmény:
    Rolta (276462)
    2018-01-10  18:03
  15. 2018. január 10. 18:03276462.

    Annuska....a kávéd finom volt....a küldött tartalékkal együtt


    Irigy vagyok, hogy ilyen jó találkátok volt Erikával......na nem azért , hogy ti találkoztatok, hanem mert szívesen lettem volna veletek az anyuka-lánya találkán...

    előzmény:
    Nusimama (276456)
    2018-01-10  15:45
  16. 2018. január 10. 17:52276461.

    Öreg az országút, meg a gép.....

    előzmény:
    Nusimama (276460)
    2018-01-10  17:00
  17. 2018. január 10. 17:00276460.

    Lányok bocs. Idönként megtréfál ez a fránya "öreg" gép-

    előzmény:
    harangvirag08 (276459)
    2018-01-10  16:50
  18. 2018. január 10. 16:50276459.

    Annuskám...most ittam meg a finom kávédat.Ma nagyon mozgalmas szép napod volt.Olyan jó,hogy Erikával tudtok találkozni.


     


    Sacikám...gratulálok Misónak!


    Lassan indulnék haza,csak Boscó nem hajlandó felkelni az ágyáról...olyan nehéz meg sem bírom mozdítani.A kutyakekszre sem mozdul...remélem találok valami szalámit a hűtőbe...amivel ki tudom csalogatni a teraszra.


    Már teljesen besötétedett.

  19. 2018. január 10. 16:40276458.

    Annuska...ezt most hosszan megírtad, 3x is olvashatjuk!


    Megint ebben a piciny országban hányféle időjárás van...nálunk sütött a nap, délutánra kicsit beborult, de nem esett az eső.


    Valami filmet kellene keresnem, van egy nagyon jó..legalábbis nekem tetszik..de lassan haladnak a fordítással. Majd ha kész lesz újra elküldöm nektek...mert egyszer elküldtem az első 30 részt és ott megállt a fordítás (42 részes)..most ha jól emlékszem a 35.részt tették fel.

  20. 2018. január 10. 15:52276457.

    Szia Annuska!


    A technika megtréfált...annyi olvasni valót és kávét küldtél, hogy sokde nem baj...a lényeg, hogy itt voltál, az írás nem száll el..mind itt landolt.

    előzmény:
    Nusimama (276456)
    2018-01-10  15:45
  21. 2018. január 10. 15:45276456.

    Szervusztok 


     


    Én is itt vagyok, ha kissé megkésve is.


     


    Jó volt Erikával egy kicsit trécselni. Olyan gyorsan elszállt az a kis idő.


     


    MISI hajrá, gratulálók.


     


    Kedves Lányok végig olvastam mindent   csak ennyi a hozzáfűzni valóm.


     


    Egy mondat erejéig visszatérek az elmult eseményre, mivel oo7 Évi személyesen is megemlitett.


     


    Kérlek, ne nyilatkozz, ne irj se nevembe, se nevünkbe. 


     


    Ma nálam egyik látogató a másikat követe. Alig ment el Erika, jött a gázóra éves leolvasása miatt az illetékes, majd utána az unokám állitott be. Igazán jó volt ez a mozgalmasság. Közben egy-két telefon.


     


    Ja itt is esik újra kezdi, majd el áll, s ujra neki lendül. 


     


    Főzni nem kellett  van maradék. Most már végre a mélyhűtő is kezd kiürülni. Szerencse, hogy karácsony csak egyszer van egy évben.


     


    Olyan jó cikkeket találtam a 3. évezredben. Nagyon szeretem ezt a havonta megjelenő folyóiratot. Hiába nem vagyok még elég öreg, mert érdekelnek a tudomány újabb és újabb eseményei, ill. egy egy történelmi visszapillantás.


     


    Ildike, frappáns a gondolat.


     


    4óra van és már erősen szürkül. Állitólag hétvégére meg jön a hideg is.


     


    Kellemes meleg szobát, egy jó könyvet kivánok. Kell ennél  több is? Ja egy jó kávé még


     


     

    előzmény:
    erry (276447)
    2018-01-10  14:50
  22. 2018. január 10. 15:44276455.

    Szervusztok 


    Én is itt vagyok, ha kissé megkésve is.


    Jó volt Erikával egy kicsit trécselni. Olyan gyorsan elszállt az a kis idő.


    MISI hajrá, gratulálók.


    Kedves Lányok végig olvastam mindent   csak ennyi a hozzáfűzni valóm.


    Egy mondat erejéig visszatérek az elmult eseményre, mivel oo7 Évi személyesen is megemlitett.


    Kérlek, ne nyilatkozz, ne irj se nevembe, se nevünkbe. 


    Ma nálam egyik látogató a másikat követe. Alig ment el Erika, jött a gázóra éves leolvasása miatt az illetékes, majd utána az unokám állitott be. Igazán jó volt ez a mozgalmasság. Közben egy-két telefon.


    Ja itt is esik újra kezdi, majd el áll, s ujra neki lendül. 


    Főzni nem kellett  van maradék. Most már végre a mélyhűtő is kezd kiürülni. Szerencse, hogy karácsony csak egyszer van egy évben.


    Olyan jó cikkeket találtam a 3. évezredben. Nagyon szeretem ezt a havonta megjelenő folyóiratot. Hiába nem vagyok még elég öreg, mert érdekelnek a tudomány újabb és újabb eseményei, ill. egy egy történelmi visszapillantás.


    Ildike, frappáns a gondolat.


    4óra van és már erősen szürkül. Állitólag hétvégére meg jön a hideg is.


    Kellemes meleg szobát, egy jó könyvet kivánok. Kell ennél  több is? Ja egy jó kávé még


     

    előzmény:
    erry (276447)
    2018-01-10  14:50
  23. 2018. január 10. 15:44276454.

    Szervusztok 


    Én is itt vagyok, ha kissé megkésve is.


    Jó volt Erikával egy kicsit trécselni. Olyan gyorsan elszállt az a kis idő.


    MISI hajrá, gratulálók.


    Kedves Lányok végig olvastam mindent   csak ennyi a hozzáfűzni valóm.


    Egy mondat erejéig visszatérek az elmult eseményre, mivel oo7 Évi személyesen is megemlitett.


    Kérlek, ne nyilatkozz, ne irj se nevembe, se nevünkbe. 


    Ma nálam egyik látogató a másikat követe. Alig ment el Erika, jött a gázóra éves leolvasása miatt az illetékes, majd utána az unokám állitott be. Igazán jó volt ez a mozgalmasság. Közben egy-két telefon.


    Ja itt is esik újra kezdi, majd el áll, s ujra neki lendül. 


    Főzni nem kellett  van maradék. Most már végre a mélyhűtő is kezd kiürülni. Szerencse, hogy karácsony csak egyszer van egy évben.


    Olyan jó cikkeket találtam a 3. évezredben. Nagyon szeretem ezt a havonta megjelenő folyóiratot. Hiába nem vagyok még elég öreg, mert érdekelnek a tudomány újabb és újabb eseményei, ill. egy egy történelmi visszapillantás.


    Ildike, frappáns a gondolat.


    4óra van és már erősen szürkül. Állitólag hétvégére meg jön a hideg is.


    Kellemes meleg szobát, egy jó könyvet kivánok. Kell ennél  több is? Ja egy jó kávé még


     

    előzmény:
    erry (276447)
    2018-01-10  14:50
  24. 2018. január 10. 15:44276453.

    Szervusztok 


    Én is itt vagyok, ha kissé megkésve is.


    Jó volt Erikával egy kicsit trécselni. Olyan gyorsan elszállt az a kis idő.


    MISI hajrá, gratulálók.


    Kedves Lányok végig olvastam mindent   csak ennyi a hozzáfűzni valóm.


    Egy mondat erejéig visszatérek az elmult eseményre, mivel oo7 Évi személyesen is megemlitett.


    Kérlek, ne nyilatkozz, ne irj se nevembe, se nevünkbe. 


    Ma nálam egyik látogató a másikat követe. Alig ment el Erika, jött a gázóra éves leolvasása miatt az illetékes, majd utána az unokám állitott be. Igazán jó volt ez a mozgalmasság. Közben egy-két telefon.


    Ja itt is esik újra kezdi, majd el áll, s ujra neki lendül. 


    Főzni nem kellett  van maradék. Most már végre a mélyhűtő is kezd kiürülni. Szerencse, hogy karácsony csak egyszer van egy évben.


    Olyan jó cikkeket találtam a 3. évezredben. Nagyon szeretem ezt a havonta megjelenő folyóiratot. Hiába nem vagyok még elég öreg, mert érdekelnek a tudomány újabb és újabb eseményei, ill. egy egy történelmi visszapillantás.


    Ildike, frappáns a gondolat.


    4óra van és már erősen szürkül. Állitólag hétvégére meg jön a hideg is.


    Kellemes meleg szobát, egy jó könyvet kivánok. Kell ennél  több is? Ja egy jó kávé még


     

    előzmény:
    erry (276447)
    2018-01-10  14:50
  25. 2018. január 10. 15:44276452.

    Szervusztok 


    Én is itt vagyok, ha kissé megkésve is.


    Jó volt Erikával egy kicsit trécselni. Olyan gyorsan elszállt az a kis idő.


    MISI hajrá, gratulálók.


    Kedves Lányok végig olvastam mindent   csak ennyi a hozzáfűzni valóm.


    Egy mondat erejéig visszatérek az elmult eseményre, mivel oo7 Évi személyesen is megemlitett.


    Kérlek, ne nyilatkozz, ne irj se nevembe, se nevünkbe. 


    Ma nálam egyik látogató a másikat követe. Alig ment el Erika, jött a gázóra éves leolvasása miatt az illetékes, majd utána az unokám állitott be. Igazán jó volt ez a mozgalmasság. Közben egy-két telefon.


    Ja itt is esik újra kezdi, majd el áll, s ujra neki lendül. 


    Főzni nem kellett  van maradék. Most már végre a mélyhűtő is kezd kiürülni. Szerencse, hogy karácsony csak egyszer van egy évben.


    Olyan jó cikkeket találtam a 3. évezredben. Nagyon szeretem ezt a havonta megjelenő folyóiratot. Hiába nem vagyok még elég öreg, mert érdekelnek a tudomány újabb és újabb eseményei, ill. egy egy történelmi visszapillantás.


    Ildike, frappáns a gondolat.


    4óra van és már erősen szürkül. Állitólag hétvégére meg jön a hideg is.


    Kellemes meleg szobát, egy jó könyvet kivánok. Kell ennél  több is? Ja egy jó kávé még


     

    előzmény:
    erry (276447)
    2018-01-10  14:50

Címlap

top