Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orgazmus hianya

csak1lany
Létrehozva: 2005. március 30. 20:44
sziasztok! eloszor is kijelentenem, h NEM kamu topic, de nem szeretnem ezt a temat a szokasos felhasznalo nevemen elinditani, mert szamomra eleg kenyes ez az ugy, nem igazan beszelek senkinek errol.
a lenyeg: parkapcsolatban elek, es bar nem mondhatom, hogy orult gyakran szeretkezunk, de az en problemam nem is a mennyiseggel van...
mostanaban tobbszor elofordult, h mar majdnem a csucson voltam , amikor a baratom elment es hirtelen elkezdtek hullani a konnyeim. ilyen massal is elofordult mar? tegnap este is ez volt a helyzet es ma tokfeszult vagyok, hazajottem es mindenert kiabaltam :(
nem is tudom, mit varok Toletek, csak jol esik leirni, tudom vannak ettol nagyobb problemak is az eletben, de engem ez most pillanatnyilag aggaszt.

  1. 2005. március 30. 22:39101.
    jo estet! es akkor honnan is kene megkozelitenunk. . . ?!
    előzmény:
    plüssmackó (99)
     
  2. 2005. március 30. 22:39100.
    te hogyan közelítenéd!!!???
    előzmény:
    plüssmackó (99)
     
  3. 2005. március 30. 22:3799.
    alapjaiban rosszul közelítitek meg a problémát. . általában ez okozza a bajokat egyébként. . . . .

    emancipáció van. . ugye ? :( ezt leszűrtem a hozzászólásokból :) (is) :)
    egyébként jóestét
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. március 30. 22:3498.
    igen, en is erre gondolok, hogy szeritnem o azt hiszi, h csak hisztizek, pedig nem . vagyis neha mar igen, mert tiszta stressz vagyok, de szerintem nem hiszi el , hogy ez ettol van. amig nem volt pasim, nem is hianyzott a szex. vagyis csak egy rovid ideig, aztan ugymond leszoktam rola, de ha van is , meg nincs is, azt nem birom :(
    előzmény:
    zigus (92)
     
  5. 2005. március 30. 22:3397.
    Értem kedves probaby!
    :-)
    előzmény:
    probably (91)
     
  6. 2005. március 30. 22:3296.
    6 éve kb
    nem az elején nem kb 4, 5 év után lett az!
    előzmény:
    csak1lany (95)
     
  7. 2005. március 30. 22:3195.
    ti miota vagytok egyutt? o mindig is ilyen lusta volt?
    előzmény:
    probably (89)
     
  8. 2005. március 30. 22:3194.
    éppen azt keresem hova mehetek, mert hídalá mégsem!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. március 30. 22:3193.
    Egy jó másfél éve! De benne nagyon nagy adag odaadás van! Valahonnan szerezni kellene neki, mert így sajnos bármilyen fájdalmas, de tönkremehet a kapcsolatotok! :-(
    előzmény:
    csak1lany (90)
     
  10. 2005. március 30. 22:3092.
    Akkor csak a megbeszélés segít. Ha minden egyéb szemponból neked ő az igazi.
    Ha fontos vagy neki, és meg akar tartani, nem akarja, hogy másnál vigasztalódj, akkor lépnie kell.

    Nem te vagy az első, aki ezt nehezményezi neki, ha látja, hogy ez nálad is probléma, talán elgondolkodik rajta, hogy tényleg vele van a baj, és változtat. Nyugodtan vázolhatod neki a probléma súlyosságát. Lehet, hogy csak nincs tisztában a súlyával. . .
    előzmény:
    csak1lany (85)
     
  11. 2005. március 30. 22:3091.
    Kedves Mario
    pont azon vagyok!!!
    előzmény:
    Mario962 (87)
     
  12. 2005. március 30. 22:2990.
    igen, igy elmeletben nagyon tudjuk miis, csak aztan a hetkoznapokon, munka utan faradtan stb nem igy valosulnak meg a dolgok. miota vagytok egyutt?
    előzmény:
    natasaaa (82)
     
  13. 2005. március 30. 22:2989.
    nézd én itt senyvedek egy keményendolgozó, a többi jellemzőt nem firtatnám pasi mellett, ő sem csal meg, vesz virágot is, de olyan boldogtalan vagyok hogy nagyon!!!
    És én már fiatal sem vagyok!!! annyira mint te!
    Ennek csak egy része a szex de a problémánk 90% a ez!!!

    Lépj le míg elvesztegetsz még egy csómó időt!
    előzmény:
    csak1lany (85)
     
  14. 2005. március 30. 22:2888.
    igen , tudja, hogy ez nekem problama, csak altalaban amikor ez gondot okoz, nem vagyok abban a nyugodtan megbeszelos allapotomban. nem akarom megbantani sem, mert attol felek, hogy elkezd ezen komolyan aggodni es romlik majd ahelyzet, mert szorongani fog.
    előzmény:
    probably (84)
     
  15. 2005. március 30. 22:2687.
    Te miért vagy vele??Szakíts !Most azonnal!Dobd ki!!!
    Ugye milyen egyszerű ilyen okos tanácsot adni??
    előzmény:
    probably (84)
     
  16. 2005. március 30. 22:2586.
    na megyek aludni
    pusz

    szex nálam sem lesz ma az tuti, miután nem is beszélünk!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. március 30. 22:2585.
    lazulnek en, de feszult vagyok. mondjuk pont egy jo szex segitene ezen. . . igazabol valahol attol is felek, hogy egy pasi se lesz tokeletes, o pont az, aki hosszutavra valo, mert kemenyen dolgozik, kiegyensulyozott, huseges es hazias, viragot vesz, minden mas teruleten nagyon is megfelel. ha kifogok vmi szexorultet, az meg majd jol felrekefel. . . de semmikeppen sem akarok megalkuvonak tunni, de bennem ezek a dolgok is felmerulnek, bar tudom, h fiatal vagyok, van meg idom.
    előzmény:
    probably (81)
     
  18. 2005. március 30. 22:2484.
    szerinted ha alkalmanként lusta, akkor többször sűrűbben lesz kedve!?
    szerintem nem!
    Önző nem kétséges, kérlek kérlek csak1lány ne maradj vele, hiszen már mondtad neki, semmi változás!
    mintha a saját pasimat látnám!
    előzmény:
    Mario962 (83)
     
  19. 2005. március 30. 22:2183.
    Gyakrabban kell a tevékenységet gyakorolni!Ha a heréi nem győzik a rendelést teljesíteni, több időd lesz!Sőt!Lehet , h túl sok és arról fogsz panaszkodós topikot nyitni, mire már volt példa!
    előzmény:
    csak1lany (79)
     
  20. 2005. március 30. 22:1982.
    Sziasztok!
    Nagyjából olvastam csak át a hozzászólásokat, szóval bocs, ha ismétlek másokat! Szóval: Igen, nekem is az a véleményem, hogy ha ő elment, uzsgyi a zuhanyzó és igenis van keze, nyelve, Te meg eléggé fel vagy húzva ahhoz, hogy sikerüljön az orgazmus!
    Vagy egy hosszú előjáték, aztán jössz Te, és utána ő!

    Sztem a kéz+nyelvvel sokkal hatalmasabb orgazmusud lehet, mint amit szeretkezés közben érezhetsz! Ez az én tapasztalatom, mondjuk nem panaszkodhatok, általában így tripláznom is sikerül!:-)
    Csak ehhez odaadóbbnak kellene lennie!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. március 30. 22:1981.
    esetleg ha nem akarsz szakítani kipróbálhatnád hogy kicsit lazulsz, ne görcsölj és ne is szexelj vele egy ideig! Hétha ez bejön bár egyre jobban kétlem! Az én pasim szerint is jó az annyi szex amennyi van (neki), pedig nagyon kevés!!!

    Ne hagyd, én már bánom és hamarosan lépek!!!
    előzmény:
    csak1lany (78)
     
  22. 2005. március 30. 22:1880.
    ha ezt egy negyvenes, ötvenes emberről írnád, azt mondanám rendben. De huszonévesen??? az együttélés elég gyatra kifogás. . .
    előzmény:
    csak1lany (78)
     
  23. 2005. március 30. 22:1879.
    jo, pl ha nem mozgunk akkor biztos nem megy el, de en se:) egyebkent pedig elmegy, altalaban korabban, mint en.
    előzmény:
    Mario962 (74)
     
  24. 2005. március 30. 22:1678.
    igen, asszem onzo, lusta, vagy nem is tudom, de ez igy nem jo. regen bezzeg jo volt, de hiaba kerdezem, hogy mi valtozott meg, nem ad ertelmes valaszt. szerinte semmi, csak mar egyutt elunk. mar azt is megkerdeztem, h esetleg megunt-e, de azt mondja nem. ja, aztan egy ido utan egyre hisztisebb leszek, akkor meg csak veszekszunk es akkor meg esely sincs ra, hogy abbol barmi legyen :( ordogi kor. . .
    előzmény:
    zigus (70)
     
  25. 2005. március 30. 22:1577.
    Légy őszinte magadhoz.

    Nem vagy frigid, nem veled van a baj, hanem a pároddal. Ahogy írtad, te emiatt ingerült, és feszült vagy. Ő tud a problémáról. Van egyfajta megoldás, ami nem tetszik neki. Másra meg nem hajlandó. . . szerintem egyszerű a képlet.

    Most őszintén. Valentin nap óta eltelt másfél hónap. Ő másfél hónapot kibírna szex/orgazmus nélkül?

    Én még azt is kipróbálnám, hogy megvonnám tőle a szexet. Tudja már meg milyen ez!! Ha már ép ésszel felfogni nem tudja, akkor érezze a saját bőrén. . . és ez nem szemétség lenne, hanem egyenlőség!
    előzmény:
    csak1lany (73)
     

Címlap

top