Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orgazmus hianya

csak1lany
Létrehozva: 2005. március 30. 20:44
sziasztok! eloszor is kijelentenem, h NEM kamu topic, de nem szeretnem ezt a temat a szokasos felhasznalo nevemen elinditani, mert szamomra eleg kenyes ez az ugy, nem igazan beszelek senkinek errol.
a lenyeg: parkapcsolatban elek, es bar nem mondhatom, hogy orult gyakran szeretkezunk, de az en problemam nem is a mennyiseggel van...
mostanaban tobbszor elofordult, h mar majdnem a csucson voltam , amikor a baratom elment es hirtelen elkezdtek hullani a konnyeim. ilyen massal is elofordult mar? tegnap este is ez volt a helyzet es ma tokfeszult vagyok, hazajottem es mindenert kiabaltam :(
nem is tudom, mit varok Toletek, csak jol esik leirni, tudom vannak ettol nagyobb problemak is az eletben, de engem ez most pillanatnyilag aggaszt.

  1. 2005. március 30. 22:1476.
    Nézd ha én tudnám hogy a szex végén nincs orgazmus akkor el sem kezdeném, valahogy csak csendben megoldható!!!
    Nem akarsz sokat! Én is szexeltem már úgy hogy voltak a másikszobában és nem hallottak semmit!
    Egy szex nem attól jó ha szétesik az ágy!!!
    előzmény:
    csak1lany (73)
     
  2. 2005. március 30. 22:1375.
    Figyusz ezt tényleg csak együtt tudjátok megoldani. Szólj neki, mondd el mi az igényed, ha ettől sem változik add ki az útját és keress egy jobb pasit, aki teljesíti minden vágyadat. Neked kell tudnod mi az igényed.
    előzmény:
    csak1lany (73)
     
  3. 2005. március 30. 22:1174.
    Igazatok van, de a szex olyan társasjáték, mit nem csak megélni kell, hanem tevékenyen résztvenni benne!Olyan partnerrel ki teljesen passzív én is feladom egy idő után(mondjuk az órák kérdése)!Tehát nem csodát kell várni, hanem tenni érte!Úgy mozogni, olyan pózt választani stb, mi jó nektek!Senki nem gondolatolvasó, hosszú idő kell egy partner kiismeréséhez!
    Ha a pasi nem megy bele olyanba mi nektek jó, felejteni kell és kész!
    előzmény:
    zigus (70)
     
  4. 2005. március 30. 22:1073.
    most mar teljesen osszezavarodtam. van akinek meg egy se volt, megse nyavog. nekem mar volt sok, megis topikot inditok. . . szoval utaoljara kb valentin nap kornyeken volt orgazmusom, akkor kitett magaert, de azota voltunk nyaralni is, en remenykedtem , hogy akkor nem lesz faradt, stresszes, de egy arva orgazmusom sem volt. az ok, hogy ott voltak a szulei is, de masik szobaban, szoval az csak nem lett volna akkora gond.
    en akarok tul sokat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. március 30. 22:1072.
    egyetértek!!!!!
    előzmény:
    zigus (70)
     
  6. 2005. március 30. 22:0971.
    nekem is volt olyan pasim akivel jó volt a szex! kb 5-6 év múlva összeakadtunk, és akkor meg egyenesen fantasztikus volt!
    Sokat tanultunk azidő alatt!! Ki-ki mással! Lehet hogy neked és neki is tanulnotok kell még és egyszer majd szégyellni fogja magát emiatt!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. március 30. 22:0770.
    Segíts lécci értelmezni, hogy tisztán lássak:

    A barátod tisztában van azzal, hogy te nem jutsz el a csúcsra akármilyen módon. Van is egy segédeszköz, ami az ő lustaságát hivatott megoldani. De: idézem:

    "de az utobbi idoban mar csak imel-ammal ment bele a dologba. . . " ??????

    Ez az önzőség legmagasabb foka. Ettől még lehet bármilyen jó ember, barát, bármi, de ez kőkemény önzőség. . . ha ez így van - hiszen nem tudhatom ez mennyire igaz - én faképnél hagynám. . . .
    előzmény:
    csak1lany (62)
     
  8. 2005. március 30. 22:0569.
    na, ez egy jo pelda! ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_594970 (61)
     
  9. 2005. március 30. 22:0568.
    Tökre igaz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_924959 (67)
     
  10. Torolt_felhasznalo_924959
    Torolt_felhasznalo_924959
    2005. március 30. 22:0567.
    errol beszeltem. . . adj neki egy uccso eselyt aztan mondd meg neki vege kesz fiatal vagy tobb kell. . . mas kell. . . ha farasztja veled a szex akkor nem kell erolkodnie tobbet. . . vegyen gumibabat azt nem kell kielegiteni:))))))))))))
    előzmény:
    csak1lany (62)
     
  11. 2005. március 30. 22:0466.
    Nekem kissebb megszakításokkal folyamatosan hiányzik, már évtizedek óta!Most mit csináljak??:-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_727877
    Torolt_felhasznalo_727877
    2005. március 30. 22:0365.
    párom úgy tanulta meg a hosszabb meneteket és a mai napig így csináljuk, merthogy ő kb. 3-szor elmenne, mire én, hogy az utolsó előtti pillanatban kiveszi és "pihen" kicsit. Ezt bármelyik pasi meg tudja tenni, ha nem önző g*ci és még a korai magömlésre is kiváló gyógymód!!!!!!
    előzmény:
    csuhé (57)
     
  13. 2005. március 30. 22:0364.
    Ezt már tényleg nem értem, nem ad magára annyit sem ha már ő nem tud máshogy sem segít!
    Végül az lesz nem is fog veled csak ritkén mert neked úgysem jó, vagy majd máshoz megy aki talán hamarabb elmegy mint te!

    Szerintem beszélj vele ha nem változik semmi akkor dobd!!!
    Mondd el neki ezeket amiket itten nekünk!!!
    előzmény:
    csak1lany (58)
     
  14. 2005. március 30. 22:0363.
    ez igaz lehet, bár kérdés mit nevezünk korai magömlésnek. . . mindenesetre a hozzáállásán biztos tudna változtatni, ha akarna. Én is égnék, ha tudnám, hogy a páromat nem tudom kielégíteni. Márpedig ő tud róla.
    előzmény:
    csuhé (57)
     
  15. 2005. március 30. 22:0262.
    de en konyorogjek szexert? en, aki eletemben egy pasihoz sem voltam hajlando odamenni, vagy kezdemnyezni, mert nehogy mar en fussak utanuk :(
    előzmény:
    Almakörte (53)
     
  16. 2005. március 30. 22:0261.
    hát mondjad el néki:) palik pontosan tudják, milyenek orgazmus előtt pillanatok, s már késleltetés is szar, nemhogy elmaradása:) tényleg ennyire nem lehetne vele ilyesmikről beszélni?:( mert akkor nem fognak dolgok változni:( 26 évesen meg miket fárad másfél év után?:( egyen sok fehérjét:)
    előzmény:
    csak1lany (49)
     
  17. Torolt_felhasznalo_713315
    Torolt_felhasznalo_713315
    2005. március 30. 22:0060.
    mai eszemmel nem maradnék egy ilyen kapcsolatban.
    előzmény:
    csak1lany (55)
     
  18. Torolt_felhasznalo_924959
    Torolt_felhasznalo_924959
    2005. március 30. 22:0059.
    mondd meg neki vibrit kersz szulinapodra legalabb azzal jo lesz:)))))))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2005. március 30. 22:0058.
    en meg igy nem tudok elmenni. van egy vibratorunk, neha hasznalutuk "utolagosan", de az utobbi idoban mar csak imel-ammal ment bele a dologba. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (52)
     
  20. 2005. március 30. 22:0057.
    Szerintem ha egy pasinak korai magömlése van évek óta, az már nem tud változtatni rajta, késleltetni sem lehet. De ha valakinek van biztos módszere azt meghallgatom.
    előzmény:
    zigus (54)
     
  21. Torolt_felhasznalo_486762
    Torolt_felhasznalo_486762
    2005. március 30. 21:5856.
    hüpp, nekem még soha nem volt, legalábbis olyan igazi nem:((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. március 30. 21:5855.
    igen , egyetertek veled, en is ugyanezt gondolom. szamomra nem elsodleges a szex, eppen ezert vagyok meg vele, de kezdek elbizonytalanodni.
    előzmény:
    zigus (48)
     
  23. 2005. március 30. 21:5754.
    megfelelő előjáték, vagy utójáték. Erre fel kell hívni a figyelmét, válaszd ki azt a módszert, ami számára is elfogadható, nem feltétlenül szentbeszéddel kell ezt elindítani. Utalj rá, ne hagyd, hogy "lemásszon" rólad, stb. Add jelét annak, hogy számodra még nem ért véget az aktus.
    Vagy változtassatok a szokásokon, variáljatok több módszert egyszerre, hogy igzibb legyen, és tovább tartson a dolog.

    hüjepicsa, ha drasztikus vagy, biztos nem lesz jó vége, nem a lelki terror a lényeg. Ha ő is felspanolja a parnerét, még lehet, hogy késleltetni is tudja a befejezést, és ez egy lépés lehet a hosszabb menetek felé.
    előzmény:
    csak1lany (46)
     
  24. 2005. március 30. 21:5553.
    Szia,

    Egy szerintem igenis mond meg neki, h. neked nem volt jó, nem élvezted a szexet úgy, mint ő, te feszült vagy és frusztrált, azért mert nem használtok óvszert igazán kielégíthetne szájjal. . . az semmibe nem kerül, ha ezt nem teszi meg, önző. . . és ha 1 és fél v után nem kapod meg, amit szeretnél. . . mi lesz veletek később????????
    előzmény:
    csak1lany (40)
     
  25. 2005. március 30. 21:5452.
    Simogasd magad közben! Igaz, ettől nagyon hamar el fog menni, méginkább, de amit elkezdtél azt fejezd is be! :-))
    előzmény:
    csak1lany (46)
     

Címlap

top