Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pattanás

Torolt_felhasznalo_844890
Torolt_felhasznalo_844890
Létrehozva: 2005. március 30. 11:24
Sziasztok!
Teljesen kétségbe vagyok esve! Nem múlnak el ezek a fránya pattanások! Pedig szinte már mindennel kísérleteztem! Most vagyok túl egy Normaderm kúrán (illetve 5 nap van hátra az "ígért" 1 hónapból, de nem hiszem hogy csoda fog történni). A pórusokat összehúzta, de mintha egyre többen lennének ezek a kis m***ok. Kozmetikushoz járok, javulás alig, illetve ha nekem esik, akár 3-4 napig is vörös az egész a fejem, mint aki üvegbe fejelt.
Nem tudtok valami igazán jó, bevált gyógymódot? Így 30 felé ez az állapot már igencsak ciki...
  1. Torolt_felhasznalo_919028
    Torolt_felhasznalo_919028
    2006. december 20. 14:4152.
    na én meg csak a két ünnep közé kaptam időpontot, úgyhogy a karácsony márcsak ilyen lesz... de próbálok másra összpontosítani nem az arcomra, aztán majd lesz valami.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_202776 (51)
    2006-12-20  08:13

Címlap

top