Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magas lányok 175 felett

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2005. március 28. 00:53
ellentopik
  1. 2018. augusztus 18. 08:46130.

    Sziasztok!


    Nem egy magas lányt láttam életem során férfiként és mindig rájuk csodálkoztam,de a tegnapi nap közértben vásárlás alkalmával olyan magas lányt láttam,amilyet még soha. Termékbemutatós lány volt,azt hiszem valami májpástétom lehetett,de nem is a terméket figyeltem meg,hanem a lány méreteit. Huszonéves lehetett,de sarca mérve szerintem volt 2 méter is. A medencééig ért a fejem kb. Nem álltam sajnos olyan közel hozzá,de annyira igen,hogy lássam,hogy nem nagy kedvvel promózza a termékeket. Csinos,fiatal,magas..én a 176 centimmel eltörpültem mellette,de mindig is felkeltette a figyelmemet a magas nők jelenléte. Volt pár centivel magasabb hölgy párom nem egyszer,de sajnos ilyen magas hölgyekkel még nem hozott össze a sors. Sajnos ahogy hallom,olvasom,a magas nők alapból észre sem veszik és nem az alacsonyabb pasik közül keresgélnek. Számukra,a szemükben nem férfi aki nagyon alacsonyabb náluk. Sajnálattal veszem tudomásul ezt,hiszen nem ez határoz meg egy ferfit!

  2. 2017. november 5. 22:20129.

    Sziasztok!


    Én 179cm vagyok és 55 kg. Látom nagyon sokan büszkék  rá  hogy milyen magasak.  De én nem bírom elfogadni,  kínosan érzem magam, hogy állandóan kilógok  a tömegből. Nagyon szeretném  magassarkúkat de sajnos azt de merek hordani,  elég sokan szekalnak  hogy colos  vagyok és ez csak rátenne egy lapáttal.


    A barátnőim  is alacsonyabbak nálam de ők az egyetlenek  a családomon  kívül  akik azt mondják, hogy szerintük így csak olyan vagyok mint egy  szupermodell es nem kell szégyelnem  semmit. 


    Ti hogy tudjátok elfogadni? Megbékülni  vele?:)


     

  3. 2017. augusztus 29. 20:19128.

    azt jó neked h ilyen magas  vagy :) téged szekáltak ez miatt ? :)

    előzmény:
    fanni.feigl (125)
    2015-04-14  23:11
  4. 2017. augusztus 29. 20:14127.

    én magas vok 177 :D nekem jó én szeretek magas lenni

Címlap

top