Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magas lányok 175 felett

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2005. március 28. 00:53
ellentopik
  1. 2009. január 5. 14:40101.

    Sziasztok, én egy 178-as vagyok.  Olvasgattam itt visszafelé, de nem értem azokat, aki szégyenlik a magasságukat. Én soha nem éreztem azt, hogy ormótlan lennék, pedig nagy vékonyság sem vagyok. De mindig szépen, egyenes háttal közlekedtem, és nem vettem észre, hogy ne szeretnének a fiúk.  Sőt! Mondjuk az igaz, hogy 190 alatti barátom sosem volt, de ahhoz már lehet simán magassarkű cipőt is venni, és én versenytáncoltam is, és sokkal szebbek voltunk a 196 cm-es párommal, mint a picik. Nem voltunk semmiképpen sem ormótlanok!

     

    A nadrágok persze nekem is rövidek, de a C&A-ban a hosszitott szárú nadrágok tökéletesek, és egyébként is találok (ha nehezen is) elég hosszú nadrágokat, hosszúujjú pulcsikat.

     

    A lábam "csak" 40-es, ekkora cipőket szinte mindenhol kapni. Szóval nekem sok gondom nincs a magasságommal.

     

    Mindkét gyerekem magas szintén, de egyik sem kirivóan. Nekem kifejezetten tetszenek a magas, csinos emberek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. január 4. 11:59100.
    Sonata: A tantrikus szex nagyon szép, inkább ezt olvassa, képzeld, ha valami szodo-mazo ujság lett volna nála
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667249 (12)
    2005-03-28  01:41
  3. Torolt_felhasznalo_311234
    Torolt_felhasznalo_311234
    2009. január 4. 11:1999.
    Csatlakozom, és minél több minél magasabb lány találjon ránk ebben az évben! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645083 (98)
    2009-01-02  17:16
  4. Torolt_felhasznalo_645083
    Torolt_felhasznalo_645083
    2009. január 2. 17:1698.
    Boldog új évet minden magas lánynak, azoknak akik szeretik őket, meg mindazoknak, akik ezt a hozászólást olvassák!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_282418
    Torolt_felhasznalo_282418
    2008. december 28. 23:5497.

    Hát jövök én is a 183 cmemmel és a 16 évemmel...örültem amikor megláttam ezt a fórumot de lehetnénk többen is valyon hol bujkálnak a magas lányok??:)én inkább úgy 6.osztályba kezdtem túlnőni társaimat de anynit mondok hogy szörnyű szörnyű hallgatni a fiúktol hogy bárcsak alacsonyabb lennél és stb...a tartásom persze görnyedt és csúnya mert azthiszem alacsonyabbnak tűnök persze tudom hogy nem de tudatalatt mégis görnyülök az iskolai rendezvényeken,bálokon nem veetek fel gyönyörű magassarkút semtramplinak és ormótlannak érzem magam..
    Viszont számtalan jó oldala is van a magasságnak amikre már én is kezdek rájönni háistennek és sajnos mivel ezen változtatni nem tudok megpróbálom felemelt fővel elviselni és változtatni azon amin lehet ,illetve szépíteni amit lehet gondoljatok csak a gyönyörű modellekre a kifutókon egyszerűen csodálatosak és persze a tekinteteket is jobban vonzza egy magas lány na jóéjszakát mindenkinek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. december 6. 15:0396.
    De jó Nektek, hogy az a problémátok, hogy valamiben átlag felettiek vagytok. Sokkal szarabb átlag alattinak lenni, higgyétek el. Engem kifejezetten frusztrálna, ha egy nálam alacsonyabb nővel kellene leélnem az életemet. Először is nem vonz, másodszor meg kirekesztve érezném magam, mintha azt mondaná a Sors, hogy "Tanuld meg, hol a helyed!" Fúj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970710 (93)
    2008-12-02  19:57
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. december 2. 20:5395.

    sziasztok!

     

    én 181 cm vagyok, és még sajnos nem sikerült megbarátkoznom ezzel, utálom hogy megbámulnak az utcán, meg hogy nem találok elég hosszú farmert a boltban!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_970710
    Torolt_felhasznalo_970710
    2008. december 2. 20:0794.
    igen. és ilyenkor megijedek, hogy  én akkor 190 vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_442233 (19)
    2005-03-28  11:34
  9. Torolt_felhasznalo_970710
    Torolt_felhasznalo_970710
    2008. december 2. 19:5793.

    Örömmel olvastam az optimista fiatal lányok hozzászólásait. Sajnos én a mai napig nem tudok így gondolkodni ( közel 40 vagyok). 178 cm-esen kamasznak lenni szörnyű volt, és most sem jó. Bár boldogan élek második férjemmel, két egészséges gyerekemmel, mindig akad, ami eszembe juttatja, hogy eltérni az átlagtól mekkora megpróbáltatás. Tudom, hogy fiatalon sem könnyű ruhát, cipőt vásárolni, de higgyétek el, az én koromban még nehezebb. Bizony vannak olyan alkalmak, amikor egy korombeli nőnek az alkalomhoz megfelelően kellene felöltözni, de elegáns ruhát egyáltalán nem kapok magamra, ráadásul ahhoz már elegáns cipő is illene. A nőies cipők mind magas sarkúak, én viszont 1 cm-rel se akarok magasabb lenni. Így marad az örök farmer és az örök fiatalság, közben irigykedve nézem a többi nőt, akik válogathatnak a szebbnél szebb ruhák között. A ruhatervezők szerint a magas nő csak kövér lehet, a vékony pedig csak alacsony. Valaki felvilágosíthatná őket! Én 62 kg vagyok A táncos mulatságok is a gyengéim. A férjemen kívül mással nemigen táncolok, ha mégis, az nagyon kínos tud lenni, mert általában a többi férfi alacsonyabb nálam.

    A fiataloknak üzenem, vigyázzanak a szép tartásra, mert néhány év múlva az már az egészségüket is jelenti. Engem iszonyú hátfájás szokott gyötörni! Kb 12 éves korom óta görbén tartom magam, akkor azt hittem, így sokkal alacsonyabbnak látszom. Butaság volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_913096
    Torolt_felhasznalo_913096
    2008. november 18. 14:5392.

    Sziasztok,

    Én 185 cm magas vagyok,a huszas éveim végén járok és kb. 10 éve járok büszkén,felemelt fővel,előtte nagyon sok traumát okozott a magasságom.

    Én is a Deichmannban vásárolok cipőket magamnak,viszont a pulóverekkel sokszor gondban vagyok az ujja hossza miatt.Egy ideig kint éltem Írországban,ott tudtam magamnak pulóvereket venni néha,-szerintem elszabták mindet véletlenül-de itthon képtelenség.

    A C§A-ban vannak cuccok magas nőkre?Én eddig nem vettem észre,persze nem is nézelődtem ott még behatóbban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. N.
    N.
    2008. október 7. 21:3291.
    Ritocska, barátkozz meg a magasságoddal, hiszen ezen már nem változtathatsz! Csak önbizalom kérdése az egész. Hidd el, sokan cserélnének velünk És nagyon szépek tudunk lenni mi, magas csajok, csak jól kell kiválasztani a ruhadarabokat!Cipőügyben én a Deichmannra szavazok, de csak a méret miatt/ 42-es tappancskára nem mindenhol van üvegcipőcske /, ruhák terén a JeansClub, Orsay, ritkán a Promod jöhet számításba.Ja, és a Skálában is lehet találni méretet az igényesebbek között. Remélem, tudtam segíteni:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. október 7. 14:0790.
    Hát csak hadd bámészkodjanak, azért van a szemük. Képzeld el, ha én belépek egy szobába, ami tele van emberekkel, az olyan, mintha bent sem lennék, annyira láthatatlan vagyok. Szerinted ez mennyivel jobb? Mondjuk, ha kém lennék kifejezetten előny lenne, de ami a "nőügyeket" illeti, nem túl szerencsés.
    előzmény:
    _RitocSka_ (89)
    2008-10-06  21:38
  13. 2008. október 6. 21:3889.

    Hát szerintem azért ízlések és pofonok :D Mert oké, hogy neked kifejezetten a magas nők tetszenek, sok szélsőséges ízlésű ember van, de alapvetően azért azt be kell látni, hogy az átlagtól eltérő alkatú, külsejű, megjelenésű embereket (gondolok itt a magasakra, ducikra, feltűnően öltözködőkre stb.)nem azért bámulják meg mert annyira sóvárognának utánuk, hanem mert számukra szokatlan.

     

    Más: üzlettippet köszönöm, utána fogok nézni, ami cipőm van, és nem tornacipő, az nekem is a Deichmannból van :)

    előzmény:
    craver (87)
    2008-10-02  13:36
  14. 2008. október 2. 13:3888.
    Mekkora egy mázlista a párod! Irigylem ezt a különbséget. :)
    előzmény:
    Anemona86 (85)
    2008-09-30  18:12
  15. 2008. október 2. 13:3687.
    A második legmagasabb nő, akivel valaha is randiztam (bár lehet, hogy ő nem randinak fogta fel), pont olyan magas volt, mint Te. Szerintem csodálatos, ha egy nő ekkora, ne bosszankodj amiatt, ha megnéznek, mert lehet, hogy azért teszik, mert sóvárognak utánad, csak még önmaguknak sem szívesen vallják be. Kevesen merik vállalni, ha az ízlésük eltér az átlagtól...
    előzmény:
    _RitocSka_ (83)
    2008-09-30  17:59
  16. 2008. szeptember 30. 18:5686.

    Én cipőt (42-43-as lábam van) mindig a Kényelem Kft-nél veszek az V. ker. Kossuth L. u-ban. Ha mész az Astoriától az Erzsébet híd felé, a jobb oldalon egy kapualjban van, lóg kint cégér, könnyen megtalálod. Nem olcsók a cipők (20e körül kezdődnek), de jó minőségűek. Bármit vettem, nagyon szeretem, és évekig tudom használni őket. Nem messze innen, a Múzeum körúton is van boltjuk, de az nekem nem szimpi, nagyon szűk.

    Ja, mostanában a Deichmannban is szoktam tudni venni 42-est.

    előzmény:
    _RitocSka_ (80)
    2008-09-30  17:49
  17. 2008. szeptember 30. 18:1285.
    Az semmi az én párom 165 centi "mély", tehát 15 centi van köztünk.
    előzmény:
    _RitocSka_ (83)
    2008-09-30  17:59
  18. 2008. szeptember 30. 18:0284.
    173 cm-rel igazán kár keseregni. Én is annyi vagyok és semmi bajom vele, sőt én kimondottan örülök ennek a magasságnak. A volt barátaim (talán kettőt kivéve, de azok meg szintén 173 cm körül voltak) mind magasabbak voltak nálam, sőt olyan is volt akire szószerint fel kellett néznem. Jelenleg férjnél vagyok és ő is magasabb tőlem 10 centivel. Szóval semmilyen hátrány nincs ezzel a magassággal. Egészségileg sincs ebből hátrány. A szép tartás nem méretfüggő. Én sokái sportoltam és ott aztán megtanították, hogy nem járhatsz gönyén. Szóval fel a fejjel és szeresd a magasságod (vagy legalábbis fogadd el)!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_332927 (77)
    2008-09-14  19:15
  19. 2008. szeptember 30. 17:5983.

    craver: nekem egy kivétellel valahogy mindig az alacsonyabb srácok tetszettek meg (a mostani barátom is alacsonyabb nálam 2-3 centivel) és bizony volt olyan, aki azt mondta nekem (nem tudta, hogy nekem tetszik), hogy "Jó csaj vagy, ha nem lennél ilyen magas, akkor már biztos rég rádhajtottam volna." hát ennyi :)

     

    Annyira megörültem a topiknak, hogy nem tudom abbahagyni az irogatást :DDDD

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. szeptember 30. 17:5882.

    Szia!

     

    Én 180 centi vagyok, és én a nadrágokat a vögelében illetve a c&aban veszem, vannak úgynevezett "magas" méretezésű ruhák, amiknek hosszabb a szára. A cipőra sajni nem tudok mit mondani, nekem 40es lábam van. 

    előzmény:
    _RitocSka_ (80)
    2008-09-30  17:49
  21. 2008. szeptember 30. 17:5781.

    Egész panaszkodósra sikerült, tehát hozzáteszem, hogy már megszoktam és elfogadtam a magasságomat. 10 éve még úgy éreztem, hogy egy szörny vagyok és sértésnek vettem, ha valaki szóvá tette :) Mostmár csak azt tartom sértőnek, hogy a kereskedőknél a magas nő az maximum 180 centi... a többi meg járjon meztelenül vagy férfiruhában :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. szeptember 30. 17:4980.

    Én 186 vagyok :) És 15 évesen is ennyi voltam, borzasztóan utáltam, a mai napig is ha nagyon negatív napom van, akkor az utcára sincs kedvem kimenni, mert még mindig van olyan, hogy felszállok a buszra, metróra, és úgy néznek rám, mint egy kétfejű tehénre, főleg, amikor észreveszik, hogy egy centi sarka sincs a cipőmnek. A nadrágvásárlás kínszenvedés, általában az a módszerem, hogy 42-44es nadrágot veszek (38as kéne egyébként), azt le tudom engedni a csípőmre, és akkor szépen ollóval és varrógéppel megigazítom, de még így is nehezen találok elég hosszút. Kabát, pulcsi, póló gyakorlatilag mindig rövid a derekánál is és az ujjánál is. Cipőméretem 42es, csinos női cipőt ilyen méretben gyakorlatilag sehol nem árulnak, néha egy-egy nagyobb 41es jó rám. Szóval magas lányok, ha tudtok olyan üzletet, ahol vehetnék szép, csinos ruhákat, cipőket magamnak elérhető áron (sajnos a 20.000 forintos Levi's farmer már nem fér bele a költségvetésembe) akkor áruljátok el nekem hol találom :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_645083
    Torolt_felhasznalo_645083
    2008. szeptember 18. 14:3779.

    Na, azért ez nem volt egy szép válasz...!

     

    Mandarinszörp!

    És milyen kor párosul eme magassággal. Mert ha még ifijú vagy (és bohó), nagy valószínűséggel később még megbarátkozol a termeteddel.

     

    Csont kiültetésről ne ábrándozz, a beültetés (pontosabban nem is beültetésről van szó, hanem nyújtásról!) sem egy leányálom. Fájdalmas, kényelmetlen, és hosszú időt elvesz a fiatalévekből. Ezért csak azokon alkalmazzák, akiknél már muszáj.

     

    "így szinte minden felsőből ki van a derekam.."

    Dehisz most pont az a divat

     

     Jól is teszed, hogy nem hordasz magassarkút, csak rontja a lábat (gondolj a balettosokra)

     

    El kell, hogy keserítselek! A tartási problémák nem a magasságból adódnak, úgyhogy erre nem foghatod - nem is vagy olyan magas, hogy abból adódhatnának! Ismerek veled kb egymagas férfit, akinek fiatalon vannak gerincpróblémái, s nem mert magas, hanem mert nem tudta megtanulni a helyes tartást (mondhatjuk, hogy "jellemhiba"). Úgyhogy te nagy valószínűséggel alacsonyabban is hasonló problémákkal küzdenél!

     

    Akkor bizony az átlagmagas, vagy alacsonyabb férfiak meg 70%-kal kevesebb eséllyel indulnak neki a párválasztásnak. Ugyanis míg neked van esélyed, hogy találj egy magas férfit (ha tényleg ez a legfőbb szempont - úgyis kimagaslanak a többiek közül), egy alacsonyabb férfinek kisebb, mert az alacsony nők is a magas férfiakra ácsingóznak - ők vonzzák a tekinteteket.

    Az pedig hogy a férfiak az alacsonyabb nőket szeretnék (védelmi öszön, meg egyébb sületlenségek), csak a nők beszélik be maguknak, egymásnak, na és persze a férfiaknak. Az ösztön csak a szaporodóképességet írja elő, így nekik más is számít egy nőben, mint a magassága/alacsonysága, de hát ugye a társadalmi elvárások - amit úgyszintén főként a nők szabnak meg...

     

    Úgyhogy Szörpike, fel a fejjel, húzd ki magad (ki a mellet be a hasat), és gyűjts inkább bélyeget!

     

    előzmény:
    craver (78)
    2008-09-17  15:06
  24. 2008. szeptember 17. 15:0678.

    Ha nem ódzkodnátok az alacsonyabb férfiaktól, sokkal nagyobb eséllyel indulnátok. Van fogalmad róla, milyen szar alacsony férfiként élni egy olyan világban, ahol lassan a női átlagmagasság is eléri a 170-et? (Hollandiában 172 cm a nők átlagmagassága.)

     

    Fejjel megyek a falnak, amikor magas nők azon rinyálnak, hogy mennyire nincs esélyük a társkeresésnél. Az meg undorít, amikor látom a világfájdalmas képüket, amikor végigvonulnak az utcán, szinte látszik az arcukon, mennyire utálják, hogy kimagaslanak a tömegből, de legfőképpen azt, ha egy alacsonyabb férfi rájuk néz. "Há' hogy merészel ez a görcs még csak gondolni is rám?! Nekem egy olimpikon vízilabdázó dukál."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_332927 (77)
    2008-09-14  19:15
  25. Torolt_felhasznalo_332927
    Torolt_felhasznalo_332927
    2008. szeptember 14. 19:1577.

    Sziasztok,

    én "csak" 173 cm vagyok, de annyira zavar, hogy az nem igaz!!

    bármit megadnék, hogy 8-10 cm-el kissebb legyek!!de sajnos erre még nem találktak ki a plasztikai sebészek semmit..(ill. hogy láttam már olyat, hogy nagyon alacsony embereknek ültettek be csontot a lábukba és így akár 8 cm-el magasabbak lettek, de nemtudom, hogy ez fordítva működne-e, de nem nagyon tudom elképzelni)

    nekem sajnos nemcsak a lábaim hosszúak, hanem a derekam is, így szinte minden felsőből ki van a derekam..és az nem igaz hogy a magas nőkön minden jól áll!! a miniszoknya, vagy, a  short például kifejezetten előnytelen hosszú pálcika lábakon!!

    nálam ez egy kicsit betegesssé nőtte kia magát: magassarkú gyűjteményem van! szebbnél-szebb magassarkú cipők. de soha nem hordom őket! csak néha otthon felveszem a lábamra, sétálgatok ide-oda aztán visszarakom a szekrénybe. már többször megpróbáltam elmenni otthonról magassarkúba, de egész nap rosszul éreztem magamat, úgyhogy most csak gyűjtögetem őket.

    de egészségileg is hátrányban vagyunk! mivel nehezen tartom magam és sokszor görnyedten állok gerinferdülésem van és sokszor fáj a hátam!

    párválasztás: a magas nők alapból 50%-al kevesebb eséllyel indulnak, mivel a férfiaknak is fontos, hogy a nő kisebb legyen nála! ez ösztön! mint pl. az, hogy miért buknak a szőkékre, vagy a nagy mellre stb. védelmező ösztön, dominancia! de pl énse szeretem ha a fiú kisebb, mert olyan mintha a gyerekemmel mászkálnék (a szerelem persze más eset, ha szerelmes vagy nem számít, ezt is tudom)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top