Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A régit vagy az újat?

Torolt_felhasznalo_734233
Torolt_felhasznalo_734233
Létrehozva: 2005. január 29. 10:24
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kikérni a problémámról.
Az elmúlt hetekben megismertem egy srácot, nagyon kedves, jószívű, vidám, mellette nem lehet unatkozni. Internetes ismerkedés volt, és amennyire nem akartam őt az elején, most annyira akarom!
Az a probléma, hogy december közepén ért véget egy 6 éves kapcsolata, a lány 3 éve a menyasszonya volt, összeköltözés előtt álltak, és közölte a sráccal, hogy már nem érez iránta semmit sem, ellaposodott a kapcsolatuk, inkább legyen vége. A srác tepert még egy darabig a lány után, hogy hozzák rendbe a dolgokat, de a lány nem akarta. Így a srác megpróbálta túltenni magát rajta. Aztán jöttem én, és a srác úgy érzem, és ezt mondja is nekem minden nap, hogy elkezdett érezni irántam, nagyon-nagyon jól érzi magát velem. És én is vele.
Csakhogy a lány folyton hívogatja azóta, mióta megtudta, hogy a volt párjának van valakije. A srác nagyon őszinte velem, mindig elmondja, hogy mit beszéltek az exével, és folyton azt hangsúlyozza, hogy én nagyon hiányzom neki, és legszívesebben minden pillanatban velem lenne. Érzem is, hogy ezt komolyan mondja, hogy nagyon akar engem, de valamilyen szinten visszalépett, mert azt mondta, hogy át kell gondolnia a dolgokat, hogy melyikünket akarja.
Az elmúlt héten minden nap találkoztunk (annak ellenére, hogy nagyon pörgős az élete, magára sincs ideje!), sok nap a munkáját is lemondta miattam, csak hogy láthasson. Éjszakánként találkoztunk és hajnalonként, sokszor munka előtt is 3-4-5 körül értem haza, de nem bántam!
Folyton velem lenne, mondja, és tényleg úgy érzem, igazán akar engem, hogy tiszta szívből mondja ezt. Mégis az a hülye nő nyomulni kezdett, és ez a srácot megingatta, ami 6 év után nem csoda. Azt mondja, hamarosan dönteni fog, és nagyon sajnál engem, hogy ilyen helyzetbe hozott, de nem tudja, mit akar. A 6 év azért mégiscsak 6 év.
Mondtam neki, hogy higgye el, nem jó felmelegíteni egy olyan kapcsolatot, ami már egyszer végetért valami sérelem miatt. Csak egy kósza történet: nem együtt szilvesztereztek, de megbeszélték, hogy találkoznak, hogy a srác elmegy a lányért akkor éjszaka. Így is történt, a srác vitt neki valami ajándékot, és mikor a megbeszélt helyen és időben kiszállt a kocsiból, meglátta, amint a volt menyasszonyát szájoncsókolja egy pasi, és átölelik egymást. Állítólag a csaj látta hogy ott van a volt párja, mégis megtette ezt. És az én kedvesem ott állt ajándékkal a kezében, és nagyon rossz lehetett neki. Azt mondta a srác, hogy a csaj kb. 1 hónapig volt ezzel a pasival, de nem jött nekik össze. Durva. És most kapar utána. Én azt gondolom, aki ilyet megtesz, az eláshatja magát. A srác azt mondta, olyan könnyen meg tud neki bocsátani. Kérdeztem, szereti-e a lányt. Azt mondta, már nem. De 1 hónapja mindent megtett volna azért, hogy visszakapja. De ez megszűnt benne, igazából már nem szereti őt szerelemből.
Segítsetek, hátha kerültetek már ilyen helyzetbe. Minden véleményt várok, mert nem tudom, mit tegyek, hogy érjem el, hogy engem válasszon.
  1. Torolt_felhasznalo_734233
    Torolt_felhasznalo_734233
    2005. január 29. 14:0234.
    Le kéne kötnöm valahogy a gondolataimat, de az a legrosszabb, hogy ennek módja van, hogy lefekszem aludni munka után. Ez nagyon gáz, hogy csak így tudok nem rá gondolni:((( Akkor meg éjszaka fog rajta járni az agyam. De talán annyiból jobb lesz, hogy akkor tuti nem a nővel lesz, mert dolgozni fog:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_973200 (33)
     
  2. Torolt_felhasznalo_973200
    Torolt_felhasznalo_973200
    2005. január 29. 13:3233.
    fúúúú ez nehéz kérdés én assszem nem kérdezném megvárnám míg magától elmondja!Azt mondtad őszinte veled én úgy gondolom ezt is el fogja mondani!!Ne ne kérdezd meg. . . na ezt jól megbeszéltem magammal. . :)Csak próbálok visszagondolni én sem kérdezetem meg semmit ő mondta magától és sokszor olyat is ami nem esett túl jól.
    előzmény:
    marcipán02 (32)
     
  3. Torolt_felhasznalo_734233
    Torolt_felhasznalo_734233
    2005. január 29. 13:2732.
    Ne is kérdezzek? Azt sem, hogy mire jutottak mondjuk ma délután?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_973200 (31)
     
  4. Torolt_felhasznalo_973200
    Torolt_felhasznalo_973200
    2005. január 29. 13:2231.
    Csak így mentheted meg hisztis csaj senkinek nem kell!!!És tényleg ne kérdezz semmit soha, a csajról meg végképp ne fejtsd ki a véleményed max akkor mikor már totál biztos a kapcsolatod!!!!
    előzmény:
    marcipán02 (30)
     
  5. Torolt_felhasznalo_734233
    Torolt_felhasznalo_734233
    2005. január 29. 13:1930.
    Azt hiszem, meggyőztetek, ezt kell tennem.
    Nagyon nehéz lesz, mert van véleményem, és nehéz azt magamban tartani, de ha így esetleg megmenthetem a kapcsolatunkat, akkor ki kell bírnom valahogy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_973200 (29)
     
  6. Torolt_felhasznalo_973200
    Torolt_felhasznalo_973200
    2005. január 29. 13:1429.
    Szerintem ne nyilatkozzál ne mond meg a véleményed!!!!!!Én nem tettem!!!!Hagyd hogy ő döntsön és ne befolyásold!!!!!Te csak mindig legyél nagyon kedves , kicsit ragaszkodó hogy azért tudja hogy számíthat rád, fogadd őt mindig mosolyogva!
    előzmény:
    marcipán02 (21)
     
  7. Torolt_felhasznalo_734233
    Torolt_felhasznalo_734233
    2005. január 29. 13:1428.
    Nem nagyon értem, amit mondani szeretnél, de a szurkolást köszönöm szépen!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_141586 (25)
     
  8. Torolt_felhasznalo_734233
    Torolt_felhasznalo_734233
    2005. január 29. 13:0427.
    Rendkívül nehéz lehet neki, mert decemberben még mindent megtett volna azért, hogy visszakapja a lányt. De azóta a történtek kiábrándították valamelyest belőle, legalábbis annyira igen, hogy a szerelem elmúlt.

    A pasik nem az alapján döntenek inkább, hogy mit éreznek? Bár ő elég megfontolt ahhoz, hogy ezt mindenkire általánosítani lehessen:(((
    előzmény:
    Ametyst (24)
     

Címlap

top