Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Körömgomba

Torolt_felhasznalo_568684
Torolt_felhasznalo_568684
Létrehozva: 2005. január 24. 19:22
Sziasztok.
Segítséget szeretnék tőletek kérni!
A problémám az, hogy a körömöm begombásodott(már több, kb 6 éve).
Régebben ez nem zavart,lévén hogy még fiatal voltam, és ... hát kisiskolásan ez a probléma nem volt túl zavaró, de....ahogy telik az idő, változok én is, stb.stb.
A lényeg az, hogy most már iszonyatosan zavar!!
és...A reklámokban hallani bőrgomba elleni, illetve bőrgombásodásra kifejlesztett szerekről, készítményekről, de...EGYETLEN egy körömgombásodásra kifejlesztett készítményt sem.
bőrgyógyásznál voltam, adott két külsőleg használható készítményt, de...egy év után sem tapasztaltam semmi változást.

Tanácstalan vagyok, szeretném ha segítene valaki, aki volt, van hasonló helyzetben,a vagy tud valami megoldást a problémámra ! :((((

segítségeteket,tanácsaitokat előre is köszönöm, sziasztok.
  1. Torolt_felhasznalo_798369
    Torolt_felhasznalo_798369
    2009. május 2. 07:5178.

    Ez nem teljesen igaz.

    A Hoxan is olvashatod, hogy nagyon sokan meggyógyultak alternatív kezeléssel, többek között én is. Mindenkinek más szer használ.

    Nekem elég volt a teafa olaj, grapefruitcsepp belsőleg, és végül az ecet....

    Persze attól is függ mennyi idő alatt, mennyire hanyagolták el.

    Ahol már mind a tíz lábújj, és már a kézkörmökön is van, ott azért rendesen el van hanyagolva

    Nekem csak a lábom két nagyújján volt, enyhe sárgás folt,

    ez 8 hónap, rendszeres, napi kezelés után nőtt le, és gyógyult meg. Cipőfertőtlenítésről sem szabad megfeledkezni!

    előzmény:
    b.domcsy (77)
    2009-05-02  00:10
  2. 2009. május 2. 00:1077.

    Szia! Nekem már egy ideje van körömgombám és kipróbáltam egy csomó mindent a nailner-től, a teafaolajig, és egy másik fórumon is olvasok körömgomba ügyben:   http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=1508&p4=0    gyógymódokat, de eddig még senki sem írta, hogy ekkora javuláson ment volna át, vagy is a te esetedben teljes gyúgyulás.

    Azt szeretném megtudni, hogy mi a neve annak az ecsetelőnek ami neked bevált és, hogy mennyine került, lehet vény nélkül kapni?

     

    Válaszodat előre is köszönöm 

    előzmény:
    liat (61)
    2005-01-24  22:03

Címlap

top