Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Erdélyiek

Torolt_felhasznalo_890641
Torolt_felhasznalo_890641
Létrehozva: 2003. március 1. 14:35
Szia, csak egy kis turelem kellett, mire vissza jottok, a MARCIUS var es a madar csicserges udvozli ebredesetek, hat nem csodalatos?
  1. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 29. 18:1020626.

    Sziasztok lányok ! Kincsem írjál nekik mert ha nem panaszkodunk úgy látszik nem foglalkoznak az egésszel. 


    Hosszú beírást írtam reggel ami el szált most már nem írom újra hátha reggel majd éhgyomorra jobban megy ...


    Én úgy vettem észre ha rövid beírások voltak az el ment ha hosszú az el szált ...valamiért nem szerették ...


    Szép estét neketek 


     


    puszi mindenkinek

    előzmény:
    kincsem1 (20625)
    2016-02-29  14:16
  2. 2016. február 29. 14:1620625.

    Képfeltöltés nem mükszik..


     


    Előző levelem javítva:----"modikkal"--- akartam írni.

  3. 2016. február 29. 14:1420624.

    fotó sehol...nah még egy próba !

  4. 2016. február 29. 14:1120623.

    Nos egy szavam nem lehet !!!!..és még a modik sem vagyok "jóban" minden átjött ..simán bejelentkeztem ..mi több gyors mint a villám !..és most fotó próba...........


    ...és ez sikerült!!!!


    Tehát fogalmam sincs Nektek miért nem sikerül .. ?????...jaaa rájöttem ..csak ebéd után, tele hassal próbálkozzatok !!!

  5. 2016. február 29. 14:0420622.

    Látom mindenki panaszkodik, hogy nem enged be, elszáll a hozzászólás, ..stb ...gondoltam teszek egy próbát...ha sikerül megpróbálom a képfeltöltést ...


    Mindenkinek puszim !

  6. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 29. 10:5620621.

    Sziasztok lányok !


    Újra írtam , újra el szált tele a hó cipőm !!! Most már írtam a moderátornak  de nem remélek változást... Majd jövök ha el szál a mérgem és ki nem tiltanak...


     


    Puszi 

    előzmény:
    fenci (20620)
    2016-02-27  11:07
  7. 2016. február 27. 11:0720620.

    Elfáradt a bicikligumim :) Leengedett, úgyhogy nem tudtunk elindulni, remélem talál valahol a férjem ma még nyitvalévő üzletet.

    előzmény:
    fenci (20619)
    2016-02-27  11:01
  8. 2016. február 27. 11:0120619.

    Igen, ... remélem helyrejön a táncos lábad, mert ugye még a másikat is rendbe kell tenni.


    hát ez a fórum valóban nem javul, harmadszorra sikerült belépnem :) meglátjuk el tudom-e küldeni.


    Tulajdonképpen mi is gondolkodtunk a házeladáson. DE! sokat beszélgetünk és az a meglátásunk, hogy nem tesszük meg még! Pont azért, mert 18 éve itt élünk és ez mindannyiunk otthona. És nem húzzuk ki a talajt az otthont a gyermekek alól. Egyikük érettségizik lassan és elmegy, másikuk hazalátogat és nem most kell ebben a két évben változtatni, hanem majd ráér, mert egyszer szeretnénk mind4en egy kontinensen felébredni!!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20616)
    2016-02-27  05:29
  9. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 27. 05:4220618.

    Fencikém olvaslak ám szorgalmasan és szeretem a gondolataidat... 


    Hát igen ..honvágy ...valamikor én is azt mondtam nem lesz honvágyam ...de van ...Kell az hogy "HAZA " menjünk ...hova is haza ? Itt vagyok itthon és mégis haza megyek... A lányod pedig haza jön ...adja Isten hogy sokáig legyen hova haza jönnie ...addig van otthon amíg vannak szülők ,addig az ember gyerek marad ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20617)
    2016-02-27  05:33
  10. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 27. 05:3320617.

    Siker élmény ha sikerül el küldeni valamit ...Kincsem ,Fenci azért készüljetek a bálra remélem addig sikerül legalább szandált huznom és mehetünk. Majd én nézem hogy más hogy táncol... Már nagyon hiányzik kicsit ki mozdulni itthonról ...


    Szép hét végét nektek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20616)
    2016-02-27  05:29
  11. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 27. 05:2920616.

    Tele a hó cipőm ezzel a egésszel. Fél óráig írok és mikor el küldőm ki dob és ki írja hogy lépjek be . Úgy látszik csak 1-2 mondatot lehet írni elenkező esetben el száll .


    Na újra és próbálok röviden... Kincsem remélem legközelebb ha erre jártok akkor már ugrálok ...


    Fencikém szép lehet már az udvarod ...Én még csak virtuálisan foglalkozom azzal hogy árvácskát kellenne ültetni  ,pedig már nagyon mennék de egyelőre még a kapuig sem tudok menni ,kötött mamuszba nagyon nem megy...


    Manyuska a lábad ? remélem használ a fürdő ? 


    Margarett te hogy vagy...mesélj mi van veled ...


    Máris el küldöm hátha most nem száll el ...


    Puszi ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20615)
    2016-02-26  21:22
  12. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 26. 21:2220615.

    Újra írtam , újra el szált ...egyre rosszabb ez az egész ...

    előzmény:
    kincsem1 (20614)
    2016-02-26  17:04
  13. 2016. február 26. 17:0420614.

    Sziasztok Kislánykák!


     


    Igen, ..igen ..!!!! megjöttünk, itthon vagyunk és már internetünk is van, ez tudjátok mit jelent ugye? , hogy ezután már csak rövid időre látogatunk vissza Erdélyországba. Március 10 után még kb. 2 hetet ott töltünk ( legalábbis mi nagyon reméljük) és utána már végleg itt !!!!!!!!!!!!!!!


    Nem is irok többet mert félek elszáll ...nah meg nincs még egerem az itteni laptophoz és nekem anélkül lassabban megy


    Hatalmas ölelésem és puszim Nektek !..

  14. 2016. február 26. 11:5620613.

    Harghita, el nem tudom képzelni, hogy ne vedd fel a táncoló cipellőket. Akkor egy hét és gyógyultnak minősülsz. 


    Képzeld, mondtam egy presszós lánynak az árnikát, mert mindig széket kér a lábainak, úgy fájtak a sok állástól és azt mondja 2 alkalom után használt neki is. Ő a negyedik ember. Ma kapunk árut, ha eddig nem vettél. De, a hétvégén Vácott leszünk.


    Ma, ebben a gyönyörű napban, mivel már a héten ültettem százszorszépeket, egy kosárba nyuszilányt ültettem tojásokkal és egy tyúkanyót kiscsibével. Tavaszra várva ...


    Színházba megyünk ma anyummal, a megkésett karácsonyi ajándék, József Attilában Angyalföldi balladák!


    Szép hétvégét, remélem marad a nap, mert kicsikét azaz mici-et , mititeit sütnénk holnap!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20611)
    2016-02-25  07:35
  15. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 25. 07:3820612.

    Ez az NLC egyre rosszabb ...Irok el tűnik ... elküldöm ki írja hogy be kell lépnem ... és sokszor nincs idöm újra írni... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20611)
    2016-02-25  07:35
  16. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 25. 07:3520611.

    Sziasztok lányok !


    Fencikém újra hoztam kávét  vagy teát ki mit kér így reggel. Én korra reggel meg iszom egy erős kávét és lehetőleg egész nap nem iszom többet vagy csak egy azonnal oldódóval dobom fel a napom aminek nem sok hatása van. 


    Fencikém a menyem írta hogy olyan az unoka mind én a színei igen fehér bőrű kék szemű de nekem a menyemre hasonlít . de mindegy is kire az a fő hogy egészséges és minden kis gyerek egy csoda az élet csodája ! Köszönöm szépen a jó kívánságodat ! 


    Tehát dübörög a foci szezon és a drúkólás . Ez az öröm az életben hogy van két csodás gyereked akik sok örömöt hoznak az életetekbe és jó együtt lenni . A lában javulgat már le vettem a kötést és már probáltam cipőt húzni de még nem megy meg van dagadva kicsit a lábam . Jövö héten márciús 5 én pedig a lányom bált szervez ahova jó lenne menni ...hívtam Kincsemet is hogy jőjenek ,gyertek ti is ha kedvetek van ,persze ha cipőt tudok már húzni arra.


    Kincsem gondolom nagyon dolgozik most itthon...


    Manyuska hogy érzed használ a fürdő ? Sajnos most már jönnek a bajok minyájunknak .


    Margaret veled mi újság ? Hogy vagy ? 


    Meséljetek lányok mikor időtők van . Nagyon szép napot nektek ...

    előzmény:
    fenci (20610)
    2016-02-23  10:10
  17. 2016. február 23. 10:1020610.

    Koszonom a kavet, lassan mara masodikat iszom, valamiben igazan kell vetkeznem. Bar, habar a mult heten azt olvastam napi 3 kave a rak ellenszere :) Ha egyszer azt a sok suletlenseget egy csokorba gyujtenek, amit a betegsegekrol hirdetnek, akkor kiderulne NINCS beteg ember!!!!!


    Na de nem ezert ragadtam klaviaturat, hanem, hogy annak a csopp Egy Évesnek!Nagyon boldog születesnapot kivanjak!


    A lanyod jol irta, hogy tiszta nagyanyja!


    Remelem kimeled magad, es tavaszra mar a tanccipodet is viselni fogod.


    Pesterzsebeten voltunk hetvegen, a tegnap is! Nyertek, termeszetesen. Essss, talalkoztam egy szinhazszervezovel, ugyhogy a marciusunk csupa szinhaz lesz! Mar nagyon-nagyon hianyzik a SPORTom!


    Tovabbi szep hetet, lassan kezdek :)


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20609)
    2016-02-23  05:30
  18. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 23. 05:3020609.

    Jó reggelt ! kávé ? tea ??? 


    A tegnap facebookon meg találtam egy régi forum társunkat az Oldrobit ... remélem vissza jön ide is ...a Kincsemnek jutott eszébe hogy keressem meg és meg találtam . 


    Jó hirem is van , le vettem a kötést a lábamról és alakulgat lassan probálok rá állni és remélem 2-3 hét és már cipőt is tudok húzni. 


    Itt tegnap valóban tavasz volt és olyan jó volt érezni a napot ,de sajnos ma már újra jön a hideg és eső . De lassan lassan tavasz lesz . A kertben győnyörűen virágzik a hó virág ,ki nyílott a krokúsz és ki van bujva a tulipán , nárcisz . Menyire másabb az idő járás mind mondjuk 30 évvel ezelőtt . Akkor sokszor még márciús végén is hó fagy volt mindenütt most februárba tavasz van.


    Manyuska remélem használ a fürdő ? Fenci ti merre voltatók hét végén ? Margarett jó az eredményed ? Kincsem gondolom szorgoskodik ma is itthon ...remélem vele találkozom most amíg itthon lesznek ...


    Nagyon szép napot nektek ,sziasztok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20608)
    2016-02-22  13:30
  19. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 22. 13:3020608.

    Sziasztok lányok !


     


    Újra próbálkozóm hátha most sikerül írnom ...Meg írok egy hosszú üzenetet nektek és el száll minden és én ideg rohamot kapok ...


    Na tehát itt nálunk tavasz van. Reggel óta minden ajtó nyitva süt a nap de sajnos dolgoznom kell nem tudok egy kis D vitamin kúrát tartani ...pedig rám férne... És meglepetés ...hívott Kincsem itthon vannak ...pletykáltunk is egy kicsit együtt amíg mennie kellett meg sütni a kürtös kalácsot !!! Hogy az milyen finom lehet !!!És a miénk ! 


    Tehát jó volt nosztalgiázni itt a Kincsem leírása alapján a régi társakon ,vissza emlékezni rájuk ! De jó kis csapat is volt ! legyünk újra azok...mi Nem tudom mi van de újra tünnek el sorok amiket be írok ....


    Tehát jól vagyok , már voltam a kis 1 éves unokám szülinapján igaz hogy mamuszba de így is jó volt ...


    1 éves már a nagy lány és mi is már öregebbek lettünk 1 évvel ...úgy telik az idő észre sem vesszük ...


    Kívánok nektek szép délutánt ...sziasztok


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20607)
    2016-02-22  10:26
  20. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2016. február 22. 10:2620607.

    Szia lányok !


     


    Írtam egy nagy hosszú litániát és el szált ki dobott... ez most csak próba később jövök...

    előzmény:
    kincsem1 (20605)
    2016-02-17  17:03
  21. 2016. február 17. 20:1120606.

    Nosztalgiázom....


    ...és a többiek..Emlékeztek még Tiácskára, Sepsire,Délkára, Minácskára, Kornisa, Pityuka ( velük máig tartom a kapcsolatot)..Szipiiiiiiiiiir ..????.Mamooooc, nagyon sok szép fotót hozott,( régebben cheteltem vele is, mostanában nem )..... nem beszélve Puszkatáról aki mindig felvidított, matesa, Individual, ja ..égedelem, Fkl .... ?? naa ki van még ? Harghitám jut eszedbe még valaki?


    Vajon mi van velük ?..jó lenne újból egy ilyen igazi csoportot létrehozni !!!!!!...nah ez csak álomVoltunk egy páran....de szép is volt ..és a találkozás


    .jaaa Relisisi, majdnem elfelejtettem...!! vele is tartom mai napig a kapcsolatot, annak idején többször is találkoztunk, mint ahogy Puszkatával is..de finom pizzát tud sütni, Cirbikéékkel is többször meglátogattuk egymást ..Oldroby? vele vajon mi van ? ..mai napig bele-bele olvasok a könyvébe.


     


    Na de "napzártának", nosztalgiának vége..jó érzés volt ........................puszi Nektek !

  22. 2016. február 17. 17:0320605.

    Nos Lányok ! nagyon kevés az időm de vettem a fáradtságot és gyorsan összeszedtem a tudásom no meg "visszalapoztam"..mit gondoltok KÁBÉ hányan fordultunk meg ezen a Topikon 2003 §3 14 óta???????


    csak egy pár név ami hirtelen eszembe jutott vagy a lapozgatás során felbukkant:


    Ági, Polli, Ildikó, Bogár58 (jómagam), Jucus ( szegénykém)Oldroby, Kati, Cirbike, Pipszi, Ildi, Rozi,  Andi, Csilla, Ilike, Harghita, Lulla, Kope, Orsi, Legi, Nyuszette, egerke, vandorsas, Pimpi, Tunde, Fenci, Melivin, Moka1, eni1215, helen13, Fix ( vasarhelyi volt o is), Szicsko, Belyus....;és még sorolhatnám..ha van időtök nézzetek utána...sok szép fotó is ékesiti az oldalt...nagyon jó érzés volt, még így kutyafuttában is végig futni.....

  23. 2016. február 17. 16:3020604.

    Manyuska ! Most miután elküldtem, elolvastalak --sajnos előtte nem --(mint írtam, sietek)


    Itt nem az akarattal van a baj, biztosan tudod Te is amikor azt sem tudtad merre szaladj, nem ez volt az első ..legtöbbször vagy nincs miről írni, vagy nem ez az első..és ha a FB-on néha írogatunk ( négyes csoport) ide mit írni? ..még egyszer ugyanazt ? ..elhiszem, hogy a Topikot éltetni kell-lene ..de mi négyen, öten nem válthatjuk meg a világot, olyan már úgysem lesz mint régen, és ezt Harghita is tudja ...akkor, ..valamikor,...régen ez csodás Topik volt, csodás emberekkel, akik  mindennap, mindenben együtt voltunk, találkoztunk ..és tényleg örültünk egymásnak és nem " muszájból " irtunk, hanem mert úgy éreztük, hogy ennyivel tartozunk egymásnak., és mindent megosztottunk egymással  ----mert olyanok voltunk--és voltak esték amikor itt voltunk páran és jó kis csevegés jött létre, akárcsak egy fonóban..ez más sajna nem lesz.semmi sem megy ha erőltetik.


    Szóval ennyit még el szerettem volna " regélni".

    előzmény:
    manyuska7 (20602)
    2016-02-17  06:52
  24. 2016. február 17. 16:1820603.

    Szép napot Lánykák!


    Talán egy mondat erejéig én is jelentkezem,....de most azt az időszakunkat éljük amikor azt sem tudjuk milyen neműek vagyunkAlig zártuk le a 2015 évet, itt az adóbevallások ideje, ha minden úgy alakul ahogy elterveztük ez a hét lesz az utolsó és utána már több időm lesz. Higgyétek el olyan napjaink vannak, hogy több mint 10 ember is "sorban " áll ..és ezt szó szerint értsétek...nah de ezt is meg kell oldani !!!! utána vagy pihenés..persze a könyvelés attól még ugyanúgy megvan...vagy ...?? !!! irány Haza !!! már nagyon viszket a talpunk


    Remélem mindenki jól van !


    Harghitám a bütyök helye gyógyulgat ?... Margaret ugye Nálatok is minden rendben?... Fencike biztos Ti is kipihenten Manyuska meg fürdőzget--csak használjon is !!!--


    Kívánok Mindenkinek vidám, szép napokat !


    U.I. Ahogy tudok jövök, kéretik nem hiányzónak beírni !


    Mindenkit puszilok !

  25. 2016. február 17. 06:5220602.

    Szervusztok


    harghita


    örvendek,hogy jobban érzed magad,csak vigyázz,nehogy megeröltesd a lábadat.


    Én még nincs mit irjak 2 fürdö utám,elég kényelmetlen számomra a 2 busszal való utazás,reggel sokan vannak,mert iskolába mennek a gyerekek,föleg a várakozás is megvisel miután kijövök a meleg vizből.4 óra 35 lej nem kevés,de ebből csak 3 órát lehet számitani,mert levetközni,felöltözni is kell,minden órában 20 perc a megengedett,


    Harghita


    hiába küzködünk,hogy fenn tartsuk a topikot,zugolvasokkal nem lehet!!


    Mindenki szánhatna idöt,pár percet,hogy irjon,de ha nincs kedv vagy akarat,akkor megette a fene!


    Tudom minyájunknak van egyéb dolga,de akarni kell,ez az én meglátásom.


    Legyen szép napunk jó egészséggel.

Címlap

top