Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Erdélyiek

Torolt_felhasznalo_890641
Torolt_felhasznalo_890641
Létrehozva: 2003. március 1. 14:35
Szia, csak egy kis turelem kellett, mire vissza jottok, a MARCIUS var es a madar csicserges udvozli ebredesetek, hat nem csodalatos?
  1. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 15. 06:2120376.

    Sziasztok lányok !


    Be köszönök remélem mindenki rendben van ...Sajnos itt a hideg ősz és kezdünk fázni ... Remélem be néztek egy kávéra  teára ... 


    Nagyon szép napot nektek ...


    Sok sok puszi


     


    Sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20375)
    2015-10-11  22:22
  2. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 11. 22:2220375.

    Sziasztok ...


     


    Fencikém köszönöm... Jó hogy gondolsz rám , ránk... 


    Manyuska finom a bukta ...


    Mi az este buliztunk nagyon jól telt jól ki táncoltuk magunkat . És csárdást amit nagyon ritkán táncolunk máskor ...Jó volt ...Ma fözicske és pihenés nagyon rossz az idő...


     


     


    Jó éjt nektek...


     


     


    Sziasztok...

    előzmény:
    fenci (20374)
    2015-10-11  15:15
  3. 2015. október 11. 15:1520374.

    Nyitom, ...


    Nagyon szomoru napunk van, időjárásügyileg, de ma Vecsésen voltunk és amikor a Hargita panzió előtt mentünk el :) ... gondoltam ám valakire. 


    Szép új hetet MINDENKINEK"!

    előzmény:
    manyuska7 (20373)
    2015-10-11  13:06
  4. 2015. október 11. 13:0620373.

    Ablaknyitás


    turós buktát sütöttem,küldöm.

  5. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 8. 20:1820372.

    Sziasztok lányok !


    Manyuska finom az én is szeretem mind a két ételt .


    Nem tudom hogy jönnek-e felénk Kincsemék mert elég mesze lakunk egymástól legfenebb ha mennek Vecsésre . de remélem jelentkezezik . Meddig vannak itt ?


    Vendégeim haza utaztak . Ma nagyon nehéz napom volt nem müködött az egyik programom a nélkükl pedig nem tudok dolgozni...


    Mindenkit fel hivtam ,most talán úgy néz ki meg oldodott .


    Szombatra készülünk szüreti bálra tehát készitem a lábam és a rugos cipőt ...


    Szép estét nektek...


     


     


    Sok puszit sziasztok

    előzmény:
    manyuska7 (20371)
    2015-10-07  08:11
  6. 2015. október 7. 08:1120371.

    szervusztok


    Szép reggelt,bár nálunk nagyon borús az idő,jön a hidegfront,elöre jelzi a lábam.


    harghita


    kincsemék felétek vannak,biztos fogtok találkozni,meghivjátok egy kávéra,mert másnál mindig jobban esik,ha nem én készitem,


    Sokat dolgoznak ott,nem is birnám a derekam miatt,de ha szeretik,akkor mindent bele!


    Ma fözök :köménymaglevest és spenotfözeléket tükörtojással.


    Legyen szép napunk jó egészséggel.

  7. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 7. 08:0120370.

    Jó reggelt lányok !


     


    Kávét ? teát, vagy esetleg  egy kis szív erősítővel kezdenétek a napot ?  Ma itthonról dolgozom ma menek haza bátyámék Erdélybe . Az egyik autom megy Nagyváradra addig el visszi öket és onnat menek tovább vonattal . Igy kényelmesebb. 


     


    Nagyon szép napot nektek...


     


     


    Puszilak 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20369)
    2015-10-05  10:30
  8. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 5. 10:3020369.

    Sziasztok !


     


    Manyuska végre látlak ...A facen látlak és mindig örülők neked....Mindig örülők a jó reggelnek ... Nagyon sajnálom hogy fáj a lábad . Hát gyalogolni és is csak sport cipőben kényelmesen tudok és szeretek , másképpen fáj a lábam nekem is ...


    Én péntek délutántól sütöttem főztem pedig szombat este fuvarszervezői buli lett volna Bugyin ahova nagyon el szerettem volna menni de hát nem tehettem meg hogy jönnek bátyámék és nem várjuk öket . Szombat este érkeztek tehát szombat éjjel 2 ig beszélgettünk vasárnap pedig jöttek a gyerekeim és páromnak az unoka húgáék ebédre . Igy egy halom kaját főztem egy halom sütit sütöttem , 2 tortát is mert a páromnak holnap van a szüli napja de meg tartottuk vasárnap. Gyönyörű idő volt napsütés, meleg így az udvarra teríttetünk .Igy kényelmes is volt és kellemes is ki használtunk az utolsó szép napsütést ...


    Kincsem írta hogy jönnek ide haza tehát tőle várom a telefont ...


    Fenci...??? 


    Lányok mindenkinek puszi, Manyusak pihend ki magad ...sok sok puszi nektek ...sziasztok

    előzmény:
    manyuska7 (20368)
    2015-10-03  11:46
  9. 2015. október 3. 11:4620368.

    szervusztok.


    most sántikáltam haza a  temetöböl,rég voltam,gondoltam ,hogy még világitás elött kimegyek,hát borzalom,le vannak zárva a főucák,mert csöveket cserélnek,annyit gyalogoltam,utána taxival mentem egy darabon,visszafelé szintén taxival jöttem a fötértöl,fájnak a térdeim.


    Szép hétvéget kivánok minyájatoknak,

  10. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. október 1. 17:2520367.

    Sziasztok lányok !!!


     


    Csak én ??? Sziasztok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20366)
    2015-09-30  13:32
  11. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 30. 13:3220366.

    Sziasztok lányok !


     


     


    Én változatlanul vissza várlak... Kincsem, Manyusak !!! hol vagytok ? Tudjátok az erdélyiek ki tartóak tehát ne hagyjatok cserben...


    Képzeljétek el telt 6 hónap szombaton jönnek haza bátyámék Amerikából ! Tehát szombat este felé megyek értük a reptérre . Vasárnap majd jönnek a gyerekeim is ebédre még ki kell találjam mit főzzek süssek . páromnak 6 án van a szüli napja lehet hogy vasárnap azt is meg tartjuk .De ezen még gondolkodom...


    Veletek mi van ? Kincsem befőzések ? Manyuska reggelente el veszem a kávét amit küldesz mindig korán kelsz , de örülnék ha itt is lennél néha ...


     


    Fenci ? 


    Nagyon szép délutánt nektek sok sok puszi nektek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20365)
    2015-09-29  12:23
  12. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 29. 12:2320365.

    Sziasztok !


     


    Mi újság lányok ? hol vagytok ?


    Sok sok puszit nektek ...


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20364)
    2015-09-28  09:34
  13. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 28. 09:3420364.

    Sziasztok lányok !


     


    Kissé sűrűk a napjaim de ahogy időm van igyekszem itt lenni . Hát nem egyszerű ez az egész és fáj a szívem hogy mi vár a gyerekeinkre , unokáinkra . A mi életünk olyan volt amilyen de legalább egy fehér Európában éltünk fehér emberek között !!! de igaz Kincsem mi nem tudunk változtatni ezen az egészen a politikusok pedig mindha nem tudnának gondolkodni , nem is értem . Én egy hordának érzem ezt a menekült áradatot amelyik le rohanja Europát és minden lesz itt csak nyugodt élet nem .


    Kemény hetem volt múlt héten , pénteken köszöntöttem a menyem szüli napja volt ,Manyuska sajnos nem volt időm tortát sütni hanem rendeltem . eszterházi tortát rendeltem ami a kedvence. Péntek este itt volt nálam a fiú unokám szombaton vittük haza Szolnokra és ott voltunk estig. Párom pakolta a boltot , be zárta a lányom annyira nem volt értelme fent tartani csak vitte a pénzt nem hozta . Én pedig főztem , mostam és vasaltam legalább 3 órát ...a nyáron nem voltam a lányomnál , tehát nagyon sok volt mert ő mindig anyit vasalt amit muszáj volt .


    tegnap pedig itthon tettem-vettem főztem , mostam ,vasalás maradt mára . este pedig táncolni voltunk Kecskeméten ... Hogy miért mindig vasárnap van mikor hétfőn dolgozni kell...??? Persze azt hiszik mindenki nyugdijas és rá ér ... De amugy egyre több a fiatal és jó látni hogy mindenki jól érzi magát .


    Manyuska remélem jól vagy ? Csillogtasd meg néha a humorodat , fel dobod a napjainkat . 


    Kincsem reméljük még lesz a " mi nyarunk..."  Nekünk is tervbe van véve a csipke bogyó szedés ,valahogy sosincs idő rá ... 


    Fenci ? Hol fociztatok hét végén ? 


     


    Nagyon szép napot , hetet nektek ...


    Sok sok puszit ...

    előzmény:
    manyuska7 (20363)
    2015-09-26  08:21
  14. 2015. szeptember 26. 08:2120363.

    szervusztok


    ugy látom,hogy nem nagyon akaroztok irni,na ezután én is csak egy hét múlva fogok irni,vagy ki tudja mikor-


    legyen szép hétvégetek.

  15. 2015. szeptember 24. 06:3220362.

    .:szervusztok


    Remélem a mai nap jobb lesz,mint a tegnapi,lassan gyógyulgatok,de már azon töröm a fejem,hogy süssek paprikát,de közben készülök a szombati 52-es érettségi talákozóra s nem szeretnék lemaradni.


    egy kis vidámság :


    - dr.úr segitsen rajtam!


    mi a gond?


    hát otthon a fital feleségem,szexis,gyönyörű,állandóan a csinos testét mutatja.


    -na,ez jó!mit segitsek?


    -hogy,hogy mit?


    hát elfelejtettem hol lakom!


    legyen szép napunk jó egészséggel.


     


     

  16. 2015. szeptember 23. 12:1320361.

    Szép napot Lánykák!


    Ajjajj ha tudnátok Manyuskánknak mennyi jó vicc lapul a tarsolyábanén sokat hallottam már, de egy nagy bajom van..éspedig az, hogy nekem mindig minden vicc új, még akkor is ha előtte már többször hallottam...hiába naaaah , nem erre vagyok kódolva, én mást szoktam megjegyezni ...hogy mit ? ..naa az most nem jut eszembe


    Elhiszem Harghitám, hogy "fenekestűl" felfordult most a munkátok, szegény sofőrök azt sem tudják hol mennyit kell várakozni..és ez bizony megterhelő a cégnek, és nem utolsó sorban Nektek na meg aki a rakományt viszi...nem beszélve rólunk hétköznapi emberekről meg a következő generációról ..hisz mindannyian tudjuk, hogy ez még csak a kezdet. !!!..na de nooo politika..mi úgy sem dönthetünk !!!


    Kérdezeted, hogy "mit ütyködöm" ?? nos nekem mindig van mit  ha véletlenül nem lenne akkor nagyon gyorsan keresek .A befőzésekből még hátra van a csipkebogyó lekvár---jövő héten az is meglesz-- és a zakuszka ..szégyen ide vagy oda, én még nem főztem..tudom az ügyesebbje már túl van rajta, de én még nem jutottam oda, hogy legyen egy egész napom rá, merthogy minimum annyi kell,  sokat szoktam készíteni. Talán a jövő héten az is elkészül.


    Az idő? ..most szépen süt a napocska, de reggel Vásárhelyre menet alig láttunk ki az autó ablakán akkora volt a köd és csak 11 fokot mutatott a hőmérő.  Ugye lányok a "minyarunk" még tartogat egy kis meleget ??  mert nagyon kellene még Zümiéknek is ..teleltetés vége felé járunk ..etetni már nem kell, de gyógyszerezni, takargatni  igen !!!!!


     


    Köszönöm a kávét !! .. én is hagyok, fogyasszátok szeretettel  jaa és élvezettel


    Mindenkinek sok puszi és ölelés !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20360)
    2015-09-22  08:17
  17. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 22. 08:1720360.

    Sziasztok !


    Manyuska szívem reggel korán fel dobtad a kedvemet ! És ez a lényeg hogy a jó kedvünk meg maradjon . igen ilyen olyan dolgok jönnek már az életünkbe de hát ez a korral jár . én is ha egész nap dolgozom úgy el tudok fáradni hogy nagyon és ilyenkor érzem hogy valoban nem vagyok már a régi... Na de ez van ... Vigyázz magadra és gyógyulást ...


    A hetet meg kezdtem és szenvedek egyre nehezebb haza hozni a kamionokat , a szemem jön ki a képernyő előtt ...


    Kincsem te mit ügyködsz ?  Milyen az idő "otthon" ?  Itt nálunk elég hüvős lett éjszaka , nappal szép az idő mikor nincs időm kint lenni és sajnos itt az ősz és jön a hideg amit nem szeretek.


    Fenci mi újság veled ?


     


    Nagyon szép napot nektek  itt a kávé  sok sok puszi nektek...


     

    előzmény:
    manyuska7 (20359)
    2015-09-22  06:38
  18. 2015. szeptember 22. 06:3820359.

    szervusztok


    harghita


    nem dicsekszem az egészségemmel,pár napig feküdtem a derekammal,most a térdem fáj és borogatom.A kezelés vagy a hidegfront bedolgozott,nem lehet tudni melyik,ez itt a költöi kérdés!


    Erről eszembe jut egy vicc:


    A rendört elküldik egy temetésre a kollegái,másnap kérdik töle:


    na,milyen volt a temetés?


    -hát,nem tudom,hogy a zene nem volt jó,vagy a társaság,de csak én táncoltam egyedül.


    Nagyon szép napot és jó egészséget kivánok nektek.


     

  19. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 21. 12:1220358.

    Sziasztok lányok !


     


    Mi van veletek ? Hogy telt a hét vége ? Kincsem a zümik etetése még folyik ? remélem már vége az el tevésnek ... 


    Manyuska te ? Mit sütöttél főztél hét végén ? A "szabadság "után jobban megy a szaladgálás ? De pihenni is kell mert már meg érdemeljük egy bizonyos kor után.


    Fenci ? Hol voltatok hét végén ? 


    Én elég laza programot csináltam . Szombaton piac ,majd egy kicsit szét néztem a városba más napokon nem érek rá  egy kicsit szét nézni így szombatra maradt . Most nem voltam unokázni majd ezen a hét végén. Vasárnap a szokásos sütés , főzés majd kicsit néztem a vágtát . Máskor el szoktam menni de most esőt mondtak így nem mentünk , bár nagyon szeretem a ló versenyeket . Este korán le feküdtem hogy kezdhessük a hetet ...


    Nagyon agasztanak engem ezek a migrációs hírek ...mi lesz gyerekein, unokáinkkal , milyen jövő vár rájuk ?


    Nagyon szép hetet nektek... puszilak titeket 


     

    előzmény:
    kincsem1 (20357)
    2015-09-21  11:32
  20. 2015. szeptember 21. 11:3220357.

    Drága Harghitám !! Itt is nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál rám ! 


    Kívánok Neked és mindenkinek nagyon szép napot és nyugodt, békés  hetet !!!


     


    Puszim !

  21. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 18. 08:1320356.

    Drága Kincsem !


    Kívánok neked nagyon sok boldog születésnapot egészségben , békességben, Isten éltessen sokáig !!!


    Remélem ma nem dolgozol ? Ünnepeld meg az elmúlt évet nagyon sok szép és jót hozott az életedbe . 


    Manyuska azért várlak hogy tudjam mi van veled is . A kávédhoz le ültem ma reggel és nagyon sok szeretettel gondolok mindig rátok.


    Fenci a sok munka mellett azért néha néz be hozzánk is ...


    Új lányok el tűntek de hát nem volt komoly az érdeklödésük úgy látszik.


    Kívánok nagyon szép napot nektek... Kincsem jó és szép ünneplést neked ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20355)
    2015-09-17  14:05
  22. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 17. 14:0520355.

    Sziasztok lányok !


     


    Hol vagytok ? azért én várlak vissza titeket ... Én is el vagyok veszve nagyon szenvedek a fuvarok miatt kint vagyok ragadva több kamionnal  , na de hát majd meg oldom. Van egy halom forditani valom is de közbe nem tudok tul lenni ezeken a híreken ami körül vesz ... mi lesz Európából , mi lesz kis hazánkból , milyen jövö vár gyerekeinkre , unokáinkra ?   Semmi jó nem látszik ki bontakozni ... Nem szeretném ha ezzel a barbár néppel együtt kellene élniük . Tehát agodom , dolgozom és várom a beszámolot hogy ki mit csinál ...


    Egy kávét ? Szép délutánt nektek...


     


    sok sok puszit


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_772882 (20354)
    2015-09-16  13:07
  23. Torolt_felhasznalo_772882
    Torolt_felhasznalo_772882
    2015. szeptember 16. 13:0720354.

    Én itt vagyok lányok !!! és nagyon szeretném ha meg maradna ez a topik , ez a kitartásunk szimboluma ,,,anyi éve itt vagyunk... tehát lányok várunk vissza itt vagyunk. 


     


    Nagyon szép napot nektek


     


     


    Sziasztok

    előzmény:
    manyuska7 (20353)
    2015-09-15  12:33
  24. 2015. szeptember 15. 12:3320353.

    szervusztok


    én is csatlakozom kincsemhez,ha nem irtok,akkor én miért törjem magam?


    bezzeg amikor az újak jöttek,akkor este is irtatok,ilyen nagy fellángolás volt,de én amondója vagok,hogy kár egy régi barátot egy újért elhanyagolni.


    Nem kötelezö irni,de még kukkolni sem.


    legyen szép napotok

  25. 2015. szeptember 15. 11:5320352.

    Jelentem !!!!!..én írtam !!!!!..de ha más "fütyül rá" ..én is megtanulok füttyenteni.


    Legyen szép napotok, ..hetetek..nem hiszem, hogy pár sor erejéig nincs idő..csak arra nem jut amire nem akarunk...


Címlap

top