Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magzat-vesemede ncetágulat

aliasz
Létrehozva: 2004. november 16. 15:08
sziasztok!
szeretném a segítségeteket kérni, mert ma nagyon megijesztettek. 25hetes kismama vagyok és a babámnál megállapítottak egy vesemedence tágulatot, ami 0,5-ös érték felett kritikusnak tekintendő és nálunk 1,2:(((. Nagyon el vagyok keseredve, mert azt mondták, ha 2 cm fölé megy meg kell szülnöm és ezt a pici lelket meg kell műteni. Ha bárkinek bármilyen hozzászólása van örömmel veszem, előre is kszi.
  1. 2004. november 16. 18:3342.
    andisz kérlek írj!
    előzmény:
    aliasz (41)
     
  2. 2004. november 16. 17:2341.
    Fú, de gusztustalan dolog:-(((.
    Ezeknek az embereknek csődbe ment az életük és így akarják megtorolni mindazt ami tőrtént velük? Hát soha nagyobb örömük ne legyen. . .
    előzmény:
    Manóváró (39)
     
  3. 2004. november 16. 17:2040.
    szia andisz!
    mi csak uh. -n voltunk egyenlőre a szabolcs utcai kórházba. Nálatok mi a probléma? Hol jártok ez ügyben?
    előzmény:
    Andysz (38)
     
  4. 2004. november 16. 16:5539.
    Az ilyen rosszmájúakat meg se halld. Amíg konkrét, kézzelfogható eredmény nincs a kezedben és nem állsz ott a tények előtt, addig ne fantáziálj és ne is hagyd, hogy bevigyenek az erdőbe.

    Nagyon sok könnytől kíméled meg Magadat és Babádat.

    A neonato. csajszi olyanokat mondott, hogy:
    "ha nem kezelik, akkor pár hét múlva szétterjed a gyulladás a testében és agyhártyagyulladást kap"
    "a gyulladás ilyen pici babáknál nagyon komoly következményekkel jár, belehalhat"

    Megjegyzem, semmi laboreredmény nem volt a kezében.

    A tejem elapadt - szerencsére csak átmenetileg. Aztán egy csecsemőstől megkérdeztem, hogy meg fog halni a fiam. Akkor mondták, hogy dehogy, nem olyan komoly dolog ez, csak egy kicsit oda kell figyelni.

    Aztán a dokicsajtól is megkérdeztem, hogy halálos beteg-e a fiam, mire rávágta:
    "Az a gyerek halálos beteg, aki inkubátorban van és lélegeztetik!" A szobatársam babáját meg inkubátorba küldte, mert "vért hányt" (később kiderült, hogy a szíváskor felsértett valamit a babában és vérzett, az lejutott a gyomorba és azt hányta ki).

    Aztán még hozzámvágta búcsúzásképpen:
    "Elhiszem, hogy ezt nem érti, van aki ezt nem érti, de akkor is. "

    Erre csak az volt a reakcióm: "Anyád!"
    előzmény:
    aliasz (36)
     
  5. 2004. november 16. 16:5438.
    Aliasz!
    Ugyanebben a cipőben jártunk! Melyik kórházba jársz? I. sz. Klinika?
    előzmény:
    aliasz (37)
     
  6. 2004. november 16. 16:4737.
    De ari vagy:-), mosolyt csalsz az arcomra!
    előzmény:
    Manóváró (35)
     
  7. 2004. november 16. 16:4636.
    Remélem happy end lesz a kis kalamajkánk vége!!! Már azt is megkaptam, hogy minek kellett neki bármit is megvennünk előre. . .
    előzmény:
    aliasz (34)
     
  8. 2004. november 16. 16:4535.
    Könnyebben ment volna, ha a gyereket kicsomagolom és egy tisztára mosott üveggel várom az alkotást: céloz és lő!
    Csak nem akartam folyton takarítani.
    előzmény:
    aliasz (34)
     
  9. 2004. november 16. 16:4234.
    Az szép művelet lehetett! De a cél érdekében mindent.
    előzmény:
    Manóváró (33)
     
  10. 2004. november 16. 16:4033.
    A patikában lehet venni vizeletgyűjtő zacskót. Ennek van egy szilikonos tapadó felülete (megjegyzem: szart sem ér) és a pisilő köré kell ragasztani és várni a csodát, hogy a gyerek ne ficeregjen annyit, hogy az egész minta a derekán folyik szét, eláztatva a pelenkát, a ruháját, ágyát.

    előzmény:
    aliasz (31)
     
  11. 2004. november 16. 16:3832.
    SZERINTEM SOK SOK ZACSIVAL ÉS TÜRELEMMEL, AHOGY NEKEM S :O)
    előzmény:
    aliasz (31)
     
  12. 2004. november 16. 16:3331.
    Hú az nem lehetett semmi, hogy tudtad kicsalni?
    előzmény:
    Manóváró (29)
     
  13. 2004. november 16. 16:3230.
    A lényeg, hogy minden ok!Csak, ha tudnák min megyünk addig is keresztül, talán óvatosabban fogalmaznának, vagy ha már ezt nem teszik csak akkor pánikoltatnának, ha már tényleg közel a baj. S minthogy ugysem tudunk rajta (mármint mi)segíteni!!!
    előzmény:
    Manóváró (23)
     
  14. 2004. november 16. 16:3129.
    Sajnos vannak ilyen brutálosok. Ilyenkor higgadtnak kell maradni. Gondolj arra, hogy ezen is túllesztek.

    Nagyon klafa volt 4 hónapon keresztül a pisimintákat megszerezni a gyerkőctől. Jobbat is el tudtam volna képzelni. Főleg, mert minden eredményünk negatív lett.
    előzmény:
    aliasz (27)
     
  15. 2004. november 16. 16:2928.
    Csak azért zavar, mert ugye az antibiotikumhoz könnyen hozzászoknak a kórokozók, aztán egy idő után nincs, ami megállítsa.
    előzmény:
    hoviraeg (25)
     
  16. 2004. november 16. 16:2927.
    Szegény picurka!
    Hát nem várta valami fene jó fogadratás. . . .
    Nálunk az egyik doki azt mondta, hogy nem olyan vészes csak figyelni kell, hogy ne növekedjen. . . ma akinél voltunk rendesen bepánikoltatott:-(((
    előzmény:
    hoviraeg (22)
     

Címlap

top