Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 juliusi babasok

szvetlana
Létrehozva: 2004. november 5. 08:18
Sziasztok!!!
Mivel van mar minden honapra babavaro topik, gondoltam, akik 2005 juliusara varjak babajukat, azok se maradjanak ki:)))
Szoval jo lenne, ha tobbet osszejonnenk, es megbeszelnenk a babavaras oromeit, gondjainkat, felelmeinket:)))
  1. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 6. 09:4694426.

    sziasztok

    Rita gratula a kiscsajszinak!!! nagyon ügyi, bár nagyobbik bátyja ilyenkor már szaladt nem?

    igen Patrikék jóval husibbak voltak emlékszem, Leviről pont nincs ilyen adat de az aktuális adatai szeirnt eddig kb fél kilóval van elmaradva Nándi mögött meg jó pár centivel, látom is a ruhákon, azt hittem egy az egyben jók lesznek a ruhák, de Nándi már most tudja hordani azokat a rugikat amiket Levi tavasszal hordott badikról nem is beszélve, a téli anorák meg simán jó Nándira, azt Levi karácsonyra kapta ja és tegnap Nándi átfordult hátról hasra, ilyesmire Levi nem nagyon vetemedett csak jó hét hósan, játszószőnyeget is csak karira kapott, Nándinak meg már be van üzemelve pár hete

    szóval tök mások a skacok, annyira érdekes, pedig majdnem napra pontosan egyidőben születtek

    Levi megint bekönyörögte magát az oviba, végül is mintha menne ki belőle ez a cucc, láza már nincs, tegnap volt kis hője még, keménykedtem is h ma nincs ovi de úgy elszomorodott 

    aztán ma meg bement, bár amilyen köhögéssel meg folyó orral mennek be a srácok, Levi nem lóg ki, sőt az ikresek csinálják azt h a még beteggel mennek az egészségesért így sok értelme van h otthon tartják (bár gondolom nem tudnak mit csinálni a másikkal)

    előzmény:
    ritasuni (94425)
    2009-11-05  21:30
  2. 2009. november 5. 21:3094425.

    Sziasztok!

     

    gyoni: koszonjuk a koszontest, nagyon figyelmes vagy Szép méretei vannak Nándinak, gyorsan megnéztem a fiúkat, ők egy kicsit dagibbak voltak És most Patrik simán középmezőnyös Johanna meg fél kilóval könnyebb volt, de ő légies kislány Küldtem neked mailt a zsírégetőről, teljesen bió, a fiúk imádják, mindig isznak egy kicsit Imijéből

     

    Su: gratulálunk a munkahoz! Nagyon izgi, kiváncsi vagyok, mikor es hova kell majd eloszor utaznod. Mit fogsz csinálni?

     

    Nálunk is kérdezték, hogy kérjük-e az oltást, az óviban beoltanák, de én nem kértem. Lehet, hogy túl optimista vagyok, de reménykedek, hogy nem kapják el. Venci egyébként sem kaphatja (meg Johanna sem), így mondtam Iminek, hogy akkor mindenki induljon egyenlő esélyekkel Patrik szerencsére ritkán kap el bármit is, a bárányhimlőt sem sikerült még összeszednünk.

     

    Ma voltunk a Csodák Palotájában, ha nem voltatok még, csak ajánlani tudom. Iszonyúan élvezték a srácok, alig lehetett Patrikot meggyőzni, hogy menjünk, és még este is fűzött, hogy menjünk mihamarabb vissza. Van szoptató-pelenkázó is, a ruhatáros bácsi kérdés nélkül mondta, mikor látta a "picit". Mi is nagyon jól szórakoztunk, mindent kipróbáltunk

     

    Holnap Patrikék bábszínházba mennek a műv. házba, remélem jól fogja érezni magát. Mindenkinek újságolja, hogy mennek, de mivel idegen helyzet lesz, ki tudja, hogy sül el.

     

    És az egyik legfontosabb: JOHANNA MEGTETTE ELSŐ 3 ÖNÁLLÓ LÉPÉSÉT! (én persze lemaradtam, csak a fiúk látták )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Su
    Su
    2009. november 5. 15:1594424.

    apa is mondta, pezsgőt bontunk

     

    Nagyon bízom benne, hogy minden szép és jó lesz, reméljük, addig össze is szedem magam, mert most tök rekedt vagyok, iszonyúan lerakódott , köhögök.Szerencsére lázam nem volt, de ez valszeg ráment a gyomromra, mert már napok óta alig bírok enni, vagyishoz nem is nagyon eszem, inkább iszom. Émelygek

     

    Ügyi vagy , hogy eldöntöttétek az oltást. Én még mindig hezitálok apa hatására- de félek is nagyon egy komolyabb betegségtől.

    Anyuék most jönnek haza Erdélyből, remélem, nem hoznak valami vírust!!!

     

    Csajok ki tudja hogy van? Van ugye majdnem 2 évre felhalmozódott, nem kevés szabadságom. Ha most felmondok, és ragaszkodnak mondjuk 1 hó felmondási időhöz, akkor azt letudhatom a szabiból, ugye? Úgy hogy ne kelljen bejárnom dolgozni. A többit meg kifizetik.( remélem) És akatt a felmondási idő alatt létesíthetk új munkahelyet? Sőt 2-őt is???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94423)
    2009-11-05  13:15
  4. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 5. 13:1594423.

    fú Su gratulálok nagyon ügyes vagy!!!

    meglátod simán fog menni miután belerázódtatok az új helyzetbe!

    pezsgőzzetek ma egyet apával!

     

    oltást rövidre zártuk, házidoki is azt mondta h kell, sőt én is adassam be meg apa is Nándi miatt, már csak az a kérdés h az ovis nagyüzemben vagy külön vigyem el Ilonához

    képzeljétek Nándi 7430 gr és 67 cm és még nincs egész négy hós mondjuk három nap múlva már az lesz

    előzmény:
    Su (94422)
    2009-11-05  11:24
  5. Su
    Su
    2009. november 5. 11:2494422.

    Sziasztok!

     

    Csajok, felvettek. El sem hiszem.Ezt kaptam miután irtam nekik egy mélt, hogy mégis mi a döntés:

     

    "Kedves Edit!Tegnapelött zárult le az utolsó állás interjú és örömmel tájékoztatom, hogyÖnt választottuk ki a munkakör betöltésére.Gratulálunk !Szeretném megkérni, hogy 2009 november 23.-án hétfőn 13h -kor azirodánkba befáradni szíveskedjen a következő, a másik munkahelyről történő kilépéskor kapott ált. dokumentumokkal:stb. "December elsején kell kezdenem. Közben szereztem még egy másodállást is, ott is kezdek nemsokára. Soknak hangzik, de nem az!!! Napi 8 óra munka, na meg a kiküldetések.Jujj, most örülök is, meg nem is
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 5. 10:2294421.
    Rita Isten éltesse a Zuradat, tegnapra meg Dondika Kareszét és minden érintettet!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 5. 10:1994420.

    sziasztok

    frászban vagyok mert Levi bekönyörögte magát az oviba mondván h semmi baja, láza tényleg nem volt de nem örülök h bement ... apa szerint úgysem ő a vírusgazda de azért akkor is szar így, meg hát ő is rosszabbul lehet

    fú climbz ez gáz, az mire utal h kerüli a fényt? örülök h rendbe jött Zalán! ügyeleti beosztás gyerekeseket azért figyelembe veszik valamennyire?

    Rita köszi igen érdekelne ha tényleg lehet szopi mellett inni, most tornázgatok lájtosan, napi fél órát így fent tudom tartani a 64.5 kg-t , 56-tal lettem terhes, és 58 lettem szülés után pár nappal ... na mindegy persze nem ez a lényeg hanem h Nándim nő mint a gomba az anyatejtől

    jaj képzeljétek ma az oviban nekünk szegezték a kérdést h azonnal döntsük el akarunk e h1n1 elleni oltást mert most kell aláírni ha kérjük, végül is aláírtam de nem tudom mennyire jó ötlet

    climbz szerinted? ma megyünk Nándival méricskélni meg oltani, rákérdezek ilonánknál, ő eddig nem javasolta viszont ha Levit beoltják én is fogom kérni, ne már csak ő szívjon 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Su
    Su
    2009. november 4. 21:0094419.

    Sziasztok!

    Nemrég értünk haza.


    Piramis, gyorsan fel akarunk zárkózni, úgy néz ki, mert havaseső esett végig odakint, amíg anyóstól hazaértünk.Reméljük, Annát nem kapja el jobban a betegség.

     

    Rita: nem hiszem, hogy lesz segítség, de egyelőre nem is kell, csak oda kell figyelni rá.Falatokat eszik csak, de ami nagyobb baj, hogy nem is iszik .

    Holnap nálunk is fotózás lesz, beviszem Zsófit is, hátha sikerül végre együtt csinálni róluk képeket.Mármint profi képeket.

     

    Climbz: jujj, hát olyan ijesztő tud lenni, ha az óvodából hívnak, hogy baj van a gyerekkel! Emlékszem, Fanni még bölcsödébe járt, amikor velünk előfordult, és aznap este ügyeleten kötöttünk ki agyhártyagyulladás gyanújával.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. november 4. 19:5494418.

    Sziasztok!

     

    Minden betegeskedonek jobbulast!

     

    En is meglepodtem ma, mikor mentem Patrikert, mert kb. 10 gyerek volt (nem azert, mert keson mentem, ahogy felkelnek, en mar ott is vagyok ). Kerdeztem is, mondja az ovono, hogy mindenki beteg, ma a masik ovono is kidolt. Valami hanyos virus van, remeljuk Patrik nem hozza haza. Szomszed kissrac is kidolt, mondta az anyja, hogy egesz ejszaka hanyt. 

    Ma fenykepezkedes volt az oviban, allitolag ugyes volt es meg mosolygott is. Kivancsi leszek a kepekre, mert utoljara a bolcsiben fenykepeztek, de azok a kepek nagyon erdekesre sikerultek (vigyorgas helyett inkabb vicsoritott ). 

    Mi Johannaval szenvedunk, nagyon rosszul alszik, allandoan felsir, mar ket ejszaka inkabb Nurofent adtunk, mert eloszor masfel orat orditott, ahanyszor elaludt, azonnal fel is ebredt. Es meg mindig nincs egy foga sem

     

    climbz: dec. 19-en dolgozni kell (kerdeztek az ovit, onnan tudom), igy 24-e szabadnap.  De hogy szilveszterrel mit csinalnak, az valoszinu marad munkanapnak. (szerintem) Gratula a szaritohoz! En a pelusokat szaritom csak benne, de az szuper, foleg igy telen. Elinditom este, lejar, kiszedem a kulsoket, amik hamar szaradnak, belsok ejszaka szaradhatnak a gepben, es reggelre minden szaraz. 

     

    Su: nyugodtan gondolkozz, eloszor ugyis gyoniet csinalom Azert nem irigyellek, hogy meg anyosod is odakoltozik es meg ot is el kell latnod. Tudtok azert valami segitot szerezni? VAgy az egesz a te nyakadon lesz? (nem rosszindalatbol kerdezem, de nagyon kimerito lehet egy felnottet apolni ket kicsi mellett)

     

    gyoni: nagyon szepek a sracok Jo nagy Nandi, Johanna a nyomaba sem erhet Ha kell egy szuper zsiregeto, amit szoptatas mellett is lehet inni, tudok ajanlani egy jot Szuper otlet Becs vonattal, nagyon kedvet kaptam en is hozza Szerintem utana is nezek, csak nem tudom, hogy Johanna mennyire dijazna a vonatutat.

     

    piramis: milyen volt a szuloi? Sokat megertettel, vagy volt, aki forditott neked? 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. november 4. 17:5894417.

    Sziasztok!

     

     

     

    Su: nem is biztos, hogy nem sikerült. Sztem kérdezz rá! Szárítógéppel kapcsoltban: ha úgy tenném át a ruhákat ahogy a gépből kiveszem tuti extra gyűrött lenne minden. Még melegen kiszedem, egymásra hajtogatom és sok dolgot (pld pamut pólók, bodyk) még vasalni sem kell.

     

    Piramis: szorítok, hogy Anna ne legyen beteg! Furi, hogy nálatok már havazik. Itt sincs meleg. Mi ma cserltettük le a kocsikon a gumikat télire.

     

     

    Gyoni: szépek a skacok! Jobbulást Levinek! Hát a szoptatás nem az alakformálás ideje. Bőven ráérsz még fogyni Egyébkén is hiába kapálózol a hormonok amik fenntartják a tejtermelést "zsírpártiak". Ha vége  szopinak pikk-pakk leadod azt a pár kilót.

     

     

    Hétfőn szegény Zalánkámmal a gyerekosztályon kötöttünk ki. Pénteken volt egy kis hőemelkedése, hétvégén meg a hasát fájlalta de nem nagyon. Hétfőn elvittem oviba. Délben hívnak, hogy nagyon fáj a feje, szédül, kerüli a fényt. Hát majd infarktust kaptam. elrohantam érte, gyorsan hazavittem. Otthon hányt is egyet. Miki szerencsére itthon volt. Mondtam, hogy legalább egy vérkép CRP-t nézzünk neki. Bevittük a kórházba. Szerencsére nem volt nagyobb baj csak egy kicsit ki volt száradva ezér féjt annyira feje. A laborjai is enyhe vírus fertőzés mellet szóltak. Kapott egy kis infúziót és szerencsére azóta inden OK. Persze oviba már nem megy a héten. Egész nap apával csavarogtak ma :D.

     

     

    Mi már a karácsonyi ügyeleti beosztást csináljuk. hát jó szar lesz az biztos....

     

    Nem tudja valaki, hogy vannak a munkaszüneti napok? Úgy tudom, hogy dec 19 munkanap, dec 2 meg pihenőnap lesz.

     

    Üdv:

    Zita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 4. 16:5894416.

    fú nálatok már havazik?

    az egy kis méretű gatyó, amúgy inkább 74 eseket hord

    Levi is lázasan jött el az oviból, bent nem szóltak csak itthon mértem meg, 8.2

    kis köhögés meg orrfolyás, marad a héten itthon, holnap mentünk volna Nándival méreckedésre, megpróbálok utolsónak menni vagy másik időpontot kérni

     

    előzmény:
    piramis (94415)
    2009-11-04  13:17
  12. 2009. november 4. 13:1794415.

    Nemar Gyoni, Noemi is 80-asban jar

    Jol megnott a kislegeny!

    Su, Anna nincs jol, most vettem le a lazat, itatom, aztan meglatjuk, mire jon az apja hogy lesz. Remelem nem ugyeletlesz belole.

     Elkezdett havazni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Su
    Su
    2009. november 4. 12:5394414.

    Sziasztok!

     

    Gyoni, hát jól belehúztatok, Zsófi most visel 86-osokat, és mennyi is a korkülönbség? Ő egyébként elég kis vékonycsontú, azt hiszem nem olyan alkaltú lesz, mint Fanni.

     

    Ma voltunk délelőtt TSMT-n, Fanni nagyon élvezte, bár elég fárasztó gyakorlatok vannak.Egy csomó egyensúlyozó, meg ez+az. Ez a mai ingyen van mert a Családsegítőbe is dolgozik a Zsóka néni, akihez egyébként fizetősre megyünk hétfőn. Így meg lesz Fanni heti 2 terápiája, úgy örülök!

     

    Gyoni, ne is törődj vele, most a tejcsi a fontos, majd lemegy a pocakod.

     

    Piramis, Anna rendben van?

     

    Climbz, szuper lehet a szárítógép!Nálunk tényleg így van, itt-is, ott is teregetek.Igaz, meleg van, gyorsan szárad, de akkor is... Mondtam Gyurinak, hogy vegyünk mi is egyet, erre mesélte, hogy ő amíg Amerikában élt használta, és neki nem vált be.Aztán elmeséltem, hogy hogy kell csinálni ( amit írtál), így lehet, hpogy előbb utóbb belemegy.

    Most már csak az automata, felügyelet nélküli vasalógépet kell feltalálni és rendben is lennék:-D

     

    Rita, azért hallgatok mélyen a falvédőről, mert most anyós ideköltözése kapcsán átrendezzük a szobákat. Majd kiderül hogy hová és mekkora kell.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94413)
    2009-11-04  12:08
  14. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 4. 12:0894413.

    a kantáros gatya Nándin 80-as holnap megyünk méreckedni, nem kispályás a hapsi! tegnap kicsit kevesebbet próbáltam enni h a hasam mégse legyen már négyhónapos terhes szerű, de nem díjazta Nándi így ma már befaltam két zsemlét meg egy szelet sült tarját rízzsel hát evvan, majd fürdőruhaszezonra lesz valami talán

    mindjárt megyünk Leviért, ma ő a napos, kivi vagyok h ügyeskedik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94412)
    2009-11-04  12:05
  15. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 4. 12:0594412.

    sziasztok

    végre fel bírok tenni képet a drágáimról

    Piramis hogy van Anna? sikerült tegnap lefoglalni?

    szuper h ilyen jó dolgok vannak a magyar oviban, így van kicsit külön progitok Annával is!

    Su azért kivi vagyok a válaszra, nem biztos h nemleges

    hát igen, anno sokat mentünk a csibékkel, szerintem Nándi sem fog annyit menni mint Levi

    Advent első hétvégéjén azért elmegyünk Bécsbe kicsit gyönyörködni, ráadásul vonattal, Levi odalesz tőle! Nándi már kevésbé, ő szemmel láthatóan jobban szereti az otthon nyugiját, a megszokott dolgokat, de ha sétálunk akkor azért nagyokat fog szerintem aludni

    Climbz ügyik vagytok a szárítóval, gratu, biztos jó lehet!

    én is vettem új szárítót a 100 forintos boltban ilyen álvány szerű, úgyhogy bekerült a mosógép meg a kazán mellé a legkisebb helyiségbe, de így legalább nem látszik és hamar száradnak a cuccok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Su
    Su
    2009. november 4. 09:2594411.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, hogy szorítottatok értem.

    Úgy néz ki, mégsem vettek fel, mert egyszerűen még nem adtak választ. Hét elejére ígérték, most meg hét közepe van, szóval én azt tippelem, hogy nem a válasz.

    És tulajdonképpen nem is bánom. Kevesebb a pénz az igaz, de így hogy közel volt az elválás, döbbentem rá, hogy mennyi mindent szeretnék még csinálni Zsófival meg Fannival.Zsófival fele annyit sem mászkáltunk, mint anno Fannival.

    De azért rájuk csörgök ma, nehogy má' jól érezzék magukat a bőrükben.

     

    Közben pakolunk ezerrel, anyós tényleg hozzánk költözik pénteken.Nem lehet már magára hagyni, néha még enni is elfelejt.

    Na, most megyünk TSMT-re Fannival meg Zsófival, végre elkezdődnek a konkrét terápiás foglálkozások is

    előzmény:
    piramis (94409)
    2009-11-04  08:44
  17. Su
    Su
    2009. november 4. 09:2594410.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm, hogy szorítottatok értem.

    Úgy néz ki, mégsem vettek fel, mert egyszerűen még nem adtak választ. Hét elejére ígérték, most meg hét közepe van, szóval én azt tippelem, hogy nem a válasz.

    És tulajdonképpen nem is bánom. Kevesebb a pénz az igaz, de így hogy közel volt az elválás, döbbentem rá, hogy mennyi mindent szeretnék még csinálni Zsófival meg Fannival.Zsófival fele annyit sem mászkáltunk, mint anno Fannival.

    De azért rájuk csörgök ma, nehogy má' jól érezzék magukat a bőrükben.

     

    Közben pakolunk ezerrel, anyós tényleg hozzánk költözik pénteken.Nem lehet már magára hagyni, néha még enni is elfelejt.

    Na, most megyünk TSMT-re Fannival meg Zsófival, végre elkezdődnek a konkrét terápiás foglálkozások is

    előzmény:
    piramis (94409)
    2009-11-04  08:44
  18. 2009. november 4. 08:4494409.

    Sziasztok!

     

    Tegnap Anna hoemelkedessel jott haza az ovibol, estere lett kis laza, (38,4) igy ma itthon tartom. Gozom nincs, mi lehet. Semmije nem faj, jokedvu, csak a laz.

    Ma lesz szuloi ertekezlet (kozos) 6-tol. En megyek, kivancsi vagyok, mennyit ertek meg belole.

    Hetvegen voltunk ismet a magyar oviban, ezuttal csak Anna es en, naygon jo volt, sokat enekeltek, mondokaztak es a vegen sutotok faragas volt a kezmuveskedes. Annanak nagyon tetszett. Eleg vegyes a gyerekcsoport, es meg elegge tartozkodoak (szegyellosek) egymassal a gyerekek.

    Tegnap persze nem mentunk uszodaba.

    Ki kell talalnom ma ra valami tartalmas foglalkozast Annanak, maskepp nehezen fog telni a nap...

    Su, mi a helyzet?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. november 3. 20:5694408.

    Sziasztok

     

    Climbz: hasznaljatok egeszseggel a szaritot, nagyon jo dolog, ha innen elkoltozunk, az tuti, hogy mi is veszunk, en is nagyon szeretem.

     

    Most nem tudok irni, de SU: hogy ment az interju? Nem irtad, hogy kaptal-e valaszt? Majd ird meg!!! Szoritok!

    Jo ejt, puszi!

     

    E.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. november 2. 09:1294407.

    Sziasztok!

     

    Aprónép oviban, bölcsiben, apa még nincs itthon (éjszakás volt), én meg délutánra megyek. Olyan rossz ez a csend nem vagyok hozzászokva. Múlt héten itthon voltak a gyerekek mert az oviban csak összevont csoport lett volna azt Zalán nem szereti így Flórát se vittem.

     

    Flóra egész megszerette a bölcsit, nem sír reggel amikor beadom csak egy kicsit lekonyul a szája de a gondozónéni egyből ölbe kapja, simogatja és nem lesz belőle sírás. Jaj úgy imádom Verácskát és Ágikát (a bölcsis gondozónénik).  Annyira látszik rajtuk, hogy tényleg szeretik a gyereket. Fürtökben lógnak rajtuk a pulyák :D.

     

     

    Gyoni: mi majdnem minden reggel ilyen korán kelünk. Főleg ha Miki napplara megy Debrecenbe vagy én egyedül megyek reggel és 8-ra be kell érnem. Tök jó, hogy ilyen jól sikerült a hétvégétek.

     

    Rita: gyönyörűek a takarók! Venci sérója is király. Én is megigazítottam egy kicsit Flóra haját. Igazából nem látszik raja mert csak egy picit vágtam a végéből ami el volt törve. A lányom hajcsat és hajgumi rezisztens. Hozza, hogy rakjam bele a hajába, azt is nagyon szereti ha beszárítom neki. De a csatoka, hajgumikat egy percen belül kiszedi. Mindíg olyan kis borzos. Pedig úgy szeretném ha hosszú haja lenne.

     

     

    Su:állás interjú eredmény mikor lesz?

     

    Tavasszal néha én is elvittem Zalánt vonatozni, hogy tudja mi az a tömegközlekedés. Én nem tudnék innen kocsi nélkül közlekedni. Érdekes kb 3 km-re vagyunk a belvárostól de ennek résznek gyakorlatiag nincs is tömegközlekedése. Egy buszjárat van de azzal nem tudnánk megközelíteni a kórházat az ovit meg a bölcsit.

     

    Képzeljétek múlt hét végén (két év vekengés után) vettünk egy ruhaszárító gépet. Nagyon király. Olyan jó, hogy nem lógnak a vizes ruhák mindehol és egy óra alatt száraz egy adag ruha. Féltem, hogy gyűrni fogja a ruhát de ha mosás után kicsit kicsapkodom (úgy mintha teregetném) és még melegen kiszedem csak azt kell vasalni amit amúgy is szoktam. Szóval szuper!

     

    Mi egyenlőre nem megyünk külfödre. Egy kolléganőm megint elmegy és az osztályvezető főorvos asszony mindenkit végig kérdezgetett, hogy ki megy még el. Nem tagadtam, hogy mi is gondolkodtunk rajta. Aztán azt mondta, hogy hosszú távon szakmailag számít rám. Miki december 1-től visszajön Nyíregyházára dolgozni mert nagyon nehezen tudjuk megoldani a gyereket. Ha én ügyeletből jövök haza ő meg fél hétkor indul Debrecenbe mert nappalos nincs aki bevigye őket az oviba meg a bölcsibe. Így egyszerűbb lesz mert gy helyen fogunk dolgozni úgy mint régen.

     Egyébként a két évvel ezelőtti jó fizetését is jól megnyirbálták. az összes pótlékot elvették. Ha ljön a benzin költség még anyagilag is jobban járunk.

     

     

    Jó sokat írtam:D

     

    Szép napot mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. november 2. 06:3894406.

    sziasztok

    megint fél hatkor keltünk, jó ez a nyolcas fekvés

    Rita ez tök jól néz ki! a 160 as méret kéne nekünk is, a régit most növi ki

    nagyon édik a srácok! Vencit meg sem ismertem az új séróval hogy sikerült ilyen jól kivágni a tököt? nagyon tuti lett!

    nekünk szupin sikerült a hétvége, tegnap itt voltak barátnőim, tök jót dumcsiztunk, srácok marha jól elvoltak

    Levi az Esztivel azt játszotta h napszemüvegben rohangáltak a lakásban teszek fel képeket, mégsem, hiába kicsinyítettük le, akkor sem teszi fel  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. november 1. 21:1294405.
    Es akkor meg par kep, ha mar igy belelendultem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. november 1. 21:1094404.

    Sziasztok!

     

    gyoni: nalunk az a legjobb program, ha elmegyunk buszozni egyet Anyukam szokott olyat csinalni, hogy egy bkv-korutat, ahol fogaskerekuznek, buszoznak, villamosoznak, metroznak. De legalabb nem 6 evesen kell majd tanitani nekik, hogy hogyan kell viselkedni a buszon. En mondjuk utalok bkv-zni, elkepeszto milyen emberek vannak

    Nem mondtad meg, hogy agytakarot szeretnel, vagy takarot, amivel takarozni lehet. Most neztem Patrik paplanjat, az 90x130-as. A mostani agytakaroja 85x165-os lett, de en az agyara terveztem. Kapsz is kepet, hogy milyen De mar gondolatban meg van, hogy milyen legyen a tietek, karacsonyra kesz lesz (ne izgulj azert, 2-3 het mulva valoszinu, csak meg anyagot kell hozza vennem).

     

    Nekunk is jol telt a hetvege, tegnap sracok leleptek a dedihez, igy Johannaval csaptunk egy csajos napot (parom dolgozott, igy o sem "zavart"). De sokkal egyszerubb, ha itthon vannak a fiuk, ok mindig szorakoztatjak Johannat Ma meg delutan kerekparoztunk egyet, utana meg avart akartak soporni, igy elpucoltuk az egesz haz elotti reszt es a kocsibeallot is. Cirka masfel oras munka volt, Johannaval a hatamon Nem is faztam a vegen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 31. 07:0994403.

    sziasztok

    fél hat óta fent vagyok Levivel ... de legalább szólt h pisilnie kell és nem az ágyban intézte

    tegnap bent voltam a melóhelyen megmutatni a srácokat meg Levit megfodrászoltattuk, este jöttünk haza, Levi aludt az úton aztán itthon kicsit ébren volt, hisztizett aztán inkább elment aludni fél kilenckor cserébe jó korán kelt ...

    Rita persze lehet olyan is, pláne h már látod is hogy jól néz ki! de jó!

    csak megszokja Johanna is a bkv-t, most annyit nem kell mennetek nem? így biztos furi a csajszinak

    nálunk is nemtom hogy lesz Nándi bkv ztatása mert Levi ugye ott élte fél életetét a héveken meg egyebeken, emlékszem nem sokkal másfél éves kora után kérdezte h anya látod a másik hévet? Nándi meg itt lesz bölcsis, ovis terveim szerint így nagyon nem is fog ilyenekkel találkozni csak ha elmegyünk direkt hévezni, de furi lesz ...

    usziba én is akarom vinni Levit, csak még nem derítettük ki mikor van gyerekedző

    ma megyek fodrászhoz, holnap meg jön két régi barátnőm hozzánk a családjával, hat gyerkőc lesz ebből egy lány

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 29. 21:1594402.

    Sziasztok!

     

    Su: en azert drukkolok,hogy sikeruljon a munka Ez nagy lehetoseg lenne, es neha nem art egy kis kikapcsolodas is. Anyukad meg a parod el tudja latni a lanyokat, igy te is nyugodtan el tudsz utazni.

     

    gyoni: takaro is belefer persze, Johannaja kb. 120x70-es, ha jol emlekszem, Patriknak, amit varrok, az 160x80-as lesz. De az ove agytakaro lesz, hetvegen mar kesz is terveim szerint. Csinalok egy tervet a takarora, es ha tetszik, akkor neki is allok majd. Milyen szinekbol szeretned? Vagy teljesen rambizod? Mert Patrik pl. leadta a rendelest, hogy legyen benne piros, sarga, zold, meg persze kek is (most egy kicsit kozlekedesi lampa bolond a gyerek, mindenbol azt rakja ki ), igy jo szines lesz. De ami eddig elkeszult belole, az szuperul nez ki Az oszolesetek nagyon jol hangzott. Nalunk is olyan iramban kepesek lemenni a lejtokon, hogy en csak loholok utanuk

     

    piramis: tok jo, hogy uszodaba jartok. Ilyenkor irigykedek is,en is szivesen jarnek, de Vencivel akarhanyszor voltunk, mindig az ugyeleten kotottunk ki, mert elkapott valamit. Igy egy ideig nem megyunk zart vizbe.

     

    Mara Vencinek jol elment a hangja, meg egyre csunyabban kohog,igy elvitte Imi a dokihoz. Elvileg semmi komoly, nem is kell semmit sem szednie. Azert remelem, nem huzodik le neki, mert altalaban igy indul es nagyon durva lesz a vege. Az jo, hogy mult ejszaka meg jol aludt, nem kohogott almaban, de most elalvasnal mar kohogott. 

    Patriknak semmi baja, el is mentunk focizni. Tokre elvezi, olyan vidam vegig. 

    Johannaval meg tobbet kene bkv-zni, mert iszonyuan utalja. Kepes allandoan vegiguvolteni az egesz villamosutat. El nem tudom kepzelni, hogy mi baja van vele, mar mindent kiprobaltam, de hasztalan. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top