Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 juliusi babasok

szvetlana
Létrehozva: 2004. november 5. 08:18
Sziasztok!!!
Mivel van mar minden honapra babavaro topik, gondoltam, akik 2005 juliusara varjak babajukat, azok se maradjanak ki:)))
Szoval jo lenne, ha tobbet osszejonnenk, es megbeszelnenk a babavaras oromeit, gondjainkat, felelmeinket:)))
  1. 2009. október 20. 13:5294376.

    Koszi szepen a koszontest. Nektek is meg sok boldog hazas evet kivanok!!!   Es minden "friss" nevnaposnak es szulinaposnak is minden letezo jot kivanok! 

     

    Sajnos a kepeket nem tudtam elhozni.   Apa lemasolta a laptopjara es magaval vitte a laptop-ot.... Tehat laptop-rol le"lopni" nem tudom es a geprol mar ki is torolte, ha mar lemasolta... Tehat ki kell varjatok, hogy apank hazajojjon....  

    előzmény:
    piramis (94370)
    2009-10-19  12:55
  2. 2009. október 20. 12:4094375.

    Sziasztok!

     

     

    A házassági évfordulósoknak sok boldogságot! 

     

    (Bocsi de szmájlit se itt a kórházban se otthon nem tudok tenni!)

     

    A virágot képzeljétek oda! :D

     

    Isten éltesse Nándit és a ma ünneplőt Vendeleket!

     

     

    Su: kitartást! Ötletem nincs. Nálunk is gyakran ez a helyzet bár Flóra már 21 hónapos lesz lassan így gyurmázásba és rajzolásba be lehet vonni. De apró játék, festés, ollózás marad Zalánnak az oviban.

     

    Gyoni: oltásügyileg úgy állunk, hogy én bedattam mind a kettőt (jó pukli van még mingíg a karomon de lagálább már nem fáj) de a gyerekeknek egyenlőre nem adatom be. Ha járvány lesz nem mennek közösségbe. Később majd meglátom. Amúgy az oltástól nem volt semmi bajom  a kis helyi reakciót leszámítva (sztem nálam ez valami alkati dolog mert eddig még minden oltástól volt) pedig pont ügyelet elején adattam be és egyszerre mind a kettőt.

     

     

    Piramis: elmúlt Noémiról az oltás utáni bőrduzzanat?

     

    Flórácska egész jól megszokta a bölcsit. Tegnap reggel már sem sírt csak egy kicsit lekonyult a szája és délután amikor Miki érte ment nem is akart eljönni :D.  Képzeljétek Flóra kérezkedik WC-re. Nem rendszeresen de ha ráül a WC-re általában pisil. Bili nem kell mert Zalán is a WC-t használja :D.

     

    Rólunk ennyit. Rohanok dolgozni.

     

    Üdv:

    Zita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Su
    Su
    2009. október 20. 11:2594374.

    Sziasztok!

     

    Rám fér a biztatás, ma egyfolytában akadozok ki, mert Zsófi tör-zúz, mint aki bepörgött és még így se tudja lecsillapítani magát. Pedig most jó éjszakánk volt, én nem értem...

    A lakásban hegyekben a játék- alkalomadtán háromnegyedét kidobom, úgyis marad elég, amivel rendetleníteni tudnak.

     

    Fanni rajzfilmet követel, megint bambulna reggeltől estig a tévé előtt...

    Hű csajok, én esküszöm egy rossz anya vagyok!Valahogy nem tudok olyan játékot, amivel mindkettőnek a figyelmét lekötném: Fanni festene, Zsófi felnyalja a festéket, Fannit vágni tanítanám ollóval, Zsófi azalatt ordít és kivenné a kezünkből, pötyizni nem lehet, kirakózni se- Zsófinak mind elég apró...

    Valami tanács esetleg???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 20. 09:2694373.

    sziasztok

    Isten éltessen minden ünneplőt

    csak gyorsan írok

    köszönjük a köszöntést! Nándinak képtelenség ajándékot venni mert mindene van hál Istennek, így majd jövőre! de azért agyon puszilgatjuk, abból sosem elég, persze úgy hogy Levi ne lássa

    Emese értem már akkor h miért olyan utazós apátokvárom a képeket!

    Piramis nagyon jó ötlet ez a pólókészítés, majd én is kipróbálom, talán karira! milyen festéket használsz? köszi akkor nem vagyunk egyedül a szöttyögéssel, mais szívtam de most jött is, remélem nem nagyon lesz náthás

    jaj hallottátok h a magyar gyerekoltás még sem jó? olyan f**** h lehet bízni ezekben az okos emberekben ebben az országban, mondjuk én amúgy se akartam beadatni de ebből még botrány lesz az tuti

    aztán meg ha valaki ki meri mondani hogy tán nem kéne az oltás az ellen büntető eljárás indul

    na megyek zuhizni, elkezdtem tornázni reggelente egy fél órát mikor hazajöivök az oviból és Nándi még alszik, de lassan ébred így húzók

    csóközön majd jövök ha tudok

    Su kitartás!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. október 19. 16:5594372.

    Jajj, csak most lattam, boldog nevnapot Nandinak!!!

    Su, kitartast!!!

    előzmény:
    Su (94371)
    2009-10-19  16:41
  6. Su
    Su
    2009. október 19. 16:4194371.

    Sziasztok!

     

    Boldog névnapot Nándinak!!!

    És boldog ünnepléseket a házasságosoknak

     

    Mi betegek a héten, este megpróbálok jönni, de olyan vacakok az éjszakáink, hogy a legképtelenebb időpontokban alszom be.

    Nem is tudom mi lesz, ha elmegyek dolgozni??? Így nem lehet, annyi szent.

    Na, cupp, este

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. október 19. 12:5594370.

    SZiasztok!

     

    Emese, nagyon jol hangzik a kirandulas, szuper, hogy el tudtatok menni kettecsken. Boldog hazassagi evfordulot!!!!

    nekunk ma van a 8. hazassagi evfordulonk

     

    Holnap meg Feri szuletesnapja:)

    kap tolem egy inget es vettem egy polot, amire textilfestekkel kezeket-labakat nyomunk a csajokkal (ma keszul nagy stikaban, amig hazajon apa:), remelem sikerulni fog, apa biztos orulni fog neki.)

     

    Most tortat nem sutok, hozok egyet a cukibol, nagyon finomakat csinalnak, kar veszodnom vele, meg nincs is mikor.

    Gyoni: ugyanezzel a szottyogessel kinlodtam tavaly decemberben (Noemi akkor 3. honapos volt), szivtam az orrat, megsem javult, orvosnal is voltam vele tobbszor, semmi. Es elmult tenyleg:) En nagyon sokaig anyatejet csepegtettem az orrocskajaba, es hasznalt:)

    Toklampas, de jo! Nagyon ugyesek vagytok!

     

    Ritasuni? Nagyon elvesztel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. október 19. 11:3094369.

    Sziasztok.

     

    Gyoni, a mi apank trainer egy nemzetkozi cigi gyarnal es mivel csupan 5 trainer van az egesz orszagba, hat igy szegeny 5 emberke lot-fut, jarja az orszagot, tanacsadni, kurzusokat tartani... stb.

     

    Climbz: most man en is tudom milyen jol eso erzes csak apazni es semmi egyebet nem tenni!!!   Nemreg volt a 10ik hazassagi evfordulonk es mivel akkor nem tudtunk elutazni sehova, igy most elmentunk kettecsken a hegyekbe. Jaj, de gyonyoru volt, Istenem! Mindenutt csupa ho a legfelso hegyoldalakon, alabb meg gyonyoruen osz van, ahany fa, annyi szinbe pompazik.. Jaj, hat isteni volt.  Penteken mentunk, az este jottunk. A Fogarasi havasok aljaba volt a szallasunk, egy halas-to kozvetlen kozeleben. Annyi halas tetelt ettunk, hogy ihajj.      Nem mintha hianyozna  a hatso felemnek a sok kaja....  Na, de a lenyeg, hogy erosen jol telt. Mindket nappal aludtam egyet delben. Apa szerint "Alparos programot" csaptam fel magamnak.... Na,  ha el nem felejtem, holnap hozok magammal kepeket is, hadd lassatok milyen szep helyeken jartunk...

     

      Jok legyetek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 15. 21:5494368.

    sziasztok

    Emese szuper h vannak ilyen jó helyek a közeletekben! én is ezekre a zenékre tudok a legjobbat bulizni!

    apa mit csinál h ilyen sokat utazik nálatok?

    Climbz jó h helyzetjelentesz! hát én sem tudom miért züllesztik így szét az orvostársadalmat ... kívánom h a lehető legjobb legyen nektek, akár mentek akár maradtok! a nyelvtanulás meg csak hasznos lehet

    figyi kérdeznék, Nándi néha nagyon furin szöttyög mintha lenne valami az orrában de nincs, szívom és alig jön valami aztán meg megint úgy szöttyög mintha egy orrszívónyi lenne az orrában de valahol máshol, hátrébb, néha az orrában tejet látok, lehet h az megy hátra valahova? most már két hajnalban is szívtam mert azt hittem nem kap levegőt de alig jött valami és aztán nemsoká már semmit nem hallottam, szóval furi

    ma du jó nagyot sétáltunk a hidegben, muszáj volt Levit megfuttatni, kölkék fél kilenc óta alszanak, most Nándi megébredt picit de már ő is alszik, apa koncerten én meg ráérek de már megyek én is mert

    jó éjt! ja azt még elmesélem h csináltunk töklámpást, Levi bevitte és nagy sikere volt, tettek bele gyertyát, lekapcsoltak meg besötétítettek és nézték a fényét, meg elvitték a többi csopiba is megmutatni, nagyon örömködött Levi

    na tényleg lépek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 15. 13:2694367.

    Sziasztok!

     

    Reggel óta édes kettesben vagyunk apával. Aprónép oviban meg bölcsiben. Olyan furi, nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen. Végre tudtunk egy kicsit beszélgetni anélkül, hogy belevisított volna valaki :D. Főztem fincsit és úgy beédeltünk, hogy nem kellett felugrani 100x. Persze azért nagyon hiányoznak. Alig várom, hogy induljunk már értük.

     

    Emese: tök jól hangzik a buli. A gyereknek jobbulást!

     

    Piramis: szetm csak helyi reakcióról lehet szó. Ne masszírozd, nem is kell rákenni semmit. Magától elmúlik. Ha nem vidd vissza a gyerekorvoshoz Noémit.

     

    Gyoni: nálunk is folyton leveszik a papucsot (papuccsal már nem is próbálkozok) meg a zoknit a gyerkőcök. Gyakran az udvaron is csak azt veszem észre, hogy mint két kis cigány purgyé már megint mezítláb vannak, mindegy milyen idő van :D.  

     

    Su: szorítok, hogy megkapd a munkát. Sztem ez nem is vészes munkaidő. Legalább reggel eltudod vinni őket oviba meg bölcsibe. A nyelvtudás mostanában nagyon kell.

     

    Svéd munka: olyan munkát akartak ajánlani ami nem állandó helyre szól, hanem mindíg oda "dobnak" ahol éppen nincs orvos. Köszi de két gyerekkel ezt inkább kihagynám. Azóta kerestek Angliából és Finnországból is. A finnországi interjúra Miki felmegy Pestre 27-én, pusztán csak kiváncsiságból. Mindent megadnak (pld házhoz jönne a nyelvtanár) csak menjünk. Szóval lenne külfödi munka dögivel. Sztem a következő két évben az orvostársadalom krémjét elszívják. Ijesztő, hogy pártunk és kormányunk mindezt tétlenül nézi.

     

    Ha csak nem jön valami nagyon kedvező ajánlat a májusi sürgősségi szakvizsgát még megcsináljuk. Aztán meglátjuk. Szereztünk anyanylevi angoltanárt heti 1 alkalommal beszélgetünk vele. Én még mindíg azon vagyok, hogy csak legvégső esetben megyünk de sajna nagyon közel vagyunk hozzá.

     

     

    Rólunk ennyit....

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. október 14. 12:2294366.

    Sziasztok.

     

    Itt is fortelmesen hideg van. Az ejszaka ota havaziiiiiik....  Es a reggel, mikor eljottem melozni, 1 fokocska volt...  Mind a ket gyerkocot otthon tartottam ma, mert amugy kutya bajuk, nincs lazuk, jo a kedvuk, de fortelmesen kohogtek a  reggel. Gondoltam, hogy ha mar a tegnap delutan ota bennt ultek es ha ma is bennt maradnak, akkor hatha kissse alabb hagyna... Es igy a csajom nem megy ma tancorara sem... Ez volt legnagyobb banata, tavolrol sem a sulit banta legjobban!  

     

    En jol vagyok, alig kezdek helyre zokkenni. Rengeteg  munkam volt egesz mult honapban es a ho elejen is, igy ki voltam fasirozva... A hetvegen meg egy hatalmasat buliztunk is es vasarnapra vegkepp kidoltem. Irto jo buli volt, egy Club-ba mentunk, ahol csupa Oldies zenet lehet hallgatni es en azt nevezem zenenek, a tobbi az csak zorej...  Gyerekkoromban apukam nagy zene-imado volt es mindig onnan tudtam hogy egyedul van otthon, mikor en sulibol ertem haza, hogy bombolt a zene, meg a lepcsohazbol hallottam...  Boney M, Abba, Bad Boys Blue, ilyenek mennek abba a Club-ba. A volt osztalytarsaimmal mentunk. Beszeltem most 2 hete a baratnommel, akivel sulis korunkba mindig eccerre unnepeltuk a szulinapunkat, hogy mi lenne ha most is egyutt unnepelnenk. Igy szuletett meg az otlet es annyira jo volt, hogy eldontottuk, hogy havonta, max masfel havonta elmegyunk ide bulizni.

     

    Na, megyek, ma hala istennek kevesebb a munkam, eppen ebedeltem (s ez nagy szo, altalaban annyi idom sincs, hogy egyek delben es akkor este hazaerek es uritenem ki a hutot, olyan ehes vagyok... ).

    Pusz mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94364)
    2009-10-14  06:29
  12. 2009. október 14. 10:5194365.

    SZiasztok!

     

    Hat a negyed hatkor keles az eleg brutal , nekem olyan furcsa, hogy delutan meg alszik Levi is... Lehet, azert ebred olyan koran.

    Nalunk Noemi meg napi 1x alszik napkozben, aztan reggel 7,30-ig durmolnak szerencsere.

    Emlekszem Levire, mikor nalatok voltunk, olyan pasi modra defilalt bugyiban es poloban, de mostanra tenyleg keves az bentre is,  nem lehet hogy azert pisil ejjel?

    Annaval is csatazunk allandoan a zoknin, o is mezitlabas.

    Ma kene vegyunk vegre egy szonyeget a haloba, mert csupasz es hideg, volt egy gyapjuszonyeg, de allergias az egesz csalad ra, igy kiraktuk, de most meg marhara hideg igy a padlo, meg sehogy sem nez ki. 

    tegnap oldalast sutottem, nagy sikere volt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945265 (94364)
    2009-10-14  06:29
  13. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 14. 06:2994364.

    sziasztok

    Climbz gratu a bölcsihez! édes lehet a seprű jel, még nem is láttam olyat gyere gyakrabban ha tudsz!

    Su gratulálok az eddigiekhez, ügyes legyél a köv fordulóban is viszont ti akkor megtanultátok a nyelvet rendesen, az is valami, ami mára már csak egy a sok idegen nyelv között

    munkaidő is tök jó!

    Piramis sajnálom h így becsomósodott az oltás helye, csak elolszik pár nap alatt!

    itt is marha hideg van, előszedtem a téli cuccokat

    megőrülök Levitől, állandóan zokni meg nadrág nélkül mászkál itthon, hideg keze lába de nem hajlandó semmit felvenni a bugyi pólón kívül meg most naponta bepisil éjjel nemtom mit csináljak, majd leállítom az esti folyadékot nullára

    ja és folyton negyed hat, fél hatkor kelünk , Nándi szöttyög, Levi közli h pisis és megy fürdeni,de legalább alszik du

    na megyek keltem apát, cupp

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. október 13. 21:0194363.

    Hurra, Su, en gondoltam rad, tenyleg!!! Fel egykor etettem Noemit es rapillantottam az orara, gondoltam, most javaban izgulsz

    Orulok, hogy jol ment!!! Latod/latod, az ember sosem tudja, hol veszi hasznat a bele sulykolt nyelvnek....

    Climbz: meglatod, minden jo lesz Floraval, ugyes nagylany o mar de aranyos a sepru

     

    A reggel lehavazott, persze tizre elolvadt, es olyan  hideg szel volt, hogy azt hittem minusz fok van, de nem volt. Anna teljesen odavolt, ugralt az ablaknal, hogy akkor most ugye tel van?????

    Tenyleg, Climbz, akarom kerdezni, Noemi kapott ismetlo Prevenart es Pentavac-ot, mindkettot egy-egy combba. a jobboldali oltas becsomosodott, kb egy kisebb mogyoronyi kemeny dudor van, kicsit piros is. El fog olszlani? Nagy bajt jelent? Biztos faj, amikor maszirozni proabalom, mindig elloki a kezem, es rugdal.

    Biztos jonnek a fogai, mert iszonyuan kipirosodott a feneke, kituteses, szoval szornyu, kinlodok a popsikremekkel,van vagy 4 felem itthon es talan a sudocrem enyhitette egy kicsit, de meg igy is borzaszto.

    Na, ennyi rolunk, sziasztok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. október 13. 21:0194362.

    Hurra, Su, en gondoltam rad, tenyleg!!! Fel egykor etettem Noemit es rapillantottam az orara, gondoltam, most javaban izgulsz

    Orulok, hogy jol ment!!! Latod/latod, az ember sosem tudja, hol veszi hasznat a bele sulykolt nyelvnek....

    Climbz: meglatod, minden jo lesz Floraval, ugyes nagylany o mar de aranyos a sepru

     

    A reggel lehavazott, persze tizre elolvadt, es olyan  hideg szel volt, hogy azt hittem minusz fok van, de nem volt. Anna teljesen odavolt, ugralt az ablaknal, hogy akkor most ugye tel van?????

    Tenyleg, Climbz, akarom kerdezni, Noemi kapott ismetlo Prevenart es Pentavac-ot, mindkettot egy-egy combba. a jobboldali oltas becsomosodott, kb egy kisebb mogyoronyi kemeny dudor van, kicsit piros is. El fog olszlani? Nagy bajt jelent? Biztos faj, amikor maszirozni proabalom, mindig elloki a kezem, es rugdal.

    Biztos jonnek a fogai, mert iszonyuan kipirosodott a feneke, kituteses, szoval szornyu, kinlodok a popsikremekkel,van vagy 4 felem itthon es talan a sudocrem enyhitette egy kicsit, de meg igy is borzaszto.

    Na, ennyi rolunk, sziasztok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. október 13. 21:0194361.

    Hurra, Su, en gondoltam rad, tenyleg!!! Fel egykor etettem Noemit es rapillantottam az orara, gondoltam, most javaban izgulsz

    Orulok, hogy jol ment!!! Latod/latod, az ember sosem tudja, hol veszi hasznat a bele sulykolt nyelvnek....

    Climbz: meglatod, minden jo lesz Floraval, ugyes nagylany o mar de aranyos a sepru

     

    A reggel lehavazott, persze tizre elolvadt, es olyan  hideg szel volt, hogy azt hittem minusz fok van, de nem volt. Anna teljesen odavolt, ugralt az ablaknal, hogy akkor most ugye tel van?????

    Tenyleg, Climbz, akarom kerdezni, Noemi kapott ismetlo Prevenart es Pentavac-ot, mindkettot egy-egy combba. a jobboldali oltas becsomosodott, kb egy kisebb mogyoronyi kemeny dudor van, kicsit piros is. El fog olszlani? Nagy bajt jelent? Biztos faj, amikor maszirozni proabalom, mindig elloki a kezem, es rugdal.

    Biztos jonnek a fogai, mert iszonyuan kipirosodott a feneke, kituteses, szoval szornyu, kinlodok a popsikremekkel,van vagy 4 felem itthon es talan a sudocrem enyhitette egy kicsit, de meg igy is borzaszto.

    Na, ennyi rolunk, sziasztok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. október 13. 21:0094360.

    Hurra, Su, en gondoltam rad, tenyleg!!! Fel egykor etettem Noemit es rapillantottam az orara, gondoltam, most javaban izgulsz

    Orulok, hogy jol ment!!! Latod/latod, az ember sosem tudja, hol veszi hasznat a bele sulykolt nyelvnek....

    Climbz: meglatod, minden jo lesz Floraval, ugyes nagylany o mar de aranyos a sepru

     

    A reggel lehavazott, persze tizre elolvadt, es olyan  hideg szel volt, hogy azt hittem minusz fok van, de nem volt. Anna teljesen odavolt, ugralt az ablaknal, hogy akkor most ugye tel van?????

    Tenyleg, Climbz, akarom kerdezni, Noemi kapott ismetlo Prevenart es Pentavac-ot, mindkettot egy-egy combba. a jobboldali oltas becsomosodott, kb egy kisebb mogyoronyi kemeny dudor van, kicsit piros is. El fog olszlani? Nagy bajt jelent? Biztos faj, amikor maszirozni proabalom, mindig elloki a kezem, es rugdal.

    Biztos jonnek a fogai, mert iszonyuan kipirosodott a feneke, kituteses, szoval szornyu, kinlodok a popsikremekkel,van vagy 4 felem itthon es talan a sudocrem enyhitette egy kicsit, de meg igy is borzaszto.

    Na, ennyi rolunk, sziasztok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Su
    Su
    2009. október 13. 19:2494359.

    Hahó csajok!

     

    Aprónép hangosan pancsol, apa felügyel, úgy hogy gyorsan leírom: a lehető legsikeresebb volt az interjú, de lesz még egy forduló okt. 23 után.

    Munkaidő tök jó lenne, 9-17-ig, központban, metro mellett, szóval mégse fél 8-8-ra érnék haza.

     

    És képzeljétek: a román nyelvtudásomra lesz szükség... 21 éve élek itt, de eddig még sehol sem volt rá szükségem, el is flejtettem rendesen. Most vizsont nekifekszem, és tanulok-tanulok, vagyis megpróbálom visszahozni passzívból.

    Köszönöm annak, aki szorított nekem:-))

    Pussz, a fürdőben kitört a balhé

     

    Climbz: pinehj, a munka megvár! Flórának gratu a bölcsihez!!

    Mi lett a svéd állásajánlattal? vagy meggondoltátok magatokat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. október 13. 18:4594358.

    Sziasztok!

     

    Tegnap írtam egy oldalt és elszállt:(.

     

    Most csak rólunk írok:

     

    Elkezdtük a beszoktatást Flórával a bölcsibe. Ma már ott maradt két órára. Sírt egy kicsit amikor otthagytam meg amikor érte mentem de állítóag közben jól elvolt. Főleg Vera néni ölében.  A gondozónőket már jól ismerem mert Zalán is oda járt második nekifutásra. Seprű lett a jele az én ki boszimnak:D.

     

    Zalán nagyon szeret oviba járni. Holnap reggel azért el kell vinnem Zalánt a bölcsibe, hogy ellenőrizhesse jó helyre jár-e a kishúga :D. Meg persze megnézhesse a seprűt a szekrényén.

     

    Ezen héten péntekig szabin vagyok. Annyi dolgom lenne de eddig még semmit se csináltam meg belőle :DDDD.

     

    Ma iszonyat idő volt itt. A bölcsinél egy nagy fát borított ki a szél rá a villanyvezetékre. Nem volt áram az egész épületben. A szomszédunk 4 tujáját is lerendezte a vihar. Ott fekszenek sorban az udvaron.

     

    Rólunk ennyit. Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Su
    Su
    2009. október 12. 18:1994357.

    Sziasztok!

    Piramis: holnap, azaz 13.án 15 órakor lesz, szorítsatok Lányok. Annyira nincs állás az idegenforgalomban, hogy az már ijesztő.

     

    Zsófi ma 2 oltást kapott, szegényke rögtön aludt utána 3 órát.

    Vettem a vaterán egy trambulint Fanninak, ma hoztam el azt is, és most a nappaliban tobzódik mindenki, ugrál, aki 80 kg alatt van

     

    Gyoni: az első kezelés úgy zajlott, hogy Fanni hanyatt feküdt, és utána izomtónus vizsgálat volt, azaz, nem szabadott engednie, hogy jobbra-balra-fel -le tolják a kezét-lábát. Ebből jött rá a pasi, hogy Fanni karjai gyengébbek stb.Utána jött a megerősítés, ami annyit jelentett, hogy a kezét a Fanni fején bizonyos pontokra tette, utána meg megismételte a gyakorlatot., hogy lenyomja Fanni kezét, Fanninak meg nem volt szabad engedni.

    Én viszont tornára számítottam- de állítólag ez is pont olyan fontos .  Na, majd kiderül.

    Mennem kell, kölkök közösen lépcsőt másznak, aminek rossz vége lehet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 12. 10:1494356.

    Az utolso mondatom is ertheto, ha visszafele olvassatok

    ha Mozillaban nyitom meg az nlc-t, akkor ezt muveli velem

    Szoval magyar ismerosokkel taliztunk csutortokon, eljottek hozzank, szombaton egyutt megyunk a magyar oviba

    Nalunk semmi erdekes, ujra hetfo van, ebed nincs, rendetlenseg van, ugyhogy megyek is

    Su: mikor is van az interjud?

     

    előzmény:
    piramis (94355)
    2009-10-12  09:53
  22. 2009. október 12. 09:5394355.

    Sziasztok!

    ramaty ido van,. egesz hetvegen esett, szerencsere nincs sar, csak viz, szep tisztak a jardak. Vegre kaptam elfogadhato aron Noeminek egy overallt a HM-ben, mar kineztem az Annaet is, csak o is kene hozza, nehogy tul kicsit vagy nagyot vegyek-

     

    em meg, eddig maileztunk, aztan eljottek, nagyon aranyosak, tremsi germen ,trap iyledre lataif yge zohknugam matvihgem  nokotrotusC
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_945265
    Torolt_felhasznalo_945265
    2009. október 12. 09:3694354.

    sziasztok

    Su front az volt, mert most jó ramaty idő van, ez lesz egész héten állítólag meg még hidegebb ...

    értem már, hát kívánom h sikerrel járjatok Fannyval! kiváncsi vagyok mik a mkódszerei, sok beszélgetés vagy mi? majd mesélj!

    hétvégénk jó programos volt, itthon sokat haladtunk, családoztunk, ittvoltak Eszpiék! Balázs is nagyon nagy fiú, és Levivel továbbra is szuperul elvannak, mellette egyáltalán nem kiabált meg durvult Levi! és este közölte h nagyon szereti Balázst

    előtte pénteken megegy gyerekkori barátnőmnél voltunk, neki is két fia van (nagyon sok a fiú mostanság) és jókat játszottak a kölkök, néha megtépték egymást aztán folyt tovább a játék este nyolc volt mire hazaértünk

    tegnap beüzemeltük a kemencét, előtte apa szépen lefestette az ajtókat úgyhogy most nagyon szép, még le kell meszelni fehérre 

    aztán más nincs, jól felhúztak reggel az otp-ben, az ovi szépen megkért h ott fizessük be az ebédpizt, hát eztán marad a posta, az otp ben egy ablak van, az egész fiók tíz négyzetméter, ennyit a banktitokról, fél órát vártam, végighallgattam h ki mennyi pizt fesz fel, köt le aztán idegsségemben a hitelkártyát adtam oda, kérdezte a csaj h biztos, mondom igen, majd mikor már lehúzta közölte h kp felvételnek számít, azért jó fej nem? nem mondta volna előbb, jó tudnom kéne de őt meg azért fizetik h én akármilyen hülye vagyok ő felhomályosítson... na mindegy

    szerencsére Nándi csak kicsit ébredt fel, aztán visszaaludt a kocsiban és azóta is alszik

    jaj tegnap három körül kiraktam a kocsijában a kertbe és fél hétkor ébredt, anyuék közben megjöttek meg elmentek, álom baba na megyek szétnézek hogy lehetnék hasznos

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Su
    Su
    2009. október 11. 13:0394353.

    Sziasztok!

     

    Jaj lányok, valami vadi erős front lehet ma, mindkét lányom olyan hisztis, hogy nem bírok velük..

     

    Szóval: Fannit azért akartam kineziológushoz vinni, hogy ha van rá mód akkor oldja egy kicsit benne a feszültséget. Tudjátok, születésekor a köldökzsinór szorosan 2x a nyaka körül volt, és most csupa olyan dolgot produkál, ami erre vezethető vissza: pánikszerűen fél, ha csak úgy simán áthúzzuk a fején a felsőt, nem lehet semmi az arca előtt, mert visít, hogy jaj, nem kapok levegőt..

    Ráadásul valószínüleg  a köldökzsinór miatt volt kissé oxigénhiányos állapotban és ez okozhatta a hypotóniát is. Reméltem, hogy egy kineziológus esetleg tud ezeken az érzéseken oldani.

    Egyébként pénteken megismételtük a hallásvizsgálatot, és szerencsére, az égvilágon semmi baja, úgy hogy pusztán figyelmetlenségből nem hall meg dolgokat, esetleg nem is akarja meghallani ( ?) A szédülést nem tudom, erre tippeltünk, de mit ez oké, így lehet, hogy az csak kitaláció.

    Ahová vinnem kéne az a TSMT , azaz tervezett szenzomotoros tréning- ez az a terápia, ami követi a Dévény tornát, ha szükséges.

     

     

     

    Gyoni, én is nagyon sajnálom, hogy ellopták a Suzukitokat, ez tényleg borzasztó már ! Reméljük elkapják őket, pláne, ha egy bandáról van szó.

    Levinek tényleg volt mázlija, de azért ez a száj felrepedés is fájdalmas lehetett neki

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 9. 12:5094352.

    Sziasztok!

     

     

    Gyoni: bakker, nem mondod komolyan, hogy a kocsitokat..!!! Mocsok tolvaj vilag, hat ez nem lehet igaz! Nagyon sajnalom!!!!Gondolom meg nem is tertetek joforman magatokhoz azota.

    Levinek jobbulast!!

     

    Szegeny Patrik, tenyleg olyan szornyu a hanyas (nekem az a mumus amugy is), meg neked is jol kijutott, Rita, hogy egyedul mehettel az ugyeletre, no meg jol el is bantak veletek, en nem tudom, egy gyerekorvos hogy lehet ilyen bunko!! Miert megy gyerekorvosnak???? En a helyedben megnezetnem egy magannal, inkabb legyen egy utatok pluszban, de nehogy baj legyen a kicsi fulevel.

     

    Palloemese: de jo, hogy jottel, azert jo erzes, hogy meg olvasgatsz es irsz nekunk!!!! Engem erdekelne a hajad, majd tegyel kepet , ugyis ezer eve nem lattunk

    Ez a delelott-delutan jaras tok ismeros nekem, en mikor kolyok voltam suliba jartunk idonkent delutan, en nagyon csiptem, mert jo nagyokat lehetett reggel aludni

    Meg a SU haja is erdekelne, de o nem rakott kepet

    Vegul valtoztattal valamit azota? Befestetted, vagy ugy maradt?

    Anna imadja a Barbie flmeket, nagyon szepen koszi!!!!

     

    En nem ismerem a kineziologiat, es ez a masik, ahova vinni akartad, az gyogytorna lenne, vagy valami erosito kezeles? Ez durva, hogy nem hall jol, meg szedul! Es mik az egyensuly probelemai knkretan?

    Nem hangzik jol...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top