Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 végi babaprojekt

fló
Létrehozva: 2004. november 4. 10:35
Sziasztok!

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik 2004. novemberétől vagy decemberétől próbálkoznak élesben és akikkel együtt élhetnénk át lépésről lépésre a várakozás örömteli pillanatait. Tudom, hogy sok hasonló fórum van már, de ők jóval előrébb járnak a témában.
Mi most novembertől próbálkozunk!! És ti?
  1. 2010. november 30. 13:5188901.
    Livi: grissinit süt. Ugyan fogalmam sincs mi az, de biztos jó lesz 
    előzmény:
    sendi (88900)
    2010-11-30  13:04
  2. 2010. november 30. 13:0488900.

    Köszönöm szépen!

     

    Hát igen, teljesen egyetértek. Remélem jövőre össze is jön pár nap kettesben! 

     

    Van még egy jelentkezőnk a jövő heti talira, úgy tűnik Livi is csatlakozik! Már alig várom. 

    előzmény:
    szilvie (88899)
    2010-11-30  09:57
  3. 2010. november 30. 09:5788899.

    Edina, Isten éltessen sokáig, legyen szép napod (remélem gyógyultabban)... Kéne neked 1-2 nap wellness kettesben Misivel, hogy kialudd magad.

     

    előzmény:
    sendi (88898)
    2010-11-29  18:44
  4. 2010. november 29. 18:4488898.

    Gabi: tegnap elfelejtettem Katának sok boldog névnapot kívánni. Bocsánat 

     

    Szilvi: a bulit fixre mondta Bezsu, Gabi, Dorcsi és én. Vagy te és akkor még Tina, ez összesen hat fő.

     

    Én próbáltam még Livit agitálni...

     

    Ma elmentem az orvoshoz, mert nem múlik a köhögésem és semmi sem segített. Már fáj a hasfalam, doki közölte még nincs sérvem. Remek.

    Írt valami bogyókat, remélem holnapra már jobb lesz, mert 5 napja nem alszom még annyit sem, mint amennyit egyébként szoktam. 

    előzmény:
    szilvie (88897)
    2010-11-29  08:46
  5. 2010. november 29. 08:4688897.

    Gabi, tényleg szuper képek, szeretem az ilyen világos-steril színvilágot.

    Balettszerkó :-) Nagyon csini...

     

    Csajok, akkor az adventi talin hányna leszünk?

    December 9. csütörtök délelőttről beszélünk.

    Lehet, hogy Tina barátnőm is el tud jönni és akkor csapunk egy kis színtanácsadást is, megnézzük kinek mi áll a legjobban és mi egyátalán nem. Engem pl. letiltott a barna ruhákról :-)

     

    előzmény:
    duckylion (88895)
    2010-11-24  10:50
  6. 2010. november 28. 17:2688896.

    Sziasztok!

     

    Gabi: nagyon szépek a képek, Kata szemei gyönyörűek, Alízt pedig nem ismertem volna meg, ha véletlenül találkoztunk volna :-)

     

    Tali:

    - Szilvi szilvás sütit hoz, Csaba megcsinálja a pizzagolyót, amit frissen sütünk majd meg

    - Bezsu valamilyen édes sütivel készül

    - én sósat sütök

     

    Gabi, Dorcsi?

     

    Ezenkívül azt beszéltük meg, hogy mindenki hozna egy-egy üveg/doboz üdítőt. 

     

    Beus: milyen a munkába való visszatérés? Gyerekek hogy viselik? És te? Tibi?

     

    Mi betegek vagyunk. Anna már kifelé megy belőle, holnap már ovi. Én 4 napja köhögök. Száraz, nem múló, ugató köhögés. Botrányos. Ma 4-kor keltem. Lillának folyik az orra. Szóval lehetnénk jobban is. 

    előzmény:
    duckylion (88895)
    2010-11-24  10:50
  7. 2010. november 24. 10:5088895.

    Sziasztok, 

     

    Ismét utólag kívánok Boldog Születés és Névnapot minden mostanában ünneplőnek!

     

    Még mindig csak ritkán tudok jönni a laptop gondom miatt, de a talit nagyon várom már.

    Én is okézom a pizzagolyót, mondjátok, hogy mit vigyek, enni, inni, nasolni? Vagy csinálunk valahova egy táblázatot, hogy ki mit hoz?

     

    Bezsu, nagyon jó lehetségek találnak meg téged mostanában! Mi lehet a próbaénekléssel, hogy sikerült?

     

    Beus, akkor már dolgozol is? És akkor maradtál anyukádéknál?

     

    Sendi, nagyon szépek vagytok a fotókon, a lányok is csodaszépek! Drukkolok az ovihoz! Bár az tényleg jó, ha a nagyszülők is tudnak majd vigyázni rájuk.

     

    Mi is voltunk mostanában libegőzni, a várban, Visegrádon. Most hétvégén Galyatetőre készülünk, jó lenne, ha esne egy kis hó. Na persze, ha nem lesz senki beteg. Katán kívül már mind átestünk egy torokfájós, köhögős betegségen, Katának ma kezdett el folyni az orra, pont ma mennénk oltásra...  

     

    Hoztam pár képet is a csajokról. Aliz balettszerkóban, december 21-én lesz bemutató órájuk, nagyon titkolózik a Aliz, nem árulja el mivel készülnek :-)  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  8. 2010. november 20. 10:3188894.

    Livinek sok boldog születésnapot kívánunk!

     

    Ki merre?

    Mi tegnap este kiruccantunk apával. Alsópetényben voltunk vacsizni sógornőmékkel, az ő gyerekeikkel, jól sikerült. Már harmadszor voltunk libanapon itt a Hármaskönyv Fogadóban.

     

    Képzeljétek el elkezdtem tornázni, heti két alkalom. Játszóházban tartják, közben vigyáznak Lillára, játszanak vele. Közben fél szemmel tudom figyelni is, szóval tök ideális. Csütörtökön ráadásul utána az ő korosztályának van mesetorna, azon is ott maradunk.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  9. 2010. november 14. 16:4288893.

    Geronak sok boldog születésnapot kívánunk!

     

    Edit: nálatok mi újság? Te is nagyon eltűntél ...

    (tudom, lógok egy levéllel, pótolni fogom 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  10. 2010. november 13. 19:0388892.

    Na, összevissza írok....

     

    Szóval a csudajáték és Fuss el véle ugyanaz. :-) De a Csudajáték már nem "működik" aktívan, át lett téve az egész a fusselvele.hu-ra...

    előzmény:
    bezsu (88891)
    2010-11-13  19:01
  11. 2010. november 13. 19:0188891.

    de igen, csak átalakut, és mivel a boltot Fuss el vélének hívják, agy a honlap is az lett.

     

    Jó nézelődést! :-)

     

    Szilvi, Boldog Névnapot!!!!! 

    előzmény:
    E-dit (88889)
    2010-11-13  10:40
  12. 2010. november 13. 14:4988890.

    Szilvinek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

     

    Beszéltem tegnap facebookon Balnival, jól vannak, mindenkit puszil. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  13. 2010. november 13. 10:4088889.

    Bezsu, nem a csudajáték volt a ti honlapotok???

    Épp teganp nézelődtem rajta, írni is akartam, milyen jó társasjátékaitok vannak.

     

    Ennyire hülye vagyok? Honnan vettem akkor, hogy az a tiétek?

    előzmény:
    bezsu (88888)
    2010-11-13  08:57
  14. 2010. november 13. 08:5788888.

    Lányok, elindult a játékbolt webshop-ja, neten is lehet most már rendelni meg nézelődni!!

     

    www.fusselvele.hu

     

     

    előzmény:
    sendi (88887)
    2010-11-12  10:36
  15. 2010. november 12. 10:3688887.

    Mi múlt hétvégén kisvonatozni voltunk Királyréten.

    Mondjuk Beus az tőletek megint messze van. :-(

     

    Én javasoltam, hogy menjünk fel a várba, de Misinek ahhoz nem volt kedve. Meg valószínűleg Anna azt nem is élvezte volna annyira.

     

    Sajnálom, hogy már ilyen hamar vissza kell menned melózni. Biztos nem tudnál eljönni a talira?

     

    Engem a héten (tegnap) megint jó hír talált meg, megszavazták, hogy a nők negyven éves munkaviszonnyal elmehetnek nyugdíjba, így anyu jövőre már itthon marad. Így már nem aggódom annyira az ovi miatt, mert ha nem veszik fel Lillát, akkor beíratom magánba heti három napot, kettőt meg vigyáznak rá a nagyszülők. 

    előzmény:
    Beuska81 (88886)
    2010-11-12  08:57
  16. 2010. november 12. 08:5788886.

    Boldog névnapot Martinnak is! Tegnap el is felejtettem!

     

    Bezsu, most mi van minden este? Mert írtad, hogy csak heti egyszer lenne este a kórusvezetés vagy mi. 

     

    Hétvégén ki merre megy, szép lesz az idő! Gondolkodom, hogy elmegyünk a Tatai-tóhoz, nagyon szép kis hely! Hétvégén voltunk a budai vár labirintusba, Beni eléggé be volt... Meg sétáltunk, jó volt. Libegőzni egy hónapja voltunk. Maciparkban 1 éve, de az messze van eléggé. 

    előzmény:
    bezsu (88884)
    2010-11-10  15:45
  17. 2010. november 11. 13:5788885.
    Rékának és Martinnak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  18. 2010. november 10. 15:4588884.

    Akkor OK a pizzagolyóra! :-))

     

    A kórusvezetés heti egy alkalom lenne csak, és készülni sem kéne rá sokat....

     

    És nem is ütközik a másik próbámmal.... nem tudom.... olyan hülyeség ez az egész, hogy minden este van....  :-((

    előzmény:
    sendi (88882)
    2010-11-10  14:54
  19. 2010. november 10. 15:1788883.

    Sziasztok!

     

    Kicsit megkésve: Boldog szülinapot Livinek és Lackónak!

    Pati Rékájának boldog névnapot! Mi lehet velük?!?!?

     

    bezsu, képeken is látszik, hogy már milyen ügyes Roli! Mi meg kitaláltuk Tibivel, hogy megtanulunk snowboard-ozni (nem tudunk síelni sem). Pestszentlőrincen van is egy olyan pálya, amit kifejezetten erre ajánlanak,valamikor megnézzük. Ha beleszerelmesedünk, akkor majd Botit aztán Benit is kitanítatjuk, hogy családi program lehessen belőle. Mondjuk a hideget nem annyira szeretem, de talán ha mozgok majd nem fázok.

     

    Jók lettek a képek! Nagyon csinik vagytok lányok! Kár, hogy Szilvi nem került rá. Úgy sajnálom, hogy nem mentem. A decemberi találkozó akkor hétköznap lesz?

     

    Sendi, "mindig kellene egy picike", akkor most kellene apát fűzni? Vagy már te sem kapható a harmadikra?

    Nekem még Beni is picike, bár termetre tényleg az. 93 cm így háromévesen. :)

     

    Elkezdtük az ovit végre! Múlthéten kedden ment először. Reggelente van pityergés, volt hogy a lakótelepen az ablakból is kinéztek úgy sírt, de aztána amikor nagy neheze leszedik rólam az óvónénik utána megnyugszik és szépen elvan. Ma már ott is alszik. Sajnos muszáj volt begyorsítani a beszoktatást, mert a szüleim már "nem érnek rá" ezért hétfőn mehetek dolgozni. 

     

     

    előzmény:
    sendi (88870)
    2010-11-04  10:51
  20. 2010. november 10. 14:5488882.

    Azt beszéltük Szilvivel, hogy mivel nála a stúdióban semmi nincs (tányér, villa, pohár, stb.) átjövünk hozzánk. Itt kényelmesen le tudnánk ülni.

     

    Csaba és/vagy Szilvi csinálnának előre pizzatekercset szósszal, amit frissen megsütünk. Ennek költségeit elosztanánk. Erre várnék választ!

     

    Drukkolok én is a meghallgatás miatt.

    A karvezető állásra nem tudok mit mondani. Az esti elfoglaltság nem valami családbarát. Mennyi előkészület kell egy naphoz? 

    előzmény:
    bezsu (88881)
    2010-11-10  13:32
  21. 2010. november 10. 13:3288881.

    Húú, én még ott nem tartok, hogy süti....

    Még nem tudom, a múltkor tök fini kakaós kalácsot sütöttem... De lehet méteres süti is, azt ismeritek? Csak ahhoz kell villa meg tányér.... Inkább olyan kéne, ami kézzel ehető, nem? Most akkor hogy lesz? Szilvinél leszünk végig, vagy majd átmegyünk hozzátok, Sendi?

     

    Docsi, köszi! :-))

     

    Ma meg megkerestek egy kórusból, kéne nekik egy karvezető.... egyik barátnőm tovább dobta nekem a labdát....hát nem tudom.... én elvállalnám, még fizetnek is érte valamennyit, de ugye este van... :-S Megbeszéljük Gáborral még....

     

    Én is örülni fogok neki, ha jövőre legalább egy évig egy helyre kell majd mennem a fiúkért....

    előzmény:
    sendi (88880)
    2010-11-10  11:46
  22. 2010. november 10. 11:4688880.

    Köszi mindenkinek a dicséreteket! 

     

    Bezsu: a te képeid is szuperek!

    A törölt felhasználó azért van, mert én általában "Új hozzászólás"-t kezdek, nem valaki után reagálok válaszként.

     

    Dorcsi: remélem felveszik Lillát, mert nagyon minden szempontból bonyolult lesz az élet, ha kétfelé kell járkálnunk. És nem csak nekünk reggel, hanem apunak/anyunak délután. 

     

    Igen, a lányok képe is Szilvi munkáját dicséri.

    Felhívott múlt hét pénteken délelőtt, hogy van nála egy fényképező, amit letesztelne, de nincs éppen modellje. Hát kapva-kaptunk az alkalmon. 

     

    Már alig várom a decemberi talit is. Tervezgetem mit fogok sütni.

    Ti mit hoztok?

     

    Nem válaszoltatok a pizzagolyós ötletemre!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946299 (0)
     
  23. 2010. november 10. 11:0688879.

    Sziasztok!

     

    A Bezsu képeit már megdicsértem, de tiédet is megdicsérem :-) Na meg persze Szilvit is, nagyon tetszenek a képek, szépek a színek! Nagyon jó fotózási helyszín Szentendre, tetszenek ezek a színes házak, kapuk...

    Sendi: lányokról szuper ez a fénykép! Ezt is Szilvi készítette? Stúdióban?

    Hátha sikerül...csak lemondja még valaki! :-)))

     

    Próbaéneklés? jesszus, de ügyes vagy! Jó lenne szépen énekelni...vagy hangszeren játszani... 

     

    előzmény:
    sendi (88875)
    2010-11-09  10:23
  24. 2010. november 9. 22:0988878.
    Bocsánat, ez 2x ment el.... :-S
    előzmény:
    bezsu (88876)
    2010-11-09  22:06
  25. 2010. november 9. 22:0888877.

    Sziasztok!

     

    Mi ez a sok "törölt felhasználó" az előzményeknél???

     

    Sendi, ez jó hír!! Helyesek a lányok a képen!! És te is jól nézel ki!! :-)) Meg lehet nézni valahol a többit is??

     

    Az enyémek ITT vannak, akit érdekel..... :-))

     

    Szilvi, nagyon jók lettek!! Mint mindig.... :-)
    Köszönjük szépen!!

     

    Lányok, kérek egy kis drukkot hétfőre! Megyek egy próbaéneklésre a Rádió Énekkarba, hátha lesz belőle valami......

     

     

    előzmény:
    sendi (88875)
    2010-11-09  10:23

Címlap

top