Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 végi babaprojekt

fló
Létrehozva: 2004. november 4. 10:35
Sziasztok!

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik 2004. novemberétől vagy decemberétől próbálkoznak élesben és akikkel együtt élhetnénk át lépésről lépésre a várakozás örömteli pillanatait. Tudom, hogy sok hasonló fórum van már, de ők jóval előrébb járnak a témában.
Mi most novembertől próbálkozunk!! És ti?
  1. 2010. október 23. 13:3888851.

    Beus: Tibinek jobbulást, sajnálom, hogy nem tudsz jönni. Biztos jó lesz.

     Én már alig várom.

     

    Misi ma reggel úgy ébredt, hogy szédül, hányingere van. Anyósom kórházban, egy hete olyan szívritmus zavara lett a doki által felírt gyógyszertől, hogy majdnem leállt a szíve + a veséi. Most már jobban van, Misi most elment meglátogatni, vitt neki kajcsit.

     

    Gondolkoztam a kori dolgon, jövő héten nem lesz, de két hét múlva elmegyek én is Annával és beszélek az edző csajszival, mit lát benne. Mert azért tegyük hozzá, ok, ügyes, jó érzéke van az egyensúlyos dolgokhoz (16-os bringán kétkeréken csak úgy repeszt, meg  labdásokhoz is), de  most nem nehéz kitűnni az abszolút kezdők között.  Persze én így is büszke vagyok! Meglátjuk mi lesz, majd beszámolok.

     

    Gabi? Te jössz holnap? 

     

    előzmény:
    bezsu (88850)
    2010-10-22  23:36
  2. 2010. október 22. 23:3688850.

    Sajnálom Beus, és Tibinek mielőbbi gyógyulást!!

     

    Te meg most kivételesen tartsd távol magad tőle! ;-)

     

    Sendi, ez csak úgy eszembe jutott..... :-)
    Ha egy gyerekre az edzője/tanára azt mondja, hogy tehetséges, a gyerek szereti, amit csinál, nem nyűg neki, akkor had szóljon!

     

    Én tudom, velem végigcsinálták, az más kérdés, hogy ha az ember elindul egy vonalon, amiben jó, akkor is vannak nagyon kemény mélypontok, de ha jó a tanár, akkor azokon is túl tudja lökdösni a gyereket, de csak akkor, ha a szülő segít neki (a gyereknek és a tanárnak is!!)ami néha rohadt nehéz lehet..... látni a gyereken, hogy most nem az érdekli, nem akarja, elege van az egészből, de szülőként, felnőtt fejjel meg tudni, hogy igenis megy neki, és csinálni kell, mert sikerei lehetnek, és többet tudhat, mint az átlag valamiben....... Nem egyszerű.

     

    Nem tudom, hogy én mit csinálnék egy ilyen helyzetben......

    előzmény:
    Beuska81 (88849)
    2010-10-22  22:23
  3. 2010. október 22. 22:2388849.

    Sziasztok!

     

    SAjnos le kell mondjam a vasárnapot, Tibi egyre rosszabbul van, nagyon lázas, szinte egész nap alszik. :( Úgyhogy tartom a frontot, le-fel szaladgálok a gyerekek és közte, közben a  fiúkat lefoglalni főzés mosás takarítás közben, hogy csendben legyenek ügye...

    Nagyon remélem, hogy engem nem fertőz meg, mert ő hétfőn tutira elmegy dolgozni én meg akkor nagyon szívok. Nagyon hamar el tudja felejteni, hogy neki milyen jól jött a segítség. 

     

    Sendi, én már 3 évesen láttam, hogy nagyon ügyes! Pedig mit sem értek a dologhoz. Majd ő eldönti, hogy akar-e profi lenni! Én az edzőre hallgatnék.

    Sógornőm is elsorolta, hogy a 8 és 10 éves gyerekei mi lesznek ha nagyon lesznek, csak lestem. Szerintem ezt a gyerőcnek kellene, persze nem most, majd. 

     

    Boti sem törli a fenekét, vagyis az oviban igen, de itthon kitörölteti még azt is. Mondjuk inkább én alaposan, mint a gagyákat fehéríteni napokig. Benit is ha látom elkapom inkább.

     

    Megyek ledőlök, mert hulla vagyok.

     

    Jó éjt!

     

     

    előzmény:
    sendi (88848)
    2010-10-22  15:53
  4. 2010. október 22. 15:5388848.

    ... nem is tudom ...

    Szerintem ebben az évben még bőven elég, ha megtanul még stabilabban közlekedni a jégen, rendesen megállni, kanyarodni, esetleg hátrafelé menni.

    Aztán majd jövőre, ha tényleg ennyire tetszik neki és megy, akkor majd elgondolkozom rajta. Van egy ovis társa, aki ettől az évtől már műkorizni jár, de neki van két húzóerő nővére.

     

    Megbeszéltük Szilvivel, hogy fél 2 körül indulunk, úgyhogy 2-kor Szentendrén találkozunk vasárnap! Tök igazad van, nem mond olyan rossz időt és már leszerveztük a családdal, ne hagyjuk ki. 

    előzmény:
    bezsu (88847)
    2010-10-22  13:32
  5. 2010. október 22. 13:3288847.

    De klassz, hogy ilyen jól megy neki!! :-)

    Akkor meg miért nem?

     

    Attól még nem kell neki profinak lenni, max. jobban meg többet fog tudni, mint az átlag...... Persze, nem kell élsportolót nevelni belőlük....

    előzmény:
    sendi (88846)
    2010-10-22  11:43
  6. 2010. október 22. 11:4388846.

    Én részemről lepasszoltam a lányokat, kb. 6-ig ráérek. Öltözködést megoldom, bár ilyen szempontból egy tavaszi fotózás talán jobb lett volna.

     

    Alkalmazkodom hozzátok. 

     

    Betegeknek jobbulást, mi már nagyon kifelé lábadozunk.

    Anna ma megint volt korizni, apu azt mesélte a csajszi aki tartja azt mondta neki nyugodtan átmehetne műkorizni, mert ő profikkal már nem nagyon akar foglalkozni  De maradunk itt. Nem szeretnék én profi korist belőle, élvezze ki azt az 50 percet. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  7. 2010. október 22. 11:3488845.

    Ne maradjon el!!

     

    Vasárnapra napos-felhős időt mondanak, és 15 fokot! :-)) Az azért nem olyan hideg!

    És olyan szépen tudnak lenni az őszi színek-fények!

    Én nem hagynám ki!

    előzmény:
    szilvie (88844)
    2010-10-22  10:26
  8. 2010. október 22. 10:2688844.

    Beus, ez a szentendrei fotózás, amit mondtam Esztergomban, hogy összejövünk, sétálunk és egy -egy jó kis helyszínen lövök pár képet arról, aki szeretné. Utána kb. 10 db képet retusálva odaadok ajándékba.

     

    Viszont: elég hideg let lányok. Úgy kéne, hogy rétegesen öltöztök, hogy ne a pufikabát foglalja el a kép nagy részét. Olyat is lehet, hogy ledobjátok a kabátot amig kattintok, de jöhettek kötött pulcsi, kötött kardigán, mellény, sapi, sál kominációban is.

     

    Ha úgy döntünk, hogy maradjon el, mert hideg van, akkor szóljatok és akkor majd csak a decemberi sütis talin fotózok benti képeket.

    előzmény:
    Beuska81 (88842)
    2010-10-21  17:21
  9. 2010. október 21. 20:0688843.

    Elkiabáltam.... :-(
    Roli is beteg lett, totál nátha, és hőemelkedése van. Ramatyul néz ki szegény, de ő szinte sosem lázas. Remélem, hétvégére már jobban lesz.

     

    Én megyek mindenképp! Megbeszéltük Gáborral..... Akkor 14h körül találkozzunk ott?

     

    Beus, nyáron voltunk egy intenzív 2 hetes tanfolyamon, (minden nap egy óra), és most kezdte szeptember elejétől heti 2x.
    Ez vízhez szoktató csoport (picik, 4-5 évesek), és ilyenek vannak , hogy víz alá merülés, siklás hason, felfekvés a hátukra, lábtempó, Roli mostmár egy egész hosszt végigúszik a hátán lábtempóval úgy, hogya kaszkodik a hasán egy deszkába. Simán be mer ugrani minden nélkül tök egyedül, és nagyon élvezi!

    Ma mesélte, hogy meg tudja csinálni a "döglött békát" egyedül! :-) Az olyan, hogy hason fekve szétteszik kezüket-lábukat, és beteszik a fejüket a vízbe, és így lebegnek. Eddig fogta őket az oktató a hasuknál, de most már nem kellett. :-)

    előzmény:
    Beuska81 (88842)
    2010-10-21  17:21
  10. 2010. október 21. 17:2188842.

    Sziasztok!

     

    Nekem a hétköznapos találkozók már nem fognak összejönni, mert ügye meló lesz sajnos. Szabadnapjaim száma meg vészesen csökken, még mindig nem nyitott meg Beni ovija.

     

    Boti is eléggé bepörög ovi után. Ott mintagyerek, csendes, halk. Az egyik óvónő mindig úgy adja elő, mintha valami baj lenne Botival. Ha meg szétszedné az ovit, akkor meg az lenne a gond. Aztán hazahozom itthon meg alig tudom visszafogni, Benivel ketten mint két kisördögök. Nagyon tudnak egymásnak örülni, csak ne lennének ekkora ricsajjal. 

     

    Bezsu, Roli mióta úszik? Botival is elkezdtük, 5-dik alkalommal már hason már egy kicsit úszott magától is és egyre ügyesebb. Most már orvosi szempontból is kell neki, mert most voltam vele az 5 éves státuszvizsgálaton és hanyag a tartása időnként. Ha belefeledkezik akkor felveszi az S alakot. 

     

    Ez a hétvégi dolog miről is fog szólni? Most már nem mondom biztosra, mert Tibi lerottyant, ha helyrejön akkor igyekszem ott lenni! 

    előzmény:
    sendi (88840)
    2010-10-21  11:56
  11. 2010. október 21. 13:5988841.
    Szerintem mi 14.00 órára oda tudunk érni Sendivel. Nem tudom ilyenkor is van-e parkolódíj még Szentendrén, de van egy ingyenes parkoló a buszállomással szemben. Ahogy beérünk a központba, balra van lekanyarodó sáv a busz- és HÉV-állomáshoz, jobbra pedig van egy kis aszfaltos P+F parkoló. Onnan 5 perc alatt be tudunk sétálni a sikátors belvárosba. Szerintem olyan 16.00 óráig biztos lesz elég fény, utána meg még esetleg beülhetünk valahova.
    előzmény:
    bezsu (88839)
    2010-10-21  10:22
  12. 2010. október 21. 11:5688840.

    Akkor úgy tűnik ez életkori sajátosság.

    Szerencsére Annánál nem fordul elő sokszor. Az oviban is mindig dícsérik.

    Viszont látom, amikor hazajön nem bír magával. Hangos, nem tud lenyugodni. Tegnap is elmentünk bevásárolni és többször rá kellett szóljak. Ez egyértelműen az ovi rossz hatása. Legalábbis szerintem.

    Hétvégén sokkal nyugodtabb, könnyebben meg lehet vele beszélni a dolgokat.

     

    Vasárnapról nem tudok érdemben nyilatkozni, meg kell várjuk Szilvit.

    Mi együtt megyünk megint, az biztos. 

     

    Végül nem válaszoltatok, írjak Limkának iwiw-en pár sort? 

    előzmény:
    bezsu (88839)
    2010-10-21  10:22
  13. 2010. október 21. 10:2288839.

    Sendi, nálunk az ilyenek elég sűrűn előfordulnak. Roli nagyon komolyan úgy gondolja, hogy minden csak  és kizárólag úgy történhet, ahogy ő gondolja. És ez pedig nem így van.

    Bár a csapkodásokról kezd leszokni, de nála ez úgy nézett ki, hogy nem csak hogy földhöz vágta a dolgokat, de még után szét is rugdosta. :-(

     

    Mostanában duzzog. Meg szándékosan nem figyel oda arra, amit mondok neki, egyszerűen nem hallja meg. Csak szándékosan nem reagál rá, nem tudom, de nagyon idegesítő. Ott áll, vagy játszik mellettem kb. 15 cm-re, és oda se bagózik arra, amit kérek tőle. Nem tudom, miért, pedig rendesen, kedvesen beszélek vele, és mégis ez van...... Nagyn bízom benne, hogy majd kinövi.

     

    Én is beírtam a dec. 9-ét.

     

    Most vasárnap mikor és hol találkozunk pontosan??

    előzmény:
    sendi (88838)
    2010-10-21  09:05
  14. 2010. október 21. 09:0588838.

    Ok, akkor beírtam én is a december 9. csütörtököt!

     

    Gabi: közben tegnap dumáltunk Szilvivel és lehet én kicsit összekavarodtam a talikkal kapcsolatban. Természetesen Lilla a decemberi talin lesz jelen és nem a mostanin. Te jössz mind a kettőre?

     

    Dorcsi: hát konkrétan az történt, hogy reggel épített a szobájában és apu -aznap ő vitte reggel oviba, azért volt itt- próbálta kicsit segíteni (csak szóban) két torony összekötését. És két kockát eldobált mérgesen. Sajnos mostanában mindig ezt csinálja, ha valami nem tetszik és mindketten rászóltunk, hogy ezt talán nem kellene. Aztán az ő saját módszerével meg is oldotta az építést.

    Erre amikor öltözött mondom neki, hogy fel kell venni a kendőt, mert hideg van, ne legyen ki a nyaka. Fel is vette szépen, megnéztem, de nem jól csinálta és meg szerettem volna neki mutatni, hogy kell rendesen megcsinálni. Mire ő kitépte a nyakából és levágta a földre. Nekem meg eldurrant az agyam és - ciki nem ciki - kicsit meglegyintettem a fejét. De tényleg éppenhogy hozzáértem. Nagy üvöltés. Aztán kicsit lenyugodott, de mikor indulni kellett volna csak kapaszkodott belém, anya, anya, anya. Kicipeltem a kocsiba, beültettem azzal, hogy délután megyek érte. De csak sírt. Sajnáltam persze, de úgy gondoltam ha most engedek, nem tanul belőle. De apukám nem bírja, ha sír. Elvitte ugyan, de az oviba nem jutottak el, visszahozta. Megnyugtattam, megbeszéltük. Ennyi.

    előzmény:
    dorcsi76 (88837)
    2010-10-20  21:24
  15. 2010. október 20. 21:2488837.

    Sziasztok!

    Akkor legyen dec9. csütörtök!

     

    Az októberi taliról majd a képeket mutassátok meg légyszi! :-)

     

    Sendi: Hogy érted azt, h balhé volt és nem ment oviba???

     

    Nálunk az oviban egyre jobb a helyzet, Lia már pisil. Lackó még nem :-( Remélem lasscskán felbátorodik majd ő is...hisz nem tartogathatja egész nap :-O Az óvónénik nagyon jók, szerencsére...egyelőre nálam csak jó pontokat kaptak.

     

     

     

     

    előzmény:
    sendi (88836)
    2010-10-19  19:34
  16. 2010. október 19. 19:3488836.

    Sziasztok!

     

    Próbálom összeszedni a gondolataimat, bocsi, ha valakinek valamire nem reagálok...

     

    Vasárnap: úgy tűnik nekem jó lesz. Kicsit náthás vagyok, de addigra összeszedem magam.

     

    Sütis tali: akkor nekem jobb lenne a csütörtök. Lillát ugyan így is vinnem kell a fotózásra, de 3 körül apu el tudja vinni és akkor 5-ig még van két szabad óránk.

     

    Gabi: engem egyáltalán nem zavarna Kata. (fura is lenne, hiszen az én lányom is jön ) De komolyan, szívesen látunk vele együtt is.

    A diákhitel sory, ha velem történne tuti kiakadnék. 2 milla ... kimondani is sok, nemhogy kicsengetni.

     

    Dorcsi: nálunk az ilyen hisztik nagyjából kimaradtak. Bár ma épp balhé volt és Anna nem ment oviba, de ez tavaly is csak egyszer fordult elő. Feszegeti a határait, néha elég nehéz vele, de általában még tudom kezelni.

     

    Látom többeteknek beválik ez az immuno kid, lehet majd mi is kipróbáljuk.

     

    Edit: már a múltkor is akartam írni, hogy Nóri annyira szép és csinos abban a farmer cuccban a rózsaszín blúzzal. Máté meg rengeteget változott, lassan kispasi lesz a babából. 

     

    Képzeljétek el Anna tegnap ott aludt az oviban. Most először. Két hete már mondta, hogy ott alszik, miután visszamentünk egy babáért délután és látta a többieket játszani. De mire léptünk már inába szállt a bátorsága.

    Aztán múlt héten pizsit akartam magamnak venni és mondta, hogy vegyek neki, mert kell az oviba. És ki is tartott, szó nélkül ott aludt, ovónéni is mesélte, semmi gond nem volt. Holnap lesz a következő alkalom. :-)))

     

    Beus: Beni nagyon ügyi, hogy egyedül törli a popsit. Bevallom én még Annának is csinálom nagy dolog után. Oviban nem szokott csak itthon. Ő már próbálkozik, de utána szól és ellenőrzök.  Mikor kell visszamenned dolgozni? Mennyi szabid gyűlt össze?

     

    Limkának írjak iwiwen? A múltkori tali előtt én próbáltam hívni telefonon, de nem vette fel, vissza pedig nem hívott.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  17. 2010. október 19. 10:5888835.

    Szerintem nekem is megoldható a vasárnap...

     

    Beus, örülök, hogy Botival minden OK! :-)

     

    Gabi, tök jó lenne, ha jönnél! Végre odaadhatnám a sapitokat.. :-D

     

    Én még tök náthás vagyok, remélem, hétvégére kikúrálom magam...

     

    Dorcsi, szeritnem próbáld meg, hogy otthon is megpróbálod őket rávenni az egyedül pisilésre.... az ovis helyzet meg szerintem meg fog oldódni, ne izgulj.

     

    Én Rolinak az MultiTabs Immuno Kid-et adom, nem is hiányzott még, bár egy egész picit folyik most is az orra, meg szerintem az úszás.... az mindig kihoz mindent belőle, utána hatalmasakat fújja az orrát, és utána tök jól van. Sokan mondták, hogy ha valaki rendszeresen úszik, az nem nagyon lesz beteg.... Már elkezdődött a síelés is, az még nagyon fárasztó neki, de majd belejön szerintem. Az úszást imádja!

     

    Az oviban meg olyan helyesek a gyerekek, úgy szeretik egymást, az meg különösen jól esik, hogy ha Rolit meglátják, kiabálva szaladnak hozzá, és megölelik, puszi, simi, egyebek... :-DD Láthatóan szeretik őt. :-) Főleg a lányok! (Ajjaj..... :-) ) Mindig esnek a nyakába.... Édesek nagyon!

     

    Martin most beteg lett, valami baci elkapta, vasárnap este lázas lett, most itthon van, de a kedve jó. Egyre szebben beszél, és nagyon huncut tud lenni. :-)

    előzmény:
    Beuska81 (88834)
    2010-10-18  13:16
  18. 2010. október 18. 13:1688834.

    Sziasztok!

     

    Szilvi, nekem szerintem jó a vasárnap!

     

    Dorcsi, biztos az ovi miatt ilyen Livi, nehéz lehet nekik ilyenkor. Idővel (kinél mennyi) biztos megnyugszik, megszokja, hogy neki ott a helye. Sajnos más választása nincs, mivel vissza kell menned dolgozni. Sok- sok ölelgetés, puszi, közös játék. 

    Pisi majd szerintem akkor oldódik meg amikor megbarátkoznak az óvónénivel. Otthon sem mennek el egyedül pisilni? Beni már megold mindent, bár popótörlés után minden csupa kaka. Azt inkább még csinálom, ha nem előz meg.

     

    Én is most időnként adom nekik a multivitamint (immunokid) és most szedetem velük a Brocko Vaxo port vagy mit. Eddig Boti még nem hiányzott az oviból. Beni ovija meg még mindig nem nyitott meg. 

     

    GAbi, hozd nyugodtan Katát! Engem nem zavarna!

     

    Edit, nagyon nagy fiú lett Máté és milyen helyes! Nóri kész hölgy! Nagyon helyes még mindig!

     

    Ma voltunk státuszvizsgálaton, főleg Botinál volt fontos. Minden ok, bár ezt én is tudtam. Meg is lett dicsérve, mert az emberkéjének amit rajzolt még térde is volt. Állítólag a fiúk ilyenkor még nem nagyon szokta rajzolni. Boti is csak kb. fél éve kezdett rajzolgatni, addig semmit sem rajzolt. Beni rögtön rajzol egy napocskát, szóval tényleg máshogy fejlődnek. 

     

    Szülinapok lementek, már kicsit fáradt voltam és még ovis bulit nem is csináltam, de jövőre már nem úszom meg szerintem...

     

     

    előzmény:
    szilvie (88832)
    2010-10-18  10:13
  19. 2010. október 18. 10:2388833.
    Ha tényleg nem zavar senkit Kata, akkor én megyek szívesen, ha nem zuhog az eső....
    előzmény:
    szilvie (88832)
    2010-10-18  10:13
  20. 2010. október 18. 10:1388832.

    Gabi, hozd nyugodtan szerintem is! Az adventi sütizés nekem is mindegy melyik napon lesz, jó a csütörtök is.

     

    Csajok, akkor a most hétvégi szentendrei fotózással kapcsolatban miben maradjunk? Nem tudom szombatot írtam-e először, de nekem csak a vasárnap délután jó (rengeteg fotózásom van és a legtöbb családnak csak a hétvége jó). Szóval okt. 24. vasárnap 13.00 óra után ki ér rá, ki jönne el?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  21. 2010. október 18. 08:2088831.

    Jó reggelt, 

     

    Kata átment hétalvóba, én meg a mindjárt szétdurranó mellemtől már nem tudok aludni...

     

    Dorcsi, reggeli hiszti kezelésére nekünk csak az vált be, hog egyszeren nem veszük tudomást arról, hogy visit öltöztetjük, fésüljük tovább közben,így már elértük, hogy legalább csak egy-két percig tart a hiszti, amíg bedöltünk neki, hogy tényleg valami baja van a ruhával, fésüléssel, akármivel 15-20 perc is eltelt közben....

    Aliz már 3. éve hisztizik a készülds közben, és én is mikor dolgoztam majd szétrobbantam minden reggel, hogy megint nem fogok beérni időben a hiszti miatt... 

     

    Pisilős dologra nincs ötletem, de biztos meg fog oldódni, csak még kicsit szokniuk kell az új helyzetet.

     

    Katát biztos nem zavarja a ricsaj, mikor Alizt várjuk a baletten 45 percen át és már ott van a következő csoport, kb. 10 gyerek, akik indiánüvöltéssel szaladgálnak, akkor is simán alszik vagy csak nézi csodálkozó szemekkel a gyerekeket.  

    előzmény:
    dorcsi76 (88830)
    2010-10-17  22:03
  22. 2010. október 17. 22:0388830.

    Sziasztok!

     

    Gabi: csupa öröm... :-(

    Én egyáltalán nem bánnám, hozd el, ha Őt nem zavarja a zsivajt :-)))

     

    Én is az immuno kid-et adom nekik, + c vitamint...1 hete járnak és nyoma sincs betegségnek...kopp-kopp-kopp Olyan jó lenne, ha huzamosabb ideig tudnának járni. Már 3 alkalommal ott is aludtak. Az 1. nap káosz volt, sírtak, de 2.-3. nap már nem...egy gondunk van velük, amúgy nagyon ügyesek, h senkivel nem hajlandóak pisilni és így többnyire bepisilnek :-( Pedig amúgy semmi gond nincs velük ilyen téren...csak egyszerűen óvónéninek nem szólnak, v nem mernek és becsurog...L. azt mondja, h ő megvárja anyát és majd akkor pisil...csak hát anya egyre később megy érte...aludni is kell...előtte meg nem ártana pisilnie. Mondtam már neki, h menjen akkor el egyedül, de nem megy...

    A másik, h mióta ovisok, ha lehet Lia még hisztisebb lett és sokkal többet lóg az apján. Azt hittem már nem lehet fokozni...és mindenért megsértődik...nem tudunk mit kezdeni vele, mert olyan szinten van, h néha nem is tudjuk, h mi a baja...szerintünk az ovi teszi és nagyon bízunk benne, h hamarosan elmúlik, mert ez így idegörlő.

    Ja tényleg...reggeli indulás...kinek mi a trükkje ? :-DDD Legjobb amikor reggel veri be a hisztit és nem lehet az istennek sem rávenni, h öltözzön, vagy öltöztessük...ha munkába kell majd mennem ez így nem mehet, ahogy most van.

     

    Jelezzétek akkor, h dec8. v 9.? Limka?? Tudtok róla, nagyon csendben van...

     

    előzmény:
    duckylion (88829)
    2010-10-17  16:16
  23. 2010. október 17. 16:1688829.

    Szaisztok, 

     

    Minden gyerköcnek nagyon sok boldogságot kívánok szülinapjukra és névnapjukra!

     

    Edit nagyon szépek a gyermekeid, és tényleg rohan az idő!

    Örülők, hogy most nem beteges Nóri!

     

    Mi is immunokidset adunk Aliznak, korábban meg Brocho Vaxom Om port kapott, az nekünk nagyon bejött.

     

    Mi jól vagyunk, minen redben velünk, a lányok is csíszolódnak össze szépen lassan.csak néhány pénzügyi gondunk van..felmodntk a diákhitelemet, mert nem értek el a régi címemen, most egyben kell kifizetnünk a 2 milliót, ráadásul mire megtaláltak már Bar listára is raktak.....igazán nagy öröm. Na persze tudom én is hülye voltam, de olyan rég volt már mikor felvettem el is feledkeztem róla, hog ott is át kellene jelenteni a lakcímváltozást. 

     

    A vadiúj laptopom, 5 nap után bemondta az unalmast, már egy hónapja, de a bolt azt mondja én tehetek rólaí,így 50 ezerért akarják javítani, most megy a húzza-vonna, hogy vizsgáltassák be független szakértővel, de ők meg azt állítják ez nem az ő kötelességük, mert cégként és nem magánszmélyként vettük...csak kicsit gáz, hogy egy hónapja nincs gépem. Bálint pici netbokkjáról tudok jönni,de ez meg egy rémálom. 

     

     

     Látom mindenféle talik szerveződnek, én is mennék szívesen, ha nem zavar benneteket, hogy Katát kendőben vinném magamon,mert t még nem tudom itthon hagyni. Ha zavar valakit szóljatok nyugodtan, megértem, ha gyerekmentes programra vágytok. 

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  24. 2010. október 15. 09:4188828.
    Felőlem is lehet csütörtök..... Max. megbeszélem a családdal a gyerekeket.....
    előzmény:
    dorcsi76 (88827)
    2010-10-14  21:50
  25. 2010. október 14. 21:5088827.

    Felőlem lehet csütörtök is, azaz 9-e, ha a többieknek jó. Így legalább te is felszabadulsz egy kicsit és pihizhetsz! :-)

     

    Amúgy kik jönnek? Gyerünk, soha vissza nem térő alkalom! :-)

    előzmény:
    sendi (88826)
    2010-10-14  15:28
8 9 10 11 12

Címlap

top