Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kezdjunk egyutt fogyni

kriszmam
Létrehozva: 2004. október 4. 16:52
Sziasztok!
Le szeretnek adni nehany kilot, de egyedul nem nagyon sikerul. Talan segitenetek jo receptek ajanlasaval es esetleg versenyezhetnenk is kinek sikerul, biztosan serkentoleg hatna rank. Egyebkent nem eszem sok edesseget, es tornazni is jarok hetente haromszor legalabb. Ennek ellenere jonnek a kilok. Mit tegyek?
  1. 2007. június 28. 07:1017676.
    Jó reggelt, szép napot Mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. június 27. 17:4617675.

    Ma nagyon sz.ul éreztem magam, most kukkantottam csak be egy pillnatra. A lábaim nem bírnak, össze akarnak rogyni alattam, időközönként majd kiugrik a szívem a helyéről, őrületes hőhullámok jönnek rám.... 

    Ki sem mozdultam a lakásból. Nagy nehezen elkészítettem egy kis rakott kelkáposztát, hogy legyen mit enni Apájának. 

    További szép napot, kellemes estét kívánok.

    Holnap délután kiengedik az uncsimat, ennél többet most még nem tudok. 

    előzmény:
    Edithte (17674)
    2007-06-27  10:27
  3. 2007. június 27. 10:2717674.

    Sziasztok!

    Bubóca tényleg nem a tegnapi volt a Te napod, remélem ma már minden jobb. Van már valami az Uncsival? Tudtok már valamit?

    Olyan álmos   vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. június 26. 16:3817673.

    Sziasztok!  

    Sajna, nem igazán vagyok a helyzet magaslatán.  A lányom tegnap bevonult a nagyobbik unokámmal a kórázba. Megígértem nekik, ma délelőtt meglátogatom őket. Erre föl iszonyúan rosszul éreztem magam egész délelőtt a hidegfront miatt. A pulzusom 110 volt, kóvájogtam, mint gólyafos a levegőben.  Mégis elmentem hozzájuk Babettával. De hozzá kell tennem, hogy még  a szemem is nagyon megérzi ezt a frontos időszakot, mert eléggé elmosódva látok. Jönni akartam haza, és nem indult a motor.    Kipucoltam a gyertyát, nem indult. Kicseréltem, akkor sem indult.   Szóltam a "drága" férjemnek, hogy leragadtam. Mit ne mondjak, nem volt elragadtatva.     Eljött a kerékpárral (az agya "elszállva"). Kiderült, hogy nincs a motorban benzin. Állítása szerint tegnap előtt még 2/3 részig volt a tank, amikor elment a kútra felfújatni a kereket.   Akkor hova tűnt belőle a benzin???? Én nem ittam meg!!!  

    Hááááááát, zajlott ma körülöttem az "élet". Iszonyú fáradt vagyok, szarul érzem magam a hidegfront miatt, és még ezek a dolgok is........

    Holnap remélem, már jobban leszek.

    Addig is mindenkinek minden jót!!!! Kívánom, legyen sikeresebb a napotok, mint az enyém! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. június 26. 13:2417672.

    Sziasztok!

    Reggel csak gyorsan benéztem, most szusszanok.

    Angyalka: Biztos helyes igazi lányos ruciban Zitus. Ne aggódj, most fejlődik, vagyis annyi tej van amennyi neki kell, utánna meg a szervezeted úgyis gondoskodik mindenről. Az eddigi képek is olyan aranyosak.

    Próbálom gépelni az anyagot, csak most keresgélem magam a bányászbéka feneke alatt, remélem hamar megleszek, és csak akkor kezdek a fogyiba addig nem, a tegnapi nap rávilágított, hogy addig úgyis csak szenvedek alatta úgy nem jó fogyni.

    Megyek lassan még estére benézek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_436222
    Torolt_felhasznalo_436222
    2007. június 25. 15:3917671.

    Sziasztok!

    Boszkám, jó, hogy előkerültél. Eddig csak 3-ban sétáltunk. Még nem emelhetek, szigorúan betartjuk a 6 hetet, majd ha doki rám mondja, hogy minden ok ott bent, és mindent csinálhatok, mint régen, akkor már egyedül is tudunk menni. Tegnap voltunk elöször 4-ben sétálni. Erős nem igazán értette, hogy mi van. Percenként jött ellenőrizni, hogy Zitus még a kocsiban van-e.  Majd megszokja, és akkor már egyedelül is tuduk menni Zitával és Erőssel egyszerre. Ez fontos lesz, mert addig anyum jön besegíteni a kutyasétákba. És lesz még kép dögivel, majd rakok föl. Most kaptunk szép csini ruhákat a főnökömtől. Kis fodros-bodros igazi kislány rucikat  , nagyon csini benne, majd megmutizom!

    Ma voltunk a dokinéninél. Nem kaptunk pótlást! 1 hét alatt 12 dekát gyarapodott Zitus, és ez elég a dokinéni szerint. Nekem javasolt valami homeopátiás bogyót, amitől még több tejcsi lesz. Már a teából is többet iszom. Amúgy eszek minden félét, és tényleg sokat, hogy Zitus mindenféle tápanyagot-vitamint megkapjon! Hetente fogunk járni méreckedni, mert a mérlegett visszaadtunk. Nagyon stresszelt ez a méreckedés, jó, hogy vége. És a 2 óránkénti etetés is brutál volt. Teljesen elrontotta a babókámat, jó, hogy visszatérhetünk a sajtá ritmusunkba. Anyu is mondta, hogy igyak alkoholmentes sört, csak az a baj, hogy nem szeretem az ízét.   Majd meglátjuk jövőhéten mennyit gyarapszik, de úgy néz ki, hogy szerencsére nem az anyjára ütött, és kis vékonyka leány lesz!  Addig nem aggódom, míg a dokinéni nem aggódik. Ő a szakmabeli.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. június 25. 11:1717670.

    Egy idő után meg átmenet nélkül kapta a folyékony kenyeret??   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. június 25. 11:0017669.

    Igaz, de a karom vastag, majd ha fogy. Nyakbakötős ruha, a háta nyitott.

    Ja még van mit fogyni, így is és még akkor sem a tökéletes súlyomon leszek, mert az 62. Lassan az is lemegy, csak nem szabad türelmetelennek lennem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. június 25. 10:5717668.

    Angyalka!

    Remélem, megoldódott már a tejcsi gondod. A lányom is ivott ilyen teát, ja, és mellette naponta 1 ü. alkoholmentes barnasört. Rengeteg tejcsije volt, még a szomszéd babának is jutott. 

    Nem csak a tejcsi mennyisége, hanem a minősége is befolyásolja, hogy elég-e a babának annyi, amennyi. Ha te rendesen étkezel, minden benne van a tejcsidben, amire neki szüksége van!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_436222 (17650)
    2007-06-21  12:28
  10. 2007. június 25. 10:4717667.

    Bocsi egy valami nekem jó volt az almaecet, mivel segítette a gyomorműködésem.

    Anomari nagyon-nagyon jó ötlet volt megtörni a csendet. Találkozzunk, 7-én valamikor kora délután.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. június 25. 10:3417666.

    Editem!

    Te már olyan sok kg-t leadtál, hogy igazán lehetne már nagyobb önbizalmad!  Igenis tessék magadnak szép ruhát venni!!!!! 

    előzmény:
    Edithte (17664)
    2007-06-25  10:28
  12. 2007. június 25. 10:3117665.

    Homokóra!    

    Végre már hírt adtál magadról! Most mit dolgozol, hogy ennyire elfoglalt vagy?

    Lehet, hogy én is, és a lányom is maradiak vagyunk a gyereknevelés terén, de szilárd meggyőződésünk, hogy kiskorában kell és lehet a gyereket nevelni. 6 éves korára már kialakul a személyisége, utána már nagyon keveset lehet változtatni rajta. Ha piciként hozzászokik a következetességhez, a rendhez, később neki már az lesz a természetes, és nem akar majd uralkodni a szülőkön. (Habár mindig meg fog próbálkozni vele, de igazából tudja, hogy nem fog menni.) Láttuk Patrikon is, amikor felkerült óvodába, mennyi minden rosszat haza akart hozni. (Csúnya beszéd, szülő megverése, stb.) Ha nem álltunk volna a sarkunkra, már a fejünk tetején táncolna, mi pedig kérdezgethetnénk mindenfelé a pszichológusoktól, hogy mit csináljunk a gyerekkel, mert teljesen kikészít bennünket. Na nálunk ez nem történhet meg. Helyre lett téve elég alaposan (beszélgetéssel és nem veréssel). Azóta otthon és nálunk is tudja, hogy mit lehet, mit nem, mégis szeret bennünket. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_529739 (17662)
    2007-06-25  10:06
  13. 2007. június 25. 10:2817664.

    Bubci akkor már előrébb vagy, mert ilyenről még nem is hallottam.

    A kapszulákról annyit, hogy szerintem nem igazán érdemes próbálni. Oké hogy vannak mindenféle étrendkiegészítők amik kellenek ha fogyózik az ember, pl vitamin, egy kis plusz kálcium, és társai, de csodaszer sajna nincs.

    Anomari nem vettem meg, mert a karom és társai miatt úgy gondolom, hogy annyira szabadon hagyó ruha nem való rám, bár tegnap a színházban olyan emberkéken láttam olyan rucikat, hogy elgondolkodtam, hogy miért ém meg nem merek felvenni ilyen ruhát, de ez van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. június 25. 10:1917663.
    Nem tudok hozzászólni, mivel csak hallomásból ismerem ezt a kapszulát. Annyiféle fogyókúrás mindenség van már, hogy az összes rokkantnyugdíjamat rákölthetném. Ja, és szerintem ennek 1/5-e ha valamit használ.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_792023 (17660)
    2007-06-25  09:44
  15. Torolt_felhasznalo_529739
    Torolt_felhasznalo_529739
    2007. június 25. 10:0617662.

                                    Sziasztok!!!!!!!!  

    Szép hetet kívánok! Szuper, hogy így együtt van a csapat, ezek szerint jó ötlet volt "megtörni a csendet"!  

    Bubóca, nagyon drukkolok, hogy gyógyulj meg. Nem semmi, hogy micsoda rendre vannak szoktatva a kis lurkók!!!  Az az igazság, ha nekem majd babám lesz, nem leszek képes erre, egész nap vele akarok lenni, még ha ez irreális is, vagy következetetlenség... Meg az is tuti, hogy nem bírom majd hallgatni a sírását, személyes tapasztalat, pedig azok nem is az én babáim voltak, akiket eddig hallottam.  De az is lehet, hogy addigra majd benő a fejem lágya??? Nyilván másként éli meg az ember ezeket a dolgokat élesben...   És az tuti, hogy Patrik és Krisztián csúcs kisfickók, tehát a módszer jó!!! 

    Editke, yippiiii, de jó!!! Emlékszem arra a rucira! Remélem megvetted!! Nagyon csini lehetsz benne! Én azóta sem vettem meg egyiket sem, mert munkába annyira nem valók, de sokat gondolok azokra a jó kis ruhákra... Viszont vettem egy ilyen mellalattmegkötős selyemöves felsőt, ami az első mosás után szürke lett, sírtam mint a záporeső... Persze blokk már kidobva.  Ha gondolod, szívesen tesztelek neked megint mérleget.  

    Beni: tényleg, mizúúúúú veled??? A lakás tökre érdekelne, de sajna kevesebből kell gazdálkodnunk, mert még nincs saját tőkénk, így első lakásként beérjük egy egyszerűbbel.  

    Zöldangyal, naaaaggggyon cukik a fotók Zitusról, majd ugye még lesz több is,???? Öröm nézni ezt a kis drága csöppséget!!!!  Tök cuki anyuka lehetsz!! Erős annyira ari Zitus alatt!!! 

    Együtt szoktatok sétálni, vagy babakocsival te és Zitus?

    Na puszi mindenkinek.... Ha nem jelentkeznék, az azért van, mert sokat dolgozok, utazok, sportolok, házimunkázok, és nem érek ide időben... A mhelyen meg letiltották az nlc-t. Nem értem, miért. 

    Homokóra! :I))

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. június 25. 09:4917661.

    Beni mond már meg Te hova akarsz fogyni?????????

    Mondjuk még a mozgással kellene megbarátkozni, nemcsak alakítás miatt, de a hangulatom is jobb lenne ha mozognék. Nálam ma nagyon hétfő van.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_792023
    Torolt_felhasznalo_792023
    2007. június 25. 09:4417660.

    Sziasztok Lányok!

    Hallott már vki a Calahar Diet 400 elnevezésű termékről? Van olyan, aki már kipróbálta? Rákerestem a neten, de a hivatalos oldalon kívül semmit nem találtam róla, pedig kiváncsi lennék! 1 dobozkában 60 db. kapszula van, amiből főétkezés előtt 1 órával napi egyet kell bevenni..."A készítmény összetevői hozzájárulnak a testtömeg csökkentő diéta eredményességéhez".

    Bevallom, vettem 1 dobozzal 1 hete, nem volt olcsó, de eddig még semmi hatása. Pedig mellette megvan a sport is, rengeteget biciklizem...

    Nos?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. június 25. 09:2117659.

    Lustika pocika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     

    Mi meg szopjuk ki a kisujjunkból, hogy mi van veled ugye????????  

    Talán a mai nappal vége lesz ennek a hőségnek, mert már megbolondulok tőle.  

    A lányom ma vonult be a nagyobbik unokámmal a kórházba 3-4 napra kivizsgálásra, hogy miért pisil olyan sűrűn.  Bacit nem találtak a vizeletébe, most a vesét figyelik, vagy hogy idegi alapon van-e ? stb. Nagyon remélem, nem találnak semmi komolyabb dolgot. 

    Küldök egy kis kávét..------->

    előzmény:
    Beni97 (17657)
    2007-06-25  08:45
  19. 2007. június 25. 08:4517658.
    JA! És nagyon ügyes vagy. Végül mennyit fogytál eddig?
    előzmény:
    Edithte (17656)
    2007-06-25  08:31
  20. 2007. június 25. 08:4517657.

    Sziasztok.

    Vagyok én is, csak olvasgattam inkább.

    Én is kérek szépen mintaéntrendet.

    előzmény:
    Edithte (17652)
    2007-06-22  09:31
  21. 2007. június 25. 08:3117656.

    Sziasztok!

    Remélem mindenkinek jó hétvégéje volt.

    Bubóca megkaptam a címedet, majd küldöm a pakkot.

    Megyek mert dolgom van, remélem még később be tudok nézni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2007. június 23. 11:2517655.

    Nem lenne baj, ha minél hamarabb megmutatnád érsebésznek!!!!  

    Ne hanyagold el, mint én! 

    előzmény:
    Edithte (17654)
    2007-06-22  13:37
  23. 2007. június 22. 13:3717654.

    Hát nem mondom, hogy könnyű, de kb 3-4 napot próbáltam, és ha nem hülyült meg a régi mérleg akkor kb 2-3 kg lement, ami nem víz, mivel nem is jött vissza. Ja a keresztfiam elrontotta a mérleget, úgyhogy az elektromos mérlegem nem jó, pedig az  pontos volt, vagyis Anyunak a korházi mérleggel azonos volt.

    Leírom majd, 5 mintanap van leírva amitől nem lehet eltérni. Bubci majd írj egy címet, hogy hova küldjem, vagy a fénypostával próbáljam meg?

    Nekem is vannak kidurodó ereim, vagyis kezdhetek keresni egy jó orvost is?

    előzmény:
    bubóca (17653)
    2007-06-22  11:03
  24. 2007. június 22. 11:0317653.

    Editem!

    Kérlek, kicsit bővebben írjál már erről a diétáról!!! Főleg, ha beválik neked, amit szívből kívánok!  

    Sajnos, megint elzáródott a csípőaortám, valamint a bal lábamon újabb nagy, csúnya visszerek jelentek meg a combomon. A "régi, kivett visszér" melletti erek sem bírják a terhelést. Tudod, ebben közrejátszott az is, hogy visszamentem a műtétek után dolgozni, és iszonyú sokat kellett cipekednem (a kedves főnökeim áthelyeztek a legnehezebb, férfi elfekvő osztályra), ami egyáltalán nem tett jót a műtött lábaimnak. 

    Nagyon szívesen foadom a kazettát, ha már neked nincs rá szükséged, vagy valameddig nélkülözni tudod, hátha nekem is segítene.  

    Anyukádnak nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget kívánok születésnapjára! 

    előzmény:
    Edithte (17649)
    2007-06-21  10:35
  25. 2007. június 22. 09:3117652.

    Sziasztok!

    Anomari és Beni nagyon eltűntek.

    Angyalka sajna ha nem lesz tej akkor nem tudsz mit tenni ellene, most megteszel mindent, ha mégsem, akkor bele kell törődni. Úgyis egészséges baba lesz Zitus, úgyhogy ne aggódj miatta.

    Képzeljétek el belefértem egy 46-os ruciba. Anomari tudja mert vele is próbáltam egy kicsit korábban, és akkor nem jött rám. De tegnap mivel még megvolt felpróbáltam, és tök simán be tudtam cipzározni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top