Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magyarország nevezetesség

*rainbow*
Létrehozva: 2004. október 3. 16:55
Magyarország nevezetességeiről szeretnék elinditani egy játékot... Nem az én kutfejemből pattant ki az ötlet, de tényleg elég kevesen ismerjük saját hazánk legszebb tájait, nevezetességeit, történelmi helyeit, miközben külföldön nyaralunk... Szóval a játék lényege az lenne, hogy aki tud valami olyan eseményt, helyet, tájat, ételt, virágot, bármit, ami nevezetessé tehet egy helyet, az beirhatja a kérdést, és a többiek válaszolnak - nem is kötelező, hogy nagyon rövid legyen, csak a lényeg benne legyen... Akkor most átadom a szót...
  1. 2018. november 14. 13:58229.

    Turul szobor, Tatabánya

    előzmény:
    szferenc010 (228)
    2018-11-14  13:43
  2. 2018. november 14. 13:43228.

    Sziasztok! 


    Én Magyarország látnivalóival kapcsolatosan szeretnék kérdezni :) A kérdés ez lenne: Hol található az a szobor, ami Európában teljesen egyedülálló? Ez ugyanis Európa legnagyobb madárszobra! 

  3. 2004. december 16. 12:18227.
    Nem jöttem rá a kérdés logikájára.
    előzmény:
    *rainbow* (225)
     

Címlap

top