Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_576716
Torolt_felhasznalo_576716
Létrehozva: 2004. szeptember 16. 21:53
Sziasztok!

  1. 2010. március 9. 13:1928301.

    Bacca meg, előbb írtam, mint hogy be lennék lépve, erre elszállt...

     

    Majd próbálok ismételni kicist később.

    előzmény:
    tepokri (28299)
    2010-03-09  11:37
  2. 2010. március 9. 11:5328300.

    Sikeres melleket minden érintettnek.

    De a kollégám (az egyik) házassága megromlott. A felesége csináltatott két szuperdudát. És semmi hatás. A ffi otthagyta a nejét mellestől egy helyes kedves nőért (a feleség is az volt)- az új választottnak nincs különösebb melltáji képződménye.

    Szóval ezen sem múlt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634735 (1)
    2004-09-16  21:53
  3. 2010. március 9. 11:3728299.

    Bóbita, tudsz vmi jót mondani Cserkútról? Nézegetem hova menjünk nyáron, ahova egy kutya is bevihető (esetleg). Találtam Vackor házakat, szimpatikusnak tűnik. És rég izgat a Mecsextrém, meg van arra fürdő is, lehet kirándulni stb. Erősen gondolkodóba estem. Vagy esetleg vmi nagyon jó ötlet? Vagy a "kultúrizé" miatt most nagy lesz arrafele a tömeg? Mert akkor nem megyek.

    Papagena, Aktuális Ti annyit mentek... esetleg mondhatnátok Ti is jókat.

     

    Ja igen, és azért írok ilyen vígan, mert reggel csődöt mondott a garázs előtti kertkapu, autó meg a garázsban. Tehát a gyerekek elkéstek (a sok év alatt először) én meg keresgéltem a számlákon, h ki is szerelhette. És véletlenül a tapolcai fazon ma épp Pesten járt, úh. megvártam. Mit gondoltok? Mire a fazon ideért a kapu kinyílt. Ezt már eljátszotta hétvégén is, péntek este nem működött, szombat reggelre meggondolta magát. Így még azt se tudni mi a baja, mert persze most nem tudtam produkálni a hibát. Kimondhatatlanul örülök

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2010. március 8. 21:2828298.

    Szép jó estét! Ideértem.

    A múlt héten a még-mindig-férjemmel való levelezgetéssel, vitával telt. De... pénteken aláírtuk a papírokat. (Bár én már jobb szeretnék lassan pereskedni.) Úgyhogy már csak 2-3 hónap... Ez nem is izgat, de amit a gyerkeimmel csinál! Ismertek olyat, aki addig kérdez míg a megfelelő választ nem hallja? És ha 101-edszerre sem jót mondasz, akkor csak úgy az lesz, amit ő akar. Na hát ilyen, ezzel próbálkozik, a hétvégén még a lányomnak is volt egy menete vele. Pedig már idő közben is megírta szegénykém a magáét a kedves apukájának.

    Közben a fiam a nagyon jó tesztjével is csak 6. lett (csak 2 hibája volt), a lányom meg a kevésbé jóval 4. Azt nem mondanám, h a kisfiam makkegészséges, de most már a lányom a betegebb. Alig lát a náthától, nincs hangja se, kéne orvoshoz menni, de hát dolgozat és témazáró minden napra jut. A lánykám így félhullán még elment IQteszte írni is. Igen Bóbita az ő agysejtjeivel is valami baj van, ezxtrém múdon működnek. És nem panaszkodom, de higgyétek el az ilyen gyerek is problémás. Mellesleg megírta az első olyan matedogáját, amivel meg volt elégedve. (Pedig eddig is írt már hibátlant.) 16 és fél évesen eljutott eddig. Még az "iskolaréme" matektancsi is meglepődött ezen kijelentésen.

    Aztán folynak a beszerzések a leendő ebnek. Kiderült, h a riasztó érzékelőit cserélni kell, hurrá! Meg elmentünk valami lépcsőlezáró alkalmatosságot nézni. A gyerekrács bizonyult volna a legjobbnak, de rohadt drága. Így most magunk fogunk alkotni vmit.

    A drága kisfiam kinőtte azt a félcipőt, amit ősszel kapott. Alig volt a lábán, mert jött a hideg. Most meg szaladhattunk újat venni, na persze mindjárt kettőt, mert az egyiket szétfocizza ripsz-ropsz és kell egy rendes is.  A bakancsáról meg egy hónap után letörött az egyik kallantyú, azt vihetjük vissza Győrbe, merthogy ott értünk rá vásárolni.

    A "kedves vevőnk" is előkerült, még mindig akarja a lakomat, de nem kapja!  

    Hát úgy tömören ennyi. Bent továbbra is össze-vissza a net, de mostantól igyekszem már jönni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. március 8. 14:2528297.
    A lány gépe tök vírusos. (haragos smiley) Elmondtam mi nem lehet a gépén. Szerinted? Visszatette őket és most lefagyogat. Akkor már inkább a mobil, ez gyors, csak írni kicsit körülményes. Dolgozni nem tudok, viszont unalmamban netezgetek(mobilon). Így van "szerencsém" látni a lesújtó előrejelzéseket. Telipókor meleg volt, most majd a nyúl jöhet tudrabugyiban, szánon. :D
    előzmény:
    bóbita23 (28296)
    2010-03-08  13:21
  6. 2010. március 8. 13:2128296.

    Hát a lányod gépe ?

     

    Nem akarlak elkeseríteni, az időkép szerdára mediterrán ciklont ígér. Az meg 10 centi havat jelent... de biztos láttad te is (láttad volna, ha lenne neted....)

     

    Gépbehaláskor mi van ? Hogy tudsz dolgozni ?

     

     

    Én is kirándulást terveztem a  hétvégére, de csak az Árkádig jutottunk , ott is csak egy snoopy-s papucsot soppingoltunk a féloldalas lista helyett. Szomorúan vettem tudomásul, hogy a hiába  a2 kiló plusz, a felnőtt méretű nadrágokkal még mindig nem vagyok köszönőviszonyban.  De a lányom sem kap magára. Mondjuk nem is tudom, hogy néz ki az a jóember, akire a nadrágokat tervezik: combban, csípőben jó, derékban 10 centit eláll. Most komolyan van olyan ember (jó, van, de azért talán nem ez az általános), akinek akkora a derékkkerületet, mint a fenekéé ? De nadrágot kapni, csak rá lehet.

     

    A lányom meg bepöccent, hogy nem lehet mellényt kapni. Mondtam, talán ősszel kellett volna szétnézni. De neki akkor még nem kellett, most mér' nincs ??? (duzzogó hisaztis szmájli) CSAK.(kutatkodhatok a teszveszen...)

    előzmény:
    Papagena (28294)
    2010-03-08  12:58
  7. 2010. március 8. 13:0128295.
    Fele lemaradt.
    Én is boldog nőci napot kívánok! :)
    előzmény:
    bóbita23 (28292)
    2010-03-08  10:24
  8. 2010. március 8. 12:5828294.
    Papagena nem cserél, előbb megvárja, mibe fáj a számgép javítása. Ha nagyon drága lesz, akkor jövő tavaszig maradnak a bundák a kerekeimen. :D Nálunk tegnap délután a hó is szállingózott. :( Ma kisütött a nap, de hideg van. Szombaton azért naivan elmentünk görizni- s.surfözni, de kezünk, arcunk megfagyott. :( Bocsi a smiley hiŕnyosságért, de gép hiányában csak mobilról tudok netezni. Itt meg az Opera az egyetlen amivel tudok írni, de csak fejecskék nélkül.
    előzmény:
    bóbita23 (28292)
    2010-03-08  10:24
  9. 2010. március 8. 12:4828293.
    Sziasztok! Lányok, köszönök Nektek mindent! Nagyon jól esett, hogy hiányoltatok! :) Kezdenek visszarázódni a dolgok (és a lelki világom) a helyükre. Bocsi, hogy az utolsó emilekre még nem válaszoltam, de hogy ne érezzem magam túl jól, behalt a gépem.
    Azt hittem, csak vírus, így nemrég újratelepítettem, de ugyanazt produkálja. :( Most tesztelik egyenként a hardvereket. Pedig csak másfél éves a gép. (sírós smiley)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  10. 2010. március 8. 10:2428292.

    Irgum és burgum ! Most már aztán elég legyen és tessék jönni kicsit életjelet adni mindenkinek !

     

    Kezdem.

    Fúj-fúj hideg ! Tegnap délelőtt a belvárosban befagyott pocsolyák...Már nagyon elegem van Vissza kellett húzni  a bundás bakancsot is. (pedig két hete még javasolni akartam Papagenának, hogy cserélheti a kocsija téli topánkáit nyárira)

     

    A hétvége kellemes ordítozással telt, hol az egyik kölökkel veszekedtem, hol a másikkal (ennyit Aktuális, az én kiegyensúlyozottságomról )

     

    Tegnap meg belehúztam megint: éjfélig vasaltam, aztán meg elraktam a disznóvágási húsokat. Jó sokat aludtam...

     

    Boldog Nőnapot nektek, mivel pasi nem jár a topikunkra Most tényleg lehet HÓvirággal köszöntőzni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. március 3. 13:3228291.

    Röviden, tömören, olyan szép kis, harmonikus család vagytok.

    Ragyogtok.....aranyos, szép kis gyermekeitek vannak, csak

    gratulálni tudok.

    előzmény:
    bóbita23 (28290)
    2010-03-03  11:57
  12. 2010. március 3. 11:5728290.
    Pár új kép a bemoldalon az errejáróknak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. március 3. 05:0228289.

    Szia, koszi, kozben rajottem:) bar azt hiszem en bele se mernek vagni ilyen mindenfele kencevel.... Maradok a sajatnal:) es masra helyezem a figfyelmemet! Szep napot a barati eszmecserekhez is!

     

    Tia

    előzmény:
    bóbita23 (28287)
    2010-03-02  08:26
  14. 2010. március 2. 11:5228288.
    Köszi, válaszoltam.
    előzmény:
    bóbita23 (28286)
    2010-03-02  08:20
  15. 2010. március 2. 08:2628287.

    Szia Tiara!

     

    Sajnos, tőlünk nem fogsz választ kapni a kérdéseidre, mivel mi már régen nem növesztünk cicit. Csak baráti csevegést folytatunk.

    Van egy ugyanilyen című topik, ott talán még folyik értekezés az eredeti témával kapcsolatban is.

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=58773

     

    előzmény:
    *Tiara (28285)
    2010-03-02  05:10
  16. 2010. március 2. 08:2028286.
    Aktuális, ment privi !
    előzmény:
    aktuális (28284)
    2010-03-01  19:25
  17. 2010. március 2. 05:1028285.

    Sziasztok! Regen talaltam ra erre  a topikra, mert ugye en sem bannam, ha a termeszet dusabb keblekkel ajandekozott volna meg. nűNo meg a  2 gyerek utan a mirigyallomany leepuloben van, vagyis elegge aktualis szamomra a tema. A napokban a biokucko oldalon lattam ezt a termeket:

    http://www.biokucko.com/product.php?id_product= 91

    Allitolag nem tartalmaz csak term. anyagot, egeszsegre nem karos, de szoptatas es terhesseg eseten nem javallott, illetve a szoptatas befejezese utan egy evig sem. Baratcserjet vagy mas neven vitexet, avagy agnus cactust tartalmaz, ami a fogantatast is segiti, rendezi a  ciklust stb vagyis egy fitohormon. Nos, en a fogamazast elosegiteni nem szeretnem, de erre kivancsi lennek, van e valakinek tapasztalata a fenti termekkel, vagy mas, vitexes termekkel Agnus cactusszal kapcsolatban, akar ezzel, akar homeopatias golyoval. Minden hozzaszolast elore is koszonok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. március 1. 19:2528284.

    Persze, hogy nem....., és még lesz is pár ilyen, csak az ember annyira

    meg tud ... ijedni(?)én legalábbis elég beszari vótam ilyen szempontból

     

    Tényleg szépek a "jéghegyek", még szerencse, hogy nálunk csak ilyen

    természeti jelenségeket lehet fotózni, mert ami most van világszerte, az szörnyű.

     

    Nálunk szép idő volt, bár itt is fújt a szél rendesen, a napon olyan jó volt ácsorogni.

    De hétvégére már megint mínuszokkal riogatna,

     

    Nem tudom Papagena hova tűnt, nem tudsz róla semmit? Már sms-t is küldtem neki, hogy nem beteg-e, de nem válaszolt. 

    Ő nem szokott ennyire eltünni...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    bóbita23 (28283)
    2010-03-01  10:03
  19. 2010. március 1. 10:0328283.

    De, de, jó az a kis vígasztalás, meg sztorizgatás ! Ilyenkor legalább megnyugszom, hogy nem csak az én gyerekeim ilyen "megátalkodottak"

     

    A seb egyébként nagyon szépen gyógyult, szinte csak egy kis csík. Sajnos az összeöltött áll fotózása nem sikerült, mert az istennek sem hagyta magát. 

     

     

    Láttam egy oldalon a jéghegyeket! Nézegetve nagyon szépek Itt elég fos idő volt hétvégén, fújt az a barom szél. Pedig annyira mentem volna ki kicsit a szabadba. Főleg a csütörtöki 19 fok után !!!

    előzmény:
    aktuális (28282)
    2010-02-27  19:40
  20. 2010. február 27. 19:4028282.

    Bocsi, én nem "vigasztalni" akartalak, ugy sem lehet....

    Csak ilyenkor úgy előtörnek az emberből az emlékek....

     

    Papagena biztosan a jégtáblákat fényképezi...., és remélem nincs vele/lük semmi baj....

    előzmény:
    bóbita23 (28281)
    2010-02-27  17:50
  21. 2010. február 27. 17:5028281.

    Vagyok, csak kicsit feltorlódott a munka (mondanám inkább, hogy mindenki egyszerre akart valamit), itthon meg ugye,csak minden fényévben egyszer érek ide....

     

    Kisfocistának tegnap kiszedték a két öltését, nemvolt semmi gond. Ordított persze kicist,de csak azért, mert hanyatt keleltt feküdni, meg nyudton lenni. Ahogy elengedték abba is hagyta.

     

    Másis rögtön elmesélte vígasztalásképpen, hogy az ő gyereke(i) mi módon és hányszor zúzták össze magukat  

     

    De annyira nincs semmi gond, hogy ma már mentünk úszni. 

     

    Holnapra kirándulást terveztem, de olyan barom szél fúj, hogy nem tudom, lesz-e belőle valami... 

     

    Szóval én vagyok. De hol van Papagena ?  

    előzmény:
    aktuális (28279)
    2010-02-26  19:58
  22. 2010. február 27. 17:4328280.

    Cukornád, mi ?  

     

    Amikor én benéztem, akkor nagyon is mákvirágnak nézett ki. Persze megértem én, a heroin mégiscsak jobban jövedelmez.... Pedig megnéztem volna  a néger rabszolgákat a cukornádültetvényen   

     

     A RÓZSASZÍN tehenet is te követted el ?    

     

     

     

     

    Fiad torokgyulladása rendbejött ? Vagyishát az nagyonis rendben volt...szóval a fiad meggyógyult ?  

    előzmény:
    tepokri (28276)
    2010-02-23  22:28
  23. 2010. február 26. 19:5828279.

    Hahóóóóóóóóóóóó!!!

     

    Hol van mindenki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. február 24. 19:5928278.

     

    Sziasztok!

    Szegény kisfocista, bár azóta már biztosan meggyógyult...

    A fiam állát is össze kellett varrni anno, csak ő a kád csapjának esett neki szegény anyósomnál...ugy megijedtek, hogy nem az orvoshoz vitték rögtön, hanem nekem telefonáltak. Akkor még  autónk sem volt, rohantam érte, aztán rohantam vele a sebészetre, addigra szétnyílt az álla mint a rózsa.....összevarrták- ma is meglátszik a helye.

    A lányomnak a száját kellett összevarrni amikor bölcsis volt, meg eltörött a keze....hajaj "szép" emlékek.

    Láttam az előbb a TV-ben, hogy két gólya már megérkezett, bízom benne hogy velük együtt jön a tavasz is, annyira unom már ezt a telet....

     

    Papagena, hogy vagy?  Tepokri jó, hogy végre te is jöttél, minden ok.veletek?

    Tali- tuti ott leszünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  25. 2010. február 24. 08:1428277.

    Télleg ? Kimúltak a halai? Nem is tudtam, hogy vannak (voltak)Amúgy kimúlasztott már egy karavánra való tevét is....

     

     

     

    Na ne kényeztesd ! Örüljön annak, mit kap. Mert kap ! Tegnap épp hazértem, még le sem tettem a cuccom már sorolta, hogy kisbárány, meg mit tudom én mi. Azt se tudtam hirtelen, hogy miről van szó. Azzal indított egyébként, hogy lerohasztott egy csomó epret, mert félrenézte az érési idejüket. Megnézte viszont a lányod gazdaságát, és mondta, hogy hú meg hű !

     

    Tehénke tegnap meg lett fejve

     

    Te, nem lehetne a fiad pár agysejtjét átültetni a lányomba? A matekos szinapszisokra gondolok... Még mindig én csinálom a mateklecke nagy részét. Értsd, én gondolkodok helyette. (meg lassan lejutnak addig az anyagban, hogy újra is tanulok dolgokat, ismét felfedezek összefüggéseket, csak annyia  a különbség, hogy nekem ez öröm, neki meg nyűg)

     

     

    Férj ellen egy jó kis bérgyilkos ?

     

     

     

    Naná, hogy össze tudjuk szervezni ! (legfeljebb táborozunki a kertetekben)

     

     

    előzmény:
    tepokri (28276)
    2010-02-23  22:28

Címlap

top